>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kolarstwo 2012 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiejszy klasyk luźno wchodzi, więc na jutro z grubej rury wjeżdżam. Więcej typów ale przecież wszystkie będą trafione :razz:
Andre Greipel - Tyler Farrar 1 @ 1,50 Unibet ✅ 10-18
Are you fucking kidding me? Finisz jutro płaski, Farrar zapowiadał że w tym sezonie przerzuca się na klasyki, ale jutrzejszy finisz bardziej sprinterski niż klasyczny. Niby jest liderem Graminu, ale jest też tam Kreder (co prawda mnie nie przekonuje ale działacze Graminu się zapierają że to jest ich opcja na klasyki w tym sezonie). Greipel lider Lotto-Belisol bardzo dobra ekipa do rozprowadzenia na finiszu. Powinien jutro powalczyć o wygraną. Jeśli dojdzie do finiszu z jednej grupy to Andre wciągnie nosem Tylera.
Kris Boeckmans - Anthony Ravard 2 @ 2,20 Bet365 ▶ 53-NS
Odwrotnie wystawione kursy w tym pojedynku. O Ravardzie pisałem przy okazji wyścigu Volta ao Algarve. W który pokazywał się z bardz dobrej strony często był w czołówce i zaciekle walczył o wygrane. Moim zdaniem najmocniejszy sprinter AG2R na ten wyścig i głupotą będzie jak na niego nie pojadą. Francuz robi spore postępy, a generacja młodych sprinterów z Francji robi ostatnio wrażenie. Boeckmans z Vacansolei to klasyk, nie sprinter a taki jutro mamy finisz. Wątpię że drużyna pojedzie na niego mając w składzie Romaina Feillu który jest najmocniejszym sprinterem w drużynie.
Matti Breschel - Luca Paolini 1 @ 1,75 Sportingbet ⛔ 123-19 :grin:
Breschel to silny sprinter i szybki, jutro przy dobrym układzie może być w czołówce. Co prawda pewnego poziomu nie przeskoczy ale coś sobą prezentuje. On i Renshaw są jutro liderami w Rabobanku. Renshaw jest szybszy ale Breschel jeśli będzie go rozprowadzał to też się zabierze do finiszu. Paolini z Katiuszy to nie jest typowy sprinter, do raczej harcownik i dobry pomagier. W Katiuszy na sprinty będzie Alexander Kristoff. Także gram na Duńczyka.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Tutaj : http://cqranking.com/men/asp/gen/race.asp?raceid=21811
Boom - upadek,Langeveld - upadek,urok klasyków ;)
Kris Boeckmans - Anthony Ravard 2 @ 2.34 Pinnaclesports
Widzę,że Dawid mnie uprzedził,ale na siłę nie będę szukać innego typu.Na Francuza grałem już podczas wyścigu w Portugalii,jest to młody zawodnik,ale już pokazał się z dobrej strony w kilku wyścigach (7 miejsce w Kuurne w 2011 roku).
@Dawid
Breschel dzisiaj leżał.Jak masz jakieś informacje co do stanu jego zdrowia,pisz
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rabobank dzisiaj sporo razy leżał, najgorzej wyglądał upadek Booma, niby jest poobijany ale jutro wystartuje. Breschel leżał ale nic mu nie jest nawet odrapany nie jest i jutro wystartuje. Zresztą wydaje mi się że miał tylko jakiś drobny uślizg bo do czołówki mało stracił także żadnej poważnej kraksy nie miał.
De verwondingen, die Lars Boom (foto) zaterdag bij zijn val in Omloop Het Nieuwsblad heeft opgelopen vallen alleszins mee. Hij heeft wat schaafwonden aan de hand en schouder, maar dat weerhoudt hem niet van een start in Kuurne-Brussel-Kuurne zondag. De ploegleiders Nico Verhoeven en Erik Dekker hebben Boom en Maarten Wynants van de Omloop-formatie van zaterdag ook aangewezen voor de tweede Belgische klassieker van het weekend. Matti Breschel was al eerder zeker van twee starts. De resterende vijf renners voor zondag kwamen zaterdag niet in actie: Jets Bol, Jos van Emden, Tom Leezer, Mark Renshaw en Dennis van Winden.
Holenderskiego nie znam ale google tłumacz mówią to co wyżej napisałem.
Panowie Wy też widzicie ogromne value na Renshawa ✅ w parze z Farrarem ?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No i jednak Cavendish, jak widziałem Sky na czele i Klamkę dość wysoko w peletonie już te 30 kilometrów przed metą, to się musiało tak skończyć. Widać, że zaczyna się budzić. Chociaż i tak do Primavery moim faworytem nie jest.

Już za tydzień Strade Bianche. W tym roku będzie relacja TV live, z czego się bardzo cieszę, bo po Giro 2010 zakochałem się w tych białych drogach ????
Ciekawe jak się ułoży współpraca między Gilbertem a Evansem:razz:
W awizowanych składach brakuje mi Cunego, no ale jeszcze może się to zmieni.

Profile, składy itp. :
http://www.cyclingfever.com/stage.html?_ap=omschrijving&amp;amp;etappe_idd=MjcwNDU=

lub oficjalna strona:

http://www.gazzetta.it/Speciali/StradeBianche/it/
 
psm 921

psm

Użytkownik
Już za tydzień Strade Bianche. W tym roku będzie relacja TV live, z czego się bardzo cieszę, bo po Giro 2010 zakochałem się w tych białych drogach Ciekawe jak się ułoży współpraca między Gilbertem a Evansem W awizowanych składach brakuje mi Cunego, no ale jeszcze może się to zmieni. Profile, składy itp. : http://www.cyclingfever.com/stage.ht...e_idd=MjcwNDU= lub oficjalna strona: http://www.gazzetta.it/Speciali/StradeBianche/it/
Witam.To moj pierwszy post w tym dziale,takze sorry z gory za amatorke.
A co w ogole sadzicie o profilu? Waszym zdaniem sprzyja komus szczegolnie?

Czy ta gorka ok 65km moze miec wiekszy wplyw na caloksztalt wyscigu?Procent nachylenia tego podjazdu to 18,wiec sporo,z tego co da sie zauwazyc na tym profilu bedzie on mial dlugosc ok 4km. Czy np Evans moze pokusic sie o atak,zwazywszy na to ze do BMC dolaczyl ubiegloroczny zwyciezca tego wyscigu,bedacy chyba w zyciowej formie,specjalista od klasykow Gilbert.Davey_Watt zastanawia sie jak bedzie wygladala wspolpraca miedzy wyzej wymienionymi..Bardzo dobre pytanie,tez jakos trudno mi to sobie wyobrazic.A przeciez w zespole jest jeszcze Ballan,ktory byl rok temu drugi... Osobiscie sadze ze podjazd zaczyna sie zdecydowanie zbyt wczesnie zeby moglo to wplynac na koncowy rezultat.A co z finiszem? Takze stromy (16%) ale krotko,chyba w sam raz pod Belga,co mysla specjalisci?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Sporo będzie zależeć od pogody, bo po deszczu zrobi się tam piekiełko, jak na wspominanym etapie Giro do Montalcino i grupa się ładnie podzieli. Ostatnie piachy na 12 km przed metą. Jest się i potem gdzie urwać, a jak nie to ostatni podjazd faworyzuje Gilberta. Tylko czy teraz też wygra Gillbert? Poprzedni sezon miał bajeczny. Poszedł do tego BMC i już nie ma takiej sytuacji jak w FDJ czy Omedze, że wszystkich miał pod sobą. Evans, może podobnie jak Van den Broeck, na klasykach będzie pomagał Belgowi, w zamian za pomoc na TdF. Ale Ballan tu się zwykle dobrze spisywał, zobaczymy jak to rozwiążą.
Pewnie i tak stanie na tym, że zagram na wygraną Belga, ale kurs musi być znośny, bo Phila w tym sezonie w czołówce jeszcze nie było w tych wyścigach gdzie startował.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tu jest filmik z ubiegłorocznego wyścigu. Warto zaznajomić się z trasą, są też urywki z lat wcześniejszych.
http://www.youtube.com/watch?v=cgpcxulbHKE&amp;amp;feature=plcp&amp;amp;context=C3bc344fUDOEgsToPDskLC9zluM9cfqZDP1F2sKc6q
Jak widać jeśli jest ładna pogoda to się fajnie jedzie o czym już wspomniał Davey_Watt. Jeśli popada będzie bardzo niebezpiecznie, ucieczka ma więcej atutów niż peleton na białych drogach. Także jeśli zawiąże się mocna grupa to mogą spokojnie dojechać do ostatniego podjazdu w małej grupie. Peleton to w ogóle mocno się podzieli jak co roku. Astana ma Romana Kreuzigera za którego najmocniej ściskam kciuki pod nieobecność zawieszonego Alberto. Ale z Astany liderem na ten wyścig powinien być Iglinskiy który wygrał ten wyścig w 2010 roku. Jest też Kessiakoff który może mieszać w czołówce. Nie wiem jak Wy ale ja wysoko widzę Vicontiego z Movistaru. Faworytem jest oczywiście Gilbert jak dojedzie na ostatni podjazd w czołówce to powinien to wygrać. Widać nieźle ma ostatnie metry obcykane.
Czy ta gorka ok 65km moze miec wiekszy wplyw na caloksztalt wyscigu?Procent nachylenia tego podjazdu to 18,wiec sporo,z tego co da sie zauwazyc na tym profilu bedzie on mial dlugosc ok 4km. Czy np Evans moze pokusic sie o atak,zwazywszy na to ze do BMC dolaczyl ubiegloroczny zwyciezca tego wyscigu,bedacy chyba w zyciowej formie,specjalista od klasykow Gilbert.
Tak tam podzieli się peleton. Słabsi poodpadają jednak wątpię w to że ktoś samotnie będzie chciał odjechać. Evans raczej będzie pomagał Gilbertowi także w małą ucieczkę się nie zabierze.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mamy już ofertę na wyścig Strade Bianche [ Sportingbet nie zawodzi po raz kolejny ] , o którym chłopaki wyżej wspominali i faworytem jest Sagan oraz Gilbert, w dalszej kolejności Ballan, Cancellara oraz Van Avermaet.Ja raczej chyba wezmę opcję wszystko albo nic i zagram na zwycięstwo Philippe, trasa skrojona pod niego, co prawda na Omloop nie wyglądał dobrze, ale raczej mu zaufam.
Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ze Strade Bianche:
Też mnie kusi zagrać na Phila. Choć mam sporo ale...

Patxi Vila - Oss 1 1.71 sportinbet ✅
Jakoś mi wypadł fakt, że Vila wciąż startuje. A w zeszłym roku miał parę niezłych wyników. W zeszłym roku obaj jechali ten wyścig, Hiszpan przyjechał w głównej grupie, Oss stracił ponad półtorej minuty.
Oss to pomocnik i to głównie od sprintów, a Liquigas wyciągnął przecież na ten wyścig Enzo i Sagana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 231

matros

Użytkownik
Monte Paschi Strade Bianche 2012 - Alessandro Ballan v Giovanni Visconti Typ: Giovanni Visconti 2.40 ⛔ 4m - 14m
1/10
bardzo ciekawy kurs na to zdarzenie i moim zdaniem value, ekipa Bmc bardzo mocna na ten wyścig, Gilbert (ubiegłoroczny triumfator)Evans( zwycięzca Tour de France) Ballan( drugi zawodnik) i Van Avermaet (9ty)o ile dla Evansa to nie jest ważny start tylko forma przygotowań i jestem w stanie uwierzyć w jego prace na rzecz zespołu, to z Ballanem Gilbertem i Avermaetem nie jestem tego taki pewien, widzę tu spory konflikt interesów.Ciekawe jak to zostanie jutro rozwiązane. Visconti przed rokiem siodmy, w tym roku nowa ekipa movistar,koszulka mistrza Włoch wiec będzie jutro chciał się pokazać na trasie i walczyć o jak najlepszy wynik.W ekipie ma jeszcze szybkiego Ventoso, a reszta zdecydowanie podporządkowana pod tych własnie dwóch kolarzy. Szanse 50/50 więc gram 2.40

relacja na Rai sport od 14.30 ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
up Typy na Viscontiego jak najbardziej ale chyba nie z Ballanem, wydaje mi się że na dwa fortepiany pojedzie BMC i razem zafiniszują. Dla Ballana jak i dla Gilberta to dość ważny wyścig także ja się nie spodziewam że któryś z nich odpuści.
Strade Bianche
Peter Sagan - Philippe Gilbert 2 @ 1,95 Sportingbet ⛔ 28-46
Dziwne te kursy w Unibecie 2,02 na Sagana a w SB tylko 1,75. Podobnie jak Qozi zaufam Belgowi. Rok temu tu wygrał więc mam nadzieję że powtórzy swój rezultat. Niby forma nie ta co powinna bo w Belgijskich klasykach było przeciętnie, oczywiście jak na jego możliwości, ale im bardziej w sezon tym lepiej powinien wyglądać Gilbert. Sagan w tym roku dość dobrze spisywał się w Omanie i Katarze. Jednak po piachu lepiej jeździ Gilbert. Do tego finisz mimo wszystko lepiej podchodzi Gilbertowi. Także jeśli na ostatnim podjeździe będą w jednej grupie to Philippe powinien być wyżej.
Maxim Iglinskiy - Jure Kocjan 1 @ 1,85 Unibet ✅ 2-??
Chciałem kogoś z Astany i szczerze mówią dobrze że jest do grania Iglinskiy a nie Kreuziger. Iglinskiy to zwycięzca z 2010 roku. To ciekawy zawodnik i nawet pasujący pod profil tej trasy, dość dobrze jeździ po piachu także powinien trzymać się w czołówce. Na podjazdach ma Kreuzigera do pomocy także wygląda to obiecująco. W tym roku jeździł w Tour Mediterraneen jednak bez większy osiągnięć. Kocjana nie znam i bardzo mało widziałem go w akcji rok temu był tu 4 i chyba dlatego jest w takiej parze a nie innej. Team Type 1 to słaba drużyna, powinien być jej liderem ale raczej nie wróżę sukcesów. W tym roku jechał w Etoile de Besscges także bez większych sukcesów. Powinno być dobrze.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No i Gilbercik dalej nie w sosie... W stroju mistrza Belgii w tych czerwonych porciętach BMC wygląda jak strażak :grin: Przeczuwam, że ostro celuje w MŚ, ale póki co słabo w tym sezonie.
Pokaz siły Fabiana ???? świetny prognostyk przed wczesnymi klasykami, choć to jeszcze miesiąc do niech. Zobaczymy jak się zaprezentuje w MSR, też nie jest bez szans.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ale mi się podoba ten wyścig. Nawierzchnia szutrowa jest o wiele lepsza niż bruki. Zgodnie z oczekiwaniami, Astana jechała na Iglinskiego a pomagał mu Kreuziger w pewnych momentach Roman wyglądał bardzo dobrze i wyczuwam dobry sezon Czecha. Odjazd Cancellary imponujący, chyba zrzucił trochę wagi i ciekawe jak będzie wyglądał w czasówkach. Gilbert mocno zawiódł liczyłem że przynajmniej będzie w czołowej grupie a tu lipa. Słabe wejście w sezon. Najmocniejszy z BMC na początku sezonu wygląda Ballan. Ładnie Bennati jechał, fajnie pokazał się też Gatto także ubiegłoroczne 4 miejsce nie było przypadkiem. Na minus także występ Liquigasu, Nibali i Sagan zdecydowanie poniżej oczekiwań. Fabian wygraną dedykował niedawno zmarłemu wujkowi oraz całej rodzinie, fajnie się zachował. ;)
Davey_Watt Ty lubisz ten wyścig (jak jeszcze tych nie widziałeś) to łapaj fotki z pamiętnego Giro z 2010 roku.
http://www.steephill.tv/2010/giro-d-italia/photos/stage-07/
// Ja wczoraj przeglądałem te fotki, fajna sprawa ;).K.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Dzisiaj tak śledziłem 3 po 3, bo jeszcze biathlon leciał :p
No właśnie od tego etapu się tym wyścigiem zainteresowałem ???? Jakieś video są dopiero od edycji 2009 i od tej pory była dobra pogoda, jak z tym było wcześniej, to nie wiem, może w przyszłym roku popada, będzie piekiełko ????;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jeszcze sporo czasu do Milan-San Remo, ale myślę, że warto zainwestować w ten typ bo już kurs spadł, a wydaje się być całkiem realną opcją.



Mediolan-San Remo | Cavendish wygra - 3,50 (Bet365, Unibet) 5,00 (Bwin)*

Jeszcze jakiś miesiąc temu kurs był 4,50 i wraz z Gilbertem mieli równe szanse.Dziś jest 3,50 a i na Gilberta urosło i w zasadzie nie ma się czemu dziwić bo kolarz BMC jest delikatnie mówiąc - w słabej formie.Cav już raz wygrał ten wyścig w 2009 roku i chcę powtórzyć to w koszulce Mistrza Świata [ a jak wiemy Brytyjczyk tym mistrzem jest ] i wydaje się, że są ku temu możliwości.Sezon zaczął dość przeciętnie, z lekką nadwagą i na Bliskim Wschodzie przegrywał notorycznie z Greipelem [ udało mu się wygrać jeden czy dwa etapy ], ale teraz wszystko już jest na dobrej drodze.Jedzie teraz na T-A i już pierwszy płaski etap padł jego łupem gdzie przy pomocy kolegów [ Riczi Porte, EBH grazie ] raczej bez większych problemów zwyciężył Farrara, Freire.Dobry okres mimo, że nie jest to jeszcze szczyt formy Marka, ale jeśli Milan-San Remo traktuje poważnie to trzeba potraktować to jako jasny sygnał, że będzie zdeterminowany do zwycięstwa tego wyścigu.Profil jak wyżej, co prawda trochę pofałdowana trasa, ale końcówka płaska, a na takiem kolarz Sky nie ma konkurencji.Podaję ten typ/propozycję już dziś bo uważam, że kurs będzie systematycznie spadać.

*EDYTA : Kolega Matros zasugerował, że Bwin ma ofertę na San Remo i tam jest jeszcze lepszy kurs na Cava więc tam się opłaca zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Sagan-&gt; 9.0 na wygraną, więc pewnie spadło zaraz po dzisiejszym etapie.
W każdym razie Liquigas ma idealną sytuację, Enzo atakuje na Poggio i na zjeździe, a jak coś to Peter dopełnia dzieła zniszczenia na finiszu. Oczywiście to prawie 300km i wiele się może zdarzyć, bo i Cavendish i Cancellara pokazali, że są mocni, ale np. w parze z Gilbertem nie zawaham się ani przez chwilę by rzucić na Słowaka.
Chociaż tak po zastanowieniu, małym bohaterem 1 części sezonu był Boonen, teraz kursy wzrosły. Tomkowi brakuje tego skalpu w CV, może się uda?
Ostatni zwycięzcy:
2000 : Erik Zabel Niemcy
2001 : Erik Zabel Niemcy
2002 : Mario Cipollini Włochy
2003 : Paolo Bettini Włochy
2004 : Oscar Freire Hiszpania
2005 : Alessandro Petacchi Włochy
2006 : Filippo Pozzato Włochy
2007 : Oscar Freire Hiszpania
2008 : Fabian Cancellara Szwajcaria
2009 : Mark Cavendish Wielka Brytania
2010 : Oscar Freire Hiszpania
2011 : Matthew Goss Australia
 
M 231

matros

Użytkownik
Milan-San Remo 2012 - Thor Hushovd v Francisco Ventoso Typ: Francisco Ventoso 2.30 dns - 18m zwrot !!

7/10

dziś wyszła informacja ze Thor nie jedzie, raczej na 100% zwrot będzie,ale co tam, bet365 też sie czasem myli

edit 22:04

zakład już nie dostępny

Milan-San Remo 2012 - Edvald Boasson Hagen - Heirich Haussler Typ: Edvald Boasson Hagen 2.30 ✅ 25m - 68m

szczerze powiem nie rozumiem trochę tych kursów - Cave, Hagen to Sky, Farrar i Haussler Garmin. Niby Cav, mistrz świata, zapowiada ze będzie walczył, ja mam wątpliwości, niby wygrywa w tym sezonie,ale nie przychodzi mu to z taka łatwością do jakiej nas przyzwyczaił,brzuszek cały czas wisi, sądzę ze jednak w sobotę nie wytrzyma tych końcowych kilometrów i Hagen będzie odpowiedzialny za finisz. Hagen już w tym sezonie pokazał moc, wygrany etap na Tirreno i Algarave, końcówka pasuje mu idealnie to jest mój czarny koń na sobotni wyścig. Haussler ma w ekipie Farrara, który mimo wszystko powinien przetrwać hopki przed metą, w końcu nie na darmo pracuje nad wytrzymałością kosztem szybkości, więc teoretycznie na końcowych metrach powinno być ich dwóch i raczej Heinrich będzie pomagał. tak to widzę ;)


bet365 4/10

Milan-San Remo 2012 - Peter Sagan - Matthew Goss Typ: Peter Sagan 1.45 ✅ 4m - 15m

Sagan w tym momencie jest w rewelacyjnej formie, na Tirreno szalal na pagorkach,pomagał Nibaliemu, był wszedzie. Okrzepl tez troche i dluzsze dystanse nie sa mu w tym momencie juz straszne. Co bylo widać na czwartym etapie Tirreno gdzie po przejechaniu 250 km spokojnie ogral wszystkich na koncowce. Na finiszach poddczas wloskiego wyscigu tez zaprezentował sie z dobrej strony pokazujac niezla szybkość. Na trzecim etapie mial okazje zmierzyc sie z Gossem i spokojnie zafiniszował przed nim. Zreszta nie uwazam zeby Goss w obecnej formie liczyl sie nawet w walce na finiszu, podejrzewam ze zostanie zgubiony gdzies na tych hopkach przed metą. A jeśli nawet, to tak jak powiedzialem Sagan jest w tym momencie w o wiele lepszej dyspozycji ????


bwin 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Na zachętę przed Primaverą ????
http://youtu.be/w3rX3EBPbWA przegląd trasy z Zabelem, nie wiem czemu się okienko nie robi jak wcześniej :p

W sumie oferta spora, ale nie wiem zbytnio co pograć. Rzuciłem 2 dychy na wygraną Sagana i chyba po wszystkiemu. Klasyki mi nigdy nie pasowały, jakoś pomysłu nie mam.
chociaż:
Cunego - DiLuca 2 2.0 tobet
Typ po kursie. W TA Kiler pokazał przebłyski dawnej formy. Dla Damiano w ostatnim sezonie wszystkie praktycznie ważne klasyki skończyły się klapą. W Lampre powinni jechać na Petacchiego, który coś może zdziałać w sprincie. Po tym co pokazywał w TA, to spodziewam się ataku Danillo na Poggio, choć większych szans mu nie daję na wygranie całego wyścigu. Z tej 2 szybszy jest starszy z Włochów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom