>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2012 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Volta ao Algarve 2012 - Etap 3
Steven Cummings v Jurgen Van Den Broeck 2 1.60 ✅✅
Ciekawe zestawienie według mnie Van Den Broeck bardzo dobry góral. 5 miejsce w TDF w 2010 roku. Po cichu liczylem na podium w nastepnym roku w wielkiej pętli lecz plany pokrzyżowała kraksa na zjedzie na jednym z pierwszych etapów.Musial sie wycofac z powodu zlamanego obojczyka , mial lzy w oczach gdy nie mógl wstac z asfaltu widac ze mu zalezalo. BMC natomiast podobnie jak w Katarze traktuje te poczatkowe wyscigi treningowo wiec stawiam na Belga ????

Fascynujaca Walka na wzniesieniu etap ładny ????
Machado, Costa Poels dobra jazda rowniez Kwiatek ladnie sie pokazal mimo ze to nie jego teren na czasowce cos odrobi i top 10 moze byc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
5 Etap Oman

Profil:

Ostatnie km:

Etap morderca w Omanie. 13% nachylenia na finiszu zabije wszystkich sprinterów. Panie Greipel jutro ostatni raz jedziesz w koszulce lidera. Kto o wygraną? Jakob Fuglsang dzisiaj wjechał równo na metę z młodym Holendrem ale niestety fotokomórka wskazała na Slagtera no i pierwszy typ położony. Jutro jest jego etap. Jest najwyżej z wszystkich górali w generalce, ma ogromną szansę na wygranie na Zielonej Górze. Wysoko stoją akcje Purito, on lubi takie ściany jaka jest jutro, wysoko oceniany Sagan ale moim zdaniem on jutro odpada. Nibali raczej nie będzie się zrywał tak samo jak Szlek. Wysoko widzę za to Arnolda Jeannessona z FDJ młody kolarz dobry góral, w generalce wysoko najlepszy z FDJ w górach więc jeśli dostanie kogoś do pomocy może namieszać i to solidnie. Pamiętam jak rok temu jeździł chyba z 3 etapy w białej koszulce na TdF. Kto dalej Chavanel może coś zdziałać, mimo wszystko widzę Slagtera młody Holender jest wysoko w generalce, dobry, młody góral, oj będzie się liczył.
Wygra 5 Etap Tour of Oman? Jakob Fuglsang @ 14 Bet365 ⛔ 15
Jebniem Dejwi c&#39;nie. Kurs marzenie i czemu ma nie wejść. Najlepszy z Radioszaków. Potencjał ogromny, szansa na zwycięstwo duża, o zawodnikach którzy jutro mogą się liczyć pisałem wyżej. Według mnie kurs zawyżony i warto spróbować.
Arnold Jeanneson - Sandy Casar 1 @ 1,65 Bet365 ⛔ 4-3 :]
Piękny kurs i piękny typ. O Arnoldzie pisałem wyżej jutro liczę na jego dobry występ potencjał jest. Dobra pozycja w generalce, ścianę na Zieloną Górę powinien spokojnie ogarnąć. Casar to nie jest zawodnik który może coś osiągnąć na takim podjeździe. Chyba dotychczasowe wyniki w ToO zmyliły oddsmakerów z 365. To nie jest góral na takie ściany. Obaj z jednej drużyny FDJ jednak kto jest liderem to wiadomo. Bardzo fajny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Na jutro:
Rodriguez - Slagter 1 2.0-&gt; zagrane za drobniejsze, zanim doszła wpłata, to już zleciał na 1.85, ale i tak zagrałem. bet365 ⛔ podpucha, a ja się dałem złapać jak uczniak :| po raz kolejny moja klątwa, kursy spadają -&gt; wtopa
Dziwny kurs. :O Slagter, to może i talenciak, ale póki co bez większych osiągnięć, a Purito chyba nie po to przyjeżdża wciąż w czołówce, by ten etap podarować, a jednak % robią wrażenie i na nich gdzie młodzianowi do Hiszpana.
Inne pary na becie dość nieprzyjemne. Jedynie Ten Dam z Gusevem wygląda ciekawie, Schleck jest ale w parze z VdV, który praktycznie ka każdym etapie coś tracił. Andrzej gdzieś w TOP 20 się powinien wczołgać, ale bez szaleństw.
Fulgsang - Nibali 1 1.85 sportingbet ⛔
Fuglsang, ma dobrą sytuację w generalce. Na podobnych podjazdach zwykle jest w czubie, powinien liderować Radio. Z kolei według mnie Nibali będzie pomagał Saganowi, on zwykle nie spina się na początku sezonu, widać było to w Td SanLuis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Najpierw wyścig w Portugalii.
Jutro etap dla sprinterów z płaską końcówką.Co prawda kilkanaście kilometrów przed metą mamy podjazd,ale nie wygląda on groźnie.Buki wystawiły według mnie trochę dziwną parę.Portugalczyk u siebie jest oczywiście groźny,ale to nie jest srpinter.Costa potrafi uciec,zafiniszować z niewielkiej grupy (wygrany Montreal),ale na finisz z peletonu jest za wolny.Belga nie znam zbyt dobrze,ale wygląda na średniej klasy sprintera.W zeszłym sezonie kilka miejsc w 2-giej dziesiątce na płaskich etapach Tour de France,a to już jest jakieś osiągniecie.Poza tym potrafi przejechać średnie góry i powinien sobie jutro poradzić.

Rui Costa - Gianni Meersman 2 @ 1.606 Pinnaclesports


Pinnacle póki co nie wystawiło par na Oman,zobaczymy rano.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
4 Etap Volta ao Algarve

Profil, ostatnie km, mapka czego dusza zapragnie:

Co tam w Portugalii słychać? Głownie to czekam na niedzielną czasówkę. Jutrzejszy etap dla sprinterów niestety, do tego finisz lekko z górki więc będzie bardzo szybko. Faworyt Hagen. Wysoko będzie Ciolek oraz Breschell, nie wiem co w gronie faworytów robi Kreder. Wysoko może być Ravard który rok temu był na tym etapie 3. Ewentualnie wysoko można stawiać na Grega Van Avermaeta na szybkim finiszu powinien być wysoko w parze z Krederem wygląda nieźle.
Anthony Ravard - Michael Van Staeyen 1 @ 1,55 Sportingbet ✅ 8-10 ekstra
Francuz z AG2R w Portugalii spisuje się bardzo dobrze, w pierwszym sprinterskim etapie był 6, w drugim był 5. Dzisiaj w górach poległ i przyjechał aż 17 minut po zwycięzcy, jednak na ten etap w ogóle nie patrzę. Bo on jest sprinterem a nie góralem. Jutro etap płaski więc ogarnie tylko musi poradzić sobie z tym wzniesieniem na 50 km. Ale tam peleton nie narzuci dużego tempa więc spokojna głowa. Belg Staeyen z Topsport Vlaanderen-Mercator jest słabszym sprinterem, jednak mimo wszystko w Portugalii spisuje się nieźle pierwszy etap 8, drugi 25. Dzisiaj też ujechany ponad 20 min straty. No ale to też jest sprinter więc głowy nie ma co sobie dzisiejszym etapem zawracać. Lepiej wygląda tu Ravard, Francuzi maja fajną generację sprinterów i myślę że jutro Antek to potwierdzi.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Czekałem aż kursy wystawi Pinnacle,a jak już je wystawili to po śmiesznych kursach.Na kolarstwie można łapać spokojnie 20% surebety jeśli chociaż trochę zna się ten rynek.Nawet teraz jest kilku % sure na parę Velits-Fuglsang.W bet365 mamy 1.9-1.8,a w pinnacle 2.64-1.562.Na pw mogę zasugerować,które pary mogą zmienić kursy tak byśmy mieli sure.
Wracam teraz do Omanu.
Wczoraj wieczorem kurs na Rodrigueza w parze ze Slagterem był 1.9-2.0 i to był bardzo opłacalny kurs.W tym momencie jest to 1.40 i nie opłaca się go grać (jak ktoś przewidział spadek to ma teraz pewny zysk ;)).Ostatecznie wybrałem włosko-duńską parę.Nibali na tym wyścigu sprawdza tylko nogę i pomaga Saganowi.Skąd taka myśl? Na wczorajszym etapie przyjechał 50 ze stratą15 sekund.Nie zagina się i odpuszcza finisz,a to znaczy tylko,że nie liczy na wynik.Fuglsang jest liderem Radio i stara się przyjeżdżać jak nawyżej,pomagać mu będzie Andy Schleck,który jedzie podobnie jak Nibali.
Vincenzo Nibali - Jakob Fuglsang 2 @ 1.85 Sportingbet ⛔
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Cavendish to mistrz sprintu,ale głównie w GT,a nie w mniej znaczących wyścigach jak ten w Omanie.Greipel jest tutaj w formie (wygrał 2 etapy) i myślę,że pokusi się o kolejne zwycięstwo i pstryczek w nos dla Brytyjczyka.

Mark Cavendish - Andre Greipel 2 @ 1.85 Sportingbet
⛔
Kurs 1.55 na Martina w sportingbet zachęcający,ale myślę,że para którą podałem poniżej jest równie dobra.Hiszpan dużo lepszy w jeździe na czas,wysokie miejsca w ważnych wyścigach.Polak za czasów młodzika był specjalistą w tej konkurencji,ale teraz stara się przekwalifikować.

Michał Kwiatkowski - Jonathan Castroviejo 2 @ 1.617 Pinnaclesports ⛔
 
M 231

matros

Użytkownik
Tour Of Oman 2012 - Etap 6 (Wygra etap) Typ: Mark Cavendish 3.25 ⛔ 14m
spróbuje drugi raz zagrać Marka, bo jakoś nie chce mi się wierzyć zęby jutro nie powalczył o zwycięstwo, a kurs jest bardzo ładny. Trzeba dobrze zaprezentować szejkom koszulkę mistrza świata.

2/10 bet365
Volta ao Algarve 2012 - Etap 5 (Wygra etap) - Tony Martin 1.45 ⛔ 2m o 0.73 przegrał :/
troszkę mnie ten kurs rozczarował, liczyłem na jakieś 1.60, no ale w sumie jutro nie ma tak naprawdę kto wygrać tego etapu. Martin teoretycznie ma jeszcze szanse na zwycięstwo w całej imprezie,dystans spory 25 km jest gdzie nadrabiać. Wsród faworytów jutro Wiggins, Westra, Hagen i Machado, w Porte nie wierze za dużo stracił masy by moc rywalizować z czołgiem. Cos tam narzekał Martin na kolana, miał sie oszczędzać,ale skoro tak to czemu sie zaginał wczoraj by przyjechać jak najwyżej.Wyścigu może i nie wygra,ale etap zawsze w cenie

3/10 bet365
Volta ao Algarve 2012 - Etap 5 - Bradley Wiggins - Richie Porte Typ: Bradley Wiggins 1.70 ✅ 1m - 3m
tak jak pisałem wyżej Porte strasznie wycieniowany przystąpił do tego sezonu, dużo stracił z masy i chyba nie będzie w tym sezonie robił dobrych wyników w czasówkach, na mistrzostwach Australii przed miesiącem skończył rywalizacje dopiero na 5tym miejscu. Wiggins jeden z faworytów jutrzejszego etapu,sadze ze poradzi sobie w rywalizacji z kangurem

1/10 bet365
na zwycięstwo Martina sportingbet oferuje większy kurs bo 1.55 ale ja sie pospieszyłem i zagrałem w bet365 ;/
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Volta ao Algarve 2012 - Etap 5
Gustav Erik Larsson v Stef Clement 1 1.75 ✅✅

Szwed jest duzo lepszy w jezdzie na czas od Holendra. W odbywajacych sie w poprzednim roku MŚ w Kopenhadze Larsson wykrecil o minute lepszy czas. Dzis w prawdzie dystans prawie o polowe krótszy niż na MŚ ale Gustav potrafi jezdzic dobrze na czas zarowno krótkie jak i długie czasówki.

???? ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Unibet wystawił ofertę na weekendowe klasyki 25 lutego czyli w sobotę mamy Omloop Het Nieuwsblad a w niedzielę 26 Kuurne - Brussel - Kuurne. Bardzo mocna obsada w obu wyścigach. Emocje będą tym bardziej że trasy bardzo wymagające, w sobotę mamy bardzo dużo jazdy po bruku. Pogoda nie jest zbyt optymistyczna i ma lekko padać, a wszyscy wiemy nawet z własnego doświadczenia jak się jeździ po mokrej kostce brukowej. W niedzielnym klasyku jest bardzo dużo upadków też jest trochę jazdy po bruku, peleton nie rozpędza się do wielkich prędkości, trzeba bardzo uważać by nie zaliczyć kraksy i nie stracić reszty sezonu. ▶ Omloop Het Nieuwsblad

Poprzedni zwycięzcy:
2011 Sebastian Langeveld
2010 Juan Antonio Flecha
2009 Thor Hushovd
2008 Philippe Gilbert
2007 Filippo Pozzato
2006 Philippe Gilbert

Z Pro Teams wystartuje 11 zespołów takich jak Omega Pharma-Quick Step (Bel), Lotto-Belisol (Bel), Rabobank (Ned), Vacansoleil (Ned), AG2R (Fra) FDJ (Fra), Garmin-Barracuda (USA), BMC Racing Team (USA), GreenEdge (Aus), Katusha (Rus), Sky ProCycling (GBR). Obsada w tym roku mocna takcy zawodnicy jak Bonnen, Hagen, Hushovd, Gilbert czy zwycięzca z 2010 roku Flecha gwarantują nie lada emocje.

Profil Trasy jest następujący:


Oferta Unibet:

▶ Kuurne - Brussel - Kuurne Poprzedni zwycięzcy:
2011 Christopher Sutton
2010 Bobbie Traksel
2009 Tom Boonen
2008 Steven De Jongh
2007 Tom Boonen
2006 Nick Nuyens
2005 George Hincapie Tutaj równie ciekawa obsada na czele z Markiem Cavendishem oraz Andre Greipelem. Co ciekawe w tym wyścigu bierze również udział Tom Bonnen który dzień wcześniej będzie ścigał się w OHN. Jest tu również ubiegło roczny zwycięzca Sutton, jest też Flecha który tak jak Bonnen dzień po dniu pojedzie. Ten wyścig bardziej dla szybkich sprinterów także nie dziwi również pojawienie się na stracie Renshawa, czy też Farrara który niby sadzi się na klasyki kosztem sprintów.

Profil trasy:

Oferta Unibet:





Zapraszam do dyskusji, dział tematyczny to nie tylko typy ale też dyskusja. Kogo widzicie w gronie faworytów? kto według was zawiedzie? na kogo warto zwrócić uwagę?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nawiązując do Waszej dyskusji o wyścigu w Hiszpanii [ to co Davey wrzucił ] to niezła ekipa tam jechała, na prawdę doborowe towarzystwo.Trochę zdziwiło mnie liczenie na Menchova w kontekście TdF, ja liczyłem przez ostatnie dwa lata na Hiszpana, a ile kasy utopiłem na jego pasywnej jeździe to ciężko opisać :p.Bardziej z Katushy patrzę w kierunku Purito i może o koszulkę w grochy by powalczył bo nie wiem czy Samu powtórzy sukces z tamtego roku.

Co do klasyków to moim zdaniem ciężko będzie coś trafić - widać, że co roku wygrywa inny kolarz, a i też niekoniecznie faworyt.W Omloop faworytem Boonen i poniekąd mnie to nie dziwi, naśmiewałem się przed Katarem z niego, że dawno nie wygrał etapu, a na Bliskim Wschodzie bodajże trzy razy zwyciężył także kto wie czy i w Europie nie przedłuży passy zwycięstw.
Gilberta, Hushovda raczej odpuszczę bo tego pierwszego w akcji w ogóle nie widziałem [ chyba jego pierwszy start w tym roku ], a Thor jakoś bezbarwny podczas startów i chciałem spoglądać w stronę EBH, ale ostatecznie wycofał się z wyścigu także trzeba będzie poszukać czegoś innego w ofercie.

Przyznam, że w Belgii jeszcze większe anonimy wygrywały, Suttona oczywiście znam i kojarzę, ale resztę jakby mnie, ale też w tym roku fajna obsada - Cava do San Remo - Mediolan nie gram bo tam jest jego cel, raczej może Greipela bo jest cały czas on fire i jeśli Lotto będzie nadal wzorowo pracować na finiszu to jemu daje największe szansę na zwycięstwo.
Później przyjrzę się h2h, może znajdzie się coś ciekawego.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Nie znam się za dobrze na kolarstwie, ale myślę, że wyścigu Gent wygra Gilberte, który już 2 razy tam sięgnął po tytuł, a kurs jest ciekawy do grania. Belg lubi jeździć u siebie w wyścigach i sądzę, że nie zawiedzie kibiców...

Natomiast co do drugiego wyścigu to sądzę, że spokojnie można zagrać Boonen TOP 3. Dobry kolarz, ale nie wiem czy wygra z Cavendishem ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bonnena to prędzej bym łapał w Omloop Het Nieuwsblad, czemu? bo jest więcej hopek które mogą zmęczyć pozostałych słabszych sprinterów. Natomiast w Kuurne - Brussel - Kuurne końcówka płaska a wydaje mi się że jest wolniejszy niż Cavendish, Greipel, Galimzyanov czy Renshaw. Dla Gilberta to pierwszy poważny sprawdzian w tym roku więc forma to spora zagadka. Oczywiście nie skreślam go bo po tym co pokazał rok temu to w takich wyścigach powinien/musi być faworytem. Wycofał się Hagen także jeden rywal ubył. Flecha do mnie nigdy nie przemawiał także nie sądzę że powtórzy wynik z 2010 roku. Wysoko widzę Avermaeta i Breshela w wyścigu OHM.
Ciekawe wyścigi H2H Unibetu kiepskie także czekam co da B365 i SB.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kozi Purito nie jedzie TdF :p Ja liczę, że Denis powalczy by skompletować swoją koronę.
Boonen i Phil mają w swoich drużynach Chavanela i Hushovda więc różnie może być. Taktyki od groma, nie przepadam za tymi wyścigami, zwykle nie gram, ale coś puszczę dla zabawy.
We Fleche też nie wierzę, on mało wygrywa.
Breschel miał porzucić bruki, a jak widać ciągnie wilka do lasu.

Gilbert - Flecha 1 2.12
Boonen - van Avermaet 1 1.42
unibet
to dubelkiem spróbuję. inne pary jakoś średnio mi leżą.
EDYTA: jednak zagram tylko Phila singlem, bo kurs ładny, a szkoda ryzykować ????
Greg to teoretycznie numerek 3 w BMC, raczej będzie pracował na swoich liderów. Jeśli by mieli walczyć razem, to Tom potrafi jeszcze zafiniszować i szybkościowo raczej lepszy od Avermaeta, tym bardziej, że sama końcówka już spłaszczona.
Co do Phila, liczę, że powalczy o 1 wygraną w sezonie. Zaciekawiło mnie, że dostał &quot;1&quot; w drużynie. Oby to był dobry objaw ;] Nawet nad TOP3 się zastanawiałem. Flechy obecnie nikt nie puści w odjazd, a na finiszu praktycznie każdy go ogra, tym bardziej Gilbert.
Co do 2 klasyka, to przy tym co pokazywał od początku sezonu grzech nie zagrać na Greipela.
Jutro startuje Tour de Langkawi, na starcie między innymi powracający Vino, Danielson i w kozackim składzie Androni z Rujano na czele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Tylko Unibet wystawił pary :?
Stijn Devolder - Lars Boom 2 @ 1.65 Unibet
Devolder z sezonu na sezon coraz gorzej,a ubiegły rok to katastrofa w jego wykonaniu.Belg co roku jest uważany za jednego z faworytów Roubaix czy Flandrii,ale nie może nawiązać do sezonu 2008,który był jego najlepszym (7 miejsce w Paryż-Roubaix i 1 miejsce we Flandrii).Boom w przeciwieństwie do Devoldera radzi sobie coraz lepiej,w zeszłym sezonie 12 w Roubaix,a to na pewno nie jest szczyt jego możliwości.Holender to były mistrz świata w kolarstwie przełajowym,więc jazdę w trudnych warunkach ma opanowaną ;).
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ale par w SB na Omloop Het Nieuwsblad ????. Sporo o swoich faworytach pisałem w postach wyżej. Jak pisałem tak też czynię i łapię Boonena w pierwszym klasyku. Na razie jeden typ później jeszcze coś dołożę.
Tom Boonen - Juan Antonio Flecha 1 @ 1,70 Sportingbet ✅ 2-3 :cool:
Fajny typ. Bonnen od początku sezonu w bardzo wysokiej formie, wygrana w Katarze, ogólnie prezentował się bardzo dobrze. Flecha mnie nie przekonuje, w Katarze przeciętnie raz tylko odpalił i przyjechał w czołowej grupie co dało mu 3 miejsce w generalce. Flecha raczej nie powtórzy wyniku z 2010 roku. Na pewno go nie puszczą w ucieczkę. Jeśli dojedzie do finiszu z grupy to Bonnen go z łatwością powinien ograć. Tom dobrze jeździ po bruku a takiej nawierzchni będzie sporo. Bukmacherzy faworyzują Belga ale wydaje się że to on Gilbert, może Breschel i Hushovd powinni rozegrać wyścig między sobą.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Jeszcze na jedną parę postanowiłem postawić.

Sebastian Langeveld
- Thor Hushovd 1 @ 2.20 Sportingbet

Hushovd jest jednym z liderów swojej ekipy (Gilbert,Ballan,Van Avarmaet) i na pewno nie będzie miał całej ekipy dla siebie,co innego Langeveld.Trasa jutrzejszego wyścigu przypomina trochę Flandrię,a tam Norweg nie spisuje się najlepiej.Oczywiście po bruku Hushovd jeździ znakomicie,ale nie po takim terenie jak jutro.Poza tym Holender wygrał w zeszłym roku przy podobnych warunkach jakie mają być jutro,a poza tym kolarz Greenedge przygotowuje formę tylko pod wiosenne klasyki.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jeszcze dokładam jeden typ.
Alessandro Ballan - Matthew Hayman 2 @ 1,85 Sportingbet ✅ 38-24 ole ole ole ola :grin:
Na 4 fortepiany jedzie BMC i się jutro przejadą :razz: No może nie przejadą ale taki Ballan nie będzie odgrywał zbyt dużej roli. Wydaje mi się że bardziej na Gilberta i Hushovda postawią Amerykańce. Czwarty z ekipy który może coś urwać to Van Avarmaet, dobry po bruku, ale te hopki mogą go przerosnąć. Hayman to mniej znany zawodnik, typowy pomagier który niczym szczególnym się nie wyróżnia poza jednym, czyli dobrym występem w klasykach, świetny zawodnik do jazdy po bruku, jeden z lepszych, rok temu w Omloop Het Nieuwsblad był 3. Jest jednym z liderów Sky na ten wyścig także powinien ogarnąć sprawę. O powtórkę sprzed roku będzie ciężko ale tap 5 w zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja również nic nowatorskiego nie wymyślę bo jakie typy mi wpadły w oko to przeciw Flechy i właśnie z Gilbertem bym wybrał po 2,12 ale im jest później tym mam wątpliwości bo trochę nie ogarniam tego, że jadą na czterech - co na 10 km przed końcem zagrają w papier-kamień-nożyce kto będzie jechał po wygraną a kto sobie odpuści ? Racjonalnym wyborem się wydaje Gilbert, ale co jeśli Hushovd odpali bądź Van Avarmeat [ raczej Ballana nie liczę ] ? Do jutra się będę zastanawiać, pewniakiem jest to, że zagram Bonnena z Flechą po 1,70 w SB [ propozycja Dawida ], a co do BMC i Flechy to decyzja jutro.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Skorzystam z jakiegos wasego typka ???? Klasyki to nie moja specjalnosc Czekam na Paris Nice i Tirreno Adriatico juz ????
Alessandro Ballan - Matthew Hayman
Ten typ wydaje mi sie najpewniejszy. Gilberta zachowanie nie podoba mi sie zbytnio chcialby aby cala druzyna jechala na niego bez odwdzieczenia pozniej za to , stad wieksza szansa dla Haymana
oby sie sprawdzilo ! ????
????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom