>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kolarstwo 2012 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jestem pod wrażeniem oferty wystawionej na wyścig Milan-San Remo, aż tylu bukmacherów zdecydowało się na ofertę także mam nadzieję że do końca sezonu będzie tak szeroka oferta. Liczyłem na jakiś fajny typ przeciwko Gilbertowi który jest bez formy ale nic ciekawego nie ma.

Matthew Goss - Peter Sagan 2 @ 1,50 Betsafe
✅ 15-4 easy :wink:
Myślę że jutro Liquigas zgarnie zwycięstwo. Na dwa fortepiany jedzie Liquigas ale jest to przemyślana taktyka. Na Poggio ma zaatakować Nibali jeśli mu się nie uda odjechać i utrzymać dobrego miejsca po zjeździe wtedy do gry wchodzi Sagan. Sagan w tym roku zadziwia świetnie się spisywał w TA gdzie razem z Nibalim rządzili w wyścigu, w górach Sagan pomagał Nibalemu, na płaskich etapach było odwrotnie. Jeśli dojdzie do finiszu z pomniejszonej grupy to Sagan powinien sobie porazić w tej parze. Goss jest szyki ale coś mi się wydaje że na Poggio zostanie albo i nawet szybciej. To jest długi etap prawie 300 km także wydaje mi się że w tej formie jakiej jest Goss nie powinien stworzyć zagrożenia dla Petera. Goss co prawda wygrał tu rok temu w barwach HTC ale miał pomagać Cavendishovi który się ujechał także Australijczyk pojechał na własne konto i jak widać z niezłym skutkiem. Rok temu Sagan 17 ale forma z ubiegłego roku a teraz to niebo i ziemia. Jeśli będzie finisz z peletonu Sagan będzie w najlepszej 3.
 
psm 921

psm

Użytkownik

Milan-San Remo 2012
So 17/03/12 g.9:55
Mark Cavendish wygra
kurs 4,00
expekt
A ja po najmniejszej linii oporu...Trasa bardzo dluga,prawie 300km i moze sie powtorzyc historia o ktorej pisal dawid,ze Cavendish sie ujedzie,ale licze ze Mark tym razem lepiej przygotowany i dojedzie do konca a wtedy pokaze reszcie plecy tak jak na obrazku.Wszyscy zdajemy sobie sprawe z tego ze na innego zwyciezce nie ma co tu stawiac,chyba ze rzeczywiscie uda sie urwac Nibaliemu,w co watpie,watpie nawet aby probowal po wygranej w TA.Moim zdaniem Liquigas bedzie od poczatku jechac na Sagana.W ciagu ostatnich 5 lat w San Remo wygrywali Cancelara,Cavendish,Goss i dwukrotnie Oscar Freire.Ja najwiekszego rywala upatruje w Szwajcarze,ktory od poczatku roku pokazuje swietna forme,do tego podobno zrzucil sporo na wadze i bedzie sie czul mocniej na podjazdach.Jesli zas dojdzie do sprinterskiego finiszu,a o tym marze stawiajac ten typ,nie mam zludzen kto bedzie najlepszy,tym niemniej zabezpiecze sie tez jakims zakladzikiem na Fabiana.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kolejny przykład tego jaki mocny jest Fabian w tym sezonie, atak na Poggio potem utrzymanie na zjeździe i dociągnięcie na płaskim, szkoda tylko, że zrobił to wszystko dla Gerransa.
Szkoda, że dociągnęli przed pościgiem, bo Sagan był 4 :razz: peszek. by wpadło parę rubli po ładnym kusie. Tak się kończą te wszystkie plany B zazwyczaj
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Jutro mamy także kolejny Belgijski klasyk Dwars door Vlaanderen. Faworyzowany Cavendish moim zdaniem nie słusznie i być może poszukam jakiegoś typy przeciwko niemu. Freire, Visconti, Farrar i Iglinski według mnie mają takie same szanse na wygranie jak choćby Mark.
▶ Poprzedni zwycięzcy:
2011 NUYENS Nick
2010 BRESCHEL Matti
2009 VAN IMPE Kevin
2008 CHAVANEL Sylvain
2007 BOONEN Tom
2006 VEUCHELEN Frederik
2005 EECKHOUT Nico
2004 CAPELLE Ludovic
2003 MCEWEN Robbie
2002 COOKE Baden
▶ Profil Wyścigu:


▶ Oficjalna strona:
http://www.ddvl.eu/
Zapraszam do dyskusji :!:
 
M 231

matros

Użytkownik


Jutro mamy także kolejny Belgijski klasyk Dwars door Vlaanderen. Faworyzowany Cavendish moim zdaniem nie słusznie i być może poszukam jakiegoś typy przeciwko niemu. Freire, Visconti, Farrar i Iglinski według mnie mają takie same szanse na wygranie jak choćby Mark.​


tak zdecydowanie zgadzam się z tym twierdzeniem o faworyzowaniu Marka, nie dał rady San Remo to tym bardziej nie będzie się nadwyrężał na jakiś brukach,wszelkie propozycje przeciwko niemu powinny być dobra lokatą ;)
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Mark Cavendish - Tyler Farrar 2 @ 1.95 Sportingbet 58-50 ✅
Spory valuebet.Brytyjczyk ma niewiele wspólnego z brukami i podjazdami,a tutaj jest faworyzowany? Kurs 1.80 na to,że Cav znajdzie się na podium wywołuje u mnie tylko uśmiech ;) Szczerze wątpię żeby kolarz Sky zakręcił się w pierwszej &quot;20&quot; tego wyścigu.Z Farrarem to już inna sprawa.Wyniki na bruku ma i to nie jakieś 85 miejsca,ale naprawdę dobre lokaty.Przed tym sezonem zapowiedział,że koncentruje się mocniej na wyścigach takich jak Flandria czy Roubaix.Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy bet z wystawionych przez buki.Polecam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Chciałem grać przeciwko Cavendishovi ale czy to z Farrarem (Sportingbet czy z Gossem (unibet) ciężko będzie trafić. Każdy z nich może się ujechać, każdy może wygrać za duża loteria, bo jak Cav dojedzie do finiszu w 1 grupie to jutro wygra tak jak wygrał Kuurne-Bruxelles-Kuurne.
Sylvain Chavanel - Maxim Iglinskiy 2 @ 1,85 Sportingbet ⛔ 2-94
Chavanel wraca po chorobie do ścigania, dla informacji dodam że miał zapalenie oskrzeli. Jak w podanym prze zemnie niżej cytaten z wypowiedzi zawodnika, wynika że celem były zawody Milan - San Remo, a Dwars Door Vlaanderen jedzie z doskoku także wątpię że zwycięzca z 2009 roku odegra w tym kluczową rolę.
Pierwotnie nie miałem w planach startować w Dwars Door Vlaanderen, jednak choroba i opuszczenie Milan - San Remo zmusiły mnie do modyfikacji mojego programu startowego. Przez kilka dni musiałem odpoczywać w swoim domu, jednak teraz nabrałem sił i jestem gotów do rywalizacji we Flandrii - powiedział Chavanel.
Iglinski lider Astany na ten wyścig, w tym roku zajął drugie miejsce w Strade Banich na piachach. Po bruku jeździ dobrze także jutro powinien sobie spokojnie poradzić i pewnie pokonać Chavanela z Quick Stepu.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke (23.03)

Profil wyścigu :


W tym roku belgijski wyścig zaliczany jest do kategorii World Tour i jego trasa jest bardzo zbliżona do słynnego Ronde van Vlaanderen.Na 203 kilometrowej trasie mamy wyróżnionych 13 podjazdów.Pierwszy z nich o nazwie Muur (dł.900 m,śr 9,3%,max.19,8%) jest na 99 kilometrze.Pierwszy brukowany podjazd to Eikenberg (dł.1200 m,śr.5,5%,max.11%) i jest on 64 kilometry przed metą.13 podjazd Tiegemberg (dł.1000 m,śr.6,5%,max.9%) jest na 188 kilometrze.
Główna trudność trasy to bruk i podjazdy,które w liczbach nie wyglądają groźnie,ale pokonywane w wysokim tempie potrafią zrobić sporą selekcję.Ostatnie dwie edycje to zwycięstwa Szwajcara Fabiana Cancellary i również w tym roku to on jest głównym kandydatem do zwycięstwa.Zagrozić mu może Belg Tom Boonen,który po słabym poprzednim roku próbuje wrócić na szczyt.Groźny powinien być Gilbert jeśli tylko wróci do formy jaką prezentował w zeszłym roku.Do walki o zwycięstwo powinni się włączyć : Ballan,Flecha,Leukemans,Breschel,Pozatto,Haussler,Chavanel,Vanmarcke.

Jak na razie tylko Unibet wystawił ofertę na wyścig.1.80 na podium Cancellary wydaje się dobrym rozwiązaniem.Szwajcar jest najsilniejszy z całej stawki i jeśli tylko nie dojedzie ucieczka to podium bardzo realne.

Tom Bonnen
- Heinrich Haussler 1 @ 1.60 Unibet ✅
Belg odniósł już 5 zwycięstw w tym roku i widać,że jest ww formie,i jest gotów na walkę z Cancellarą.Haussler ma przeciętny sezon (bez zwycięstwa),nie może nawiązać do 2009 roku gdzie był 2 we Flandrii.Kolarz Garminu co roku jest wymieniany w roli faworyta,ale albo nie startuje z powodu kontuzji,albo zawodzi.
Bjorn Leukemans - Leif Hoste 1 @ 1.70 Unibet ✅
Leukemans rok w rok na dobrych lokatach w brukowanych wyścigach i solidna marka.Hoste ma już 35 lat i patrząc na jego wyniki trzeba przyznać,że najlepsze lata ma już za sobą.Oczywiście Leif potrafi jeszcze zajmować wysokie pozycje,ale nie ma już tego błysku,który pozwoliłby mu walczyć o co najmniej pierwszą dziesiątkę.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Fabian Cancellara - Philippe Gilbert 1 @ 1,65 Unibet ✅ 22-nie ukończył

Jak już Adrians wspomniał Fabian wygrywał wyścig w 2010 i 2011 roku w tym także jest faworytem. Jest wyraźnym liderem Radioszaków także to na niego pojedzie zespół. W tym sezonie w znakomitej formie. Dobra jazda w Omanie i Katarze. Później doskonale sobie radził na Włoskiej ziemi, wygrał Strade Baniche, w Tirreno - Adriatico spisywał się bardzo dobrze, a na koniec zajął 2 miejsce w wyścigu Milan - San Remo. Fabian to inny zawodnik niż przed laty. Gilbert z BMC w tym roku zdecydowanie pod formą. Bardzo przeciętna forma i wątpię że powalczy o wygraną w tym wyścigu. Jeśli Fabian poważnie potraktuje ten wyścig to może go wygrać po raz 3 z rzędu.
 
M 231

matros

Użytkownik
E3 Prijs Vlaanderen 2012 - Wyścig - Zwycięzca - Peter Sagan v Oscar Freire Typ: Oscar Friere 2.75 ✅ 14m - 2m
Sagan nie może być kolarzem od wszystkiego,tak znajduje się w dobrej formie,ale patrząc na ubiegłoroczne wyniki brukowe to szalu nie ma, rzekłbym nawet ze raczej tragiczne. Kurs jest mocny, a Oscar tez w dobrej formie, wiec moim skromnym zdaniem przesadzony ;)
1,5/10
E3 Prijs Vlaanderen 2012 - Wyścig - Zwycięzca - Sep Vanmaerke v Sylvain Chavanel Typ: Sep Vanmaerke 1.75 ✅ 5m - 33m
1,5/10
Sep w swietnej formie w tym sezonie,wygrana w Omloop, siódme miejsce w Dwars door Vlaanderen,czwarty na jednym z etapów Paris - Nicea powinien być jutro zdecydowanym liderem ekipy Garmin patrząc na to w jakiej formie znajduje sie aktualnie Haussler. Przed rokiem tutaj czwarte miejsce. Chavannel powrót po chorobie, co nie przeszkodziło mu w zajęciu drugiego miejsca w Dwars door Vlaanderen,ale jutro ekipa zostaje &quot;zasilona&quot; Boonenem i to on powinien być liderem, a Tepstra tez mocny ;)
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gram tak jak kolega wyżej, czyli przeciwko Saganowi a dlaczego no a dla tego.
Peter Sagan - Oscar Freire 2 @ 2,89 Pinnacle ✅ 14-2
Sagan w bardzo dobrej formie w tym roku, świetne wyniki i na prawdę dobra jazda, jednak jest jedno ale, jutro mamy wyścig częściowo bo bruku a Słowak miszczem jazdy po tej nawierzchni nie jest. Freire zdecydowanie lepiej radzi sobie na tej nawierzchni. Oscar także w tym roku w dobrej formie więc z Saganem który jest średni na brukach powinien sobie poradzić.
Rozkład podjazdów:
1. Muur (900 m; 9,3%; max 19,8%; 99 km)
2. La Houppe (3440 m; 3,32%; max 10%; 122 km)
3. Berg Stene (1560 m; 7,3%; max 17%; 129 km)
4. Boigneberg (2180 m; 5,8%; max 15%; 134 km)
5. Eikenberg (1200 m; 5,5%; max 11%; 139 km)
6. Stationsberg (460 m; 3,2%; max 5,7%; 143 km)
7. Taaienberg (1250 m; 9,5%; max 18%; 148 km)
8. Kruisberg (1270 m; 6%; 156 km)
9. Kapelberg (1260 m; 7,14%; max 13,8%; 160 km)
10. Paterberg (362 m; 12%; max 20%; 164 km)
11. Kwaremont (2200 m; 4,2%; max 11%; 169 km)
12. Knokteberg (1530 m; 5,3%; max 13,3%; 178 km)
13. Tiegemberg (1000 m; 6,5%; max 9%; 188 km)
Obaj zawodnicy są sprinterami także na żadnego z nich nie liczę jako zwycięzca etapu. Patrząc na to co proponują jutro organizatorzy zawodnikom, to ciężko będzie sprinterom, pewnie gdzieś się ujadą, patrząc na siłę obu zawodników porównywalni, jazda w górach po stronie Sagana jednak taki kurs to niewątpliwie value i spróbuję skorzystać z tak dogodnego kursu.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Witamy we Flandrii ???? Szykuje się fajne preludium przed RvV. Będzie fajna walka Boonena z Cancellarą. Szwajcar wygrał 2 ostatnie edycje, ale przed nim to Tomek wygrywał seryjnie ten wyścig.
W tym roku E3 już jako wyścig Pro Tour, szkoda że w Eurosporcie nie widać transmisji :|
Szukałem fajnego doga, hmm GvA z Ballanem, ale rzeczywiście Oscar warty tu grzechu po takim kursie, bo na górkach obaj są nieźli, ale po bruku to się Słowak w zeszłym roku męczył. Gram i ja. ✅
Dubel na parę królewską, Boonen z Hausslerem+ Cancellara z Gilbertem, niestety kursy pospadały do 1.52 ???? ale i tak taki dubelek spróbuję z unibetu. ✅ ✅
Widzę jutro wysoko Pippo Pozzato(ładnie się spisał w San Remo), ale jakoś ciekawej pary z nim nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
hmm GvA z Ballanem,
Już miałem wklikane, ale rezygnuję z tego bo Va miał jakiś wypadek jakieś trzy dni temu i pisał na Twitterze, że coś go boli.Dziś napisał, że nic nie jest złamane, ale ja i tak raczej nie skuszę się na granie bo jest większe ryzyko.
Biorę Freire i później jeszcze coś wymyślę.
 
M 231

matros

Użytkownik
Criterium International 2012 - Etap 2 - Remi Pauriol v Tom Dumoulin Typ: Tom Dumoulin 2.00 ✅ 33m - 10m
Pauriol nie jest wybitnym czasowcem, wręcz użyje słowa jest dość słabym zawodnikiem w tej specjalności. W tym roku zaskoczył na Paris nicea gdzie na prologu otwierającym był na dobrym 9 miejscu. Ale należy pamiętać ze tam w drugiej części zaczął padac deszcz i wiekszosc jechala ostroznie by nie zaliczyc gleby. Wiec ten wynik nie jest odzwierciedleniem umiejętności francuza. Tom kolejny młody talent, na krótkich czasówkach w ubiegłym roku radził sobie bardzo dobrze i jutro widzę go wyżej od francuza na mecie ;)

1,5/10 bet365
Criterium International 2012 - Etap 2 - Patrick Grestch v Andreas Kloden Typ: Patrick Gretsch &lt;zwrot&gt; 1.75
Pojedynek kolejnego młodego wilka z doświadczonym kolarzem. Kloden w tym sezonie raczej poniżej oczekiwań,ale zawsze jak był w dobrej formie na wiosnę to w TDF nie potrafił sie odnaleźć,wiec może trochę zmienił przygotowania. Gretsch podobna probe wygrał już w tym sezonie,praktycznie taki sam dystans był na wyścigu w Andaluzji i jutro jest ustawiany również jako faworyt, a ja się z tym zgadzam ;)

1,5/10 bet365
Criterium International 2012 - Etap 2 - (Wygra etap) - David Zabriskie 8.00 ⛔ 7m
tak Gretsch jest faworytem buków,ale wobec takiego kursu nie przejdę obojętnie. Zabriskie to tez wybitny specjalista od jazdy na czas i jutro tak samo powinien zameldować sie w czubie, dystans nie wielki wiec różnice będę minimalne ;)

1/10 bet365
Zabriskie dopiero 7,ale znów te dwie sekundy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro ciekawie bo dwa etapy 1 dnia, pierwszy etap raczej dla sprinterów i jako zwycięzcę widzę Nacera Bouhanniego. Ale taka para z jego udziałem że płakać się chce. Drugi etap czasówka faworyzowany Patrick Grestch ale on nie wygra bo to jest za krótka trasa dla niego.
Jean-Christophe Peraud - Maxime Momfort 1 @ 2,30 Bet365 ⛔ 17-5
Pinnacle od godziny kopiuje ofertę z Bet365 i kurde jeszcze nie skopiowali, a tam kurs będzie w granicach 2,6. Peraud to bardzo dobry czasowiec, szczególnie dobrze jeździ czasówki w których mamy jakieś wzniesienia a jutro takie są. Lekko pod górkę później z górki i meta znowu pod górkę. To bardzo dobra informacja dla Francuza bo prze takim profilu może liczyć się o wygraną. W Paris-Nice na górskiej czasówce był na podium. Momfort woli płaskie czasówki i takie w których jest dużo zjazdów. Bo zjeżdża świetnie i w tym aspekcie jest jednym z lepszych kolarzy (pamiętny etap TdF kiedy czekał na Szleka na szczycie góry i go sprowadzał na dół, coś pięknego). Na tej samej czasówce co Peraud był 3 Momfort stracił ponad minutę i był poza tap 20. Na płaskich czasówkach jest lepszy ale jutrzejszy profil bardziej odpowiada Jeanowi także na niego gram.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Monfort - Peraud 1 1.85 urosło 2 etap ✅
Peraud w PN zaszalał, ale tutaj jest za płasko dla niego by mógł coś wielkiego zdziałać, Belg niezły czasowiec przed rokiem na czasówce wygrał z Francuzem.
Talansky - Pinotti 1 2.40 j.w ⛔ całe Garmin zarówno na 1 jak i 2 etapie ŻAŁOSNE :|
Andrew to taki mój cichy faworyt, chłopaczek robi postępy, jak na swój wiek, pod górę będzie mu ciężko, ale czasowcem jest bardzo obiecującym. Przed rokiem ukończył czasówkę w CI na 5 miejscu. Dla Pinottiego wydaje mi się, że za krótka ta czasówka, on w takich prologach radzi sobie słabiej niż powiedzmy na 20-30km.
Co do płaskiego etapu, to faworytem Geschke, ale chyba tylko dlatego, że wygrał przed rokiem. W tym roku nic wielkiego nie wykręcił w Projekcie raczej pomaga innym. Stawka sprinterów dość licha, ale rzuca mi się w oczy Kreder i w szczególności Bouhanni. FDJ w tym roku mocne w sprincie, a sam Bouhanni wygrał już w tym roku etap, gdzie miał na rozkładzie m.in. Kittela, również w Omanie same miejsca w czołówce. 4.25 kurs, a co mi tam spróbuję leciuteńko ;] ⛔
Co do generalki jakoś pomysłu nie mam :| Schleck z Antonem dosyć oczywisty bet, ale czy Franio w formie jak sprzed roku?
WYNIKI do CI tu: http://s288581967.onlinehome.fr/LIVE/resultat/resultat.php5?an=2012
 
M 231

matros

Użytkownik
Criterium International 2012 - Etap 3 - Frank Schleck v Igor Anton Typ: Igor Anton 2.75 ✅ 7m - 39m

2/10
Criterium International 2012 - Etap 3 Wygra - Igor Anton 8.00 ⛔ 7m
1/10
Gent-Wevelgem 2012 - Francesco Chicchi v Arnoud Demare Typ: Arnoud Demare 1.85 ⛔ 138m - 143m
2/10
Demare świetna dyspozycja w tym sezonie. Mistrz świata u23 ma już w tym sezonie 4 zwycięstwa na koncie,jutro będzie tez liderem swej ekipy. Dla mnie jest jednym z faworytów jutrzejszego wyścigu i po kursie 34 warto spróbować zagrać za kilka zloty w sportingbet. Francesco jedzie w bardzo mocnej ekipie, gdzie tak naprawdę liderów może być na jutrzejszy finisz aż czterech, jak to pogodzą, nie mam pojęcia, ale wydaje mi się ze Aronud będzie wyżej
bet365
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Gent - Wevelgem
http://teamskyfans.com/2012%20maps/gw12-profile.PNG
Chicchi - Demare 2 1.85 ⛔ eh młody 143 a Włoch 137 paraolimpiada ????
W skrócie Demare młody kozak, który przebojem wdarł się do czołówki światowej, Włoch będzie pracował dla Boonena, który pewnie będzie chciał wygrać kolejny wyścig tej wiosny, jako ciekawostkę warto dodać, że jechał ten wyścig 5 razy, z czego ukończył jedynie raz - na 155 miejscu :p
lajt:
Peraud - Monfort 1 2.20 bet365 ✅
W górach wyżej cenię Francuza.
Brakuje mi jakiejś pary z Froomem.
Wygra etap : Rolland @ 34.⛔ Strata pokaźna, może się zabrać w odjazd, zastanawiałem się nad Jasiem Gadret, ale pójdę w stonę młodszego Żabojada.
czułem, że wygra jakiś Francuz, niestety nie udało się trafić :p
 
M 231

matros

Użytkownik
Driedaagse De Panne 2012 -Klasyfikacja Końcowa - Michal Kwiatkowski v Svein Tuft Typ: Michał Kwiatkowski 1.75 zwrot !!

Michał znajduje się w wyśmienitej dyspozycji. Przed kilkoma tygodniami wygrana jedna czasówka i gdyby nie kraksa na ostatnim etapie było by zwycięstwo w cały wyścigu. W piątek znakomicie spisał się na trasie wyścigu E3 gdzie ciężko pracował na swoich liderów a mimo wszystko przyjechał w głównej grupie. Jest tez bardzo umotywowany ostatnimi wynikami polaków co ciągle podkreśla na swoim Facebooku ;)Jutro mamy etap na którym teoretycznie powinny zrobić sie różnice.Tuft patrząc na wyniki rozegranego E3 i wczorajszej Gandawy raczej nie poradzi sobie na trasie jutrzejszego etapu i zanotuje pokaźne straty. W 2010 roku ukończył ten wyścig z prawie 40 minutowym bagażem. Kwiatek będzie zdecydowanie lepszy ????

3/10 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Driedaagse De Panne 2012 - Etap 1
Profil: http://users.skynet.be/fa204276/doc/profiel1.pdf
Tour który raczej powinno omijać się szerokim łukiem jeśli rozchodzi się o typy, jednak znalazłem coś ciekawego to też spróbuję zagrać.Gdyby szło postawić klasyfikację generalną, że wygra Vacansoleil :razz:

Lieuwe Westra - Staf Scheirlinckx 1 @ 1,55 Bet365
✅ 25-102
Westra mocno sadzi się na ten wyścig, rok temu był drugi ze stratą 6 sekund do zwycięzcy w tym roku czytałem z nim wywiad i mówił że postara się wygrać ten tour. Vacansoleil ma mocny zespół także pojada mocno na swojego lidera. Jeśli na prawdę chce wygrać tu w Belgii to musi przyjeżdżać w czołówce. Scheirlinckx dla mnie noł nejm jeździ w grupie Accent Jobs i tyle na jego temat mogę powiedzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom