>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2012 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
De Brabantse Pijl - La Flčche Brabançonne 2012
Brabancka Strzała to trudny wyścig do typowania. Oferta na kolana nie powala, jednak kto nie szuka ten nie znajdzie, to i ja poszukałem i wybrałem dwa typy które według mnie warto zagrać.
Phillipe Gilbert - Peter Sagan 2 @ 1,40 Pinnacle ⛔ 12-DNF ????
Kurs co prawda niski, ale typ wydaje się być bardzo pewny, chociaż z drugiej strony mówić że w kolarstwie coś jest pewne to strzał w stopę. Ale po kolei. Gilbert to ubiegłoroczny zwycięzca tego wyścigu, ale po ubiegłorocznej dyspozycji pozostały już tylko wspomnienia. Zawodnik BMC zawodzi na całej linii, w każdym wyścigu w którym się pojawia na starcie albo go nie kończy, albo przyjeżdża w ogonie. Nie wiem co się z nim stało ale &quot;strażak&quot; z Belgii jest cieniem zawodnika z ubiegłego roku. Sagan z kolei odwrotnie ten sezon jest przełomowy w jego karierze. Zawodnik kompletny, dobry po małych górach, dobry po bruku, dobry po piachu, dobry na finiszu. Jutro jest kilkanaście hopek gdzie Peter może uciekać. A jeśli nie ucieknie to na mecie, przy finiszu z jednej grupy, Gilberta wciągnie nosem. Typ pewny ale kurs, żenada, ale i tak zagram.
Ben Hermans - Johnny Hoogerland 2 @ 1,704 Pinnacle ⛔ 36-DNF ????
Hermans z RadioShack-Nissan Trek ma bardzo mocną drużynę i wydaje się że nie ma szans na to by być liderem tego zespołu na ten wyścig. W drużynie jest przecież Andy Schleck i na niego skupią uwagę pozostali zawodnicy, a jeśli nie Andy to Bakelants powinien przejąć ofensywną pozycję w zespole. Rok temu wysoko bo 12 miejsce ale w tym tego nie powtórzy. Hoogerland to zawodnik Vacansoleil także na ataki jest skazany, rok temu był 4. W tym roku forma wysoka, także liczę że jutro powalczy o wgraną z Saganem. Holenderska drużyna wygląda imponująco na ten wyścig a Johnny jest niewątpliwie jej liderem. Będzie wysoko jestem przekonany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psm 921

psm

Użytkownik

15 KWIECIEŃ 2012
PROFIL


Ostatni podjazd (do mety)


Poprzedni zwycięzcy;
2006 - Frank Schleck
2007 - Stefan Schumacher
2008 - Damiano Cunego
2009 - Sergiej Ivanow
2010 - Philippe Gilbert
2011 - Philippe Gilbert
Oficjalna strona wyścigu;
http://www.amstelgoldrace.nl/index.php?pageId=38&amp;amp;languageId=12
Sklady;
http://www.amstelgoldrace.nl/index.php?pageId=33&amp;amp;languageId=12
Trasa;
http://www.amstelgoldrace.nl/Files/Image/2012/Map-AGR-2012.jpg
Wzniesienia:
http://www.amstelgoldrace.nl/index.php?pageId=65&amp;amp;languageId=12
 
psm 921

psm

Użytkownik
Nikt narazie nic nie pisze o wyścigu to ja naskrobie pierwsze swoje przemyślenia odnośnie faworytów. Jak tylko zobaczyłem typy na unibecie wpadł mi w oko od razu Gerrans,rok temu był trzeci,w tym sezonie pokazał bezlitośnie Fabianowi i Nibaliemu jak się wygrywa klasyk w San Remo,jest w świetnej formie podobnie jak cała jego grupa,o czym już pisali koledzy z działu. Nie wiem czego ale Rodrigeza na najwyższym stopniu podium jakoś nie widzę,tym bardziej Gilberrta,który wygrywał tu w ostatnich dwu latach i jak &quot;mówi&quot; reklamówka Amstel Gold Race,zapewne marzy o trzecim z rzędu triumfie,no i z taką formą chyba na marzeniach się zakończy. Patrząc na ostatnie dwa wzniesienia do głowy przyszło mi 2 kolarzy,mianowicie Nibali i S.Sanchez,przedostatnie wzniesienie Keutenberg co prawda niezbyt długie (700m)ale maksymalne nachylenie 9,4%,więc jest gdzie depnąć,a potem zjazd gdzie ani jeden ani drugi nie dali by się złapać i ostatni podjazd...Może się mylę ale ale warunki w sam raz dla nich,pytanie tylko czy Nibali będzie próbował w ogóle atakować czy będzie robił robotę Saganowi?..Kolejne pytanie jakie mi się nasuwa to w związku z formą Gillberta czy nie czas aby nogę sprawdził Evans,przecież już w przeszłości wyścig ten wygrywali nie tylko spcjaliści od klasyków,ale też kolarze tacy jak Schleck,Winokurov,Di Luca,Cunego,a więc klasyczni górale.No i jeszcze mnie zastanawia brak na liście z kursami Westry.Przecież będzie jechał u siebie i jest w bardzo dobrej dyspozycji.Na P-N pokazał że w górach nie ustępuje najlepszym,a jednak bukmacherzy nie biorą go wcale pod uwagę,czemu?... To chyba tyle na teraz,poczekam na głosy innych ale o pierwszy typ już się pokuszę;
Samuel Sanchez w top 3 4,75 unibet⛔(7)
// Sam sprawdzałem ofertę pod kątem Westry i Chavanela i jest takowa na Sportingbecie.
Westra win - 51,00
Westra top3 - 15,00
//Kozi.
O,dziękuje,trzeba będzie chyba złożyć depozyt,bo chociaż złotóweczkę muszę zainwestować w Holendra.Pozdro.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
W sumie zdziwiony jestem z tym Samu, bo z tego co pamiętam to liderem Basków na Ardeny miał być Anton, a Samu miał coś zluzować, widocznie inne plany ;]
Co do Westry, to dalej jestem w szoku po tym co pokazał na Mende, ale jakoś bym nie popadał w hurraoptymizm wobec niego, bardziej Poels czy Johnny z Vacansoleil, ale tam praktycznie każdego stać na dobry wynik, pewnie dyspozycja dnia zadecyduje.
Jakoś tak czuję, że w końcu Purito wygra coś ważnego. W zeszłym roku był tu bliski, przegrał tylko ze świetnym Gilbertem.

Ekipa bardzo mocna do pomocy, głównie chodzi o Moreno i Freire. Forma od pewnego czasu dopisywała, wygrane etapy na Tirreno i VaPB. Starty tegoroczne podobne programem do zeszłego sezonu, powinno być dobrze. Jeśli będzie na początku Caubergu w odpowiedniej pozycji i skoczy w swoim stylu, ciężko będzie utrzymać mu się na kole.


Vamos!


Ciekawi mnie jak się spisze Sagan po tym upadku, też się wahałem co do niego.
Coś pewnie w parze na Mollemę zagram, bo w VaPB jechał bardzo przyzwoicie.
 
M 231

matros

Użytkownik
Amstel Gold Race 2012 - Wyścig - Zwycięzca - Rui Costa v Daniel Moreno Typ: Daniel Moreno 1.60 ✅ 19m - 17m
sugeruje przyrzec sie tej propozycji, Moreno zapewne do końca zostanie przy swoim liderze Rodriguezie,przed rokiem mimo pracy udało mu sie ukończyć to ściganie na 14 pozycji. W tym roku forma równie dobra Moreno, dwa wygrane wyścig w tym przed kilkoma dniami klasyk w Hiszpanii . Rui Costa jedzie w bardzo silnej ekipie, Valverde, Visconti , Rojas to główne działa movistar na niedziele, przy takim układzie wielce prawdopodobne ze portugalczyk narobi się zanim dojdzie do decydującej fazy wyścigu. Rok temu nie ukończył żadnego wyścigu z ardeńskiego tryptyku.

4/10 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psm 921

psm

Użytkownik
Peter Sagan - Philippe Gilbert 1 1,45 tobet✅(3-6)
W ogóle to przez przypadek trafiłem na tobecie wyścig,zaglądam,a tam prezent,wszędzie kurs oscyluje 1,3-1,35.Sagan jeden z głównych faworytów a forma Gillberta jest jaka jest...Urwać się nie urwie moim zdaniem na pewno,a jeśli dojadą razem to wiadomo kto będzie szybszy.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Cholernie szkoda, że nie udało się Oscarito dojechać do mety, brakło mniej jak 100 metrów. Byłaby fajny sukces w ostatnim starcie. To nie był jednak dzień Purito, stąd chyba akcja Freire, bo powinien w takiej sytuacji trzymać koło najlepszym, a jechał dość daleko.
Ale nie mniej jednak dla mnie będzie miał większe szanse na sukces w Strzale Walońskiej, ale kurs też pewnie będzie słabszy.
Gilbert się przebudził w końcu, ale widać różnicę między tym co było rok czy dwa temu.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Wszystko ładnie, ale czemu nic na generalkę nie ma :| Może jeszcze coś wystawią... Sportingbet całkiem przysiadł z kolarstwem.
Uhuhu trasa wypasiona ???? szczególnie meta na Passo Pordoi, ciekawe jak z pogodą będzie w połowie kwietnia. Transmisje będą na eurosportcie, to też miła wiadomość.

Co do drużynówki, to ciekawie wygląda typ na to nieszczęsne BMC w parze z NettApp, choć już raz się przejechałem na nich w tym sezonie.
NettApp ma tego rewelacyjnego Bartę, ale wydaje mi się, że to za mało. Średnio znam kolarzy z tej grupy poza Konigiem i Huzarem, ale nie wierzę zbytnio by niemiecka ekipa mogła wygrać TTT. Chociaż żadna ekipa nie ma takiej paki 3 czy 4 świetnych czasowców, więc ja sobie chyba podaruję 1 etap i poczekam na góry ????
Co do generalki to w najlepszej sytuacji chyba Scarponi z topowych górali. Gadret i Rujano stracą pewnie na czasówce. W Basso jakoś nie wierzę, że pojedzie po wygraną, niech się przyszykuje na Giro. Widze, że w Acqua brakuje Garzellego, szkoda. Liczę, że Batancourt się pokaże z dobrej strony.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Cały tydzień na Passo Pordoi ma padać śnieg i ma być -5 stopni,więc wątpię żeby tam kolarze wjechali.Trzeci etap wygląda imponująco z tym mega podjazdem ;).
Co do generalki to po cichu liczyłem na Gadret,ale dzisiaj przeczytałem,że ma złamany palec u nogi i w ogóle mu nie idzie.Z naszych myślę,że Sylwek dostanie swoją szansę,bo Przemek Niemiec raczej skazany jest na pracę dla Scarponiego.
Colombia jedzie w 7 czasówkę,bo nie wystartuje Pantano (problemy żołądkowe?),więc można coś przeciwko nim pograć.Kolumbijczycy to fatalni czasowcy

EDIT:Kurs na Ideę z Colombia zmalał w godzinę z 1.953 na 1.358!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
1 Etap Giro del Trentino

Pierwszy etap to drużynowa jazda na czas, oferta jest tragiczna no ale co zrobić. Mimo wszystko wybrałem aż 3 typy i powinno być dobrze.

BMC Racing Team - Team NetApp 1 @ 1,654 Pinnacle
✅ 1-8
BMC mając w składzie Ballana, Phinneya czy Pinnotiego są skazani na to by być w czołówce w jutrzejszym etapie, czy wygrają tego nie wiem, ale na pewno są jednym z faworytów obok Astany. Team NetApp dość ciekawy skład jak na czasówkę, w barwach tej drużyny jedzie Polak Bartek Huzarski. Ja jednak nie widzę tej drużyny na podium i trochę się dziwię że są tak wysoko stawiani przez buki na jutrzejszy etap.

Liquigas - Lampre 1 @ 1,813 Pinnacle
✅ 6-7
Liquigas ma mocną drużynę na ten wyścig, zespół jedzie na Basso także w czasówce trzeba się spiąć i nie wolno stracić cennych sekund. Szmyd będzie jego pomagierem, w czasówkach zawsze daje mocne zmiany także jutro liczę na to samo. Lampre ma Scarponiego na generalkę, jednak w czasówce Lampre jest o wiele gorsze niż Liquigas, a kurs zachęca i to bardzo.
Androni - Astana 2 @ 1,476 Pinnacle ✅ 4-2
Ostatni typ na Astanę, uważam że mogą jutro wylądować na podium. Na czasówkę mocni nawet bardzo, jest dwóch zawodników na generalkę Brajković i Kreuziger. Janez świetnie jeździ na czas także poprowadzi zespół do dobrego wyniku. Androni ma Rujano na generalkę, na czasówkę mają solidnych Serpe i Selle. Jednak nie wydaje mi się że będą jutro w czołówce. A Astana tak jak wspomniałem może powalczyć o wygraną.
Takie trochę to wszystko na pół z dupy ale nie mam czasu na wielkie rozpisywanie się ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Chciałem zrobić mały wstęp do wyścigu bo nie ma sensu zakładać nowego tematu, ale widzę, że dyskusja już rozgorzała także mogę też przejść do sedna.

Widzę, że brakuje kilku czołowych ekip protouru, a szkoda bo na pewno polowałbym na Australijczyków z Gedge podczas jutrzejszej czasówki, nie ma Euskaltela, FDJu. Vacansoleil.Za to sporo kontynentalnych ekip, o których wiem znacznie mniej.Na pewno Kolumbijczycy są mi najbardziej rozpoznawalni i ekipa Barty i Huzara czyli NettApp.

Par ciekawych nie ma, przeciwko właśnie ekipie NettAppu grać nie chcę bo czasowo to wyglądają nieźle, a BMC pamiętam z czasówki z TA gdzie mocno zawiedli [ trochę inny skład jechał jak pamiętam ] także różnie może być.Mierna oferta także pakować w nic się nie chcę.
Nie patrząc już pod kątem bukmacherki to fajny kawałek dobrego ścigania nam się szykuje, świetne są te etapy, oby pogoda nie pokrzyżowała planów na ten czas.
Chłopaki jarają się ostatnim etapem, ale trzeci i ostatni podjazd na Puenta Veleno ma 15 % nachylenia także też będzie morderczo ???? , podoba mi się :].

Profile etapów &gt;&gt;KLIK&lt;&lt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 231

matros

Użytkownik
Giro del Trentino 2012 - Etap 1 - Androni v Astana Typ: Androni 2.950 ⛔ 4m - 2m
1/10 pinnacle
kurs wart ryzyka moim zdaniem, Androni potrafi solidnie pojechać i nie stoją w tej parze na straconej pozycji tak jak to pokazują kursy.
coś ok 4 sekund...
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Jutro na Trentino już mamy góry ???? Ostatni podjazd 5,7% średniego nachylenia,więc szału nie ma.Buki faworyzują Cunego,ale ja bym bardziej skłaniał się ku Scarponiemu.Liczę też na Sylwka Szmyda (w parze z Betancourt).Fajnie według mnie wygląda para Atapuma-Patxi Vila.Kolumbijska drużyna mocno przygotowywała się na ten wyścig (treningi na Puenta Veluno).Patxi Vila to melodia przeszłości.

W Walońskiej Strzale natomiast będzie się działo.Ma być zimniej niż na AGR i niemal pewny jest deszcz.Rodriguez,który (jak twierdzi) zmarzł na AGR może mieć ciężko,bo nie lubi on złej pogody.Belgom czy Holendrom nie robi to różnicy.Według mnie faworytami są : Vanendert,Anton,Rodriguez,Mollema,F.Schleck
Dla Gilberta trochę za trudna ta końcówka i w formie sprzed roku miałby tutaj szanse,ale w tym według mnie max top10.Mocny na AGR był Nordhaug i tutaj też bym widział go wysoko,ale mocno się obił przez Cunego i nie wiadomo jak się będzie czuł.
 
M 231

matros

Użytkownik
Le Fleche Wallone - Sergio Louis Henao Montoya v Lars-Petter Nordhaug Typ: Sergio Luis Henao 1.66 ✅ 14m - 53m
Henao bardzo dobrze radzil sobie podczas stromizn pokonywanych w trakcie wyscigu dookoła Kraju Basków, jutro ten koncowy podjazd bardzo podobny, krótko i bardzo sztywno. Oby tylko nie zaczoł go zbyt daleko a bedzie dobrze. Nordhaug zaskakuje w tym sezonie, rowniez bardzo dobra dyspozycja u Basków,ale na tych stromych koncowkach przegrywal ze swoim młodszym kolegom. W dodatku na Amstel dosc niefortunny wypadek na koncowych metrach i moze byc troszke poobijany.

2/10 sportingbet
Le Fleche Wallone - Jelle Vanendert - Igor Anton Typ: Igor Anton 3.310 ⛔ 4m - 17m
tutaj po raz kolejny kurs przekonuje mnie do grania na doga. Anton piaty przed rokiem ( pozycje wyżej ) i czwarty dwa lata temu, więc wie dokladnie jak wyglada rywalizacjana tej trasie. Samuel Sanchez zrezygnował ze startu wiec to na mlodszym Basku przyjdzie odpowiedzialnosc za dobry wynik na tym wyscigu.Jak do tej pory nie przekonuje w tym sezonie,ale poprzednie dwa lata byly podobne w jego wykonaniu do tej pory roku.Jelle bardzo ładnie podczas Amstel Gold Race i jutro tez jest jednym z faworytów,ale to nie Gilbert z ubieglego rou by dawac tutaj taki kurs z rownie dobrym Antonem ;)

2/10 pinnacle
Giro del Trentino 2012 - Etap 2 - Sylwester Szmyd - Carlos Betancour Typ: Sylwester Szmyd 1.926 ⛔ 21m - 2m
Sylwester demonstruje na wiosne siwetna dyspozycje,ladna jazda podczas Paris Nicea i rewelacyjna podczas wyscigu dokooła Kataloni,gdzie waczył zarowno na podjazdach jak i zjazadach.A ten wyscig wprost idealny dla naszego rodaka który zazwyczaj dobrze sie tu spisywał. Przeszkoda moze byc Basso ( ale nie sadze by doszedl do optymalnej dyspozycji juz, po tak slabym poczatku sezonu ) oraz fakt iz nie dawno zeszli ze zgruppowania wysokogórskiego i noga moze byc troche zamulona. Betancour mlody talent, bardzo dobra koncowka zeszlego sezonu gdzie dobrze zaprezentował sie w klasykach, ale ten sezon na razie bardzo spokojnie bez zadnych fajerwerkow. W ekipie jest Di Luca ktory bedzie zapewne chcial pokazac sie jak z najlepszej strony tutaj, bo Acqua nie dostala przeciez zaproszenia na Giro.


2/10 pinnacle
Sylwas na blogu optymistycznie
http://www.sylwesterszmyd.pl/?p=875
zwiększam stawkę na 2j
 
psm 921

psm

Użytkownik
Giro del Trentino 2012 - Etap 2
Prezemyslav Niemiec vs Paolo Tiralongo 2 1,83 pinnacle ⛔28-35
Nie będzie patriotycznie ale trudno.Tak jak większość jestem zdania że to Scarponi jest faworytem,chociaż Cunego też na darmo nie zostawił Fleche...Tak czy owak Przemek ma na kogo tyrać.Co prawda Tiralongo też ale na Tirreno-Adriatico także jechał na Kreuizigera i zawsze przyjeżdżał z nim w czołówce,ostatnie 3 etapy to miejsca 12,12 i 14 i 12 w generalce,także forma na pewno jest,a forma Polaka to jeszcze zagadka,szczerze to sądzę że ujedzie się już na tym podjeździe na 101km.
Inna sprawa z Sylwkiem,jest naprawdę w świetnej formie i popieram typ jak najbardziej ale problem Basso pozostaje.Pytanie kiedy ktoś coś z tym zrobi bo czasem żal patrzeć na to jak Włoch stopuje potencjał Polaka.Mam nadzieję że podobnie jak w Hiszpanii Sylwek znów dostanie wolną rękę bo szansa na dobrą pozycję w generalce naprawdę jest ale nie wolno zaspać bo sądzę że już jutro na tym 20-kilometrowym podjeździe wyklaruje się pierwsza grupa.
Le Fleche Wallone
Arnold Jeanneson vs Alexandre Geniez 1 2,16 pinnacle ?-25
Jesli chodzi zaś o &quot;strzałę&quot; to w oko wpadł mi ten typ,żadna oczywistość ale moim zdaniem jest w tym zdarzeniu value.Mlody Francuz pokazał się już w tym sezonie z dobrej strony,5 w Omanie w generalce,6 w Paryż-Nicea. 7 na Mende,gdzie Geniez był 14.Daje spore szanse Francuzowi na lepszą pozycję jutro.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niebawem konkurs kolarski na Giro także trochę przetarcia przed tą ważną imprezą się przyda.
La Fleche Wallonne
Na pierwszy ogień Belgijski klasyk. Tutaj mamy profil wyścigu http://www.cyclingfever.com/stage.html?_ap=omschrijving&amp;amp;etappe_idd=MjY5MzU=
Faworytami są Gilbert i Rodruguez, jeszcze z tym pierwszym mogę się zgodzić, ale z Purito niekoniecznie. Hiszpan jakiś taki niemrawy i według mnie nie odegra tu kluczowej roli. W sumie Gilbert też przeciętny w tym roku ale ostatnio w Amstel Gold Race pojechał w marę dorze, próbował szarpnąć na finiszu, jednak jak widziałem jego minę jak nie mógł odjechać to wróciłem do rzeczywistości. Rok temu tu wygrał, w tym roku nie wygra.
Z tego wyścigu nie chciałem grać za dużo typów to wybrałem sobie jedno vajułe i uważam że warto zagrać.
Robert Kiserlovski - Sergio Luis Henao 1 @ 2,70 Unibet ✅ 5-14
Astana ma 3 zawodników na których mogą pojechać są to Kiserlovski, Gasparotto oraz Iglinskiy. Gasparotto wygrał Amstel Gold Race także może zluzuje. Iglinskiemu z kolei może trochę nie pasować ten ostatni podjazd. Rok temu się tam ukręcił. Kiserlovski ma dobry sezon, w Pais Vasco, w Kataloni czy w Paris-Nice dobrze się spisywał. Podjazd jak najbardziej pasuje także może być w czołówce. Henao w Sky może pomarzyć o tym by być liderem na ten wyścig bo jest Uran, jest także Nordhaug no i ewentualnie Appollonio jeśli się wcześniej nie ujedzie. Henao będzie pomagał Uranowi jednak w końcówce powinien go wypuścić na finisz, typ ryzykowny ale po takim kursie warto.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Giro del Trentino 2012 - Etap 2
No i zaczynamy, przetarcie przed Giro, zobaczymy kto odpali rok temu wygrał Scarponi i na Giro szalał jak na dropsach, podejrzewam że Ci co się szykują na Giro będą sprawdzali nogę i nie będzie odpuszczania.
Sylwester Szmyd - Carlos Betancour 1 @1,926 Pinnacle
⛔ 21-2
Jak wszyscy co wszyscy ;) Nie patrząc w ofertę i tutaj w temat przeczytałem bloga Sylwka i jak napisał że gira jedzie to pomyślałem gram coś na Polaka. Berancour z Aqua Sapone ma w drużynie Danilo Di Luce także powątpiewam czy będzie liderem na ten wyścig. To dobry zawodnik, jednak trzeba pamiętać że Kolumbijczyk jest bardzo młody i brakuje mu jeszcze niezbędnego doświadczenia do jazdy po górach. Sylwek nagrzany na jutrzejszy etap także powinno być dobrze, oby tylko Basso wytrzymywał jego tempo i nie spowalniał Polaka, albo niech da mu wolną rękę wtedy Szmyd pokaże na co go stać. ????

Jose Rujano - Domenico Pozzovivo 1 @ 2,39 Pinnacle
⛔ 19-18 :-|
Pojedynek zawodników z drużyn które dostały dziką kartę. Rujano pewnie każdy pamięta z ubiegłorocznego Giro d&#39;Italia. Ja wysoko oceniam jego umiejętności i szanse. Androni zdecydowanie stawia na tego zawodnika także powinien być wysoko. Pozzovivo to dobry góral nawet bardzo, jednak on na jutrzejszy etap nie powinien się sadzić, za prosty jak dla niego ;)Także jest liderem zespołu rok temu w Giro Trentino był 4. Colnago ma skarb w zespole, jednak ten skarb nie powinien jutro szaleć.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Na pierwszy ogień Belgijski klasyk. Tutaj mamy profil wyścigu http://www.cyclingfever.com/stage.ht...e_idd=MjY5MzU=

Faworytami są Gilbert i Rodruguez, jeszcze z tym pierwszym mogę się zgodzić, ale z Purito niekoniecznie. Hiszpan jakiś taki niemrawy i według mnie nie odegra tu kluczowej roli. W sumie Gilbert też przeciętny w tym roku ale ostatnio w Amstel Gold Race pojechał w marę dorze, próbował szarpnąć na finiszu, jednak jak widziałem jego minę jak nie mógł odjechać to wróciłem do rzeczywistości. Rok temu tu wygrał, w tym roku nie wygra.
Ja z kolei z pełnym przekonaniem stawian na Purito. W Amstel Gold Race nic nie pokazał, jednak już we wcześniejszych wywiadach sam podkreślał, że ten wyścig nie do końca pasuje do jego charakterystyki, dlatego też do jego 24-tego miejsca nie przykładałbym aż takiej wagi. Na pewno bardziej leży mu Walońska Strzała, gdzie w dwóch poprzednich edycjach był dwukrotnie drugi. Mur de Huy z nachyleniami sięgającymi od 11% do 19% to wymarzone miejsce do ataku dla filigarnowego kolarza Katiuszy. Jego szanse zwiększa również fakt, że część z najgroźniejszych rywali albo nie wystartuje (Evans, Sagan), zaś część nie jest w najwyższej formie (Gilbert w wywiadzie dla cyclingnews sam podkreśla, że nie jest 100% fit, zaś Valverde wypadł bardzo blado na piwnym klasyku). Dlatego też kursy w okolicach @4.00 jakie można jeszcze złapać na Betfair są jak dla mnie całkiem kuszącą propozycją.

Dodam jeszcze, że do pomocy ma dziś mocną drużynę z Oscar Freire (czwarty w AGR) i Danielem Moreno (ósmy w Strzale Walońskiej rok temu)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom