>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2012 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kwiatek niestety nie wystartuje. Zagrałem na wygraną etapu na Chavanela, dobre przetarcie przed Flandrią, sporo górek w końcówce, liczę, że ucieknie ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Driedaagse De Panne: Stage 3B
Wczoraj oferty nie było. Dzisiaj jest to się coś pogra. Etap 3A odpuszczam bo trasa krótka to i sprinterzy będą walczyli, niby Kittel nieźle tu wygląda ale mnie w tym sezonie on nie przekonywuje. Wolę czasówkę czyli Etap 3B dwa typy o których coś więcej niżej.
Lieuwe Westra - Patrick Gretsch 1 @ 1,45 Bet365 ✅ 2-??
Co prawda kurs trochę mały ale warto. Jutrzejsza czasówka ma 15 km więc zdecydowanie za mało dla Gretscha. Jutrzejsza czasówka płaska więc na pewno nie dla Niemca. Patrick co prawda do dobry czasowiec ale na bardziej górzystą i przede wszystkim dłuższą. Holender Westra to równie dobry zawodnik na czas co Patrick. Jednak profil i długość trasy zdecydowanie przemawiają za nim. Rok temu na czasówce był 2 przegrywając tylko ze zwycięzcą wyścigu Sebastianem Rosselerem. Teraz ma tylko 6 sekund straty w generalce także powinien wygrać ten Torur. Głównym rywalem będzie Chavanel.

Jesse Sergent - Sylvain Chavanel 2 @ 2,380 Pinnacle
✅ 6-1 lokaty :wink:
Jest vajułe w tym typie. Ok Sergnet to nie jest noł nejm przynajmniej dla mnie, pamiętam go jak rok temu w Portugalii i na Eneco jechał dobrze w czasówce, ale to było rok temu, teraz jest w przeciętnej formie. Chavanel to dobry czasowiec, dla informacji można dodać że rok temu w czasówce był 4. W tym roku zmagał się niedawno z chorobą ale widać że forma jest znakomita, jedzie o wygraną w wyścigu i ma na to spore szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 231

matros

Użytkownik
Driedaagse De Panne 2012 - Stage 3B (Wygra etap) Typ: Lieuwe Westra 2.50 ⛔ 2m
Westra w wywiadach przed wyścigiem bardzo podkreślał iz chce tutaj wygrać. Przed rokiem drugie miejsce na czasówce i drugie w całym wyścigu. A w tym roku znajduje sie w jeszcze lepszej formie niz przed rokiem, wspaniała walka na wyścigu Paris Nicea i minimalna przegrana na kończącej czasówce. Aktualnie strata 6 sekund do lidera, czyli praktycznie żadna, a na 15 km można bardzo dużo nadrobić. Jeśli obejdzie się bez deszczu i innych tego typu niespodzianek powinien dać rade ;)

2/10 bet365
ależ mnie zirytował, mieć 12 sekund przewagi na pierwszym pomiarze, by na mecie przegrać jeszcze o 4....czarna lista
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psm 921

psm

Użytkownik
Ronde Van Vlaanderen - Dookoła Flandrii 2012

oficjalna strona wyścigu;
http://www.flandersclassics.be/en
Profil

Opiszę jeszcze te górki bo mam chwilę,może zaoszczędzę czasu wam;).
Tak więc tak jak numeracja na profilu;
1. na 109km dł.530m śr nachylenie 6,6% max 10%
2. na 115km dł.1,3km śr 6,2% max 10%
3. na 129km dł.463m śr 7% max 14,2%
4. na 144km dł 800m śr 4% max 9%
5. na 147km dł 940m śr 7% max 12.3%
6. na 155km dł 540m śr 8,1% max 12,8%
7. na 177km dł 2,2km śr 4% max 11,6%
8. na 183km dł 360m śr 12,9% max 20,3%
9. na 189km dł 600m śr 11,6% max 22%
10 na 193km dł 700m śr 5,3% max 6,7%
11 na 208km dł 2,5km śr 5% max 9%
12 na 218km dł 2,2km śr 4% max 11,6%
13 na 222km dł 360m śr 12,9% max 20,3%
14 na 229km dł 3km śr 3,5% max 8%
15 na 238km dł 2,2km śr 4% max 11,6%
16 na 242km dł 360m śr 12,9% max 20,3%
Zwycięzcy z ostatnich lat;
2005- Tom Boonen (Bel)
2006- Tom Boonen (Bel)
2007- Alessandro Ballan (Ita)
2008- Stijn Devolder (Bel)
2009- Stijn Devolder (Bel)
2010- Fabian Cancellara (Swi)
2011- 1.Nick Nuyens (Bel)
2.Sylvain Chavanel (Fra) +0&quot;
3.Fabaian Cancellara (Swi) +0&quot;
4.Tom Bonnen (Bel) +2&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mapki są, rodzaje podjazdów też więc czas na typy na wyścig dookoła Flandrii. Teoretycznie mamy dwóch faworytów czyli Fabian Cancellara i Tom Bonnen. Ale kursy na tą dwójkę prześmieszne, więc odpuszczam. Sporo jazdy brukiem także trzeba uderzyć w tych co potrafią na tej nawierzchni jeździć.
Alessandro Ballan - Leife Hoste 1 @ 1,52 Unibet ✅ 2-37
Ballan to jeden z lepszych specjalistów od jazdy po bruku. Zespół BMC jedzie na 3 fortepiany, Gilbert, Ballan i Avermaet. Strażak Gilbert jest bez formy a na brukach w tym roku spisywał się fatalnie. Avermaet dobry ale gorszy od Ballana, także według mnie jeśli pojadą na Włocha to mogą coś tu ugrać. Ballan wygrywał ten wyścig w 2007 roku, ale to tylko taka ciekawostka. Nie wiem co w gronie faworytów robi Hoste, ok we Flandrii potrafił stawać na podium i robił to chyba 4 razy ale to było 6 lat temu także bez jajec. W tym roku na Belgijskich klasykach szału nie robił. Dla mnie 1 Ballan potrafi jeździć po bruku, dobre występy w wiosennych klasykach także wszystko przemawia za zawodnikiem BMC.
Stijn Devolder - Leife Hoste 1 @ 1,60 Unibet ⛔ DNF-37 niepotrzebny becik :?
Drugi typ także przeciwko Hoste, co prawda w tym Accent Jobs będzie liderem ale bez przesady. Devolder wygrywał Flandrię w 2008 i 2009 roku. W tym roku w całkiem nieźle poczynał sobie w KBC Driedaagse van De Panne - Koksijde gdzie był ogólnie 8 i jechał całkiem nieźle. Jeździ w zespołe Vacansoleil także jest skazany na ataki ;) Ogólnie Holendrzy mają mocny zespół a liderem powinien być Stijn także liczę na pozycję w tap 10.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ronde i Roubaix to moje 2 ulubione klasyki ????
Cięzko sobie wyobrazić by wygrał ktoś spoza 2 : Fabian, Tomekke. Chociaż Quick Step ma ten komfort, że Chavanel może próbować ucieczki, a Boonen zostanie na finisz. Chociaż Tomek jest tej wiosny baardzo mocny i chyba będzie chciał wygrać Flandrię po raz kolejny. Fabian by wygrać musi uciec wcześniej bo na finiszu radzi sobie średnio.
Trasa w tym roku trudniejsza, w sumie nie za bardzo mam pomysł co zagrać, jeszcze przemyślę, ale Sagan mi zaimponował ostatnimi występami na brukach, można już powiedzieć, że nie ma słabych punktów Słowak, Terminator.
Coś przeciwko Gilbertowi spróbuję znaleźć, Phil jak się na Ardeny pozbiera to będzie dobrze, nie wygląda by ta jego słaba jazda to było jakieś ściemnianie. Szejkowie z BMC nie po to pompują kasę na te gwiazdeczki ;] Coś czuję, że będzie kolejny DNF.
Pozzato mi się podoba w ostatnich wyścigach, nawet ostatnio atakował, co u niego rzadkie. Zawsze kandydat do 10 w takich wyścigach.
Fajny wywiad z Pippo: http://www.cyclingnews.com/features/filippo-pozzato-i-wasted-my-talent-for-too-long

Też coś spróbuję postawić przeciwko Hoste, to już jest raczej melodia przeszłości, nie widzę by skończył wysoko.

Fajnie jeśli w relacji znowu wrzucą obrazki z samochodów dyrektorów sportowych, dobrze to zapracowało w zeszłym roku:
http://www.youtube.com/watch?v=qxy6Ty2-epk

Vaughters:
When you flat in Flanders, the problem isn&#39;t getting back to the peloton. The problem is getting to the front again.

true story.

no i Cancellara kraksa i koniec marzeń o Flandrii i Roubaix ????

Genialna fotka:
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
27 sektorów po bruku, czyli słynnych pave, znajdzie się na trasie 110. edycji Paryż-Roubaix.

W ostatniej chwili udało oczyścić się Lasek Arenberg zalegającego kostkę mchu. Łączny dystans pave wyniesie 51,5 km.

Brukowe pasaże „Piekła Północy” 2012:
27. Troisvilles (97,5 km – 2.200 m) ***
26. Viesly (104 km – 1.800 m) ***
25. Quievy (106.5 km – 3.700 m) ****
24. Saint-Python (111.5 km – 1.500 m) **
23. Vertain (119.5 km – 2.300 m) ***
22. Capelle-sur-Ecaillon - Le Buat (126 km – 1.700 m) ***
21. Aulnoy-lez-Valenciennes - Famars (142 km – 2.600 m) *****
20. Famars - Quérénaing (145.5 km – 1.200 m) **
19. Quérénaing – Maing (149 km – 2.500 m) ***
18. Monchaux-sur-Ecaillon (152 km – 1.600 m) ***
17. Haveluy (163.5 km – 2.500 m) ****
16. Trouée d’Arenberg (172 km – 2.400 m) *****
15. Millonfosse - Bousiginies (178,5 km – 1.400 m) ***
14. Brillon to Tilloy-lez-Marchiennes (183 km – 1.100 m) **
Tilloy - Sars-et-Rosières (185,5 km – 2.400 m) ***
13. Beuvry-la-Forêt - Orchies (192 km – 1.400m) ***
12. Orchies (197 km – 1.700 m) ***
11. Auchy-lez-Orchies - Bersée (203 km – 2.600 m) ****
10. Mons-en-Pévèle (208,5 km – 3.000 m) *****
9. Mérignies - Avelin (215 km - 700 m) **
8. Pont-Thibaut (218 km – 1.400 m) ***
7. Templeuve l’Epinette (223,5 km - 200 m) *
Le Moulin de Vertain (224 km - 500 m) **
6. Cysoing - Bourghelles (230,5 km – 1.300 m) ****
Bourghelles - Wannehain (233 km – 1.100 m) ***
5. Camphin-en-Pévèle (237,5 km – 1.800 m) ****
4. Le Carrefour de l’Arbre (240,5 km – 2.100 m) *****
3. Gruson (242,5 km – 1.100 m) **
2. Hem (249,5 km – 1.400 m) **
1. Roubaix (256,5 km - 300 m) *

za szosa.rowery.org
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Kilka suchych typów na jutrzejszy etap Basków.Ofertę mają Pinnacle,Bet365,Sportingbet.
Lars Petter Nordhaug - Ryder Hesjedal 2 2.00 SB
Tony Martin - Jurgen Van den Broeck 1 1.95 SB
Sergio Henao - Lars Petter Nordhaug 1 1.694 Pinnacle
Robert Kiserlovski - Jurgen Van den Broeck 1 1.840 Pinnacle
Igor Anton - Frank Schleck 1 1.840 Pinnacle
Bauke Mollema - Wouter Poels 1 1.562 Pinnacle
Simon Spilak - Jean Christophe Peraud 1 2.190 Pinnacle
Liderem w Sky jest Henao,a Nordhaug w wywiadzie powiedział,że nie interesuje go klasyfikacja generalna.Poza tym stwierdził,że dokucza mu alergia i tylko dzięki deszczowi jedzie przyzwoicie.Van den Broeck podobno odczuwa skutki upadku w Katalonii i nie spina się na walkę o podium.Reszta typów na wyczucie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kilka suchych typów na jutrzejszy etap Basków.Ofertę mają Pinnacle,Bet365,Sportingbet.
Mieli ofertę na poprzednie etapy czy tylko na jutrzejszy wystawili?
Ja ten wyścig odpuszczam pod względem typerskim, jedynie co bym grał to na Egoia Martineza, Samu Sancheza i przeciwko Schleckowi.
 
M 231

matros

Użytkownik
Niedziela 10:00
Paryż-Roubaix 2012 - Wyścig - Zwycięzca - Tyler Farrar v Andre Greipel Typ: Tyler Farrar 1.75
✅ 29m - 77m

&quot;Po upadku w Scheldeprijs start Andre Greipela w nadchodzącym Paryż-Roubaix stoi pod znakiem zapytania.
Sprinter Lotto-Belisol wpadł po przekroczeniu linii mety wraz z kilkoma innymi zawodnikami m.in. w fotografów, którzy za wolno uciekli w bok. Greipel doznał urazu łokcia. Jonathan Cantwell (Saxo Bank) natomiast doznał urazu płuc.&quot;
szosa.rowery.org
z urazem reki będzie mu bardzo trudno ukończyć rywalizacje.rok temu panów dzieliło kilkanaście sekund na korzyść Greipela. W tym roku jesli stanie na starcie powinien zdecydowanie przegrać.

3/10 bet365
Paryż-Roubaix 2012 - Wyścig - Zwycięzca - Johan Van Summeren v Bjorn Leukemans Typ: Johan Van Summeren 1.80 zwrot !! 9m - DNS
&quot;Pod sporym znakiem zapytania stanął występ Bjorna Leukemansa w niedzielnym Paryż-Roubaix. Jeśli zawodnik ekipy Vacansoleil-DCM nie zdoła zaleczyć na czas swojego kolana, nie będzie mógł wziąć udziału w rywalizacji.
Leukemans w miniony weekend rywalizował w Ronde van Vlaanderen, które ostatecznie zakończył na 14. pozycji. Mimo, iż bardzo zależało mu na tym, by zaprezentować się także w Paris-Roubaix, nie wiadomo, czy będzie miał taką możliwość.
Wszystko za sprawą stanu zapalnego kolana, z którym Belg zmaga się od kilku dni. Nie wiadomo, czy zdoła on poradzić sobie z kontuzją do niedzieli, a start w obecnej sytuacji nie jest możliwy. &quot;
pro-cycling.org
w dodatku Johan to obrońca tytułu i powinien być podwójnie zmotywowany.Bjorn bardzo chce wystartować więc może nawet przy kontuzji się na to zdecyduje, cy by było nam w tym wypadku na ręke zdecydowanie ;)

3/10 bet365
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jutrzejszy etap powinien wygrać Martin, o cały wyścig chyba będzie ciężko, bo Samu gdy o coś walczy potrafi nawet wygrywać czasówki, a minutę ciężko będzie mu władować na niespełna 20 km. Oferta chyba tylko w b365 póki co.
Stąd taki dubel wymyśliłem: Martin wygra 1.4+ Sanchez-Horner 1 1.45 ⛔
Dziadek na TA nie popisał się zbytnio w czasówce. Zobaczymy.
Jeszcze takie 2 luzackie typy mi się rzucają w oczy:
VdB - Spilak 1⛔
Belg chory na TdF, ostro ostatnio szlifuje jazdę na czas.
Kiriyenka - Peraud 1 ⛔
Tu bardziej po kursie, ale bardzo lubię Białorusina, taki allrounder. Na czas obaj porównywalni.
Kolarskich świąt wszystkim, przy Wielkanocy z Roubaix ???? Mogłoby pokropić w tym roku ;]
Liczę mocno na Pippo, ogromnie mi imponuje jego postawa tej wiosny, zważywszy lutową kontuzję. Mocny jest, stać go na podium. W parze z Ballanem wygląda nieźle. W BMC rządy powinien objąć Thor, bo PR to jego broszka.
Norweg będzie się pewnie woził za najlepszymi i starać wygrać na finiszu, na podium bym go widział, a kurs niezły-&gt; 5.0 w sportingbecie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Etap 6 Vuelta Ciclista al Pais Vasco
Odpuściłem ten tour pod względem typerskim i pomału zaczynam czuć głód kolarstwa ;) Jako że jutro mamy czasówkę to zagram bo przeważnie dobrze wychodziło granie ITT. Mam dwóch faworytów Samu Sanchez i Robert Kiserlovski. Chciałem grać że Martin nie wygra po kursie ~3 ✅ ale nie będę świrował ;)
Samuel Sanchez - Chris Horner 1 @ 1,45 Sportingbet ✅ 1-21
Trochę o tym typie wspomniał Davey Watt i się z tym zgadzam. Jak samu musi jechać dobrze w czasówce to jedzie na maksa, a w czasówkach potrafi jeździć. Moim zdaniem jutro ogra Purito i to on wygra ten tour. Bo zawodnik Katiuszy jest co najwyżej słaby w jeździe indywidualnej na czas. Dziadek Horner w górach jeździć potrafi, ale na czasówkach ostatnio gira coś nie jedzie. Jest wysoko więc ma też o co jechać ale Hiszpan na swojej ziemi musi pokazać klasę.
Robert Kiserlovski - Joaquin Rodriguez 1 @ 1,625 Pinnacle ⛔ 33-6
Drugi typ na Roberta jest 3 w generalce na czas jeździ dobrze nawet bardzo. Ma 26 sekund straty także może powalczyć o drugie miejsce bo Joaquin nigdy nie zachwycał w czasówkach. Lubię zespół Astana a Kiserlovski jest liderem na ten wyścig także ściskam za niego kciuki. O Purito pisałem już wyżej dla mnie straci lidera ale niech będzie chociaż na podium.
 
M 231

matros

Użytkownik
Robert Kiserlovski - Joaquin Rodriguez 1 @ 1,625 Pinnacle

Drugi typ na Roberta jest 3 w generalce na czas jeździ dobrze nawet bardzo. Ma 26 sekund straty także może powalczyć o drugie miejsce bo Joaquin nigdy nie zachwycał w czasówkach. Lubię zespół Astana a Kiserlovski jest liderem na ten wyścig także ściskam za niego kciuki. O Purito pisałem już wyżej dla mnie straci lidera ale niech będzie chociaż na podium.
uhhh przepraszam,ale musze skomentować, mówienie ze Kiserlovski jeździ &quot;dobrze, a nawet bardzo dobrze na czas&quot; jest mega mega na wyrost. Ten pan nie ma żadnego wyniku w top 30 czasówki, najbliżej był tego mega osiągnięcia w 2010 r na giro gdzie był 31( górska czasówka na Plan de Corones ) Obaj panowie sa porównywalni jeśli chodzi o jazdę na czas( czyli słabi ) i takiego kursu bym za zadne skarby nie ruszył ;)

mimo wszystko powodzenia ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
uhhh przepraszam,ale musze skomentować, mówienie ze Kiserlovski jeździ &quot;dobrze, a nawet bardzo dobrze na czas&quot; jest mega mega na wyrost. Ten pan nie ma żadnego wyniku w top 30 czasówki, najbliżej był tego mega osiągnięcia w 2010 r na giro gdzie był 31( górska czasówka na Plan de Corones ) Obaj panowie sa porównywalni jeśli chodzi o jazdę na czas( czyli słabi ) i takiego kursu bym za zadne skarby nie ruszył ;)
mimo wszystko powodzenia ;)
oj tam, oj tam :razz:
Na początku sezonu czytałem, że zimą Robert dość mocno popracował nad czasówką. No może z tym że jeździ dobrze to przesadziłem, ale porównując jego jazdę a Purito to jeździ dobrze ;) Większego kursu dostać nie mogliśmy, a oferta suaba to trzeba było coś wybrać a co z tego wyjedzie przekonamy się za godzinę ;)
 
M 231

matros

Użytkownik
oj tam, oj tam :razz:
Na początku sezonu czytałem, że zimą Robert dość mocno popracował nad czasówką. )
Schleki co rok tez to samo powtarzają ???? ;)
dawid//????????????????
Szleki to bajkopisarze, ciągle gadają o tym samym, a jak przyjdzie co do czego to kończy się tak samo jak zawsze i jak nie dostanie w prezencie wygranej TdF to sam nigdy nie wygra. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Paryż-Roubaix 2012
To już 110 edycja &quot;Piekła Północy&quot; faworytem jest Tom Boonen który na wiosnę spisuje się znakomicie, no można nawet pokusić się o stwierdzenie że Boonen to Gilbert z ubiegłego roku. Wysoko również widzę Fleche, Pozzato. Właśnie ta trójka według mnie powalczy o wygraną. Chociaż w kolarstwie jest tyle niespodzianek że takich rzeczy nie wypada w ogóle mówić. Również wysoko widzę Ballana, Hushovda, van Summerena i Chavanela. Z dość szerokiej i ciekawej oferty wybrałem dwa typy. Chciałem szukać jakąś parę z Tomem ale kursy to jakieś nieporozumienie. Rozumiem jest faworytem ale żeby od razy 1,25 z najgroźniejszymi rywalami?

Johan Van Summeren - Gregory Rast 1 @ 1,55 Unibet
✅ 9-13
Van Summeren to ubiegłoroczny zwycięzca, w tym roku będzie liderem Garminu. Po bruku jeździ bardzo dobrze, trudnie podjazdy też spokojnie ogarnie. W Ronde van Vlaanderen przyjechał na 49 miejscu, ale początkowo był aktywny, ale przede wszystkim tamten wyścig traktował jako przetarcie przed Piekłem Północy. Rast rok temu był 4, w Ronde van Vlaanderen także przyjechał na 4 miejscu. Jednak Radioshack Nissan-Trek ma bardzo mocną drużynę na ten wyścig, Gallopin na swojej ziemi będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony i według mnie na niego powinni pojechać, nie można zapominać też że w drużynie jest Popovych który na brukach jeździ dobrze. Jeśli będzie finisz z jednej grupy to wydaje mi się że Van Summeren powinien sobie poradzić. Jednak ja liczę że przyjedzie w pierwszej grupie, a Rast niekoniecznie.
Thor Hushovd - Bernhard Eisel 1 @ 1,58 Unibet ✅ 14-86
Hushovd co prawda w nie najlepszej formie ale co roku sadzi się na ten wyścig, zresztą słusznie bo co roku jest w czołówce i walczy o wygraną. BMC jedzie na dwa fortepiany, nawet na trzy bo Ballan i Hincapie mogą być wysoko. Szczególnie Włoch który w tym roku w wysokiej formie. W Ronde van Vlaanderen Thor był dopiero 55 ale na tamten wyścig się nie sadził i początkowo pomagał Ballanowi teraz powinno się to odwrócić i Norweg powinien liderować drużynie. Eisel ze Sky rok temu był 7, ale w tym roku jego forma nie jest najlepsza, w RvV stracił tyle samo co Thor czyli ponad 3 minuty. Jednak Eisel w drużynie ma Fleche, Hagena i Haymana także o liderowaniu drużyną może tylko pomarzyć.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Najcięższy wyścig do typowania. 1 błąd,defekt i po zawodach, granie kursów typu 1.20 i robienie kuponów z wielu zdarzeń jest bez sensu. Szukanie dogów to dobra opcja, ale tu jest wszystko możliwe, a praktycznie każda drużyna ma 2-3 potencjalnych liderów.
Boonen do pogrania jak coś na live przed finiszem. Jak to wygra, to złoty rower chyba można już rozdać, bo ciężko będzie pobić osiągnięcia Belga z tego sezonu.
Do zeszłej edycji Tomek miał zawsze sporo farta w tym wyścigu, jeśli ominie pecha to sądzę, że wygra po raz kolejny.
Możliwy jest deszcz, jeżeli wierzyć google...
Na czujka lekki dubelek z tobetu:
Pozzato - Ballan 1 ⛔ upadek ;p
Hushovd - Flecha 1 ⛔ upadek ;p
Jak już pisałem, mocno wierzę w Pippo. Będzie absolutnym liderem w ekipie. A Ballan, władza do podziału, bo liczę, że Thor w końcu coś pokaże w tym sezonie, to wyścig pod niego. Ballan już się wyszalał jak dla mnie w Ronde. Na finiszu Pippo powinien sobie poradzić z rodakiem.
Thora też widzę jutro wysoko, ale znowu TOP3 nie zagrałem, więc pewnie wejdzie, jak było przy RvV znając moje zezowate szczęście ;] W parze z Eiselem też fajnie wygląda, ale jestem ostatnio skazany na tobet ;]
Strzała niedawno wrócił po kontuzji, więc powinien odczuć ostro te bruki. Sprinterem Norweg jest dużo lepszym, jeśli dojdzie do walki na Velodromie.
To już dziś jedziemy ????
http://www.youtube.com/watch?v=k-l11uZlal8
Tommeke jesteś wielki! Pobicie ucieczki Fabiana sprzed 2 lat. MIAZGA.

Jeszcze co do Pippo, to wreszcie jakaś ludzka reklama na eurosporcie z jego udziałem ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Brabancka strzała - wygra Sagan 3.0 ⛔
Przed rokiem złapałem podobny kurs na Gilberta, może i teraz się uda;p
Trasa akuratna dla Sagana, dużo hopek po drodze, dystans nie jest zbyt duży, jest gdzie zaatakować, a w razie czego to i na finiszu Peter może ustąpić jedynie Freire.
Gilbert to nadal spora niewiadoma, ale jeśli ma gdzieś zaskoczyć z dalszego szeregu, to najwcześniej w niedzielę.
Jeśli Słowak pojedzie z nastawieniem na wygraną, to obawiam się jedynie wczesnej ucieczki.
 
M 231

matros

Użytkownik
Brabantse Pijl 2012 - Andy Schleck v Fabio Duarte Typ: Fabio Duarte 1.70 ✅ DNF - 4m
Schleck nigdy nie przykładał się do wyścigów które traktował jako przygotowanie do Tdf, może poza wyjątkiem ścigania w ardenach,ale to i tak tylko na maxa Liege - Bastogne - Liege. Pozostałe wyścigi to tylko etap przygotowań. W tym sezonie jak na razie więcej dns niż ukończonych rywalizacji ;)Ekipa duarte niestety brak zaproszenia na Giro i trzeba pokazywać się własnie w w takich wyścigach. Duarte powinien być liderem ekipy, w Criterium zademonstrował już jaka taka formę i jutro mam nadzieje przyjedzie wyżej od człowieka który nie potrafi wygrać TDF ;)

2/10 bet365 i sportingbet 1.60 kurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom