>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2012 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No i jednak Purito odpalił na La Fleche Wallonne, jutro muszę sobie poszukać powtórkę bo niestety nie miałem czasu oglądać.

Giro del Trentino 2012 - Etap 3
Jedziem z koksem z Włoskim wyścigiem.

John Gadret - Domenico Pozzovivo 2 @ 4,05 Pinnacle
▶ zwrot skur... powinni płacić za błędy :-|
To jest chyba jakiś żart. Pozzovivo rok temu na Giro del Trentino był 4. Jest to świetny góral, jutrzejszy etap jest stworzony idealnie pod niego i nie rozumiem kursów wystawionych w tej parze z Johnem Gadret. Tak jak wczoraj pisałem że Etap 2 Domenico odpuści i tak też zrobił. Jutro zawodnik Colnago odpali petardę i będzie w czołówce a wcale się nie zdziwię jak wygra, bo noga jedzie i to jest bardzo widoczne. Gadret on na włoskich wyścigach nigdy się nie spina dzisiaj przyjechał w czołowej grupie więc może dlatego tak mocno faworyzowany. Ale jego zespół AG2R ma w składzie Nicolasa Roche i to na niego jadą na tym wyścigu. Dla mnie perełka po wybornym kursie i aż żal tego nie zagrać.

Jose Rujano - Sylvester Szmyd 1 @ 2,49 Pinnacle ⛔ 4-2
Dzisiaj graliśmy patriotycznie i wszyło jak wszyło. Rujano to armata Androni także cały zespół podporządkowany pod jego osobę. Dzisiaj nie odpalał bo chyba było dla niego za łatwo. Jutro ma gdzie się pokazać i myślę że to zrobi. Liquigasy mają wysoko Capecchiego także chyba dla niego pojadą ten wyścig, bo Basso ma już 2 minuty straty. Raczej nie spodziewam się akcji podobnej jak na Mont Ventoux. Sylwek popilnuje ziomków z drużyny i na 2 km przed metą odetną mu prąd.
Pinek się popisał i robi zwrocik za Dominika, szkoda bo niezła perła była ;)
No i Dominik wygrał etap szkoda że jest zwrot za ten typ :-|
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Szybciutko przebiega ten wyścig, dziś Bartek Huzarski mocno na plus, szkoda, że Przemek Niemiec odpadł, ale wykonał świetną pracę dla Cunego/Scarponiego.
Jutro etap morderca, co prawda nie jest aż tak wysoko ten podjazd, ale nachylenie ma dochodzić do 15 %.
Liderem jest Mathias Frank z BMC, ale wydaje się, że raczej na końcowe zwycięstwo szans nie ma.Tutaj dominuje Kreuziger, Pozzovivo, Betancour, Scarponi.
Nie mam na razie żadnej pary, może później coś wymyślę.Rujano chodzi mi po głowie.
Gadret on na włoskich wyścigach nigdy się nie spina dzisiaj przyjechał w czołowej grupie więc może dlatego tak mocno faworyzowany.
Gadret rok temu w Giro w generalce był czwarty, jak się nie mylę to kosztem TdF jechał, w tym roku też wspominał, że włoska pętla jest jego głównym celem także Francuz właśnie ten wyścig traktuje priorytetowo ;).
dawid// Myślałem że na TdF w tym roku się sadzi, szkoda że wybiera Giro.
 
psm 921

psm

Użytkownik

Typ- Kruziger 5/10 ✅(5-10)hehe,nawet miejsca przewidziałem;)
Zdążyłem jeszcze złapać swój typ.moim zdaniem Romek to w tym momencie jeden z trójki kandydatów do końcowego sukcesu a nad Kolumbijczykiem nie wpadajmy w samozachwyt bo jeszcze wczoraj stawialiśmy przeciwko niemu w parze z Sylwkiem,a dziś etap jeszcze trudniejszy i nie wykluczone że już dziś się rozstrzygną losy wyścigu,ten ostatni podjazd wygląda imponująco,dziś końcówka tylko dla wybitnych górali i moim zdaniem Betancour jak najbardziej w zasięgu Czecha,który juz w tym roku pokazał się z bd strony na Tirreno-Adriatico (3 w generalce).
Roman Kreuziger-Carlos Betancour 1 1,60 bet365
Dziś siadło to powtarzam typ takze na jutro.Mysle że jutro doswiadczenie i zimna głowa będzie bardzo ważne a Romek choć sam młody to na pewno bardziej doświadczony od Betancoura.Jutro pewnie bedzie jechał blisko Sylwka bo i w generalce sasiaduja i zapewne będzie też próbował ataków.Nie sądzę aby Kolumbijczyk miał szanse powtórzyć taki start jak na 2 etapie,raczej bedzie coraz słabiej,zobaczymy jutro.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Super dzisiejszy etap. Świetnie Sylwek na takiej ścianie, bo on dużych % nigdy nie lubiał, widać, że jest forma ???? Ale to co zrobił Huzar ????
Jutro etap bardziej dla Sylwestra. Szkoda, że nie ma jakiegoś TOP3. Boję się tylko, bo u Sylwka ciężko było zawsze z powtarzalnością dobrych wyników na kolejnych etapach, ale obecnie jest w życiowej formie według mnie.
Zobaczymy jak z pogodą, czy znowu nie będzie cyrków ze skracaniem etapu.
Szmyd - Rujano 1 1.55 ✅
Hmm Jose jak zwykle chimeryczny, pewnie całą moc szykuje na Giro, tu widać, że nie jest jeszcze w pełni mocy, dzisiaj Damiano mu odjechał w końcówce, a wydawało się, że Wenezuelczyk pogoni za Szymydem.
Dupont - Frank 1 1.50 ✅
Dzisiaj nie zawiodłem się na lokacie na Francuza przeciwko Basso. Fajne to A2R, że się buntują przeciwko tryndowi i priorytetem dla Jasia Gadret i Duponta jest Giro. Po ostatnich 2 sezonach Dupont zyskał w moich oczach na wielkich tourach, kolarz który praktycznie każdy górski etap kończy w 10 czy troszkę dalej. Frank dziś stracił koszulkę lidera, ale to nie jest kolarz na wielkie góry, głównie celuje chyba w TdS jedynie tam potrafi błysnąć.
 
M 231

matros

Użytkownik
Giro del Trentino Stage 4 - Eros Capecchi - Marc De Maar Typ: Marc De Maar 2.220 ⛔ 12m - 19m

dziś De Maar kilka sekund wyżej od Włocha,ale on nie lubi tak ostrych podjazdów,woli łagodniejsze co było widać wczoraj gdy wjechał w top10 na metę. U siebie w ekipie jest odpowiedzialny za jak najlepszy wynik,wiec jutro będzie mocno walczył by być w czołówce. Eros w tym momencie zupełnie inne zadania, po pierwsze Sylwas trzeci w generalce z szansami na awans,więc cała ekipa powinna pracować na naszego rodaka.No i dzis Eros pilnował Basso, wiec jutro jak skończy swa prace na rzecz Sylwka znów spokojnie przy Ivanie powinien przyjechać na metę. Nie widzę żadnych szans by Eros mógł jutro jechać na swoje konto,a w takim wypadku musi byc niżej niz De Maar ;)

5/10 pinnacle
no i bym sobie zagrał win Sylwka kurs 12.00 ale niestety aktualnie pokłócony jestem z bet365, a pinni nie dał ;/
oj marny tydzień,marny
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Już w niedzielę La Doyenne. Jakoś nigdy nie przepadałem za tym wyścigiem, zobaczymy, może się uda coś ciekawego złapać.

Kolejności ardeńskich górek:
Côte de La Roche-en-Ardenne (70 km; 2,8 km; 6,2%)
Côte de Saint-Roch (116,5 km; 1,0 km; 11%)
Côte de Wanne (160 km; 2,7 km; 7,3%)
Côte de Stockeu (Stèle Eddy Merckx) (166,5 km; 1,0 km; 12,2%)
Côte de la Haute-Levée (172 km; 3,6 km; 5,7%)
Col du Rosier (185 km; 4,4 km; 5,9%)
Col du Maquisard (198 km; 2,5 km; 5%)
Mont-Theux (208 km; 2,7 km; 5,9%)
Côte de la Redoute (223 km; 2,0 km; 8,8%)
Côte de la Roche aux Faucons (238 km; 1,5 km; 9,3%)
Côte de Saint-Nicolas (252 km; 1,2 km; 8,6%)

Ostatni zwycięzcy:

2011 Philippe Gilbert Belgia
2010 Aleksander Winokurow Kazachstan
2009 Andy Schleck Luksemburg
2008 Alejandro Valverde Hiszpania
2007 Danilo di Luca Włochy
2006 Alejandro Valverde Hiszpania
2005 Aleksander Winokurow Kazachstan
2004 Davide Rebellin Włochy
2003 Tyler Hamilton Stany Zjednoczone
2002 Paolo Bettini Włochy
2001 Oscar Camenzind Szwajcaria

 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Polecam granie przeciwko Gesinkowi i Valverde.Obaj wyraźnie nie są w formie,a buki cenią ich dosyć wysoko.S.Sanchez w parze z Valverde to wydaje się dobry typ.
 
M 231

matros

Użytkownik
Liege Bastogne Liege 2012 - D. Cunego - J. Vanendert Typ: Jelle Vanendert 2.40 ✅ 36m - 10m
Jelle bardzo ładnie prezentuje się w ardenach 2 w amstel,4 w strzale i jutro Staruszka. Przed rokiem 17 pozycja ( niżej o oczko )w tym szansa zdecydowanie na poprawę tego osiągnięcia. Jedzie na siebie, nie musi nikogo pilnować, a i forma wydaje się zdecydowanie lepsza. Cunego troszkę moim zdaniem przekombinował z kalendarzem startów w ostatnich dniach. Trentino mordercze warunki, podjazdy będzie czul w nogach, może brakować świeżości jutro, skoro Sylwka nawet na płaskim nie potrafił pyknąć w dniu wczorajszym ;)

3/10 bwin
Liege Bastogne Liege 2012 - Damiano Cunego - Samuel Sanchez Typ: Samuel Sanchez 1,85 ✅ 36m - 7m
Tutaj podobna sytuacja, Samu po wygraniu wyścigu dookoła kraju basków, ładnie w Amstel a jutro przed swoim kolejnym celem wiosennym. Powinno być dobrze ;)

3/10 tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Hmm, faworytem jest Gilbert, który jako taka wraca do formy, ale czy już na Liege będzie w stanie wygrać ? Ja raczej nie podejmę się oceny tego, ale z drugiej strony trasa nie wygląda na wcale taką wymagającą tj. znacznie pagórkowata, ale końcówka taka sobie i ewentualnie taką moc na finiszu trzeba mieć.

Ostatni kilometr :


Alejandro Valverde - Simon Gerrans | 2 - 2,20 (Bet365)✅

Ten typ wybieram w singlu, trochę ryzykowny, ale wydaje się, że ma szanse powodzenia.Para, którą można spotkań często u bukmacherów ze względu na to, że są to dość podobni kolarze.Na pewno bogatsze CV pod względem tytułów w tym wyścigu ma kolarz Movistaru bo zdążył już obskoczyć cały podium,ale jutro Gerrans nie jest wcale taki bez szans.Kolarz Greenedge zainponował mi w tym roku u siebie podczas kilkuetapówki w TdU, ale ostatnio też wykazał się cwaniactwem [ nie można powiedzieć, że pracował bo Cancellara zrobił całą robotę ] i wygrał Milan-San Remo_Ostatnim tygodniem również mogli się zmierzyć ci kolarze w bezpośrednim pojedynku podczas AGR gdzie Gerrans był ciut wyżej.Sądzę, że forma jest wystarczająca aby zająć wysoką pozycję podczas jutrzejszego startu i być troszeczkę wyżej od Valverde.Delikatny, niedzielny singiel.

Ciekawą propozycję przedstawił też Blaise w HP - Cunego - Sanchez 2 - 1,70 i też wygląda bardzo solidnie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Liege Bastogne Liege 2012
Prawdę mówiąc to nie mam pomysłu na ten wyścig, po drugie padam na ryj i nie chce mi się zbytnio analizować tego typu, także dla emocji pogram sobie jeden typ.

Frank Schleck - Rinaldo Nocentini 1 @ 1,60 Sportingbet
⛔ 23-11 gwiazdeczka Szlek :???:
Frank rok temu był tu drugi, nie lubię stawiać na Szleków bo zawsze im życzę jak najgorzej, no ale trzeba zrobić wyjątek. Kiedyś czytałem że liczy na dobry wynik w tym wyścigu być może nawet na powtórkę wyniku sprzed roku. Szleki jak na razie nie zachwycają no ale przecież gwiazdeczki nie będą jeździły w jakiś podrzędnych wyścigach oni się przecież sadzą na Tour de France ???? Nocentini solidna firma jednak ten profil tak nie bardzo dla niego. Rok temu stracił aż 7 minut a był w podobnej formie. No i trzeba pamiętać że w AG2R są Roche i Dupont także oni są pierwszą opcją na jutrzejszy wyścig a jak im coś nie pyknie to zaatakuje Rinaldo. Jeśli będzie finisz z jednej grupy to Włoch objedzie Szleka, ale tak się zdarzyć nie powinno.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Dziś też startuje wyścig dookoła Turcji. A oferty brak :| a w zeszłych latach pamiętam, że wystawiali, eh.

http://www.tourofturkey.org/2012/about_tur
a w tym roku ciekawa trasa, nawet 3 etap z MTF na 1600 metrów.

Z LBL coś na Vandenderta może zagram, Schleki powinny być wysoko, ale ale młodszego pary nie ma po jakimś sensownym kursie. Jak dla mnie będzie jakaś niespodzianka co co zwycięzcy.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
F. Schleck wygrana @ 18 lub top 3 @ 4.50, bo:
- na Fleche Wallonne był 20, ale na 15 km przed metą złapał gumę i pomimo wysokiego tempa grupy zasadniczej na Mur de Huy zdołał skończyć przed Hesjedalem, który u podnóża podjazdu miał 10 sek. nad grupą zasadniczą,
- w 5 ostatnich edycjach 3 razy stawał na podium,
- nigdy L-B-L nie wygrał, rok temu był drugi,
- Gilbert nie jest w takiej formie jak rok temu,
- A. Schleck trenuje przed TdF więc nie będzie walczył o wygraną tylko pomagał bratu,
- dla Purito ostatnia góra jest za płaska by był w stanie wygrać
- te kursy = value.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kalifornia rusza, oferty brak... kolejne rozczarowanie.
profil wygląda nieźle dla terminatra Sagana

no i Peter. Miazga. Na 7km do mety defekt, potem po samochodach doszedł na 4 do mety, zaraz potem kraksa w którą się też mało co nie zaplątał, a mimo to wyskoczył na finiszu i bez problemu wygrał. coś pięknego.
brawo b365 na was zawsze można liczyć! :| penisy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kalifornia rusza, oferty brak... kolejne rozczarowanie.
profil wygląda nieźle dla terminatra Sagana
no i Peter. Miazga. Na 7km do mety defekt, potem po samochodach doszedł na 4 do mety, zaraz potem kraksa w którą się też mało co nie zaplątał, a mimo to wyskoczył na finiszu i bez problemu wygrał. coś pięknego.
brawo b365 na was zawsze można liczyć! :| penisy.
Daj spokój żeby na taki wyścig nie było oferty, kpina. Sagan na razie jak z dziećmi się bawi, dwa etapy, dwa wygrane, jest w gazie ten chłopak w tym sezonie, zobaczymy co zdziała na TdF po cichu liczę na over 2,5 etapy dla Słowaka ;)
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Mówisz masz. Fajnych sztuk tam Peter dokonywał na ostatnich metrach ???? Co ciekawe po raz 3 na mecie melduje się czołówka w kolejności
1. Sagan
2. Haussler
ciekawa sytuacja.

Jeszcze i dzisiaj profil sprzyjający dla Słowaka. Zawodzi Kittel, który kompletnie niewidoczny, ale fajnie, że na każdym etapie są jakieś trudności.
 
bbkamilo21 40

bbkamilo21

Użytkownik
Witam widzę, że tu cisza... A ni widu ani słychu o Tour de Suisse...a tam rządzi Peter Sagan- heh chłop jest genialny 4 etapy wygrane w tym ograł Cancellare na czasówce.
Jutro 7 etap - jazda indywidualna na czas. Buki znowu faworyta widzą w Cancellarze. Ja idę w zaparte przeciwko niemu. kurs 2,5 teraz w bet365 (ja obstawiłem za 2,6) i po cichu liczę na Romka Kreuzigera, że wygra jutro tak jak w 2008 i zapewni sobie zwycięstwo w całym wyścigu. Ma duże szanse traci do lidera 15 sekund a to na czasówce spokojnie powinien odrobić, co więcej tak jak napisałem wyżej wygrać jutro. Zagrałem jutro za drobne na Romka kurs 29 zł. A profil etapu z tego co czytałem jest górzysty. Z drugiej strony cała klasyfikacja może jutro mocno się przetasować bo są małe różnice, 10 zawodnik traci do lidera 29 sekund.
 
bbkamilo21 40

bbkamilo21

Użytkownik
Witam widzę, że tu cisza... A ni widu ani słychu o Tour de Suisse...a tam rządzi Peter Sagan- heh chłop jest genialny 4 etapy wygrane w tym ograł Cancellare na czasówce.
Jutro 7 etap - jazda indywidualna na czas. Buki znowu faworyta widzą w Cancellarze. Ja idę w zaparte przeciwko niemu. kurs 2,5 teraz w bet365 (ja obstawiłem za 2,6) i po cichu liczę na Romka Kreuzigera, że wygra jutro tak jak w 2008 i zapewni sobie zwycięstwo w całym wyścigu. Ma duże szanse traci do lidera 15 sekund a to na czasówce spokojnie powinien odrobić, co więcej tak jak napisałem wyżej wygrać jutro. Zagrałem jutro za drobne na Romka kurs 29 zł. A profil etapu z tego co czytałem jest górzysty. Z drugiej strony cała klasyfikacja może jutro mocno się przetasować bo są małe różnice, 10 zawodnik traci do lidera 29 sekund.
I tak jak myślałem małe przetasowania w generalce. Cancellara znowu przegrany na etapie przegrał o 2 sekundy!(kupon wszedł) Pozytywnie Zaskoczył lider z Portugalii Faria da costa dobrze pojechał(najlepiej z czołówki) i uciekł w generalce na 50 sekund Kreuzigerowi który wskoczył na drugie miejsce. Moviestar chyba już nie puści zwycięstwa mają jeszcze na 4 miejscu Valverde. Rozczarowuje mnie Frank Schlek, jakoś niemrawo jechał dzisiaj (mam wrażenie, że więcej myśli o niebieskich migdałach niż o jeździe).
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Fajnie że się ktoś nowy zaczyna udzielać w kolarstwie, mam nadzieję że na dłużej zagościsz w tym dziale:grin:
Ostatnie dwa ważne wyścigi CdD i TdS odpuściłem pod względem typerskim, może trochę szkoda bo patrząc po wynikach nie powinno być źle, ale kiedyś trzeba było odpocząć od tej dyscypliny. Niebawem pojawi się temat dotyczący TdF także już teraz zachęcam do udzielania się.
Odnośnie tych wyścigów, to teraz widzimy kto będzie mocny na TdF. Sagan imponuje w Szwajcarii, na Giro mocny był Cavendish także będzie fajna walka o wygrane etapowe. Znakomitą formę potwierdził Wiggins i to dla mnie faworyt nr 1. Szwajcarię tak oglądam 3 po 3, ale Frank Schleck wygląda nieźle, tylko on na TdF nie ma żadnych szans bo jest przecież 100 km czasówki. Gesink i reszta młodych z Rabobanku są kapitalni Kruswijk, Slagter czy Mollema zrobią niezłą furorę w tym roku. A w obliczu braku Andy Schlecka liczę że RSNT pojadą na Fuglsanga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
unibet nas uraczył ofertą na mistrzostwa Belgii.
Trasa blisko domu Toma Boonena, który jak sam mówi jest mocno zmotywowany do wygrania koszulki krajowej. Stosunkowo wysoki kurs na Roelandtsa, ale on po poważnej kontuzji z początku roku. Ale już ostatnio jeździł z nawet niezłym rezultatem.
Ja jednak idę w stronę gospodarza, wiosną Tomek pokazywał renesans sprinterskiej formy, a rywale wypadają dość blado. Gilbert ma szansę chyba tylko z ucieczki, bo profil rundy wygląda tak, że jedyną trudność stanowią zakręty i wiatr.

wygra Tom 2.50 unibet ✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pojawiła się oferta na Eneco Tour, jednak jest zbyt późno bym myślał nad typami długoterminowymi więc tę kwestię odpuszczam. Wraca zbawca Pistolet Contador, będzie to pierwsze przetarcie przed Vueltą dla najlepszego kolarza. Eneco wygra jak zwykle dobry czasowiec albo dobry sprinter. Ciężko mi wskazać faworyta ale stawiam chyba na Phinneya.
Etap 1
Pierwszy etap płaski dla sprinterów, moim faworytem jest Appollonio ze Skya. Do tego grona faworytów dorzucam medalistę IO Kristoffa do tego Demare, Bonnen, Sabatini może. Hinault na takim etapie może urwać.
Alexander Kristoff - Jacopo Guarnieri 1 @ 1,521 Pinnacle ⛔ 11-9
Norweg to mój faworyt i na niego stawiam, jest liderem na płaskie z Katiuszy, do tego ma nawet fajnych pomocników. Szybkość ma i to nawet niezłą. Nawet bez pomagierów potrafi zająć dobrą miejscówkę. No IO pokazał że jest w formie i liczę na dobry jego występ podczas ET. Guarnieri to zawodnik Astany która na płaskich finiszach nie jest najlepsza, niby Włoch będzie liderem na sprinty ale on oszołamiających wyników w tym roku nie ma. Jest to ewidentnie druga półka jeśli chodzi o najszybszych sprinterów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom