>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2012 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No i Demare już wygrywa ???? Będzie z niego kawał sprintera, a we Francji obecnie z tym cienko. ToQ śledziłem 5 przez 10, głównie ze względu na godziny transmisji. Z obstawianiem też ciężko, bo super profesjonalne ASO nawet profili na stronę nie wrzuci. A z moją geografią Kataru słabo, a czy będą szarady na wiatrach ciężko przewidzieć i jakoś nie mogłem się wstrzelić.
Ale do wyścigu z roku na rok zawodnicy podchodzą coraz poważniej. Podobała mi się końcówka etapu przedwczorajszego, tego co wygrał Boonen z małej grupki, zapachniało klasykami ????
Rozczarowała mnie BMC, poza Blythem. Phil i Thor kompletnie niewidoczni. Za dużo tych gwiazd na moje oko, nie wiem jak oni to pogodzą w trakcie TdF:razz:
Jak buki wrzucą ofertę na Oman i Algarve to coś się wybierze do grania.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Demare ładną sobie wypracował przewagę i wygrał w pełni zasłużenie, trochę kraksa Cavendisha wypatrzyła finisz tylko 10 zawodników co byli przed Brytyjczykiem powalczyło na finiszu, reszta musiała zwolnić by nie wpakować się w Marka i wyraźnie odpuściła finisz.
Demare ma potencjał ale nie sądziłem że będzie potrafił wygrać, jednak nie żałuję że zagrałem te typy co zagrałem. Kruopis pogubił nie na finiszu i nie wypracował sobie dobrej pozycji.
Jakieś podwaliny na kolejne wyścigi są, za kilka dni wyścig w Omanie oferta będzie na pewno w 365 pisałem do nich i pewnie w Sportingbecie. Także będzie znowu co wybierać, a Oman będzie ciekawszy niż Katar, jeśli chodzi o typowanie.
@matros pojawiła się nowa osoba w dziale mam nadzieję że na dłużej ????
 
M 231

matros

Użytkownik
Tour of Qman 2012 - Stage 1 - Tom Boonen v Gregory Henderson Typ: Tom Boonen 1.85 ✅ 13m - 37m
Boonen na poczatku sezonu w dobrej formie, bardzo dobrze zaprezentował sie w wyscigu dookoła Kataru, wygrywajac dwa etapy i zgarniajac cały wyścig.Henderson w Katarze nie pokazał nic, dodatkowo jutro w ekipie startuje jego zdecydowany lider jesli chodzi o sprinty niemiec Greipel, wiec o finiszowaniu na własna reke nowozelandczyk musi raczej zapomniec.

sportingbet 1/10
Volta ao Algarve 2012 (15-19 Feb) - Klasyfikacja Końcowa - Sergio Paulinho v Wouter Poels Typ: Wouter Poels 1.85 ✅ ?? - 12m

Wouter z bardzo dobrej strony zaprezentował nam sie w ubieglym sezonie, widoczny, czesto atakował na etapach, i odnotował kilka wartosciowych rezultatów ( 4 miejsce w Tour De Pologne i zwyciestwo etapowe w wyscigu Tour de l&#39;Ain, w ktorym to zajol drugie miejsce w generalce, 3 w Tour Méditerranéen )no i 15 pozycja w wyścigu ktory rozpocznie sie juz we wtorek. Paulinho po zdobyciu srebra olimpiskiego w Atenech, wrózona była spora kariera, czego niestety nie udalo mu sie potwierdzic, nie przecze, kilka wartosciowych wyników zrobil, ale to nie było to co oczekiwanego od Wicemistrza Olipijskiego. W dodatku dwa ostatnie sezony w jego wykonaniu tragiczne. przed rokiem w tymze wyścigu dopiero 65 pozycja. Wobec powyzszego zdecydowanie sklaniam sie w tej parze do zagrania na młodego Holendra


Sportingbet 1/10

edit 20.55 kurs na Poelsa 1.50 ;/
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Są kursy na Oman i Algarve w sportingbecie.
Kursy jakoś nie powalają. Na Rodrigueza można by postawić na samą wygraną na etapie górskim, który będzie decydujący, ale boję się by się gdzieś po drodze nie zawieruszył. Czasówki w tym roku nie ma.
Również zagram coś przeciw ASchleckowi, wątpię by Johan zmienił jego podejście do mniejszych wyścigów, chociaż kraj mało katolicki, to i piwa nie będzie:razz:, więc może potraktuje ten górski etap poważniej? Chociaż jak pisałem, wątpię w to.
Na Algarve faworytem oczywiście Martin, jeden trudniejszy etap, taki szybki podjazd, gdzie straci pewnie paręnaście sekund, ale 25 km czasówki to sporo jak na taki wyścig, jakiejś demolki przy początku sezonu nie zrobi. Na generalkę też nie gram, chociaż kuszą mnie kursy na Wigginsa( w zeszłym wygrywał z Martinem w TT) - 26 ???? chociaż w SKY za dużo tych asów :|
, oraz Klodena-15, który w zeszłym roku miał dobre wyniki we wiosennych etapówkach. Trzeba prześledzić twittera i newsy, co tam w trawie piszczy ;]
Ruszymy etap w Omanie. Znowu przeciw Cavie. To nie TdF, że jest nietykalny. Początek sezonu, a tym bardziej, że tutaj będzie miał duużo ciężej niż w Katarze, bo jest Greipel i Kittel, chyba 3 najszybszych sprinterów obecnie. Cavendish poharatał się na ostatnim etapie w Katarze.
Etap płaski, jednak paręnaście kilometrów leciusieńko pod górę, ale finisz już płaski.
Sagan - Kittel 2 1.85 sportingbet ✅
Cavendish - Greipel 2 2.30 sportinbet ✅
Sagan co z ciebie wyrośnie? Mimo, że walczy często z powodzeniem ze sprinterami, to ja bym go jako takiego nie zakwalifikował, szybkościowo półeczka niżej za Kittelem, który o ile te dopingowe wieści z Turyngii nie zdołowały może się pokusić nawet o wygraną. Czemu nie?

A jednak coś spróbuję z generalki w Portugalii :
Talansky - Sutherland 1 1.85 sb
Talansky to talenciak z Garmin, w zeszłym sezonie zrobił na mnie wrażenie paroma wynikami. Szczególnie to dobry czasowiec, wyniki w tej specjalności w zeszłym sezonie osiągał lepsze niż Sutherland i zwykle przy lepszej obsadzie. A i pagórki/ góry nie są mu straszne. Sutherland jedzie w słabszej drużynie kontynentalnej. Głównie jak już pisałem, w persepktywie długiej czasówki lepszym kolarzem powienin być młodzian z Garmin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
:jupisdfgdfg: Jest oferta
Długoterminówek żadnych nie gram, bo znając moje ostatnie szczęście do takich typów to nic nie wejdzie. Chociaż pograłbym coś przeciwko Szlekowi ale żadnego H2H z nim nie ma.
Pierwsze etapy raczej rozpoznawcze, szczególną uwagę poświęcę wyścigowi w Omanie.
1 Etap Oman.

Lekka hopka w końcówce etapu, raczej nikt się nie ujedzie, ale słabi sprinterzy mogą zostać w ogonie. Finisz gładki jak stół więc będzie ciekawie. Dobra obsada znowu faworyzowany w pierwszym etapie Cavendish czego znowu nie rozumiem :razz:
Mark Cavendish - Andre Greipel 2 @ 2,40 Sportingbet ✅ Greipel wygrał ????
Czemu? No bo Lotto-Belisol jedzie w tym wyścigu na Greipela, pomagać mu będzie Henderson. Lotto na TDU pokazało że mają bardzo silny pociąg na finiszach, zresztą całą zimę go przygotowywali. Mark ze Sky&#39;a też ma sporą pomoc kolegów, też niezły pociąg, ale wszyscy wiemy o problemach zdrowotnych Cava, do tego nadwaga, do tego ostatni upadek w Katarze, co prawda lekko się odrapał, ale nikomu nie życzę przewrócić się jadąc 70 km/h. Podejście Marka jest tu kluczową rolą, jeśli chce to może wygrać, albo się ujedzie na tej hopce :razz: szanse 50-50 kurs zawyżony więc warto skorzystać.
Pojawił się typ na Boonena, nie neguję ale raczej bym odpuścił dlaczego, a no dlatego:
Omega Pharma-Quick Step stawia na Gerta Steegmansa, któremu będzie pomagał zwycięzca Tour of Qatar Tom Boonen.
Dwóch pomagierów na tym wyścigu więc będzie loteria który później puści.
Nad Volta ao Algarve pomyśli się jutro ;)
 
M 231

matros

Użytkownik
Tour of Qman 2012 - Stage 2 - Gert Steegmans v Nacer Bouhanni Typ: Nacer Bouhanni 1.714 ✅ 78m - 6m
1/10 sportingbet
Zagramy tak, młody Francuz wszedł rewelacyjnie w sezon, zwycięstwo na pierwszym etapie Etoile de Bessčges, przed Kittelem i później jeszcze 2 x 3 miejsce na tym wyścigu, świadczą o tym iz Nacer jest w bardzo dobrej dyspozycji. Dzis tez dobry finisz i wysokie 6 miejsce wśród samych sław światowego sprintu ( warto dodać iż w wyścigu startuje pierwsza czwórka ubiegłorocznych mistrzostw świata )Gert miał być liderem ekipy Omega na sprinty w Omanie, ale dziś niestety zawiódł zajmując odległa pozycje, więc może jutro spróbują na mocnego na początku sezonu Boonena, a jeśli nawet nie to i tak uważam ze aktualnie francuz znajduje się w lepszej dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Spisali się, dwa wyścigi z bardzo fajną obsadą, a co za tym idzie to bukmacherzy, którzy uraczyli Nas ofertą.Czas na ekspansję Naszego działu wyżej w hierarchii forumowej.

Zacznę od Portugalii :



Pierwszy etap i już jako takie wyzwanie dla kolarzy bo aby walczyć na mecie to trzeba pokonać wzniesienia w Portugalii sięgające prawie 600 metrów.Nie mniej w gronie faworytów również sprinterzy, przede wszystkim Hagen, Kreder, Ciolek czy też Breschell [ Davey chyba o nim mówił podczas jazdy w Danii ], a jeśli chodzi o kolarzy, którzy będą się liczyć w końcowym rozrachunku to przyjechali na Półwysep Iberyjski - Wiggins, Kloden, Martin, Froome, Van Den Broeck czyli w zasadzie dość fajne nazwiska.

Ja na razie jeden typ z Volta ao Algavre :

Greg Van Avermaet - Gerald Ciolek | 2 - 1,60 (Sportingbet)⛔

Zakład zamykany o godzinie 13.00.Niemiec dobrą robotę zrobił podczas Tour Down w Australii.Zaskoczył mnie poniekąd wynikami na poszczególnych etapach, na etapie czwartym tylko przegrał z Freire, na słynnej Wilundze też był wysoko jak na sprintera, generalnie rzecz biorąc kręcił się wokół pierwszej dziesiątki i co prawda takiej petardy w nogach nie ma jak Greipel czy Cavendish, ale w formie jest w stanie powalczyć o dobrą pozycję.Uważam, że czas jest teraz dobry dla Niemca i jest w stanie powalczyć jutro o zwycięstwo etapowe bo generalnie patrząc to na płaskim będzie się liczyć Hagen, Ciolek,Breschell natomiast jakoś niespecjalnie widzę Avermaeta w tej stawce i szczerze powiedziawszy to jakoś ten kolarz nie zapada w pamięć patrząc na wyniki etapowe.Wybieram typ na Niemca bo można obserwować u niego dość dobrą jazdę na początku roku.


Mark Cavendish - Andre Greipel - 2,20 (Sportingbet)✅


Chyba sam przyłożę mocniej.Dziś Greipel wygrał, ponadto Cav miał gdzieś na trasie wypadek i sam anonsuje na twiterze, że ma jakieś problemy także nie za bardzo poszło stąd nie liczyłbym na Brytyjczyka w tym wyścigu, ponadto jak już wcześniej wspominaliśmy schedę w peletonie przejęło Lotto i teraz oni w sposób wzorowy ustawiają pociąg dla swojego lidera, który jest w dobrej formie - trzy etapy wygrane na TdU, teraz dołożył kolejną, a jutro jest duża szansa na następną dlatego po takim kursie warto na Niemca zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Drugi etap w Omanie, nie ma profilu ale finisz płaski jak stół to sprinterzy rozstrzygną kto wygra. Znowu faworyzują Cavendisha ???? to już pod debilizm podchodzi bo dzisiaj się poobijał i w Omanie na niego bym już nie liczył.
Mark Cavendish - Andre Greipel 2 @ 2,20 Sportingbet ✅ 95-10 :grin:
Konsekwentnie przeciwko Markowi, tak jak wspomniałem wyżej miał dzisiaj jakiś wypadek do tego wszystko co pisałem wczoraj o nim, nadwaga, brak motywacji na takie wyścigi, poobijał się też w Katarze, nie ma szans by był wysoko. Greipel dzisiaj wygrał, żółta koszulka +10 mocy na finiszu, Lotto ma fantastyczny pociąg i jutro to znowu wykorzystają. Nie zdziwię się jak Andre znowu wygra, chociaż Kittel ma petardę i może powalczyć.
Pierwszy etap Portugalia.
Qozi ładnie profile powklejał, silni sprinterzy się utrzymają w czołówce, Hagen, Ciolek oraz Breschell, powątpiewam w tego Kredera, dla mnie jutro odpadnie mało go widziałem także szczerze mówiąc sam jestem ciekaw co zaprezentuje.

Edvald Boasson Hagen - Michel Kreder 1 @ 1,55 Sportingbet
✅ Hagen 9 Kredera nie ma w TOP 10 :razz:
Hagen dla mnie jest jutro faworytem, bardzo silny sprinter spokojnie wytrzyma te hopki do tego petarda na finiszu jest i to niewątpliwie. Sky na płaskich i takich lekkich wzniesieniach w Portugalii pojedzie na niego, powinien być jutro w czołówce. Kreder mnie nie przekonuje, w Tour Mediterraneen spisywał się nieźle ale jaka tam była obsada a jaka jest tu. Jest gorszy od Hagena, ciekawy jestem formy EBH ale jeśli jest taka jak na TDU to jestem spokojny o typ.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jutrzejszy profil na Oman. ASO jest zbyt zajebiste, by poprawić ten na stronie letour.fe ???? tam jest taki sam jak 1 etap. udało mi się znaleźć:

http://twitpic.com/8jxpk5

Jakieś hopki widać są, nie mam profilu ostatnich metrów, ale pachnie Saganem, który dziś był wysoko ????
Cav ponoć dziś wpadł na Kristoffa 1200m do mety i stąd jego brak w sprincie. Ale mimo wszystko dalej zagram na Greipela ????

Cavendish - Greipel 2 2.0 b365 ✅
Sagan wygra etap 5.0 sportingbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzięki Davey za profil :*
Gdzieś wyczytałem że miało być płasko i tym się trochę zasugerowałem, a tu małe fałdki na finiszu, tu jak Dejwi pisze wali Saganem, ale też Ossem który jest rozprowadzaczem Sagana ale jedzie z nim do samej mety, tu może Boonen zaszaleć i coś ugrać. Chciałem grać właśnie na któregoś z tej ostatniej dwójki ale są razem w parze ????
W takim razie gram Sagana.
Peter Sagan - Matthew Goss 1 @ 1,50 Sportingbet ✅ 1-96 :cool:
Warto jeśli finisz rzeczywiście wygląda tak jak na tym profilu, to Sagan może jutro wygrać. Jeśli będzie bardziej płasko to i tak jest lepszy niż Goss, więc wydaje mi się że jak nie będzie wyglądał finisz to i tak Słowak upora się z Australijczykiem. Goss jest niezłym sprinterem, ale to nie ta półeczka księciuniu, na takich hopkach raczej nie ogranie pary z Saganem także najbardziej do grania.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Witam po przerwie ????
Wybieram wyścig w Portugalii.Tam w końcówce pierwszego etapu mamy dwa wzniesienia,pierwszy ma długość około 700 metrów i nachylenie 7%,a drugi 400 metrów i również 7%.Norweg jest wszechstronniejszy,szybszy i mam nadzieję,że wygra z Niemcem.
Edvald Boasson Hagen - Gerald Ciolek 1.541 Pinnaclesports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
3 Etap Oman
Profil:

Ostatnie km:

Etap może być ciekawy, ostatnie kilometry płaskie ale kilka kilometrów przed metą jest hopka i przy szybkim tempie słabi sprinterzy mogą się ujechać, a przynajmniej zostać w ogonie peletonu.
Znowu faworyzują Cavendisha ????????
Mark Cavendish - Andre Greipel 2 @ 2,55 Sportingbet ✅ 8-2 buki nigdy nie zmądrzeją :grin:
Ta para jest przestudiowana wzdłuż i w szerz. Cavendish dzisiaj stracił 3 minuty bo został ujechany. Greipel co prawda dopiero 10 ale finisz zdecydowanie nie był dla niego, a dla zawodników pokroju Sagana. Jutro ta hopka na 10 km przed metą i tam może zostać Mark. Andre takie góreczki wciągnie nosem, jeśli dojedzie do finiszu z pomniejszonego peletonu to powinien ogarnąć. Jeśli z całego to go rozprowadzą. Znowu vajułe i to ogromnie także pobieram.
Gert Steegmans - Nacer Bouhanni 2 @ 1,45 Sportingbet ✅ 12-3 easy :cool:
Taki sam typ grał na dzisiejszy etap martos, na jutro taka sama para po niższym kursie ale ewidentnie do grania. Steegmans miał być liderem Omegi Pharmy Quick Steep a kompletnie zawodzi pierwszy etap w ogonie dzisiaj tak samo. A młody Francuz rewelacyjnie, sezon od początku układa się po myśli, tu w Omanie jedzie kapitalnie dwa razy w czubie i ładnie finiszuje. Jutro może również powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No daj pan pokój :grin: Miałem to odpuścić, bo już powoli się seria robi niebezpieczna, a myślałem, że buki tu ocenią szansę po równo, a nawet ze wskazaniem na Greipela. Buki wystawiają te kursy w tej parze chyba na zasadzie musi odpalić. Owszem, może, ale nie byłbym o tym przekonany.
Greipel to pozytywny bohater początku sezonu, ale on tak ma, powygrywa etapów w tych ogórkowych wyścigach, a na Tourach jest już gorzej. Trzeba korzystać póki jest w gazie.
Etap patrząc z profilu bardzo szybki, końcówka płaska, miło, że te ronda wyszczególniono w końcówce.
Wysoki też kurs na Kittela, biorąc pod uwagę jego możliwości, bezpieczniej w h2h z Saganem po 1.75 w bet365.


Greipel (po raz xx:razz: w tym sezonie) - Cavendish 1 2.3 b365 ✅


Z innej beczki, Szlek szaleje, nieuleczalny przypadek choroby zwanej Tour de France z przerzutami i stąd pewnie takie dziwoty gada...
&quot;Maybe sometimes I did a bit too much to prepare these races, like doing Pays Basque and going really deep. I was focusing on the Classics maybe too much, and I&#39;ve got to change this year so I&#39;m better at the Tour, especially at the start of the Tour,&quot; Schleck said. &quot;If you look at the past, Lance Armstrong won the Tour seven times and you never saw him in any races other than the Tour.&quot;
za cyclingnews.
Co się z tobą chłopaku stało po Giro 07 :| Olimpiada, raz Staruszkę i po wszystkiemu.

W Portugalii finisz lekko pod górkę, więc Ciolek może być groźny, ale tu pewnie EBH się postara o wygraną. Z Algarve się wstrzymuję z typowaniem do ciekawszych etapów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Podbijam ten typ na wyścigu w Omanie.
Mark Cavendish - Andre Greipel 2 @ 2.40 Pinnaclesports ✅
W Volta ao Algavre czeka nas zapewne finisz z peletonu.Etap pagórkowaty,a z ogólnego profilu wygląda nawet na górski,ale w rzeczywistości jest trochę inaczej.Ostatnie 3 kilometry wiodą pod górę,ale minimalnie.Między 3 a 2 km mamy 3% nachylenie,a dalej jest to około 1%.
Kreder błysnął ostatnio we Francji,ale moim zdaniem Ravard jest szybszym kolarzem na finiszu.
Anthony Ravard - Michel Kreder 1 @ 1.80 Pinnaclesports ✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
2 Etap Volta ao Algarve
Profil, ostatnie km, mapka czego dusza zapragnie:

Pod względem typerskim według mnie trudniejszy wyścig. Dzisiaj oglądałem kawałek na Eurosporcie, całkiem ciekawe rzeczy mówił komentator (jak się on nazywa, ten trzeci od kolarstwa :? ???? sporo można się dowiedzieć co pomaga później przy typowaniu.
Edvald Boasson Hagen - Michel Kreder 1 @ 1,55 Sportingbet ✅ Hagen wygrywa brawo ***** ????
Tak sobie myślałem przeciwko Krederowi czy Ciolkowi, wybór padł na pierwszego dzisiaj ładnie ten typ wszedł więc jutro powtarzam. Czemu, no bo Hagen ładnie dzisiaj się zaprezentował widać że jest niezła forma, jutrzejszy etap bardzo mu pasuje, może nie na wygraną ale w czołówce na finiszu powinien być. Kreder dla mnie średniak, nie znam go dobrze, mało widziałem go w akcji a jak już widziałem to z mizernym skutkiem dzisiaj też nawet nie próbował być w czołówce, dojechał co prawda w pierwszej grupie ale defensywa na całej linii. Kurs może i nie zachwyca, ale Hagen może jutro odpalić i powalczyć o wygraną. Szef Garminu mówi że Kreder to jego zawodnik na klasyki, jutro raczej bardziej płasko niż klasycznie. Nie ma szans w tym pojedynku według mnie.
///Adam Probosz.K.
dawid// dzięki, widzę że w Klanie grał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
4 Etap Oman
Profil:


Ostatnie km:

No to wjeżdżamy w góry, co prawda to nie jest etap morderca taki będzie pojutrze oczywiście zachowując pewne proporcje względem tego wyścigu na np TdF.
Etap trudny do typowania, trudny dla kolarzy. Buki dostają karnego ku... za słabą ofertę. Trochę za mało bukmacherzy płacą za wygraną Sagana, dzisiaj wygrał i chyba dlatego ich poniosło. 8 trudnych podjazdów myślę że tylko nieliczni sprinterzy to przetrwają, finisz łatwy raczej płaski z delikatnym wzniesieniem. Chyba trzeba zagrać na zawodników którzy dobrze zjeżdżają bo z tego ostatniego zjazdu można osiągnąć nawet niezłą przewagę. Tu nawet może ucieczka dojechać do mety. Ciężki etap.
Kto faworytem? nie wiem :grin: Ja bym widział jutro w czołówce Jakoba Fuglsanga lubię tego kolarza za to że nigdy nie odpuszcza i w każdym wyścigu jedzie na maksa. Miałem przyjemność oglądać go w ubiegłym roku w Danmark Rundt i tam zrobił na mnie ogromne wrażenie, pomimo tego że nie wygrał. Wysoko akcje stoją Purito i on może coś jutro zdziałać. Chociaż on na 5 etap będzie się sadził. Typowi górale jeśli wystrzelą to na 5 etapie, nie jutro. Czyli taki Szlek odpada.
Jakob Fuglsang - Tom-Jelte Slagter 1 @ 1,60 Bet365 ⛔ 23-22 :grin:
Zaufam Jakobowi. Nie będę zbytnio kombinował, chciałem grać Fuglsanga z Nibalim ale kurs tylko 1,5 :eek: no i co najważniejsze Nibali dobrze zjeżdża więc byłoby spore ryzyko. Fuglsang ma być liderem Radioshack-Nissan Trek na Giro tu w Omanie prezentuje się z niezłej strony ma potencjał ten zawodnik jeszcze wkrótce osoby mniej interesujące się kolarstwem o nim usłyszą. Wydaje mi się że tu w Omanie jest najmocniejszym zawodnikiem z drużyny, w 5 &quot;królewskim&quot; etapie też da radę więc może pokusi się o wygraną całego wyścigu. Slagter to młoda generacja Holendrów z Rabobanku. Holenderski team możemy porównać z piłkarskim Arsenalem bo też wyławiają młodych zdolnych później ich szlifują, dają możliwości jazdy, a zawodnicy co najważniejsze nie zawodzą. Jednak doświadczenie jeszcze nie to i w jutrzejszym etapie może odegrać to sporą rolę. Jeśli dojadą w jednej grupie to na finiszu lepszy wydaje się być Duńczyk. Lepiej zjeżdża, mimo wszystko jest lepszym góralem. Sporo za nim przemawia także, nie pozostaje nic innego jak mu zaufać.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
3 Etap Volta ao Algarve

Profil, ostatnie km, mapka czego dusza zapragnie:

Fiu, fiu ciekawy etap. Może już do końca wyścigu ustawić generalkę. Oczywiście Martin zrobi demolkę w TT ale może mieć już za dużą stratę by wygrać ten wyścig.
Kto faworytem? hmmm Rui Costa kiedyś pogrywał z Milanie teraz przerzucił się na kolarstwo i to z niezłym skutkiem ???????? Oczywiście żartuję, wydaje mi się że Portugalczyk w swoim wyścigu może namieszać. Szkoda że jest w takich dziwnych H2H powystawiany (z Martinem po 1,35 oraz z Porte po 1,40) poczekam jeszcze na ofertę Pinnacle może oni będą mieli go z kimś konkretnym. Wysoko akcje stoją Machado to też Portugalczyk także musi być wysoko oceniany. Jednak według mnie o wygraną nie powinien powalczyć. Wyżej widzę i to zdecydowanie Woutera Poelsa i to na niego postawię.
Steven Cummings - Wouter Poels 2 @ 1,714 Sportingbet ✅ Poels 5 Stevena nie ma w tap15 :cool:
Brytyjczyk z BMC mnie nie przekonuje. Niby w górach powinno być w miarę nieźle ale to nie jest to. Chyba trochę na wyrost faworyzowany patrząc w jakiej jest formie. Ok rok temu wygrał ten etap a Wouter Poels był 12 stracił 20 sekund. Ale teraz Duńczyk jest w lepszej dyspozycji i zdecydowanie dojrzał do kolarstwa. Dobre występy w Vuelta a Espana w ubiegłym roku. Teraz jest w niezłej formie. Jest w czołówce generalki może powalczyć o wygraną bo TT powinien pojechać nieźle.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
A gdzie para Cavendish-Greipel ? :grin:
Ja właśnie na Jakuba czekam na Zieloną Górę ???? Mój cichy faworyt do tego etapu, a i pewnie całego wyścigu. W generalce ma najlepszą sytuację z dobrych górali, bo jednak Sagan raczej straci tę przewagę, choć nie można niczego wykluczyć, skoro przed rokiem EBH finiszował ze Gesinkiem ;p Wysoko są też TenDam, Nibali, Velits, Francuzi z FDJ, no i Purito będzie ciekawie ???? Ale o tym pojutrze.

Jutro też ciekawy etap, parę hopek, ktoś ucieknie, lub finisz z przetrzebionej grupy. Znowu dobra okazja dla Sagana. Ciekawe, ze sprinty ustawiono na wzniesieniach ???? Na Sagana nic sensownego w h2h nie ma niestety :|

Chavanel - Millar 1 1.65 b365 ✅ Greipel zaskoczył

Wydaje się to być dobry etap pod mistrza Francji. W Sobotę już finisz raczej zbyt ciężki. Liczę jutro na jakąś jego akcję, na pewno bardziej dynamiczny zawodnik od Millara, który głównie pomagał na tym wyścigu, na etapach tracił, w generalce daleko, za to Francuz może nie na czołowych miejscach, ale przyjeżdżał w czubie. Myślę, że jutro będzie podobnie.

Z Algarve jakoś nie mam pomysłu, szkoda, że nie ma pary Costa - Machado, bo jak dla mnie to Rui ma większe szanse, a buki na wygraną etapową faworyzują zawodnika Radioshack.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Sylvain Chavanel - David Millar 1 @ 1.541 Pinnaclesports ✅
Tym razem odpuszczam wyścig w Portugalii.Początkowo miałem zagrać na Poelsa w parze z Klodenem po kursie 2.0,ale doszedłem do wniosku,że Niemiec potrafi jeszcze mieć dobry początek sezonu.
W Omanie tak jak Davey już wspomniał profiil etapu bardziej odpowiada Francuzowi,który słynie z ucieczek na pagórkowatych etapach i ma spryt,który pozwala mu odnaleźć się na finiszu z niewielkiej grupy/peletonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom