>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Puchar Gagarina 2021!

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Co by sie musiało stac by SKA dzis sobie poradziło? Wg mnie jezeli sedziowie beda dzis gwizdac równo to CSKA wywiezie trzecie zwyciestwo . Obrona z Johanssonem dobrze współpracuje , atak wykorzystuje swoje szanse. Dzis SKA musi zagrac niestety odważniej, ale bedzie to woda na młyn dla graczy Nikitina, którzy dzis znow zagraja w tą sama gre co w dwóch poprzednich meczach i efekt moze byc podobny. Choc osobiscie nie przepadam za zadna z druzyn(powody pomine) to mozliwe ze czasem w Leningradzie ta seria moze sie skończyć.

CSKA ml kurs 1,86 fortuna

próbuje tez CSKA z x i do tego dwa , trzy mecze z innych lig europy
 
Otrzymane punkty reputacji: +401
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
CSKA-SKA
SKA przedział goli 2-3 2.04 fortuna
SKA wraca do siebie i musi zacząć trafiać jeśli chce myśleć o nawiązaniu jakiejkolwiek walki z CSKA. Drugi mecz już lepszy , lecz wciąż niemoc w ataku i PP. Czy Johansson wytrzyma 3 mecz z rzędu bez straconego gola w PO, trochę mi się nie chce w to wierzyć bo SKA sytuacje tworzy a kiedyś musi coś zacząć wpadać. Są wykonawcy liczę na choć dwa trafienia gospodarzy.

Jeśli chodzi o drugą parę. Bardzo niepokojące komunikaty o Emelinie i na podstawie tego co sie piszę jego powrót do grania w PO wydaje się nierealny. Duże osłabienie Avangardu. Trzeba życzyć mu zdrowia.
A Znarok ma podpisać kontrakt z Dynamo M z opcją przedłużenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +480
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ja próbuje dzisiaj dubelka z kanadyjką:

Vladimir Tkachyov powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.92 ❌
Konstantin Okulov powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.60 ✅
AKO @3.07 Fortuna ❌


Racja, dzisiaj powinniśmy obejrzeć bardziej otwarte widowisko. Zmiany dokonane w składzie przez Bragina mało co pomogły i zarówno Malte Stromwall, jak i Kirill Marchenko nie wnieśli nic ciekawego do ofensywy SKA. Trzeba zagrać ostro, na granicy faulu i postarać się zdominować stołecznych, ale czy goście się dadzą? Świetnie czują się w kontrach co wielokrotnie pokazali przecież w serii z Lokomotivem Jarosław, a trójka Maxim Shalunov, Maxim Mamin i Konstantin Okulov skutecznie wykorzystuje szybkie ataki. Jako, że liczę na kilka bramek to pobieram sobie punkty Konstantina Okulova oraz Vladimira Thachyova. Ten pierwszy jest w świetnej formie i znakomicie odnajduje się w play-off, a ten drugi to dobry asystent, szczególnie w sytuacjach PP. Mam nadzieję, ze SKA wreszcie się przełamie i naturalnie łatwiej jest zdobyć gola w grze z przewagą zawodnika i mój wybór padł na wychowanka Avangardu Omsk.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
CSKA-SKA
SKA przedział goli 2-3 2.04 fortuna

Jeśli chodzi o drugą parę. Bardzo niepokojące komunikaty o Emelinie i na podstawie tego co sie piszę jego powrót do grania w PO wydaje się nierealny. Duże osłabienie Avangardu. Trzeba życzyć mu zdrowia.
A Znarok ma podpisać kontrakt z Dynamo M z opcją przedłużenia.
No porobiło się Alexowi, stan już niby stabilny ale wciąż ciężki. Miał być przewieziony do Moskwy ale jego stan na to nie pozwala.

Znarok już z kontraktem na rok z opcją przedłużenia 😉
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
↩ SKA poniżej 2.0 bramki (z dogrywką) @1,87 6/10 Unibet
✅ CSKA -1.0 (z dogrywką) @2,90 3/10 Unibet
❌ CSKA wygra do zera @7,50 1/10 Unibet


Dzisiaj dość nietypowo, ale mocno kibicuję Larsowi, żeby trzymał swoją passę jak najdłużej. Prawie pięć godzin bez straconej bramki w playoffach przeciwko SKA. Bramkarz bardzo dobrze spisuje się w serii z Wojskowymi. Dobrze radził sobie z Lokomotivem i Spartakiem. Bragin po ostatnim meczu sam przyznał, że byli bliscy zdobycia bramki (co brzmi nieco komicznie biorąc pod uwagę poziom drużyny i moment sezonu w którym się znajdują), ale żeby zdobywać gole trzeba oddawać strzały niewygodne dla rywala, nieprzewidywalne - czego napastnicy SKA nie robią. Pierwszy zakład w mojej opinii ma spore szanse powodzenia. Drugi jest bardzo ryzykowny biorąc pod uwagę to, że mecz odbędzie się w Petersburgu, ale kurs jest o wiele wyższy niż ostatnio (5,80) - według mnie zawyżony i za drobne warto spróbować. Shutout w trzech meczach z rzędu to rzecz niebywała, ale nie raz byliśmy świadkami, że sport lubi niewiarygodne serie.

Spora inwestycja w CSKA, więc mam nadzieję, że mnie nie zawiodą ; )

78,77
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +452
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Avangard Omsk vs Bars Kazań: 2 RT @2.60 Fortuna ✅

O ile na zachodzie można było spodziewać się takiego wyniku oglądając poczynania obu wojskowych ekip, tak na wschodzie jestem nieco zdziwiony. Okej, Jastrzębie miały powalczyć, ale myślałem, że wyciągną max 1:1 do Bałaszycha, a tutaj proszę, 2:0 i w miarę komfortowa sytuacja. Stres, nerwy, presja wszystkie negatywne aspekty są po stronie Bars i kwestia tego, jak zostanie to zamienione na rezultat osiągnięty na tafli. Oba spotkania w stolicy Tatarstanu były wyrównane i mogły tak naprawdę pójść w obie strony, zobaczymy jak będzie pod Moskwą.

To, co brakuje mi w ekipie z Kazania to lidera. Nie ma tutaj jednej osoby, która pociągnęłaby za grę i pomimo starań Nigela Dawesa nie wychodzi. Jest to tak naprawdę ostatni dzwonek dla przyjezdnych, bo nie wyobrażam sobie wyciągnięcia awansu przy stanie 3:0 dla rywala. Może stawiam trochę życzeniowo, bo finały konferencji mnie trochę rozczarowują, ale liczę na to, że tym razem szczęście będzie po stronie Bars. Być może pojawi się zmiana w bramce i to będzie game changerem, ale przede wszystkim trzema złamać Simona Hrubeca, który prezentuje się więcej niż solidnie. Jest sporo jakości po stronie gości, czas to wreszcie przekuć na sukces.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja powiem szczerze, ze jesli Kazań miałby odpaść to w wynik 4-0 jakos nie wierzę. Coś czuje, że którys mecz w Bałaszycha padnie łupem Kazania, jednak troche jest do zmiany. Szkoda ze nie moze jeszcze zagrać Biljalov, bo to była by wieksza zapora dla Avangardu i pewnosc siebie z tyłu Barsów. Raideborn jakkolwiek solidny to jednak babola lubi puścic, co w tej serii mu sie nieststy przytrafiło, nie wiem brak koncentracji czy cos innego. Kazan musi zmienić schemat atakowania, bo to co teraz gra to Hartley juz rozgryzł, wiecej mobilnosci musi byc a nie stania na swoich miejscach lub zamiany pozycjami.Jesli tego nie zmienia pojada z 4-0 i płaczem .Ale o ile w meczu wojskowych to CSKA wygladało zdecydowanie lepiej i pewniej tak tu nie ma róznicy, decyduja naprawde detale. Gdyby Dawes trafil do prawie pustek bramki to drugi mecz mógł sie potoczyc inaczej ale mowi sie gdyby babcia miała wąsy...brakuje tez skutecznosci, wiele strzałów przelatuje o centymetry od słupka lub poprzeczki, dwie sztangi tez były ale niestety za to goli nie ma. Jednak trzeba oddac Omskowi, że gra wybitnie skutecznie, nawet troche przypomina mi w tym co robi CSKA , tez wykorzystuje bledy rywala do bólu i przyciska wtedy kiedy trzeba. No i wlasnie na to powinien znalexć odpowiedź Kvartalnov. Ma sześć piatek w składzie , musi cos zmienic bo stołek tez czerwony sie robi. Pewnie jest to kompleks drugiego sezonu ale nie kazdego musi dotknać. Moze zmieniłby cos powrót Zaripova bo on juz na lodzie ale czy go puszcza , trudno stwierdzic. Avangard bedzie grał spokojnie i starał sie madrze kontratakowac bo to Barsy musza . Póki co rozwazam typ Kazań z x do dubla
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Omsk-Kazań
1 tercja/mecz remis 0-0 1,70
Knight +0,5 2,03

Kto by się spodziewał , że Omsk przyjedzie na Bałaszycha z 2-0. Omsk gra bardzo skutecznie i rozbija ataki Kazania. Mają szczęście i bramkarza. Wszedł Goncharov ze Emelina i wyglądał w porządku. Kazań musi Omsk będzie kontrował lub złapie momenty jak w ostatnich 2 meczach. Dorzucam punkt Corbana bo spędza sporo czasu na lodzie umie strzelić i podać co pokazał ostatnio. Groźny w PP podoba mi się jego gra.

Emelin 15 godzinw karetce do Moskwy , jeszcze kilka godzin temu o przeszczepie wszyscy zaprzeczali sytuacja jest dynamiczna. Nikt nie wie właściwie jak to się stało, że wysiadły mu wątroba i nerki. Szokująca sytuacja i trzymamy kciuki za zdrowie.
/ przeszczep to jest koniec kariery. Ja nie natknąłem się póki na co na info żeby wgl się przygotowywali do tego. Zapewne dowiemy się po fakcie
/ed.2 Avangard odcina się od jakichkolwiek rewelacji rosyjskich mediów i traktuje zamieszanie wokół Emelina jako próbę destabilizacji zespołu. Sam zawodnik jest stabilny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja postawię dziś na Kazań, ale chyba największym argumentem jest to, że trzecia porażka z rzędu to byłoby już chyba za dużo. Gra jest wyrównana, decydują niuanse i trochę szczęścia - może tym razem będzie po stronie Kazania. Ewentualna porażka w serii w stosunku 4-0, a nawet 4-1 byłaby chyba jednak dość sporą niespodzianką, żeby nie powiedzieć sensacją. Omsk dziś może, Kazań już prawie musi, zobaczymy. Broni Bilyalov, wraca też Zaripov, czyli jak nie teraz to kiedy..

Kazań ML @1,92 ✅

>1,5 gola w trzeciej tercji @2,07 ❌
(a przy 1-2 liczyłem na bardziej 'nhl-owe' zagranie Hartleya)

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis wg mnie CSKA zamknie serie w Leningradzie i nie pozwoli na powtórke z roku 2015. Zreszta skład SKA wtedy zdecydowanie silniejszy niz obecnie a i z Bykovem na ławce trenerskiej tez chyba było łatwiej. CSKA dzis znów bedzie grac swoj ciasny w obronie hokej, mysle tez ze Nikitin uczuli ich na poczatek meczu by nie było odrabiania strat, w ataku kilka opcji i sadze ze pojawia sie błedy w grze SKA , ktore stołeczni zamienia na bramki. Czegos mi braku w grze druzyny Bragina, moze troche innej taktyki potrzeba bo przeciez mecze z Loko pokazały jak można ograć mocna obrone i bramkarza a jednak tego w grze miejscowych nie widać. Tempo tych meczy jest wg mnie tez troche wolniejsze i to tez handikap dla CSKA, Lokomotywa jezdzila po lodzie jak TGV co sprawiało wiele trudności graczom CSKA a ta seria jest jakby wolniejsza. Moze Hellberg troche przedłuzy nadzieje i dłuze zatrzyma w grze swój zespół niemniej jednak dzis nie widze za bardzo mozliwosci na zmiane obrazu gry i kto wie czy juz w 60 min CSKA nie załatwi sprawy

CSKA ml kurs 1,72 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
SKA St. Petersburg vs CSKA Moskwa:
CSKA Moskwa wygra + Konstantin Okulov powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej (razem z dogrywkami)
Singiel @2.25 Fortuna ❌


Na dzisiaj przygotowałem w Fortunie ciekawy zakład specjalny. mark1973 mark1973 wspomniał tutaj o serii z 2015 roku i muszę przyznać, że od tego czasu regularnie śledzę i oglądam KHL. Niesamowity powrót SKA z 0:3 do 4:3 i może ktoś się zgodzi lub nie, ale ten skład ekipy z Petersburga z Bykovem na ławce mógłby w NHL sobie poradzić. Dzisiaj także jestem zdania, że CSKA zamknie serię. U stołecznych mamy kilku wyraźnych liderów zaczynając od bramki i Larsa Johanssona, kończąc na skutecznym duecie Konstantin Okulov i Maxim Shalunov. Tego brakuje po stronie SKA, zawodników, którzy wezmą ciężar gry na swoje barki i poprowadzą swój klub do zwycięstwa. Poza tym PP u gospodarzy kompletnie leży i doskonale widzieliśmy to dwa dni temu. Zawiódł mnie Vladimir Tkachev i jego koledzy, wiele nerwów i nie dokładnych zagrań, gdzie mogli wrócić przecież do gry we wtorkowym spotkaniu, dlatego też idę w stronę ekipy z Moskwy. Niesamowity jest Konstantin Okulov nie tylko w serii z SKA, ale także i z Loko był bardzo wyróżniającym się napastnikiem. Liczę, że i dzisiaj przedłuży swoją serię meczów z rzędu z punktami, ale zabezpieczam się ewentualnymi dogrywkami. Kurs na ten specjal wydaje się ciekawy.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Avangard Omsk vs Bars Kazań:
-2 ml @1.87 ✅
-Stephane Da Costa powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.87 ❌
Fortuna


Seria w wojskowej parze nam się przedłuża, tutaj również ujrzymy minimum 5 meczów, a może i 6? Są na to spore szanse. Bars miał jeden cel na środowy mecz, szybko napocząć rywala, postarać się zbudować przewagę i nie łapać kar mniejszych, aby utrzymać dystans. Co by nie mówić, dla mnie taktycznie bardzo dobre spotkanie gości, którzy kolokwialnie mówiąc rzucili się na Jastrzębie, wykorzystali co mieli, a Timur Bilyalov po raz kolejny udowodnił, że jest numer 1 na pozycji bramkarza w tegorocznych play-off. Dzisiaj zapewne ujrzymy bardziej wyrównane spotkanie. Kluczem ponownie będzie brak kar po obu stronach, chociaż z realizacja ich lepiej jest po stronie gospodarzy. Uważam, że seria przeniesie się do Kazania ze stanem remisowym i przebudzi się Stephane Da Costa, który po kontuzji jeszcze nie jest sobą. Może to on będzie głównym bohaterem czwartej odsłony finałów konferencji? Oby bo liczę na ekipę ze stolicy Tatarstanu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie wiem czy to dobrze, czy źle ze z kolegą wyżej mamy ten kierunek ;) bo wczoraj obaj sie pomylilismy ale SKA zagrało dokładnie tak jak próbował grać Lokomotiv z CSKA, co jak widac przyniosło skutek.
Co do meczu to w ekipie Kazania wiecej spokoju z tyłu, raz Bilyalov jednak robi roznice a dwa obroncy tez bardziej uwazają. Barsy maja dlugą ławke i tak naprawde Kvartalnov moze sobie wymienić połowe druzyny bez utraty jakości. Hartley takiego komfortu nie ma, dodatkowo brak Emelina, moze bardzo nie osłabia ekipy ale jednak w PK czy wielu sytuacja brakuje jego doswiadczenia i spokoju. Mysle ze dzis kazdy bedzie dbal o zabezpieczenie tyłów, kto pierwszy strzeli gola zyska i pewnosc siebie i wiecej spokoju. To juz nie ten etap zeby robic głupie faule i wdawac sie w niepotrzebne bójki, choc moze i czasem trzeba by było zjąć rekawice. Podobaja mi się żądła Avangardu, na ławce kanadyjski trener wiec i sposob ataku jest pod ten wzor, ale to nie nowosc bo to juz trzeci sezon Boba w KHL i pewne ściezki juz przetarł. Jednak bardzoej imponuje mi długość i idaca z nia w parze jakosc graczy Barsow. Rowniez stawiam na wyrównanie serii aczkolwiek bo bardzo ciezkim meczu

Bars Kazań ml kurs 1,87 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
JackUncle 6,6K

JackUncle

Użytkownik
Może się mylę ale myśle , ze Omsk już drugi raz się nie nabierze na ostry atak Barsow. Wczoraj tez miało być łatwo dla CSKA ale to SKA wygrało. Kazań napewno ugrał co miał ugrać i dziś nie wiem czy wygrają ale sadze ze Omsk się postawi i nie da się aż tak zdominować. Liczę ze mecz może być na styku lub wygrana Omska.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Może się mylę ale myśle , ze Omsk już drugi raz się nie nabierze na ostry atak Barsow. Wczoraj tez miało być łatwo dla CSKA ale to SKA wygrało. Kazań napewno ugrał co miał ugrać i dziś nie wiem czy wygrają ale sadze ze Omsk się postawi i nie da się aż tak zdominować. Liczę ze mecz może być na styku lub wygrana Omska.
Nikt nie pisał, że CSKA miało łatwo wygrać, to są jednak play-offy i ciężko się je typuje oraz analizuje, ponieważ te same mecze odbywają się co dwa dni i decyduje głównie dyspozycja dnia oraz zmiany taktyczne i wyeliminowanie błędów. Teraz też nikt nie pisze, że Bars łatwo sięgnie po remis w serii, to są każdego indywidualne przeczucia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Andrei Martemyanov głównym trenerem Sibiru Nowosybirsk. Jest to ciekawa historia, ponieważ jego Avtomobilist odpadł w poprzedniej kampanii w pierwszej rundzie niespodziewanie właśnie z Sibirem. Trzeba przyznać, że jest to interesujący wybór, poniekąd gwarant play-off, na który Sibir czeka i tego też oczekuje. Po nieudanej kampanii 2020/2021 włodarze pragną regularnego meldowania się w play-off, tym bardziej, że powstaje nowa hala i tym samym możliwości sponsorskie/kibicowskie itd. itp.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Avangard Omsk ML @2,00 5/10 Betsson
❌ Kostin zdobędzie punkt @2,00 3/10 Betsson


Udało mi się obejrzeć prawie cały poprzedni mecz (1:2) i postanowiłem postawić na dzisiejszych gospodarzy. O ile Kazań w pierwszej tercji zagrał mocno i zdecydowanie (co przyniosło rezultat) o tyle w kolejnych odsłonach spuścili z tonu co pozwalało rozkręcać się Avangardowi. Mimo, iż postawiłem, że Kazań awansuje w tej serii to mam wątpliwości, czy Jastrzębie dadzą się ograć drugi raz pod rząd u siebie. Hartley z pewnością zrobi wszystko, żeby nie pojechać do Kazania z wynikiem 2:2. Wydaje mi się, że nawet jeśli Kazań zacznie tak jak poprzednio to nie zdołają utrzymać prowadzenia do końca meczu i Avangard nie wygra w czasie regulaminowym. Odkładając na bok aspekty sportowe AVG gra u siebie, szanse są według mnie co najmniej równe, a kursy wyglądają tak: 2,00 - 1,82. Osobiście wystawiłbym je odwrotnie, albo mniej więcej 1,90 - 2,05.

Ostatnio ciągnęło mnie w stronę bramki Kostina i żałuję, że się nie zdecydowałem. Dzisiaj spróbuję ustrzelić jego punkt. Gra w pierwszej formacji i jest bardzo aktywny. Spodziewałem się kursu w okolicach 1,70 więc dwójka bardzo korzystnie wygląda (za gola płacą 4,00).
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom