>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Puchar Gagarina 2021!

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
2 marca rozpoczynają się playoffy. Do końca tygodnia poznamy rozstawienie poszczególnych drużyn i będzie można zastanowić się nad typami długoterminowym jak również nad pojedynczymi spotkaniami.

1614184791078.png
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaczynamy to, co Tygryski lubią najbardziej. Osobiście mi typowanie play-off wychodzi kiepsko, dlatego też stawkowanie w moim przypadku jest bardzo niskie, ale spróbuje kilka długoterminówek.

Przed rozpoczęciem sezonu mam zagrany zakład długoterminowy na finalistów Pucharu Gagarina Bars Kazań oraz SKA St. Petersburg po kursie @6.00 w Betclic. O ile w przypadku Bars jestem w miarę spokojny na wschodzie, tak na zachodzie będzie ciekawie. Szczerze mówiąc omijałbym wartości na CSKA Moskwa, są one zbyt niskie, co do ryzyka. Owszem może i są głównym faworytem po Gagarina, ale ich gra nie podobała mi się od dłuższego czasu. Zapewne jest to zasłona dymna, bo Wojskowi już dawno zapewnili sobie pierwsze miejsce na zachodzie, ale mam przeczucie, że w tym roku nie uda się im sięgnąć po puchar.

Jeżeli chodzi o mistrza próbuje dwóch typów:
Bars Kazań @5.00 STS
Lokomotiv Jarosław @13.50 BETCLIC


O ile Bars Kazań zapewne nie zaskakuje, tak kurs na Lokomotiv jest dla mnie trochę przesadzony. Dodatkowo jestem zdania, że mogą zamknąć awans do kolejnej rundy w 4-5 spotkaniach. Oczywiście Jokerit nie będzie chłopcem do bicia, ale granie w hali w Jarosławiu to wielki atut gospodarzy i mogą dosyć szybko poradzić sobie z Pajacami. Doskonale wiemy, że szczególnie u siebie Loko jest bardzo groźne, a to przecież najlepsza ekipa w tej statystyce na zachodzie. Dodatkowo dłuższy odpoczynek przed kolejnymi rundami też zrobi swoje. Uważam, że kurs 13.50 na Gagarina dla Lokomotivu to value, które można za przysłowiowe 10zł pograć.

Co do typów na pierwszą rundę zrobiłem sobie AKO w Fortunie:
Avangard Omsk awans
Lokomotiv Jarosław awans
Saławat Jułajew Ufa awans
AKO @2.87 Fortuna


Lokomotiv omówiłem wyżej, Avangard nie będę, bo Avto jest na ten moment półkę niżej. Najbardziej wyrównana para w pierwszej rundzie to oczywiście Ufa-Czelabińsk i długo się zastanawiałem, w którą stronę iść, zdecydowałem się postawić na doświadczenie w play-off i przewagę własnej tafli. Traktor pokazywał w sezonie regularnym, że potrafi grać na obcych halach, ale to była inna bajka. Teraz każdy szczegół może zdecydować i nie wykluczam pełnego przebiegu 7 spotkań w tej parze. Saławat Jułajew to nie tylko pierwsza piątka, ale cała drużyna daje wiele. Każdy zawodnik jest ważny i odgrywa swoją rolę. Dobrze poukładał to Tomi Lamsa, a dodatkowo liczę na włączenie trybu play-off przez Juhę Metsolę. Pamiętamy poprzednie sezony, gdzie właśnie w tym najważniejszym okresie błyszczał najbardziej i tutaj może być ta różnica, która zdecyduje o awansie. Łatwo nie będzie, bo Traktor także ma swoje atuty. Szczególnie groźni w grze w osłabieniu, którzy w grze z jednym zawodnikiem mniej stworzyli swoją broń (mają chyba najwięcej bramek w całej KHL w tym elemencie gry w sezonie regularnym). Jest Hyka, jest Sedlak, ale uważam, że to nie starczy na Saławat Jułajew. Stawiam na Hartikainena i spółkę.

PS. co sądzicie na temat kursu na Barys awans z Magnitką 3.75? Tutaj widzę też sporo meczów na styku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +617
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja raczej nie zajmuję się typowaniem awansów, bo kursy są bardzo, bardzo niskie. Szkoda, że nie mamy takich zakładów jak w np. rosyjskich firmach, gdzie można typować handicap w serii, over/under spotkań w serii itd. Bardziej skupię się na konkretnych meczach, ale to już bliżej rozpoczęcia. Tymczasem zajrzałem tutaj, żeby dorzucić przysłowiową łyżkę dziegciu do serii Lokomotiv - Jokerit. Wszędzie, gdzie nie zajrzę ludzie typują awans Lokomotivu. Oczywiście szanse są bardzo duże, bo grają u siebie, ale jak się nad tym zastanowić to nie będą to dla Jokeritu typowe mecze wyjazdowe. Finowie pewnie już grzeją tyłki w wygodnym, przytulnym hoteliku w którym zamieszkają na czas trwania co najmniej czterech spotkań. Nie będzie przelotów, przejazdów itd. I będą według mnie tak samo wypoczęci jak Jarosławcy. Gospodarze raczej nie będą spędzać zbyt wiele czasu w domach tylko na treningach. Tryb życia obu zespołów będzie zbliżony. Po drugie: Ostatnie dziesięć wyjazdowych spotkań Jokeritu w Jarosławiu aż ośmiokrotnie zakończyło się zwycięstwem Finów. Po trzecie: W Helsinkach mecze odbywały by się bez kibiców, więc co za różnica. Może lepiej będzie im się grało przy jakimkolwiek dopingu (nie pamiętam, czy w Jarosławiu będą kibice). Po czwarte i najważniejsze. Lokomotiv będzie miał ciężko biorąc pod uwagę realizację przewagi. Pod tym względem są bardzo przeciętni. Nie osiągnęli nawet 20% co powinno być minimum jesli myśli się o zdobywaniu Pucharów. Jokerit pod tym względem jest dużo lepszą ekipą, a i osłabienia bronią lepiej niż rywale. Najwiekszym plusem Lokomotivu są bramkarze. Ostatecznie chętniej zaryzykował bym awans Jokeritu z kursem prawie 3,00 niż Lokomotivu za 1,3...

❌ Awans Jokeritu @2,80 Fortuna 3/10 Betsson

Gdybym miał postawić na awanse z opłacalnymi kursami i w miarę pewnymi to zdecydował bym się na:

✅ Awans Salavatu i Avangardu @2,10 Fortuna 5/10 Betsson

Gdybym miał typować zdobywcę Pucharu byłoby to SKA na Zachodzie @7,00 i Metallurg na Wschodzie @9,00 1/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +233
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ja raczej nie zajmuję się typowaniem awansów, bo kursy są bardzo, bardzo niskie. Szkoda, że nie mamy takich zakładów jak w np. rosyjskich firmach, gdzie można typować handicap w serii, over/under spotkań w serii itd. Bardziej skupię się na konkretnych meczach, ale to już bliżej rozpoczęcia. Tymczasem zajrzałem tutaj, żeby dorzucić przysłowiową łyżkę dziegciu do serii Lokomotiv - Jokerit. Wszędzie, gdzie nie zajrzę ludzie typują awans Lokomotivu. Oczywiście szanse są bardzo duże, bo grają u siebie, ale jak się nad tym zastanowić to nie będą to dla Jokeritu typowe mecze wyjazdowe. Finowie pewnie już grzeją tyłki w wygodnym, przytulnym hoteliku w którym zamieszkają na czas trwania co najmniej czterech spotkań. Nie będzie przelotów, przejazdów itd. I będą według mnie tak samo wypoczęci jak Jarosławcy. Gospodarze raczej nie będą spędzać zbyt wiele czasu w domach tylko na treningach. Tryb życia obu zespołów będzie zbliżony. Po drugie: Ostatnie dziesięć wyjazdowych spotkań Jokeritu w Jarosławiu aż ośmiokrotnie zakończyło się zwycięstwem Finów. Po trzecie: W Helsinkach mecze odbywały by się bez kibiców, więc co za różnica. Może lepiej będzie im się grało przy jakimkolwiek dopingu (nie pamiętam, czy w Jarosławiu będą kibice). Po czwarte i najważniejsze. Lokomotiv będzie miał ciężko biorąc pod uwagę realizację przewagi. Pod tym względem są bardzo przeciętni. Nie osiągnęli nawet 20% co powinno być minimum jesli myśli się o zdobywaniu Pucharów. Jokerit pod tym względem jest dużo lepszą ekipą, a i osłabienia bronią lepiej niż rywale. Najwiekszym plusem Lokomotivu są bramkarze. Ostatecznie chętniej zaryzykował bym awans Jokeritu z kursem prawie 3,00 niż Lokomotivu za 1,3...

Awans Jokeritu @2,80 Fortuna

Gdybym miał postawić na awanse z opłacalnymi kursami i w miarę pewnymi to zdecydował bym się na:

Awans Salavatu i Avangardu @2,10 Fortuna

Gdybym miał typować zdobywcę Pucharu byłoby to SKA na Zachodzie @7,00 i Metallurg na Wschodzie @9,00 ; )

W poprzednim sezonie były na Fortunie rynki z overami meczów nawet dokładnym wynikiem serii. Być może jutro się gdzieś pojawi i będzie większy wybór, bo teraz masakra :)
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
A może by tak jakiś konkurs na PO zrobić, fajna sprawa za reputki np. albo coś tam jeszcze? tak rzucam temat na luźno bo mysle ze chetni by sie znaleźli.


Wreszcie mamy to na co większość z Nas, Was czeka, walke o mistrza. PO wszystko zweryfikuje bo będą to zupełnie inne, może dziwne PO jakie mielismy okazje w kilku ostatnich latach śledzić., powodow jest kilka , czapka plac, gdzie możne zespoły musiały się pozbyć drogich ale i dobrych graczy, gdzie trzeba było ciąć wynagrodzenia, no i pandemia, która jednych hamowała i nie pozwalała grac a u drugich były narodziny nowych przyszłych gwiazd, to wszystko powoduje ze może być świadkami naprawdę bardzo ciekawych starć i tak naprawdę czy mamy zdecydowanych faworytów w parach? wg mnie nie. Owszem sa faworyci ale równie dobrze może dojść do niespodzianek , nie sensacji i czy wyeliminowanie np. przez Minsk ekipy SKA lub przez Spartak CSKA, będzie sensacją?, niekoniecznie, ale dość pierdzielenia wstępu do ustępu .
Co do par , to dla mnie pary na wschodzie sa duzo ciekawsze niz te na zachodzie pewnie dla wielu z Was tez.



Na zachodzie dla mnie ciekawie zapowiada sie pojedynek pary Loko-Jokerit z pewnych względów ;)
Jak patrze na tą pare owszem Loko we własnej hali rozegra wszystkie mecze ale to nie bedzie jakis wielki atut bo Jokerit potrafi grać w tej hali wiec trzeba szukac innych argumentów za gospodarzami. Mysle ze jest to obrona plus bramka w tych formacjach Loko ma przewage nad Jokeritem. Pascale od jakiegos czasu przygotowuje sie do PO a po Konovałowie widac ze te kilka meczy pozwoliło mu nabrac pewnosi siebie i przypomina Ilie z jego najlepszych wystepow w KHL, zabraknie wpadrwdzie Landera , niepewny jet wystep w pierwszym meczu Ohtamae ale mysle ze Skabelka wie jak zaspaic te dwa ogniwa bo chlopacy z Loko juz zdazyli sie ograc i okrzepnac.

Jokerit bedzie wymagajacym przeciwnikiem byc moze bedzie to długa seria bo Jokerit posiada w swoim składzie bardzo dobrych grajków. Gdzie szukac minusów? Na ławce trenerskiej wg mnie. Mariamaki od kilku lat próbuje ugrac cos wiecej w PO ale nie wychodzi, on już dwa lata temu miał wylecieć z ławki trenerskiej klaunow ale jakims cudem mu zaufano . Teraz tez łatwo nie będzie miał. Dla Loko będzie sprawdzian czy ta ekipa z tym właśnie trenerem jest w stanie utrac cos więcej niż tylko pierwsza rundę. Ja licze, ze tak bo podstawy sa co wcale nie oznacza ze będzie łatwo.
W parach wojskowych tez będzie ciekawie bo rywale grozni i nieprzewidywalni a oba zespoly przeszły dość głębokie zmiany, SKA ma wiele młodzieży w składzie, owszem ławka długa można rotować ale Żubry się postawia. Ostatniego ich meczu w ogóle nie ma co brac pod uwagę.
Spartak będzie toczył ciezki i uparty bój z CSKA, które owszem wygląda solidnie ale Znarok wie jak z nimi grać i jest gotowy, moze zaskoczyc swojego młodszego kolege

Dynamo Moskwa solidnie skończyło RS , czy to zwiastun solidnych PO? Niekoniecznie. Razin ze swoim Cherepowcem już kombinują jak zamknąć swoich wychowanków plus Jaskina , którzy przyjadą z Dynamo i będą się starali napedzac ofensywę stołecznych. Tu spodziewam się tez długiej serii.



Pary na Wschodzie to bajka:

Kazań-Torpedo

Ekipa Niemirowskiego nic nie musi , zespół pokazal ze majac niewielki budżet mogą zawalczyć i tak zrobili graja ciekawy hokej ale ciężko będzie postawić się takiemu gigantowi jak Kazan, który patrząc w roster może wystawić szesc piątek i kazda będzie groźna, długość lawki Kwartalnowa to ich atut, który może się przydac dalej.

Avto-Omsk

Gdzies na rosyjskich stronach przemknęło mi takie stwierdzenie, że Avto miało w nosie ostatnie mecze a zaczna grac teraz, hmm sam biore to tez pod uwagę, bo kadra w Ekaterinburgu mocna naprzeciwko siebie Datsjuk i Kovalczuk, szykuja się mocne gry bo twardzieli po obu stronach nie brakuje a wynik to otwarta sprawa.

Magnitka-Astana

W Magnitogorsku powstał w tym sezonie zespół na tu i teraz by zdobyc Gagarina, popatrzeć na roster to jest to bogactwo, kazda piatka może być pierwsza i ostatnia a i tak będzie grozna, Astana ma ciekawy zespol , trener to debiutant w PO zobaczymy jak sobie poradzą ale będzie im ciężko , jeżeli MMG zagra na co ich stać to może być nawet w finale

Ufa-Traktor

Najmocniejsza para , najbardziej wyrównana. I tak szczerze powiedziawszy w tej parze oczekuje niespodzianki. Ufa ma najlepsza trójke atakujących ale jak pokazal sezon można ich tez zamknąć, w kadrach obu zespołow sporo zadaniowcow i kto wie jak będzie wygladala gra jak liderzy nie pociagna zespołu. Na PO Metsola zawsze przygotowywał swietna forma, jeżeli ją ma to będzie mega ciekawie, ale jeżeli będzie do złamania to mysle ze możemy być świadkami siedmu meczów i kto wie czy oststecznie ekipa Gatjatulina nie przejdzie dalej



Jak obstawiałem tak

Final zachodu SKA-Loko

Finał wschodu Magnitka-Traktor

Finał Gagarina Loko-Traktor



Może po części życzeniowo, ale jeżeli Lokomotiw zagra solidnie z Jokeritem i przejdzie ta przeszkodę to dalej będzie prościej a z wojskowymi tez potrafią grać. Traktor wg mnie może zaskoczyć każdy zespol z ekipami z Baszkirii i Tatarstanu włącznie.

To moja subiektywna ocena , oczywiście bardziej będę się skupial na poszczególnych meczach



Sorki za laborat ale mnie naszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +697
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
A może by tak jakiś konkurs na PO zrobić, fajna sprawa za reputki np. albo coś tam jeszcze? tak rzucam temat na luźno bo mysle ze chetni by sie znaleźli.
Na zorganizowanie konkursu niestety już za późno. W tym sezonie zrezygnowałem z konkursów ze względu na koronawirusa. Typer NHL nie miał sensu, bo nie wiadomo było jak (i czy w ogóle) będzie wyglądał sezon za oceanem. W Rosji sytuacja teraz jest stabilna jesli chodzi o sport, ale lepiej przygotować się wcześniej i zrobić porządny konkurs w kolejnych rozgrywkach.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Tak jak pisałem wyżej play-offy nie są moją mocną stroną, ponieważ odpada kilka ważnych dla mnie czynników do typowania, ale próbujemy :) przygotowany jest ode mnie AKO Boost w BETFAN na faworytów dzisiejszego dnia:

Avangard Omsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: 1 RT ✅
Dynamo Moskwa vs Severstal Czerepowiec: 1 RT ✅
AKO Boost @2.85 BETFAN ✅


W poprzednich latach często zdarzało się tak, że faworyci pierwsze mecze na start walki o Puchar Gagarina wygrywali. Własna hala, forma i umiejętności pozwalają myśleć o dobrym początku serii z underdogami. Ja wybrałem na dzisiaj Avangard oraz Dynamo, chociaż przy tym drugim zastanawiałem się nad dodatnim handicapem w stronę Severstalu.

Być może Avto celowo odpuściło ostatnie mecze sezonu regularnego, ale czy możemy powiedzieć, że znajdują się w dobrej dyspozycji? Moim zdaniem jest to zasłona dymna, bo doskonale pamiętamy, jakie problemy pojawiły się w szatni tej drużyny w przeciągu tej kampanii i ciekawy jestem czy to wszystko poszło w zapomnienie. Mało co klei się w grze ekipy z Jekaterynburga i wykorzystywanie swoich szans w PP będzie kluczowe. Zapewne pojawi się wiele przewag jak to w play-off, a tutaj mistrzem w tym elemencie gry są Jastrzębie. Do gry wracają wypoczęci Reid Boucher, Ilya Kovalchuk. Głodni gry napastnicy mogą zrobić różnicę. Jedyne co może martwić to świetny dzień Jakuba Kovara, ale nie wydaje mi się, aby miało to nastąpić właśnie w ten wtorek. Stawiam na gołą 1 i udany start Avangardu.

Co do meczu w Moskwie miałem większą rozkminę, ale zdecydowałem się na doświadczenie, które Dynamo ma, a Severstal niekoniecznie. Dobry rok 2021 dla stołecznych, gdzie naprawę przegrane można policzyć na palcach jednej ręki. Podoba mi się w tym zespole fakt, że nie tylko gra pierwsza piątka, ale i pozostali zawodnicy wiele od siebie dają. Formacja ze Szwedami, czy też ograny w ciężkich bojach Vladimir Bryukvin i jego koledzy dają radę i każdy dołoży cegiełkę od siebie. Przyjezdni to zgrana ekipa, w której liczy się przede wszystkim kolektyw i są niewygodnym rywalem dla każdego, ale może pojawić się u tych dosyć młodych zawodników trema i zdenerwowanie, wszak mało kto występował w play-off. Być może w drugim pojedynku tej serii po obejrzeniu dzisiejszego starcia pójdę w stronę klubu z Czerepowca, ale dzisiaj stawiam na udane rozpoczęcie Dynama i również czystą 1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +655
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Jedną z rzeczy które próbuję w fazie playoff są bramki w 3 tercji. Tu już nie ma kompletnie znaczenia czy przegra się 0-1 czy 0-5. Przy prowadzeniu którejś z drużyn myślę że będziemy oglądać EN w znacznie większym okresie czasu niż w fazie zasadniczej, możemy oglądać kilka minut z pustą bramką nawet przy 3 golach przewagi. Może jeszcze później zmodyfikuję, rozdzielę dodatkowo typy na duble, ale na dzień dobry zagram takie AKO:

Powyżej 1.5 gola w 3 tercji w każdym meczu @11,72 ❌ (ajj, no tylko w Moskwie brakło :( )

Typ grany bez szaleństwa, bo 4 spotkania to jednak sporo i przeważnie zawsze coś nie zagra, ale trzymając się kierunku, zagram takie duble, z racji pierwszej kolejki też nie szalejąc ze stawkami.

Omsk ML & 3T >1,5g w St. Petersburgu @2,40 ✅

Mińsk +2,5 & 3T >1,5g w Magnitogorsku @2,74 ✅

Severstal +2,5 & 3T >1,5g w Omsku @2,69 ✅

Magnitogorsk ML & 3T >1,5g w Moskwie @2,53 ❌


ML na Dynamo i SKA moim zdaniem niewarte gry, więc idę w stronę handicapów na gości.

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +478
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zastanawiałem sie co dzis wybrać na pierwsze mecze PO. Jak zwsze sporo niewiadomych , pierwsza moja myśl to Magnitka RT, oba zespoły rywalizowały ze soba rok temu w pierszej rundzie, tyle że Astana z drugiego miejsca i pod kierunkiem Skabelki jak rowniez ze składem o wiele lepszym niz w tym roku . Magnitka odmieniona, sa teraz liderzy co ciagna zespół i sa cztery równe piatki. Ostatnich meczow obu ekip nie bioe pod uwage bo dzis liczniki wyzerowane i mysle ze kazdy wyłozy swoje karty na stoł. Wg mnie w Magnitce wiecej asów i lepszych kart i stawiam na nich, poza tym sa tez rachunki do wyrownania za to co rok temu

Magnitka RT kurs 1,9 ✅

Dubel robie jeszcze z meczu Magnitki i po namysle postawie na Avangard . Mimo całej nieprzedwiywalnosci Avto sadze ze ten pierwszy mecz wezmie Omsk, Avto sie postawi ale mysle ze jeszcze nie na tyle by to dzis wygrac

Magnitka ml + Avangard ml kurs ako 2,16✅
wsjo fortuna

Sadze tez ze Minsk moze zaskoczyć SKA, spodziewam sie wyrownanego meczu. Dynamo to mieszanka rutyny ( najwiecej wsród obcokrajowców obcokrajowców) i białoruskiej młodosci, która zza oceanu trafiła do Dynama i swietnie sie tam rozwija.
kurs na Dynamo wg za duzy i jakis handikap w strone Minska uwazan za słuszny do gry.
Chetnie tez zobacze jak Razin przygotowal zespoł do walki z Dynamem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +568
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
MMG-Barys poniżej 5,5 gola
Omsk ml
ako 2,48
Magnitka i poniżej 6,5 2,36
No to zaczymy zabawę. Role się odwróciły , w zeszłym roku to Barys był faworytem i ograł Magnitkę. Wyżej cenię zawodników z Magnitogorska. Skład mocniejszy niż Barys a i od zeszłego roku się trochę zmieniło. Na ławce trenerskiej też przewaga gospodarzy. Co do pierwszego meczu to myślę podobnie jak mark, że teraz zaczyna się gra i Magnitka pokaże na co ich stać a są faworytami. Barys będzie wymagającym rywalem bo mają kilku fajnych grajków , ale w tym roku to będzie za mało. Jeśli chodzi o mecz w Bałaszycha to faworyt jest jeden. Avangard. Oczywiście Avto się pewnie zepnie ,ale podobnie jak w parze wyżej no Omsk ma lepszy roster . Dużo krytyki spadło na zespół z Jekaterynburga i słusznie. Ja nie specjalnie w nich wierzę bo podczas sezonu zasadniczego ta drużyna przebłysków nie miała. Na ławkach pojedynek trenerów zza oceanu. Hartley był już tu w finale. W Omsk ma mocne ataki Zernov Ilya, coraz lepiej gra młody Kostin. Więcej składowych przemawia za ekipą Jastrzębi.

Dynamo-Sevestral
1/-6,5 2.0
Ciekawa para. Kontrowersyjny Razin vs Krikunov. Dynamo ma pewnie najlepszy atak w lidze co jest dużym atutem. Ja cenię też obrońców Hietanen Mironov Cajkovsky i ostatnio bardzo dobrze Sergeyev. Od dobrych 3 miesiecy grają równy dobry hokej i teraz trzeba udowodnić to w PO i pytanie czy mają coś jeszcze w zanadrzu. Napewno Czerepowiec będzie chciał zatrzymać pierwszy link Dynamo. Spacerku nie będzie , lecz myślę że serię dobrze rozpocznie Dynamo.

Jeśli chodzi o typy długoterminowe to
Magnitka 4-1 Barys 4.00
kursy fortuna
Jakbym miał wskazać mojego faworyta to:
Zachód- SKA
Wschód- Avangard
Życzę dobrych Playoff i żeby wynagrodziły nam przerwane w zeszłym roku. I takich bramek jak ta :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +340
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nic odkrywczego nie napiszę. Barys w zeszłym sezonie ograł Metallurga 4:1. Obecnie bardzo dużo się zmieniło w jednej i drugiej drużynie. Głębia składu i obsada bramkarska za Metallurgiem. Kazachowie mieli nad czym pracować w końcówce sezonu zasadniczego, bo realizacja przewag i osłabień kuleje. Trochę trudno znaleźć poważne argumenty skłaniające do gry przeciwko Magnitce. Barys to sporo indywidualności. MMG natomiast wygląda w tym sezonie jak drużyna. Nie wiadomo do końca jakie strategie mają w głowach trenerzy, ale postawię na gospodarzy. Liczę też, że druzyny nie otworzą się zupełnie i nie padnie zbyt wiele bramek.

Ciekawa para Avangard - Avtomobilist. Pozornie wszystko wygląda na proste biorąc pod uwagę formę tych drugich. Mają sporo dolnych zawodników i z pewnością nie pozwolą się rozjechać Avangardowi. Jednak nie ma sensu na siłę szukać argumentów stojących za Avto, które przy lepszej postawie Sibiru i Amura mogło się nie zakwalifikować do PO. Nie wierzę, że ostatnie występy AVto to była jakaś zasłona dymna. Nikt o zdrowych zmysłach nie ryzykował by utraty możliwości walki o Puchar po to tylko, żeby zmylić przeciwnika. Martwi mnie tylko obsada bramkarska gospodarzy.

Pierwszy dzień kolejnej fazy rozgrywek, więc ryzykownie za mniejszą stawkę. Co do liczby bramek to wydaje mi się, że nie padnie ich wiele w żadnym ze spotkań. Ominął bym tylko mecz w Petersburgu, bo nie wiem jak do tego podejdzie Mińsk. Jeśli zagrają tak jak lubią i strzelą wcześnie bramkę lub dwie to over gwarantowany.

❌ Metallurg ML i Poniżej 5,5 bramki & Avangard ML i poniżej 5,5 bramki @4,78 2/10 Betsson

❌ Poniżej 1,5 bramki w przewadze w Magnitogorsku i w Moskwie @2,84 3/10 Betsson

55,51
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ale bieda u nas z tymi zakładami długoterminowymi. Aktualnie chyba tylko Fortuna ma kilka zakładów, a i tak można typować tylko dokładny wynik serii... No nic. Jeśli Avangrad podejdzie do sprawy bardzo poważnie to są w stanie ogarnąć cztery zwycięstwa z rzędu. Mają spore doświadczenie w playoffach. Zdolnych zawodników. Trenera, który zdobył Puchar Stanleya. Podobnie sprawa ma się z SKA. Doświadczenie w playoffach, którego brakuje w Mińsku. Mińsk w sezonie zasadniczym potrafił zaskakiwać, ale PO to inna bajka. Martwi mnie tylko trener Bragin. Oby nie wymyślił jakiegoś "ciekawego" rozwiązania, które może się źle skończyć.

❌ Avangard i Petersburg awansują z wynikiem 4:0 w serii @23,40 1/10 Fortuna

PS. Typy długoterminowe możecie rozliczać za pomocą cytatu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ale bieda u nas z tymi zakładami długoterminowymi. Aktualnie chyba tylko Fortuna ma kilka zakładów, a i tak można typować tylko dokładny wynik serii... No nic. Jeśli Avangrad podejdzie do sprawy bardzo poważnie to są w stanie ogarnąć cztery zwycięstwa z rzędu. Mają spore doświadczenie w playoffach. Zdolnych zawodników. Trenera, który zdobył Puchar Stanleya. Podobnie sprawa ma się z SKA. Doświadczenie w playoffach, którego brakuje w Mińsku. Mińsk w sezonie zasadniczym potrafił zaskakiwać, ale PO to inna bajka. Martwi mnie tylko trener Bragin. Oby nie wymyślił jakiegoś "ciekawego" rozwiązania, które może się źle skończyć.

Avangard i Petersburg awansują z wynikiem 4:0 w serii @23,40 1/10 Fortuna

PS. Typy długoterminowe możecie rozliczać za pomocą cytatu.
A gdzie to jest do zagrania w fortunie? Bo kurka wodna nie widzę :)


EDIT: Juz mam :)
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja akurat długoterminowo widzę to tak

Magnitka 4:1 tu kurs 4
Loko 4:2
Traktor 4-3 lub 4-2

Mysle tez że i Zubry i Avto conajmniej jeden mecz lub nawet dwa urwą
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Barys mnie rozłożył na łopatki w 15 minut. Spróbujemy inaczej za drobne. Spodziewałem się rozpoznania przeciwnika w pierwszych meczach, ale widzę, że play offy, dużo walki, sporo kar. Może podobnie będzie w pozostałych spotkaniach. Bardziej dla zwiększenia emocji niż dla zysku:

❌ Powyżej 1,5 bramki w przewadze w trzech pozostałych wtorkowych meczach @7,13 1/10 Betsson

54,51
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Małymi krokami do przodu, oby dzisiaj równie było udanie jak wczoraj. Gram AKO Boost w Fortunie oraz singla na niespodziankę w Moskwie. Może AKO nie ma jakiegoś wybitnego kursu, ale w tę środę próbuję nieco asekuracyjnie.

Saławat Jułajew Ufa vs Traktor Czelabińsk: poniżej 6.5 bramek ✅
Lokomotiv Jarosław vs Jokerit Helsinki: 1X ✅
CSKA Moskwa vs Spartak Moskwa: handicap +2.5 Spartak ✅
AKO Boost @2.45 Fortuna ✅

CSKA Moskwa vs Spartak Moskwa: 2ml @3.75 Fortuna ❌


W stolicy Baszkirii stawiam na underowy pojedynek. Traktor musi zagrać swój hokej, przede wszystkim opierając się na zminimalizowanie błędów w defensywie i zamknięciu pierwszej trójki atakujących z Ufy. Ekipa z Czelabińska nie będzie się otwierać, będzie próbować za to wykorzystywać swoje najmniejsze sytuacji. Po drugiej stronie mamy specjalistę od play-off, a więc Juhę Metsolę, który dodatkowo nakręca się w tym okresie. Wypoczęty Fin z pewnością może stać się jednym z bohaterów rywalizacji o Gagarina, tak jak to bywało w przeszłości Nie jestem typem człowieka, co lubi grać undery, ale w play-off naturalnie będę próbował ich szukać.

Jeżeli chodzi o Loko to trochę na łatwiznę, ale wierzę, że pierwszy mecz nie przegrają w regulaminowym czasie. Moim zdaniem mają na ten moment więcej atutów od Pajaców. Kibice, własna hala, forma, doświadczony trener na ławce to jest po stronie ekipy z Jarosławia. Jokerit zapewne urwie za chwilę pierwszy mecz, ale nie wydaje mi się, aby z tej pary awansowało. Loko jest zbyt mocne w tej kampanii szczególnie na własnych śmieciach.

Wczoraj obyło się bez niespodzianki i gospodarze/faworyci wygrali, czy dzisiaj ją gdzieś ujrzymy? Myślę, że w Moskwie jest na to spora szansa. Przede wszystkim CSKA nie jest tak mocne jak w poprzednich latach. Salary Cap i inne czynniki zrobiły swoje i widać przestoje w grze Wojskowych. Oleg Znarok udowadniał w tej kampanii, że jego ekipa potrafi grać właśnie z CSKA i wszystkie spotkania były na styku. Tutaj nikt nie ma przewagi własnej tafli, co może bardziej faworyzować Spartak. Myślę, że formalni goście są aktualnie w większym gazie. Chodzi mi konkretnie o to, że przez ostatnie tygodnie w każdym starciu walczyli o przerwanie i awans do play-off. To mogą ze sobą wziąć właśnie dzisiaj. CSKA wręcz przeciwnie, prócz ostatniej rywalizacji z Bars Kazań traktowali mecze jak pietruszkę i może tutaj pojawić się zlekceważenie. Pobieram dodatni handicap na Spartak do AKO, a na singla końcową wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj pójdę na łatwiznę. O ile można to tak nazwać. Wczoraj trochę zaszalałem, ale też nie liczyłem na dużą skuteczność. Według mnie dzisiejsi faworyci - podobnie jak wczoraj - powinni sobie poradzić, może z wyjątkiem Lokomotivu, bo nie wierzę, że wygrają tak łatwo jak wskazuje na to kurs. Nie mogę się doczekać tego spotkania chociaż raczej dzisiaj nie zdołam nic obejrzeć. Może początek meczu o 15:00. Lokomotiv zakończył sezon regularny w bardzo dobrej formie, ale Jokerit również sprawił wrażenie jakby złapali rytm w końcówce i prezentowali się bardzo dobrze w swoich ostatnich spotkaniach. CSKA nie musiało się spinać przed playoffami, bo i po co marnowac siły. Dzisiaj jednak będzie pełna koncentracja i mobilizacja. Spartak musiał poświęcić trochę zdrowia na walkę o playoffy i trwało to praktycznie do samego końca. Obie drużyny w pełnych składach, bez osłabień, ale CSKA bez wątpienia dysponuje solidniejszą kadrą. Analogiczna sytuacja w Kazaniu. Torpedo do końca walczyło o playoffy, a Barsy nie musiały tracić sił. Jakość kary również po stronie gospodarzy. Zagram sobie bardzo podobny kupon do wczorajszego (poniżej @2,07). Kursy niskie, ale ostatecznie nie liczy się nic oprócz wygranej.

1614755832221.png

✅ CSKA ML & AK Bars ML & Jokerit +2,5 @2,01 4/10 Betsson ✅

PS. Jeśli ktoś gra w Betsson to pojawiły się w końcu zakłady dotyczące całych serii tj. over/under spotkań, handicap w serii itd. Poniżej dla przykładu kursy dla CSKA - Spartak. Można złożyć bardzo dobre AKO.

1614756079471.png

Avangard, CSKA, SKA, Dynamo Moskwa i Kazań wygrają serie maksymalnie w pięciu meczach (handicap -2,5) @10,12 1/10 Betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +399
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj bez niespodzianek i bez dogrywki, choc w Moskwie obrona Dynama kilka razy była wkręcona ale niezawodny na te część sezonu Yeromenko ratował tyłek stołecznym, bardzo fajny mecz , widac taki playofowy. W Leningradzie młodziez białoruska pokazała, że rosnie nowe pokolenie zdolnych graczy i tez mogło skonczyc sie roznie.
Dzis cos mi sie wydaje , ze gdzies padnie remis , moze w Moskwie, moze w Ufie...

Ja dzis gram kierunek traktorzystów, bo oni nie odstaja bardzo od Ufy, w której wynik ciagnie pierwsza piatka. Jak z nimi grac pokazało Loko . Mysle ze Gatjatulin obmysli dobrą taktyke by ten najlepszy ligowy atak KHL zneutralizować. Traktor ma wszystko w tym sezonie by zawalczyc o cos wiecej niz tylko udział w PO. Na pewno nie bedzie łatwo, Ufa zaatakuje od poczatku. Zobaczymy jak wydzie wystep Metsoli , bo cos kibice Ufy przebakiwali ze maja obawy , szczególnie patrzac przez pryzmat jego wystepu z Lokomotiwen, ale PO to inna bajka wiec sie przekonamy czy bedzie kosmiczny wystep, naie rozpisuje sie dalej i moze na tym zakoncze, dodam tylko ze Lyamsa długo rozmawiał z Paninem i sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie( pewnie kładł mu do głowy by sie z głupimi faulami nie wygłupiał. ale Panin jest za stary na takie gadki)

Traktor z x kurs 1,89 ✅

Teraz Jarosław , i powiem , że Skabelka ma rozkime kogo postawić w bramce... Ano tak, Konowalov ma teraz swoje momentum, zagrał cztery swietne mecze przeciwko ekipom z mocmym atakiem ( Ufa, CSKA, NN, SKA) na procencie w granicach 96... nie przezło to bez echa. Eddie sie przygotowuje, odpoczał, ma wieksze doswiadczenie ale wystepy Ilji jednak pokazały ze mozna go postawic miedzy słupkami, jednak niezaleznie kto tam stanie mysle ze bramk i obrona zrobia dzis swoje. Czy wystapi Lindbeck? i w jakiej bedzie formie, nie wiadomo jeszcze, jesli ktos z dwojki Jukuri-Kalinis to roznie moze być. Nie bedzie to łatwa przeprawa dla Lokomotivu, bo Klauby z przodu wygladaja dobrze ale mysle ze ten pierwszy mecz padłie łupem gospodarzy( nie przywiazuje poki co wagi do tego ze Loko to najlepiej grajacy zespół u siebie bo takie rzeczy czesto w PO nie maja znaczenia), mlodzi sie ograli i jest chemia dobra ławka trenerska tylko to pokazac teraz na lodzie, mam nadzieje ze bez dogrywki( pamietajcie w PO dogrywki do bólu, każda 20 min jak tercja)

Lokomotiv RT kurs 1,9✅

Jeszcze zagram dubel ml Bars + Loko bo mysle ze ekipa z Kazania ma wszystko po swojej stronie by nie oddac tego meczu

ako kurs 1,87✅
wsjo fortuna

W derbach Moskwy Znarok ma cos do udowodnienia, szczególnie kilku expertom( moze pseudo), którzy juz widzieli Spartak za burtą PO a jego samego poza ekipą, ma w ekipie twardch playoffowych graczy i zobaczymy jak to wyjdzie bo CSKA weszło w PO z mocna seria wygranych nad solidnymi przeciwnikami( Kazan, Loko) i łatwo nie bedzie
I bedzie dylemat co tu na live ogladać( bo wieczorem to juz powtórki)

Ależ emocje w dzisiejszych stykowych meczach. Zwycięzcy konferencji dużo nie brakło a zaczynaliby od 0-1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +453
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Salavat-Traktor
0-0 podwójna szansa 1.83 betfan
Najciekawsza seria PO się rozpoczyna w Ufie. No i tak Salavat bardzo mocno skończył zasadniczy właściwie tylko 2 tercja w Jarosławiu była fatalna w ostatnich tygodniach. Pytanie czy mają coś jeszcze więcej na PO. Myśle ze może być jak z Dynamo wczoraj gdzie tez kończyli mocno zasadniczy ale nic specjalnego na początek PO nie pokazali. Metsola na pewno trochę więcej będzie chciał pokazać bo póki co nie błyszczał. Przyjeżdża Traktor który jest dobrze zoorganizowaną drużyną która ma potencjał tu na awans. Kluczem będzie powstrzymywanie fińskiego trio a jeśli to będzie się udawać wynik jest sprawą otwartą. Nic nowego nie powiem cała seria otwarta i myśle ze 2-3 remisy możemy w niej zobaczyć.

CSKA-Spartak
CSKA -1,5 1.97 betfan
Wojsko zaczyna PO i czas pokazać co potrafią. Ja się zgodzę, że Salary cap itd. Ale tutaj jednak mamy kunszt Nikitina który z Okulova zrobił najlepszego strzelca. CSKA skład ma lepszy Johansson pewnie w bramce , a po drugiej stronie takiego pewnego punktu wg mnie mimo wszystko nie ma. Dzisiaj mobilizacja i dobre rozpoczęcie serii jak w ostatnich latach. Spartak wjechał do PO niezłej końcówce ale spodziewam się że CSKA wejdzie na wyższe obroty.

Kazań-Torpedo
Kazań 1/1 tercja mecz 2.19 fortuna
Kazań ma wszystko żeby bić się o Gagarina. Ale na Torpedo trzeba uważać bo z przodu mają fajnych grajków Chechkovich Zhafayrov którzy pewnie marzą i myślą o grze po drugiej stornie Atlantyku. Licze że Kazań od początku zacznie grać swoje i nie da zaskoczyć się Torpedo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +104
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom