>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Puchar Gagarina 2021!

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Nie ma co się rozpisywać, dzisiaj zamykamy oficjalnie sezon w Bałaszycha. Pomimo powrotu Shalunova nie uważam, żeby gra CSKA się nagle odmieniła. Avangard jest lepszym zespołem i u siebie sięga po historyczne mistrzostwo KHL.

Avangard Omsk vs CSKA Moskwa: 1ml @2.25 Fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +296
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Avangard-CSKA
Avangard ml 2.23
Avangard powyżej 2,5 gola 2.97
1/+4,5 5,80

z overami trochę pojechałem..
Fortuna
Tak mi się wydaje , że Avangard lepiej wyglada w tej serii. Ostatnio 2 gole w osłabieniu wiec nawet szczęście pomaga Już tylko krok dzieli Hartleya i Jastrzębie od wygrania pucharu i będą dziś chcieli postawić kropkę nad i. CSKA jest dla mnie trochę bezzębne i mało mnie przekonują w dodatku jak patrzę co robi Hrubec w bramce to widzę więcej atutów po stronie Avangardu.Ciężar zdobywania punktów rozkłada się w Avangardzie na wielu graczy a zadaniowcy świetnie wykonują swoją robotę. Roster ekipy z Omska nie odbiega od tego czym dysponują wojskowi. Dziś kursy znów wysokie na gospodarzy. Wiadomo , że Nikitin stanie na głowie by wywieźć dziś zwycięstwo z Balaszycha ale o to będzie bardzo ciężko dziś bo Avangard gra w tej serii równo i wykorzystują swoje szansę. Hartley wykonał w tym sezonie dobrą robotę ma już 15 meczów wygranych w PO i na horyzoncie upragniony 16. Wielu ekspertów nie sądziło że Avangard przejdzie Kazań a tu proszę już są o krok. Tolchinsky Knight Boucher potrafią zaczarować choćby w PP. Kluczowe będzie aby łapać mniej kar by nie dać CSKA zbyt wiele argumentów. Avangard dobrze kontruje i jeśli to CSKA będzie chciało przycisnąć to w tym elemencie upatruje szansę drużyny z Balaszycha. Zagram dziś sobie ryzykowniej bo czuję ze dziś możemy mieć ostatni mecz tego sezonu i Avangard skutecznie zrewanżuje się za poprzedni finał i podniesie Puchar Gagarina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
No to co Panowie, dzis koronacja? :)
Bardzo bym chciał. Na pewno stac Jastrzebie ne dokrecenie śruby i wyszarpanie czwartego winu. Licze na madra grę bo zespoły znaja sie jak łyse konie i ciezko kogos czyms szalonym zaskoczyć. Bedzie liczyła sie konsekwencja , czujność, chłodna głowa o szczesciu nie wspomne. I niech zagraja piekny hokej , choc dzis o piekno moze byc trudno, byle nie bylo hamstwa i brzydkich zagrań
Konsekwentnie za Ava

Avangard z x kurs 1,71 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +276
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Panowie powiem Wam, że też wyczuwam wygraną Omska w tej serii, ale tył głowy podpowiada, że jeszcze nie teraz, a dopiero w meczu nr7. Tak po prostu mam czutkę ponieważ w bukmacherce nic nie jest liniowe i aż tak powtarzalne, a wygrana Omsk 4-2 w tym 3 mecze z rzędu byłaby za łatwa i po prostu zbyt dochodowa dla graczy u buka. Zbyt piękne żeby teoretycznie dog wygrał to tak gładko.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja tez dziś mam wątpliwości czy Omsk wyciągnie trzecią wygraną z rzędu. Z kolei kursy na CSKA w zestawieniu z ich dyspozycją zdecydowanie za niskie żeby grać. Pachnie mi tu remisem i takiego typu spróbuję.

Omsk-CSKA x @3,65

Dodatkowo, przy innym scenariuszu, biorąc pod uwagę że dla CSKA to mecz bez marginesu błędu i może wkraść się nerwowość na końcu zwłaszcza przy niekorzystnym wyniku:

>1,5 gola w 3 tercji @2,12

>2,5 gola w 3 tercji @4,60
Omsk >1,5 gola w 3 tercji @5,60


Oczywiście te dwa ostatnie typy mocno uzależnione od przebiegu spotkania. Jeśli CSKA będzie przegrywać po ok. 50 minutach, to w zależności od wyniku może pojawić się więcej niż standardowa ilość minut z pustą bramką bo już nie będzie ciągu dalszego i może się uda. Stawki niewysokie, ale widzę szansę na powodzenie tych typów.

No i dla zwiększenia emocji:

R. Boucher strzeli gola @3,10

M. Shalunov strzeli gola @2,90


Kursy Fortuna.

// Scenariusz był dobry, zabrakło wykonawców :)
Ale playoffy na plus generalnie, dzięki Avangardowi :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzięki Panowie za ten sezon, będzie mi brakować KHL przez te kilka miesięcy, ale meldujemy się we wrześniu :D po drodze jeszcze MŚ elity w maju, więc będzie ciekawie
 
Otrzymane punkty reputacji: +238
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Avangard wygra Puchar Gagarina 7,55 Betclic
Powrócę do swojego pierwszego wpisu w temacie i po obejrzeniu amatorskim okiem PO pójdę w kierunku ostatecznego zwycięzcy Pucharu. Liczę na to ,że już jutro jastrzębie wyjdą na komfortowe 3-1 z Magnitką i spotkają sie z Kazaniem w finale konferencji. Kazań póki co autostrada do finału Torpedo a później Ufa , która zawiodła ( pierwsze 0-4 w zielonych derbach w historii). Kazań oczywiście zagrał świetną serie , ponieważ zamknął finów i Ufa nie miała argumentów oraz wykorzystali swoje sytuacje. Avangard miał cięższe przetarcie z Avto , które postawiło się a teraz grają z trudniejszym Metallurgiem. Pokazali podczas tych dwóch serii niezły hokej i mam wrażenie że cały czas jest progres oraz świetną grę w PP w ważnych momentach zresztą na przestrzeni całego sezonu w tym elemencie byli mocni. Omsk ma 2/3 mocne piątki , czwarta trochę odstaję. Granie z cięższymi rywalami może pomóc Avangardowi wejść na wysokie obroty i być korzyścią dla drużyny przed ewentualnym finałem. Hartley też wydobył z zawodników to co najlepsze. Tolchinsky , który bardzo pozytywnie zaskakuję ma już 10 pkt w PO , a obok w ataku Ilya i Zernov. Do dyspozycji powinien też być Yakupov. Wiadomo jakie były oczekiwania co do najbardziej pożądanego talentu świata lata temu , lecz wciąż jest to gracz z dużymi umiejętnościami i jeśli wróci będzie wzmocnieniem. Kurs zachęcający leczdługa droga bo ja tu pisze o finale a tu najpiew trzeba przejść MMG :rolleyes:
Brawo Avangard, Brawo Bob Hartley. Hrubec , Tolchi bohaterowie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +947
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zwyciezca finału Avangard kurs 3✅✅✅


To zaczynamy finały. Tak sobie z tej czwórki umyśliłem Avangard jako zwyciezce finałów i w tym kierunku pójde. Szykuje nam sie rewanz za poprzedni finał jest tylko troche roznic, bo ekipa NIkitina bardzo sie od tamtego czasu zmieniła , czy osłabiła? moze nie bede uzywał tego zwrotu ale jest po prostu inna. Styl oczywiscie jego ekipy pozostał, dwa lata temu to była maszynka do zwyciestw , ten sezon pokazuje ze CSKA jest do ugryzienia. Hartley dojrzał jako trener w KHL, styl kanadyjski prowadzenia ekipy oczywiscie został ale mysle w tym sezonie ma on solidnych wykonwaców, wprawionych w bojach, seria z Kazaniem pokazała charakter tej ekipy. Mysle ze Hartley dysponuje duzo mocniejsza ekipa niz dwa lata temu , w bramce tez solidność i zeby juz nie przechwalic osobiscie zycze Gagarina Omskowi bo czekaja na mistrza juz bodajze 17-18 lat, mysle ze zespół dojrzał do tego sukcesu. Mysle ze buki troche przeceniaja CSKA oferujac tak niski kurs na ich koncowe zwyciestwo. Ja stawiam na Avangard.


Zwyciezca finału Avangard kurs 3✅✅✅

dzisiejszy mecz :

Avangard z x kurs 1,97
wsjo fortuna
Każdy Jastrząb dołożył cegiełkę do sukcesu a Hartley miał nosa, że zmienił Bobkowa na Hrubeca, bo bez niego nie byłoby Avangardu nawet w finale konferencji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +690
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wielkie emocje, ale również wielka pustka czeka fanów hokeja kiedy te opadną. Dziękuję za sezon - szczególnie tym, którzy regularnie dzielili się swoją opinią od początku do końca. Ja końcówkę obserwowałem z ukrycia (głównie z powodu natłoku obowiązków). Zakładany plan został wykonany, więc od strony bukmacherskiej zakończyłem sezon nieco wcześniej chociaż szkoda, bo Jastrzębie mogły pomóc wycisnąć nieco więcej ; ) Szacunek dla Wojskowych, ale bardzo cieszy mnie zwycięstwo Avangardu. Od kilku lat Zachód i Wschód wymieniają się Mistrzostwem, więc za rok kolej na kogoś z sąsiedniej konferencji? Temat zostanie aktywny jeszcze jakiś czas na posezonowe spostrzeżenia. Zachęcam również do spróbowania swoich sił w temacie NHL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +421
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Zaczęła się transferowa zabawa. Polecam śledzić

Kazań pożegnał się z kilkoma grajkami i będą coś nowego kleić

Traktor ma ochotę na mocny skład Pullkinen czy Tkachyov do tego Garipov za Fedotova który może pójść do Moskwy

Dynamo bo tam się szykują rotacje. Kudashov podziękował Kagarlickiemu( Magnitka/Kazań/Avangard tam powinien trafić) i Paajarviemu. Do Moskwy trafi pewnie Galiev. Jaskin do NHL. Niezbyt pewna jest pozycja Lindberga. Dynamo chce stawiać na młodych i budować na nich drużynę.

Salavat utrzymał trio do 2 linku przyjdzie Tikhonov z Kazania.

Magnitka pożegnała Kulemina i kilku legionistów. Mozyakin jeśli już pogra to za niski kontrakt i niewiele.

Avangard czyli mistrzowie. Ilya i Chinakhov do NHL. Boucher raczej też. Kostin chce zostać. Przedłużyli Jakupowa Odejdzie Sekac i Khoklachev wraca do Spartak gdzie jest nowy trener. Zostaje Hrubec Kaski Gotovets Bereglazov. Odejdzie Bobkov co nie jest zaskoczeniem

Avto ma Spoonera i Prince którzy oczywiście nie są uważani za legionistów. Przyjdzie Da Costa

To tak w skrócie ale trochę się pozmienia w składach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co do Kovalchuka to raczej nic pewnego. Jak na razie bardziej wygląda to na chęć Rosjanina do wyjazdu za ocean, ale pytanie czy któryś z tamtejszych klubów wyrazi zainteresowanie. Ostatni jego pobyt w Ameryce nie przyniósł specjalnie dobrych rezultatów, ale kto wie. Jakiś roczny kontrakt za drobną sumkę może wypalić.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Przydałby się już jakiś nowy wątek taki ogólny, przedsezonowy dot. KHL; przechodząc do meritum - w CSKA zmiana trenera. Sergey Fedorov nowym head coachem za Nikitina :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przydałby się już jakiś nowy wątek taki ogólny, przedsezonowy dot. KHL; przechodząc do meritum - w CSKA zmiana trenera. Sergey Fedorov nowym head coachem za Nikitina :)
Planowałem założyć z końcem Lipca, ale jeśli jest zapotrzebowanie to wieczorem utworzę odpowiedni temat. Pozdrawiam!

Swoją drogą trochę zaskoczyła mnie wiadomość o zmianie trenera, ale może Nikitin postanowił zmienić otoczenie i poszukać nowych wyzwań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom