>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Puchar Gagarina 2021!

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeżeli dziś CSKA nie skończy serii może być gorąco, poprzedni mecz bardzo niemrawy z ich strony, bez energii i timingu taki bez motywacji nawet. Dziś spodziewam się zupełnie innego meczu z mocną ich grą. Nie będzie łatwo bo Ska zmotywowane ale stawiam na konie ze stolicy 🙂

CSKA RT kurs 1,92 fortuna
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Nie będę tutaj niczego wymyślał i w pełni zgadzam się z mark1973 mark1973 (w sumie ostatnio prawie zawsze). SKA znów szybko bramkę strzeliło i CSKA myślało, że powtórzy się scenariusz z game 3, gdzie odrobili straty. Inny mecz, inny dzień, własna hala, dzisiaj trzeba po prostu wygrać, bo są lepszą ekipą od SKA w tej serii:

CSKA Moskwa vs SKA St. Petersburg: 1 RT @1.95 Superbet ❌
 
Ostatnia edycja:
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
CSKA-SKA
x2 1.87
Obie 2+ 2,59

Nie kończmy jeszcze serii na zachodzie. SKA zagrało dobre spotkanie nr.4 Sytuacja SKA mocno przeciętna z 1-3 ciężko będzie awansować. Każdy mecz może zakończyć tą serię lecz gdzieś mnie napełnił nadzieją ten mecz nr.4 Jest naprawdę kilku wykonawców i młodzież. Nie ma nic do stracenia i zagram w kierunku gości. Trochę na życzenie ale gdzieś tak w kościach to SKA czuje. Znaleźli sposób na Johanssona może dziś również złapią CSKA.

No i młodzież zaprasza CSKA do Petersburga :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +570
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Kazań-Omsk
Przedzial goli 4-7 1.75
Omsk przedział goli 2-3 2.21
Fortuna
Wyrównują się półfinały w obu seriach będzie 3-2 po 5 spotkaniach. A dla kogo dziś triumf? W tej parze mam wrażenie , że kto gra lepszy mecz to przegrywa. W pierwszych dwóch meczach Omsk przetrwał napór Barsów a na Balaszycha Bilyayov zatrzymał Avangard. Forma bramkarzy w tej parze wybitna. Lecz ta para rywalizuje za sobą poza lodem. Sytuacja z Emelinem może i odbiła się na Avangardzie , ale sugestie o substancjach przypłynęły z Tatarstanu i można to odebrać jako próbę rozbicia Jastrzębi. Nie wszystko jest fair ale to w końcu PO. Problemem Avangardu jest brak aktywności liderów takich jak Kovalchuk. I tutaj musi Hartley poszukać sposobu jak uaktywnić ten link. Remis w serii jest sprawiedliwy. W mojej opinii Avangard rozegrał dobre spotkania na Balaszycha i Timur przedłużył serię. Dziś spodziewam się fajnego spotkania bo 3-2 to już krok od finału i w obu drużynach mamy odpowiednio dużo jakości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +566
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Może tak krótko bo zaraz mecz. Raczej nie zgodził bym się ze stwierdzeniem , że kto gra lepszy mecz to przegrywa. Pierwszy mecz w Tatarstanie był bardzo wyrownany, pierwsza tercja dla Kazania, druga dla Jastrzebi a trzecia ze wskazaniem na Jastrzebie i tez sporo szczescia. Pierwszy mecz w Bałaszycha Kazań zaczął z przytupem a pozniej kontrolowali mecz, w wiekszosci skupiajac sie na rizbijaniu ataków rywala. Mysle ze dłuzsza ławka Barsow moze przesadzic w tej serii, naliczyłem 10 dobrej jakosci obronców i 18-19 napastników, wiec mozna rotowac składem do woli. Dzis spodziewam sie meczu na styku ale ze zwyciestwem dla gospodarzy i daje typ do dubla:

Kazań ml kurs 1,51 fortuna ⛔ Cholera ale pech, teraz faktycznie lepszy zespół przegrał
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Oj ciekawie zrobiło nam się w finałach konferencji. Może niektóre zwycięstwa w danym spotkaniu mniej sprawiedliwe lub bardziej, ale liczy się to, co na tablicy wyników, a tam 3:2 dla CSKA oraz 3:2 dla Avangardu Omsk. Na dzisiaj próbuje dwa single przygotowane w BETFAN:

SKA St. Petersburg vs CSKA Moskwa:
1X + poniżej 4.5 bramek @2.25 ❌
Vasili Podkolzin powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.50 ❌
BETFAN


Historia lubi się powtarzać? Kto wie, jest już bardzo blisko ponownego comebacku SKA. 3 dogrywki, które mogliśmy oglądać dwa dni temu z pewnością będą miały skutki uboczne dzisiaj. Zmęczenie i presja wzrasta szczególnie w obozie CSKA. Jakoś miałem wrażenie, że to SKA jest lepiej przygotowane fizycznie. Fakty są jednak takie, że w obozie gospodarzy mamy więcej młodych zawodników, a jak dobrze wiemy młodsze organizmy regenerują się szybciej, a wysiłek w sobotę był spory, bo czasowo zostały rozegrane tak naprawdę niecałe dwa mecze. Być może dojdzie do małych przetasowań i rotacji w składzie, bo jednak mikro urazy dadzą o sobie znać, a szczególnie Bragin ma w kim wybierać i moim faworytem jest SKA. Połączę sobie ich brak przegranej w RT z underem 4.5 bramek, bo tak naprawdę jest spora szansa na to, że ujrzymy tylko 1-2 gole.

Jeżeli chodzi o kanadyjkę to zdziwiłem się, że po ostatnich popisach cały czas stoi kurs 2.50 na kapitana rosyjskiej młodzieżówki. Tak jak pisałem wyżej młodzież może kolokwialnie mówiąc zajechać starszych, a jeżeli spojrzymy sobie na czasy spędzone na tafli to Vasili był jedynie 25 minut w porównaniu do wielu swoich kolegów, których ice time dochodził nawet do 40 minut. Podkolzin jest w formie, zrobił różnicę w dwóch ostatnich zwycięskich pojedynkach, oby i dzisiaj zapunktował i życzę sobie i nam siódmego starcia w tej serii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
SKA-CSKA
0-0 podwójna szansa 1,71
Przedział goli 4-5 2,51

Fortuna
Już pojawiają się nagłówki przypominające powrót z 0-3 na 4-3. Ska jednak wtedy skład miało mocniejszy. Panarin Dadonov Shipachyov takiego mocnego ogniwa SKA dziś nie ma. Jest młodzież w postaci Podkolzina , który przedłużył serię. Bragin i jego drużyna nareszcie zaczęli trafiać i pokonywać Johanssona. W meczu to CSKA wygląda bardziej kompaktowo i to ich gra może się bardziej podobać , choć podobnie jak kolega u góry mam wrażenie , że SKA w pewnych momentach wyglądało lepiej pod względem intensywności. Wynik ponownie w okolicach 2-2 może się zakręcić. Ska ma paru fajnych techników lecz jeszcze muszą lepiej pracować w przewagach aby mieć większe szanse na pokonanie gości. W obozie CSKA pewnie trochę nerwówka bo było gładko 3-0 a jest już stykowo. Skład mocny z filozofią gry i muszą zagrać tak jak w pierwszych meczach żeby nie było nerwów w G7.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie siedzę w KHL, ale śledzę temat i Wasze typy. Mam pytanie - co sądzicie o typie na over 1,5 bramki SKA? Kurs 1,70 w Superbet. Ja myślę, żeby spróbować tak drogą dedukcji po Waszych analizach. Może to być dobra droga 😉
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak sie zastanawiałem czy sie dzis wygłupiać bo dwa poprzednie typy szczesliwie nietrafione. Trudno nie zgodzic sie z tym co wyzej napisali koledzy. Na ten moment fizycznie lepiej wyglada SKA ale nie jest to przepasc do CSKA podobny motyw był z Loko , teraz juz troche jest w nogach obu ekip. Jednak wiecej klasy po stronie stolecznych . Nie mozna porownac obecnego składu SKA z tym z 2015, bo tamten było o dwie kasy lepszy i ten powrot wygladał o wiele pewniej. Tu w kazdym meczu decyduja detale i tak tez bedzie i tym razem. Nie jestem pewny czy CSKA przegra po raz rzeci z rzedu bo mysle ze maja na tyle doswiadczonych graczy ze jednak uda im sie znalezc sposob na powiew młodosci , co jak kazdy wie jest czasem chimeryczna i nieregularna. Byc moze bedzie siedem meczy ale ja dzis ryzykuje i postawie dzis na wiecej doswiadczenia niz mlodosci

CSKA RT kurs 2,25 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +291
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie siedzę w KHL, ale śledzę temat i Wasze typy. Mam pytanie - co sądzicie o typie na over 1,5 bramki SKA? Kurs 1,70 w Superbet. Ja myślę, żeby spróbować tak drogą dedukcji po Waszych analizach. Może to być dobra droga 😉
Powiem Ci że dziś wszystko możliwe. Mogą strzelić cztery a mogą nie strzelić nic. Wszystko zależy od dyspozycji dnia i im wcześniej padnie pierwszy gol tym większe szanse na kolejne, im dłużej w mecz bez bramek to może być gorzej. Bramki to wg mnie zawsze większą loteria.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Avangard Omsk vs Bars Kazań: zwycięstwo Bars Kazań + poniżej 5.5 bramek (razem z dogrywkami)
Zakład specjalny Fortuna @2.60 ✅


W Fortunie udało się stworzyć ciekawy zakład specjalny na dzisiejszy pojedynek w Bałaszycha. Patrząc na całokształt serii z SKA to CSKA zasłużenie awansowało do wielkiego finału i czeka na swojego rywala. Ja jestem zdania, że jeszcze chwilę sobie poczeka, ponieważ Bars sięgnie po wygraną w game 6. Chyba możemy być zgodni, co do tego, że to ekipa ze stolicy Tatarstanu była lepsza dwa dni temu. Okej, to Jastrzębie przez dłuższy czas utrzymywali prowadzenie zdobyte w pierwszej tercji, ale im dłużej spotkanie trwało, tym byłem spokojniejszy, że Omska obrona się skruszy. Tak też się stało i wydawało się, że wykorzystany PP było dobiciem ekipy Boba Hartelya. Gra się jednak do końca i to mi się podoba w Avangardzie. Wiadomo, że play-off to inna bajka, ale kilka razy w ostatnich minutach/sekundach doprowadzali do dogrywki w sezonie regularnym (pamiętam Nur-Sultan) i uczynili to ponownie w bardzo ważnym momencie. Po to był ściągnięty właśnie Ilya, żeby w takich chwilach wziąć ciężar na swoje barki.

Nie mniej jednak, dzisiaj mamy inny dzień inny mecz i Bars jest pod presją, ale pokazali to już kilka dni temu, że z presją grać umieją. 0:2 było przecież niedawno w serii i każdy błąd mógł skończyć się 0:3, czy 1:3, a tutaj doprowadzili do remisu w serii. Ciekawym zjawiskiem jest też fakt, że w finale konferencji wschodniej za każdym razem wygrywali goście. Myślę, że to się utrzyma także dzisiaj, ale zabezpieczam się dogrywką. Może czas na przebudzenie liderów Dawesa i Da Costy? Ewentualne 2:2 w RT, a potem 3:2 w OT dla Bars oznacza również zielony zakład specjalny. Łatwo nie będzie, ale życzę sobie siódmego starcia w tej serii, bo jest to ciekawa rywalizacja, również poza lodem w związku z Emelinem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +313
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Omsk-Kazań
Omsk wygra 1.93
Kovalchuk +0,5 2.06

Tikhonov -0,5 pkt 1.60
Fortuna
O tej serii można powiedzieć, że gospodarze nie wygrywają. Avangard zaliczył dwa dobre mecze wyjazdowe i było 2:0, ale potem przegrał w dwóch spotkaniach i zrobiło się 2:2 teraz znów 3:2. Dziś dobra okazja aby zamknąć serię. Nie będzie to wszystko takie obiektywne bo kibicuje aby to Avangard sięgnął po Puchar ,ale w mojej opinii tutaj dzisiaj może zakończyć się seria. Avangard wytrzymuje ataki kazania i nieźle je rozbija a także atak Da costy nie funkcjonuje jak trzeba. Mają swoje momenty kiedy potrafią przycisnąć.Ilya obudził się i strzelił być może kluczową bramkę w serii. Jeśli tylko nie będzie łapał kar za starcia z Voronkovem , który jest naprawdę niezły w starciach z rywalami to Avangard może tutaj ograniczyć granie w osłabieniu. Hartley narzeka na sędziowanie, że mało grają w przewadze lecz trochę częściej trzeba być w tercji rywala żeby je złapać. Poprzednie dwa mecze na Balaszycha. Świetna gra Bilyalova a w G3 szybko 2 strzelone bramki ustawiły mecz. I to Kazań wyglądał trochę jak Omsk w Kazaniu rozbijał ataki rywala. Myśle jednak , że jeśli Avangard się skupi od początku to mogą przełamać się u siebie i wejść do finału. Do tego zadania potrzeba liderów i liczę , że Kovalchuk odpowie ponownie krytykom i wprowadzi Avangard do finału. Nie podoba mi się pierwszy link Barsów w tej serii nie idzie im do końca. Podoba mi się bardziej Galiev czy Voronkov. Koncentracja + brak głupich kar i gospodarze mogą myśleć o finale.

No i 7 mecz..
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Choc kibicuje w tej serii Barsom to jednak mam wrazenie ze sobie ten Avargard w finale wywrózyłem pierwszym wpisem. W poprzednim meczu jastrzebie miały sporo szczescia ze wyrównały bo mecz w wiekszosci pod dyktando Barsów. Jednak Żernow nie upadł przed bramka na kilkadziesiat sekund przed koncem a była tam zielona tak zwana kupa na dziada i w sumie przeszkodziło to w interwencji golie a sedzia juz rozmawiał przez telefon czy bedzie chalenge treneiro. Jednak podstaw nie bylo a Ilia odpupił winy za głupi faul po którym padła bramka na 2-1 dla Kazania. Mam tez wrazenie ze w tej serii sedzie bardziej pomagaja klubowi z Tatarstanu tak bysmy ogladali finał CSKA-Kazan. Cos mam wrazenie ze moze byc z tym problem i ewentualnie w siodmym meczu wcale nie musi wygrac Kazań. Poki co typ do dubla z któryms meczem z innej ligi, bo podoba mi sie madra gra ekipy Omsk, ktory dzis z pewnoscia zrobi wszystko by zamknac serie , choc to bedzie trudne zadanie jesli dodatkowo beda przeszkadzać pasy

Avangard z x kurs 1,52 fortuna ⛔ W dechę, że jest siódmy mecz ;)
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Avangard ML @1,97 5/10 Betsson

Miałem sie powstrzymać od typowania tej serii, ale jak zobaczyłem składy na dzisiaj to zdecydowałem się postawić na gospodarzy. Nie wiem co kombinuje Kvartalnov, ale solidnie dzisiaj wymieszał cały skład. Zabraknie Da Costy i Dawesa, a do składu powrócił m. in Dynyak. Ciekawe, ciekawe... Kazań nie wyglądał jakoś tragicznie w poprzednich meczach, więc nie wiem jaki jest cel w takim rotowaniu.

65,77

W przyszłym roku z pewnością nie tknę żadnego meczu w playoffach ; )
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bars Kazań vs Avangard Omsk
Typ: Bars Kazań zwycięstwo + poniżej 5.5 bramek w meczu (razem z dogrywkami)
Kurs: 2.20⛔
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Tak jak dwa dni temu, tak i dzisiaj udało się stworzyć w Fortunie specjalny zakład na finałowe starcie na wschodzie. Pierwszy raz w historii KHL, po sześciu rozegranych meczach w serii wygrywali tylko goście. Czy przedłuży się to na spotkanie numer 7? Takie starcia, jak to czwartkowe rządzą się swoimi prawami. Nie liczy się to, co było jeszcze kilka dni temu, żadne statystyki nie mają znaczenia. Jest to jeden pojedynek, który może zdecydować o sukcesie bądź porażce jednej z ekip. Moim faworytem od początku był Bars Kazań i po tym co oglądałem do tej pory, stawiam na nich.

Trzeba przyznać, że byliśmy nieco zdziwieni, gdy trener ekipy z Tatarstanu Dmitri Kvartalnov nie wystawił we wtorek swoje dwie największe gwiazdy. Stephane Da Costa oraz Nigel Dawes nie wystąpili w Bałaszycha i można powiedzieć, że szkoleniowiec dzisiejszych gospodarzy zagrał va banque, bo gdyby przegrał, to wiele słów krytyki padłoby pod jego adresem, że nie skorzystał z tych zawodników. Ich doświadczenie i ogranie na najwyższym poziomie miało pomóc i po to zostali ściągnięci do Kazania, ale kompletnie zawodzą. Co ciekawe Bars nie stracił na jakości, wręcz przeciwnie pojawiła się świeżość w szatni i ciekawy jestem, co tym tym razem wymyśli Kvartalnov. Czy zostanie przy wtorkowej koncepcji?

Avangard to klasa sama w sobie. Pomimo zdrowotnych problemów ich kapitana Alexeia Emelina potrafią skupić swoje myśli na jeden cel, jakim jest wielki finał z CSKA Moskwa. Naturalnie mieli swoje okazje dwa dni temu, szczególnie na początku, gdzie bardzo dobrą sytuację zmarnował Yegor Chinakhov i kto wie, jakby losy tamtego meczu potoczyły się dalej, ale fakty są takie, że wracamy do Kazania. Bob Hartley oraz jego podopieczni wygrali tutaj trzy razy z rzędu. To się jednak teraz nie liczy.

Będzie ciężko, ale stawiam na gospodarzy, którzy w przekroju całej serii po prostu bardziej mi się podobali. Kluczem będzie łapanie małej ilości kar, bo znamy najgroźniejszą broń Avangardu, a więc PP. Nie mnie jednak czeka nas sporo emocji w Kazaniu.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ah te siodme mecze. Ile to historia napisała już niespodziewanych rozstrzygnięć. W tej serii wg mnie troche lepiej prezentuje sie Kazań, jednak nie jest to jakaś przewaga by być pewnym o siodme spotkanie. Ta seria jest bardzo dziwna bo w kazdym meczu wygrywja goście. Mysle ze Avangard nie jest bez szans. Obie ekipy musza zabezpieczyc tyły i wyczekiwac na błąd rywala. Tak było w poprzednim meczu w Bałaszycha, gdzie pachniało bezbramkowym remisem. Nie moze byc głupich fauli, ale musze przyznac ze i sedziowie dostosowali sie do poziomu tego finału i przynajmniej w dwoch oststnich potyczkach pozwalają grac i nie gwizdzą tak zwanych pierdół. Dzis brak głupich fauli bedzie na wage złota, konsekwencja i koncentracja w obronie powinny wziac góre. Mysle ze szasne sa po połowie no moze 55-45 dla Barsów ale to nic nie znaczy. Mamy remis a dzis ktos bedzie sie cieszył. Rzadko to proponuje ale dzis zagram w bramki

Kazan-Omsk under 3,5 kurs 2,07 ⛔
remis w podwojnej szansie kurs 1,69✅
i moze za mniejszą stawkę dokładny wynik 0-0 kurs 20⛔
i takie od 1-0, 0-1, 2-1. 1-2 , 1-1 tez wg mnie warte gry
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Trzeba przyznać, że byliśmy nieco zdziwieni, gdy trener ekipy z Tatarstanu Dmitri Kvartalnov nie wystawił we wtorek swoje dwie największe gwiazdy. Stephane Da Costa oraz Nigel Dawes nie wystąpili w Bałaszycha i można powiedzieć, że szkoleniowiec dzisiejszych gospodarzy zagrał va banque, bo gdyby przegrał, to wiele słów krytyki padłoby pod jego adresem, że nie skorzystał z tych zawodników. Ich doświadczenie i ogranie na najwyższym poziomie miało pomóc i po to zostali ściągnięci do Kazania, ale kompletnie zawodzą. Co ciekawe Bars nie stracił na jakości, wręcz przeciwnie pojawiła się świeżość w szatni i ciekawy jestem, co tym tym razem wymyśli Kvartalnov. Czy zostanie przy wtorkowej koncepcji?
Ja to byłem bardziej zdziwiony , że im dalej w serie tym Da Costa i Dawes wychodza na lód w pierwszej formacji. Oni w tej serii nic nie grają, nie kreuja sytuacji, nie pokazuja sie partnerom a i ze skutecznością tez słabo. Petrow, Woronkow, Galimov, Galijew, Dyniak to oni ciagną wózek Kazania w kreowaniu plus gracze zadaniowcy , którzy mają rozwalać to co buduje Avangard w ataku. Nie zdziwie sie jak dzis tez oboje obejrzą mecz z trybun.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ja to byłem bardziej zdziwiony , że im dalej w serie tym Da Costa i Dawes wychodza na lód w pierwszej formacji. Oni w tej serii nic nie grają, nie kreuja sytuacji, nie pokazuja sie partnerom a i ze skutecznością tez słabo. Petrow, Woronkow, Galimov, Galijew, Dyniak to oni ciagną wózek Kazania w kreowaniu plus gracze zadaniowcy , którzy mają rozwalać to co buduje Avangard w ataku. Nie zdziwie sie jak dzis tez oboje obejrzą mecz z trybun.
Nie no tak, ale przyznaj, że nie każdy trener miałby jaja, żeby w takim momencie serii podjąć taką decyzję :) dzisiaj pewnie usiądą na trybunach, ale na ewentualne CSKA będą szykowani
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Stawiam dziś na Omsk. Nie ukrywam, że najbardziej przekonują mnie do tego kursy. 6 mega wyrównanych spotkań, na dodatek - żadnego nie wygrali gospodarze. Decydujący mecz w Kazaniu, więc.. Przy równych kursach może i skłoniłbym się w kierunku Barsów, ale w kursach ML @1.62 do @2.27 zwyczajnie widzę value w ofercie na Avangard. Mecz pewnie będzie underowy, ale z racji tego że to decydujące starcie to mogą dziać się cuda w 3 tercji jeżeli wynik nie będzie remisowy.

Omsk ML @2,27 ✅(w dogrywce w ostatnim meczu, Hitchcock by się nie powstydził)
3 tercja >1,5 gola @2,33 (1, no i remisowo się ułożyło jak na złość) ❌

Za mniejszą stawkę:
Omsk (-1) @4,70 ❌



Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +240
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie no tak, ale przyznaj, że nie każdy trener miałby jaja, żeby w takim momencie serii podjąć taką decyzję :) dzisiaj pewnie usiądą na trybunach, ale na ewentualne CSKA będą szykowani
Tu się zgodzę że nie każdy trener miałby jaja w tym momencie posadzić na ławce graczy którzy zarabiają kupę kasy i byli ściągnięci by strzelać gole i ciągnąć wynik zespołu. Jednak Dmitrij jest znany z takich decyzji czasem nie popularnych. Jak prowadził Loko też mnie czasem niektóre rzeczy denerwowały ale on robił co uznał za słuszne i po swojemu, nie patrzył na innych. Da Costa ma dostać 175 mln rubli w Avto za dwa sezony i myśli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom