>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
ja pisałem o kontuzjach, że są tylko 3, a poobijany to jest prawie każdy piłkarz przez cały sezon ???? ja też zdążyłem zagrać lekko z kursem 3,60, a później poprawiłem za 3,15.
 
D 0

daro13

Użytkownik
ja pisałem o kontuzjach, że są tylko 3, a poobijany to jest prawie każdy piłkarz przez cały sezon ???? ja też zdążyłem zagrać lekko z kursem 3,60, a później poprawiłem za 3,15.
ja bezpiecznie X2 po kursie 1.52. Myślę że też warto.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widziałem Sokół w niedzielnym meczu z Pelikanem. Grali ciekawą piłkę, do przerwy prezentowali się bardzo dobrze, po przerwie szybko dostali bramkę, za chwilę czerwona kartka dla Trudnosa i karny i po meczu. Nie zagra bramkarz Trudnos, jednak zmiennik w Łowiczu pokazał się z dobrej strony, Łapiński zgadza się zerwane krzyżowe już przed meczem miał problemy z kolanem, po upadku już wiedział co się stało.
Sokółka to ciekawy zespół z doświadczonym Gołębiewskim w przodzie, przyponę że w Łowiczu przegrali po raz pierwszy w tym sezonie, wczesniej zantowali 4 remisy.

Wszyscy dzisiaj grają na Stalówkę zauważyłem, Stalówke także widziałem w akcji i powiem szczerze że porównując Sokółkę ze Stalówką więcej ✅ postawiłbym przy drużynie z Podlasia. Ja ten mecz odpuszczam i według mnie nie warto ryzykować pieniędzy na gości. Każdy ma jednak swoje zdania i zrobi jak uważa.

PozdRawiam
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Kilka informacji odnośnie sytuacji w Jezioraku Iława przed meczem z GLKS Nadarzyn. Iławianie jadą na mecz osłabieni brakiem czterech podstawowych zawodników. Nie zagrają kontuzjowani: Remigiusz Sobociński i Jarosław Rzeźnikiewicz, pauzujący drugi i ostatni mecz za czerwoną kartkę Dariusz Jackiewicz oraz pauzujący za cztery żółte kartoniki Tomasz Sedlewski. Warto zauważyć, że trzech pierwszych wspomnianych piłkarzy nie zagrało w wygranym meczu z Resovią, a Sedlewski po raz pierwszy w tym sezonie nie znalazł się wtedy w pierwszej &quot;jedenastce&quot;. Mimo to są to znaczący zawodnicy dla iławskiej drużyny.
Ponadto, o czym zapomniałem wspomnieć przed meczem z Resovią, do Jezioraka dołączyło trzech nowych piłkarzy i dwaj z nich zaprezentowali się z dobrej strony w potyczce z rzeszowianami. Są to: Patryk Gondek (Jagiellonia Białystok ME) i Marcin Kalkowski (Arka Gdynia ME), trzecim piłkarzem jest Mateusz Zaniewski (bramkarz, KSZO Junior).
Myślę, że na boisku w Pruszkowie iławska ekipa może powalczyć o co najmniej jeden punkt. Zawodnicy z Iławy po pięciu meczach bez zwycięstwa, w końcu podbudowali się psychicznie ostatnią wygraną, uwierzyli w siebie i mogą namieszać w spotkaniu z beniaminkiem.
Kurs na X2 w Tobet 1.52.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Już dziś kolejne mecze 9 kolejki II ligi wschodzniej. Po wygranych derbach piłkarze Stali Rzeszów zmierzą się na swoim obiekcie z drużyną GLKS Nadarzyn. Po piątkowym zwycięstwie Znicza Pruszków obie drużyny sąsiadują w tabel, mając odpowiednio 13 i 15 punktów.
Trener Stali Andrzej Szymański mówi że zawodnicy po wictorii nad lokalnym rywalem raczej nie zwariują ze szczęścia i będą odpowiednio zmotywowani na starcie z czwartą ekipą ligi. W drużynie gospodarzy jest duża rywalizacja, a to sprzyja osiąganiu dobrych wyników. W składzie jest kilku wychowanków którzy w lipcu zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów, których wspierają piłkarze bardziej doświadczeni.
Zespół z Nadarzyna ostatnimi czasy osiągnął serię trzech zwycięskich meczów z rzędu, jednak patrząc na tabelę widac że drużyny pokonane przez GLKS znajdują się w dolnych rejonach ligi i są po prostu w dołku, co nie umniejsza ich sukcesów.
Jednak myślę że klub z Nadarzyna nie będzie w stanie przeciwstawic się będącej w dobrej formie Stali. Wystarczy spojrzec na tabelę i można zauważyc że rzeszowska drużyna ma już za sobą mecze z czołówką ligi a najlepszym rywalem GLKS był trzeci w tabeli Pelikan.
Myślę że bukmacherzy nie sugerowali się tym ustalając takie kursy na to spotkanie, i 1,95 na zwycięstwo Stali to ich dar dla nas wszystkich.
Jedyną rzeczą którą się obawiam to niechęc do awansu zarządu klubu, tak jak to było kilka lat temu, ale to chyba jeszcze za wcześnie. A może coś się odmieniło i piłkarze Stali na prawdę będą walczyc o długo wyczekiwany awans do drugiej klasy rozgrywkowej, a mecz z GLKS będzie jej kontunuacją.
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Motor Lublin - Stal Rzeszow 25-09-10 16:00
bukmacher: Unibet

@2,45 na zwycięstwo Stal Rzeszow. Ale ja nie otrzymałem ostatecznej informacji od mojego przyjaciela, więc gram ostrożnie z draw no bet @1,76. Motor Lublin ma ogromne problemy. Po 9 meczach mają ostatnie miejsce w tabeli. Trener Bohdan Bławacki złożył dymisję, która została przyjęta. Motor Lublin strzelił tylko 5 bramek, a stracił piętnaście. Dziś w Motorze bramkarzem będzie zaledwie 18 letni gracz - Mateusz Oszust. Stal Rzeszow zajmuje ósme miejsce w tabeli. Na wyjazdach jeszcze nie przegrali. Dziś powinni wygrać z bardzo słabymi gospodarzami. Naprawdę polecam.
Wynik 0-2 :browar565:
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława
Typ. over 2,5
Kurs 2.30

W niedzielny poranek naprzeciw siebie staną Pelikan Łowicz z Jeziorakiem Iława. Drużyna gospodarzy w tym meczu zagrają osłabieni oprócz Piotrów Słyścia i Kocęby, którzy w tym sezonie na boisko już nie wybiegną oraz Dawida Suta, również pauzującego od pewnego czasu, nie zagra Wojciech Marcinkiewicz, który w meczu z Ruchem obejrzał czwartą żółtą kartkę. Pod znakiem zapytania stoi również występ Konrada Kowalczyka, który po meczu z Ruchem był mocno poobijany. Natomiast goście wystąpią w najsilniejszym składzie. Goście na wyjeździe doznali 4 porażek oraz odnieśli 1 remis. Gospodarze zaś wygrali 2 spotkania przed własną publicznością i 3 zremisowali. Gram tutaj over bo wydaje się bardzo prawdopodobny a jeżeli miałbym zagrać na któryś z zespołów to postawiłbym na Jeziorak gdyż muszą przerwać fatalna formę na wyjazdach jeżeli chcą się utrzymać w II lidze.
1:2 ✅
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
OKS Olsztyn - Stal Stalowa Wola 1 2,35 ✅ 3:2
Goście na ten daleki wyjazd jadą w okrojonym składzie. Wiele kontuzji i kartki. Do kadry na ten mecz włączeni zostają juniorzy. Ogólnie z kadry 1 zespołu zostaje 14 zawodników, w tym 2 kontuzjowanych. Buki wycofuja to zdarzenie. Na początku był kurs ponad 2,60. teraz około 2,0. Śpieszcie się zanim wycofają całkiem.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
OKS Olsztyn - Stal Stalowa Wola 1 2,35
Goście na ten daleki wyjazd jadą w okrojonym składzie. Wiele kontuzji i kartki. Do kadry na ten mecz włączeni zostają juniorzy. Ogólnie z kadry 1 zespołu zostaje 14 zawodników, w tym 2 kontuzjowanych. Buki wycofuja to zdarzenie. Na początku był kurs ponad 2,60. teraz około 2,0. Śpieszcie się zanim wycofają całkiem.
W STS-ach na OKS jest 2,7 więc nawet po odjęciu podatku się bardziej opłaci.
Wisła Płock powinna spokojnie ograć outsidera Motor Lublin. W tym sezonie nie grają praktycznie nic, do tego do bramki wraca Przemysław Mierzwa. Nie wiem czemu w Lublinie tak się tym rajcują. Jak dla mnie jest słabym bramkarzem któremu przytrafiają się gafy których bramkarz nie powinien popełniać. Wisła po porażce z Resovią wkońcu wygrała, w mizernym stylu ale liczy się zwycięstwo nad Nadarzynem. Nie sądzę żeby Motor sprawił niespodziankę i będzie musiał uznać wyższość Nafciarzy. Nie wiem tylko czy kurs 1,40 jest warty grania, ale typ bardzo pewny także dołożę do jakiegoś AKO.
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
W nadchodzący weekend proponuję GLKS Nadarzyn - Olimpia Elbląg typ.2 kurs pewnie będzie powyżej 2zl.może nawet koło 3zl. W tabeli dzieli ich tylko 1 punkt,a Olimpia już kilka razy pokazała,że z mocnym rywalem na wyjeździe też można wygrać, m.in. wygrana z mocnym Świtem 4 kolejki temu. Poza tym defensywa Olimpii najlepsza w całej lidze,9 straconych bramek z tego jedna samobójcza,dwie z karnych...Mankamentem była skuteczność jednak po ostatnim zwycięstwie z solidna Resovią licze na 3 punkty w kolejnym spotkaniu ????

Proponuję też postawić na Sokoła z Wisłą typ 1X . Drużyna gospodarzy od 6 kolejek niepokonana,po drodze niespodziewana wyjazdowa wygrana ze Stala w Rzeszowie. Wisła ostatnio gra w kratkę i 1 punkt to wszystko co mogą osiągnąć na Podlasiu ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kurs na Świt myślę trochę przesycony. Motor jest najsłabszą drużyną ligi, przegrywają mecz za meczem i o dziwą na własnym boisku grają gorzej niż na wyjazdach. Świt walczy o awans, a Motor bije się o utrzymanie. Moim zdaniem i tak kurs 2,00 warty grania w ciemno ;)
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Jak wrażenia po 14 kolejce spotkań?Sovia,Olimpia,Świt pewnie wygrywają,Wisła walczy do końca z Sokółką i wywozi komplet punktów.Pelikan z wyniku 2-0 do przerwy zrobił 2-2 co spowodowało,że jest jeszcze ciaśniej w tabeli.Z kolejki na kolejkę jest coraz ciekawiej ????
Kto zostanie mistrzem jesieni?
Głęboko wierzę,że OLIMPIA.Skuteczność poprawiona,defensywa przez całą rundę świetnie działała w dodatku 3 mecze z teoretycznie słabszymi rywalami : Motor u siebie,Sokółka wyjazd i dom Puszcza ,liczę na 9 pkt. co dałoby silną pozycję przed rundą rewanżową ????
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Nadarzyn, jak to beniaminek, po fajnym początku wraca do rzeczywistości i powoli ląduje coraz niżej w tabeli, myślę że można to jakoś wykorzystać ???? Tyle że grają teraz w słabym Olsztynie i ze Stalówką u siebie. Ale w ostatniej kolejce jadą do Rzeszowa na Resovię i tam powinno być zwycięstwo gospodarzy. Ale to dopiero za 3 tygodnie, więc jeszcze masa czasu.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Polecam stawianie na Stomil w tej i następnych dwóch kolejkach ???? W Olsztynie nie ma innej możliwości jak 9 pkt i w nastepnej rundzie walka o czolowke, do skladu wraca Eduardo, chyba najlepszy pilkarz w calej tej marnej lidze, pozdrawiam
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Trzeba pamiętać, że OKS ma &quot;w nogach&quot; 120. min. z Ruchem Chorzów i na pewno to w jakiś sposób wpłynie na piłkarzy. Było widać, że olsztynianie dali z siebie wszystko i zmęczenie może dać się im we znaki. Tym bardziej, że Nadarzyn 5 spotkań z rzędu bez wygranej z czego cztery porażki i na pewno w którymś momencie się przełamią. Dla mnie ten mecz no bet i raczej skłaniał bym się ku Underowi.
Kilka słów jeszcze z obozu Jezioraka przed meczem z Wigrami. Ja spróbuję typ powyżej 2.5 gola. Smaczku meczowi dodaje fakt, że ekipę Wigier prowadzi Marek Witkowski, który przez kilka lat grał w Jezioraku, mieszkał w Iławie i trenował tą ekipę, wywalczając awans do II ligi. Witkowski preferuje ofensywny styl gry, co można zobaczyć po skrótach z meczów Wigier. Niemal w każdym spotkaniu jest tam masa sytuacji podbramkowych, jedynie brakuje skuteczności zarówno suwalczanom jak i ich rywalom. Na dodatek w ekipie Jezioraka zagra jeden z rezerwowych bramkarzy, którzy w tym sezonie nie rozegrali jeszcze ani jednego ligowego meczu. 18-letni Maciej Kula broni w juniorach i wystąpił jedynie w meczu Pucharu Polski z Sokołem Al. Łódzki, gdzie zawinił przy dwóch golach i 19-letni Mateusz Zaniewski, który niestety nie popisał się już w minionej kolejce, gdy zastąpił Imianowskiego (czerwona kartka). Sądzę, że w tym meczu zobaczymy sporo bramek, a kurs na over w Tobet około 2.30 ????
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Uwierzcie że jeżeli Stomil zacznie grać na takim poziomie jak grał w PP to stanie się głównym kandydatem do awansu i nie mówię tego jako kibic mojej drużyny tylko jak najbardziej obiektywnie, siła ofensywna Stomilu jest naprawdę ogromna jak na realia tej ligi, Kowalski Renusz Eduardo i Suchocki mogą siać spustoszenie, jeżeli Stomil zagra chociaż 70% co z Ruchem to o pokonanie Nadarzyna można być spokojnym, jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne to nie było tego widać w przeciągu całego sezonu, a w dogrywce z Ruchem to Stomil był stroną dominującą i miał 2 setki, dlatego jeżeli chodzi o kondycje problemu być nie może i nie będzie, jedyny problem to mentalność zawodników, muszą zacząc walczyć i grać jak w PP a wtedy w lidze będzie bardzo dobrze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom