>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja jestem z Elbląga, u nas wszystko gra, małe zawirowanie podczas przyznawania licencji było, ale to z tego względu że póki co odnawiają inny stadion by olimpia mogła na nim grać, gdy będą remontować Agrykola. Szczęśliwie udało się polepszyć warunki w szatniach i licencja została przyznana. Teraz idąc dalej, mocna rotacja była w klubie, kilku zawodników stanowiących podstawowy skład odeszło, jednakże przyszli wartościowi wydaje mi się gracze, którzy mają też występy na ekstraklasowych boiskach. W sparingach zremisowaliśmy z Elaną Toruń i ograliśmy młodą Legię. Ostatnio dosyć szczęśliwie pokonaliśmy Ruch mazowieckie w Pucharze polski. Jutro mecz z pelikanem, mam nadzieje że wygramy. Generalnie patrząc po waszych opiniach uważam że trochę grajków z olimpii nie doceniacie. Myślę że możemy w tym sezonie powalczyć o 1 ligę. Jednak czas to zweryfikuje. Pozdrawiam

Jeszcze słowa Elbląskiego trenejro:
- Nie zamierzam zapowiadać, że gramy o utrzymanie, to przerabialiśmy w zeszłym sezonie, to się znudziło i nam i kibicom. Chcemy powalczyć o coś więcej, chcemy powalczyć o awans do pierwszej ligi. Z tą myślą budowaliśmy ten zespół. To miasto, ci zawodnicy i ci kibice zasługują na wyższą ligę niż druga. Dlatego mamy zamiar od pierwszego meczu ostro zabrać się do pracy. W każdym meczu gramy o zwycięstwo – powiedział na drugiej ze wspomnianych konferencji trener Tomasz Arteniuk
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kanas wiesz trener musi to powiedzieć - zawsze to w jakimś stopniu buduje zespół, pokazuje chłopakom ze trener w nich wierzy. Mimo wszystko ja nie ujmuję umiejętności piłkarskich twojemu zespołowi i życzę mu jak najlepiej ;)
I kolejka naprawdę udana, oby tak dalej. Grupa wschodnia (przynajmniej patrząc po tym co się działo na livescore) była grupą spokojniejszą jeśli tak to można nazwać. W grupie zachodniej następowały zwroty akcji, padało więcej bramek. Oby więcej takich kolejek ;)
PS.
Wisła niech jak najszybciej wykupuje z Jagi Pana Twardowskiego :cool:
 
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
Eduardo da Conceição Maciel podpisał we wtorek kontrakt z OKS-em 1945 Olsztyn. Niestety zawodnik nie może zagrać w spotkaniu pucharowym z Bałtykiem Gdynia. – Obecnie jesteśmy na etapie załatwiania pozwolenia na pracę w Polsce oraz czekamy na certyfikat piłkarza, który musi przyjść z Brazyli – mówi dyrektor klubu Andrzej Królikowski. Istnieje spora szansa na grę zawodnika już w sobotnim meczu ligowym z Pelikanem Łowicz. Wychowanek SC Corinthians Alagoano występował w przeszłości m.in. w japońskim zespole Nagoya Grampus Eight oraz brazylijskich Botafogo FR (Rio de Janeiro) i Sociedade Esportiva Vila Aurora. Stomil w końcu się odradza, widziałem filmik zagrań tego zawodnika kiedy jeszcze grał w Brazylii. Myśle że jak na 2 lige Polska będzie wzomcnieniem ekipy.

Warto przypominieć że Stomil troszke się wzmocnił i myśle że ten sezon powinien być lepszych w ich wykonaniu. Do druzyny przyszli Kowalski (Wigry Suwałki) Nerek - bramkarz Polonii Warszawa, Paweł Baranowski z Podbeskidzia, powrócił Filipek któy był ważnym gracze w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, możliwe że do druzyny dołaczą również obrońca Paweł Przybylski (2 czerwca 1989, Tur Turek) oraz litewski obrońca Vitalijus Antonovas (ur. 5 maja 1988, FBK Kaunas). I oczywiscie bardzo dobry Trener Zbigniew Kaczmarek który już w Wigrach odwalił sporo dobrej roboty i myśle że dalej będzie to kontynuował ją w Stomilu.

Również mamy 3 nowych sponsorów, rozpoczyna się konkurs na wykonawce stadionu na 12 - 15 tysiecy.


Troszke o nowym trenerze Stomilu:
Zbigniew Waldemar Kaczmarek (ur. 1 czerwca 1962 w Lęborku), polski piłkarz, pomocnik. Długoletni zawodnik warszawskiej Legii.
Zanim w 1982 trafił do Legii Warszawa był piłkarzem Stoczniowca Gdańsk. W Legii występował przez osiem lat, w jej barwach pierwszy raz zagrał w reprezentacji. W 1990 odszedł do francuskiego AJ Auxerre, w 1992 trafił do Guingamp, a w latach 1994-1997 grał w AC Ajaccio. Po powrocie do Polski ponownie bronił barw gdańskiego klubu.
8 lipca 2007 roku objął stanowisko trenera w drugoligowym zespole Wigry Suwałki, aby w roku 2010 zasiąść na ławce trenerskiej w OKS 1945 Olsztyn
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
2 kolejka II Ligii Wschodniej
Kursów jeszcze nie ma (przynajmniej w Tobet) ale ciekawie wyglądają szczególnie 2 zdarzenia:
Wisła Płock - Jeziorak Iława
Świt NDM - Ruch WM
Ramzesa, można jakieś info z Płocka na temat składu ? są jakieś kontuzje ? Myśle że kurs powinien być w okolicach 1,50, czyli całkiem przyzwoicie. Wisła jako chyba najlepsza piłkarska ekipa tej ligii, powinna bez problemu awansować. Ostatnio 3 pkt w wyjazdowym meczu z Ruchem WM, i pewne 3:0, teraz Jeziorak, który też ma solidny skład, jednak bez szału, więcej pisał o tej ekipie n3r0. Myśle że granie na Płock to najciekawszy typ tej kolejki. Oby weszło, tylko poczekajmy jeszcze na kursy, bo jeszcze buki dowalą ~1,25 i to będzie wszystko ????
Co do postawienia na Świt, to bardziej mnie motywuje do tego raczej słabsza i przeciętna paka piłkarzy z Wysokiego Mazowieckiego niż w tamtym sezonie. Odszedł filar obrony do Resovii Ilja Zitka, oraz trener. Myśle że Ruch będzie przeciętnym zespołem w tym sezonie i nie poszaleją, a Świt jest kadrowo zdecydowanie mocniejszy.
Podobają mi się jeszcze 3 spotkania tej ligii:
Olimpia Elbląg - Start Otwock
Olimpia jest coraz stabilniejsza i wygląda zdecydowanie lepiej niż w poprzednim sezonie, gdzie i tak runde rewanżową mieli fantastyczną i uchronili się przed spadkiem. Wzmocnili się kadrowo, a z tego co wiem to dzieje się tam coraz lepiej, więc wydaje mi się że prędzej czy później zaczną grać i szczególnie teren w Elblągu będzie bardzo trudny do zdobycia. Start natomiast zaczął słabo, gdyż nawet nie wywalczyli punktu u siebie z co prawda mocnym Świtem, ale jednak przegrali. 1X wydaje mi się być najlepszą opcją tego spotkania, szkoda tylko że nie znamy jeszcze kursów.
Stomil Olsztyn - Pelikan Łowicz
Stomil w poprzednim sezonie miał bardzo poważne kłopoty finansowe, szczególnie w drugiej części rozgrywek, co &quot;zaowocowało&quot; spadkiem lige niżej, grali beznadziejną pikę w końcówce sezonu. Potem szczęście się do nich uśmiechnęło i kosztem Motoru (tego prawdziwego) mogli się cieszyć z pozostania w II lidze. I od tego momentu jak pisze Reggaenerator zaczęło się tam dziać coraz lepiej... Informacji na ten temat nie mam ale jeśli wierzyć w jego słowa, i przede wszystkim pieniądze grają, to może być tam nieźle. Pelikan nic specjalnego nie osiągnął w poprzednim sezonie, kadra znacząco sie nie zmieniła. Pozytywna wiadomość jest taka, że grają jednak u siebie w Łowiczu a nie w Kutnie. U siebie w pierwszym meczu zremisowali z solidną Olimpią. Myśle że 1X na to spotkanie to dobre rozwiązanie. Lepszym jednak powinien być, under 2,5 w tym spotkaniu. Pelikan z solidną obroną przeważnie traci niewiele bramek, teraz będą grać na wyjeździe więc myślę, że bardziej skupią się aby bramki nie stracić, co kształtować powinno mecz na underowy.
Resovia Rzeszów - Sokół Sokółka
Resovia po pokonaniu słabego Motoru Lubin (2:0) zagra po raz drugi z rzędu na własnym boisku, tym razem z beniaminkiem z Sokółki, z okolic Białegostoku. Kompletnie nie wiem co się można spodziewać po zespole Sokoła, aczkolwiek tamte rejony oprócz Jagi piłkarsko raczej nie powalają (chociaż tu podobnie jak Podkarpacie) W pierwszej kolejce nie grali bo nie mają stadionu, jest to typowa wichura zabita dechami, gdzie wokół &quot;stadionu&quot; a raczej boiska widnieją jakieś stodoły i chaty ???? Jak będzie się to miało w przełożeniu na grę piłkarzy, zobaczymy. Wzmocnień znaczących raczej nie dokonali, jednak na uwagę zwraca fakt, że swoją 3 lige wygrali zdecydowanie, wręcz miażdżąc pozostałych rywali, odnieśli 22 zwycięstwa, przy 5 remisach i tylko 3 porażkach, wyprzedzając 2 w tabeli zespół różnicą prawie.... 20 punktów. Wielka niewiadoma jak dla mnie. Resovia natomiast za cel ma awans, kadrę ma bardzo mocną jak na tą ligę, wielu nowych zawodników, co sprawia że jeszcze nie są do końca zgrani, i powinni grać jeszcze lepiej od połowy rundy. Gra w 1 spotkaniu wyglądała nieźle, ale to nie było jeszcze to czego oczekuje trener, choć z 3 pkt się cieszył bardzo. Gdy kurs na Resovię będzie wynosił w okolicach ~1,50 myśle że są do grania, za mniej raczej sie nie skusze.
Z pozostałych podkarpackich ekip, dla mnie ich spotkania są no-bet. Stal Rzeszów gra w Brzesku, gdzie pierwszy mecz rzeszowian na własnym obiekcie przegrali po raczej słabej grze, za to Okocimski poległ w Iławie. Słabym punktem Stali jest z pewnością obrona, gdzie stoperami są dwaj bardzo leciwi już gracze, doświadczenie mają na pewno, ale chyba już nie te lata. Obronę uzupełnia junior Hus, który mimo młodego wieku nawet sobie radził, ale pewnym punktem obrony nie jest też na pewno, oraz Duda, który poziomem dostosowuje sie do reszty. Występ bramkarza Stali w ostatnim meczu również pozostawił wiele do życzenia. W Brzesku nie zagra z powodu czerwonej kartki również Reiman, za to gotowy powinien być nowy serbski nabytek Prokić. Najlepszą formacją jest ofensywa, czyli skrzydła i atak. Nie mniej jednak jak dla mnie jest to mecz nie do grania, ponieważ słabsza forma obrony i bramkarza w 1 meczu może była tylko wypadkiem przy pracy.
Stal Stalowa wola gra z Puszczą Niepołomice, czyli dwie ekipy które jeszcze w tym sezonie nie grały. Spotkanie Spadkowicza z 1 ligii z zespołem który dopiero co awansował z 3 jak dla mnie również no-bet. Stalówka po roszadach kadrowych nie wiadomo co pokarze. Podobnie w przypadku Puszczy, nie wiem na co ich stać.
Tyle ode mnie, proszę o jakieś rzetelne informacje o zespołach z waszych regionów, i oby kolejka ułożyła się dla nas pomyślnie :cool:
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
2 kolejka II Ligii Wschodniej
Stal Stalowa wola gra z Puszczą Niepołomice, czyli dwie ekipy które jeszcze w tym sezonie nie grały. Spotkanie Spadkowicza z 1 ligii z zespołem który dopiero co awansował z 3 jak dla mnie również no-bet. Stalówka po roszadach kadrowych nie wiadomo co pokarze. Podobnie w przypadku Puszczy, nie wiem na co ich stać.
Spotkanie &quot;Stalówki&quot; z Puszczą w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołane na wniosek gości...Mecz odbędzie się bodajże 15 września
 
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
PodkarpacieInf zgadzam się z tobą co do tych spotkań może oprócz spotkania Olimpii która zagra z walczącym od 2 czy 3 sezonów o awans Startem Otwock i oni też mogą sie pokusić o zwycięstwo.
Myśle że Wisła powinno spokojnie wygrać a kurs na to zdarzenie jest 1,50 teraz w Tobecie. W wiśle fobrze zagrał Twardowski strzelając hattricka drużynie Ruchu na wyjeździe.
Świt też ma dobra ekipę z której odszedł młody Kucharczyk do Legii ale jest dalej bramkostrzelny Zjawiński który w poprzednim meczu zdobył 2 gole.
Stomil jak pisałem powoli się ogarnia. Graliśmy jak dotchczas 2 mecze rundy przedwstępnej pucharu polski i oba wygrane. z Sokołem Sokółka i wczoraj z Bałtykiem Gdynia. Bardzo dobra forma Miłkowskiego, dobrze prezentuje się Nerek który został wypożyczony z Polonii Warszawa gdzie trenował przy dobrze znanym Olsztyniakom Jarasławie Bako. Transferów może nie dużo ale cała 3 odrazu weszła do 1 składu i już się dobrze prezentują. W sobote może będzie mógł również wystąpić nowo pozyskany napastnik rodem z Brazylii. Pelikan to taki średniak w poprzednim sezonie na wyjzdach grał słabo, kurs 2,00 w Tobecie na Stomil bardzo zachęcający.

Resovia wydaje mi się być pewniakiem. Wczoraj niby przegrali po karnych puchar polski ale ze składu z pierwszego meczu z Motorem został tylko 1 zawodnik a reszta to drugi garnitur. Sokół Sokółka to beniaminek którem będzie ciężko wygrać w Rzeszowie. Kurs na Resovie również w granicy 1,50
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Stomil przypomnę że gra w tej lidze tylko dlatego że na licencji Spartakusa gra Motor. Dla mnie cieżki mecz, w poprzedniej rundzie Pelikan wygrał w Olsztynie 1:0, a wcześniejszy mecz wygrał 2:1 u siebie, przedostatni emcz w Olsztynie zakończył się bezbramkowym remisem. Pelikan gra bardzo solidnie jeśli chodzi o defensywę. Stomil dla mnie zespół który nie powala na kolanach i wcale nie upatruje tutaj wygranej gospodarzy...
 
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
moze utrzymał sie dzieki temu aczkolwiek popatrz co to mialoby byc jakby spadł. Niby równoległa liga a z zachodniej spadły tylko 2 a z wschodniej miało spaść aż 6? To juz nie ta drużyna z poprzedniego sezonu, mamy pare wzmocnieni i zobaczymy. Aczkolwiek jest szansa że mogą to wygrać. Pokazując swoją gre w 2 rundach przedwstępnych pucharu polski pokonując 2 zespoły z 2 ligi.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
No taki przepis o tym spadaniu cóż. Puchar Polski drużyny w Polsce traktują wiadomo jak więc to nie jest odzwierciedlenie tak mi się wydaję. A jaki będzie wynik przekonamy się w sobotę dla mnie under 2,5 na 100%
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
No taki przepis o tym spadaniu cóż. Puchar Polski drużyny w Polsce traktują wiadomo jak więc to nie jest odzwierciedlenie tak mi się wydaję. A jaki będzie wynik przekonamy się w sobotę dla mnie under 2,5 na 100%
Zgadzam się, kurs 1,70 na under w tym meczu to dobre rozwiązanie i na pewno spróbuje. Szanse na under również oceniam na wysokie.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 1.70 3.55 4.15 ✅ 1:0
Typowy mecz walki, tylko 1:0 ale zasłużone, gospodarze mieli też poprzeczke, Ruch nie zagroził bramce Świtu, dopiero w końcówce, ale dobrze bronił bramkarz gospodarzy.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Po wygranej Resovii z Motroem 2-0 w pierwszej kolejce, czas na drugą kolejkę i spotkanie Resovii Rzeszów z Sokołem Sokółka. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna &quot;Pasiaków&quot;, a każdy inny wynik, niż wygrana Resovii byłby niemałą niespodzianką. Osobiście drużyna beniaminka II ligi gr. wschodniej jest mi zupełnie nie znana (mecz ze Stalą Stalowa Wola w 1 kolejce przełożono) tak, wiec nie za bardzo wiem jak się prezentują, ale zaufam trenerowi &quot;Sovii&quot; - Miroslav Čopjak, który podkreśla, że wie na co stać Sokół - Znam ich, wiem, jak grają. Nasz cel na ten mecz jest jeden: zwycięstwo. I to nie ma znaczenia w jakich rozmiarach. Zapewne można się spodziewać zdecydowanych ataków drużyny gospodarzy, bowiem celem Resovii są oczywiście trzy punkty, które przybliżą ich do awansu. Drużynę Sokoła zadowoli nawet remis, ale wydaje mi się, że i o ten będzie bardzo ciężko. W drużynie gości w tym spotkaniu nie zobaczymy Radka Kabelisa oraz Tomasza Kiljańczyka, którzy leczą na razie kontuzje. Dodatkowym atutem &quot;Najstarszych w Polsce&quot; będzie własne boisko na którym, żadko kiedy przegrywają
Resovia - Sokol Sokolka - 1,55 ⛔
Kto by się spodziewał....
 
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
Dzisiaj też zagrałem na Świt a na jutro wybrałem z oferty na 2 lige wschodnią mecz Resovii i Wisły. Myśle że u siebie powinni wygrać.
Wisła Płock zagra z Jeziorakiem któa ma troszke problemów z kontuzjami, a już po pierwszym meczu Wisła Płock pokazuje że jest pretendentem do awansu.
Resovia powinna wykorzystac atut własnego boiska i pewnie pokonać bieniaminka Sokół Sokółka.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Widzę, że już to co warte gry jest opisane, a więc dubelek Resovia i Wisła.
W meczu z Motorem Resovia zaprezentowała się bardzo dobrze, było kilka okazji, udało się wykorzystać tylko dwie. Bardzo dobre zawody rozegrał ściągnięty z Górnika Zabrze Mateusz Kantor, więc mamy ich już dwóch w klubie. W PP on jako jedyny wystąpił w podstawowym składzie w porównaniu ze składem na mecz z Motorem. A wracając do Motoru, to defensywa trochę jednak odbiega od ideału, przy lepszym przeciwniku pewnie stracilibyśmy jakąś bramkę z taką grą, ale nie było też tragicznie, Motor strzelił w końcowych minutach bramkę, ale sędzia odgwizdał spalonego.
Z Sokołem będzie jutro dobrze, trener zna ten zespół co na pewno się przyda, liczę ponownie na wynik w okolicach 2:0.
Co do niedzielnych spotkań to upatruję remisu w meczu Okocimski - Stal, obydwa zespoły przegrały swoje mecze inauguracyjne. Myślę, że w tej kolejce zdobędą swoje pierwsze punkty.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Wisła Płock - Jeziorak Iława 1.45 4.15 5.55 ✅ 1:0

Szybka, kolejna bramka Twardowskiego, później goście osłabiają się czerwoną kartką jednego z zawodników i wygrana płocczan. Szerzej o przebiegu spotkania, i formie obu ekip napisze pewnie Ramzesa

Olimpia Elbląg - Start Otwock 1.95 3.15 3.55 1.20 1.35 ✅ 1:1,

Gospodarze tracą bramke na 1:1 w końcówce meczu... ale dla bezpieczeństwa radziłem grać 1X, i jak widać opłaciło się. Przebiegu spotkania niestety nie znam.

Stomil Olsztyn - Pelikan Łowicz 1.95 3.15 3.55 1.20 1.35 ✅ 1:1, ✅ under 2,5

Weszły obydwa typy na ten mecz, o przebiegu gry najlepiej będzie jak napisze kilka słów Reggaenerator

Resovia Rzeszów - Sokół Sokółka 1.55 3.75 5.00 ⛔ 2:2

Miałem okazje osobiście być na tym meczu, i zdecydowanie odradzam granie na Resovię, przynajmniej w pierwszych kolejkach, być może później się zgrają i złapią rytm, póki co jednak gra jest bez wyrazu. Dużo nieporozumień i gołym okiem widoczny brak zgrania drużyny. Goście z Sokółek na tle przeciętnie grającego rywala zaprezentowali się dość solidnie. Resovia wyrównała dopiero w 87 minucie za sprawą bramki samobójczej, później w ostatnich minutach mogła nawet wygrać, ale dobrze spisywał się bramkarz gości. Sokół zasłużył na 1 punkt, a Resovia niczego specjalnego nie pokazała.

Słowem podsumowania, szkoda tego jednego nietrafionego typu na Resovię, ale ogólnie wyniki 2 kolejki II ligi wschodniej można uznać za udane
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś takie ładne kursy a wy nic o tym meczach nie piszecie ;) Pierwszy jaki upatrzyłem to typ na Znicz Pruszków. Wygrali w Rzeszowie ze Stalą dość wysoko bo 3:1, dobrze weszli w sezon, widać że chcą powrócić do 1 ligi. Wigry swój pierwszy mecz zremisowały z beniaminkiem czyli ich start nie był najlepszy. W środę grali w Pucharze Polski właśnie ze Stalą Rzeszów, ale męczyli się z nimi do 84 minuty kiedy to padł pierwszy gol. Mecz był rozgrywany w Suwałkach, czyli teoretycznie mieli oni przewagę. Znicz wygląda na nieco lepiej przygotowanych do sezonu, ale ten mecz pokaże, bo pierwsze kolejki bywają mylące. Mimo wszystko Znicz jest mocnym faworytem do zwycięstwa w tym meczu.
Znicz WIN - ok. 2,50
Typ na Okocimski także wydaje się bardzo ciekawy. Są bardzo silni personalnie, zrobili kilka konkretnych wzmocnień, fajnie to wszystko wygląda na papierze, ale jak wyjdzie w praktyce ? Stal Rzeszów jest z pewnością silniejsza na własnym boisku aniżeli na terenie przeciwnika. Argumentem może też być to że Rzeszowianie mecze rozgrywali co 3 dni, bo w środę grali w Suwałkach mecz Pucharu Polski, który przegrali. Piłkarze mogą czuć jeszcze wyniki starć z zawodnikami z Suwałk. Do tego Stal przegrała swój pierwszy mecz ze Zniczem na inauguracje sezonu dość wysoko. Okocimski gra u siebie, pora na zwycięstwo ;)
Okocimski WIN - ok. 1,75
Pozdrawiam i zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na temat meczów ????
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Faktycznie typ na Znicz bardzo dobry jak po kursie 2,50 zaserwowany przez Tobet. Dziwne, że nie zauważyłem. Na pewno spróbuje czystej 2.
GLKS Nadarzyn też nie powinien przegrać u siebie z bardzo słabym Motorem, ale kurs raczej nieciekawy bo 1,23. Ale na podbicie chyba się skusze.
Okocimskiego bym odpuścił. Są faworytem, powinni wygrać, ale ciężko powiedzieć coś o ich grze na razie, dla mnie są zagadką póki co. Stal słabo zagrała pierwszy mecz, ale w Suwałkach było znacznie lepiej, nie zasłużyli tam na porażkę. To spotkanie odpuszczam

Jednak ze stawkami bym nie szalał, ja osobiście zagram typowo &quot;rekreacyjnie&quot; za grosze dla zabawy.
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 2.55 3.15 2.50
GKLS Nadarzyn - Motor Lublin 2.00 3.25 3.30 1.23 1.63
Ramzesa oglądałeś na żywo mecz Wisły z Jeziorakiem ? jak to wyglądało ?
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Gdzieś mi wcięło post... więc pisze raz jeszcze
Wisła Płock - Jeziorak Iława 1.45 4.15 5.55 ✅ 1:0
Szybka, kolejna bramka Twardowskiego, później goście osłabiają się czerwoną kartką jednego z zawodników i wygrana płocczan. Szerzej o przebiegu spotkania, i formie obu ekip napisze pewnie Ramzesa
Olimpia Elbląg - Start Otwock 1.95 3.15 3.55 1.20 1.35 ✅1:1
Gospodarze tracą bramke na 1:1 w końcówce meczu... ale dla bezpieczeństwa radziłem grać 1X, i jak widać opłaciło się. Przebiegu spotkania niestety nie znam.
Stomil Olsztyn - Pelikan Łowicz 1.95 3.15 3.55 1.20 1.35 ✅ 1:1, ✅ under 2,5 1.70
Weszły obydwa typy na ten mecz, o przebiegu gry najlepiej będzie jak napisze kilka słów Reggaenerator
Resovia Rzeszów - Sokół Sokółka 1.55 3.75 5.00 ⛔ 2:2
Miałem okazje osobiście być na tym meczu, i zdecydowanie odradzam granie na Resovię, przynajmniej w pierwszych kolejkach, być może później się zgrają i złapią rytm, póki co jednak gra jest bez wyrazu. Dużo nieporozumień i gołym okiem widoczny brak zgrania drużyny. Goście z Sokółek na tle przeciętnie grającego rywala zaprezentowali się dość solidnie. Resovia wyrównała dopiero w 87 minucie za sprawą bramki samobójczej, później w ostatnich minutach mogła nawet wygrać, ale dobrze spisywał się bramkarz gości. Sokół zasłużył na 1 punkt, a Resovia niczego specjalnego nie pokazała.
Słowem podsumowania, szkoda tego jednego nietrafionego typu na Resovię, ale ogólnie wyniki 2 kolejki II ligi wschodniej można uznać za udane
 
M 0

matoo

Użytkownik
Takze popieram typ na Znicz w meczu z Wigrami. Widac po 1 kolejce, ze pilkarze z Pruszkowa sa niezli i jak na 2 lige mocni. Wigry sie oslabily przed sezonem, szczegolnie odejscie Makuszewskiego jest bardzo widoczne, bo zawsze ciagnal ten zespol do przodu. Na miejsce ubytkow sprowadzono sama mlodziez i niestety w tym sezonie chyba walczymy o utrzymanie. Jako kibic Wigier remis przyjme z zadowoleniem, ale jednak obiektywnie patrzac Znicz jest duzo mocniejszy. Za taki kurs warto zagrac na gosci w dzisiejszym meczu. Po spotkaniu zdam relacje jak to wygladalo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom