>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
shavarsh 0

shavarsh

Użytkownik
Uwaga, Jeziorak Iława jest w wyraźnym dołku. Dwa przegrane pechowo spotkania (z Wisłą Płock oraz Świtem NDM) oraz derbowa porażka w Elblągu muszą mocno odbić się na drużynie. W sobotę iławian czekają kolejne derby - ze Stomilem Olsztyn i ponownie przystąpią do niego osłabieni brakiem filaru obrony - Zakierskiego i najlepszego napastnika - Sobocińskiego. Są dwie opcje - albo wyraźna porażka gospodarzy i kontynuacja serii porażek lub mecz z Olsztynem będzie klasycznym meczem &quot;na przełamanie&quot;.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Stomil miałby o 4 pkt więcej gdyby nie błędy indywidualne bramkarza Nerka w meczu i z Pelikanem i z Ruchem, pozytywnie zaskoczył wczoraj Eduardo który zagrał pierwszy raz od pierwszych minut widać ambicje i chęć walki i co najważniejsze są umiejętności, myślę że można w sobotę zaryzykować i postawić zwycięstwo Stomilu, dodam jeszcze że według wielu kibiców Stomilu mecze w Iławie są dla Stomilu jak u siebie, wszystko ze względu na ilość Stomilowców na trybunach.
Dodatkowym plusem dla Stomilu są problemy kadrowe Jezioraka, bez Sobocińskiego nie ma ataku w Iławie a Zakierski to podstawowy stoper drużyny Jezioraka
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
dokładnie byłem na wczorajszym spotkaniu. Jakub Kowalski i Paweł Głowacki bardzo dobra gra na skrzydłach do tego waleczny Eduardo w ataku który zaskoczył mnie walecznością a najbardziej podobał się jego szczupak w polu karnym w pierwszej połowie w którym o mały włos nie strzelił bramki. Również Suchocki dobre zawody. W naszej drużynie szwankował tylko środek boisku gdzie Michałowski nie pokazał nic specjalnego a gra Tunkiewicza była całkowicie żałosna gdyby nie przepis z 2 młodzieżowcami na boisku wcale by go tam nie było. Ruchu praktycznie nie grał nic poza 2 zrywami po których strzelili nam bramki + strzał z wolnego w poprzeczke. Stomil grał przywozicie tak jak wspominiałem na skrzydle bardzo fajnie grali Kowalski z Głowackim a gdyby Suchocki w samej końcówce strzelił bramke z 2 metrów a nie trafiając prosto bramkarza było by 3:2 dla nas. Gra Nerek + Tunkiewicz dało nam tylko remis 2:2 bo ogolnie piłkarsko lepiej prezentował się Stomil. Szkoda pkt. aczkolwiek jak narazie nie jest źle.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
(...)dodam jeszcze że według wielu kibiców Stomilu mecze w Iławie są dla Stomilu jak u siebie, wszystko ze względu na ilość Stomilowców na trybunach.
To nie miejsce na jakieś kibicowskie utarczki, ale z tym się zupełnie nie zgodzę. Co prawda w młynie macie ilościową przewagę (spójrz na wielkość miasta i jej stosunek do frekwencji w młynie), ale na derby w Iławie chodzi od dobrych kilku lat od 2,5 do 3 tyś. kibiców więc na pewno nie możecie się czuć jak u siebie.
Dodatkowym plusem dla Stomilu są problemy kadrowe Jezioraka, bez Sobocińskiego nie ma ataku w Iławie a Zakierski to podstawowy stoper drużyny Jezioraka
Skąd takie informacje. Sobociński to prawda, musi pauzować dwa tygodnie, ale Zakierski póki co wraca do pełni sił i możliwe, że w meczu z OKS wystąpi, a to już spore wzmocnienie dla defensywy, tym bardziej, że jest kapitanem. Warto zwrócić uwagę, że w poprzednim meczu między OKS a Jeziorakiem nie zagrał i skończyło się jak skończyło...
Tyle, że Stomil póki co też nic wielkiego nie gra, a mecz w Iławie. Dla mnie jest to jeden z cyklu no-bet.
Dokładnie z tym się zgodzę. To spotkanie to no bet, tym bardziej że są to derby i wszystko może się zdarzyć. Warto jednak zauważyć, że poza ostatnią rundą, kiedy to OKS walczył zaciekle o utrzymanie a Jeziorak miał już II -ligowy byt zapewniony, w Iławie niemal zawsze lepsi byli gospodarze (4:0, 1:0). Ja skłaniałbym się ku 1X na gospodarzy, ale kurs pewnie marny (1.23).
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
W tej kolejce nie widzę ciekawych opcji. najlępszą wg mnie będzie:
Pelikan Łowicz - GLKS Nadarzyn under 2,5 1,55 ✅ 0:0
GLKS jako beniaminek, przyjedzie powalczyć o punkty do Łowicza. Każdy kolejny uciułany punkt przez nich na wyjazdach to sukces. Przede wszystkim nie będą chcieli stracić bramki, co pokazują do tej pory rozegrane dwa mecze wyjazdowe, w których osiągnęli remis 1:1 w Suwałkach, oraz 0:0 w Sokółce, czyli dwa undery. U siebie z Motorem było 2:1 oraz ostatnia porażka z Puszczą 0:1.
Pelikan natomiast - 4 mecze i 4 undery. U siebie z silną Olimpią, musieli uważać, aby nie stracić bramki na początku meczu, i skończyło się na 0:0, a także wygrali ze słabą Stalówką 2:0. Z pewnością gospodarze myślą o zwycięstwie w tym meczu, jednak nie powinni strzelić więcej niż 2 bramki, co w ich dobrych grach z tyłu (do tej pory stracili 1 bramkę w Olsztynie) powinno dać under.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Kurs na Stomil w Iławie jest ponad 3.00, myślę że możecie ,,zaryzykować&quot; ja daje to w ciemno, bo jeżeli Stomil przestanie robić głupie błędy to z taką grą jaką obecnie gra może walczyć nawet o awans ;) Dodatkowo myślę że Ruch Wysokie Mazowieckie dadzą radę u siebie słabej Stalówce.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W ekipie Okocimskiego nie zagrają Łukasz Popiela, Robert Trznadel, Sławomir Jagła, Daniel Policht, Jarosław Krzak i Bartłomiej Wygaś. Typ na Wisłę bardzo pewny, dodając do tego bardzo dobrą postawę Wisły.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Motor Lublin - Pelikan Łowicz under 2,5 1,50 ✅ 0:1
Kurs jak na under nieco śmieszny, niestety... ale mimo tego, zagram go. Pelikan solidna defensywa, w 5 meczach stracili jedna bramkę, za to strzelili, aż 3 ???? Słaby kadrowo Motor przed własną publicznością będzie chciał wygrać, coś strzelić, co stwarza pewne niebezpieczeństwo dla tego typu, gdyż odsłaniając się mogą sie nadziać na kontrę. Mimo to wydaje mi się, że 1, max 2 bramki to tyle co wpadnie do sieci w tym spotkaniu.
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Rafał Gikiewicz, któremu dziś urodził się syn Piotr, przez najbliższy rok występować będzie w OKS 1945 Olsztyn. Bramkarz naszego klubu do drugoligowca trafił na zasadzie wypożyczenia. W ubiegłym sezonie &quot;Giki&quot; dołożył ogromną cegłę do zdobycia przez Jagiellonię Pucharu Polski.

&gt;&gt; Gikiewicz trzyma Puchar Polski


Po pierwszym meczu w Lidze Europejskiej z Arisem Saloniki, trener Michał Probierz przesunął Gikiewicza do drużyny Młodej Ekstraklasy. Zawodnik rozczarowany był z tego powodu i zaczął poszukiwania nowego klubu. Dwa dni przed zamknięciem okienka transferowego 22-latek zdecydował się wrócić do swojego rodzinnego miasta.
Rafałowi oraz jego narzeczonej Ani gratulujemy potomka i życzymy wszystkiego najlepszego!

info. z oficjalnej strony Jagielloni.

Gikiewicz na prawdę potencjał i w Stomilu na pewno się sprawdzi ponieważ pomimo młodego wieku ma już doświadczenie zdobyte nie tylko w PP ale i w ekstraklasie. Natomiast obecny bramkarz Nerek pozyskany na początku sezonu z Polonii nie sprawdził się. Powiem szczerze że gdyby jego lepsza postawa to Stomil byłby na wyższym miejscu w lidze. Ponieważ zawalił zdecydowanie w dwóch meczach z Pelikanem Łowicz i Ruchem Wysokie Mazowieckie które zakończyły się remisami. Pomimo tego że Stomil w 6 kolejkach zdobył 7 pkt to ich gra wygląda coraz lepiej. Dobrze na skrzydłach prezentują się Kowalski i Paweł Głowacki. Dużym wzmocnieniem jest brazylijski napastnik Eduardo któy zostawia na prawdę dużo serca na boisku. Również w obronie dobrze prezentuje się Bucholc mający epizod w Vetrze Wilno i Baranowski pozyskany z Podbeskidzia.


Zarząd Stomilu nie zrobił wielu transferów aczkolwiek wszystkie były udane i dodały jakości drużynowi. Skład jest budowany z myślą o awansie w sezonie 2011/2012 do 1 ligi i jak tak dalej będzie to możliwe że powalczymy.
Również w pucharze Polski zaszliśmy całkiem daleko bo do 1/16 i teraz czekam na kogoś z ekstraklasy. Może akurat doświadczenie Gikiewicza z pucharu Polski zaowocuje przejściem któreś drużyn występujacych obecnie w ekstraklasie? Zobaczymy. Jutro losowanie.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Jeziorak Iława - Resovia Rzeszów

Typ:2⛔ [1:0]
Kurs: 2.20
Buk:Bwin
W dniu dzisiejszym w ramach 7 kolejki spotkań o mistrzostwo II ligi grupy wschodniej Resovia zmierzą się na wyjeździe z drużyną Jezioraka Iława. Mecz pierwotnie miał się odbyć w sobotę, ale dzięki uprzejmości gospodarzy został przeniesiony na środę, ponieważ w sobotę na Wyspiańskiego 22 Resovia zagra z Wisłą Kraków z okazji 105-lecia CWKS Resovia.
Jeziorak dotychczas zdobył 4 punkty (1 wygrana, 1 remis, 4 porażki) co daje mu 17 pozycję w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Jeziorowcy przegrali w Stalowej Woli z tamtejszą Stalą 3:0.
W poprzednim sezonie obie drużyny spotkały się 2 razy. W Rzeszowie wygrała Resovia 3:1, natomiast w Iławie padł remis 1:1.
Trener Resovii nie będzie mógł skorzystać z Kamila Walaszczyka oraz Mateusza Kantora, którzy muszą odbyć karę za kartki.
Jeziorak dzisiaj będzie osłabiony, gdyż na pewno nie wystąpi trzech podstawowych zawodników: kontuzjowani - Remigiusz Sobociński i Jarosław Rzeźnikiewicz oraz pauzujący za czerwoną kartkę Dariusz Jackiewicz.
Moim zdaniem może nieznacznie ale wygra ekipa z Rzeszowa, która już praktycznie jest myślami przy sobotnim meczu z Wisła w ramach obchodów 105 lecia klubu. Dodatkowo osłabienia Jezioraka i ostatnio fatalna forma przełoży się na minimalne zwycięstwo Resovii.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

statystyka są jak spódniczka mini, niby sporo można zobaczyć ale najważniejszego nie widać...​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Popieram typ, co prawda ja zagrałem z podpórka do dubla, ale czysta 2 też ma spore szanse. Jeziorak co prawda u siebie, ale Resovia jeśli chce walczyć o awans musi takie mecze wygrywać bez znaczenie nie grają i z kim. Moim zdaniem Jeziorak szczególnie odczuje brak Jackiewicza, który ma spore doświadczenie także z gry w najwyżej klasie rozgrywkowej. Tak jak powiedziałeś zwycięstwo powinno być nieznaczne, ale remis niewykluczony. Większych szans na zwycięstwo Jezioraka nie daję, a kurs 2,2 na Resovie warty grania.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Optymalny byłby tu zakład Resovia DNB, ale chyba nigdzie nie jest to dostępne. Osłabienia Resovii są znaczne, bo zarówno Walaszczyk jak i Kantor to jedni z 4 najlepszych zawodników Resovii w tym sezonie. Ponadto rzeszowianie grają po prostu... jedną wielką padake, remisując ostatnie 3 mecze w takim samym stosunku - 0:0. W meczu w Iławie naciskany trener Copijak postawi na nieco ofensywniejsza taktykę niż dotychczas 4-4-2, gdyż do tej pory grali 4-3-2-1 (4-5-1). W ataku od pierwszej minuty wystąpi Sebastian Hajduk, król strzelców poprzedniego sezonu (16 bramek). Za Walaszczyka, gra ma kierować młody zawodnik Tomasz Kaczor, pozyskany przed sezonem z Kmity Zabierzów, i trzeba przyznać, że w ostatnim meczu był jednym z jaśniejszych punktów drużyny, choć to nie ta klasa co Walaszczyk. Za Kantora zagra Czech Jan Krupa, który jest również młodym zawodnikiem, jednak prezentującym się dużo gorzej od Kantora.
Dość interesująco wygląda jednak sytuacja w Jezioraku a właściwie to nieciekawie. Był tu zarejestrowany chłopak z Iławy, to może on coś więcej mógłby napisać, ale chodzą słuchy, iż sytuacja klubu jest nie do pozazdroszczenia, ponoć ma wycofać się sponsor ? Dodatkowo obsencje ważnych piłkarzy jak już było wcześniej wspomniane, gdzie zarówno Sobociński jak i Jackiewicz to bardzo ważne ogniwa. Ponadto niedawno drużynę opuścił najlepszy strzelec Wojciech Figurski.
Wobec braku oferty 2 DNB, delikatnie spróbuje zagrać na Resovię o stawce 2/10.
Jeziorak Ilawa - Resovia Rzeszów 2.40 ⛔ 1:0
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Resovia w tym spotkaniu nie istniała, gdyby nie bramkarz rzeszowskiej drużyny wynik byłby w okolicach 3:0 - 4:0. Jeziorak zagrał solidne spotkanie u siebie. Gry Resovii szkoda komentować.
 
A 0

arek66

Użytkownik
Resovia z tym trenerem już nic nie osiągnie. Krytykuje się go ciągle za defensywny styl gry. W ogóle czescy trenerzy to porazka może oprócz L.Pali
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Szkoda w ogóle stawiać obecnie na Resovię. Copjak ustawia drużynę w swoim stylu, bardzo defensywnym, dla niego ważne jest żeby nie stracić bramki, jeśli tak będzie to już uważa, że zespół zagrał dobry mecz.
Ten trener nie umie wykorzystać potencjału graczy, chce na siłę wprowadzić do drużyny swój styl, który nie jest skuteczny, do tego ciągle stawia na swoich pupilów ( Nykanowicz, Krupa ).
Już na kilku meczach schodząc do szatni słyszał od całego stadionu &quot;wypier...!!&quot;, przestał nawet chodzić na konferencje prasowe, bo wg niego zespół gra dobrze.
Co z tego, że tracimy mało bramek skoro tak ustawiona drużyna ma problemy ze zdobywaniem bramek. Nic nam nie dają wyniki 0:0 (3 razy z rzędu, dwa razy u siebie). W poprzednim sezonie z naszego stadionu tylko jeden zespół wywiózł 3 punkty. W większości był wysokie zwycięstwa.
Niech ten trener wreszcie odejdzie i będzie spokój, bo z nim to pozostaje mi się modlić, żeby derbów nie przegrać, co w obecnej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, bo Stal to zupełnie inny zespół niż ten z poprzedniego sezonu

EDIT: Heh... zaraz po napisaniu posta wszedłem na stronkę, a tam cudowna wiadomość, że Copjak zrezygnował. Teraz to może być już tylko lepiej ????
 
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
Dzisiaj chyba warto zainwestować w OKS Otwock. Ta drużyna musi w końcu zacząć grać lepiej. Mihalewsky coraz śmielej sobie poczyna, ze zdobywaniem bramek drużyna problemów nie ma. Problemem pozostaje fatalna gra w obronie co widać było w meczu z GLKS Nadarzyn(gdyby ktoś chciał zobaczyć skrót tego meczu to jest na oficjalnej stronie OKSu). O kłopotach Motoru na początku sezonu krótko ale konkretnie pisał kapszti. Z tego względu myślę, że gra na piłkarzy z Otwocka to dobry pomysł, w tamtym sezonie byli przecież o krok od awansu. To dobry moment na przełamanie, w następnej kolejce grają w Sokółce i jeżeli przedsezonowe cele są aktualne to 6pkt w tych meczach jest planem minimum.

kurs w Bwin 1.70, nie wiem jak sytuacja wygląda w innych bukach.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

SOKÓŁ SOKÓŁKA - STAL STALOWA WOLA
1:2 ✅
TYP: 2
KURS: 3,15
Nie lada problem ze skompletowaniem zespołu będzie miał trener Witold Mroziewski (trener Sokołów). Praktycznie wszyscy piłkarze, którzy grali w ostatnim ligowym brutalnym meczu w Łowiczu są kontuzjowani bądź poobijani. Nie zagra na pewno Przemysław Łapiński (zerwane więzadła) oraz Łukasz Trudnos, który musi pauzować za czerwoną kartkę. Pod znakiem zapytania stoi występ Jóźwiaka oraz pozostałych piłkarzy z podstawowej jedenastki.
Myślę że Stal w końcu zacznie zbierać ligowe punkty i odbijać się od dna. Doświadczenie przemawia za spadkowiczem z 1 ligi czyli Stalówką. Gospodarze to beniaminek 2 ligi. Myślę że tym razem 3 pkt. pojadą do Stali która przyjeżdża całą paką i wiernymi kibicami. W ostatnim ligowym spotkaniu piłkarze Stali wywalczyli jeden punkt, pierwszy zdobyty w tym sezonie na obcym boisku. A rywal był wymagający bo zajmujący 5 miejsce w tabeli Stal Rzeszów. To dobrze prorokuje przed spotkaniem z Sokołem który zajmuje przedostatnie miejsce w lidze.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Jak najbardziej również polecam spróbować czystej 2, po takim kursie ! Kolega wyżej troche przekoloryzował. W zespole z Sokółki nie zagrają - podstawowy bramkarz, oraz dwóch podstawowych obrońców. Stalówka powinna przewieźć gospodarzy.
Sokol Sokolka - Stal Stalowa Wola 3,15 ✅ 1:2
4/10
 
T 2

thmx

Forum VIP
Kolega wyżej troche przekoloryzował.
Wcale nie ;) - takie info właśnie [powinien być cytat] widnieje na oficjalnej stronce SOKOŁA. Mam obecnie pewne obawy odnośnie tego meczu, bo idzie niezła &quot;masówka&quot; na to spotkanie. Tobet ma już ten mecz od rana po 2,95 /obecnie jest już 2,90/ [więc skąd ten kurs 3,15 u Ciebie ? ].
Mnie udało się zagrać jeszcze po kursie [3.60], ale Stal to też przecież żadna rewelacja jak do tej pory - zobaczymy co z tego wyniknie.
Dla mnie motywatorem jest brak podstawowego bramkarza Sokoła w tym meczu i 2 ważnych obrońców, co do reszty, że są poobijani itp. i narzekają to nie dziwi, bo nasi piłkarze mają to we krwi :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom