>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Warto dodac ze Warta ledwo wiaze koniec z koncem , klub jest kompletnie bez kasy ...
Jeszcze Sandecja jest godna uwagi , wracaja Aleksander , Borovicanin oraz Kowalczyk , W Lecznej nie zagra 3 zawodnikow podstawowych ktorych nie chce mi sie szukac ;) Sandecja po remisie jest mocno zmotywowana i przy twierdzy klinskiego zdobedzie napewno 3 pkt ktora pomoga jej w awansie do E-klasy
Faktycznie, Warta kłopoty finansowe ma spore, nawet ostatnio z tego co wiem zaczęli jeździć prywatnymi samochodami na mecze, bo klub nie ma kasy na opłacenie autokaru.
 
L 10

leniomix

Użytkownik
Łódzki KS - Odra Wodzisław Śląski

Typy:
Under 2,5 1,65
Both teams to score No 1,70

Lider I ligi będzie podejmował u siebie Odre, która zajmuje 9 miejsce w tabeli.
Łódzki KS, wdg. bukmacherów jest faworytem, ale tu bym uważał bo w składzie gospodarzy zabraknie dwóch podstawowych zawodników, w tym najlepszego strzelca KS. Pomimo tego gospodarze powinni wygrać skromnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 108

kefir70

Użytkownik
Nie mój temat ale...A ja bym poszukał tutaj na odwrót wysokiego overa....nawet 3,5 po 3.90..
Dlaczego... Oba kluby z dużymi problemami finansowymi. Co do ŁKS to już w ubiegłym sezonie były podejrzenia , że w niektórych meczach były dziwne wyniki..
Co do finansów Odry - to pisał o tym nawet PS - piłkarze zabrali się nawet do &quot;strajku&quot; polegającego na odmowie uczestnictwa w treningu...
A wiec i jedni i drudzy na gwałt potrzebują kasy...a na czym najłatwiej zarobić - moim skromnym zdaniem na wysokim overku bo starczy wtajemniczyć po 3-4 zawodników z każdej drużyny i bez wysokiego ryzyka , że ktoś coś wywinie overek do zrobienia...A i łatwiej na overka puścić trochę więcej kasy jak np. na CS 2-1 , 2-2 itp.
Zdaje sobie sprawę , że teoria trochę spiskowa - ale ja za nieduże pieniądze to zagram.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
@Kefir
Trochę się uśmiałem ???? Bez przesady takie fiki miki zaczynają się od II,III ligi. ŁKS walczy o Ekstraklasę i nie bawi się w kalkulacje. W tamtym sezonie z kasą w ŁKS-ie było fatalnie i mimo to grali, w meczu z Odrą zapewniam Cię że piłkarze dadzą z siebie 100%.
Odra w tym sezonie praktycznie nowy skład, nie zapowiada się na szybki powrót do Ekstraklasy. Punkty będą ugrywać głównie u siebie. Z Katowicami po ciężkim boju wymęczyli cenne 3 punkty.
ŁKS w gazie, 6 zwycięstwo z rzędu, teraz zapowiada się 7 mecz z kompletem punktów. Strata dla ŁKS-u że nie zagra Mięciel - dobry grajek z doświadczeniem. Mimo wszystko Łodzianie powinni sobie poradzić ;)
ŁKS - Odra - 1 [1,65] Expekt ✅
ŁKS pierwszy strzeli bramkę [1,50] BAH ✅
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Takie fiki miki są wszędzie....nie twierdze , że tak musi być ale kiedy spotykają się 2 zespoły z problemami finansowymi to myśl o możliwym wałku nie jest z tych z pogranicza science-fiction.
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Jak nie wiesz to się nie popisuj! Nie potrzebujemy kasy tylko awansu to co było rok temu a to co jest obecnie to jak dzień do nocy.
I nie rozumiem o jakim popisywaniu myślisz ???? To , że ktoś wyraża swoje zdanie - zresztą w całkiem normalny sposób to jest popisywanie się ???
Rozumiem , że masz jakieś kompleksy ale idź może na jakiegoś oneta - tam takich jak TY wyładowujących swoje frustracje na pęczki..
Na marginesie - na wstępie napisałem , że polskie ligi to nie jest moja działka - czytaj ze zrozumieniem
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hmmm ŁKS ma problemy finansowe ?? Z tego co się orientuje to Gortat tam wszedł w ich akcje za milion zł, więc nie sądzę, żeby wchodził w bagno...Chyba, że o czymś nie wiem...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak dla mnie jutro dobrym typem jest zwycięstwo Floty. Polkowice punkty będą zgarniać głównie u siebie, ale to nie znaczy że muszą przegrać. To pokazuje po prostu nieco słabszą predyspozycję na wyjazdach, bo w meczach na własnym boisku Górnik gra przyzwoicie.
Flota w Świnoujściu w tym sezonie jeszcze nie przegrała, liczą się w walce o awans i ten mecz wypadałoby wygrać żeby czołówka nie odjechała, a do tego Piast i Sandecja mają taką samą liczbę punktów jak Flota (24), dlatego remis, a co gorsza porażka mogłaby przynieść spore konsekwencje.
Wyspiarze czują spory niedosyt po remisie wywalczonym w Stróżach, kiedy jeszcze jedną kolejkę wcześniej rozprawili się gładko 4:2 z innym beniaminkiem Ruchem Radzionków. Myślę że właśnie dlatego Flota &quot;tylko&quot; zremisowała bo zignorowała przeciwnika. Myśleli że będzie łatwo i przyjemnie bo to beniaminek, a jednak było ciężko i także z takimi zespołami trzeba walczyć o punkty. Ten remis powinien być przestrogą dla Floty by nie ignorować przeciwnika. Piłkarze nie powinni na razie wybiegać myślami na przód i nie myśleć o awansie tylko po prostu zdobywać kolejne punkty...
Flota wygra - 1,80 Betclic
 
K 10

kolan08

Użytkownik
Po długich rozmyślaniach postanowiłem postawić kilka meczy z I ligi polskiej.
Pogoń Szczecin- Kolejarz Stróże
typ: 2
kurs: 5,20
(Toto-Mix)
Dlaczego na początek taki wariat?
Otóż od jakiegoś czasu w Pogoni nie dzieje się dobrze. Piłkarze od początku sezonu mieli za cel postawiony awans do ekstraklasy. Niestety plany te już w tym momencie należy odstawić na przyszły sezon. Strata 18 pkt do ŁKS-u to prawdziwa przepaść, mimo to zarząd udaje, że wszystko gra, a trener Stolarczyk robi dobrą minę do złej gry. Kibice powoli mają dość przepłaconych gwiazdorów i na szczecińskim stadionie zjawia się ich coraz mniej. Oto niektóre wypowiedzi kibiców Pogoni:
&quot;(...) Przegrywanie nie jest ujmą ale olewanie meczu to najwyższa hańba dla piłkarza! Tylko że wam nie zależy na honorze a na pieniążkach....&quot;
&quot;(...)STOP piłkrskiej patologi, obnizyc pensje do poziomu Floty - albo nizej jak bedzie taki poziom jak teraz&quot;

Tak więc kibice powoli odwracają się od zespołu i władz klubu, a na dodatek prawdopodobnie w Szczecinie nie powstanie nowy, od dawna oczekiwany stadion.
W drużynie Portowców nie zagra Dymkowski oraz Bojarski, którzy pauzują za kartki.
A co u Kolejarza Stróże?
Zespół co prawda znajduje się w strefie spadkowej, jednak już po ostatniej kolejce dało się zauważyć, że zespół będzie walczył o utrzymanie i każdy centymetr boiska. Remis z rewelacyjną w tym sezonie Flotą Świnoujście to prawdziwy powód do radości i nie przekonują mnie słowa trenera Floty, że boisko było nierówne i małe. Piłkarze gryźli trawę i było widać efekty.Prawdopodobnie zadziałał też efekt &quot;nowej miotły&quot; bo trener Marek Motyka zatrudniony został na 2 dni przed meczem ze Świnoujściem. To, że piłkarze starali się pokazać trenerowi w meczu z Flotą wcale nie znaczy, że teraz też nie będą chcieli zapracować na zaufanie Motyki.
W zespole Kolejarza zabraknie Roberta Draga, Adriana Basty oraz kapitana Tomasza Księżyca.
Mecz na pewno underowy i myślę, że padnie maksymalnie jedna bramka, oczywiście dla Kolejarza :cool:
reszta analiz później ????
 
K 10

kolan08

Użytkownik
Piast Gliwice- GKP Gorzów Wielkopolski
typ: Piast Gliwice (-1,5) 1 ✅
kurs: 2,40 (Toto- Mix)
Mecz solidnego Piasta, pretendenta do awansu z nieprzewidywalnym Stilonem rozgrywany będzie w Wodzisławiu na stadionie Odry jednak i to prawdopodobnie nie zniechęci fanów z Gliwic do dopingu swoich ulubieńców.
Piast maksymalnie skoncentrowany, a po wczorajszym zwycięstwie ŁKSu nie mogą przystopować i pozwolić Łódzkiemu na zwiększenie dystansu!
Klub pomimo spadku z ekstraklasy nadal ma wysokie aspiracje, a dzięki choćby bramkarzowi Szmatule morale zespołu są ostatnio bardzo wysokie. Bramkarz ma sezon życia i praktycznie nie popełnia żadnych gaf. To, że nic im nie wpada przypisać też trzeba żelaznej obronie (7- tyle bramek stracił zespół we wszystkich meczach tego sezonu), w której na ten mecz nie będzie żadnego braku (wraca Sławek Szary). Zabraknie jedynie znanego z Zagłębia Lubin Michała Chałbińskiego.
Jeśli chodzi natomiast o GKP to tu sytuacja wygląda zgoła inaczej. Drużyna grająca w kratkę, która raz wywozi ze Szczecina 3pkt, a raz remisuje u siebie ze słabym Dolcanem. Z wypowiedzi trenera Gorzowian wnioskuje, że najchętniej nie przyjeżdżałby on do Wodzisławia:
&quot;Każda zdobycz punktowa, jaką wywieziemy z Wodzisławia, powinna być dla nas satysfakcjonująca i z pewnością uznamy to za sukces.&quot; Czy trener nie powinien w takiej sytuacji powiedzieć, że będą walczyć w każdej strefie boiska?! Że nie dadzą się zastraszyć i będą grali jak równy z równym?!
W składzie GKP bieda. Oto co powiedział trener
Krzysztof Pawlak:
&quot;
Na boisku zabraknie Józefa, który nie dość, że boryka się z kontuzją to w poprzednim spotkaniu otrzymał czerwoną kartkę. Pod znakiem zapytania stoi występ Jasińskiego, do gry w pełnym wymiarze czasowym nie jest gotowy Wan, a Ziemniak jest całkowicie wykluczony. Na chwilę obecną mam siedemnastu piłkarzy, z których jestem w stanie skorzystać.&quot; Nie napawa to optymizmem dlatego stawiam zdecydowanie na Gliwiczan i handi jest bardzo realny.
Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 202

-bp-

Użytkownik
Dolcan Ząbki - Ruch Radzionków sobota godzina 14:00
typ: 2 lub x2 dla mniej odważnych ⛔
kurs: 2.70 , x2 = 1.42 (Tobet)

Może patrząc w tabele wyjazdów ktoś pomyśli , że typ niema prawa bytu , ale ostatnie 2 mecze &quot;Cidrów&quot; skłaniają mnie do zagrania tego typu. Juz w meczu wyjazdowym w Swinoujsciu Ruch zagrał dobre spotkanie mimo , że od 30 minuty grał w &quot;10&quot; po czerwonej kartce Rockiego. Tydzien temu przyjechała Pogon , która zawodzi na całej linni , zagrała naprawde solidny mecz , otwarta piłke , jednak &quot;Cidry&quot; zagrały jeszcze lepiej w całym spotkaniu tacy gracze jak Mak , Przybecki , Szymura ośmieszali momentami Ławe , Moskalewicza i innych wyjadaczy Pogoni. Ruch do tej pory na wyjazdach wygrał tylko raz w derbach z Odra Wodzisław. Mysle , że nadszedł mecz wyjazdowy , z którego Cidry wywiozą kolejne punkty , conajmniej 1 a przy dobrych wiatrach 3 prezentujac conajmniej taka forme jak w meczu z Pogonia. Do kadry Ruchu wraca Rocki , po pauzie za kartki.

EDIT: 4-3 dla Dolcanu ... 4-0 po 33 minutach ⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
-bp- zgadzam się co do typu na Piasta Gliwice! z tym, że ja wybieram bezpieczniejszą opcję i typ na zwycięstwo.
Piast pozostaje niepokonany i choć przeniósł się już do Wodzisławia to mimo wszystko pozostaje faworytem spotkania z GKP. Właściwie w Gorzowie nie ma aż tak dużych osłabień jak to zostało podane wcześniej. Brak Petrika pewnie będzie odczuwalny, ale poza tym drużyna gra w takim składzie już od dłuższego czasu.
Gorzów to nieprzewidywalna ekipa, ale Piastunki mają silną defensywę i drugą linię gdzie powinni zdominować gości.
Mój typ: Piast Gliwice - 1,60 w Tobet ✅ 5:0
 
L 10

leniomix

Użytkownik
Ciekawy mecz zapowiada się w Katowicach, gdzie gospodarze będą podejmować pretendenta do awansu Sandecje. Kurs na sandecje wynosi 2,77, wiec warto zaryzykować.
 
K 10

kolan08

Użytkownik
To ja jeszcze ruszę mecz KSZO Ostrowiec- Nieciecza KS ????
zwycięstwo KSZO - 2,15 ✅
under 2,5- 1,60 ✅
Zacznę od Niecieczy:
17 miejsce w lidze, 8pkt i tylko 9 bramek strzelonych przy 17 straconych.
Drużyna jedzie do Ostrowca żeby murować i prawdopodobnie wykorzystać swoją szansę z kontry. Trener Hajdo w wywiadzie przyznał: &quot; Mamy szybko operować i grać piłką. Na dzisiejszym treningu dużo miejsca poświęcamy na dopracowanie szczegóły związanych z naszą defensywą&quot; . Piłkarze wiedzą że mecz z sąsiadem w tabeli będzie arcy ważny dla dalszego układu tabeli i na pewno dadzą z siebie wszystko. Ostatni mecz z ŁKS-em nieszczególnie gościom wyszedł ale walczyli ambitnie i myślę, że i w tym meczu nie będą odstawiać nogi. W składzie zabraknie Dawida Kwieka, Krzysztofa Kiercza, Adriana Fedoruka oraz bramkarza Macieja Budki. Wraca natomiast Karol piątek.
Co do gospodarzy to zacznę od tego, że nie tak wyobrażali sobie swoje miejsce w tabeli na ten sezon. KSZO musi zacząć wygrywać by wreszcie opuścić strefę spadkową i idealną sposobnością do tego będzie wygrana ze słabym beniaminkiem! Drużynie z Ostrowca ciężko przychodzi wygrywanie, a nawet strzelanie bramek więc uważam ze z zadowoleniem przyjmą skromne 1:0, czy spokojne 2:0. Mecz na przełamanie i nawet najmniejsza wygrana będzie powodem do satysfakcji. Ku pokrzepieniu serc kibiców KSZO do składu zdąży wrócić obrońca Ninković oraz kapitan drużyny Krystian Kanarski.
Wszyscy w Ostrowcu zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania i piłkarze po prostu nie mogą zawieść!
Stawiam tutaj under 2,5, a dla odważniejszych zwycięstwo KSZO też może być dobrym zakładem :grin:
Pozdrawiam i miłego weekendu!
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Odświeżę trochę temat bo pusto tu ;)
Kilka typków na dziś
1. ⚽ Piast Gliwice - Kolejarz Stróże 1
W Wodzisławie Piastunki zagrają dziś z beniaminkiem Kolejarzem Stróże. Po ostatniej wpadce w Radzionkowie, aby nie stracić dużego kontaktu do czołówki muszą wygrać mecz z beniaminkiem, który na wyjeździe w tym sezonie ani razu nie wygrał, raz zremisował, a resztę spotkań przegrał. Uważam, że spotkanie z Radzionkowem Piasta to było tylko potknięcie i dziś powinni pewnie pokonać Kolejarza.
2. ⚽ ŁKS Łódź - Sandencja Nowy Sącz 1
W Łodzi ŁKS, który ostatnio pobił rekord klubu(8 wygranych z rzędu) podejmie dziś Sandencję. Uważam, że ŁKS będzie dalej kontynuował tą wspaniałą serię. Do składu wraca Mięciel, którego brakowało w ostatnich meczach, niektórzy nie wyobrażali sobie nawet &quot;11&quot; bez niego. Nie zagra tylko Marcin Smoliński. ŁKS gra ładnie i skutecznie, trener zapowiedział, że zrobią wszystko, aby wygrać wszystkie mecze do końca rundy jesiennej, a jest to możliwe. Tymi spotkaniami znacznie przybliżą się do awansu do ekstraklasy i będą trzymali przewagę nad właśnie Sandencją oraz Piastem Gliwice. Mecz o 13:15(co za debil wymyślił mecz o takiej porze ????
Odświeżenie całkiem nieźle wypadło ;)
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
2. ⚽ ŁKS Łódź - Sandencja Nowy Sącz 1

W Łodzi ŁKS, który ostatnio pobił rekord klubu(8 wygranych z rzędu) podejmie dziś Sandencję. Uważam, że ŁKS będzie dalej kontynuował tą wspaniałą serię. Do składu wraca Mięciel, którego brakowało w ostatnich meczach, niektórzy nie wyobrażali sobie nawet &quot;11&quot; bez niego. Nie zagra tylko Marcin Smoliński. ŁKS gra ładnie i skutecznie, trener zapowiedział, że zrobią wszystko, aby wygrać wszystkie mecze do końca rundy jesiennej, a jest to możliwe. Tymi spotkaniami znacznie przybliżą się do awansu do ekstraklasy i będą trzymali przewagę nad właśnie Sandencją oraz Piastem Gliwice. Mecz o 13:15(co za debil wymyślił mecz o takiej porze ????
kolego prosze Cie - nie Sandencja a Sandecja!
nie Sandencję a Sandecję!
i nie Sandencją tylko Sandecją!

ehhh :;/::;/::;/:

????
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Ruch Radzionków - Górnik Łęczna 1 2.05
Typ godny polecenia. Ruch Radzionków na swoich smieciach nikomu nie odpuszcza, o czym nie dawno przekonał sie Piast Gliwice, dostajac bęcki 0-3. Ruch u siebie ma swietny bilans 5-3-0; 10:1 (tylko jedna stracona bramka). Strona internetowa podaje informacje o osłabieniach, ale nie sa one nowe ani decydujące dla formy zespołu.
Gorzej ma sie sprawa z zespołem Górnika, który na wyjazdach zawodzi. Zdołał tylko pokonać najsłabszego Dolcana 1-0 (po rzucie karnym). Górnik boryka sie z problemami kadrowymi, a po ostatnim meczu z GKP Gorzów wypadli kolejni zawodnicy. pomocnicy Milošeski i Zasada i bułgarski obrońca Bozkov. W sumie poza składem jest 2/5 stanu.
Jest to ostatni mecz jesieni przed własna publicznoscią. Myśle że Ruch zagra na 100% i pokona niewyraźnego Górnika.
 
L 10

leniomix

Użytkownik
Pogoń Szczecin - GKS Katowice

Ostatnia kolejka I ligi, wybrałem ten mecz ponieważ gieksa jest na fali ostatnio pokonała flotę u siebie, a dwie kolejki wcześniej KSZO i dzięki temu wydostała się ze strefy spadkowej, natomiast Pogoń przegrała 2 ostatnie mecze, w tym z Niecieczą. Róznica umiejętnosci pomiedzy dwoma drużynami nie jest pewnie duża, ale kurs jaki jest na GKS jest warty zaryzykowania.

Typ: GKS Katowice
Kurs: 2.93
Tobet
 
rafalo-mmz 5

rafalo-mmz

Użytkownik
Spotkanie : Pogoń Szczecin - GKS Katowice
Typ : 2
Kurs : 3,00
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Cześć moim typem jest wygrana GKS-u. Mecz odbędzie się 18.11.2010r. o godzinie 17 : 00. Piłkarze GKS-u zagrają na wyjeździe. Jak dotąd Pogoń jest o dwa miejsca wyżej w tabeli , znajduje się na miejscu 12. Sądzę , że drużyna z Katowic się postara żeby wygrać mecz i wyjść przed Pogoń w klasyfikacji. GKS wygrał 2 ostatnie mecze , jeden z słabszą drużyną , a drugi z drużyną , która jest w czołówce tabeli (na 4 miejscu) : Katowice - Flota 5 : 3. Czy to początek zwycięstw i koniec porażek ? , sądzę że tak. Pogoń natomiast 3 ostatnie mecze przegrał z przeciętnymi klubami. Jeżeli w meczu zagrają J.Dziedzic i M.Zieliński GKS wygra mecz!
Przykłady ostatnich spotkań
Pogoń :
Odra - Pogoń 2:0
Pogoń - LKS 1:3
Górnik - Pogoń 1:0
GKS:
GKS - Flota 5:3
KSZO - Katowice 1:2
Katowice - ŁKS 1:3
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Pogon Szczecin - GKS Katowice 3:4
Typ: X2
Kurs: 1.51
Betgun


Jeżeli chodzi o Pogoń Szczecin:
Kontuzjowani:
Marcin Klatt, Dzikamai Andre Gwaze, Robert Kolendowicz, Marcin Woźniak.
Niepowołani decyzją trenera: Krzysztof Pyskaty, Marcin Nowak, Piotr Prędota, Paweł Bielecki, Marcin Juszczak, Piotr Dziuba, Mikołaj Lebedyński.
W Szczecinie fatalna atmosfera. Nowy trener nie poukładał jeszcze zespołu w swoim debiucie przegrał 2:0 z Odra.
GKS Katowice jedzie full paka na ten mecz i chcą wygrać w ostatnim meczu rundy jesiennej, atmosfera po dwóch zwycięstwach z rzędu doskonała w klubie ze Śląska!
Dwóch zmian w kadrze meczowej dokonał trener Wojciech Stawowy przed wyjazdowym meczem z Pogonią Szczecin. Karę za żółte kartki odpokutował Grzegorz Goncerz, który wraca do składu. Czwarte „żółtko” w meczu z Flotą ujrzał Piotr Piechniak i jego w Szczecinie zabraknie. Ponadto w miejsce Bartosza Sobotki do Szczecina pojechał Arkadiusz Ryś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom