>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nieciekawie wygląda sytuacja RR. Wg 90minut nie wyszli na trening, ale jadą na mecz. Chodzi tradycyjnie o siano.
Polkowice - Radzionków 1 [kursy 1.85 BaH, 2.05 Betsafe]
Warto?
Warto, wcześniej już pisałem że Polkowice będą punktowały głównie u siebie. Pefka kolejki jak dla mnie.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Warto, wcześniej już pisałem że Polkowice będą punktowały głównie u siebie. Pefka kolejki jak dla mnie.
Ma nie grać Smoliński, Opałacz, Małkowski i Grzybowski, czyli czterech z podstawy, więc uważałbym na ten mecz. Bardziej skłaniałbym się ku X, Radzionków mimo kłopotów to dobry zespół, na pewno nie położą się na boisku, bo ktoś im tam nie płaci, tym bardziej, że w trakcie meczu się o tym nie myśli.
 
antyszczewa 0

antyszczewa

Użytkownik
Ma nie grać Smoliński, Opałacz, Małkowski i Grzybowski, czyli czterech z podstawy, więc uważałbym na ten mecz. Bardziej skłaniałbym się ku X, Radzionków mimo kłopotów to dobry zespół, na pewno nie położą się na boisku, bo ktoś im tam nie płaci, tym bardziej, że w trakcie meczu się o tym nie myśli.
oczywiście że tak. jezeli tak mowisz ze Ci 4 nie zagrają to bym sie sklanial ku remisowi w takim razie. mialem grac czysta 1 z racji klopotow w RR, ale w GP widze wieksze skoro nie zagra 3 podst obroncow no i Grzybowski...
dam X2 ;)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
oczywiście że tak. jezeli tak mowisz ze Ci 4 nie zagrają to bym sie sklanial ku remisowi w takim razie. mialem grac czysta 1 z racji klopotow w RR, ale w GP widze wieksze skoro nie zagra 3 podst obroncow no i Grzybowski...

dam X2 ;)
Nie wiem jak to dzisiaj wygląda, ale wiem, że na wczoraj na 100% nie byli zdolni do gry. Tak czy inaczej ten mecz w ogóle jest nie do ruszenia.
 
M 0

morbid

Użytkownik
Na dziś proponowałbym zagrać na zwyciestwo Warty w Ostrowcu. Kurs 2.90 jest godny uwagi. W poprzedniej kolejce Warta gładko pokonała kandydata do awansu z Łodzi. Warciarze mają w składzie kilku napradę doświadczonych graczy, którzy z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. KSZO w 4 meczach wygrało tylko raz oprócz tego osiągnęli 1 remis oraz dwie porażki w ty jedną u siebie. Moim zdaniem Warta będzie chciała odnieść 1 zwycięstwo na wyjeździe w tym sezonie i sądzę, że im się uda właśnie w Ostrowcu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na dziś proponowałbym zagrać na zwyciestwo Warty w Ostrowcu. Kurs 2.90 jest godny uwagi. W poprzedniej kolejce Warta gładko pokonała kandydata do awansu z Łodzi. Warciarze mają w składzie kilku napradę doświadczonych graczy, którzy z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. KSZO w 4 meczach wygrało tylko raz oprócz tego osiągnęli 1 remis oraz dwie porażki w ty jedną u siebie. Moim zdaniem Warta będzie chciała odnieść 1 zwycięstwo na wyjeździe w tym sezonie i sądzę, że im się uda właśnie w Ostrowcu.
Warta jest nieobliczalną drużyną - potrafią zagrać bardzo dobry mecz tak jak ten z ŁKS-em, ale potrafią także w następnym meczu zagrać totalne zero. KSZO kiepsko zaczęło, po dwóch porażkach przełamali się na Dolcanie, a potem zremisowali z faworytem do awansu Piastem Gliwice na ich terenie. Teraz Warta przyjeżdża do Ostrowca, a tam przeciwnikom gra się ciężko, zresztą bilans z zeszłego sezonu mówi wszystko. Radzę odpuścić ten mecz, tak jak powiedziałem Warta jest drużyną nieprzewidywalną, a do tego chojrakiem na wyjazdach nie jest. 1X jak już ;)
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Polkowice - Radzionków 1-0 Brawo Ramzes i inni za typ. Choć powinno być wyżej, no ale jak sie przestrzela rzut karny no to tak bywa. Mecz w cieżkich warunkach pogodowych (obfity deszcz) i może dlatego Polkowice tylko tak skromnie, niemniej @2,05 siedzi ;)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Polkowice - Radzionków 1-0 Brawo Ramzes i inni za typ. Choć powinno być wyżej, no ale jak sie przestrzela rzut karny no to tak bywa. Mecz w cieżkich warunkach pogodowych (obfity deszcz) i może dlatego Polkowice tylko tak skromnie, niemniej @2,05 siedzi ;)
Tylko przy 0-0 Ruch miał słupek, poprzeczkę i nie uznali im prawidłowej bramki, więc nie mów tu, że izzi.
 
K 1

krk

Użytkownik
a ja polecam taki mecz ;)

Spotkanie: GKS Katowice - TS Podbeskidzie
Typ: Podbeskidzie
Kurs: 2,7
Bukmacher: Unibet


Już w sobotę &quot;Derby Śląska&quot; na zapleczu Ekstraklasy. GKS Katowice podejmie na własnym stadionie ekipę lidera pierwszej ligi - TS Podbeskidzie. Katowiczanie od początku rozgrywek spisują się znacznie poniżej oczekiwań. W 4 ligowych meczach &quot;ugrali&quot; zaledwie dwa punkty. Bilans jakim może pochwalić się GieKSa to zero zwycięstw, dwa remisy, dwie porażki. Słabo. Bardzo słabo. Na dodatek w Pucharze Polski, grając prawie pełnym składem (bodajże bez 2-3 graczy) ulegli Ruchowi Zdzieszowice 0-1!
Drużyna gości to lider pierwszej ligi. Po 4 kolejce ma na swoim koncie 10 punktów ( 3 zwycięstwa - Górnik Polkowice 2:0, Nieciecza 5:0, Odra 1:0, oraz jeden remis z Kolejarzem Stróże 1:1). Bielszczanie w środę pojechali do Otwocka by zmierzyć się z tamtejszym Startem w ramach Pucharu Polski. Po rzutach karnych awansowali do kolejnej fazy, jednak warto zaznaczyć, że w tym meczu wystąpili niemal sami gracze rezerwowi. Więc w szeregach gości zmęczenie nie będzie tak widoczne jak w GKS Katowice.
W poprzednim sezonie TSP walczące przed spadkiem pokonało GieKSę 0-1. W sobotę nie może być inaczej. Taki kurs to prezent od buka

GL.!

Kurs naprawdę kusi ;)
 
F 0

figur

Użytkownik
Jeśli chodzi o dzień dzisiejszy to dobrym typem wydaje się być wygrana GKP z LKS Niecieczą. Gorzowski klub prezentuje się naprawdę przyzwoicie i nie powinien mieć problemów z pokonaniem zespołu który zajmuje ostatnią pozycję i dotychczas strzelił jedną bramkę.
Tak wiec w tym spotkaniu LKS - GKP - 2 kurs 2,4 polecam

Drugim spotkaniem które jest moim zdaniem najbardziej interesujące z całej kolejki to potyczka Kolejarza Stróże z Sandecją. Beniaminek radzi sobie nieźle, choć Sandecja w lidze prezentuje się również przyzwoicie. Uważam że mecz nie będzie obfitował w bramki, polecam zagranie undera bądź remisu po I połowie
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Znowu gram konsekwentnie na porażki Dolcanu. Napisałem że Kubicki jest beznadziejnym trenerem i nie zna się na prowadzeniu zespołu. Nowy Sącz przed własną publicznością, w tamtym sezonie do końca walczyli o awans. W tym sezonie spisują się bardzo dobrze. W 5 meczach zdobyli 10 punktów, co jest bardzo dobrym rezultatem. Dolcan na dnie tabeli z 1 punktem - nie trzeba komentować. Do tego gra na wyjeździe, gdzie ma marne szanse na jakiekolwiek punkty.
Nowy Sącz - Ząbki 1 1,55 STS
Nowy Sącz - Ząbki (+1) 1 2,55 STS
 
password 6

password

Użytkownik
Warta Poznań ... : ... Dolcan Ząbki

Rozgrywki : Pierwsza liga Data : 18/09/2010 17:00 - Stadion Miejski

Kursy : STS - 1 [1.70] X [3.40] 2 [4.40]
handicap: Warta Poznań - Dolcan Ząbki(+1) 1 [2.80]
half time: 1 [2.30]

Analiza : Do Poznania przyjeżdza najsłabszy zespół ligii. Goscie mało strzeleją a dużo tracą. Gospodarze natomiast graja średnio choć trzeba przyznać że mieli ciężkich rywali. Reiss i inni doświadczeni zawodnicy powinni rozmontować dosyć szybko obronę Dolcanu no i mozna zakładać że zrobia to więcej niż raz.
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Typ popieram, Dolcan Ząbki to cienizna i na wyjeździe nic nie ugrają. Tyle, że mecz został przełożony i odbędzie się dopiero 26 września o godzinie 18:00 ;)
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


kursy z Expekt

Przed nami 9 kolejka 1 ligi.
Ciekawe spotkanie zapowiada się w Szczecinie. Tamtejsza Pogoń podejmuje lidera, Podbeskidzie Bielsko. Trudno wskazać faworyta. Goście w tym sezonie jeszcze nie przegrali i moim zdaniem mecz zakonczy sie remisem.
Piast Gliwice powinien sobie poradzić z Wartą. Kurs zacny, bo 1.75 zachęca do grania. Gospodarze z aspiracjami do awansu nie mogą pozwolić sobie na stratę punktow.
Zdaniem bukmacherów, w spotkaniu Odry z Polkowicami faworytem jest zespół gospodarzy. Niestety, ja mam inne zdanie. Podobnie jak w pucharze polski, gdzie ładny byl przelicznik na Olsztyn, zagram na przegraną Odry. 2.90 na Polkowice można grać. Tak jak pisałem w meczu Olsztyn-Odra, zespół znad granicy jest w kompletnym rozpadzie. Brak pieniedzy, brak dobrych zawodnikow, brak wszystkiego. Dodatkowo dzisiaj zwolniony został trener Ojrzyński. Nie widzę argumentów sportowych, aby Odra dała radę stabilnie spisującej się drużynie z Polkowic. Kurs w Bet-at-home wynosi juz 3.0. Czyżby darmowa kasa była na wyciągnięciu ręki...?
A Co wy sądzicie o meczach 9 kolejki 1 ligi?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dosc wysoki kurs na Sandecje z Nieciecza...Sandecja poki co wysoko w tabeli. No i mozna tez sie zastanowic nad GKSem Katowice, ktory wychodzi z kryzysu po zmianie trenera i paru nowych kontraktach. Po zwyciestwie z Gorzowem i remisie z Radzionkowem mysle, ze sa w stanie wygrac z Kolejarzem Stroze.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Patriotyzm lokalny czy narodowy to najgorszy doradca ! ????
Choć ja sam jutro gram na GKS ???? Zmiana trenera, nowi zawodnicy, ogolne odswiezenie i w 2 meczach 4 pkt. Takze mysle, ze zwyciestwo z Kolejarzem Stroze jest bardzo mozliwe.
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Pomyliłeś się. W grze o pieniądze nie ma miejsca na lokalny patriotyzm. A co do typowania - jako jedyny na forach podałem typ, że GKS wygra dwoma bramkami z GKP i że ten mecz będzie początkiem powrotu do dobrej gry. I dalej to podtrzymuję. Kolejarz jest drużyną średnią, ale jego dotychczasowe wyniki na wyjazdach źle mu wróżą przed dzisiejszym meczem. GKS jest głodny sukcesu i jeśli tylko nie straci jakiejś idiotycznej bramki w pierwszych minutach ( co spowoduje obronę Częstochowy przez drużynę Kolejarza ) to wygra to spotkanie. Powiem więcej, jeżeli GKS trafi do siatki do 30 minuty, to wynik będzie wyższy niż 2:0. Czas pokaże czy i o ile się pomyliłem
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
Pogoń dzisiaj przerwie passe Podbeskidziu bo żeby myśleć o awansie trzeba ten mecz wygrać i zbliżyć się do łks bo przewaga jest już 7pkt a na starcie to bardzo dużo .
Także Pogoń win dzisiaj oraz Sandecja też $$$$✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom