>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Faktycznie z Wartą jest coś nie tak na początku rozgrywek. Sam Zakrzewski mówił, że mają wielu doświadczonych zawodników, a grają i przegrywają jak dzieci. Nie widziałem meczu Warta - Odra, ale widziałem jak Odra grała z Piastem Gliwice i albo Warta zagrała słabiej, albo Odra nagle skoczyła na wyższy level.
Dla mnie GKS Katowice powinien sięgnąc po trzy punkty. Póki co całkiem niezły przelicznik 1,75. Pewnie trochę spadnie, ale np. 1,60 i niżej już będzie mniej opłacalne.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Uwielbiam I lige i patrząc na ten zestaw par tak naprawdę nie widze prawdopodobnych zwycięsców. Widze w tej kolejce kilka remisów i dużo niepewności. Wszystkie mecze oprócz tych które wymienie pachną mi remisem.
GKS Katowice - Warta Poznan typ 1
Gks jest kandydatem do awansu po nie udanej inauguracji sezonu z Dolcanem
i przegranej z Pistem. Drużyna z Katowic musi się dobrze zaprazentować w starciu z Wartą która pozbyła się kilku podstawowych zawodników.
KSZO Ostrowiec - Dolcan Zabki typ 2
Tak naprawdę nie wiem jaką siłe ma Dolcan jednak w tym sezonie remis z Gks i przegrana z silnym Łks-em to nie najgorsze osiągniecia. Gracze z Ząbek wydaje mi sie że sa w dobrej dyspozycji i typ przy kursie 2.90 jak najbardziej może być prawdopodobny.Wiedząc jaka jest sytuacja w Kszo.
Ruch Radzionkow - Sandecja Nowy Sacz typ 2
Widziałem w Niedziele mecz Sandecji i wyglądało to o niebo lepiej niż sparingi. Winą słabej dyspozycji piłkarzy podobno była trema z powodu wysokich oczekiwań kibiców i działaczy oraz bardzo późno przeprowadzone dwa ostatnie transfery. Z dobrej strony pokazał się Cebula który zastąpił kontuzjowanego Gawęckiego, Mam nadzieję że piłkarze z Sącza pokaża dobrą gre oraz rozgromią zespól z Radzionkowa. Z tego co widze to drużyna Sandecji ma lepszy skład niż w poprzednim sezonie. Co do Ruchu to z Stilonem mało co grali podobno nie było kilku podtawowych zawodników jednak nie mogę nigdzie znaleść czy będą oni grać w meczu z Sandecja. Kurd bardzo zachęcajacy 2.90. Dpdam że po meczowe wypowiedzi trenerów po meczu Sandecji i Ruchu świadczą że Sandecja grała dużo lepiej od Radzionkowa. Z Sącza wyrusza duża grupa kibiców którzy mogą być 12 zawodnikiem.
Jeśli ktoś coś wiecej wie na temat tych meczy niech daje znać ????
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
GKS Katowice - Warta Poznań 1.75
GieKSa typowana przed sezonem jako jeden z głównych kandydatów do awansu, zaliczyła falstart i to srogi. Po 2 kolejkach mają tylko 1 punkt. Cały czas punktów gubić nie będą i w końcu muszą &quot;zaskoczyć&quot;. Okazje mają bardzo dobrą, bo do Katowic przyjeżdża poznańska Warta, która również na początku sezonu nic wielkiego nie pokazuje, mając taki sam dorobek punktowy jak katowiczanie. Remis u siebie z beniaminkiem z Niecieczy i porażka również na własnym boisku z Odrą Wodzisław Śląski to wyniki poniżej oczekiwań. Skład Warty mimo przyjścia Zakrzewskiego, osłabił się, kadrowo lepiej prezentuje się GKS. Wydaje mi się, że GieKSa w końcu wymęczy zwycięstwo przed własną publicznością, z słabo grającą Wartą. Kurs dobry, można próbować.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
ŁKS Łódź - Piast Gliwice
Typ: 1
Kurs: 2,37
bet365
Na stadionie ŁKS-u w łodzi dojdzie do pojedynku dwóch drużyn które jak dotąd zgromadzili komplet punktów w dwóch meczach. Ja stawiam w tym pojedynku na Łódzki ŁKS. W dwóch ostatnich pojedynkach spisali się doskonale. W pierwszej kolejce pokonali kandydata do awansu Szczecińską Pogoń. Po bramkach Mowlika i Koseckiego wygrali 2-1. W Ząbkach klasą dla siebie byli gracze sprowadzeni z Legii, Mięciel i Kosecki. Piast moim zdaniem miał słabszych rywali. Uporał się z GKS Katowice i słabiutką Odra Wodzisław. ŁKS jak zapowiadał aspiruje w tym roku do awansu. Klub został zasilony dużym zastrzykiem gotówki i sprowadzono aż dwunastu graczy. Jak dotąd grając przed swoją publicznością Łodzianie wygrali trzy z czterech spotkań i jedno zremisowali strzelając rywalowi siedem bramek tracąc jedną. W zespole Piasta nie zagra podstawowy bramkarz Krzysztof Kozik doznał on groźnej kontuzji barku i czeka do dłuższa przerwa. Zapowiada się emocjonujący pojedynek zagra w końcu pierwsza z trzecią ekipą w tabeli. Moim zdaniem komplet punktów ugrają gospodarze.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ciekawie wygląda typ na Górnik Polkowice. U siebie zawsze grali bardzo dobrze, w poprzednim sezonie w II lidze na własnym boisku nie przegrali ani razu, a w tym sezonie wygrali z teoretycznie lepszym zespołem w derbach górniczych z Łęczną, a takie zwycięstwa motywują podwójnie. Kluczbork na razie bardzo przeciętnie - 2 pierwsze mecze, 2 beniaminków, 2 remisy po 1:1. Kluczbork jest bardzo nieskuteczny, a także traci on bramki poprzez błędy i gapiostwo w obronie. Tak jak powiedziałem Górnik u siebie jest groźny i z pewnością zawalczą o 3 punkty, aczkolwiek podział punktów nie jest wykluczony. Jako że lubię ryzyko i do tego typu jestem dość pewny to nie będę podpierał się remisem, bo byłaby to głupota grając kurs 1,2.
Górnik Polkowice WIN - 2,05 BET AT HOME
Pozdrawiam ????
GKS Katowice odpuszczam - śmierdzi remisem.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ramzesa, a przyznam Ci, że ciekawie to wykombinowałeś ???? Jakoś wcześniej ten mecz nie zwrócił mojej uwagi, ale być może wrzucę go na jakiś kupon. Polkowice to pamiętam jeszcze za czasów trzeciej ligi. Wielu piłkarzy z obecnej kadry grało jeszcze na trzecioligowym froncie gdzie wygrywali mecz za meczem. W 1 lidze już tak wesoło wcale być nie musi, ale u siebie powinni konkretnie punktować. Co prawda Kluczbork z ambicjami, ale już bez Waldemara Soboty, który jest świetnym zawodnikiem. Faktycznie, przekonałeś mnie do Polkowic - zagram na nich ;)
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
I liga: Odra 2-1 Górnik Ł.
I liga: ŁKS 2-2 Piast
I liga: Górnik P. 2-0 Kluczbork
I liga: Katowice 1-1 Warta
I mamy zestaw wyników dzisiejszych meczy I ligi. Bardzo dobrym widowiskiem podobno był mecz Łks z Piastem. Mecz miał dwie odsłony czytając relacje live wywnioskowalem że w pierwszej połowie gra była w miare wyrównana. Łks nie stworzył wielu sytuacji i pierwszego gola strzelił z rzutu karnego. Później indywidualna akcja i mamy 2:0. W drugiej połowie Łks podobno nie istniał miał tylko jedną dobrą okazje na strzelenie bramki a Piast cały czas cisną na ich obrone. Patrząc na całe spotkanie to podobno Piast był drużyna lepszą. I przy odrobinie szczęscie on powinien wywieść 3 punkty z Łodzi. Daje to dużo do myślenia przy kolejnych meczach tych drużyn. Coś czuje że Łks nie tak łatwo wywalczy awans w tym roku. A Piast za to jest głownym kandydaem do awansu.
Ogladałem mecz GKS z Warta i chyba w tym roku znowu mamy za duże wymagania wobec Katowiczan. Po dobrej pierwszej polowie w drugiej poprostu dno. Do tego czerwona kartka po bez sensownym faulu i moglo się to skączyć zerowym dorobkiem punktowym z bardzo przeciętną Warta.Gks nie tak silny jak myslałem na początku sezonu.

Reszty nie widziałem jednak cieszy wygrana Odry i ktoś przedemną miał bardzo celne typy wobec Polkowic i Katowic Gratuluje ????
Oto jutrzejsze mecze :
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Dolcan Ząbki 14 sierpnia, 19:00
Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin 14 sierpnia, 18:00
Ja spróbuję zegrać na Dolcan z Kszo a derby pomorza odpuszcze. Jak wiadomo Derby to mecze które toczą się swoimi prawami typerem bardzo często nie znanymi.
 
M 0

mc1908

Użytkownik
weryfikując relację z meczu ŁKS-Piast:
Pierwsza połowa pod dyktando ŁKS, sporo akcji, bardzo aktywny na lewej stronie Kosecki. Piast niewiele pograł przez te 45 minut. Druga odsłona zupełnie inna. ŁKS bardzo się cofnął rzadko próbując przeprowadzić jakikolwiek atak. Piast przejął inicjatywę i co jakiś czas zagrażał bramce Wyparły. Obie drużyny po jednej bramce z karnego.
Gra ŁKS-u dzisiaj, a ta z poprzedniego sezonu - niebo, a ziemia. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że Łodzianie będą bili się o awans.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Że Łks gra dobrą piłke to wiadomo tylko w tym momencie zdaje się że są dwa kluby ktore będą rozgrywać karty Piast i Łks. Jednak wydaje mi się że ten sezon będzie bardzo wyrównany. Do walki w ciągu kilku kolejek doskoczy Pogoń Szczecin, może obudzi sie GKS ,po ostatnim meczu widze że Sandecja wraca też silniejsza i jeszcze jest podbeskidzie które też w tym sezonie ma odegrać jakaś role. Polkowice u siebie wydaja się być bardzo groźne i jeszcze musi pamiętać o nie przewidywalnym beniamineku z Niecieczy. W tym sezonie w walce o awans musimy liczyć się że gra może się toczyć do ostatniej kolejki a faworyci będą tracić dużo punktów.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
GKS Katowice - Warta Poznań 1.75 ⛔ 1:1
Jak nie wygrać wygrany mecz ? Wystarczy zapytać piłkarzy GieKSy jak to uczynili... Przewaga, kontrola, sytuacje... i 1:1. Bezradność pod koniec straszna, nie dało się tego oglądać. Typ był dobry, tylko wynik nie taki jak trzeba ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Cieżki mecz do wytypowania. Flota zawsze jest groźna u siebie na boisku, oglądałem mecz Pogoni z KSZO i &quot;Portowcy&quot; nie pokazali jakiejś wielkiej piłki, byłem zaskoczony ich grą na minus, co prawda wygrali 1:0 i to się liczy bo trzy punkty dopisane w tabeli ale styl gry pozostawia wiele do życzenia. Ten mecz jakoś mnie nie przekonuję i na siłę nie będę typował.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Obie ekipy nie mają asów w ataku, także gradu goli bym się nie spodziewał. Jeśli chodzi o atak Dolcanu to powiem tyle że mógłby on wyglądać nieco inaczej, ale trener Kubicki za wszelką cenę chce zrobić z Kubickiego juniora piłkarza na siłę. W ataku powinien zdecydowanie grać Gawęcki i Zapaśnik, ale jestem przekonany że któryś z nich będzie musiał ustąpić miejsca Patrykowi Kubickiemu. Dolcan ma potencjał by być mocnym ligowym średniakiem, ale z tym trenerem daleko nie zajadą. Wisła staczała się tak samo, jak staczać się teraz będzie Dolcan. KSZO jest mocno zmotywowane bo nie wygrali jeszcze żadnego meczu. Mimo wszystko ich gra w defensywie wygląda solidnie. Jako w pierwszym meczu Flota ograła ich łatwo 2:0, to w drugim mocno faworyzowana Pogoń wygrała jedynie 1:0, a ich siła ataku jest dużo większa niż Dolcanu. Dziś upatrywałbym undera w tym meczu. Jeśli chodzi o zwycięzcę w tym meczu to upatrywałbym go w gospodarzach. Nie wygrali żadnego meczu, teraz grają u siebie, a do tego Dolcan nie jest wymagającym przeciwnikiem. KSZO udowadniało już nie raz w tamtym sezonie że potrafią zaskakiwać i zagrać dobry mecz. Być może dotychczasowe porażki były wynikiem tremy którą ma wiele zespołów na początku sezonu. Do tego dochodzi argument że Dolcan na wyjeździe nigdy nie był mocny, a jego siła poza Ząbkami spadała niemal dwukrotnie. Bo u siebie potrafili zatrzymać mocne zespoły, to w następnym meczu wyjazdowym ich gra zmieniała się o 180 stopni.
KSZO WIN
Under 2,5
Pozdrawiam ????
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
W piątek i sobote odbędzie się 3 kolejka 1 ligi polskiej oto zestaw par. Piszcie co myślicie o tych meczach.


Polska 1.Liga, Główny zakład
1 X 2
Podbeskidzie Bielsko Biala - Odra Wodzislaw Slaski 1,80 3,25 4,00
Piast Gilwice - KSZO Ostrowiec 1,40 3,90 7,00
Warta Poznan - LKS Lodz 2,90 3,20 2,20
Dolcan Zabki - Flota Swinoujscie 2,35 3,15 2,70
GKP Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice 1,90 3,20 3,65
Ruch Radzionkow - Kolejarz Stroze 1,95 3,15 3,55
Sandecja Nowy Sacz - Pogon Szczecin 2,25 3,15 2,85
Gornik Leczna - GKS Katowice 2,15 3,15 3,05
MKS Kluczbork - LKS Nieciecza 2,15 3,15 3,05


Mnie zainteresowały te mecze:

Warta Poznan - LKS Lodz typ 2 kurs 2.20

Łks głowny kandydat do Awansu do tej pory 2 zwycięstwa jedne remis przeciwko Warcie Poznań.Mecz wyjazdowy jednak bez problemu Łks powinien sobie poradzić.

Piast Gilwice - KSZO Ostrowiec typ 1 kurs 1,40

Taka sama sytuacja kal z Łks-em kurs 1.40 nie jest za wysoki jednak si wydaje na bardzo pewny przemawia do tego że Piast będzie brał u siebie.

Gornik Leczna - GKS Katowice typ 2 kurs 3.05

A tu spora niespodzianka na GKS kurs ponad 3. Wydaje mi się że w tym meczu jednak GKS jest faworytem. Oglądając mecz z Wartą widziałem że GKS był lepsza drużyna i zremisował na własne życzenie dostając czerwona kartka chyba gdzies koło 57 minuty. Gra w osłabieniu i strata bramki kilka minut później przez co skączyło się remisem. Gks nie wygrał jeszcze mecze w tym sezonie co oznacza że warto zagrać nimi na przełamanie po bardzo dobrym kursie. W koncu ta drużyna była przedstawiana jako jedne z kandydatów do Awansu.

Dzisiaj tak szybko bo nie mam za bardzo czasu spróbuje więcej coś napisać wieczorem o tych meczach. Jednak na pierwszy rzut oka te mecze najbardziej mi się podobają.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Każdy kurs powyżej 2,0 na ŁKS biorę w ciemno. Warta niczego nie pokazuje, w tym sezonie zapewne środek tabeli. Typowy średniak ligowy, aczkolwiek ta drużyna ma wielu bardzo doświadczonych zawodników i to głównie stanowi siłę Warty. ŁKS chce awansować, ma możliwości, ma piłkarzy, ma kilku młodych dobrych zawodników. W hicie kolejki, a może i całej rundy zremisowali oni z Piastem Gliwice, który też chce przebić się do Ekstraklasy. Wynik 2:2 uważam za bardzo dobry, choć zwycięstwo było blisko. Po pierwszej połowie ŁKS pewnie prowadził 2:0 po dwóch trafieniach Mięciela. Łódzka drużyna już z tego słynie że drugie połowy zawsze grają gorzej, spada tempo rozgrywania piłki, a także nie wszyscy piłkarze wytrzymują to kondycyjnie. Podsumowując ŁKS jak dla mnie tworzy składną drużynę, a w drużynie Warty tylko kilku piłkarzy &quot;ciągnie&quot; grę, a reszta zawodników nieco odstaje. Ciekawy też jest under 2,5, bo Warta otwarcie mówi że nie pójdzie na wymianę ciosów z ŁKS-em, a będą czyhali na ataki z kontr.
Under 2,5 - 1,90 Tobet
ŁKS zwycięstwo - 2,10 Tobet
ŁKS pierwszy strzeli gola - 1,80 Tobet
ŁkS będzie wygrywał po pierwszej połowie - 2,75 Tobet
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Podbeskidzie - Odra Wodzisław Śl.
Typ: X2
Kurs: 1.79
Buk: bwin
Analiza:
Jutro w meczu I ligi polskiej Podbeskidzie zagra u siebie ze spadkowiczem Odrą Wodzisław. Stawiam na to, że goście nie przegrają tego meczu.
Dlaczego stawiam na wygraną Odry, lub remis? Powodem jest coraz lepsza forma zespołu z Wodzisławia. Po fatalnej inauguracji z Piastem Gliwice, w którym Odra przegrała 0-3 wydawało się, że zespół może mieć problemy z utrzymaniem na zapleczu ekstraklasy. Jednak przecież skład Odry pozostał praktycznie niezmieniony. Jak na I ligę Odra ma bardzo ciekawy skład i pokazała to w dwóch kolejnych meczach: z Wartą i Górnikiem Łęczna.
Co do Podbeskidzia – zespół ten radzi sobie na razie bardzo dobrze. Ostatnio pokonał na wyjeździe 5-0 LKS Niecierza. Jednak po pierwsze przeciwnik nie był zbyt wymagający, po drugie Podbeskidzie wcale nie grało jakiegoś wielkiego meczu. W Bielsko-Białej od kilku lat mówi się o awansie, jednak nie ma konkretów. I w tym roku też nic nie zapowiada awansu.
Poziom I ligi w tym sezonie będzie bardzo wyrównany i jeśli Odra chce powalczyć o awans musi zdobywać punkty na wyjeździe. Nie jestem przekonany, czy uda im się wygrać, ale wydaje mi się, że przynajmniej punkt powinni wywieźć z tego terenu.
Stawiam na wygraną Odry, lub remis.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jednak przecież skład Odry pozostał praktycznie niezmieniony. Jak na I ligę
Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Dlaczego piszesz że skład praktycznie się nie zmienił przecież to jest nie prawda.

Z Odry odeszło aż...19 piłkarzy!!!

Skład Odry z ostatniego meczu ligi 09/10 z Wisłą:

Odra: Onyszko-Velicky,Dymkowski,Kowalczyk,Pielorz-Piechniak,Cantoro,Malinowski,Kwiek,Brasilia-Bueno.

Skład Odry z ostatniego meczu ligowego 10/11 z Łęczną:

Odra: Buchalik-Słodowy,Radler,Markowski,Pielorz-Szałek,Kuranty,Jary,Białożyt-Odunka,Rybski.

Jak widać tylko jeden zawodnik Pielorz grał w obu meczach.

Ja stawiam na wygraną Podbeskidzia, które ma silną wyrównaną kadrę, nie przegrali bodajże od 9 spotkań na boiskach pierwszoligowych, tracą mało bramek, ofensywa widać wygląda bardzo dobrze(wygrana 5:0 w Niecieczy). Zespół jest kompletny, grają u siebie co jest dużym atutem stawiam na wygraną gospdoarzy
 
A 0

auer

Użytkownik
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Św. 1.40
Piast jak narazie gra bardzo dobrze, zdobyte dotychczas 7 punktów daje im pozycję lidera. Spadkowicz z Ekstraklasy wygrywał jak dotąd z Odrą W. 3-0, z GKSem Katowice 2-1 oraz zremisował na trudnym terenie w Łodzi 2-2. Mimo spadku do I ligi w Gliwicach utrzymano większośc składu, choc oczywiście kilku graczy opuściło zespół Piasta. Mowa tu o Gliku, Olszarze, Wilczku, Kowalskim (patrząc na jego grę w Wiśle stwierdzam że to nie jest osłabienie dla Piasta ;)) oraz bramkarzach Nalepie i Kwapiszu. Jednak poza trzema pierwszymi zawodnikami nie były to postacie pierwszoplanowe. W ich miejsce sprowadzono m.in solidnego bramkarza Kozika z Bełchatowa, Klepczyńskiego z Polonii Bytom czy Michała Chałbińskiego. Piast jak na I ligę ma naprawdę niezły zespół, atutem jest też zgranie drużyny. Teraz parę słów o zespole KSZO, który boryka się z problemami natury organizacyjno-finansowej. W tym sezonie (co potwiedzają wyniki) czeka ich ciężka walka o utrzymanie. Na razie piłkarze z Ostrowca Św. wygrali jeden mecz (z Dolcanem 1-0 u siebie) oraz przegrali dwa (z Pogonią 0-1 w Szczecinie i Flotą 0-2 w Ostrowcu). Przed tym sezonem z zespołu odeszło kilku graczy: Jarosław Wieczorek (ROW Rybnik), Marcin Kajca (Viktoria Žižkov ), Marcin Folc (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Szymoniak (Juventa Starachowice),Tomasz Ciesielski (Dolcan Ząbki), Łukasz Matuszczyk (Pogoń Szczecin), Adam Cieśliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała). I dopiero w ostatnim czasie działacze próbowali wzmocnic kadrę, zespół wzmocnili Łatkowski, Woropajew, Lasocki, Białek i kilku graczy z zespołów młodzieżowych. Ponoc do Kszo ma dołączyc Paweł Wasilewski, który podobno podpisał już nawet kontrakt (choc o grze z Piastem nie ma mowy). Większośc graczy którzy przyszli do KSZO to jego wychowankowie, bądz gracze którzy ostatnio mieli duże problemy ze znalezieniem klubu. Zespół KSZO jest niezgrany, co nie może dziwic bo w przerwie letniej jak widac doszło do sporych zmian w składzie. Łatwo oddają rywalom inicjatywę, tak było zarówno w meczach z Pogonią i Flotą jak i w meczu z Dolcanem (!)... Sądzę, że dla zespołu z Gliwic będzie to woda na młyn i wykorzystają słabośc rywala. Nie widzę innej opcji niż wygrana gospodarzy, kandydat do awansu musi takie mecze wygrywac.
 
W 0

witcher88

Użytkownik
Spotkanie: Warta Poznań - Łódzki KS
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Tobet
Dziś o godzinie 19 mecz 4 kolejki polskiej I ligi pomiędzy 13, a 3 zespołem ligi. Nastroje po początku sezonu odmienne w obu drużynach. Warta na 3 mecze jeszcze nie wygrała (2 remisy i porażka), ŁKS z kolei jeszcze nie przegrał (2 zwycięstwa i 1 remis). Warta swoje pkt zdobyła z Katowicami, którzy nadal pozostają bez zwycięstwa oraz z Niecieczą. Nieciecza polskim Hoffenheim póki co nie jest i na razie nie udźwignęli na barki występów w I lidze. W 3 meczach zdobyli tylko 1 pkt właśnie z Wartą co z pewnością chluby gospodarzom dzisiejszego spotkania nie przynosi.
Jeśli chodzi o przyjezdnych to są oni na 3 miejscu z 7 pkt póki co. ŁKS wygrał z Dolcanem Ząbki, a w 2 pozostałych meczach z głównymi kandydatami do awansu Pogonią i Piastem zdobyli 4 pkt.
ŁKS jest jednym z głównych kandydatów do awansu co potwierdzili w pierwszych 3 meczach i myślę, że dzisiaj sobie poradzą w Poznaniu.
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Spotkanie: Warta Poznań - ŁKS Łódź
Typ: Poniżej 2.5 goli
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19 na stadionie miejskim w Poznaniu zmierzy się pretendent do awansu ŁKS oraz gospodarz Warta Poznań. Warto zainteresować się typem poniżej 2.5 goli w meczu, gdzie kurs wynosi aż 1,90. Dlaczego jestem za typem? Ponieważ:
- Po pierwsze koszmarna murawa na stadionie miejskim w Poznaniu, która nie sprzyja dobrej, &quot;overowej&quot; grze
- Po drugie trener Pyrdoł ustawia zawodników tak, aby po objęciu prowadzenia cofali się do tyłu i bronili wyniku, widzieliśmy już to w meczach z Pogonią, Dolcanem i Piastem. Taktyka niezła na ligowych średniaków, którzy nie mogą się przedrzeć przez bardzo dobrą obronę ŁKS.
- Po trzecie w bardzo dobrej dyspozycji jest bramkarz ŁKS Bogusław Wyparło.
- Po czwarte nie zagra Marcin Smoliński, który jest motorem napędowym łodzian.
Podsumowując ŁKS na wyjazdach nie gra efektownej piłki , tylko spokojnie trzyma wynik. Nie zmieni się to dopóki trenerem będzie trener Pyrdoł, dzisiaj spokojny under
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
Nieciekawie wygląda sytuacja RR. Wg 90minut nie wyszli na trening, ale jadą na mecz. Chodzi tradycyjnie o siano.
Polkowice - Radzionków 1 [kursy 1.85 BaH, 2.05 Betsafe]
Warto?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom