>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Myślę że mecz będzie oscylował w granicach remisu, a jeśli któraś z drużyn wygra to będzie to minimalne zwycięstwo. W chwili obecnej lepiej prezentuje się Podbeskidzie, co widać po tabeli, ale także z samej gry. Podbeskidzie zdaje się być dobrze poukładaną drużyną, w której piłkarze reprezentują zbliżony poziom.
Pogoń u siebie zgarnęła sporo punktów, ale trzeba zaznaczyć że były to zwycięstwa nad grającą w kratkę Wartą, słabym Dolcanem bijącym się raczej już o utrzymanie i z KSZO który z meczu na mecz gra coraz lepiej, ale i tak lepiej grają u siebie w Ostrowcu. Podbeskidzie w tym sezonie czaruje wszystkich, na wyjazdach i w meczach na własnym boisku. W meczach wyjazdowych strzelili 14 bramek tracąc przy tym tylko 3. To świadczy o solidnej obronie Górali, a przecież wiadomo nie od dziś że w Szczecinie zawodzi skuteczność. Dobrym rozwiązaniem na ten mecz byłby under 2,5 bo raczej żadna ze stron nie uzyska większej przewagi, a strzelając bramkę drużyna będzie chciała raczej kontrolować przebieg spotkania bo naprzeciwko siebie stają solidne drużyny. Także nie starałbym się typować zwycięzcy, a tak jak powiedziałem postawiłby under bramkowy ;)
Pogoń - Podbeskidzie - Under 2,5
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nieciecza - Odra Wodzisław ----&gt; 2 @@ 3,00 ✅
Spotkanie w Niecieczy zapewne będzie do pierwszej bramki. Braki w obu ekipach w zespole Niecieczy
  • Kontuzjowani: Norbert Baran, Krzysztof Kiercz, Dawid Kwiek, Tomasz Metz, Adrian Fedoruk, Sebastian Ryguła
  • Nieobecni za kartki: Andrzej Wójcik, Dawid Kubowicz

Natomiast w zespole Odry Wodzisław Kontuzjowani: Deivydas Matulevicius, Łukasz Pielorz, Marcin Figiel, Łukasz Białożyt, Jan Woś, Marcin Kokoszka. Wydaje się tutaj największy brak to weteran Jan Woś. Dodatkowo Odra pogrążona w długach przejęta przez Czechów gdzie ciągle są problemy. Jednak Nieciecza to absolutny beniaminek do tego gra bez kilku kluczowych graczy. Odra co prawda pogrążona w długach i problemach jednak młody bardzo ambitny zespół jeżeli myśli o zajęciu wyższych lokat a być może włączenie się o awans to muszą takie spotkanie wygrać. Przypuszczam że w tym spotkaniu &#39;&#39;kto strzeli, Ten wygra&#39;&#39; jednak oby to byli goście z Wodzisławia.
 
M 0

marwin99

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Radzionków-KSZO
Typ: 3-Drogowy Handicap Ruch Radzionków-KSZO (0-1) TYP 1
Kurs: 3,75
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
W sobote wybieram spotkanie I ligi pomiedzy Ruchem Radzionków a KSZO Ostrowiec.KSZO po dziewięciu kolejkach to przedostatnia drużyna ligi, ustępująca Ruchowi wszystkimi możliwymi statystykami. To zespół, który w tym sezonie smaku wyjazdowego zwycięstwa w lidze nie zaznał. Ale remisy na boiskach Piasta Gliwice - jednego z głównych faworytów ligi - i MKS-u Kluczbork - czołowej drużyny poprzedniego sezonu - a także zwycięstwo w dogrywce w pucharowej walce z ekstraklasową Arką Gdynia każe podejść do rywala z największym szacunkiem.
Mam nadzieję że na własnym boisku Ruch spokojnie pokona rywala z Ostrowca co najmniej 2 bramkami.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to sytuacja w Warcie nie jest za ciekawa. Notują słabe wyniki, ostatno zagrali w koszulkach &quot;gramy za darmo&quot;... W drużynie poznańskiej zabraknie Pawła Iwanickiego, dodam jeszcze, że mecz odbędzie się na stadionie Lecha. Myślę, że nie warto ryzykować i grać na Wartę, ale to tylko moje zdanie ;-)
można lekko na X2 @ 1.96 Betsafe
0:0 ✅ ????
 
L 10

leniomix

Użytkownik
Jeśli Warta chce zostać w I lidze to z kim ma wygrywać jak nie z takimi zespołami?!Dolcan Ząbki to najsłabszy zespół w lidze i dla Warty inny wynik niż wygrana nie wchodzi w grę.

Warta Poznan 1,70
Under 2.5 1,75
Tobet
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Ja odpuściłbym to spotkanie. W Warcie od dłuższego czasu źle się dzieje. Zaległości finansowe sięgają ponoć nawet 5 miesięcy.

&quot;Widzę, jak to się odbija na chłopakach w szatni. Kiedyś, mimo kłopotów, atmosfera zawsze była fajna. Dziś nikomu nie jest do żartów, nie rozmawiamy na temat meczu, najbliższego rywala, ale każdy myśli jak zdobyć pieniądze na utrzymanie siebie czy rodziny&quot; - wypowiedź kapitana drużyny Tomasza Magdziarza.
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Spotkanie ; Warta Poznań - Dolcan Zabki
typ; gol w 31minucie lub później
kurs; 2,15
buk; Expekt

Zacznę od tego że Warta gra dziś na stadionie Lecha Poznań, gdzie jak wiadomo murawa ostatnio nie wygląda najlepiej, wydaje mi się że to nie będzie sprzyjać dużej ilości goli w tym spotkaniu. Innym aspektem jest to że w obu ekipach nie dzieje się najlepiej, co może powodować brak motywacji zawodników. W Poznaniu zawodnicy podobno od kilku miesięcy nie otrzymali wynagrodzeń, psuje to dość znacznie atmosferę w drużynie, muszą jak najszybciej uciekać ze strafy spadkowej żeby nie znaleść się w II lidze. Z koleji piłkarze Dolcanu są w tym sezonie najsłabszą drużyną I ligi i spadek zagląda im w oczy. Zespół traci dużo bramek, strzelił tylko 3, choć ostatnio wygląda to o wiele lepiej. Licze to na mało bramek, typuje 1;0 ale uważam że najlepszym typem bedzie gol strzelony po 31 minucie ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

3:1 ⛔
Typ:
suma bramek : -2.5

Kurs: 1.60

Gamebookers

KSZO nie wygrało od 7 meczy, w dodatku ich ostatnie 3 spotkania zakończyły się underami -2,5 gola. A od 2 spotkań KSZO nie strzeliło gola. Drużyna Kolejarza także swoje 3 ostatnie mecze w lidze to undery. Dodatkowo ekipa gospodarzy ma spore problemy z wyjściowym składem na to spotkanie. W obozie KSZO pod znakiem zapytania stoi występ w jutrzejszym meczu doświadczonych Rafała Lasockiego i Radosława Kardasa. Pierwszy z graczy narzeka na uraz stawu skokowego, popularny „Kardi” zaś w Radzionkowie doznał kontuzji kolana. W tygodniu z zespołem nie trenował także Jovan Ninković. Mało tego do końca sezonu nie zagrają trzej podstawowi piłkarze KSZO. Mowa tu o Tomaszu Żelazowskim, Adrianie Sobczyńskim i Marcinie Dziewulskim, bowiem wytalują do USA, gdzie mieliby reprezentować barwy polonijnego klubu Polonia New York S.C. Jak się jednak okazuje w sobotę rano trzej gracze KSZO wsiadaj ponoć ną na pokład samolotu za ocean, co oznaczałoby, że w tym sezonie nie pomogą już hutniczemu zespołowi. Tak więc wyjściowa jedenastka na mecz z Kolejarzem będzie znacząco zmieniona. Nie spodziewałbym się goli po stronie gospodarzy. Goście natomiast pod względem meczy wyjazdowych są najgorszą drużyną w lidze. W 4 spotkaniach rozegranych na wyjeździe 1 strzelona bramka. Bilans 0-1-3. Stawiam na under w tym spotkaniu.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Odra Wodzisław - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Sandecja Nowy Sącz
Kurs: 2,75
bet365
Na dzisiejszą analizę do typów dnia wybrałem pojedynek naszej rodzimej I Ligi. Na przeciw siebie staną Odra Wodzisław Śląski oraz Sandecja Nowy Sącz. Ja faworyta upatruje tutaj w ekipie gości. Odra nie jest typowym zespołem własnego boiska. Potrafiła przegrać na swoich obiektach z ekipami Ruchu Radzionków oraz Piasta Gliwice. Straciła też sporo bramek bo siedem więcej na swoich obiektach straciły tylko ekipy z ogona tabeli. Ponadto w ekipie z Wodzisławia panuje kryzys. Klub ma ogromne zadłużenie i popada w coraz większe tarapaty. Pieniędzy domagają się firmy które współpracują z klubem oraz są też spore zaległości w opłaceniu czynszów piłkarzy grających w klubie właściciel nieruchomości domagał się nawet wyrzucenia graczy na bruk. Nie wydaje mi się aby gracze Odry dali się zmobilizować na te spotkanie z Sandecją. W ostatnim spotkaniu wyjazdowym udało im się wygrac co prawda z Niecieczą jeden do zera po bramce Rybskiego ale to nie ta sama klasa rywala. Sandecja z kolei walczy w tym sezonie, tak jak i w poprzednim o awans do Ekstraklasy. Zajmują oni obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu punktów. Ostatni ich ligowy pojedynek zakończył się zwycięstwem 3-1 z ekipą Warty Poznań. Dla Sandecji bramki strzelili Niane, Urban, Zawiślan Poznaniakom nie pomogła nawet dobra gra doświadczonego Piotra Reissa. Dzisiaj w popołudniowym sobotnim pojedynku widzę ogromną szansę ekipy z nowego Sącza na wywiezienie trzech punktów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: GKS Katowice - Nieciecza
Typ : 1
Kurs: 1,65
Buk : BetClic
Analiza:

W sobotę o godzinie 17:00 w Katowicach zagrają GKS Katowice z beniaminkiem LKS Nieciecza. GKS po zmianie trenera, zmianach w zarządzie i odświeżeniu składu zażegnał bardzo poważny kryzys. Od 4 spotkań nie przegrał, w tym 2 wygrywając u siebie a 2 remisując na wyjazdach. Drużyna z Katowic po odbiciu się od dna jest mocna na swoim terenie. Nieciecza natomiast na wyjazdach gra słabo. Jeśli wygrywa to u siebie. Do tej pory wygrała 2 mecze i obydwa w roli gospodarza. Na wyjazdach beniaminek nie zdobył nawet punktu. Biorąc pod uwagę to jak GKS gra w roli gospodarza i że wyszedł z bardzo poważnego kryzysu myślę, że Katowiczanie podbudowani będą chcieli zdobyć 3 pkt i odbijać się po mału od dolnych rejonów tabeli. Dla odważnych być może i HC na Katowice po kursie 2,8. Wynik meczu 2-0 lub 3-1 :smile:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
ŁKS Łódź - Górnik Polkowice
ŁKS na fali, wygrywa mecz za meczem. Dzisiaj zabraknie Jakuba Koseckiego, ale do dyspozycji wrócili Kłus i Adamski, którzy mogą być istotni dla tej drużyny. W Polkowicach widoczny brak skrzydłowego Piotrowskiego, ale Górnik i tak solidnie punktuje mając bezpieczną pozycję w górnej części tabeli. Wydaje się jednak, że z tego meczu zwycięsko wyjdą gospodarze. ŁKS jest na fali, a Górnik mimo wszystko częściej punktuje w domu. I choć kurs ciągle spada to uważam, że po 1,55 jeszcze warto zagrać na gospodarzy.
ŁKS Łódź - 1,55 w Tobet ✅ 1:0
 
maui 83

maui

Użytkownik
MKS Pogon Szczecin - GKP Stilon Gorzów Wielkopolski
Pogoń bez szału w tabeli miejsce 11 z dorobkiem 13 punktów, Stilon natomiast gra w kartkę co spowodowane jest licznymi kontuzjami i wykluczeniami za kartki, ale z 16 punktami zajmuję 6 lokatę.
Jest to mecz derbowy i z podtekstami dla kibiców, ale także np dla Petrika czy Janukiewicza, którzy to zmobilizują się maksymalnie na to spotkanie. O kibicach nie ma co wspominać, z Gorzowa przyjedzie około 500 kibiców. Piłkarze obu ekip zapowiadają walkę na całego a dodatkowo do składu GKP wraca wartościowy i jak się okazało po meczu z Flotą bezcenny walczak Adrian Łuszkiewicz. Mecz będzie można obejrzeć w TVP Sport i za pewne to też podniesie range spotkania.
Ja upatruję tu szanse dla Stilonu przy dobrej grze w obronie, ale ostatnio wypadł Jasiński do końca rundy co obniża jej wartość. W napadzie nie będzie Górskiego (czerwień z flotą) a Drozdowicz jakoś zagubiony. Dlatego też stawiam X. Utwierdza mnie w tym absencja dwóch ważnych ogniw ekipy ze Szczecina czyli Petasza i Ławy(pauza za kartki).
Stawiam X i liczę na emocje przed TV.
Kurs na remis 3.30 expekt
 
czarodz1ej 256

czarodz1ej

Użytkownik
MKS Pogon Szczecin - GKP Stilon Gorzów Wielkopolski
Pogoń bez szału w tabeli miejsce 11 z dorobkiem 13 punktów, Stilon natomiast gra w kartkę co spowodowane jest licznymi kontuzjami i wykluczeniami za kartki, ale z 16 punktami zajmuję 6 lokatę.
Jest to mecz derbowy i z podtekstami dla kibiców, ale także np dla Petrika czy Janukiewicza, którzy to zmobilizują się maksymalnie na to spotkanie. O kibicach nie ma co wspominać, z Gorzowa przyjedzie około 500 kibiców. Piłkarze obu ekip zapowiadają walkę na całego a dodatkowo do składu GKP wraca wartościowy i jak się okazało po meczu z Flotą bezcenny walczak Adrian Łuszkiewicz. Mecz będzie można obejrzeć w TVP Sport i za pewne to też podniesie range spotkania.
Ja upatruję tu szanse dla Stilonu przy dobrej grze w obronie, ale ostatnio wypadł Jasiński do końca rundy co obniża jej wartość. W napadzie nie będzie Górskiego (czerwień z flotą) a Drozdowicz jakoś zagubiony. Dlatego też stawiam X. Utwierdza mnie w tym absencja dwóch ważnych ogniw ekipy ze Szczecina czyli Petasza i Ławy(pauza za kartki).
ja dodam od siebie że w szczególności nieobecność Ławy to spore osłabienie dla Pogoni. Po meczu z Legią odniosłem wrażenie że cała gra portowców opiera się na tym graczu. To on rozdaje piłki to on miał okazje 1 na 1 z bramkarzem, to on jest kreatorem gry. Petasz od dłuższego czasu coś narazie nie błyszczy jak w ubiegłym sezonie, chodź rzuty wolne zawsze są groźne w jego wykonaniu. Pozostaje jeszcze Moskalewicz, ale jeśli obrońcy Gorzowa wyeliminują go z gry, to myśle że jest nawet duża szansa na zwycięstwo.
moj typ: 2 kurs 4.5 bet365
ps. troche tez patriotycznie bo będę na tym meczu :cool:
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Z aktualnej kolejki moją uwage zwróciły dwa mecze. Myśle że warto zainteresować sie tymi spotkaniami bo kursy są naprawde kuszące,niestety nie mam czasu na pisanie jakiejś głębszej analizy. Sam napewno zagram te mecze bo prawdopodobienstwo że wejdą jest dość duże.

Nieciecza - ŁKS Łódź 2 (2.10)✅

Nieciecza wiadomo wg mnie najsłabszy beniaminek z bardzo słabym bilansem zarówno u siebie jak i na wyjezdzie ostatnio co prawda urwali pkt w Katowicach ale stracili też podstawowego golkipera który jest kontuzjowany na dodatek ŁKS jest w gazie i nie wydaje mi sie żeby stracił chociaż punkt na ich terenie.

Górnik Polkowice - KSZO Ostrowiec Św. 1 (1.95)✅

Co do spotkania w Polkowicach to wiadomo co sie dzieje ostatnio w KSZO i o ile ze słabym Kolejarzem u siebie udało sie dość efektownie wygrać to w Polkowicach na pewno już tak łatwo nie będzie. Górnik to bardzo ułożona,zgrana drużyna ze świetnym bilansem w spotkaniach u siebie myśle że na KSZO które zapewne do Polkowic przyjedzie sie bronić spokojnie wystarczy.

✅✅
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Na Górnik bym uważał, bo z tego co wiem to będą w tym meczu osłabieni. Sam miałęm to grać, ale po przeanalizowaniu kłopotów Górnika zrezygnowałem, bo w KSZO sytuacja trudna jest od 1 kolejki, a w każdym meczu walczą do upadłego. Ja bym tego nie ruszał.
Ciekawiej już wygląda Podbeskidzie z osłabioną Wartą, za 1,55 ✅ 2:0
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zgadzam się co do Podbeskidzia. Pewnie idą po awans i na razie ciężko będzie ich zatrzymać, są w gazie powinni wygrać.
Gorzów powinien także rozprawić się z Dolcanem. GKP jest solidną drużyną, Dolcan wydaje się że nie ma odpowiednich argumentów w tym sezonie. Ciężko będzie im odbić się od dna, inni zdobywają punkty, a Dolcan stoi w miejscu.
W niedzielę można zaryzykować i postawić na dwa wyjazdowe zwycięstwa. Floty i ŁKS-u. O tych spotkaniach napiszę obszerniejszą analizę.
 
M 2

moskal_

Użytkownik
ważne info co do spotkania Podbeskidzia z Warta Poznań.
Piotr Reiss, Tomasz Magdziarz, Paweł Iwanicki, Alain Ngamayama, Łukasz Radliński... i Zbigniew Zakrzewski. Ci piłkarze narzekają na kontuzje i z pewnością nie pojawią się na murawie stadionu w Bielsku-Białej podczas ligowego meczu Warty z Podbeskidziem.
info z oficjalnej strony Warty.
Podbeskidzie po porażce z Piastem będzie chciał się zrehabilitować i wygrać przed własną publicznością. To ważne spotkanie dla nich ponieważ w następnych 2 spotkaniach zmierzą się z Łęczna i Sandecja na wyjeździe i dzisiaj powinni zainkasować ważne 3 pkt. W drużynie praktycznie nie ma kontuzji. Po kursie 1,50 jaki oferuje Bwin moim zdaniem warto zagrać.
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Warto dodac ze Warta ledwo wiaze koniec z koncem , klub jest kompletnie bez kasy ...
Jeszcze Sandecja jest godna uwagi , wracaja Aleksander , Borovicanin oraz Kowalczyk , W Lecznej nie zagra 3 zawodnikow podstawowych ktorych nie chce mi sie szukac ;) Sandecja po remisie jest mocno zmotywowana i przy twierdzy klinskiego zdobedzie napewno 3 pkt ktora pomoga jej w awansie do E-klasy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom