>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Piast Gliwice - Katowice Typ: 1 Kurs: 1.85
Co myślicie o tym spotkaniu . Jak dla mnie mały pewnik z niedzielnej oferty buków na kursy 1.80 i więcej . Piast w pierwszej kolejce wygrał bez trudu z Odrą na wyjeździe 0:3 a Katowice zaledwie remis u siebie z Dolcanem Ząbki .
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Wg mnie, no-bet. Piast wygrał wysoko i pewnie, ale Odra nie powinna sie liczyć w czubie tabeli, raczej będzie niezłym średniakiem tej ligi. GieKSie natomiast pierwszy mecz nie wyszedł, ekipe mają jednak zgrabną, wg mnie z czołówki I ligi. Pachnie mi tu remisem, ale równie dobrze możliwy każdy wynik. Kurs ładny ale jak dla mnie po 33% dla każdego rozwiązania (1 X 2), może być tu wszystko.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Bardzo dobry kurs na Kluczbork ze Stróżami. 2.15 biorę w ciemno. Kluczbork już w tamtej rundzie prezentował się świetnie, w ogóle piłkarsko ta ekipa wygląda bardzo dobrze i przyjemnie się ją ogląda. W starciu z beniaminkiem powinni odnieść spokojne zwycięstwo. Polecam przyjrzeć się temu meczowi. Do tego ŁKS x2 na Ząbkach (1.40 Tobet).
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Też myślałem o Kluczobrku. Dobry piłkarsko zespół, na pewno dużym osłabieniem jest odejście Soboty do Śląska ale to tylko ejden kluczowy zawodnik który odszedł z MKS-u. Kolejarz Stróże wogóle mi nie pasuje do tej ligi.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Tak panowie. Jestem z Kluczborka i mogę coś napisać o MKS. Przyszedł świetny obrońca Maciej Wilusz, już w 1 kolejce był w 11 kolejki według Piłki Nożnej. Nowy jest też Dariusz Góral, w debiucie z Ruchem zdobył wspaniałego gola, Jędrzejowski, dobry, młody, żywiołowy pomocnik, Grzegorz Skwara, bardzo doświadczony ligowiec. W ataku Półchłopek, choć ostatni mecz mu nie wyszedł to jednak jest to ważna postać w druzynie. Na skrzydłach występują Nitkiewicz z Niziołkiem, w środku Glanowski i Kazimierowicz lub Copik. W obronie mamy Odrzywolskiego i właśnie Wilusza, na bokach Stawowy i Orłowicz. No i w bramce taka gwiazda z Kluczborka, Krzysztof Stodoła. Z Kolejarzem jutro MKS powinien dać sobie bez problemu radę.
Mój typ : 1
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Gorzów - Radzionków
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betsson
W sobotę o 17 Gorzowiane zagrają drugi mecz u siebie. W pierwszym pokonali dość pewnie i wysoko (3:0) zespół Sandecji, który aspirował w zeszłym sezonie do walki o &quot;ekstraklasę&quot;. Ruch jako beniaminek w swoim debiucie zremisował na własnym stadionie 1:1 z Kluczborkiem. Nie chcę byc osądzany o stronniczość itp. ale gra Gorzowian, którą widziałem na żywo, naprawdę napawała optymizmem. I właśnie myslę, że w sobotę będą grać na tej samej fali co w środę.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Gornik Leczna - LKS Nieciecza 07-08-10 18:00
typ 2 kurs 4.25
Jak dla mnie idealny kurs dla beniaminka który ma zawojować I liga. Są pieniądze jest dobra amosfera w klubie i nowi zawodnicy. Do tego dobre wyniki w sparingach oraz falstart pierwszoligowy. Zawodnicy będą gryść murawe by pokazać się jak z najlepszej strony. Beniaminki tak mają ;)
A tak ogólnie to kurs bardzo zachęca.
Pogon Szcecin - KSZO Ostrowiec 08-08-10 19:15 1,50
Patrząc na sklad drużyny Kszo to kurs zawysoki na pogoń. Kszo gra juniorami.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Co do tego Wilusza z MKS

Na czwartkowym treningu kontuzji nabawił się obrońca Maciej Wilusz. Piłkarz zasilił nasz zespół przed sezonem. Zagrał już cały mecz z Ruchem Radzionków, w którym MKS zremisował 1:1. W czwartek na popołudniowym treningu na głównej płycie piłkarze grali gierkę między sobą. W pierwszych minutach w ferworze walki obrońca starł się z innym graczem. Po walce o piłkę kolano Macieja Wilusza “poleciało” w niekontrolowany sposób i nasz piłkarz przewrócił się na murawę z ogromnym bólem…

Wstępne prześwietlenie pokazało “skręcenie”, ale zawodnika czekają dalsze specjalistyczne badania. Oby nie było to nic groźnego (typu więzadła). Powodzenia, trzymamy kciuki.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Może komuś składy się przydają z meczu Warty z Odrą:

Warta Poznań - Odra Wodzisław
sobota, 18:00
sędziuje Wojciech Krztoń (Olsztyn)
Przypuszczalne składy
Warta: Radliński - Zawadzki, Jasiński, Wichtowski, Ngamayama - Magdziarz, Wojciechowski, Laskowski, Iwanicki - Reiss, Zakrzewski.
Odra: Buchalik - Słodowy, Radler, Markowski, Pielorz - Woś, Kuranty, Kokoszka, Białożyt - Rybski, Szalamberidze.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jutro zapowiadają się ciekawe i tym samym trudne do wytypowania mecze. W pierwszym meczu Dolcan zagra z ŁKS-em. Gospodarze są bardzo niestabilną drużyną , bo jest tak że potrafią zagrać bardzo dobry mecz - ew. uzyskać w meczu korzystny rezultat, bo np ten w Katowicach można za taki uznać to mimo wszystko przeplatają to ze słabymi meczami. ŁKS sezon zaczął bardzo udanie od zwycięstwa ze szczecińską Pogonią. Rywal zdecydowanie silniejszy od Dolcanu, ale trzeba zaznaczyć że tym razem ŁKS zagra na wyjeździe. Ząbki to bardzo trudny teren, nie jeden faworyt się o tym przekonał jadąc tam często po &quot;łatwe&quot; 3 punkty. Mimo wszystko patrząc na personalia obu zespołów i ich potencjał przychylam się do typu na zwycięstwo ŁKS-u po bardzo dobrym kursie. Zwycięstwa gospodarzy bym się nie spodziewał. Także jeśli coś ma się przydarzyć to nielubiany przez wielu remis.
ŁKS win - 2,40
ŁKS lub remis - 1,35
W drugim niedzielnym meczu Nowy Sącz zagra ze Świnoujściem. Dwie drużyny które reprezentują bardzo zbliżony poziom. Flota bardzo dobrze weszła w sezon wygrywając na wyjeździe z KSZO 2:0. Sandecja zaczęła najgorzej jak można było, bo od porażki z GKP Gorzów aż 3:0. Teraz muszą się szybko podnieść po dotkliwej porażce, bo do Nowego Sącza przyjeżdża drużyna ze Świnoujścia. Wyspiarze zawsze dobrze wchodzili w sezon, w zeszłym sezonie mieli fantastyczną serię której długo nikt nie mógł przerwać. Sandecja w zeszłym sezonie liczyła się przecież w walce o awans, a teraz na początku sezonu przegrywają w takim stylu ? Jak dla mnie remis...
Remis - 3,20
Mecz Pogoni sobie odpuszczam.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Pogon Szcecin - KSZO Ostrowiec 08-08-10 19:15 1,50
Patrząc na sklad drużyny Kszo to kurs zawysoki na pogoń. Kszo gra juniorami.
Poczytaj dokładnie i dopiero wtedy pisz... hmmm pomyślmy w meczu z Flotą zagrał aż..... 1 JUNIOR.
Wiec KSZO nie gra juniorami.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, I liga, 19:15
Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.
Typ: Pogoń -2.0 gola
Kurs: 4.00
Betsafe
Ostatnie spotkanie 2 kolejki I ligi, w którym zmierzą się Pogoń Szczecin oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze dysponujący najwyższym budżetem w pierwszej lidze. W pierwszej kolejce Szczecinianie przegrali z innym kandydatem do awansu - ŁKS-em na wyjeździe 1:2, natomiast KSZO przegrało u siebie 0:2 z Flotą. KSZO jest niestety jednym z kandydatów do spadku, w zeszłym sezonie co prawda radzili sobie nieźle zajmując ostatecznie 8 miejsce, ale to właśnie ten drugi sezon zeszłorocznego beniaminka będzie o wiele trudniejszy. Pogoń zajęła w zeszłym sezonie 5 miejsce, mając jeszcze kilka kolejek przed końcem szanse na awans, zagrali także w finale Pucharu Polski, po wzmocnieniach przed tym sezonem, mają dużo większe szanse na awans. Z Pogoni odeszli: Petrik, Parzy, Rydzak oraz Koman, a pozyskani zostali: Dymkowski, Kolendowicz, Matuszczyk, Ława, Gwaze i Kupczenko. Jeśli chodzi o KSZO to przed sezonem odeszli: w/w Matuszczyk oraz Folc, A. Cieśliński, Szymoniak oraz T.Cieśliński, a skład został wzmocniony przez takich zawodników jak: Lasocki, Woropajew oraz Łatkowski. Pogoń w spotkaniach u siebie w zeszłym sezonie grała zbyt otwartą piłkę, przez co jej bilans nie był tak dobry jak mógł: 8 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażki, bilans bramkowy 26:16, ale co mają powiedzieć piłkarze KSZO, którzy w meczach wyjazdowych w zeszłym sezonie mieli bilans: 2 zwycięstwa, 5 remisów i 10 porażek, bilans bramkowy 17:35. Olgierd Moskalewicz jeden z filarów Pogoni mówi w przed meczowych wywiadach że muszą zagrać u siebie mądrzej w tym sezonie, przede wszystkim na zero z tyłu, a tak się składa że słabe na wyjazdach KSZO przyjeżdża do Szczecina osłabione, zwłaszcza właśnie w ofensywie, na mecz pojechało zaledwie 17 piłkarzy, nie zagra Wojciech Białek, który się zatruł, młody Kapsa nie jest przygotowany by zagrać więcej niż kilka minut, zabraknie także Dębniaka, który miał problemy z oddychaniem po upadku na treningu, a z pełnym obciążeniem nie trenuje jeszcze Frańczak, do gry nie został potwierdzony Wasilewski, nie zostały także jeszcze załatwione wszystkie formalności co do transferów Trzeciakiewicza i Zielińskiego, a niepewna jest forma i występ Jarosława Białka, który ostatnio trenował indywidualnie. Wszystko wskazuje na to że Pogoń powinna bez problemu pokonać KSZO przynajmniej 3 bramkami, jako że ekipa z Ostrowca Świętokrzyskiego nie ma czym straszyć w napadzie stawiam na wynik zapewne goście nie strzelą bramki, pewnie odjadą z bagażem 3 bramek. W zeszłym sezonie oba mecze pomiędzy tymi ekipami wygrała Pogoń.
h(0-1) 1 -&gt; 2.50 tobet
polecam!
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Pogoń Szczecin vs. KSZO Ostrowiec
Typ: 1
Kurs: 1,50 lub Handi - 1 po kursie 2,50

Druga kolejka w 1 lidze polskiej. Spotkają się drużyny jakże różne od siebie, z zupełnie innymi ambicjami. Pogoń to główny faworyt do awansu do naszej &quot;wspaniałej&quot; Ekstraklasy, zaś KSZO to jeden z kandydatów do spadku... Jak wiec potoczy się pojedynek Dawida z Goliatem, czy KSZO ma jakiekolwiek szanse ?

Moim zdaniem (i nie tylko moim) zespół z Ostrowca choć tak bliski memu sercu, polegnie w Szczecinie. Zespół Pogoni tak jak napisałem, to główny kandydat do awansu. Pogoń ma bogatego sponsora oraz budżet w granicach 13 mln złotych, co pozwoliło wzmocnić się zespołowi prowadzonemu przez Piotra Mandrysza. Do zespołu przed sezonem przyszli Marcin Dymkowski, Robert Kolendowicz (Obaj Odra Wodzisław), Bartosz Ława (Arka Gdynia), oraz Łukasz Matuszczyk (KSZO Ostrowiec). Pierwszych trzech graczy chyba nikomu przedstawiac nie trzeba, Ława ostatnio bardzo dobry sezon w Gdyni, Matuszczyk najlepszy lewy obrońca pierwszej ligi, który spokojnie poradziłby sobie w Ekstraklasie. Jednak najwazniejsze jest to że z zespołu Portowców nie odszedł nikt ważny. Postawiono na budowanie kolektywu, który gra ze sobą już ponad rok. W tamtym roku Pogoń była juz bardzo silnym zespołem, a w tym są na pewno jeszcze mocniejsi. Szczecinianie swój pierwszy mecz co prawda przegrali, lecz przeciwnik był z górnej półki - ŁKS to także marka która w tym sezonie powalczy o powrót na salony, Portowcy mimo iż prowadzili 1:0 ostatecznie spotkanie przegrali 2:1 i nie trzeba nawet mówic jak bardzo zależy im na zwycięstwie nad KSZO.

Pamietamy KSZO z poprzedniego sezonu kiedy to zespół wygrywał z Górnikiem Zabrze czy ŁKSem. W tym sezonie takich wyników w Ostrowcu na pewno nie będzie. Bardzo złe zarządzanie klubem, długi rzędu prawie 2 mln złotych i brak planu naprawczego spowodowało że z Ostrowieckim zespołem pożegnali się najlepsi piłkarze którzy stanowili o sile zespołu. Z Ostrowcu odeszli: Adam Cieślinski (najlepszy strzelec), Łukasz Matuszczyk (najlepszy lewy obronca), Tomasz Ciesielski (bardzo dobry doświadczony środkowy obronca), Marcin Folc (drugi najskuteczniejszy gracz), Marcin Kajca, Jarek Wieczorek oraz Łukasz Szymoniak. Jak widac ubytki są i to bardzo bardzo duże. Na ich miejsce sprowadzono Rafała Lasockiego (może ktoś kojarzy, były gracz Lecha, w swoim debiucie w reprezentacji strzelił piękną bramkę szczupakiem, wychowanek KSZO), Klaudiusza Łatkowskiego (wychowanek KSZO), Jakuba Woropajewa (wychowanek KSZO) oraz Wojciecha Białka (Motor Lublin). Jedynie Lasocki i Białek to jakies wzmocnienia. Zespół z Ostrowca ma zakontraktowac w nablizszym czasie Michała Zielinskiego i to bedzie jakies wzmocnienie jednak w spotkaniu z Pogonią na pewno nie zagra. Jak widać ambicje obu drużyn są zupełnie inne, Pogon bedzie walczyc o awans, KSZO bronic się bedzie przed spadkiem.
Nie widze tutaj innego wyjścia, jak wygrana Pogoni. Serce mówi KSZO, rozum mówi Pogon i w tym wypadku posłucham się rozumu...

PS. KSZO zagra w Szczecinie poważnie osłabione... Do Szczecina pojechało tylko 16 zawodników... Nie zagra najlepszy napastnik Wojciech Białek, wiec do dyspozycji bedzie tylko Kanarski oraz wiekowy juz Tomek Żelazowski, nie zagra także Adrian Franczak oraz niepewny jest wystep rozgrywającego Ostrowieckiego zespołu, najlepszego zawodnika Jarka Białka który trenował ostatnio indywidualnie.... Pogon z handi -1 gramy Panowie !!!
 
legia 122

legia

Użytkownik
Dolcan Ząbki-ŁKS ŁÓDŹ (+1,5)

typ: 2

kurs: 1,125

Łodzianie mają w składzie dużo bardziej doświadczonych zawodników - duża ich część z dosyć bogatą przeszłością w ekstraklasie.
także doświadczenie i umiejętności czysto piłkarskie po stronie ŁKSu.
w ubiegłym sezonie 3:0 , 0:0 , także nawet bramki nie stracili jeszcze w potyczkach z drużyną z Ząbek.
Chcąc wrócić do elity nie mogą sobie pozwolić na porażki z zespołami pokroju Dolcanu.
+ 0,5 czyli klasyczne x2 również polecam po 1,45
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Nowak masz racje Kszo nie gra juniorami ale 9 zawodników z ich ekipy to piłkarze którzy przyszli z MKS Kszo Juniors. Dzisiaj zagrali bardzo dobre spotkanie i nie można ich lekceważyć. Życze im żeby się utrzymali.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec 1,55 3.50 5.75 ✅ 1:0
Dla tych co nie oglądali meczu; Pogoń wygrała tylko 1:0 (przez co wielu osobom niestety nie weszły hc) ale przewagę mieli zdecydowaną i wyraźną. Widać jeszcze, że nie ma zgrania, musi chyba minąć jeszcze kilka kolejek zanim to zacznie dobrze funkcjonować. KSZO praktycznie całe spotkanie w defensywie, z nieśmiałymi próbami kontrataków. Trzeba im przyznać, że gra obronna w tym meczu nie wyglądała najgorzej, ale to jedyny ich plus. Czeka ich ciężka walka o utrzymanie. Ja sie ciesze natomiast, że mój główny typ weekendu wszedł, i obyło się bez niespodzianki.
 
G 0

gringoradek

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się mecz ŁKS&#39;u z Piastem. Ciekawym rozwiązaniem na tą kolejkę byłoby postawienie na GKS, Warta wydaję się być jakby bez formy na początku rozgrywek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom