>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F [Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Płd]

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
przepraszam ze sie wtrace ale..... mnie krew zalewa jak czytam posty pokroju Twojego, a czy Ty jestes jakas wyrocznia aby negowac czyjes typowania, jak sam wiesz mecz meczowi nierowny i to, ze na razie pada malo bramek nie oznacza, ze nagle nie zacznie padac wiecej, wyczytales to w gwiazdach czy przyjaciolce, daj chlopakowi spokoj, zreszta nie jestes pierwszy co sie go czepia, udziela sie podaje jakies tam analizy regularnie od dlugiego czasu, czesto wchodzily mu typy negowane przez duze grono forumowiczy wiec po co takie docinki proba rozbicia czyjegos toku myslenia swoim odgornym podejsciem, troche wiecej luzu, forum jest po to zeby sobie pomagac a nie aby sie scierac i ponizac kogos albo jego typy, ile ludzi tyle opinii, naprawde polecam troche wiecej dystansu, sorry za offtop ale zeby nie bylo z tej grupy na dzis
Niemcy - Szwecja 1 @1.50
Nie jestem wyrocznia ,ale jak sama historia pokazuje że sWedzi to nie są chłopy do bicia. Z przodu nie mają kim straszyć i jak dociekam będzie to spotkanie podobne do meczu Hiszpani z Iranem czy Brazyli z Kostaryka. Sorry ale ale nawet w przypadku prowadzenia Niemców nie widzę ataku na hura i strzelaniu 3-4 bramek bo czeka ich jeszcze jedno spotkanie z Korea. Co więcej z tego co widzimy te wszystkie topowe drużyny na mundialu niemiłosiernie się męczą poczynając od Belgii kończąc na Brazyli , a przeciwników nie mieli wybitnych . Więc nie wydaje mi się żeby tutaj Szwecja się polozola i dostała 3 gole, nie wydaje mi się również że Niemcy sobie pozwolą na stratę gola przy takiej atmosferze i zanagazowaniu jakie teraz u nich panuje . Maxymalnie widzę tutaj 2 gole, długie akcje Niemców i próba przebicia się przez szwedzki mur.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Nie jestem wyrocznia ,ale jak sama historia pokazuje że sWedzi to nie są chłopy do bicia. Z przodu nie mają kim straszyć i jak dociekam będzie to spotkanie podobne do meczu Hiszpani z Iranem czy Brazyli z Kostaryka. Sorry ale ale nawet w przypadku prowadzenia Niemców nie widzę ataku na hura i strzelaniu 3-4 bramek bo czeka ich jeszcze jedno spotkanie z Korea. Co więcej z tego co widzimy te wszystkie topowe drużyny na mundialu niemiłosiernie się męczą poczynając od Belgii kończąc na Brazyli , a przeciwników nie mieli wybitnych . Więc nie wydaje mi się żeby tutaj Szwecja się polozola i dostała 3 gole, nie wydaje mi się również że Niemcy sobie pozwolą na stratę gola przy takiej atmosferze i zanagazowaniu jakie teraz u nich panuje . Maxymalnie widzę tutaj 2 gole, długie akcje Niemców i próba przebicia się przez szwedzki mur.
Hmmmm widzisz mozna kulturalniej podyskutowac? Jak widac mozna ???? Ja rowniez uwazam, ze skonczy sie max 2-0 ale pamietaj nie ma co negowac czyichs typow , kazdy i tak gra swoje na forum mozna jedynie sie czyms zasugerowac i przemyslec, ale decyzja i tak zawsze nalezy do danego gracza, pozdro
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niemcy - Szwecja poniżej 2.5 1,99 fortuna ⛔
Niemcy pod ścianą po przegranej z Meksykiem, ale chyba nikt sobie nie wyobraża by po dzisiejszym dniu bukowali bilety do domów. Dla Szwedów najważniejsze będzie zdobyć jakiekolwiek punkty bo w kieszeni mają już trzy po pojedynku z Koreą. Jak będzie wyglądał ten mecz raczej każdy się spodziewa - autobus Skandynawów, w czym bądź co bądź są dobrzy i zwiększający się z każdą minutą napór Niemców. Mecz z Meksykiem obnażył jednak kłopoty w takiej grze. Brakowało klasowego napastnika, który by polował na wybite przez bramkarza piłki. Przede wszystkim brakowało szybkiej gry i Meksyk bez problemów się przesuwał zasłaniając dostęp do własnej bramki. Przebić się przez obronę Szwedów może być Niemcom jeszcze trudniej. Z drugiej strony zespół Trzech Koron ma znacznie mniejszy potencjał w ataku niż Meksyk.
 
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Niemcy- Szwecja:
Poniżej 0.5 Liczba Goli strzelonych przez Gości @ 2.12 Unibet
Niemcy -1.5 Handicap Rzutów rożnych – 1. Połowa @ 1.60 Unibet
Podpinam się pod wcześniejszymi analizami tego meczu. Niemcy będą napierać od samego początku. Szwecja będzie stawiala autobus od samego poczatku meczu, a z przodu nie mają czym postraszyć. Myślę, że obrońcy Niemiec juz nie popełnią takich błędów jak w pierwszym meczu. Wydaje mi się, że ten bet jest lepszym typem od under 2,5. W obu betach założenie jest takie, że Szwecja nie strzela bramki, a w przypadku wygranej Niemiec 3:0 bet na under 2,5 jest przegrany.
Drugi bet na rożne Niemców w pierwszej połowie. Niemcy będą napierać od samego początku. Nabicie 2,3 rożnych w pierwszej połowie, myśle że będzie formalnością. Czy Szwecji uda się coś nabić? Wątpie... będą skupieni na obronie i małą liczbą zawodników będą atakować, wiec prawdopodobieństwo wbicia kilku rożnych jest małe.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Korea Południowa (-3,5) - Meksyk Liczba fauli 1,85 LvBet ✅ 24-7
O Korei i ich problemach ze składem pisałem przed meczem ze Szwecją. Tamten mecz to była przede wszystkim walka. Z tego powodu dużo fauli - 43, z czego 23 ze strony Korei. To nie jest niespodzianka, bo Koreańczycy z południa tak po prostu grają. Świetnie jest to podsumowane w Skarbie Kibica Przeglądu Sportowego - mylą zaangażowanie z agresją w grze. Szwedzi też dobrze się czuli w takiej wymianie, więc sędzia miał co robić. Dziś grają z Meksykiem - ekipą techniczną, grającą szybką piłkę. Ci broniąc się przeciwko Niemcom mieli 15 fauli. W tym spotkaniu tak dużo już nie powinni łamać przepisów, bo przeciwnik nie jest tak wymagający. Są zdecydowanymi faworytami, piłkarsko lepsi. Koreańczykom może być ciężko zatrzymywać rozpędzonych Velę, Layuna czy Lozano. Spodziewam się szybkiej piłki w wykonaniu Meksyku. Korea może się przeciwstawić jedynie grą kolektywną i agresywnym odbiorem.
Sędziuje Mazic - mimo, że pokazuje mało kartek, to jednak sporo gwiżdże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
A 320

azael

Użytkownik
Niemcy + Meksyk 2.70

Nasi zachodni sąsiedzi nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów gdyż ta na 90% wyeliminuje ich z turnieju. Wiadomo nazwiska nie grają ale nie oszukujmy się Niemcy piłkarsko są o klasę wyżej od Szwedów.
Czy Meksyk jest mocny? Ciężko stwierdzić to po wygranym meczu z Niemcami jedno jest pewne słaba jest Korea Płd.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
bardzo prawdopodobne jest, ze z uwagi na kontuzje nie zagra dzisiaj Hummels. Do tego jest sporo plotek, ze bedzie wiecej zmian w skladzie -miedzy innymi na lawce ma byc Ozil i Khedira.
Poki co kursy na wygrana Niemiec rosna -na Betfair jest juz @1,57, a jeszcze niedawno bylo @1,4.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Ozil i Khedira na ławce to akurat wzmocnienie. W reprezentacji Szwecji panuje wirus pokarmowy 3 rezerwowych szwedzkich zawodników nie przyleciało do Sochi. Lekarze obawiają się że to dopiero początek.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Ozil i Khedira na ławce to akurat wzmocnienie. W reprezentacji Szwecji panuje wirus pokarmowy 3 rezerwowych szwedzkich zawodników nie przyleciało do Sochi. Lekarze obawiają się że to dopiero początek.
nie do konca rezerwowych, bo Pontus Jansson wyszedl w podstawowym skladzie z Korea. Trzech graczy zostalo odizolowanych poki co. Do tego Szwecja miala jeden dzien mniej na odpoczynek.
Mimo wszystko jednak, tak jak pisalem wczesniej, tego meczu w pre nie ruszam.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co sądzicie na temat zakłądu: Over 7.5 strzałów celnych w meczu Niemcy vs Szwecja? Wydaje się, że Niemcy będą atakować, myślą, że nawet jak strzelą na 1:0, będą chcieli jeszcze coś trafić ze względu na ewentualne bramki i ewentualne widmo meczu z Brazylią w kolejnej rundzie. Co myślicie na ten temat ?
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
czego nie liczy chociażby Unibet.U nich gol to nie strzał w światło bramki.Nie wiem jak jest u innych bukmacherów.
Z tego, co mi wiadomo, to takie zakłady rozlicza się na podstawie oficjalnych statystyk, więc bukmacherzy nie mogą sobie sami ustalać, który strzał był celny, a który nie. W razie wątpliwości zawsze można podać staty ze strony mundialowej FIFA.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Korea - Meksyk 1:2
Meksyk
1,77
Meksyk i powyżej 2,5 3,15
Korea nie ma nic do stracenia dziś, przegrali 0:1 ze Szwecją ale też nie pokazali kompletnie nic ciekawego. Co innego Meksyk, rewelacyjnie się ich oglądało... Byli dużo szybsi od Niemców i te kontrataki... mogli strzelić więcej bramek.
Dziś stawiam, że ten mecz będzie bardziej otwarty niż pierwsze mecze. Meksyk jeżeli nie zawiedzie to powinni spokojnie sobie poradzić z Koreą.
Czuję, że te mecz może zakończyć się minimum 3 bramkami.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 86

dzordan89

Użytkownik
Niemcy mieli w pierwszym meczu poważne problemy ze środkiem pola. Bardzo łatwo narażali się na kontry. Dodatkowo obrońcy grali wysoko a meksykanie mają szybkich skrzydłowych. Dziś ich rywalwm są Szwedzi w składzie których nie ma takich zawodników. Jest Forsberg który gra dostojnie. Napastnicy wysocy nie dysponujący przyśpieszeniem co pokazali w pierwszym meczu z Korea. Środek w reprezentacji Niemiec dziś całkiem inny niż w poprzednim meczu. Niemcy dziś pewnie wygrywają i to może nawet z handicapem.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Meksyk - Korea
Layun over 0.5 celnego strzału
@ 1.98 betsson
Co prawda nie taki kurs jak przed Niemcami gdzie było 3.2 , ale dziś też przeciwnik łatwiejszy i dużo więcej okazji dla Meksyku. Korea w obronie słabiutko do tego grają bardzo ostro. Layun uderza większość rzutów wolnych, więc okazja na strzał będzie. Z Niemcami uderzał 4 krotnie. Raz celnie, 2 razy z wolnego przestrzelił, i raz z dystansu panu bogu w okno. Jeden celny strzał dzisiaj na tle takiego przeciwnika to nie może sie nie udać.
25 min wystaczyło ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Niemcy - Szwecja
23.06.2018 20:00
1.drużyna liczba rzutów rożnych
Typ: +6.5
Kurs: 1.74
fortuna
Reprezentacja Niemiec po porażce z Meksykiem piłkarze Loewa nie mogą sobie pozwolić na kolejną wpadkę, a Szwecja trzeba przyznać jest bardzo niewygodnym rywalem. Reprezentacja trzech koron ma bardzo mocną twardo grającą defensywę którą bardzo trudno jest złamać przekonali się o tym Włosi w meczach barażowych który ale też Francuzi czy Holendrzy w grupie eliminacyjnej. W tych właśnie eliminacjach stracili zaledwie 9 bramek w 10 meczach.Joachim Loew czuję że sytuacja w grupie może stać się bardzo niebezpieczna i nie ma zamiaru czekać z odważnymi decyzjami. Nie ma żadnej wątpliwości że to Niemcy będą prowadzić grę a Szwecja będzie grać bardzo defensywnie, tylko od czasu do czasu wychodząc z kontrami. Myślę że Niemcom uda się nabić dość okazałą ilość rzutów rożnych.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Meksyk - Korea
Layun over 0.5 celnego strzału
@ 1.98 betsson
Co prawda nie taki kurs jak przed Niemcami gdzie było 3.2 , ale dziś też przeciwnik łatwiejszy i dużo więcej okazji dla Meksyku. Korea w obronie słabiutko do tego grają bardzo ostro. Layun uderza większość rzutów wolnych, więc okazja na strzał będzie. Z Niemcami uderzał 4 krotnie. Raz celnie, 2 razy z wolnego przestrzelił, i raz z dystansu panu bogu w okno. Jeden celny strzał dzisiaj na tle takiego przeciwnika to nie może sie nie udać.
Gdzie mozna znalezc ten typ bo nie widze go nigdzie
 
N 182

nafal

Użytkownik
semprebarca
niby tak nie może sie nie udać ale pewności nigdy nie będzie przed ostatnim gwizdkiem.
Typ dobry wg mnie
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Korea Poludniowa - Meksyk
Islandia zagrała pierwszy mecz rewelacyjnie a co się stało w drugim? Widzieliśmy... Mecz meczowi Panowie nierówny...Dla mnie ekipy z Ameryki Południowej to trochę tacy jeźdźcy bez głowy. Świetny mecz mogą poprzedzić słabiutkim i na odwrót. Korea jest drużyną wybieganą i kreatywną . To że fatalnie pudłowali w pierwszym meczu tu trochę inna sprawa. Piotrex007 - bardzo słuszne spostrzeżenia - tak przy okazji. Część graczy uległa &quot;efektowi ostatniego spotkania&quot; i chyba tylko przez ten pryzmat patrzy na Meksyk..
Korea nie jest ogórkiem i na murawie się nie położą.a Ile jest wart Meksyk zobaczymy dziś wieczorem...
Moje dwie propozycje

Korea Południowa + 1,5 kurs 1,35 ( typ główny ) wynik 1:2 FT
Korea Poludniowa 1x kurs 2,15 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Gdzie mozna znalezc ten typ bo nie widze go nigdzie
Normalnie wisi w ofercie cały czas , prawie na samej górze. Meksyk troche inne ustawienie i Layun troche cofnięty, szkoda że nie ma kuru na Vele, po 1.45 jest na Chicarito i Lozano, niby easy ale takich małych kursów nie ruszam.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Koreański bramkarz prezentuje się z dobrej strony, ale moim zdaniem Meksyk wpakuje ze dwie brameczki. Nie będą bawić się w kalkulacje, bo sami dobrze wiedzą, że zwycięstwo w tym meczu daje im awans i spokój przed ostatnim grupowym spotkaniem. Jest to drużyna bardzo ofensywna, więc nie wyobrażam sobie, że przejdą obok meczu. Będzie jazda.
Meksyk over 1,5 @1,95 Totolotek✅
E:
Korea Południowa 1 - 2 Meksyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom