>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F [Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Płd]

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Marciniak kolejny raz udowadnia, że jest sędzią, który bardzo nie lubi dyktować karnych i robi to tylko wtedy, jak ma pewność. Co do sprzyjania Niemcom, to w sumie normalne, że sędziowie sprzyjają najlepszym reprezentacjom świata, podobnie jak najlepszym klubom. Odpadnięcie mistrzów świata już w fazie grupowej mocno by obniżyło atrakcyjność mundialu.
Ja nie obstawiałem tego meczu, ale byłem jakoś dziwnie spokojny, że Niemcy wcisną zwycięskiego gola. Ta reprezentacja z tego słynie.
Zastanawia mnie obecna sytuacja w tej grupie. Załóżmy, że Niemcy wygrają wysoko z Koreą i wyjdą z pierwszego miejsca. Szwecja wygra minimalnie jedną bramką z Meksykiem i Szwecja i Meksyk będą miały taki sam bilans bramek. Kto wtedy awansuje? Jednym słowem- czy Szwecji wystarczy zwycięstwo jedną bramką?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Napisałem, ale mi usunęli. Na tym mundialu oprócz wytycznych FIFA w sprawie małej ilości kartek są też chyba wytyczne co do czasu doliczonego. W każdym dotąd rozegranym meczu z wyjątkiem bodaj jednego były 4-6 doliczonych minut nawet jak nie było żadnych przestojów. Nawet chyba sam podawałeś bet na ten czas doliczony lub ktoś inny...
Napisałem, ale mi usunęli. Na tym mundialu oprócz wytycznych FIFA w sprawie małej ilości kartek są też chyba wytyczne co do czasu doliczonego. W każdym dotąd rozegranym meczu z wyjątkiem bodaj jednego były 4-6 doliczonych minut nawet jak nie było żadnych przestojów. Nawet chyba sam podawałeś bet na ten czas doliczony lub ktoś inny...
Co do samego meczu emocje straszne. Miałem pogranie grubo Niemcy + Szwecja i na to poszły środki do wyczyszczenia całego mojego budżetu na mundial więc nie tylko Niemcy, ale i ja bym odpadł z mundialu ????
Mecz na miano finału. Niemcy w II połowie mieli dziesiątki sytuacji, grając na ogromnym zmęczeniu i stresie strzelili gola na miarę awansu w 95 min jak przystało na mistrzów świata... To było bardzo sprawiedliwe bo mieli mnóstwo sytuacji. Osobiście mimo wszystko Szwecji nie doceniłem...

Żebyś wiedział... ???? W zasadzie nie wierzyłem, że się uda...

Ludzie czy wy nie oglądacie meczów ? Przecież we wszystkich dają po 4-6 min czasu doliczonego, NAWET JAK KOMPLETNIE NIE MA PRZESTOJÓW. Co do gwizdania na Niemcy nie zgadzam się... 2 żółtą dla Boatenga i w rezultacie czerwoną to mało kto by dał na tym mundialu... Oglądałeś mecz Korea - Meksyk - chyba nie - tam powinny być z 3 czerwone dla Korei bo chcieli zrobić krzywdę zawodnikom Meksyku, po prostu chcieli im zrobić kontuzję... Sędziowie mają dawać mało kartek więc ta 2 dla Boatenga świadczy, że absolutnie nie gwizdał na Niemcy

Pewno byłby remis...
O tych wytycznych na doliczony to nie wiedziałem , ale 4 by wystArczyły hehe. Tak podawalem typy na doliczony czas bo sts w pierwszych 8,9 meczach wystawiał kursy od 1,75 do 1,95 i grubo na tym zarobiłem wiec oni chyba sami nie mieli pojecia o tych wytycznych. A co do kartki Boatenga to wedlug mnie zasłużona bo ostre wejscie z boku wiec druga zolta jak nic ale chyba przeoczyles fakt , ze Marcniak nie dal kartki i dopiero po chwili dostał sygnal od kolegów z Varu , ze powinien wyrzucic Boatenga
 
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Zastanawia mnie obecna sytuacja w tej grupie. Załóżmy, że Niemcy wygrają wysoko z Koreą i wyjdą z pierwszego miejsca. Szwecja wygra minimalnie jedną bramką z Meksykiem i Szwecja i Meksyk będą miały taki sam bilans bramek. Kto wtedy awansuje? Jednym słowem- czy Szwecji wystarczy zwycięstwo jedną bramką?
Wystarczy, bo wówczas będzie się liczył bezpośredni bilans pomiędzy zainteresowanymi drużynami, czyli Szwecja awansuje. Ponadto nawet w sytuacji gdyby wszystkie 3 zespoły miały identyczny bilans bramkowy, to również Meksyk odpada, bo wtedy odejmujemy tylko mecze z Koreą i w tej &quot;małej tabeli&quot; będą mieli najmniej strzelonych goli
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Marciniak kolejny raz udowadnia, że jest sędzią, który bardzo nie lubi dyktować karnych i robi to tylko wtedy, jak ma pewność. Co do sprzyjania Niemcom, to w sumie normalne, że sędziowie sprzyjają najlepszym reprezentacjom świata, podobnie jak najlepszym klubom. Odpadnięcie mistrzów świata już w fazie grupowej mocno by obniżyło atrakcyjność mundialu.
Ja nie obstawiałem tego meczu, ale byłem jakoś dziwnie spokojny, że Niemcy wcisną zwycięskiego gola. Ta reprezentacja z tego słynie.
Zastanawia mnie obecna sytuacja w tej grupie. Załóżmy, że Niemcy wygrają wysoko z Koreą i wyjdą z pierwszego miejsca. Szwecja wygra minimalnie jedną bramką z Meksykiem i Szwecja i Meksyk będą miały taki sam bilans bramek. Kto wtedy awansuje? Jednym słowem- czy Szwecji wystarczy zwycięstwo jedną bramką?
Skromne 1:0 wystarcza, bo beda miec po 6 pkt. i bilans bramkowy 3-2.W tym wypadku o kolejności w grupie i awansie Szwecji pkt 4.1
  1. punkty uzyskane we wszystkich meczach grupowych;
  2. różnica bramek we wszystkich meczach grupowych;
  3. liczba zdobytych goli we wszystkich meczach grupowych.
  4. 1) punkty zdobyte w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami. 2) różnica bramek w meczach grupowych pomiędzyzainteresowanymi drużynami 3) liczba strzelonych goli w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Przy każdym innym wyniki na korzyść Szwecji, tez ta drużyna awansuje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Marciniak kolejny raz udowadnia, że jest sędzią, który bardzo nie lubi dyktować karnych i robi to tylko wtedy, jak ma pewność. Co do sprzyjania Niemcom, to w sumie normalne, że sędziowie sprzyjają najlepszym reprezentacjom świata, podobnie jak najlepszym klubom. Odpadnięcie mistrzów świata już w fazie grupowej mocno by obniżyło atrakcyjność mundialu.
Ja nie obstawiałem tego meczu, ale byłem jakoś dziwnie spokojny, że Niemcy wcisną zwycięskiego gola. Ta reprezentacja z tego słynie.
Zastanawia mnie obecna sytuacja w tej grupie. Załóżmy, że Niemcy wygrają wysoko z Koreą i wyjdą z pierwszego miejsca. Szwecja wygra minimalnie jedną bramką z Meksykiem i Szwecja i Meksyk będą miały taki sam bilans bramek. Kto wtedy awansuje? Jednym słowem- czy Szwecji wystarczy zwycięstwo jedną bramką?
Jak Niemcy wygrają z Koreą 3 - 4 bramkami to wygrana Szwecji nic nie da w kontekście 1 miejsca. Generalnie w tej grupie będzie bardzo ciekawie bo każdy może awansować... Realnie awansować może: Szwecja, Meksyk i Niemcy. Największe szanse ma Meksyk z 1 miejsca i Niemcy z 2 miejsca. Meksykowi wystarczy jakikolwiek remis na 1 miejsce
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Marciniak dostaje informacje przez słuchawkę czy sytuacja była na tyle kontrowersyjna, że może użyć VARu. W tej sytuacji Marciniak widział tylko plecy Boatenga więc nie ma szóstego zmysłu i tego nie zauważył. Jednak co robili sędziowie od VAR? dlaczego nie było żadnej reakcji? To samo było wczoraj w meczu Serbia Szwajcaria gdzie były zapasy w polu karnym i nic...
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Jak Niemcy wygrają z Koreą 3 - 4 bramkami to wygrana Szwecji nic nie da w kontekście 1 miejsca. Generalnie w tej grupie będzie bardzo ciekawie bo każdy może awansować... Realnie awansować może: Szwecja, Meksyk i Niemcy. Największe szanse ma Meksyk z 1 miejsca i Niemcy z 2 miejsca. Meksykowi wystarczy jakikolwiek remis na 1 miejsce
jest bardzo ciekawie, bo czysto teoretycznie nawet Korea może jeszcze awansować. Mało realne, ale matematycznie jest też i taka możliwość.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
znowu się zaczyna. skoro nie dostawał żadnej informacji od VARU to po co miał go używać?
pozatym skoro dano mu szanse sędziować 2 jego spotkanie w fazie grupowej i to nie byle jakie to nie robią tego bez powodu.
Marciniak dostaje informacje przez słuchawkę czy sytuacja była na tyle kontrowersyjna, że może użyć VARu. W tej sytuacji Marciniak widział tylko plecy Boatenga więc nie ma szóstego zmysłu i tego nie zauważył. Jednak co robili sędziowie od VAR? dlaczego nie było żadnej reakcji? To samo było wczoraj w meczu Serbia Szwajcaria gdzie były zapasy w polu karnym i nic...
Jak to przeczytałem pomyślałem że dziś 1 kwietnia - czyli w podobnej sytuacji w meczach gdzie nie ma VAR sędzia rzuca monetą czy gwizdać czy nie bo nie widział albo był źle ustawiony???? Poza tym jest jeszcze liniowy....
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Od kiedy jest var sędziowie się zrobili jak takie ciapy. Boją się gwizdac i czekają na podpowiedzi z wozu var.
Podobnie liniowi wiele razy nie podnoszą flagi tylko puszczają akcje i tak : jak gola zespół nie strzeli to z opóźnieniem podnosi spalonego a jak gol to spr sędziowie var i zadecyduja czy gol czy nie.
Z jednej strony zrozumiałe bo lepiej puścić coś w miarę stykowego i po golu to spr czy był spalony czy nie i anulować gola niż wstrzymać akcje bramkowa a np okaże się ze było na styku bez spalonego.
Ten var trochę sędziów cofnął w rozwoju bo już nie podejmują momentalnie decyzji.
W naszej lidze inaczej wygląda ten var. Sędziowie częściej gwizdza to co widzą na boisku i wtedy jest spr przez wóz var i to mi się bardziej podoba niż liczenie głównego na innych a za wszystko odpowiada główny...
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Niemcy na spokojnie over 2.5 gola. Po pierwsze muszą wygrać, po drugie muszą zatrzeć złe wrażenie i poprawić wizerunek, który lekko nadszarpnęli, po trzecie koreańce to cienkie bolki. Gdyby meksykanie nie gwiazdorzyli, a były takie momenty, że każdy chciał strzelić gola to cztery bramy by im wpakowali.
Moim zdaniem to oni nie wyjdą z połowy i mam nadzieję, że fatum poprzeczek, słupków itd. się skończy.
Karny w meczu też prawdopodobny. Było widać jak grali z Meksykiem. Tutaj wszystko się będzie działo w okolicach szesnastki, a koreańce w środkach nie przebierają.
Niemcy over 2.5 gola - @1.84 ⛔
fortuna
Edit. W szoku jestem :cwl:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Korea - Niemcy 1x 4.95 Fortuna
Liczylem bardzo na Niemcow ale graja slabiutko. Jutro bez Boatenga co chwila beda szly kontry Koreancow, zabojcze kontry. Tak bylo z Meksykiem i Szwecja. Przy odrobinie szczęścia jutro bedzie sensacja. Azjaci maja o co grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Skromne 1:0 wystarcza, bo beda miec po 6 pkt. i bilans bramkowy 3-2.W tym wypadku o kolejności w grupie i awansie Szwecji pkt 4.1
  1. punkty uzyskane we wszystkich meczach grupowych;
  2. różnica bramek we wszystkich meczach grupowych;
  3. liczba zdobytych goli we wszystkich meczach grupowych.
  4. 1) punkty zdobyte w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami. 2) różnica bramek w meczach grupowych pomiędzyzainteresowanymi drużynami 3) liczba strzelonych goli w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Przy każdym innym wyniki na korzyść Szwecji, tez ta drużyna awansuje.
Co jeśli dwie lub więcej drużyn mają tyle samo punktów? FIFA ustaliła szereg kryteriów, które będą determinować kolejność. Przedstawiają się one następująco:
1. Różnica bramek ze wszystkich meczów grupowych,
2. Liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach grupowych,
3. Liczba punktów uzyskanych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
4. Różnica bramek z bezpośrednich meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
5. Liczba bramek zdobytych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
6. Mniejsza liczba punktów minusowych w klasyfikacji Fair Play we wszystkich meczach grupowych,
7. Losowanie drużyn przeprowadzone przez Komitet Organizacyjny FIFA.
źródło:
https://sport.se.pl/pilka-nozna/mundial-2018/ms-2018-zasady-mistrzostw-swiata-co-decyduje-o-wyjsciu-z-grupy-aa-9EvY-dRMT-FSTF.html
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Korea - Niemcy 1x 4.95 Fortuna
Liczylem bardzo na Niemcow ale graja slabiutko. Jutro bez Boatenga co chwila beda szly kontry Koreancow, zabojcze kontry. Tak bylo z Meksykiem i Szwecja. Przy odrobinie szczęścia jutro bedzie sensacja. Azjaci maja o co grać.
Grają słabiutko ??????? W doliczonym czasie w ostatniej minucie pod ogromną presją i zmęczeniem strzelić bramkę... Objąć prowadzenie po straconym golu w 10... ? Przecież oni przeżyli horror. Pierwszy mecz z Meksykiem gdzie były dziesiątki sytuacji, słupki, poprzeczki itd to nie był zły mecz. Drugi mecz - fakt defensywa zaspała, ale co zrobili w II połowie i to grając w 10... A na przeciwko mamy Koreę, którą jedyne na co stać to na faule. W obronie i środku mają dziury jak ser szwajcarski... Z przodu coś tam jest, ale to nie Meksyk. Po za tym nie grają o nic, a Niemcy grają o wszystko. Fakt nie będzie Boatenga, ale wraca Hummels...
Niemcy i pow. 2,5 bramek w meczu kurs: 1,60 buk: Fortuna
pierwsza czerwona kartka w meczu dla Korei: TAK kurs: 9 buk: Fortuna (mam nadzieję, że w końcu ktoś ich wywali z boiska za to co wyprawiają na tym mundialu, grają tak, żeby zrobić krzywdę, szczególnie to było widoczne w meczu z Meksykiem)
edit// mała korekta Korea przy wysokiej wygranej wciąż ma szanse na wyjście. Wawo masz na to kurs 40, a na układ w grupie Meksyk/Korea masz jeszcze lepszy kurs bo 125 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
O 25

okruchowy

Użytkownik
Spróbuję na jutro zagrać handicap na rzuty rożne Niemcy -4 po kursie 1.74. W meczu ze Szwecją Niemcy mieli 8 kornerów przy 3 dla Szwedów, natomiast w meczu z Meksykiem było 8:1 dla Niemców. Zakładam, że Niemcy będą napierać na Koreańczyków i przeważać w całym meczu, co pozwoli im nabijać rogi. Przy różnicy -4 zwrot stawki.
Drugi typ to drużyna z najwyższą ilością punktów karnych - Korea za 1.70. Wszyscy widzą jak oni grają. Tak jak Adamo 80 napisał - może w końcu doigrają się i wyłapią czerwoną kartę. Liczę na ostrą grę z ich strony, ostatni mecz w grupie, nie mają nic do stracenia, więc mogą nie przebierać w środkach.
Rzuty rożne Niemcy handicap -4 - 1.74 ✅
Drużyna z najwyższą ilością punktów karnych - Korea - 1.70 ✅

Obydwa kursy z betsafe.
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Dokładnie Adamo80,jutro Niemcy z overem i handicapem jak najbardziej do gry. Korea tak jak wspominałem już przy meczu z Meksykiem jest tragiczna i tylko przez to,że Meksykanie chcieli się z nimi pobawić przegrali 2:1,a bramkę strzelili po błysku Sona,bo jakieś ciekawej akcji,a tym bardziej &quot;zabójczej&quot; kontry to nie są w stanie wyprowadzić. Dodatkowo w meczu z Niemcami nie zagra kapitan Korei Ki Sung - Yong, który doznał urazu łydki.
Niemcy handicap - 1 @1.52 fortuna
Niemcy wygrają do zera - tak @ 1.80 fortuna
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Korea Południowa - Niemcy Więcej żółtych kartek 1,63 Lvbet / 1,47 Fortuna ✅
O stylu gry Koreańczyków pisałem przed meczem z Meksykiem. Tam pokazali to, co przewidywałem i 24 faule + 4 żółte kartki. Co prawda mają tylko matematyczne szanse na awans ale to nie jest nacja, która odpuszcza. Po drugie raczej agresywności nie powinniśmy spodziewać się mniej - oni tak po prostu grają, tak przejawia się ich zaangażowanie w grę. Pokonać mistrzów świata - to zawsze jest w cenie.
Niemcy ucieklli spod topora strzałem Kroosa. Teraz grają z ekipą, która odstaje poziomem od pozostałej trójki i nie powinni mieć problemów z ich pokonaniem. Z tyłu głowy będą mieli fazę pucharową, a więc trzeba ostrożnie z kartkami. Z szybkim Meksykiem mieli problemy i złapali dwie żółte. Ze Szwecją cały mecz kontrolowali i też dwie Boatenga. Oba mecze jednak na styk i większe nerwy. Koreańczycy nie powinni aż takich trudności im sprawić, więc i nie powinni tak faulować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
-2 na Niemcy myślę , ze spokojne.
Cos czuje , ze Szwedzi wygrają z Meksykiem. Chapowi jeszcze nie grali z tak dobrze broniąca drużyna i myślę , ze Szwedzi to wezma
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom