>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F [Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Płd]

Status
Zamknięty.
B 434

boca-juniors

Użytkownik
-2 na Niemcy myślę , ze spokojne.
Cos czuje , ze Szwedzi wygrają z Meksykiem. Chapowi jeszcze nie grali z tak dobrze broniąca drużyna i myślę , ze Szwedzi to wezma
tylko jest mały problem, bo, Szwedzi nie mają co bronić tylko muszą atakować a w tym są bardziej drewniani od Polaków z Rasiakiem...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Cóż, ja trochę sprostuję, bo czytałem ostatnio całkiem długi post na reddicie napisany przez koreańczyka który jest moderatorem na redditowskim działe k-league(liga koreańska) - wynik w mistrzostwach świata nie ma żadnego wpływu na służbę wojskową Sona, sportowe fakty zwyczajnie się mylą i powielają informacje które zapewne wyczytali na jakiejś innej strony i są błędne
Na dole wstawię tekst z reddita, ale w skrócie streszczę dla tych którym się nie chcę czytać lub mają problem z językiem angielskim:
W 2002 roku, gdy mistrzostwa były w Korei władze dały zawodnik szansę, wyjątek od reguły ze jeśli wyjdą z grupy to będą mogły ominąć służbę wojskową, ponieważ obawiali się blamażu i tego że będą pierwszą w historii ekipą gospodarzy która odpada w grupie, tym bardziej że Japonia która też była wtedy gospodarzem miała z pozoru łatwiejszą grupę. Ale po mistrzostwach problem pojawił się, ponieważ zawodnicy z innych sportów również domagali się podobnych ustępstw, szczególnie zawodnicy baseballa który jest w Korei sportem numer 1. Dlatego też władze ustaliły że trzeba być równym wobec sportowców i szansę na zwolnienie można otrzymać tylko wtedy gdy zdobędzie się medal na Olimpiadzie(1-3 miejsce), bądź złoto w Asian Games czyli igrzyskach azjatyckich.

path=%2Fr%2Fsoccer%2Fcomments%2F8tmqhn%2F
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
tylko jest mały problem, bo, Szwedzi nie mają co bronić tylko muszą atakować a w tym są bardziej drewniani od Polaków z Rasiakiem...
Klocil bym sie w tej kwestii. Z Niemcami oddali wiecej strzAłów w swiatlo bramki ???? to jest ich styl i w tym czuja sie najlepiej. Nie beda mieli potrzeby rzucac sie na Meksykanow bo to oni rzucą sie do ataku , bo chyba nie musze przypominac , ze na tym etapie każdy kalkuluje i drugie miejsce prawdpopodobnie trafi na Brazylie , a tego nie chca Mekskykanie na pewno. Oni nie sa jakos bardzor dobrze usposobionom defensywnie druzyna wiec beda chcieli to wygrac. Oczywiście Wiadomo , ze Canarinhos graja pozniej i tam jeszcze nic nie jest rozstrzygniete ale watpie , ze Meksyk nie bedzie chcial wygrac grupy. Rzuca sie do ataku a Szwecja przeciwko takim lubi bronic i beda ich chcieli punktowac z kontry i bardzo mozliwe , ze im sie to uda . Niemcy wiedza , ze musza strzelić jak najwiecej bramek a Meksykanom wystarczy nawet remis do pierwszego miejsca a Szwedom 1-0 do awansu. Może Meksyk jakoś bardzo sie nie otworzy ale tez na pewno sie nie zamkna i beda chcieli strzelić. Do tego dochodzi aspekt , ze Szwedzi maja zdecydowana przewage przy stalych fragmentach wiec na pewno będą szukać wolnych i roznych.

Szwecja @3,20 Fortuna✅✅✅ brawo !
Dw : 0-1 @8,30 Fortuna⛔⛔
Szwecja over 2,5 różnego w drugiej polowie @2,00 Fortuna⛔
Over 4,5 różnego Szwecji @1,78 Fortuna⛔

Za mniejsza stawke , gdyby Meksyk dobrze bronil .
Remis @3,30 Fortuna⛔

Jesli ktos jest zdania , ze Meksyk odda pilke Szwedom i oni beda dominować to grajcie posiadanie pilki Szwedow @5,10
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna mś
Spotkanie: Korea-Niemcy
Typ: Niemcy -3.5
Kurs: 3.80
Bukmacher: Fortuna
godz: 16:00
Ewentualna analiza: Ostatnie spotkania w tej grupie , Korea po dwóch porażkach już praktycznie nie ma szans na awans, bowiem musiała by liczyć na swoją wygraną z Niemcami oraz wysoką wygraną ekipy Meksyku ze Szwedami, w tym meczu na pewno zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów są nasi zachodni sąsiedzi, którzy w poprzednim spotkaniu rzutem na taśmę pokonali ekipę Szwecji i tym sposobem przedłużyli swoje szanse na grę w tych mistrzostwach. Nikt na pewno się nie spodziewał iż ekipa Joachima Loewa będzie grała tak słabe spotkania i notowała tak marne wyniki , przecież ich skład nie zmienił się aż tak znacznie od poprzedniego turnieju. Korea natomiast od samego początku była stawiana w roli zespołu , który ma raczej marne szanse na wyjście z grupy, tym bardziej iż według mnie jest najgorszym zespołem z tej grupy. Tak więc Niemcy muszą liczyć na potknięcie Meksyku i swoją wysoką wygraną żeby liczyć na wyjście z pierwszego miejsca, an pewno nie będa czekali ze swoimi atakami jak w spotkaniu ze Szwecją , gdzie potrzebowali doliczonego czasu żeby pokonać ekipę 3 koron. Tu trzeba szybko atakować i zdobywac kolejne bramki, aby nie liczyć na kolejny uśmiech losu. Mój typ to wysoka wygrana Niemiec, bowiem już trzeba łapać formę na fazę pucharową,a do tego Niemcom chyba jeszcze daleko.
 
S 12

speedokuba

Użytkownik
Sluzba juz wtedy nie byla obowiazkowa. Wystarczy sprawdzic kiedy w zycie weszla ustawa zwalniajaca od sluzby, ale widze ze niektorych to przerasta...
Dzis proponuje zagrac na Niemcow ktorzy beda atakowac caly mecz jak mialo to miejsce w meczu ze Szwecja tylko ze Korea jest o wiele slabsza jakosciowo druzyna i na pewno nie wstanie zagrac tak dobrze w defensywoe jak Szwedzi. Widze tutaj wysokie zwyciestwo Niemcow.
Niemcy 1.21 efortuna (happy hours bez podatku)
Nie była obowiązkowa. Wystarczy że przedstawili papier że się uczą.
Skoro nie jest obowiazkowa to jie trzeba przedstawiac zadnych papierow, przeciez NIE JEST OBOWIAZKOWA, wiec nikt nie jest w stanie przymusic nikogo do tego wiec i nie trzeba się tlumaczyc dlaczego sie do niej nie idzie...
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Panowie czy Fortunie się sufit na łeb.... Jak Wąskiemu w Kilerze? Linia na faule Koreańcow 16.5 po kursie 1.85... Przecież oni faulowali już 47 razy w tym turnieju a dziś pewnie Niemcy będą cały czas grać piłką więc stylem gry Korei bedzie faul za faulem...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sluzba juz wtedy nie byla obowiazkowa. Wystarczy sprawdzic kiedy w zycie weszla ustawa zwalniajaca od sluzby, ale widze ze niektorych to przerasta...
Nic kolego nie przerasta... Jak nie wiesz to nie pisz... Obowiązkowy pobór zniesiono w 2010r., a Lewy 18 lat kończył w 2006 więc przez 4 lata mogli go wziąć... Wtedy był w Zniczu i się raczej nie uczył...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasadnicza_s%C5%82u%C5%BCba_wojskowa
https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Lewandowski
Zwykłą osobę to się ściga jak podlegała poborowi do usr... śmierci... Wiem co piszę z własnego doświadczenia....
 
S 12

speedokuba

Użytkownik
Milik konczyl 18 w 2012 wiec bez szans, piszesz o dwoch pilkaracha ktorych dzieli 6 lat wiec Twoje pytanie nie powinno dotyczyc Milika kolego...
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Popieram typ sumada90 i gram więcej kartek Koreanców 1.67 Betsson. Na unibecie tylko 1.40. Moim zdaniem jest wiele argumentów za tym typem. Po pierwsze Korea walczy o honor i na pewno nie odstawi nogi. Po drugie taki jest ich styl gry, faulują najwięcej na tym turnieju i dziwię się,że jeszcze nie dostali czerwieni,może dziś? Po trzecie uważam,że Niemcy dziś łatwo wygrają i na pewno nie będą chcieli łapać kartek na dalszą fazę turnieju. Po czwarte Hummels i Mueller są zagrożeni więc nawet przy stykowych sytuacjach powinni uważać jeszcze bardziej niż inni. Wszystko przemawia za tym typem więc wchodzę w to dosyć grubo, polecam
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Lepsze jak kolega wyżej wspomniał jest over 16.5 fauli korei, nie dosc ze dużo faulują, to sędziuje Geiger który w meczu Portugalii z Maroko 42 razy(23:19)użył gwizdka, a pokazał tylko po jednej żółtej kartce
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dziś mamy b. ciekawy dzień i jeszcze więcej emocji niż w grupie B, gdzie były Hiszpania i portugalia.
Zaczynamy od grupy F, która gra o 16.00 i wszystkie drużyny mogą jeszcze awansować.
Ja w koreańców nie wierzę i nie chcę nawet więcej oglądać tych kosiarzy.
Niemcy chcąc mieć pewny awans muszą wygrać przynajmniej 2 bramkami i Niemcy zrobią to z palcem...
Będą mieli 6 punktów i przynajmniej 2 bramki do przodu w bilansie.
Pytanie, co dalej?
Meksyk może wygrać grupę, bo ma wszystko w swoich... nogach, ale jak przegra ze Szwecją, to raczej pożegna się z mundialem.
Jeśli nie przegra, to zajmie 1 miejsce w grupie, co moim zdaniem jest b. prawdopodobne.
O 20.00 gra grupa E
Brazylijczycy trzęsą tyłkami przed Niemcami i zrobią wszystko by na nich nie wpaść.
Jeśli Niemcy by wygrali grupę, to Brazylia będzie starała się wysoko wygrać z Serbią, a przynajmniej nie mniejszą ilością bramek niż ew. szwajcaria z Kostaryką.
Ale co będzie, gdy Niemcy zajmą 2 miejsce w grupie. Co zrobi Brazylia?
Wtedy Brazylia będzie grać na remis, ale to też nie da jej 2 miejsca w grupie, gdy szwajcaria zrobi to samo z Kostaryką.
Szykują nam się dziś niezłe lody.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Moim zdaniem przesadzone są te teorie z tym, że wszyscy będą chcieli za wszelką cenę uniknąć Niemców. Przede wszystkim to wszyscy będą chcieli wyjść z grupy, bo granie na remisy jest ryzykowne. Jeden błąd i wylatujesz z turnieju. Niemcy to już nie ta sama ekipa, każdy zdaje sobie z tego sprawę - a kto wie, może Brazylia żądna rewanżu za 2014 i wcale nie będzie kalkulować? Jak dla mnie Brazylia-Serbia będzie meczem walki a sama Brazylia po prostu będzie chciała go wygrać. Jeśli już miałbym szukać remisu to prędzej w meczu Szwajcarów, gdzie remis daje im pewny awans i to przy okazji z tego ponoć &quot;wymarzonego&quot; 2. miejsca. Ale tu trzeba czekać do końca meczu Niemców.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Ja wczoraj wieczorem zagrałem tak:
Korea Płd. - Niemcy
Drużynie gospodarzy przyznana zostanie czerwona kartka - TAK po 7.00
oraz
Niemcy AH -2 po 1.98
Oba zakłady zawarłem w Unibet.
Sądzę, że Niemcy od samego początku będą zdecydowanie przeważać i wysoko wygrają ten mecz. Koreańczycy z kolei będą brzydko faulować, do czego nas przyzwyczaili w dwóch poprzednich spotkaniach. Liczę na to, że dzisiaj któryś z nich wyleci z boiska.
Spotkanie Meksyk - Szwecja raczej sobie odpuszczę. W moim przekonaniu w tym meczu może się zdarzyć wszystko. Rynków 1X2, Suma goli, czy Obie strzelą w ogóle nie biorę pod uwagę. Zastanawiam się jedynie nad jakimś overem kartkowym bądź kornerowym. Myślę, że nie będzie grania na remis, że mecz będzie zacięty bez odstawiania nóg i ze sporą ilością stałych fragmentów.
 
john-wayne-161166 23

john-wayne-161166

Użytkownik
Korea Płd. - pow. 2.5 kartek drużyny w meczu 2.00 ✅✅✅✅ (48min i siadlo)
Mecz Korei z Meksykiem 4 kartki.
Mecz ze Szwedami 2.
Dzis ostatni mecz, szanse na punkty bardzo małe wiec pewnie bedzie duzo nerwów dla Koreańskiej drużyny. Mysle ze te 2 kartki w pierwszym meczu to jeszcze takie ich powstrzymywanie sie i kalkulacja na 2 mecz. A w drugim meczu jak zaczeli przegrywac to zaczeli grac ostro i zlapali az 4. Teraz juz w ostatnim meczu nie musza sie powstrzymywac od wylapywania kartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
R 204

rotfl233

Użytkownik
Co myślicie o Niemcy under 2,5 gola @ 2,02? Do tej pory mimo przewagi w posiadaniu piłki i obecnosci na polowie przeciwnika nie potrafili pokazac skutecznej ofensywy, a z Koreańcami Meksyk też się męczył
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom