>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja [12-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
T 0

thesentinel

Użytkownik
Mam to samo, czyli Dania awans a Rosja lepsza od Finlandii. Od ogarniania tego scenariusza czacha mi dymi i raz czytam, że jest to możliwe, a raz, że już po ptokach. Niech mnie ktoś poprawi, ale wydaje mi się, że o miejscu decydują najpierw punkty, a następnie bezpośrednie mecze, więc... Dania nie może już przeskoczyć Finlandii? Nawet jak ta dostanie lanie od Belgi.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Mam to samo, czyli Dania awans a Rosja lepsza od Finlandii. Od ogarniania tego scenariusza czacha mi dymi i raz czytam, że jest to możliwe, a raz, że już po ptokach. Niech mnie ktoś poprawi, ale wydaje mi się, że o miejscu decydują najpierw punkty, a następnie bezpośrednie mecze, więc... Dania nie może już przeskoczyć Finlandii? Nawet jak ta dostanie lanie od Belgi.
Pytanie czy Belgia nie wystawi rezerw i nie ustawi się z Finami na remis bo 4pkt mogą dać awans z 3 miejsca albo i mogą Finom dać drugie miejsce
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mam to samo, czyli Dania awans a Rosja lepsza od Finlandii. Od ogarniania tego scenariusza czacha mi dymi i raz czytam, że jest to możliwe, a raz, że już po ptokach. Niech mnie ktoś poprawi, ale wydaje mi się, że o miejscu decydują najpierw punkty, a następnie bezpośrednie mecze, więc... Dania nie może już przeskoczyć Finlandii? Nawet jak ta dostanie lanie od Belgi.
Moze jak wygra z Ruskimi a Finlandia przegra z Belgia. Wtedy w malej tabeli beda 3 druzyny z 3 punktami. Jak Dania wygra 1-0 to liczy sie bilans bramkowy jak Dania wygra 2-1, badz wyzszy wynik roznica jednej bramki to Rosja i Dania przed Finlandia. Jak Dania wygra 2 bramkami z Rosja lub wyzej to Finlandia przed Rosja a Dania przed Finlandia.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A jaką ilością bramek by musiała wygrać ? Sorry, ale zawsze z tym mam problemy :D Pytam bo jestem bardzo mocno przekonany do typu na Danię w starciu z Rosją
nie wszystko jest zalezne od nich... zeby wyprzedzic Rosje wystarczy im samo zwyciestwo moze byc nawet 1-0. Rosja wtedy bedzie miala gorszy bilans bramkowy, bo z Belgia dostala 3 bramkami.
Zeby wyprzedzic Rosje i Finlandie musza wygrac 1-0 i liczyc na porazke Finlandii minimum 2 bramkami z Belgia. Wtedy chyba liczy sie ranking uefa/fifa ale pewnosci nie mam.

edit: 0-2 jak Finlandia przegra, bo jak Finlandia przegra 1-3 a Dania wygra 1-0 to wtedy Belgia, Finlandia, Dania, Rosja tabela bedzie. Najlepiej wziac kartke papieru i sobie samemu rozpisac ;)

edit: no i sa jeszcze inne grupy... 3 druzyny na ostatnim euro awansowaly z 3 miejsc z 3 punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają tę samą liczbę punktów (po rozegraniu wszystkich meczów w grupie), o kolejności decydują kryteria określone przez UEFA, kolejno:
1.Większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy tymi drużynami;
2. Lepszy bilans zdobytych i straconych bramek w meczach pomiędzy tymi drużynami;
3.Większa liczba bramek zdobytych pomiędzy tymi drużynami;
4. Jeżeli po zastosowaniu kryteriów 1-3 pozostają drużyny, dla których nie rozstrzygnięto kolejności, kryteria 1-3 powtarza się z udziałem tylko tych drużyn, jeżeli kolejność jest nierozstrzygnięta, stosuje się dalsze punkty;
5. Lepszy bilans zdobytych i straconych bramek w meczach w grupie;
6. Większa liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach w grupie;
7. Większa liczba wygranych meczów we wszystkich meczach w grupie;
8. Jeśli w ostatniej kolejce fazy grupowej, dwie drużyny zmierzą się ze sobą i każda z nich ma taką samą liczbę punktów, jak również taką samą liczbę zdobytych i straconych bramek, a wynik zakończy się remisem w meczu pomiędzy tymi drużynami, ustala się ich miejsce grupowe przez serię rzutów karnych. (Kryterium to nie jest stosowane, jeśli więcej niż dwie drużyny mają taką samą liczbę punktów.);
9. Klasyfikacja Fair Play turnieju finałowego;
10. Pozycja w rankingu eliminacji do turnieju głównego.

Przy scenariuszu: zwycięstwo Danii, przegrana Finlandii znaczenie będzie miało to czy Dania wygra jedną bramką czy wyżej. Jeśli wyżej to ma 2 miejsce, jeśli jednym golem to liczymy dalej od punktu nr 5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +114
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają tę samą liczbę punktów (po rozegraniu wszystkich meczów w grupie), o kolejności decydują kryteria określone przez UEFA, kolejno:
1.Większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy tymi drużynami;
2. Lepszy bilans zdobytych i straconych bramek w meczach pomiędzy tymi drużynami;
3.Większa liczba bramek zdobytych pomiędzy tymi drużynami;
4. Jeżeli po zastosowaniu kryteriów 1-3 pozostają drużyny, dla których nie rozstrzygnięto kolejności, kryteria 1-3 powtarza się z udziałem tylko tych drużyn, jeżeli kolejność jest nierozstrzygnięta, stosuje się dalsze punkty;
5. Lepszy bilans zdobytych i straconych bramek w meczach w grupie;
6. Większa liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach w grupie;
7. Większa liczba wygranych meczów we wszystkich meczach w grupie;
8. Jeśli w ostatniej kolejce fazy grupowej, dwie drużyny zmierzą się ze sobą i każda z nich ma taką samą liczbę punktów, jak również taką samą liczbę zdobytych i straconych bramek, a wynik zakończy się remisem w meczu pomiędzy tymi drużynami, ustala się ich miejsce grupowe przez serię rzutów karnych. (Kryterium to nie jest stosowane, jeśli więcej niż dwie drużyny mają taką samą liczbę punktów.);
9. Klasyfikacja Fair Play turnieju finałowego;
10. Pozycja w rankingu eliminacji do turnieju głównego.

Przy scenariuszu: zwycięstwo Danii, przegrana Finlandii znaczenie będzie miało to czy Dania wygra jedną bramką czy wyżej. Jeśli wyżej to ma 2 miejsce, jeśli jednym golem to liczymy dalej od punktu nr 5.
nie, poniewaz moze wygrac Dania 2-1 i wtedy nie trzeba liczyc od punktu 5, bo w takim przypadku Dania i Rosja sa przed Finlandia. Wtedy Rosja i Dania maja po 2 zdobyte bramki a Finlandia 1 w meczach miedzy soba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wynik 1-0 dla Danii z Rosja i wszystko zalezy od wyniku meczu Finlandia - Belgia. Jak Finowie przegraja to kwestia jak wysoko i czy do zera czy nie. Kazde zwyciestwo Dunczykow sprawia, ze sa przed Rosja. Kwestia tego czy beda na 3 czy na 2 miejscu, ale to nie jest juz zalezne od nich.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Jak widac duza matematyka i zdarzyc moze sie wszystko...Przed euro ten zaklad wydawal mi sie mega pewniakiem a jest jak jest...Jak widac pilka sie zmienia i slabsze dryzyny potrafia zaskoczyc czasami...Ja podobnie jak kilku z was mialem pograne jak dla mnie grubiej na brak awansu Wegier i Finlandii za 3k euro a do wyciagniecia bylo 5.2k...oferowali mi wczoraj 2600 cashback to wyciagnalem i pomimo 4 stowek w plecy to wole nie ryzykowac bo niestac mnie na takie porazki...
p.s Chcialem przeprosic za moje glupie wpisy tych co czytali w trakcie meczu Dania-Finlandia...robilem grilla i wiadomo za duzo alko i troche mnie ponioslo...Pozdrawiam...
 
R 167

realny

Użytkownik
Są już jakieś informacje czy Belgia będzie coś kombinować ze składem czy podejdą bez kalkulowania i będą chcieli za wszelką cenę wygrać?
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Są już jakieś informacje czy Belgia będzie coś kombinować ze składem czy podejdą bez kalkulowania i będą chcieli za wszelką cenę wygrać?
A skąd chcesz mieć takie informacje? Sadzisz ze trener wyjdzie i powie ze dzis nie gramy bo nie chcemy zająć tego czy innego miejsca bo z 3 będzie łatwiej?!
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Rosja - Dania
Typ: 2 @ 1,76 Betfan, Fortuna (EURO)

Typ na Danię wydaję się najbardziej rozsądny na 3 kolejkę spotkań kurs ciekawy nie jakieś 1,2 - 1,3 a że obie drużyny zagrały już po dwa mecze na tym turnieju można wyciągnąć jakieś wnioski i tak: biorąc pod uwagę mecz obydwu zespołów z Finlandią w przypadku Danii wnioski mogą być zupełnie nie miarodajne pamiętamy co się wydarzyło w tym meczu ale jednak zdecydowana przewaga Duńczyków więcej sytuacji od rywala niestrzelony karny jeden strzał jeden gol Finlandii i porażka natomiast mecz Rosji z Finlandią wyglądał raczej na wyrównany bym powiedział wygrana Rosji jednym golem ale Finowie mieli swoje sytuacje gdyby je wykorzystali różnie mogło być. Kolejny rywal obydwu zespołów to Belgia i tu znów Dania wypada lepiej zdecydowanie bardziej wyrównane spotkanie z Belgami niż Rosjanie i wynik końcowy i posiadanie piłki jak również stworzone sytuacje bramkowe można powiedzieć, że fragmentami przeważali na Belgami Duńczycy natomiast Rosjanie w meczu z Belgią w zasadzie nie istnieli więc kolejny plus na koncie Duńczyków. Nom i na koniec obydwie drużyny grały do tej pory mecze u siebie a ten mecz zostanie rozegrany w Kopenhadze więc Dania zagra znów u siebie a Rosja musi udać się w podróż a skoro nie zachwycała u siebie to jak będzie na wyjeździe kolejny plus na koncie Danii. I na koniec żeby nie było tak różowo bo niestety nie wszytko takie oczywiste to Dania wypadała lepiej w meczach z rywalami do tej pory ale niestety na koncie zero punków a Rosja jednak 3 punkty posiada więc do awansu wystarczy im tylko remis a Dania musi wygrać i to najlepiej kilkoma bramkami bo zakładając że Belgia ogra Finów to 3 zespoły będą miały po 3 pkt i będą decydowały bramki o ile Dania wygra. Rosja może sie cofnąć i liczyć na kontrę Dania musi atakować i to jest duży plus dla Rosji oni wychodząc na mecz będą mieli awans i wystarczy, że nic nie zepsują a Dania nie tylko musi nie zepsuć ale jeszcze musi coś zrobić na plus. Ale ze względu na plusy dodatnie Danii postanowiłem ich pograć mając w pamięci również mecz Polska Rosja przed Euro ogólny obraz obydwu zespołów w tych ostatnich meczach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
....a Dania musi wygrać i to najlepiej kilkoma bramkami bo zakładając że Belgia ogra Finów to 3 zespoły będą miały po 3 pkt i będą decydowały bramki o ile Dania wygra. Rosja może sie cofnąć i liczyć na kontrę Dania musi atakować i to jest duży plus dla Rosji oni wychodząc na mecz będą mieli awans i wystarczy, że nic nie zepsują a Dania nie tylko musi nie zepsuć ale jeszcze musi coś zrobić na plus. Ale ze względu na plusy dodatnie Danii postanowiłem ich pograć mając w pamięci również mecz Polska Rosja przed Euro ogólny obraz obydwu zespołów w tych ostatnich meczach.
A o kolejnosci w grupie nie decyduje bilans meczów bezpośrednich ? Finlandia wygrała z Danią więc Dania musi wygrać z Rosją wtedy ma na pewno 3 miejsce w grupie, a do tego tym więcej bramek nastuka to będzie wieksza szansa na wyjscie z tego 3 miejsca. Oczywiscie łatwo się to wszystko pisze :)

A sory pomieszałem wtedy bedzie mała tabela bo Rosja wygrala z Finlandia, Finlandia z Dania a zakladajac ze Dania z Rosja to wtedy bierze sie stosunek bramek??
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom