>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja [12-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Rosja vs Dania - Dania kurs: 1,75 buk: LVBET ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Rosja vs Dania - Dania (AH:-1) kurs: 2,30 buk: LVBET ✅✅✅✅✅✅✅

Dania rozgrywa niesamowite zawody i tylko ogromny pech zadecydował, że mają 0pkt w grupie. Pierwszy mecz to wiadomo co się stało. W meczu z Belgią grali bardzo dobrze, ale jak wszedł De Bruyne to Belgia wskoczyła na poziom Włoch czy Francji. Z kolei Rosja prezentuje się bardzo słabo. W moim przekonaniu gorzej od Ukrainy. Popieram zdanie misiek_84 misiek_84 , że to dla Danii oczywiście walka o wszystko. Mecz jest w Kopenhadze gdzie nie ma restrykcji więc cały wypełniony po brzegi stadion będzie dopingował Duńczyków. Grają naprawdę dobrą piłkę. Również dla mnie jeden z najlepszych betów 3 kolejki, a żeby zagrać na Danię zapisałem sobie zaraz po obejrzeniu meczu z Belgią. Gram już teraz bo boję się, że kursy na Danię spadną.
 
Ostatnia edycja:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Rosja - Dania
Typ: 1x
Kurs: 2.09
Buk: efortuna

Witam. 3 kolejka ostatnia w fazie grupowej , to oznacza ze mecze ida w decydujace rostrzygniecia. Kursy dziwne dla mnie na zwyciestwo Rosjii 4.65 a na zwyciestwo Danii 1.76. naparwde dziwne zwlaszcza ze Dunczycy nie maja szans na awans d 1/8 a Rosjii wystarcza remis. dla mnie pezwdziwne kursy. No coz Rosjanie mysle ze 1 pkt zdobeda na 100% zwlaszcza ze Dunczycy sie jeszcze nie otrzasneli po dramatycznym przebiegu sytuacjii Eriksena , i z 0 dorobkiem sa na ostatnim miejscu i tak pozostanie , bo nie wyprzedza nawet Finow. Ruskie po porazce z Belgami 3-0 . pozniej wygrali 1-0 z Finami meczac sie , ale byli druzyna lepsza. Dunczycy nie pokazali narazie nic ciekawego na tym turnieju , chodz 1 polowa w meczu z Balgami opawala optymizmem to 2 polowa poakzala gdzie ich miejsce zatem moj tym na to spotkanie to 1x po super kursie.


Dania ma szanse na awans.
Postu nie usuwam, ale tylko edytuje.
ibis
 
Ostatnia edycja:
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Rosja - Dania
Typ: x
Kurs: 3.80
Buk: efortuna


3 Kolejka walka o awans. Duńczycy nakręceni dobrym meczem z faworytem grupy Belgią. Mimo że przegrali zostawili po sobie dobrze wrażenie. Grają u siebie więc wyrastają na faworytów tego spotkania. Mimo iż szanse na awans mają małe bo muszą wygrać wysoko z Rosją i liczyć na porażkę Finlandii z Belgią to myślę że trener Czerchesow zmotywuje swoich zawodników i zobaczymy zacięty mecz z remisem, który pogrąży Danię, która będzie osłabiona przez tragiczne wydarzenia z przed tygodnia.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Rosja - Dania
Typ: 1x
Kurs: 2.09
Buk: efortuna

Witam. 3 kolejka ostatnia w fazie grupowej , to oznacza ze mecze ida w decydujace rostrzygniecia. Kursy dziwne dla mnie na zwyciestwo Rosjii 4.65 a na zwyciestwo Danii 1.76. naparwde dziwne zwlaszcza ze Dunczycy nie maja szans na awans d 1/8 a Rosjii wystarcza remis. dla mnie pezwdziwne kursy. No coz Rosjanie mysle ze 1 pkt zdobeda na 100% zwlaszcza ze Dunczycy sie jeszcze nie otrzasneli po dramatycznym przebiegu sytuacjii Eriksena , i z 0 dorobkiem sa na ostatnim miejscu i tak pozostanie , bo nie wyprzedza nawet Finow. Ruskie po porazce z Belgami 3-0 . pozniej wygrali 1-0 z Finami meczac sie , ale byli druzyna lepsza. Dunczycy nie pokazali narazie nic ciekawego na tym turnieju , chodz 1 polowa w meczu z Balgami opawala optymizmem to 2 polowa poakzala gdzie ich miejsce zatem moj tym na to spotkanie to 1x po super kursie.


Dania ma szanse na awans.
Postu nie usuwam, ale tylko edytuje.
ibis
Jezuuu takich głupot dawno nie czytałem.
Oglądałeś jakiś mecz Danii?
Chłopie uważaj, co piszesz bo jeszcze ktoś kto się nie zna, w to uwierzy.

Dania miażdżyła Finów aż do akcji z Eriksenem. Potem Karny, którego nie strzelili. Z Belgia grali fantastyczną piłkę. Pech chciał, że nie wywieźli punktów.

Rosjanie z Belgami? Kto oglądał ten wie że dużo ie pokazali. Z Finami męczarnie, a gdyby Finowie mieli lepszy instynkt strzelecki, to by Rosjan raz czy dwa skontrowali.

Dania ma szansę na awans. I przy dobrych wiatrach go wywalczą, gdyż nie sądzę by Belgia oddala mecz z Finami.

Rosja bilans goli 1-3 i 3 pkt. Finowie bilans goli 1-1 i 3 pkt. Dania bilans goli 1-3 i 0 pkt. Jeśli dobrze pamiętam, to Przy wygranej Danii nawet 1-0 a przy porażce Finów 0-1 to awansuje Dania, bo ma dwa gole strzelone by podobnych bilansach.

Jeśli się mylę, proszę o sprostowanie.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Rosja - Dania
Dania @1,77
Dania -1 @2.95
Dania over 1,5 @1,85 (EURO)

Po raz kolejny próbuję pograć w tej grupie i dalej idę w kierunku Dani. Przed mistrzostwami typowałem ich na czarnego konia, pograne ich zwycięstwo w grupie i awans do 4 i dalej podtrzymuje taką opinie, mimo tego, że turniej ułożył się dla nich niekorzystnie o czym oczywiście wszyscy wiemy. Po tym co się stało w meczu z Finlandią byłem sceptyczny co ich dalszej gry w turnieju, jednak to co zobaczyłem w meczu z Belgią jednak znów wzbudziło moje nadzieje, Duńczycy zagrali świetnie na tle zdecydowanie faworyzowanego rywala. Widać, że psychologowie popracowali z tą ekipą, mental był na świetnym poziomie, a i umiejętności nie brakowało mimo, że stracili swojego najlepszego gracza. Zostało im ostatnie spotkanie przeciwko Rosji i uważam, że turniej dla nich jest nadal otwarty. To co pokazali w dwóch spotkaniach było na znacznie wyższym poziomie niż to co pokazywali Rosjanie, o których do końca drżałem w meczu z Finlandią. Rosjanie się męczą, z Belgią nie mieli nic do powiedzenia. Finlandia jakoś wymęczona za 3 punkt, ale przeciwnik słaby a Rosja nijaka. Piłka do Dziuby nie załatwi wszystkiego, a pomysłów na inną grę im brakuje. Duńczycy radzili sobie solidnie w z Lukaku to i poradzą sobie z Dziubą szczególnie, że będą mieli za sobą pełen stadion. Grają o drugiej miejscu w grupie bo jednak liczę na to, że Belgowie odstawią Finów na ich właściwe miejsce i nie będzie żadnego kombinowania jutro. Wygrana dwoma bramkami na pewno da Duńczykom awans z drugiego miejsca i uważam, że tak się to jutro właśnie skończy. A co ciekawe drabinka im się układa nawet całkiem fajnie i pierwsza 4 może jeszcze być w ich zasięgu. Na początek Walia więc przeciwnik spokojnie do ogrania, potem w 1/4 Holandia może Portugalia i przy dobrym spotkaniu też przeciwnik, ktorego mogą zaskoczyć. Uważam, że Duńczycy jutro wrócą do tego turnieju z przytupem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rosja - Dania
Typ: Dania
Kurs: 1,77
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Dania to jest największy pechowiec tych mistrzostw. Ta reprezentacja gra naprawdę świetną piłkę, a mimo to po dwóch meczach mają zero punktów. W pierwszym spotkaniu z Finlandią była totalna dominacja Duńczyków, jednak to Finowie wykorzystali chyba swoją jedyną dobrą okazję i wygrali 1:0. Potem Dania grała z Belgią. Duńczycy zagrali genialną pierwszą połowę, którą zasłużenie wygrali 1:0. Tam wynik mógł być dla nich nawet lepszy, bo zawalili kilka dobrych sytuacji. Druga połowa też nie była zła, ale Belgowie byli zabójczo skuteczni i Dania przegrała 1:2. Mimo to mają oni jeszcze realne szanse na awans, ale aby tak się stało, to musi zostać spełniony przede wszystkim jeden warunek- muszą koniecznie wygrać z Rosją. Rosja na tym turnieju gra bardzo przeciętnie, znacznie gorzej niż Dania. Do tego mecz jest w Kopenhadze, a duńscy kibice robią tam świetną atmosferę. Moim zdaniem Dania wygra ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Ale Ty grasz na Rosję bo brakuje im punkt, a nie grasz Danii bo brakuje im 3 pkt? i masz reputację 8,8 k ? To się poważnie dzieje tu?
Ale w czym masz problem?? Typ uważa, ze Rosja ugra ten remis. Przecież tu jyz działy się dziwne rzeczy których nikt tu nie przewidział, a jeśli ktoś to zrobił to nie był brany na poważnie. Nie widze powodów aby negować typ w stronę Rosji. A ze Dania miała niefart dwa razy?? Rosja może mieć lepszy dzień i wymęczyć ten remis.
 
K 3

kubus712

Użytkownik
Jeżeli Belgia wygra np. 2-3:0, a Dania z Rosją, to kto zajmuję wtedy ostatnie miejsce? Rozumiem, że jest mała tabelka wtedy, ale Rosja, Dania i Finlandia będą mieć po 3pkt. W meczach bezpośrednich będzie Dania lepsza od Rosji, ale gorsza od Finlandii. Rosja będzie lepsza od Finlandii, ale gorsza od Dani, z kolei Finlandia lepsza od Dani, ale gorsza od Rosji. Co w tej sytuacji? Z góry dzięki za wyjaśnienie
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Brajan ja się nie przejmuje tymi ludźmi widać agresywne typki szczepionki działają covidianie atakują niech se typują na Duńczyków wisi mi to
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Ale w czym masz problem?? Typ uważa, ze Rosja ugra ten remis. Przecież tu jyz działy się dziwne rzeczy których nikt tu nie przewidział, a jeśli ktoś to zrobił to nie był brany na poważnie. Nie widze powodów aby negować typ w stronę Rosji. A ze Dania miała niefart dwa razy?? Rosja może mieć lepszy dzień i wymęczyć ten remis.
Nie wiem co to ma do rzeczy. Jak to zwykle bywa, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie negowałem typu tylko ten argument. Bo jak z niego wynika, to ten zawsze wygra, komu mniej akurat brakuje punktów do awansu. Niezawodna logika.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeżeli Belgia wygra np. 2-3:0, a Dania z Rosją, to kto zajmuję wtedy ostatnie miejsce? Rozumiem, że jest mała tabelka wtedy, ale Rosja, Dania i Finlandia będą mieć po 3pkt. W meczach bezpośrednich będzie Dania lepsza od Rosji, ale gorsza od Finlandii. Rosja będzie lepsza od Finlandii, ale gorsza od Dani, z kolei Finlandia lepsza od Dani, ale gorsza od Rosji. Co w tej sytuacji? Z góry dzięki za wyjaśnienie
Rosja bedzie ostatnia jak padnie wynik 1-0 dla Danii a Finlandia nie przegra z Belgia wiecej niz 2 bramkami. Jesli Dania wygra 2-1, 3-2, 4-3 to Finlandia bedzie ostatnia, Dania 2 a Rosja 3. Zwyciestwo Danii wiecej niz 1 bramka sprawia, ze Rosja bedzie ostatnia.

W malej tabeli zasady sa takie same jak w normalnej tabeli z ta roznica, ze licza sie tylko mecze miedzy zainteresowanymi druzynami. Taka ciekawostka jak dwie druzyny maja tyle samo punktow to tez tworzy sie miedzy nimi "mala tabele" oparta o jeden wynik... i zasady sa takie same tylko ludzie sami sobie zycie komplikuja xD

Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają tę samą liczbę punktów (po rozegraniu wszystkich meczów w grupie), o kolejności decydują kryteria określone przez UEFA, kolejno:
1.Większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy tymi drużynami;
2. Lepszy bilans zdobytych i straconych bramek w meczach pomiędzy tymi drużynami;
3.Większa liczba bramek zdobytych pomiędzy tymi drużynami;
4. Jeżeli po zastosowaniu kryteriów 1-3 pozostają drużyny, dla których nie rozstrzygnięto kolejności, kryteria 1-3 powtarza się z udziałem tylko tych drużyn, jeżeli kolejność jest nierozstrzygnięta, stosuje się dalsze punkty;
5. Lepszy bilans zdobytych i straconych bramek w meczach w grupie;
6. Większa liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach w grupie;
7. Większa liczba wygranych meczów we wszystkich meczach w grupie;
8. Jeśli w ostatniej kolejce fazy grupowej, dwie drużyny zmierzą się ze sobą i każda z nich ma taką samą liczbę punktów, jak również taką samą liczbę zdobytych i straconych bramek, a wynik zakończy się remisem w meczu pomiędzy tymi drużynami, ustala się ich miejsce grupowe przez serię rzutów karnych. (Kryterium to nie jest stosowane, jeśli więcej niż dwie drużyny mają taką samą liczbę punktów.);
9. Klasyfikacja Fair Play turnieju finałowego;
10. Pozycja w rankingu eliminacji do turnieju głównego.

Przy scenariuszu: zwycięstwo Danii, przegrana Finlandii znaczenie będzie miało to czy Dania wygra jedną bramką czy wyżej. Jeśli wyżej to ma 2 miejsce, jeśli jednym golem to liczymy dalej od punktu nr 5.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Nie wiem co to ma do rzeczy. Jak to zwykle bywa, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie negowałem typu tylko ten argument. Bo jak z niego wynika, to ten zawsze wygra, komu mniej akurat brakuje punktów do awansu. Niezawodna logika.
A nie domyśliłeś się, ze może chodzić o to, ze sytuacja w tej grupie ułożyła się dobrze dla Rosji mimo ich słabych umiejętności?? I z ta słaba gra moga wykręcić wynik dający im awans. I ten brakujący punkt może być solidnym argumentem w tych okolicznościach.

z drugiej strony niezawodna logika jest argument, ze Dania musi. Już tu były mecze, ze drużyna xxx MUSI, a niestety nie udało się.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Rosja obok Turcji kompletnie zawodzi na tych mistrzostwach. Belgia ich wypunktowała, a że słabą Finlandią wygrali na farcie. Obrona Rosji popełnia fatalne błędy.

Dania jak gra każdy widzi, z Belgią bardzo dobry mecz. Takich Ruskich po prostu muszą zmiażdżyć no ale.......ale właśnie martwi mnie ta masówka na nich. Każdy wie jak to się kończy.
Już raz buki na nich zarobili czy dziś Duńczycy pozwolą odrobić ? Myślę że tak...ja liczę na ich dwie bramki. Z taką obrona jak Ruska to musi się udać
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Brajan ja się nie przejmuje tymi ludźmi widać agresywne typki szczepionki działają covidianie atakują niech se typują na Duńczyków wisi mi to
Tu chodzi o twoja amatorkę pisząc, że nie mają już szans Dunole na awans
Takie typy powinny być od razu usuwane bo ktoś w te brednie może uwierzyc
I jeszcze masz jaja dupe spinać, że ktoś Ci zwrócił uwage
Miszcz.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Ale w czym masz problem?? Typ uważa, ze Rosja ugra ten remis. Przecież tu jyz działy się dziwne rzeczy których nikt tu nie przewidział, a jeśli ktoś to zrobił to nie był brany na poważnie. Nie widze powodów aby negować typ w stronę Rosji. A ze Dania miała niefart dwa razy?? Rosja może mieć lepszy dzień i wymęczyć ten remis.
Czytaj ze zrozumieniem.
Typ pisze, że Dania gra o pietruchę, bo nie mają szans na awans. A są to bzdury.
Oczywiście typować na Rosję nikt mu nie broni, ale argumentacja kłamliwa.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Jezu problem widzicie weź skończcie już moje je zdanie jest takie że nie mają szans na awans dunczycy i tyle w temacie nara chejterzy
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Dobra obejrzałem jeszcze raz skróty meczów Dania - Belgia , Rosja - Finlandia, Rosja - Belgia chociaż każdy mecz widziałem w całości.

Pierwszy mecz Duńczyków nie biorę pod uwagę z wiadomych względów.
Uważam, że Duńczycy mieli dwa razy pecha. Pierwszy to całe zamieszanie z Eriksenem, drugi to powrót DeBruyne na mecz z nimi.

Rosja z Belgią nie istniała. Uważam, że 3:0 to najmniejszy wymiar kary. W drugiej połowie Belgia grała na zaciągniętym hamulcu. Druga sprawa, że gdyby DeBruyne grał ten wynik byłby wyższy. Gość robi niesamowitą różnice.

Finowie z Ruskimi w pierwszych 20-stu minutach mieli trzy dogodne okazję do strzelenia bramki, jedna nie uznana. Minimalny spalony. Głupie straty w środku pola i ogólnie chaos.
Po przerwie to samo, w początkowej fazie dwie dobre okazję. Ogólnie defensywa Rosji popełnia głupie błędy i uważam, że jeśli Dania mocno ich przyciśnie to będą mieli duży problem.

Dziś to będzie kwestia skuteczności i szczęścia bo jestem przekonany, że okazji do strzelenia bramek Duńczycy będą mieli sporo. Jeśli tylko zagrają i wejdą w mecz jak Belgią, to o to jestem spokojny.
Są na musiku, do stracenie nie mają kompletnie nic. Muszą wygrać, najlepiej wysoko. Dodatkowy handicap, że grają u siebie.

Już jeden czarny koń jakim miała być Turcja pokazał w jakiej jest formie, uważam, że Ruskie im nie ustępują.

Dania:
over 2.5 gola @3.90
over 3.5 gola @9.50
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Każdy mecz jest inny. To że Dania zagrała dobrze (aczkolwiek to określenie trochę na wyrost) z Belgią, a Rosja męczyła się z Finlandią nie oznacza że Duńczycy ten mecz wezmą. Owszem są faworytami, grają u siebie ale te mistrzostwa już kilka razy pokazały że nie ma to znaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
Finlandia kurs 11
próbujemy Belgia moze przegrac 0 2 i tak ma pierwsze miejsce (w przypadku wygranej Rosji )
ale jak przegra 3/5 bramkami to ma miejsce drugie i Walie a potem Holandie w drabince zamiast Włochów


w ich interesie jest wyjsc dzisiaj kucharzem kierowca i masarzystami w składzie byle nie przegrali 0 6
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom