>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja [12-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Tutaj można pograć zwycięstwo Danii, bo kurs jest dobry.

Póki co są najlepszym zespołem eliminacji do Mistrzostw Świata. 4-0 na wyjeździe z Austrią robi wrażenie. Wczoraj towarzyski remis z Niemcami. Wszystkie mecze grają u siebie na Parken Stadion. Belgia nie ma defensywy - to może się udać.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dania - Finlandia 1 @ 1,50 @ Betfan

Typ typowo pod AKO. Jak dla mniej jeden z większych "pewniaczków" w pierwszej kolejce Euro. Dania ma bardzo ciekawy skład. Praktycznie na każdej pozycji gra solidny zawodnik grający w niezłym klubie. Mózgiem drużyny jest Eriksen, który z jednej strony przeniósł się do super mocnego ostatnio Interu z którym zdobył Mistrza Włoch, a z drugiej strony nie grał w tym sezonie jakoś specjalnie dużo, więc może mieć odpowiedni poziom wypoczęcia na Euro. Warto też zauważyć, że odkąd kadrę objął trener Hjulmand (znany z sukcesów FC Nordsjaelland) to kadra Danii notuje jedne z najlepszych wyników ze wszystkich kadr w Europie. Ostatnie 10 meczy, solidność w defensywie jak i pokonani przeciwnicy robią wrażenie:

06.06.21 Dania-Bośnia i Hercegowina 2 : 0

02.06.21 Niemcy-Dania 1 : 1

31.03.21 Austria-Dania 0 : 4

28.03.21 Dania-Mołdawia 8 : 0

25.03.21 Izrael-Dania 0 : 2

18.11.20 Belgia-Dania 4 : 2

15.11.20 Dania-Islandia 2 : 1

11.11.20 Dania-Szwecja 2 : 0

14.10.20 Anglia-Dania 0 : 1

11.10.20 Islandia-Dania 0 : 3

Widząc taką dyspozycje Dania się wydaje czarnym koniem całego turnieju. Na start mają za to chyba najłatwiejszego przeciwnika z całej stawki - mianowicie zespół Finlandii. Personalnie brak gwiazd. Jedyne bardziej znaczące nazwisko - Pukki, ma kontuzje. A do niedawna gwiazdami tej kadry byli zawodnicy prezentujący poziom zaplecza naszej Ekstraklasy (Petteri Forssel). I choć Finlandia faktycznie była sporym objawieniem ostatnich eliminacji, bo awansu nikt się po nich nie spodziewał, to jednak o drugie miejsce w grupie walczyli ze słabymi ostatnio Grekami i Bośniakami. W 2021 roku grali 5 meczy i nie wygrali żadnego. Niedawno w towarzyskim meczu ze Szwecją grającą podobną Skandynawską piłkę jak Dania przegrali 2-0. Kilka dni później przegrali u siebie z Estonią...

Zatem zestawiając siłę tych dwóch reprezentacji i fakt, że jest to pierwszy mecz, więc nie ma co kombinować, kalkulować i oszczędzać sił, to wygrana Danii wydaje się w tym meczu dość pewnym typem. Do dubla, tribla pasuje doskonale. Warto dodać, że mecz odbędzie się w Kopenhadze, więc dochodzi atut własnego boiska.

Mój typ 2-0 i ewidentna kontrola meczu i wyniku ze strony Duńczyków.
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Również idę w stronę Duńczyków. Przeciwnik idealny na pierwszy mecz. Czystego zwycięstwa nie da już rady zagrać po kursie 1.5 lub wyższym w Betfanie, ale z racji tego, że nie spodziewam się, że Finowie strzelą tutaj bramkę. Wśród słabszych reprezentacji zawsze szuka się czarnego konia rozgrywek natomiast Finlandii nikt w gronie drużyn, które mogą namieszać raczej nie wymienia. Również spodziewam się, że Finowie nie namieszają i nie wyjdą z grupy. Duńczycy natomiast mają naprawdę dobry skład i mogą zajść dużo dalej. Mam wrażenie, że brak wpadki w pierwszym spotkaniu może ich podbudować i przed trudniejszymi meczami w grupie postawić mentalnie w lepszej sytuacji od przeciwników. Tak jak napisał kolega wyżej Dania jest solidną drużyną w obronie oraz z potencjałem w ofensywie i jeżeli tylko nie zabraknie koncentracji to wygrają ten mecz do zera.
1 gol i wynik meczu Dania i Dania @1.52 Betfan
 
Ostatnia edycja:
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dania - Finlandia 1 drużyna powyżej 1.5 goli @1.82 Fortuna
Co do tego, że Finlandia to totalny outsider chyba nikt nie ma wątpliwości i wszyscy chyba wiedzą, że każdy gol zdobyty przez nich będzie ogromnym sukcesem a do tego trafili do na prawdę ciężkiej grupy. Bo poza możliwym punktem z Rosją nie widzę szansy na jakiekolwiek inne punkty. Finowie poraz pierwszy zakwalifikowali się na wielki turniej i to już mówi samo za siebie (żeby nie było nie zaprzeczam temu, że ich poziom sportowych w ostatnich latach wyraźnie podskoczył do góry), a jeśli przejrzymy z kim oni tak na prawdę wygrali w eliminacjach to dojdziemy do wniosku, że tam grupę mieli też na prawdę łatwą. Finowie w grupie eliminacyjnej mieli kolejno:
- Włochów - byli z nimi bez żadnych szans i w obu meczach z mimo wszystko defensywnie nastawionymi Włochami stracili po 2 bramki
- Grecję - która w pierwszych 5 meczach eliminacyjnych zdobyła 1 punkt remisując z Liechtensteinem i przegrywając z Armenią
- Bośnię - która w ostatnich latach jest tragiczna, nie wygrali od 13 meczów, a w tych właśnie eliminacjach wygrali jedynie dwa razy z ekipą Liechtensteinu i raz Armenii a ich 4 wygrana była właśnie z Finlandią gdzie zlali ich 4:1
- o Armenii i Liechtensteinie nie ma co nawet mówić bo Ci drudzy dostają z wszystkimi a Armenia zaczęła grać dopiero po przyjściu Joaquina Caparrosa a on przyszedł po eliminacjach
Do tego jeśli spojrzymy na ostatnie mecze towarzyskie to wygląda to tragicznie 0:2 w Szwecji z 1 celnym strzałem w meczu i porażka z Estonią 0:1
Po drugiej stronie barykady mamy Duńczyków, którzy według mnie będą czarnym koniem mistrzostw i nie zdziwi mnie nawet półfinał w ich wykonaniu bo drabinkę co do tego mają całkiem niezłą, przy wyjściu z drugiego miejsca (bo mimo wszystko wydaje mi się, że Belgów nie będą w stanie wyprzedzić) trafiają na 2 miejsce z grupy A czyli rywal spokojnie do przejścia a następnie zwycięzcę grupy C czyli najsłabszej z wszystkich. Duńczycy od ponad dwóch i pół roku co przekłada się na bodajże 28 spotkań przegrali jedynie 2 z Belgami, po drodze pokonując takie drużyny jak Walia, Szwajcaria, Islandia czy Anglia, a ostatnio w eliminacjach MŚ zlali na wyjeździe Austriaków 4:0.
Na każdej pozycji Duńczycy posiadają zawodników klasy światowej grających w takich klubach jak: Leicester, Chelsea, Atalanta, Milan, Borussia, Inter czy Tottenham i grają oni w tych klubach w większości w pierwszym składzie, a klubów zbliżonych poziomem do tych można by wymienić jeszcze kilka. Duńczycy ponadto przyzwyczaili nas do tego, że jak już wygrywają mecz to na jednej bramce rzadko kiedy poprzestają. W ostatnich 10 meczach 8 razy potrafili strzelić dwie bramki, jednak te dwa mecze gdzie strzelili jedną to były spotkania z Niemcami i Anglią. Reasumując widzę w tym meczu różnicę conajmniej dwóch poziomów sportowych i nie zdziwi mnie nawet wygrana Duńczyków dwoma lub trzema bramkami.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dania - Finlandia 1 -hc 1.5 @ 2.65 STS


Idę tutaj zdecydowanie w kierunku Duńczyków. Grają ciekawy , skuteczny futbol na dodatek rozgrywają dwa spotkania grupowe w Kopenhadze przed własną widownia co też jest istotne. Zdecydowanie lepsza jakość poszczególnych graczy i zgrany kolektyw przemawiają za miejscowymi. Finlandia sam udział w tej imprezie powinna uznać za sukces i dobrą okazje do nabierania doświadczenia. . Oczywiscie nie położą się Finowie na murawie czekając na rózgi ,ale piłkarsko sa zdecydowanie słabsi i sądzę że gospodarze to udowodnia i bez problemów wygraja nawet więcej jak jednym golem.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Belgia - Rosja typ: Doliczone 4+ minuty w 2 połowie @1,55 Fortuna
Dania - Finlandia typ: Doliczone 4+ minuty w 2 połowie @1,55 Fortuna

Przecież przy możliwości zrobienia przez każdą drużynę po 5 zmian to inaczej tego nie widzę, a dodatkowo jeszcze VAR jest.

Inni bukmacherzy mają linie 4,5 lub 5+.
 
Ostatnia edycja:
J 613

jarek23v

Użytkownik
Obejrzałem mecz towarzyski Szwecja - Finlandia i to co grali Finowie to śmiech na sali. Duńczycy powinni ich zmiażdżyć, do tego Ruski pierwszy mecz z Belgią mogą mieć w plecy, drugi grają z Finami i też pewnie ich zmiażdżą.

Dania + Ruski + Portugalia wygra z Węgrami to moim zdaniem pewniak
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Dania - Finlandia
Dania @ 1.51
Dania strzeli powyżej 1.5 gola w meczu @ 1.80 (Betfan Typer)
gol w obu połowach @ 1.98

Fortuna

Dania w tym spotkaniu nie może sobie pozwolić na stratę punktów ponieważ w grupie o awans będzie rywalizować jeszcze z Rosją oraz Belgią. Finlandia wydaje się być tutaj na straconej pozycji i tak naprawdę sensacją będzie jeśli w trzech spotkaniach ugrają choć jeden punkt. Ich forma na kolana nie powala, a w ostatnim teście przegrali z Estonią 0:1.
Dania wygląda nieźle bowiem w składzie są min. Braithwaite, Eriksen, Poulsen, Hojbjerg czy Delaney. Skład Danii na prawdę wygląda bardzo dobrze dlatego też liczę na minimum dwa/trzy gole w tym spotkaniu w ich wykonaniu. Dania w spotkaniach przygotowawczych mimo rotacji w składzie pokonała min. Bośnię i zremisowali z Niemcami. Wcześniej rozbili Austrię oraz Mołdawię. Może to być mecz do jednej bramki i oby tak też było!
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Belgia - Rosja
Typ: 1 @ 1,80 Fortuna
Typ: Belgia powyżej 1,5 gola @ 1,89 Betfan (EURO)

Belgia i Rosja znają się świetnie z grupy eliminacyjnej do euro. Belgia od kilku turniejów zaliczana do faworytów na ostatnich MŚ blisko awansu do finału. Więc kiedy jak nie teraz ta złota generacja już nie tak młodych ale za to ogranych Belgów miałaby świecić triumfy. Co do Rosji mogliśmy podziwiać ten zespół w meczu towarzyskim z Polskim Orłami które nie szybowały za wysoko a mimo to tylko remis myślę że Belgowie stworzą sobie więcej okazji do gola i wykorzystają je. Rosjanie średni przyzwoity poziom ale jednak chyba z ograniczeniami nie pozwalającymi przebić pewnego pułapu powinni skupić się na ograniu Finlandii oraz powalczeniu o remis z Danią żeby wyjść z grupy natomiast Belgowie faworyci do wygrania grupy mają przewagę psychologiczna po dwóch wygranych w eliminacjach i wyraźnym wyprzedzeniu Rosji w grupie eliminacyjnej na Euro. Wygrywając ten mecz wiedzą, że mają z górki bo ostatni mecz w grupie z Finlandia. Do tego jako ciekawostka informacja z wczoraj motywacja pieniężna też jest konkretna. "Każdy piłkarz reprezentacji Belgii otrzyma nagrodę w wysokości 435 tysięcy euro za zdobycie tytułu mistrza Europy" Jakiś bonus dla Rosji za mecz u siebie ale myślę ze to będzie za mało stawiam na czystą jedynkę.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dania - Finlandia
Dania/+1,5 @1,75 (EURO)
Dania 1 Połowa -1, @5,4
Dania strzeli w obu połowach @2,49

Ja również pójdę w kierunku Duńczyków i nie widzę tutaj innej opcji tylko ich pewne zwycięstwo. Finowie to ekipa, która w turnieju w mojej ocenie jest nieco przypadkowo i trudno będzie im taki sukces powtórzyć. Początek el MŚ już słabszy, starcia towarzyskie również na niskim poziomie. Duńczycy to natomiast ekipa, która może nie ma mocnych nazwisk, ale w mojej ocenie silny i uporządkowany kolektyw, dzięki czemu są w stanie taktycznie przeciwstawić się praktycznie każdemu. Osobiście typuje ich jako największe zaskoczenie mistrzostw, pograłem delikatnie również ich obecność w najlepszej czwórce oraz zwycięstwo w grupie B. Duńczycy dostają świetny układ gier, zaczynają z outsiderem, powinni zacząć mocno i dzięki temu mają szansę wypozycjonować się w grupie na dobrej pozycji. Z Belgami myślę, że są w stanie ugrać przynajmniej remis, zwyciężyć z Rosją, która nie prezentowała się w sparingach rewelacyjnie i dyscypliną taktyczną od Duńczyków odstaje. W ten sposób jeśli dziś zaczną wysokim zwycięstwem miejsce na czele tabeli jest w ich zasięgu.
 
Ostatnia edycja:
D 109

donbagino

Użytkownik
W betfanie jest szeroka oferta na zawodników (strzały, asysty, odbiory, kartki itp). Wczoraj ładnie wszedł mi zakład na celne strzały Insigne. Dziś idę za ciosem, tylko zastanawiam się który z Duńczyków lubi sobie oddawać strzały. W grę wchodzą Braithwaite, Wind, Poulsen, Eriksen. Ten ostatni ma stałe fragmenty, a linia na to że odda +1.5 celnego to 2.50 (Braithwaite 5.00, Wind 2.75, Poulsen 4.00)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Belgia - Rosja over 1.5 gola
Dania - Finlandia over 1.5 gola
Walia - Szwajcaria - 2. drużyna strzeli
2.67
sts


Po linii najmniejszego oporu. W pierwszym spotkaniu słusznym faworytem są Belgowie. Mocne nazwiska, które decydują o sile swoich drużyn. W ataku znakomity Lukaku. W tym spotkaniu liczę na bramki i niekoniecznie z obu stron.

W spotkaniu Dania - Finlandia to liczę bardziej na bramki ze strony Duńczyków. W kwalifikacjach pokazali się z bardzo dobrej strony i mam nadzieję, że podtrzymają passę.

Szwajcarzy nie strzelając gola bardzo rozczarują, a łatwiej już nie będzie, ponieważ czeka ich spotkanie z Włochami i Turcją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dania vs Finlandia - Dania -1AH kurs: 1,70 buk: LV BET ❌

Nie pozostaje mi nic innego jak iść za głosem prawie wszystkich na tym forum i w całym necie i zagrać na Danię. Wiele osób pisze o dużej słabości Finlandii i bardzo dobrej grze Danii. Dodatkowo Duńczycy grają u siebie choć jak pokazał wczorajszy mecz Turcja vs Włochy (gdzie Turków chyba było więcej lub byli głośniejsi), że niekoniecznie na własnym stadionie są kibice gospodarzy
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W Totalbet jest Euroboost i Belgia po @2.75 spory kurs, wiadomo Rosja to nie ogórki i z tego co słyszałem są w top 3 drużyn pod względem kreowania sytuacji bramkowych obecnie ale też płacą za to cenę ponieważ tracą sporo goli.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Walia vs Szwajcaria - Walia pow. 2 goli w meczu (AH) kurs: 1,95 buk: LVBET ZWROT
Walia vs Szwajcaria - Walia AH+0,5 kurs: 1,85 buk: LVBET ✅ ✅ ✅

Idę trochę podobnie jak wczoraj. Bety trochę się kontrują. Jeśli ma być under to remis może wejść. Jeśli ktoś postrzela będzie over goli. W mojej opinii Szwajcaria może jest lepsza od Walii, ale nie w tak dużym stopniu jak to widzą buki. Zespoły osiągały porównywalne wyniki. W dużej mierze będzie to zderzenie angielskiej piłki z niemiecką bo piłkarze Walii grają w UK - dużo w Man Utd, Liverpool lub Totenham. Z kolei piłkarze Szwajcarii w Bundeslidze. Obie ligi mają podobny poziom, a być może angielska nawet wyższy patrząc na ich dokonania w LM i LE. Po podobnym kursie mam Walię lub remis co jest 2 zdarzeniami. Przegram oba bety jak Szwajcaria wygra 1:0. Oby tak nie było... :)

edit// teraz widzę, że pomyliłem grupy i napisałem nie w tym temacie, ale bet wszedł to najważniejsze :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Dania na pewno nie będzie kalkulowała tylko chciała nastrzelać jak najwięcej goli. Oni na pewno biorą pod uwagę fakt że mogą skończyć na 3 miejscu w tabeli i wiedzą że nie tylko liczba punktów może się liczyć ale i stosunek bramek.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Belgia vs Rosja - Belgia kurs: 2,06 buk: Noblebet ✅ ✅ ✅

Tutaj nie kombinuję z ilością goli czy handi. Po prostu win Belgii. Dla mnie Rosja zawsze była kiepską drużyną. Rzeczywiście na MŚ pokazali się bardzo dobrze, ale pamiętajmy, że wtedy Rosja była gospodarzem MŚ i była w lepszej formie. Po stronie Belgii jest po prostu lepsza jakość. Piłkarze grają w czołowych ligach europejskich jak Ajax czy Barcelona. Gram tu prosto, zresztą jak większość typerów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom