>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja [12-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
Z 582K
16.06.2021/15,00
Finlandia - Rosja
Typ:2
Kurs: 1,70
STS
W tym pojedynku moim zdaniem zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są piłkarze Rosji i każdy inny wynik tego meczu niż ich pewne zwycięstwo będzie bardzo dużą niespodzianką.Finlandia co prawda w pierwszym spotkaniu sprawiła olbrzymią niespodziankę pokonując 1-0 Danie,ale wiadomo jakie były okoliczności tego pojedynku.Ich gra była bardzo mizerna i zwycioęstwo szczęśliwie.Zqawodnicy tej drużyny to bardzo przeciętni piłkarze.Ich rywale zespół Rosji na inauguracje też się nie popisali i przegrali wysoko z jednym z faworytów mistrzostw Belgią 3-0.Jednak jest to zdecydowanie lepszy zespól i na swoim boisku powinmni odnieść wysokie zwycięstwo_Ostatnie spotkanie pomiędzy tymizespołami rozegrane w 2015 roku zakończyło się ich pewnym zwycięstwem 3-0.
 
Ostatnia edycja:
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Dania - Belgia
Belgia @2,12 betfan ✅

Myślę że sytuacja z Eriksenem zrobi swoje. W głowach piłkarzy całe to wydarzenie, jeszcze będzie długo w pamięci. Uważam że to jest zbyt krótki czas aby ich psychika wróciła do normalnego poziomu. Stres ma ogromne znaczenie. Oczywiście będzie się mówiło że się bardziej zmotywują aby wygrać dla Eriksena, ale to podświadomość kieruje wieloma decyzjami w działaniach człowieka, o których my nawet sobie nie zdajemy sprawy, a w podświadomości to będzie z nimi bardzo długo. To moja teoria, ale zobaczymy czy się sprawdzi.
Druga sprawa to zespół Belgii, która w pierwszym meczu zaprezentowała wysoki poziom i aspiracje do medalu. Zagrali bardzo dobre zawody, przez całe spotkanie kontrolując mecz. Wraca De Bruyne więc powinni być jeszcze silniejsi.
Generalnie uważam że i bez całego tego zamieszania z Eriksenem to Belgia i tak pewnie by to ogarnęła, a tak dochodzi jeszcze jeden czynnik przemawiający za typem - brak najlepszego piłkarza Duńczyków.
Co prawda grają w Kopenhadze ale czy będzie to miało aż takie znaczenie przy klasie zespołu Belgii, nie wydaje mi się.
 
Ostatnia edycja:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dania - Belgia
Belgia @2,12 betfan

Myślę że sytuacja z Eriksenem zrobi swoje. W głowach piłkarzy całe to wydarzenie, jeszcze będzie długo w pamięci. Uważam że to jest zbyt krótki czas aby ich psychika wróciła do normalnego poziomu. Stres ma ogromne znaczenie. Oczywiście będzie się mówiło że się bardziej zmotywują aby wygrać dla Eriksena, ale to podświadomość kieruje wieloma decyzjami w działaniach człowieka, o których my nawet sobie nie zdajemy sprawy, a w podświadomości to będzie z nimi bardzo długo. To moja teoria, ale zobaczymy czy się sprawdzi.
Druga sprawa to zespół Belgii, która w pierwszym meczu zaprezentowała wysoki poziom i aspiracje do medalu. Zagrali bardzo dobre zawody, przez całe spotkanie kontrolując mecz. Wraca De Bruyne więc powinni być jeszcze silniejsi.
Generalnie uważam że i bez całego tego zamieszania z Eriksenem to Belgia i tak pewnie by to ogarnęła, a tak dochodzi jeszcze jeden czynnik przemawiający za typem - brak najlepszego piłkarza Duńczyków.
Co prawda grają w Kopenhadze ale czy będzie to miało aż takie znaczenie przy klasie zespołu Belgii, nie wydaje mi się.
Eriksen podobno będzie oglądał ten mecz z trybun. Co do typu nie mam większych zastrzeżeń, bo broni się sportowo. Ale psychiki bym w to chyba nie mieszał.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myślę, że w ekipie Danii już zadziałał mocno psycholog.
Piłkarze muszą zrobić mocny reset w głowach, lecz wygrana z Belgią, który rozbiła słabą Rosję będzie ciężkim zadaniem. Na pewno pójdę w stronę Rosji. Myślę, że Czerczesow już lekko drży przed utratą posady.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Finlandia vs Rosja - Rosja - kurs: 1,75 buk: LVBET ✅ ✅ ✅
Finlandia vs Rosja - Rosja (AH:-1) - kurs: 2,25 buk: LVBET ZWROT

Zupełnie nie rozumiem optymizmu związanego z Finlandią. Tą samą Finlandią, którą przed Euro obok Węgier stawiano na nagorszą ekipę Euro, a niektórzy pograli na nich poniżej 1,5 pkt. Przecież doskonale wiemy w jakich okolicznościach pokonali Danię. A po drugie Dania miała mega przewagę. Rosja już Finów nie zlekceważy. Teraz - Rosja. To wstyd przegrać z Belgią - jednym z faworytów całych mistrzostw ? A mimo tego momentami Rosja umiała sobie stworzyć sytuacje. A na koniec ostatnia sprawa: Finlandia ma już 3pkt, Rosja ma 0 pkt więc dla Finlandii przegrana nie będzie końcem świata. . No i mecz w St. Petersburgu. Oczywiście to blisko Finlandii, ale i tak pewno więcej będzie Rosjan
 
Ostatnia edycja:
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Zupełnie nie rozumiem optymizmu związanego z Finlandią
.
A w ktorym poscie jest jakis "optymizm" w kierunku Finlandii? Przeciez wszystkie wpisy (100%) powyzej nt. Finow powyzej sa negatywne lub watpiace w nich. :ROFLMAO::LOL:
Ogolnie Ty chyba musisz byc hurraoptymista jesli wszyscy, ktorzy zabrali glos na temat Finlandii "jada" z nia z gory na doł, a Ty widzisz tu wspomniany optymizm. Strach pomyslec co trzeba byloby napisac bys dostrzegl "pesyzmizm".

Przepraszam to nie prowokacja, ale rozbawilo mnie to.
 
Ostatnia edycja:
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
jak znam ruskie to tutaj nie bd kalkukacji tylko od poczatku natarcie w pierwszym meczu stasia chyba ponioslo ze skladem na szczescie szybko sie zreflektowal i zrobil zmiany jestem pewien ze karavaev zacznie za dziadka zhirkova no i powinien wskoczyc cheryshev chyba ze jakas kontuzja bo widze ze dlugo nie pogral tutaj nie ma duzej filozofii tylko gramy na konia dzyube i czesc bedzie fajny mecz spodziewam sie paru bramek
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Finlandia - Rosja
Rosja @ 1.71 (EURO)

Rosja strzeli powyżej 1.5 gola @ 2.03
Fortuna


Finlandia w pierwszej kolejce sprawiła wielką sensację pokonując skromnie 1:0 Danie. Lecz tamte spotkanie pozostanie nam w pamięci nie z powodu wygranej Finów, a innych zdarzeń. Do tego czasu Finowie tak naprawdę byli miażdżeni przez Duńczyków, którym zabrakło skuteczności. Po tej sytuacji w 43. minucie mecz był całkiem inny bo w głowach była tamta sytuacja, a spotkanie trzeba było dokończyć. Finowie zapewne dzisiaj zamurują dostęp do swojej bramki aby tego spotkania nie przegrać, a granie z kontry i spróbowanie żeby ich najlepszy napastnik Pukki strzelił rywalom gola może się niestety udać przy tak nie udolnej grze obronnej reprezentacji Rosji...
Rosja po dotkliwej porażce 3:0 z Belgią od pierwszych minut musi atakować swojego rywala aby ten mecz wygrać, jeśli dalej chcą być w grze o awans. Niestety martwi forma Rosji, która obok reprezentacji Polski jest chyba jedna z słabszych na Euro. W obronie mocna bieda, a z przodu niema tyle okazji ile by chciał trener Czerczesow. Myślę, że po meczu z Belgią w szatni padły mocne słowa. Dzisiaj Rosja rozgrywa kolejny mecz u siebie, przed swoimi kibiciami i nie wyobrażam sobie, że to spotkanie przegrają bądź zremisują. Dlatego gram ich zwycięstwo oraz, że strzelą minimum dwa gole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Finlandia - Rosja @1.71 Fortuna
Popieram typy kolegów z góry i drugą kolejkę z rzędu gram przeciwko Finom jak dla mnie to jedna z dwóch najsłabszych drużyn Mistrzostw razem z Macedonią. O Finach już wystarczająco się opisałem w pierwszym poście: https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-b-dania-finlandia-belgia-rosja-12-21-06-2021-typy-dyskusja-zakłady-długoterminowe.162300/#post-7023251
Limit szczęścia w meczu z Danią wykorzystali na chyba kilka następnych meczy wystarczy spojrzeć na statystykę sytuacji bramkowych: 23-1 i rzutów różnych 9-0. Nie wierzę że może im się przytrafić drugi taki mecz, wiadomo Rosja to mimo wszystko drużyna trochę słabsza od Duńczyków ale to nadal drużyna znacznie lepsza od Finów. Do tego jeśli Rosjanie chcą cokolwiek osiągnąć na tych mistrzostwach to muszą tutaj wygrać i to raczej więcej niż 1 bramką, po tym jak sami dostali 0:3 od Belgów, bo za kilka dni czeka ich jeszcze mecz z Danią gdzie nie będą faworytem i o punkty będzie zdecydowanie ciężej. Wydaje mi się że Rosjanie powinni tutaj wygrać 2/3:0 jednak z tą obroną Częstochowy Finów może być ciężko o dużą strzelaninę i nie zdziwi mnie również 1:0 w ich stronę dlatego odpuszczam handicapy czy overy bramkowe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
.
A w ktorym poscie jest jakis "optymizm" w kierunku Finlandii? Przeciez wszystkie wpisy (100%) powyzej nt. Finow powyzej sa negatywne lub watpiace w nich. :ROFLMAO::LOL:
Ogolnie Ty chyba musisz byc hurraoptymista jesli wszyscy, ktorzy zabrali glos na temat Finlandii "jada" z nia z gory na doł, a Ty widzisz tu wspomniany optymizm. Strach pomyslec co trzeba byloby napisac bys dostrzegl "pesyzmizm".

Przepraszam to nie prowokacja, ale rozbawilo mnie to.
Przepraszam. Nie doprecyzowałem - nie chodziło mi o nasze forum tylko inne źródła w necie, których nie wolno mi tu podawać. Napisałem przecież ogólnie, że nie rozumiem optymizmu związanego z Finlandią, a nie, że ktoś tu tak pisał.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Finlandia - Rosja
Rosja i +1,5 @2,04 (Euro)
Rosja -1 @2.74 (3drogowy)
Rosja -2 @5,9 (3drogowy)
Rosja 1 Połowa -1 @6,7 (3drogowy)

Ja dziś znów idę przeciwko Finlandii, ostatnio się nie udało, ale zdecydowanie był to wynik okoliczności okołomeczowych niż samej gry. Szczęśliwe zwycięstwo z Dania i to by było na tyle jeśli chodzi o to na co stać ekipę z Północy. Dziś jadą do Rosji i uważam, że nie bez przesady można powiedzieć, że jadą na pożarcie. Ekipa Czerczesowa po bolesnej porażce, jednak takiej, której się można było spodziewać. Dziś nie ma już żadnego marginesu trzeba ugrać 3 punkty i czekać na to co dalej, w kolejnym spotkaniu Dania, która na pewno łatwym przeciwnikiem dla Rosjan nie będzie. Jest duża perspektywa ewentualnej małej tabelki między trzema ekipami więc dodatkowo każda strzelona bramka będzie tutaj cenna. Bilans Rosjanie mają marny po pierwszym meczu i tutaj trzeba przeciwko Finom ten bilans poprawić. Uważam, że Rosjanie mają lepszy skład, grają u siebie, stoją pod ścianą i dzisiaj nie będzie żadnego zatrzymywania sie tylko mocny napór od początku do końca i wysokie zwycięstwo. Finowie to jednak nie ta półka i gdyby nie sytuacja z ostatniego meczu to pewnie skończyli by turniej bez punktów i myślę, że prawdopodobnie również bez bramki. Obstawiam dziś wyniki 3:0 i wyjście z bilansem Rosjan na 0, co w perspektywie kolejnego spotkania postawi już ich w niezłej sytuacji.
 
Ostatnia edycja:
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Rosja - Finlandia

Rosja podobnie jak i Polska raczej słabo sprawdza się w roli faworyta. Finowie nic na tych mistrzostwach nie muszą. Co najwyżej mogą. Nikt nie oczekuje od nich nic wielkiego. Samo ich pojawienie się na Mistrzostwach Europy jest sporą niespodzianką. Jedna bramka z kontry Finów może wprowadzić mnóstwo zamieszania w ich poczynaniach. Obstawiam, że Skandynaowie urwą dziś jakiś punkt Rosji.

Finlandia x2 wynik 1:0 FT
kurs 2, 19 STS
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Taka ciekawostka. Po nieuznanej bramce dla Finlandii Handicap na rogi na Rosje wzrosl z 3,5 do 6,5. Jak bramke cofnieto to spadl znowu do 3,5. Tak wiem, to nic dziwnego...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podaję swój typ na AKO ze swojego tematu, ale głównie tu skupiłem się na Belgii dlatego typ umieszczam w tym temacie.

Ukraina vs Macedona Płn + Dania vs Belgia (DNB) + Węgry vs Francja (AH:-1) kurs: 3,87 buk: LVBET

Wydaje mi się to całkiem bezpieczna tasiemka. Wiadomo jak jest z zakładami AKO, że jedna rzecz coś uwala, ale każda z tych rzeczy osobno ma za mały kurs aby to grać osobno.

Ukraina ma 0 pkt w grupie. Ładnie się pokazała w meczu z Holandią i wg. mnie lepiej nawet gra niż Rosja (tak analizując wschodni kierunek). Belgię mógłbym zaryzykować jako czystą 2, ale mimo wszystko się trochę boję ponieważ Dania walczy o życie i to walczy u siebie. Brak Eriksena jest olbrzymim osłabieniem to fakt, ale z 2 strony Belgia nawet przy remisie ma wciąż przed sobą mecz z Finlandią więc brak wygranej nie będzie dla nich być czy nie być. Z tego powodu nie gram czystej 2. No i Francja, która jeśli nie zdarzy się coś naprawdę niezwykłego nie wyobrażam sobie żeby nie rozjechała Węgier na strzępy.
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Ukraina - Macedonia powyżej 22,5 fauli w meczu - betfan 1.55
Zdziwiła mnie ta linia, mecz dla obu ekip o życie, ponieważ zwycięzca wyjdzie z grupy a remis nikogo nie urządza. Obie ekipy nie są specjalnie techniczne, szykuje się zatem dużo walki. Dodatkowo sędzią będzie Pan z Argentyny a wiadomo jak drobiazgowo sędziują latynosi.
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Ukraina - Macedonia powyżej 22,5 fauli w meczu - betfan 1.55
Zdziwiła mnie ta linia, mecz dla obu ekip o życie, ponieważ zwycięzca wyjdzie z grupy a remis nikogo nie urządza. Obie ekipy nie są specjalnie techniczne, szykuje się zatem dużo walki. Dodatkowo sędzią będzie Pan z Argentyny a wiadomo jak drobiazgowo sędziują latynosi.
Szefie. Nie ta grupa, z tym meczem :D Mi też się mylą ostatnio, jak grają dwie grupy jednego dnia ^^
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dania - Belgia
Typ: X lub 2 i powyżej 1,5 gola
@1.72 ETOTO

Dania dość pechowo i niespodziewanie przegrała swój pierwszy mecz z najsłabszą drużyną w grupie - Finlandią 0:1. Przewagę Duńczyków w tym meczu bardzo dobitnie okazują statystyki: 23:1 w sytuacjach bramkowych, 17:0 w strzałach niecelnych i zablokowanych, 6:1 w strzałach celnych oraz posiadanie piłki 63%-37%. Belgowie natomiast w pierwszym pojedynku rozegranym w Petersburgu wygrali pewnie z Rosjanami 3:0. Nastroje i atmosfera w ekipie Czerwonych Diabłów są znakomite i nie ma się czemu dziwić. Belgowie grają bardzo pewnie ale mając taką moc ofensywną i takie wyniki to rzeknę, że nie wypada grać inaczej. Obydwie drużyny mierzyły się w poprzednim roku w Lidze Narodów i obydwa mecze zakończyły się zwycięstwem Belgów: 0:2 na wyjeździe oraz w 4:2 u siebie. Duńczycy chcąc awansować do dalszej fazy turnieju będą musieli postawić twarde warunki Belgom ale bardzo wątpię aby udało im ich ograć. Spodziewam się dziś twardej gry, okraszonej golami i bardzo prawdopodobnej końcowej wiktorii jednego z głównych pretendentów do końcowego triumfu na Mistrzostwach - Belgii.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom