>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja [12-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a była taka sytuacja kiedyś? Jeśli po meczu UEFA uznałaby taki wynik za oficjalny to pewnie cześć buków by uznała remis. Tak jest w regulaminie. Dalej myśle ze do takiej absurdalnej sytuacji nie dojdzie
bylo mnostwo przerwanych/niedokonczonych meczow w historii pilki noznej... wiekszosc bukmacherow ma zapis, ze daje zwrot w takiej sytuacji. Niewazny oficjalny wynik wazny czas przerwania spotknia i gatunek spotkania. Niektore buki maja zapis, ze w meczach towarzyskich wystarczy rozegrac 80 minut, zeby wynik mimo zakonczenia przed czasem byl uznany za koncowy. W przypadku oficjalnych spotkan przewaznie liczy sie uplyw regulaminowego czasu gry. Wszystko zalezy od bukmachera jaki ma regulamin.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Najważniejsze że żyje i nic mu nie zagraża, dokończą mecz, to jest ogromna impreza, dodatkowo w innych sportach też są wypadki np motorowych, żużek itp i dokanczają spotkania więc ja rozumiem tą decyzje. Co do zakładów to uważam, że buki powinny zrobić zwroty.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
J 613

jarek23v

Użytkownik
Szczerze w piz.... z moim tysiącem. Ważne że gość żyje, a prawda jest taka że gdyby tej sytuacji nie było Finlandia dostała by w du...

Belgia jeszcze dwie bramy i odrobione hege
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Wiadomo że najważniejsze jest zdrowie. Ale wytłumaczcie mi na chlopsko-wiesniacki sposób czemu buki nie zrobiły zwrotu. Przecież jakbym wiedział że mecz po takiej sytuacji się wznowi to bym grał w kierunku Finów. Chłopaki podłamani i tyle . Nie ma co się dziwić . Jakby mecz był dograny jutro, to inna sytuacja. Przespali by się z tym , zrozumieli by i wtedy pełna mobilizacja. Tuż to jawna kpina z wielkimi zarobkami dla bukow
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wiadomo że najważniejsze jest zdrowie. Ale wytłumaczcie mi na chlopsko-wiesniacki sposób czemu buki nie zrobiły zwrotu. Przecież jakbym wiedział że mecz po takiej sytuacji się wznowi to bym grał w kierunku Finów. Chłopaki podłamani i tyle . Nie ma co się dziwić . Jakby mecz był dograny jutro, to inna sytuacja. Przespali by się z tym , zrozumieli by i wtedy pełna mobilizacja. Tuż to jawna kpina z wielkimi zarobkami dla bukow
nie zrobili zwrotu, poniewaz taki maja regulamin, ktory zaakceptowales, o ktorym wiedziales i na ktory swiadomie (badz nie) sie zgodziles.

edit: to sie chyba nazywa wkalkulowane ryzyko
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
J 613

jarek23v

Użytkownik
Wiadomo że najważniejsze jest zdrowie. Ale wytłumaczcie mi na chlopsko-wiesniacki sposób czemu buki nie zrobiły zwrotu. Przecież jakbym wiedział że mecz po takiej sytuacji się wznowi to bym grał w kierunku Finów. Chłopaki podłamani i tyle . Nie ma co się dziwić . Jakby mecz był dograny jutro, to inna sytuacja. Przespali by się z tym , zrozumieli by i wtedy pełna mobilizacja. Tuż to jawna kpina z wielkimi zarobkami dla bukow
A dlaczego miały być zwroty ? Buki dziś śpią na pieniądzach i myślę, że większych na tych mistrzostwach nie zarobią.
Mecz został dograny i co ich to obchodzi
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
na żużlu zaś robią jak im się podoba . Generalnie to gorzkie żale, ale uważam że w takiej sytuacji powinni iść zwroty. Ważne że chłopak żyje
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Dania w I połowie była znacznie lepsza. Atak serca Ericssena rozsypał drużynę psychicznie. Kacper puścił bramkę, której puścić prawa nie miał puścić i nie wiem czy kiedykolwiek zaliczył tego typu babola, z kolei karny Hojbjerga to była groteska. Strzelił tak jakby w bramce miał 6-latka. Nasze założenia były przed meczem słuszne, ale co z tego skoro życie napisało taki scenariusz jakiego nawet Coppola czy Puzo by nie napisali.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dania w I połowie była znacznie lepsza. Atak serca Ericssena rozsypał drużynę psychicznie. Kacper puścił bramkę, której puścić prawa nie miał puścić i nie wiem czy kiedykolwiek zaliczył tego typu babola,
Chyba nie widziales meczu z Tottenhamem jak ladnie kolegow pograzyl

Ktos musial...ale to inny temat wyjasniony obszernie
 
Ostatnia edycja:
J 250

jastrzi

Użytkownik
Myślicie, że Finowie są w stanie zająć 2 miejsce w grupie? Ja jakoś tego nie widzę, zakładałbym, że skończą grupę na 3 pkt, Belgia 9 lub 7, Rosja zgarnie 3 pkt z Finami i potem mecz z Danią i tutaj może być różnie.

Zagrałbym wysoko na Betfun, na to, że miejsca 1-2 zajmą Belgia i Rosja po kursie 3,0 i Belgia i Dania po kursie 3,5. Odrzuciłbym opcję Belgia i Finlandia po kursie 2,36, co o tym myślicie?
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Powiem tak: Finlandia miała wczoraj więcej szczęscia niz rozumu jak to się mówi a tak naprawdę umiejętnosci. Jeden strzał w całym meczu, gol i wlasciwie „obrona Częstochowy” przez wiekszosc meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Myślicie, że Finowie są w stanie zająć 2 miejsce w grupie? Ja jakoś tego nie widzę, zakładałbym, że skończą grupę na 3 pkt, Belgia 9 lub 7, Rosja zgarnie 3 pkt z Finami i potem mecz z Danią i tutaj może być różnie.

Zagrałbym wysoko na Betfun, na to, że miejsca 1-2 zajmą Belgia i Rosja po kursie 3,0 i Belgia i Dania po kursie 3,5. Odrzuciłbym opcję Belgia i Finlandia po kursie 2,36, co o tym myślicie?
Finowie na farcie 3 punkty zdobyli. Teraz grają z Rosja. 1 wymęczony punkt może dać im szybki awans. Z tylko 3 punktami może być ciężko, bo pewnie bilans bramkowy będzie minusowy. Finowie wyczuli szanse i raczej nie odpuszcza. Wczorajszy mecz poprzestawiał wszystkie analizy co do końcowej tabeli. Rosja musi nstomiast wygrac i pewnie będzie to jednostronny atak Rosjan i obrona Finlandii. Już tam sobie to wytłumaczą piłkarzom i przypomną im historie sprzed kilkudziesięciu lat :)

taka moja teoria.
 
ziroxxx 779,6K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
16.06.2021
Finlandia - Rosja

Typy:
Finlandia under 2,5 RR @ 2.02
Rosja over 6,5 RR @ 2.08
Rosja handi -3 RR @ 1.87 (EURO)
Unibet

Gram już teraz bo kursy spadną. Mecz Dani z Finlandia pokazał, że to co siedzi w głowach zawodników ma olbrzymie znaczenie. Widzę tutaj podobny scenariusz tzn. Rosja (podobnie jak to było z Dania) starająca się strzelić bramkę, która jest murowana przez zawodników Finlandii. Rosja musi wygrać aby myśleć o awansie, w przypadku straty punktów bardzo sobie komplikuje wyjście. Dlatego od samego początku muszą atakować na bramkę przeciwnika aby ustawić sobie szybko mecz.

Posłużę się statystykami pierwszej kolejki grupy B:
Dania - Finlandia 9:0 RR
Belgia - Rosja 2:4 RR

Rosja potrafi zdobyć więcej rożnych od przeciwnika przy niekorzystnym wyniku (pokazał to pierwszy mecz)
Finlandia przy korzystnym wyniku muruje swoją bramkę i broni się całym zespołem, pozwala nabić wiele rożnych przeciwnikowi
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
16.06.2021
Finlandia - Rosja

Typy:
Finlandia under 2,5 RR @ 2.02
Rosja over 6,5 RR @ 2.08
Rosja handi -3 RR @ 1.87
Unibet

Gram już teraz bo kursy spadną. Mecz Dani z Finlandia pokazał, że to co siedzi w głowach zawodników ma olbrzymie znaczenie. Widzę tutaj podobny scenariusz tzn. Rosja (podobnie jak to było z Dania) starająca się strzelić bramkę, która jest murowana przez zawodników Finlandii. Rosja musi wygrać aby myśleć o awansie, w przypadku straty punktów bardzo sobie komplikuje wyjście. Dlatego od samego początku muszą atakować na bramkę przeciwnika aby ustawić sobie szybko mecz.

Posłużę się statystykami pierwszej kolejki grupy B:
Dania - Finlandia 9:0 RR
Belgia - Rosja 2:4 RR

Rosja potrafi zdobyć więcej rożnych od przeciwnika przy niekorzystnym wyniku (pokazał to pierwszy mecz)
Finlandia przy korzystnym wyniku muruje swoją bramkę i broni się całym zespołem, pozwala nabić wiele rożnych przeciwnikowi
A Rosja gra skrzydłami ? Jak było wczoraj z cornerami z Belgią jak gonili wynik ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom