>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja [12-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Finlandia kurs 11
próbujemy Belgia moze przegrac 0 2 i tak ma pierwsze miejsce
Zaraz , zaraz. Ten scenariusz ma rację bytu jak Rosja wygra z Danią i wtedy bramkami Belgia wygrywa grupę. Jeśli Rosja nie wygra to Finlandia wygrywając z Belgią wskakuje na 1 miejsce bo :

  1. Większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy tymi drużynami;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sunrise82 78,6K

sunrise82

Użytkownik
Rosja - Dania 2 @1,78 betfan (Euro) ✅
I połowa 2 @ 2,32 betfan✅

Moja wcześniejsza teoria, którą przedstawiałem przy okazji meczu Danii z Belgią nie potwierdziła się. Po drużynie kompletnie nie widać, aby sytuacja z Eriksenem miała jakikolwiek wpływ na ich psychikę. Zagrali świetne zawody, zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugiej opadli delikatnie z sił, a pojawienie się De Bruyna po przerwie zrobiło różnicę w grze drużyny Belgijskiej.
Patrząc na to jak wygląda gra drużyny Danii na tych ME to z Rosją, która gra bezbarwnie i słabo, powinni sobie poradzić, zwłaszcza że
Duńczycy mają realne szanse na awans.
Rosjanie pewnie będą chcieli ugrać w tym spotkaniu remis , który da im pewny awans z grupy, ja jednak jakoś tego nie widzę.
Duńczycy zapewne, mocno na nich siądą już od pierwszej minuty stosując wysoki presing, który pokazywali we wcześniejszych spotkaniach i będą chcieli szybko zdobyć bramkę, więc opcja z prowadzeniem do przerwy też się wydaje całkiem interesująca.
Boisko i kibice też daje nam mały handicap w stronę Duńczyków ze względu na to że mecz jest rozgrywany w Kopenhadze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

thesentinel

Użytkownik
Zastanawiałem się długo, czy Belgia będzie chciała kombinować. Niby powinni dać odpocząć swoim najlepszym piłkarzom, ale spuszczenie Finlandii na ostatnie miejsce ma swoje plusy. Jeżeli Finlandia awansuje, to jest to bądź co bądź prezent dla mocnej ekipy w fazie pucharowej, która dostanie naprawdę kiepską drużynę na pożarcie, a to może się odbić czkawką na Belgach. No ale to tylko takie dywagacje, bo jak chcesz wygrać Euro, to tak czy siak musisz parę dobrych firm pokonać.
Natomiast co do Danii, to jest to zespół w top 2 jeśli chodzi o kreowane sytuacje https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/statistics/. Mieli dużo pecha i nie sądzę, by trzeci mecz z rzędu skończył się dla nich nieszczęśliwie. Rosja z kolei to tak słaba ekipa, że chyba tylko Turcja jest gorsza od nich. Nie da się patrzeć na ich grę. Finowie powinni z nimi w pierwszej połowie wygrywać 3:0, ale że mają atak dobry co najwyżej na polską ekstraklasę, to im się upiekło. Do tego grali dwa razu u siebie, a teraz jadą do Kopenhagi. Uważam, że to jest mecz pokroju Szwajcarii i Turcji, jeśli chodzi o różnice drużyn i kursowo wygląda to bardzo podobnie. Vamos Wikingowie.
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Rosja - Dania
Dania @2,0
Betfan


Rosja wg mnie nie pokazała nic ciekawego na tym Euro, wymęczone zwycięstwo ze słabą Finlandią i wysoka porażka z Belgią. Dania trochę pechowo ma 0 pkt i muszą dziś wygrać by awansować dalej. Grają u siebie co jest dodatkowym atutem, myślę że będą chcieli wygrać dla Eriksena i się mocno zepną. Pechowa porażka z Finlandią i nieznaczna przegrana z faworyzowaną Belgią, powoduje że muszą dzisiaj wygrać by awansować. Wygrywając wskoczą na 2 miejsce, bo nie daję większych szans Finlandii w starciu nawet z rezerwami Belgi. W Betfanie mamy podwyższony kurs z czego warto skorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 599

Maklak44

Użytkownik
Żle się dzieje w panstwie dunskim , ale dziś Wszystko przemawia za... Duńczykami.

Ich gra, ich stadion, awans przy zwyciestwie przy przeciętnie - dobrze grającej Rosji. To że Rosji wystarczy punkt, nie oznacza że nie przegra 2-0 , prawdaż? Argumenty sportowe przemawiają za Danią.(jak wyżej)
Możemy sobie argumentować że Rosja bo.... bo Węgry i Szkoci też zremisowali i... właściwie tyle. Heh.
Limit nieszcześcia Duńczyków mam nadzieję że został już wykorzystany w ich pierwszym meczu Euro. Mają na dzien dzisiejszy lepszą reprezentacje i wszystko dziś w ich rękach no i nogach.
 
N 0

netzer

Użytkownik
Czy wiadomo kto poprowadzi dzisiejszy mecz Rosji z Danią? nie ukrywam, że kartki pewnie polecą a +3,5 z kursem 1,72 bardzo ciekawy...
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Czy wiadomo kto poprowadzi dzisiejszy mecz Rosji z Danią? nie ukrywam, że kartki pewnie polecą a +3,5 z kursem 1,72 bardzo ciekawy...
Francuz C. Turpin gość lubi sypać kartonikami i czerwonymi też nie pogardzi. Karny też bardzo możliwy. Ogólnie on się nie cycka...nie wiem jak na euro ale w lidze można na niego liczyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 0

netzer

Użytkownik
Francuz C. Turpin gość lubi sypać kartonikami i czerwonymi też nie pogardzi. Karny też bardzo możliwy. Ogólnie on się nie cycka...nie wiem jak na euro ale w lidze można na niego liczyć

Z racji na to, że Dania musi wygrać a z tego co gdzieś czytałem/słyszałem Rosja też ma nie odpuszczać to racjonalnym jest stawiać over kartkowy. Duńczycy będą jeździć na tyłkach żeby wygrać to spotkanie. Jeśli jakaś drużyna strzeli gola a zwłaszcza Rosja to faule i kartki się posypią wg mnie.

Mój typ:
Rosja Dania over 3,5 kartki
@1,72 Ewinner
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Rosja - Dania 2 @2.00 MATCHDAY BOOST betfan (Euro)

Ja również za Duńczykami. Ich morale są wysokie, wczoraj odwiedził ich na treningu Christian Eriksen który wyszedł ze szpitala, poprawiając nastroje i na pewno dając masę pozytywnej energii drużynie. Drużynie, która chciałaby na pewno dedykować Eriksenowi sukces jakim niewątpliwie byłby awans do 1/8.
Spotkanie z Belgią to źle rozplanowany nakład sił i geniusz Lukaku+Kevina w ekipie Belgii. Gdyby nie ci dwaj zawodnicy, to Dania by to prawdopodobnie wygrała. Zagrali super mecz, powodując że Belgia nie potrafiła przez 45 min zaistnieć w meczu, a nawet momentami wyjść z własnej połowy.
Do momentu Euro, Dania miała wspaniałą serię meczów bez porażki, a potykała się jedynie z Belgią. Rosjanie grają słabo. Zostali rozniesieni przez Belgię bez żadnego problemu i owszem z problemami wygrali 1:0 z Finami. Jednakże w ich grze jest brak pomysłu. Miranchuk to mózg, któremu jak mecz nie wyjdzie, to Rosja będzie liczyć jedynie na strzały z dystansu Golovina i balony do Dziuby, który a nuż coś z tego zrobi. Myślę że na zmotywowaną i mającą wszystko w swoich nogach Danię- wraz ze ścianą wsparcia w postaci meczu w Kopenhadze - nie wystarczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Rosja-Dania 2 @1.77

Dania gra dobra pilke, a punktow brak. Mecz Dania-Belgia jeden z najlepszych meczow tego turnieju i moglo sie to roznie skonczyc, gdyby Dunczycy zdobyli druga bramkę, a nawet przegrywajc poznie j 1-2 z Belgiami to grali ofensywnei i mieli sytuacje.
Wiadomo, ze komolikuje im sytuacje ten przegrany mecz otwarcia z Finlandia, gdzie tez prowadzili gre, miei okazje, a jednak przegrali. Neizgodze sie tylko z takimi opiniami espertow w studio TVP, ze Dania przegrala z powodu tragicznego wypadku Eriksena w koncowce 1 polowy. Ok, na pewno to nie pomagalo, ale przeciez Dunczycy nie strzelil karnego, a przez pierwsze 15 minut 3 polowy meczu to mieli multum szans.

Gra Rosji na tych ME jest dla mnie po porstu bezbarwna. Jedynnie Miranchuk zdobyl ladna bramke i ciezko mi cos wiecej napisac.
Trzecie podejscie Dunczykow na Parken Stadion w Kopenhadze i mysle, ze w koncu im sie uda wygrac. Wiele osob powyzej ma podobne odczucia i ja tez sie pod tym podpisuje.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,nie udzielam się na forum bo po prostu nie mam czasu,ale mam że mam chwilę i swoje przemyślenia to podam swoje typy.
Rosja wygra-kurs5
Finlandia remis-kurs5

Finowie nie leżą za bardzo Belgom,staty na korzyśc Finów,do tego motywacja po stronie Suomi a że Belgowie nie muszą się spinaćbo cele mają zdecydowanie wyższe niz wyjście z grupy to ja gram remis w tym meczu.
I idąc tym tokiem rozumowania to Duńczykom wygrana nic nie da bo z 3pkt nie awansują a że kursy zacne to myślę że warto coś na to postawić,ja stówkę na to położyłem.
A że niespodzianki są,były i będą to wiadomo nie od dziś np.Anglia,Francja czy Hiszpania.
 
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Rosja - Dania

Dania miała być rewelacją grupy w pierwszym meczu. Następnie miała zaskoczyć w drugim... Kłopot polega na tym, że na ich koncie jest zero punktów. Jedna dobrze zagrana połowa z Belgami mnie osobiście jakoś nie przekonuje. Duńczycy muszą...Rosjanie mogą...
Mam bardzo podobny sposób rozumowania do przedmówcy. Rosjanie będą grali przyczajeni z tyłu. Jedna kontra i bramka...i Duńczycy mogą się już nie podnieść... Moim zdaniem Duńczycy po tym meczu będą poza burtą turnieju. Pozdrawiam

STS

ROSJA 1X
kurs 2,15 wynik 1: 4 FT
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Rosja - Dania BTS 2.12 ✅ ja bede szukal bramek z obu stron, bo kurs zadawalajacy

Belgowie wystawiaja mocny sklad nie wyglada zeby finom chcieli podac reke, gdyby chcieli im odpuscic zagraliby lawka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
J 613

jarek23v

Użytkownik
Witam,nie udzielam się na forum bo po prostu nie mam czasu,ale mam że mam chwilę i swoje przemyślenia to podam swoje typy.
Rosja wygra-kurs5
Finlandia remis-kurs5

Finowie nie leżą za bardzo Belgom,staty na korzyśc Finów,do tego motywacja po stronie Suomi a że Belgowie nie muszą się spinaćbo cele mają zdecydowanie wyższe niz wyjście z grupy to ja gram remis w tym meczu.
I idąc tym tokiem rozumowania to Duńczykom wygrana nic nie da bo z 3pkt nie awansują a że kursy zacne to myślę że warto coś na to postawić,ja stówkę na to położyłem.
A że niespodzianki są,były i będą to wiadomo nie od dziś np.Anglia,Francja czy Hiszpania.
Dania jak dziś wysoko wygra to przeskakuje Ukrainę, Chorwacja remisuje ze Szkocją i mają po 2 pkt, a jeszcze jest nasza grupa.
Więc nie pisz głupot że nie awansuje z 3 pkt bo to nieprawda. Szansę jeszcze ma. Pozdrawiam

Edit. Szachy się skończyły...dawać Dania
 
Ostatnia edycja:
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Finlandia musi przegrać, a Dania musi wygrać z Rosją jednym golem i najlepiej 2:1 lub wyżej 3:2, 4:3 itd. Bo przy 1:0 będzie się liczył ogólny stosunek bramek i w taki przypadku Finlandia musiałaby przegrać wysoko.
To oczywiście bzdura. Liczy się lepszy bilans zdobytych i straconych bramek w meczach pomiędzy drużynami w tzw. małej tabeli. To jak wysoko przegra Finlandia nie ma żadnego znaczenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom