>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FINAŁ: Bayern Monachium - Chelsea Londyn 19.05.2012 20:45 (Allianz Arena)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Założyłem ankietę, także zapraszam do głosowania na zwycięzcę LM, a także uargumentowania swojego wyboru.
Swój głos oddałem na Chelsea, dlaczego? Po pierwsze zarówno Bayern jak i Chelsea są dość znacząco osłabione i to w najważniejszej formacji czyli defensywie. Wydaje się jednak że Chelsea ma mocniejszą ławkę rezerwowych i powinna lepiej załatać dziury. Oglądałem ostatni mecz Bayernu z Koln, Bayern zagrał takim składem jakim wyjdzie w meczu finałowym. Gra momentami była ciekawa, Bayern dość swobodnie stwarzał zagrożenie, sporo akcji podbramkowych, trzeba też powiedzieć że byli morderczo skuteczni w klarownych sytuacjach. Jednak obrona Koln a obrona Chelsea to spora różnica. Londyńczycy pokazali w meczach z Barceloną że grając defensywnie i z kontry idzie osiągnąć sukces. Typować zwycięzcy jednak nie mam zamiaru i jeden typów który zagram to posiadanie piłki Bawarczyków, myślę że buki nie przesadzą z linią i sobie ładnie pobiorę (o ile już gdzieś nie wystawili, jak tak to poproszę o info na PW albo można napisać tutaj)
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Założyłem ankietę, także zapraszam do głosowania na zwycięzcę LM, a także uargumentowania swojego wyboru.
Swój głos oddałem na Chelsea, dlaczego? Po pierwsze zarówno Bayern jak i Chelsea są dość znacząco osłabione i to w najważniejszej formacji czyli defensywie. Wydaje się jednak że Chelsea ma mocniejszą ławkę rezerwowych i powinna lepiej załatać dziury. Oglądałem ostatni mecz Bayernu z Koln, Bayern zagrał takim składem jakim wyjdzie w meczu finałowym. Gra momentami była ciekawa, Bayern dość swobodnie stwarzał zagrożenie, sporo akcji podbramkowych, trzeba też powiedzieć że byli morderczo skuteczni w klarownych sytuacjach. Jednak obrona Koln a obrona Chelsea to spora różnica. Londyńczycy pokazali w meczach z Barceloną że grając defensywnie i z kontry idzie osiągnąć sukces. Typować zwycięzcy jednak nie mam zamiaru i jeden typów który zagram to posiadanie piłki Bawarczyków, myślę że buki nie przesadzą z linią i sobie ładnie pobiorę (o ile już gdzieś nie wystawili, jak tak to poproszę o info na PW albo można napisać tutaj)
Zasadnicza różnica, Bayern w meczy z Kolonia to zupełnie inny Bayern niż w meczu z Realem, nijak nie można tego porównać. Chelsea pokazała żelazną defensywę w meczu z Barceloną, owszem zgodzę się. Jednak to Barcelona frajerstwem i brakiem umiejętności wykorzystania sytuacji przegrała ten półfinał. Gdyby wykorzystali w pierwszym jak i drugim meczu swoje sytuacje to było by 4-1 i 3-1 i nikt nie mówiłby o tej kapitalnej obronie, która teraz zostanie diametralnie przemeblowana. Więc argumenty o silnej obronie do mnie nie przemawiają, bo Bayern jeśli tylko będzie skuteczny to wygra, bo sytuacji będą mieć wiele. A Chelsea po raz kolejny nie będzie miała 100% skuteczności jak to było z Barcelona.
Ja trzymam kciuki za Bayern, niech wygra futbol!
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
RickyFCB - 100% racji, to Barcelona przegrała półfinał, a nie Chelsea go wygrała...
Inna sytuacja była w dwumeczu Realu z Bayernem, gdzie monachijczycy byli lepsi w dwumeczu i zasłużenie awansowali...na własnym stadionie nie przegrali od pół roku i podobnie będzie 19 maja. Faworyt tego meczu jest jeden...umiejętności czysto piłkarskie, własny stadion, kultura gry, to wszystko przemawia za Bayernem. Ribery w formie życia i chyba obecnie jest najlepszym skrzydłowym świata, do tego Robben, który zawsze gra na dobrym albo wysokim poziomie, uważam, że mecz będzie wyglądał jak każdy inny jeżeli chodzi o te na AA. Bayern będzie kreował grę i stwarzał groźne sytuację, a Chelsea liczyła na kontrataki, bo tylko na to ją stać.
Jeżeli nie czysta jedynka Bayern, to polecam posiadanie piłki, ze wskazaniem na Bayern, myślę, że może być około 60 do 40% dla Niemców..
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Ja stawiam na Bayern. Grają u siebie. Chelsea wydaje się mieć mocniejsze osłabienia niż Bayern. Ale nie zapominajmy o ostatnim meczu Premiership, gdzie Liverpool podął na własnym stadionie Chelsea i rozgromił ich 4:1. Chelsea będzie rozjuszona i zapewne pewnie pokona u siebie Blackburn grając na własnym boisku w niedziele, ale nasuwa się teraz jedno pytanie. Czy wystarczy im tej determinacji do Wielkiego Finału Ligi Mistrzów na Allianz Arenie? Czy oba zespoły będą potrafiły spiąć pośladki i narzucić swój styl gry? Przekonamy się 19-go maja :razz:.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Wydaje się jednak że Chelsea ma mocniejszą ławkę rezerwowych i powinna lepiej załatać dziury.
Nie chcę się wymądrzać, ale w meczy Liverpool - Chelsea kilku z tych rezerwowych grało od pierwszej minuty. Skończyło się 4:1. Gra w pierwszej połowie niebieskich była fatalna, drugiej nie oglądałem więc nie skomentuje.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ja stawiam na Bayern. Grają u siebie. Chelsea wydaje się mieć mocniejsze osłabienia niż Bayern. Ale nie zapominajmy o ostatnim meczu Premiership, gdzie Liverpool podął na własnym stadionie Chelsea i rozgromił ich 4:1. Chelsea będzie rozjuszona i zapewne pewnie pokona u siebie Blackburn grając na własnym boisku w niedziele, ale nasuwa się teraz jedno pytanie. Czy wystarczy im tej determinacji do Wielkiego Finału Ligi Mistrzów na Allianz Arenie? Czy oba zespoły będą potrafiły spiąć pośladki i narzucić swój styl gry? Przekonamy się 19-go maja :razz:.
Panowie błagam ???? . Rozgromili Chelsea haha ???? z Turnbullem w bramce, Fereirą i Bertrandem na bokach obrony xD, z Kalou i Sturridgem w pierwszym składzie ???? nie róbmy paranoi ???? . Rozjuszona? Czym kolejnym meczem treningowym xD? Po meczu z Newcastle liga dla Chelsea już nie istnieje... Rozbawiliście mnie niebagatelnie. Zgadzam się bezapelacyjnie z dawidem 400 kim Bayern załata dziury po Alabie, Gustavo i Badstuberze? Jedynie ten 2 jest do zastąpienia np Tymostchukiem, a co z resztą? Podstarzały Van Buyten wejdzie. Wasze argumenty są śmieszne ???? Chelsea mocniej osłabiona... Mając taką ławkę rezerwowych (nie mówcie o meczu z L&#39;poolem bo tam grało 7 graczy rezerwowych na 11) Chelsea ma mniejsze osłabienia. Na prawej zagra Bosingwa który jest solidnym obrońcom, niestety czasem zdarzają mu się błędy ???? czasem za czesto, mnie tylko nurtuje środek z Cahillem i Luizem i to jedyne zmartwienie.
Jeszcze ktoś pisał żeby wygrał football to już całkiem mnie zniszczyło ???? a gra defensywna to nie football?... Co do półfinału to tak Barca przegrała przez swoją nieskuteczność co nie zmienia faktu, że po pierwsze przegrała, a po 2 Chelsea dobrze się broniła. Barcelona w tym sezonie raziła nieskutecznością chyba że przy wysokim prowadzeniu... Mieli w każdym meczu po kilkanaście sytuacji i były bramki tu mieli 3 których nie potrafili wykorzystać... Cóż życie...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zasadnicza różnica, Bayern w meczy z Kolonia to zupełnie inny Bayern niż w meczu z Realem, nijak nie można tego porównać.
Zasadnicza różnica jest taka że Bayern z Realem grał z Alabą, Badstuberem i Gustavo gdyby Ci kluczowi zawodnicy grali z Chelsea to wtedy miałbyś rację. Jednak przypomnę że Ci zawodnicy nie zagrają w finale więc można się spodziewać że Bayern w meczu z Chelsea będzie się męczył tak samo jak z Kolonią.
Jednak to Barcelona frajerstwem
Nie zgłaszam sprzeciwu.
RickyFCB - 100% racji, to Barcelona przegrała półfinał, a nie Chelsea go wygrała...
???? no tak bo Barcelonia poklepie, gra najładniej (mi się taki styl nie podoba) to od razu ma wygrywać wszystko co się da. W takim razie po kiego uja grają w tej LM skoro Barca gra najładniej to powinna dostać puchar bez rozgrywania spotkań.
Idąc tym tropem to Atletico musi oddać puchar Bilbao bo to oni klepali mieli 60% posiadania i byli lepsi, tylko zapomnieli strzelać bramki, a na tym polega futbol, no chyba że ja nie wiem co to jest piłka nożna i sobie coś ubzdurałem.
Nie chcę się wymądrzać, ale w meczy Liverpool - Chelsea kilku z tych rezerwowych grało od pierwszej minuty. Skończyło się 4:1. Gra w pierwszej połowie niebieskich była fatalna, drugiej nie oglądałem więc nie skomentuje.
Oglądałeś mecz? widziałeś chociaż składy? panie :!: 7/11 zawodników nie powącha murawy na Allianz Arena. Więc o czym my rozmawiamy.
Na prawej zagra Bosingwa który jest solidnym obrońcom, niestety czasem zdarzają mu się błędy czasem za czesto, mnie tylko nurtuje środek z Cahillem i Luizem i to jedyne zmartwienie.
Bardziej się boję o Bosingwę, bo robi klopsy że głowa mała, Robery go powkręcają także niech zabierze klucz do Monachium żeby się odkręcić :razz: Luiz i Cahill dwaj jeźdźcy bez głowy, jeśli będą w pełni sił to powinni ogarnąć.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
o Bosingwę można się bać tylko ze względu na Riberriego natomiast Cahill z Luizem w lini defensywnej kompletnie się nie rozumieją i to mnie nurtuje ???? co do 7 z 11 zawodników to powiedziałbym że nawet więcej ???? Turnbull Ivanovic Terry Fereira Bertrand Romeu, sądzę że na ławie będize też siedział Sturridge i Torres i Essien a to już 9 ????
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Niektóre komentarze dowodzą, że wypowiadają się ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym, o czym piszą.
Jako kibic CFC od ponad dekady nie będę argumentował dlaczego tak zagłosowałem, bo nie ma sensu.
Jedno co chciałbym przekazać po dzisiejszym meczu z Blackburn, to fakt, że kontuzji uda doznał Malouda, który miał wg mnie przyzwoite szanse na występ w finale i nie wiadomo czy się wykuruje. Nadal NAJWIĘKSZĄ niewiadomą pozostaje zestawienie środka obrony. Cahill i Luiz wg niektórych doniesień z Anglii mają zdążyć z powrotem na Sobotę.
Wczoraj Bayern zagrał najmocniejszym składem, po 90 minut zaliczyli wszyscy ci którzy wybiegną na Allianz, co jest mimo wszystko lekką korzyścią na stronę Chelsea. Po sezonie w którym obie drużyny rozegrały po około 60 spotkań świeżość jest mile widziana. Jeśli Di Matteo nie dokona nagle radykalnej zmiany w formacji (4-2-3-1), to w Sobotę wybiegnie taki skład:
Cech - Bosingwa, Luiz, Cahill, Cole - Mikel, Lampard - Kalou, Mata, Sturridge (?) - Drogba
Dzisiaj na boisku z wyżej wymienionych byli tylko Sturridge (90 minut) i Drogba (36) który wszedł z ławki, aby pożegnać się ze Stamford Bridge. Kontuzja Maloudy i dobra dyspozycja Daniela S. może rokować jego występem od początku w Monachium. Brak Ramiresa w zasadzie ogranicza Di Matteo pole manewru z przodu do wyboru czy Drogba, czy Torres. Najistotniejsza dla mnie będzie świeżość Lampard i A.Cole&#39;a.
Ostatnie słowo co do defensywy Chelsea. Jeśli tylko jeden z dwójki Cahill - Luiz dojdzie do pełni sił, to prawdopodobnie do środka przejdzie Bosingwa, a na prawą stronę Ferreira. Inne opcje są mało prawdopodobne. Wolę nie myśleć co będzie jeśli nie zdążą obaj...

Następne dni powinny wyjaśnić więcej.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Niby Chelsea osłabiona, ale jak pisał wyżej kolega Kowboj, Chelsea zagra bardziej wypoczęta.

Bayern jest po ciężkiej przeprawie w finale niemiec. Zagrał bez oszczędzania składu a mimo wszystko dostali srogie baty, zostali rozbici.
Można by się zastanawiać przy kursie 2,00 na chelsea, ale moim zdaniem głupotą nie grać na nich przy kursie 4,60!! Szanse tutaj to moim zdaniem 50/50! Ja wiem, że chelsea ma trochę osłabień za kartki i kontuzje ale to wciąż drużyna która doszła do finału i wywalała największych w europie.
Kurs na X2 to prawie 2 w betsafe. Ja to biorę póki nie spadnie.
Mój typ: Chelsea 4,60(betsafe) 4/10
Chelsea lub remis 1,98(!!) 8/10
 
grubybob 7

grubybob

Użytkownik
W składzie Chelsea na finał jest tylko jedna niewiadoma - prawy skrzydłowy. Oczywiście nie dopuszczam do siebie myśli, że ktoś z dwójki Luiz, Cahill mogli by nie być gotowi na finał. Jednak wracając do skrzydłowego... Jedno jest pewne - ten kto tam zagra będzie musiał się bardzo często wracać do defensywy wspomagać słabego Bosingwę. Osobiście nie chcę tam widzieć Sturridge&#39;a, chłopak mnie strasznie ostatnimi czasy irytuje. W dodatku Di Matteo chyba nie jest jego fanem. Ciekawe co z Maloudą, który doznał wczoraj urazu. Interesującą opcją było by umieszczenie tam Torresa, choć z drugiej strony trochę ryzykowną...
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Di Matteo wie, że jest on mało skuteczny i mało odpowiedzialny jeśli chodzi o obronę, aczkolwiek nie można mu odmówić umiejętności ofensywnych, bo jako jeden z nielicznych w Chelsea może kiwnąć i wziąć rywala na szybkości. Sytuacja przedstawia się ciekawie jeśli weźmiemy pod uwagę wykluczenie Alaby, który dawał Bayernowi strasznie dużo zarówno w obronie, jak i w ataku właśnie po tej stronie. Ribery, czy Robben zawdzięczali mu sporo miejsca, dzięki jego obiegnięciom. Jego brak z pewnością ograniczy płynność ofensywną po tej stronie.
Jeśli Roberto będzie chciał iść na całość od początku, to na lewym skrzydle da Kalou, w środku Mata podwieszony pod Drogbę i Fernando albo Daniel jako prawy skrzydłowy. Wystawiając Nando i Drogbę razem od początku daje sobie małe pole manewru jeśli chodzi o zmiany i wprowadzanie korekt w trakcie meczu, bo będzie miał jedynie Daniela (ewentualnie Maloudę - beznadziejna forma)
Co do środka obrony ja prawdę mówiąc mam wątpliwości co do powrotu Luiza. Cahill pewnie wybiegnie na jakichś zastrzykach i przetrzyma.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Bayern to jest drużyna której główna siła jest czerpana z przejętej inicjatywy i nacisku rywala, wykorzystują moment nieuwagi i pograć nie dają trzymając do końca (jak Real w półfinale) bez tego atutu widzimy na boisku przeciętny zespół.
Chelsea moim zdaniem to jedna z lepiej poukładanych defensywnie drużyn i nawet jak Bawarczycy będą ich głęboko atakować to ta drużyna potrafi się z takich sytuacji wywinąć i groźnie zaatakować, żądła tam mają konkretne a mecze z Barcą pokazały jakie potrafią przetrwać napory.
Moim zdaniem w tym meczu może paść trochę bramek jak zresztą wynika z historii, obie drużyny pasują do siebie stylami, Bayern lubi atakować, Chelsea przyjmować rywala i groźnie kontrować.Mimo wszystko stawiam na wielkie emocje i puchar dla Chelsea.
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Wg mnie Chelsea wcale nie jest bez szans, a kursy które można było na nich złapać to niezła promocja. Zresztą już pospadały.
Co prawda to Bayern jest faworytem, ale głównie z takiego względu że będą grać u siebie. Chelsea mimo iż w tym sezonie jest tylko cieniem tej drużyny z poprzednich to jednak wolę walki ma, a i szczęście im dopisuje w tym sezonie LM także powinna powalczyć.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Kursy spadły i mogą jeszcze pospadać. Do treningów z pełnym obciążeniem wrócili Cahill i Luiz. Jedyną niewiadomą przed meczem pozostaje więc Malouda.
W Bayernie też nie wszyscy będą gotowi na 100%
The skipper (=Lahm) didn&#39;t attend the training session on Monday, Mario Gomez and Arjen Robben were slightly hurt and missed as well. Philipp Lahm sustained an ankle injury and had it treated medically. The club confirmed all three will be training again on Wednesday (note: Tuesday is a free day)
od Suddeutsche Zeitung
Ponadto gazeta jest niemal pewna, że Van Buyten nie da rady na Sobotę, co sprawia, że Tymoszczuk na środek obrony. Jako kibica CFC wszystko mnie to cieszy, nie ukrywam.
http://www.sueddeutsche.de/sport/fc-bayern-vor-dem-finale-hinter-verschlossenen-tueren-1.1357353-2
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja głównie skupiam się na kartkach w tym meczu i będzie to myśl przewodnia mojego postu. Sędziuje Portuglaczyk Proenca a to jego ostatnie statystyki
http://pl.soccerway.com/referees/pedro-proenca/44957/

A teraz spójrzmy na to co oferują nam bukmacherzy:
powyżej 4.5 kartki 1.88 Tobet (Bet365 daje za to zdarzenie 1.83!)
Wiadomo,że Chelsea nie gra fair i lubią faulować, podobnie Bayern dla którego ten mecz będzie albo uratowaniem sezonu albo jego jeszcze większą katastrofą. Obie ekipy mocno wykartkowane i zabraknie kilku czołowych zawodników a co za tym idzie zagrają teoretycznie słabsi zawodnicy, którym na pewno nie zabraknie ambicji ;)
Bayern powyżej 1.5 kartki 1.80 Bet365
Bayern w meczu z Borussia miał 3 kartki, w meczach z Realem zebrali łącznie 7 kartek, 3 w meczu u siebie i 4 w rewanżu, moim zdaniem nie ma co na siłę szukać arugmentów a ten zakład jest o wiele pewniejszy jak gra na wygraną Bayernu ;)
Cahill kartka TAK 4.50 Unibet
Gary wrócił do treningów nie wykluczone,że jutro ujrzymy go u boku Luiza a wtedy moim zdaniem nie będzie trudno o pokrycie tego zakładu. Gary grał 10 razy w barwach Chelsea i 2 razy kończył mecz z kartką na koncie. Kurs moim zdaniem adekwatny do ryzyka.
Tymoshczuk kartka TAK 3.20 Unibet
Ktoś napisał,ze ma on zagrać na ŚO, jeżeli tak się stanie to pobieram ale w tym przypadku poczekam na składy.

Schweinsteinger kartka TAK 3.60 Unibet

Waleczności i umiejętności odmówić mu nie można, gra ostro i nie zdziwi mnie jak będzie musiał przeciąć jakąś akcje faulem czy też że zrzuci z siebie koszulkę kiedy strzeli bramkę ;)
Drogba kartka TAK 4.00 Unibet
Podobnie jak wyżej, ten napastnik to wariat ???? Uwielbiam go za całokształt.
Wiem zaraz ktoś mi zarzuci,że szukam dziury w całym ale te kursy na kartki są moim zdaniem adekwatne do ryzyka. Stawiając nawet po 10zł na każdy z nich, w przypadku pokrycia się jednego mamy zwrot całego wkładu. Nie wiem jak Wy ale ja w tą stronę będę szedł.
Co do samego meczu, ja kibicuje Chelsea i widzę,że mają większe szanse poza tym kursy w ich kierunku są bardzo dobre i stąd moje propozycje
Chelsea over 0.5 bramki 1.50 Unibet
Chelsea wygra trofeum 2.87 Bet365

Chelsea powyżej 3.5 rzutu rożnego 1.72 Bet365

Planuje zainwestować w ten mecz jakieś pieniądze... na pewno porozkładam je po kilku zakładac
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Nie ma co się rozpisywać ... o wyniku meczu zadecyduje forma dnia .. godziny .Każdy chce wygrać faworyta ciężko wskazać ,pisane ze Bayern u siebie i ma przewagę własnego stadionu jest mało poważne dziwie się ze są jeszcze naiwniacy którzy w to wieżą .
Ilość kibiców bedzie wmiarę wyrównana , boisko przygotowane według wytycznych UEFA ...
Kursy na Bayern idą w górę jeszcze w poniedziałek za Bayern dawali 1.75-1.8 ... dzisiaj już co niektórzy dają 2.0 (BaH ).
Ja podtrzymuję dalej swoją opinię z całego sezonu o Bawarczykach , a finał pucharu niemiec mnie w niej jeszcze bardziej umocnił .
Bayern niby taki klasowy zespół a na krajowym podwórku męczy się z beniaminkami i zbera baty od BvB ze głowa mała .
Najgorsze jest to ze na finał pucharu Niemiec Bayern wyszedł full zmotywowany w pełnym składzie ,spinka na całego a i tak BVB zabawiło się znimi na luzie jak chciało . Obraz gry bayernu tragiczny .... zagrali 3 akcje w jednej dopisało szczęście ( głupota romka ) wapko w 2 jak BVB stanęło to Ribery pohasał i wcisną nie powiem ładną bramkę .... i co to tyle Bayernu . I nie kupię bajki ze Bayern odpuścił Puchar bo ma finał LM .
Przed sezonem Bayern buczał ze podwójna korona jest ich idą twardo na majstra ... na chwilę obecną nie mają nic z krajowych rozgrywek .
A i z wygraniem finału będzie cięzko ....
Bayern powinien odpaść w Madrycie z realem gdyby nie duma Murinhio który to chciał wygrać w swoim stylu ... 4-0 i wyżej ,a wystarczyło pograć szybką piłkę z klepy + dużo ruchu i obrony Bayernu nie ma .. tak jak to robi BVB i inne zespoły z BL .
Mam nadzieję ze finał będzie ofensywny i nie bedzie czekania na dogrywkę czy karne ,Chelsea przed ogromną szansą może w końcu Abramowicz dostanie ten wyśniony pucharek ???? .
Niby Chelsea osłabiona ,ale czy na pewno ... mają kim zastąpić podstawowych piłkarzy ... mają dużo mocniejszą ławkę niz Bayern zmiennicy na pewno dadzą z siebie wszystko bo w koncu to może być jedyna ich szansa w karierze na taki puchar .
Dla tego ja idę w stronę
Chelsea win @4.33

4fun
CS 1-2 @15
Drogba strzeli @3.75
Lampard strzeli @5.00

Reszta na live ????
---------------------------------------------
Chelsea wygrała LM Drogba strzelił nic więcej mi nie trzeba . Nadmuchany bayern z zadartym nosem nic nie ugrał w tym sezonie ..... ???? CHELSEA!!!!
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Ponadto gazeta jest niemal pewna, że Van Buyten nie da rady na Sobotę, co sprawia, że Tymoszczuk na środek obrony. Jako kibica CFC wszystko mnie to cieszy, nie ukrywam.
A wg mnie to gorzej dla CFC. Van Buyten jest znany ze swoich boiskowych wpadek. Belg czasami tak się zapędza, że zapomina gdzie gra. Co prawda przynosi wiele korzyści przy stałych fragmentach gry (w defensywie i ofensywie), ale jako środkowy obrońca to on się nie nadaje do Bayernu, przynajmniej klase niżej. Nawet w reprezentacji... Może ktoś pamięta mecz Polska - Belgia, gdy Radek Matusiak ścigał się z Van Buytenem (który był bliżej piłki) i Belg poślizgnął się o własne nogi. Jak dla mnie to nie jest piłkarz na miarę finału LM.
Co innego Tymoszczuk. Solidny defensywny pomocnik, ale ogranie na środku obrony już ma. Grał tak nie raz i raczej z dobrym skutkiem. Na pewno Ukrainiec to pewniejszy punkt niż Belg.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Drogba strzeli @3.25
Lampard strzeli @3.75
W pełni popieram oba typy. To prawdopodobnie ostatni mecz Drogby w Chelsea, kto wie czy nie ostatnia szansa na Ligę Mistrzów w życiu. Potrafi się ogarnąć w dużych meczach. Wobec problemów w obronie Bayernu jak najbardziej. Do tego wykonuje rzuty wolne na przemian właśnie z...
... Lampardem, który ponadto strzela karne. Ma smykałkę do strzelania w ważnych meczach w LM. Czy to w 1/2, czy nawet w finale. Jeden z najlepszych na świecie jeśli chodzi o wbieganie z 2 linii w pole karne i wykańczanie akcji. Teraz będzie bardziej wycofany obok J.O.Mikela, ale nadal jest predatorem jeśli chodzi o gole.
EDIT: Przy okazji jedno z fajniejszych promo na Sobotę
http://www.youtube.com/watch?v=kpfrh79IbjI&amp;amp;feature=related
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Pozwolę sobie wtrącić się polecam grę na bramkę Drogby na Unibet tam kurs na to zdarzenie to aż 3.90 zawsze o te 0.15 więcej. ;) A kurs na to,że strzeli Lampard to aż 4.90 czyli dużo więcej jak oferowane przez bukmachera podanego przez raiders.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom