>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

FINAŁ: Bayern Monachium - Chelsea Londyn 19.05.2012 20:45 (Allianz Arena)

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Jeśli zagrałem w totomixie, że Robben strzeli gola w meczu i zakładając, że w tym meczu dogrywka i tam strzeli to wygrywam czy przegrywam czy liczy się to tylko do 90 minuty?
na ogół prawie wszędzie liczy się tylko 90 minut. Chyba , że bukmacher sobie dodał i dogrywkę , ale tak jak wcześniej pisałem , prawie wszędzie tylko 90minut/ Konrad
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Jeśli zagrałem w totomixie, że Robben strzeli gola w meczu i zakładając, że w tym meczu dogrywka i tam strzeli to wygrywam czy przegrywam czy liczy się to tylko do 90 minuty?
na ogół prawie wszędzie liczy się tylko 90 minut. Chyba , że bukmacher sobie dodał i dogrywkę , ale tak jak wcześniej pisałem , prawie wszędzie tylko 90minut/ Konrad
tylko 90 minut się liczy
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mecz bardzo mi się podobał, do nudnych nie należał. Przez ogromny procent meczu dominował Bayern, ale The Blues ponownie zastosował zmasowaną obronę co przynosiło skutek do 83 minuty i po bramce Drogby na 1:1. Niemcy grali nieźle, ale coś nie błysnęło tym razem. Robben zagrał wg mnie słaby mecz, Gomez jakoś nie mógł się odnaleźć - jedynie Muller i Ribery na swoim poziomie. Warto napomknąć, iż Bayern już dwukrotnie świętował triumf - w 83&#39; oraz po karnym Neuera... Co także było błędem. Po co trener ściągnął Mullera :?: Ale teraz można gdybać. W Chelsea natomiast trzeba wyróżnić trzy postacie: Żlezne Płuco Drogba, świetnie broniącego Cecha oraz filara defensywy w tym spotkaniu Ashleya Cole&#39;a - wszyscy trzej najmocniej przyczynili się do triumfu Anglików. Pomijając wszystko, ale Drogba zasłużył na to co zrobił dla The Blues przez tyle lat. Wracając do meritum - buki zarobiły, bo większość grała na Bayern, ale kursy jakie można było wyłapać na Chelsea były piękne. X2 czy wygrana pucharu... Miód :!: Oby więcej takich &#39;baboli&#39; (wg mnie ofc.) od buków, przynajmniej będzie można co nieco zarobić. Gratuluję Chelsea, bo taktyka - może i nudna - przyniosła korzyści z Barcą jak i w wielkim finale - w dodatku karne :!: Nie rozumiem tylko strzału Maty, tak świetny zawodnik, a strzelił jak ja w wieku 12 lat na boisku przy szkole podstawowej... No, ale może to presja :?: Dobrze, że cała reszta strzelała jak należy.
Brawo The Blues.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na początku wielkie gratulacje dla Chelsea i jej kibiców na forum ( trochę im zazdroszczę :razz: )
Mi się podobała gra Chelsea. Twarda , zdecydowana z dobrymi kontrami. Dogrywki już zbytnio nie pamiętam bo oglądałem przez palce już ( spałem) ale po 90 min mimo optycznej przewagi Bayernu nic z tego nie wynikało. Poniekąd sprawdziło się to co pisałem wcześniej, że okazji tu za wiele nie będzie a jak już będą to Neuer i Ceh będą na swoim miejscu. 2 ładne gole, 1:1 i dogrywka. Po półfinałach wiele osób pisało o najsłabszym finale od lat , ale mi się finał podobał i miał wielką dramaturgię i o to też chodzi. Bayern mimo że wg wielu musiał wygrać ten finał w tym sezonie zostaje z niczym , klęska w Bundeslidze , kompromitacja w finale Pucharu Niemiec i ? I właśnie co , wpadka ? klapa ? w LM. Nie wiem nawet jak to nazwać. The Blues mimo najsłabszego od lat miejsca w Premier League sezon z dubletem może zaliczyć do jak najbardziej udanych ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja również nie rozumiem czemu miałby to być najsłabszy/najnudniejszy finał od dawna :?: Osobiście uważam, że mecz był ciekawszy niż zeszłoroczna batalia Diabłów z Barcą - tutaj mieliśmy dramaturgię do ostatniego strzału Drogby w karnych. Świetne widowisko i widzę Konrad jesteś także jednym z niewielu co się gra Chelsea podobała co bardzo cieszy. Ja nie będę narzekał jeśli co roku finały będą miały podobny przebieg, przynajmniej jest na co patrzeć, a widowisko się nie nudzi do ostatnich chwil. Do końca nie wiadomo, kto podniesie puchar. I o to w końcu chodzi :!:
A co do zazdrości, to wcale nie zazdroszczę, Diabłom przyda się sezon zimnego prysznicu ;) Ale ta dyskusja to już nie w tym dziale ???? Chelsea zasłużyła na puchar.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie śledze na bierząco ligi angielskiej ale powiedzcie mi kim jest do cholery Mata?3 ostatnie mecze LM z udziałem Chelsea które widziałem to Mata statysta,Mata pionek.Koleś który każdą piłke potrafi zamienić w strate.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
A no Mata występów w LM zaliczyć do udanych nie może - wczoraj zagrał bardzo słąby mecz, jedynie wrzutka z kornera na głowę Drogby idealna, ale nic poza tym. O karnym pisałem 3-4 posty wyżej... W Premiership radził sobie o niebo lepiej. Z przyjemnością patrzy się na grę tego zawodnika. Nie mam pojęcia dlaczego tak grał w LM, chociaż też można zwrócić uwagę, że tak naprawdę miał na sobie jednego, a czasami dwóch defensorów Bayernu i nie miał pola do popisu.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Jak dla mnie to Robben ma słabą psychikę.

Tyle już spieprzył sytuacji w ważnych momentach ( 2 setki w finale MŚ, karne z Borussią, Chelsea ). Niech idzie do specjalisty ????

Mecz ciekawy, ale po bramce dla Bayernu trener Bawarczyków popsuł sprawę po całości. Wpuścić niepewnego VanBuytena ? I przecież wcześniej wszedł Torres, czyli było wiadome, że Chelsea postawi wszystko na jedną kartę. Torres wszedł, zrobił rożnego, Mata i Drogba gol.

Karne loteria + dla bramkarzy. Basti nie płacz :?

Czekamy na następną edycję.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jak dla mnie to Robben ma słabą psychikę.
Tyle już spieprzył sytuacji w ważnych momentach ( 2 setki w finale MŚ, karne z Borussią, Chelsea ). Niech idzie do specjalisty
Słabej psychiki nie ma bo w kluczowych momentach bierze na siebie odpowiedzialność, tak też i teraz zrobił. Jego problem polega na tym, że w jedenastkach widzi tylko prawy dolny róg.

W finałach nie chodzi o estetykę, tylko o dramaturgię wiec ten finał podobał mi się jak żaden inny.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Tak naprawdę finał zaczął się dopiero w 80 minucie do tego czasu można było usnąć ... Bayern marnował 100% sytuacje ,bił głową w mur .. Gomez kaleka jest beznadziejny pokazał tym meczu ze jest zwyczajną kłodą drewna i jak go nienastrzeli Roben lub Ribery to gola nie zdobędzie .
To koniec &quot;wielkiego&quot; Bayernu mit legł w gruzach ... w przyszłym sezonie Robena w tej druzynie raczej nie zobaczymy bo facet zawalił cały sezon dla bawarczyków .Gość ma jedną kiwkę( na jedną nogę ,karne w ten sam róg ) stosuje ją z uporem maniaka a reszta dno .
Henkes też się popisał zamianą Mullera na Van Buytena ???? robiąc z ofensywnie ustawionej drużyny defensywną ???? . Tylko pytanie po co ta zmiana ? chyba tylko od publiczkę i samego ego zawodnika .
Już po finale pojawiły się głosy ekspertów ze Henkes bedzie pierwszy do odstrzału z Bayernu .
Chelsea zagrała dobry mecz mieli swoje okazje aby trafić do bramki ... znakomity mecz Cola ,Drogby
Zasłużone zwycięstwo ,Di Matteo zrobił z nich kolektyw który cieszy się grą bez chamskiego parcia na wynik .Znakomite ukoronowanie kariery Drogby w Chelsea .
W końcu Romek dostał swój wyśniony puchar właściwie za darmo .... wygrał go trener bez nazwiska ze śmieszną pensją z drużyną którą sam podniósł niemal z dna .
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Roben jest świetnym zawodnikiem ale ten mecz w jego wykonaniu to po prostu dno... Wielki Henkess to samo. Wprowadzenie Van Buytena to było nieporozumienie. Mówi ktoś, że Gomez to drewno, dno itd. Ale Gomez nie miał szans nic zrobić bo był zamknięty przez obrońców Chelsea jak Drogba przez obronę Barcy (oprócz strzału z rogu). Bayern przegrał przez swoje frajerstwo. Roben nie wykorzystał karnego w dogrywce, potem Van Buyten nie dobiegł do podania... Jeżeli drużyna marnuje takie okazje to nie może zdobyć LM. Di Mateo powinien zostać w Chelsea a jak Romek go wyrzuci to jest idiotą... Ogółem grą Chelsea wczoraj niespecjalnie zasłużyła na ten tytuł bo w obronie zagrali o wiele gorzej niż w dwumeczu z Barcą, ale za te wszystkie pechowe lata. Za pana sędziego z 2009 roku, za poślizgnięcie się Terrego w karnym na wagę LM, za uznaną bramkę z L&#39;poolem gdzie piłka nie przeszła całym obwodem. Za to wszystko należało im się, a szczególnie Drogbie i Lampsowi! Co do Maty to w tym roku w Premier League jeden z najlepszych graczy. Najlepszy transfer Chelsea w ostatnich latach. Niestety w LM nie pokazał zbyt wiele oprócz solidnego meczu z Napoli, ale wszystko jeszcze przed nim... Młody jest i to pewnie przez stres ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
keyst 149

keyst

Użytkownik
Nie wiem co jest dziwnego w zmianie van Buytena za Mullera ? ok. mógł zmienić kogoś innego, a nie Mullera który zagrał dobry mecz, ale chyba logiczne było, że po wejściu Torresa i takim wyniku Chelsea rzuci się do ataku i trzeba było wzmocnić defensywę ...
Co do Maty to jest typowy Hiszpan, który przede wszystkim musi mieć piłkę przy nodze przy wczorajsze taktyce po prostu nie mógł zaprezentować umiejętności.
Patrząc przez pryzmat całego meczu piłkarsko o wiele lepszy był Bayern, ale Chelsea po prostu musiało wygrać ten puchar. Bayern klepie ciśnie 85min. wreszcie strzela gol,a a tu Chelsea rożny i gol... a potem ten karny Robbena wrr...
Co niektórzy uważają, że karne to loteria, a tak naprawdę to są umiejętności. Loteria to była kiedyś, gdy o meczu decydował... rzut monetą ????
bodajże tak Górnik Zabrze wyeliminował As Romę.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Co niektórzy uważają, że karne to loteria, a tak naprawdę to są umiejętności
Nie zgodzę się,od szczęścia też dużo zależy,np jeżeli bramkarz pójdzie w dobry róg to naprawdę trzeba precyzyjnie uderzyć,lecz nazywanie karnych loterią to duża przesada.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
zmiana na Van Buytena była idiotyczna... Tymoshchuk o wiele lepiej radził sb od niego w linii obrony. Spokojnie można było wprowadzić jakiegoś defensywnego pomocnika a Tymoshchuka zostawić w obronie. Ewentualnie grać 2 stoperów, ale przeniesienie go na pomoc było idiotyzmem.
 
tenismylife 27

tenismylife

Użytkownik
Wprowadzil nominalnego obronce, zeby ustrzec zespol przed atakami Chelsea, celem wprowadzenia tego gracza bylo napewno &#39;dowiezienie&#39; wyniku do konca. Nie udalo sie blysnal poraz n-ty fenomenalny Didier. Dla mnie procz Cecha i Drogby wyrozniajacym sie zawodnikiem byl David Luiz. Doskonala gra w obronie w przeciagu calych 120 minut, pelne skupienie, koncentracja, zaangazowanie. Jako 2 strzelal karnego, trudny moment, przegrywaja musi trafic, zachowal sie jak profesor i calkowicie zmylil interweniujacego Neuera. 25 lat a umiejetnosci swiatowe, w Chelsea napewno jeszcze sie wiele nauczy, musi walczyc o miejsce w pierwszym skladzie, co napewno tylko wyjdzie mu na dobre rywalizacja z Cahilem jest dobrym cwiczeniem, gra w obronie w doborowym towarzystwie m.in. Cola czy Terrego. sprawi ze ten chlopak jeszcze sie rozwinie. Zewnetrzenie przypominajacy innego swietnego stopera: Puyola, moze stac sie lepszym od niego.
Widowisko doskonalem, trzymajace w napieciu przez caly czas ????
Czekam na kolejny final
Pozdro ????
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Nominalnego obrońcę wprowadza się tylko po to żeby dowieść do końca wynik, ale to tak jakby wprowadzić Rasiaka tylko dlatego że jest nominalnym napastnikiem. To już lepiej było wprowadzić jakiegoś 20 latka jako stopera a nie podstarzałego nic nie grającego Van Buytena... Co do Luiz to trochę za bardzo czasem zapędza się pod pole karne przeciwnika ale ogółem już teraz solidny z niego obrońca, u boku Terrego może stać się gwiazdą światowego formatu ????
 
billi 207

billi

Użytkownik
Zmiana Van Buytena była bardzo mądra,nawet Borek jak komentował to to zauważył. Jakby grała Chelsea ostatnie minuty ? Wrzutki w pole karne a do takiego czegoś Van Buyten jest idealny, ciężko wypowiadać się o ocenie gry Tymoschuka w tym meczu bo praktycznie nie miał gdzie się wykazać.
&#39;&#39;Jaaaaa !! Muller strzelił bramkę a on go ściąga!!&#39;&#39; ???? ???? ???? . Muller zagrał bardzo słaby mecz ,już od dłuuugiego czasu jest bez formy,zmiana jak najbardziej zasadna.
A poza tym wchodzi Van Buyten na środek obrony,Tymoschuk idzie na swoją nominalną pozycję ,tam gdzie gra najlepiej a Kroos w miejsce Mullera ,taktyka się nie zmienia,system się nie zmienia a rozwiązania personalne jak na tę fazę meczu idealne.

&#39;&#39;Ściąga ofensywnego za obrońce , zła zmiana ! &#39;&#39; ????
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Zmiana Van Buytena była bardzo mądra,nawet Borek jak komentował to to zauważył. Jakby grała Chelsea ostatnie minuty ? Wrzutki w pole karne a do takiego czegoś Van Buyten jest idealny, ciężko wypowiadać się o ocenie gry Tymoschuka w tym meczu bo praktycznie nie miał gdzie się wykazać.
&#39;&#39;Jaaaaa !! Muller strzelił bramkę a on go ściąga!!&#39;&#39; ???? ???? ???? . Muller zagrał bardzo słaby mecz ,już od dłuuugiego czasu jest bez formy,zmiana jak najbardziej zasadna.
A poza tym wchodzi Van Buyten na środek obrony,Tymoschuk idzie na swoją nominalną pozycję ,tam gdzie gra najlepiej a Kroos w miejsce Mullera ,taktyka się nie zmienia,system się nie zmienia a rozwiązania personalne jak na tę fazę meczu idealne.

&#39;&#39;Ściąga ofensywnego za obrońce , zła zmiana ! &#39;&#39; ????
Co Ty człowieku bredzisz :? wpuszczenie na boisko w decydujących minutach gościa który nie grał od ponad ROKU!!!! uważasz za mądre posunięcie .
Van Buyten to ślamazarny kolos gość jest powolny jak emeryt nie raz już pokazywał swoją &quot;szybkość i refleks&quot; czy to w reprezentacji czy w klubie kończyło się to zazwyczaj stratą gola .
Fakt Muller słaby mecz ale ściągając go Henkes z ofensywnie ustawionego zespołu robi atomatycznie defensywne ustawienie dając tym samym sygnał i pole do popisu Chelsea.
Jeśli dla Ciebie to idealne rozwiązanie Personalne na tę fazę meczu to sorry ale chyba oglądaliśmy inny mecz i mamy zupełnie odmienny punkt widzenia .
Bayern sam przegrał ten Finał na własne życzenie masa niedokładności , pokracznych zagrań ,bicia głową w mur .
W Klubie będzie rewolucja kadrowa Henses na wylocie nie oficjalnie jest info ze sam sie poda do dymisji ... zobaczymy .
Najwięcej emocji budzi Roben czy zostanie w klubie czy jednak odejdzie co jak co ale w tym sezonie zawalił wszystko co było najważniejsze dla Bayernu .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co Ty człowieku bredzisz wpuszczenie na boisko w decydujących minutach gościa który nie grał od ponad ROKU!!!! uważasz za mądre posunięcie .
Chyba jednak ktoś inny tutaj brednie pisze bowiem Van Buyten ostatni raz grał 20 stycznia przeciwko Gladbach, a i runde jesienną miał jedna z lepszych odkąd przyszedł do Bayernu więc rzucanie takich ogólników na wiatr nazwałbym bardziej bredniami.
Jako dowód proszę -&gt; http://www.ogol.com.br/jogador.php?epoca_id=141&amp;amp;id=2479&amp;amp;op=zoomstats&amp;amp;tpstats=club
A to, że wpuścił Van Buytena to nie było decydującym momentem tego meczu, już tak nie wyrokujcie jednoznacznie. Mueller nie grał aż tak dobrego meczu jak piszecie. Ok, zdobył gola przy błedzie Cecha. Ale tak to w tym sezonie Mueller gra słabo i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. A takich zmian taktycznych w innych meczach też jest mnóstwo. Czasami się udaje, czasami nie. Taka piłka.
Mnie za to cieszy, że Drogba wywalczył wreszcie trofeum LM. Men of the match tego finału bez dwóch zdań. I jeżeli z nim kontraktu nie przedłużą to będzie to kolejna głupota ostatnich dni po nie przedłuzaniu umów z Raulem i Del Piero, ale bardziej do tego grona pasuje Del Piero..
Drogba był wczoraj wszędzie! Brawo dla niego.
A to kto ? Czy to jedna i ta sama osoba ?
A co do Robbena to cóż, byle na Euro zapomniał o niepowodzeniach w Bayernie i prowadził Oranje po złoto ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Tak na spokojnie po dwóch dniach od finału,ciężko mi się postawić na miejscu Bayernu,mogli mieć 3 trofea i najlepszy sezon w historii klubu,a nie mają nic,zostali rozbili piłkarsko i mentalnie(bo ten ślad będzie jeszcze widoczny bardzo długo) Przez Dortmund na dwóch frontach,a teraz jeszcze mając miecz i nagiego przeciwnika w dogrywce oraz karnych przegrywają finał LM,o ile Ci mniej ambitni wezmą pieniążki i zapomną po kilku dniach,to niektórym na pewno pozostanie mentalny liść od Chelsea aż do Euro,wypada się cieszyć,bo reprezentantów Niemiec i innych krajów tam pod dostatkiem,współczuję Robbenowi,ale taki jest futbol,a on pokazał w meczach o Mistrza z BVB i finale LM,że nie ma stalowych jaj,bywa;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom