>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FINAŁ: Bayern Monachium - Chelsea Londyn 19.05.2012 20:45 (Allianz Arena)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
FINAŁ LIGI MISTRZÓW SEZONU 2011/2012

Bayern Monachium
- Chelsea Londyn

Allianz Arena 19.05.2012 20:45

Kursy:
Zwycięstwo Bayernu Monachium w regulaminowym czasie gry (90 minut) - 1,75
Zwycięstwo Chelsea Londyn w regulaminowym czasie gry (90 minut) - 5,00
Remis
- 3,40
Zdobywca pucharu Bayern Monachium - 1,40 bwin
Zdobywca pucharu Chelsea Londyn - 2,80 bwin
- - - - - - - - - -
Większe osłabienia:
Chelsea Londyn: John Terry, Ramires, Raul Meireles, Branislav Ivanovic.
Bayern Monachium: Holger Badstuber, Luiz Gustavo, David Alaba.
- - - - - - - - -
O meczu:
Powiedzmy sobie szczerze, że mało kto by się spodziewał takiego finału. Większość liczyła na kolejne Gran Derbi... A tymczasem The Blues skazani na pożarcie przez Blaugrane, przeszli klubowych mistrzów Europy grając bardzo mądrze taktycznie. Natomiast Real u siebie na własnym obiekcie był bardzo często zmuszony do obrony co na Santiago Bernabeu jest rzadkim widokiem.
Bayern Monachium gra u siebie na własnym obiekcie co będzie dla nich według mnie mega mega mega motywacją. W tym momencie nie ma chyba nic piękniejszego dla Bawarczyków niż zdobycie pucharu Ligi Mistrzów na Allianz Arena. Choć z drugiej strony z tego co wiem (nie potwierdzę tej informacji w 100%) nikomu jeszcze u siebie nie udało się zdobyć tego trofeum...
ZAPRASZAM DO MERYTORYCZNEJ I PRZYJEMNEJ DYSKUSJI ;)
*Z chęcią dodałbym ankietę, &quot;Kto wygra Ligę Mistrzów sezonu 2011/2012?&quot;, lecz nie mam takiej mocy na forum.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Pewne fakty:
1) Oba zespoły będą grały finał już po zakończeniu swoich lig.
Chelsea będzie miała 6 dni przerwy po ostatnim meczu z Blackburn.
Bayern będzie miał 7 dni przerwy od meczu w finale pucharu z Dortmundem.
2) Dla Chelsea będzie to prawdopodobnie mecz o uczestnictwo w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Obecnie w tabeli Chelsea jest poza burtą jakichkolwiek pucharów jednak sytuacja może się zmienić, ponieważ Chelsea zagra jeszcze z Newcastle (a Newcastle zagra z City) więc przy pomyślnych wiatrach może do LM się zakwalifikować z ligi.
3) Bayern zagra u siebie jednak pula biletów będzie dzielona jakby grały dwie obce drużyny. Ale pewnie fanów Bayernu będzie trochę więcej. Jednak nie będzie to typowy mecz &#39;przed własną publicznością&#39;.
4) Co do osłabień to na pewno większe ma Chelsea. Terrego jest ciężko zastąpić zarówno jako zawodnika ale i jako kapitana. Ivanovic to chyba najlepszy obrońca Chelsea a Meireles ma żelazne płuca. Strata każdego z nich jest duża.
W Bayernie nie zagra młodzież, bardzo utalentowana młodzież ale wg mnie łatwiejsza do zastąpienia. Do może jeszcze wróci Van Buyten. Ostro się deklarował do powrotu przed końcem sezonu. W środku pewnie zagra Tymoshchuk. Ale to tylko zgaduję ;-)
Patrząc na mecze półfinałowe to moim faworytem jest Bayern. Wydaje mi się, że szczęście, które dopisywało Chelsea przez dwumecz z Barceloną w końcu się skończy. Ileż można wygrywać mecze oddając jeden celny strzał? Bayern w każdym meczu stwarza po kilka bardzo dobrych sytuacji. Z drugiej strony Chelsea potrafi jeszcze stawiać autobus ;) Cóż, emocji na pewno nie zabraknie.
Jeśli popełniłem jakieś błędy albo nie zgadzasz się z moją opinią proszę o KULTURALNE odpowiedzi, a nie pisać &#39;bla bla bla&#39; jak w temacie LM i nie bluzgać mnie na PW.
Pozdrawiam!
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
W sumie nie pamiętam finału LM z tak wyraźnym faworytem. Chelsea jest słaba i poważnie osłabiona. Można się sprzeczać, że dobra taktyka itd ale fakt jest jeden... półfinał Cheslea - Barcelona wygrała drużyna o lewel gorsza, ale w futbolu cuda się zdarzają i taki miał miejsce. Nie ma co się oszukiwać. Bayern dokonał już w tej edycji takich rzeczy, że byliby frajerami oddając puchar na własnym obiekcie. W grupie przed Manchesterem City, łatwo łyknięte Basel i OM oraz zwycięstwo w wielekiej konfrontacji z Realem. Kurs poniżej 1.8 na wygraną w finale Ligi Mistrzów wygląda jednak nieciekawie.

Bayern München - Chelsea over 2.5 @ 2.01 Tobet

Pierwszy typ godny uwagi jaki przychodzi mi do głowy. Chelsea bez Terrego i Ivanovicia czyli wypadają z obrony dwa cholernie ważne ogniwa. Pierwszy to kapitan i symbol zespołu, a drugi znajduje się chyba w najwyższej formie ze wszystkich defensorów Chelsea. Bayern stracił przede wszystkim Gustavo który w dwumeczu z Realem wykonywał olbrzymią pracę w środku pola. Badstubera można zastąpić drewnianym van Buytenem(którego forma po kontuzji będzie wielką niewiadomą, o ile dojdzie do jego występu) albo Tymoszczukiem który nie grał w tym sezonie regularnie, a na dodatek stoper nie jest jego nominalną pozycją. Z Neunera zrobili bohatera po meczu z Realem ale dla mnie to nadal bramkarz który w meczu może zrobić coś głupiego. O zachowanie w bramce Cecha jestem(niestety, w kontekście typu) spokojny. Jeśli Chelsea pozwoli się tak zdominować jak w dwumeczu z Barceloną to Bayern spokojnie sam będzie w stanie pokryć linie, bo siłę ognia mają niesamowitą. Anglicy z kontry potrafią grać, co udowodnili w meczu z Katalończykami. Mam nadzieję, że Chelsea postara się zagrać tu o zwycięstwo. Bayern to nie Barcelona, nie trzeba tak kurczowo trzymać się swojej połowy.

Na wszelkiego rodzaju perełki przyjdzie czas jak buki poszerzą ofertę na finał. Teraz ciężko coś wyszperać poza &quot;podstawowymi&quot; zakładami.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
No i mamy finał. W finale może być tylko jeden zwycięzca i ja polecam grubo na Bayern!

Nie widzę argumentów dla Chelsea, nie przy takiej dyspozycji Bayernu i nie własnym stadionie.
Buki chyba też czuja pismo nosem wystawiając tak małe kursy na Bayern ale cóż trzeba pograć.

To tylko taka sucha &quot;analiza&quot;, bo trzeba zobaczyc gdzie są najlepsze kursy itp i wtedy cos dodam.
Szukam kursu na to , że Ribery strzeli gola i że Gomez strzeli gola.
Over2,5 tez dobry typ.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
W pełni popieram typ na over. Do tego dorzuciłbym również BTS, bo Chelsea na pewno nie będzie się broniła przez cały mecz, a Bayern powinien spokojnie trafić szczególnie na własnym stadionie. Do finału jest jeszcze trochę czasu i dyspozycja obu drużyn może się zmienić, ale generalnie Niemcy są faworytami i to oni bardziej zasługują na zwycięstwo. Ale piłka jest nieprzewidywalna zwłaszcza Liga Mistrzów i nie wiadomo co się naprawdę stanie ???? Być może Torres zacznie strzelać bramki i wróci do swojej świetnej dyspozycji z Liverpoolu, no ale takie gdybanie nie ma sensu - należy poczekać do końca sezonu i wtedy każdy będzie w stanie napisać przyzwoitą analizę.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dziwi mnie aż tak wysoku kurs na Chelsea.Osłabienia są spore ale to jest przecież finał,jeden mecz.Tutaj nikt nie będzie sie bronił tylko atakował i wszystko jak to w piłce bywa może sie zdarzyć.Buki pewnie głównie przez własny obiekt faworyzują Bayern ale żeby dawać aż prawie 6zł na Chelsea to chyba lekkie nieporozumienie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dziwi mnie aż tak wysoku kurs na Chelsea.Osłabienia są spore ale to jest przecież finał,jeden mecz.Tutaj nikt nie będzie sie bronił tylko atakował i wszystko jak to w piłce bywa może sie zdarzyć.Buki pewnie głównie przez własny obiekt faworyzują Bayern ale żeby dawać aż prawie 6zł na Chelsea to chyba lekkie nieporozumienie.
Dokładnie mam to samo zdanie. Chociaż jeśli jest tak wysoki kurs, to nawet można z niego skorzystać ???? . Chelsea będzie osłabiona, ale znowu Bayern nie jest takim faworytem do zwycięstwa, fakt, że gra u siebie może trochę za tym przemawiać, ale tak wysoki kurs na &quot;The Blues&quot; jest wysoko przesadzony. Nie mówię, że kursy na poziomie 2,50 byłyby odpowiednie, chociaż 2,20 na Bayern byłby już adekwatny.
 
realista0 15

realista0

Użytkownik
Choć z drugiej strony z tego co wiem (nie potwierdzę tej informacji w 100%) nikomu jeszcze u siebie nie udało się zdobyć tego trofeum...
Z tego co się orientuję, ostatnim klubem, który wygrał Puchar Europy na własnym obiekcie był Inter Mediolan w 1965 roku.
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Pewne fakty:

2) Obecnie w tabeli Chelsea jest poza burtą jakichkolwiek pucharów jednak sytuacja może się zmienić, ponieważ Chelsea zagra jeszcze z Newcastle (a Newcastle zagra z City) więc przy pomyślnych wiatrach może do LM się zakwalifikować z ligi.
Chelsea w najgorszym razie zagra w LE
W sumie nie pamiętam finału LM z tak wyraźnym faworytem. Chelsea jest słaba i poważnie osłabiona.
Słucham?! Słaba drużyna grając w 10 podnosi się z kolan i strzela gole na wagę remisu na wyjeździe Barcelonie?
Widze ze szanowni koledzy nie pamiętają czego w tym sezonie dokonała Chelsea. Juz miała odpaść z Napoli, tymczasem to Włosi zostali wręcz rozjechali, Barca miala sie przejechac po londynczykach, gdy sie okazalo ze byli zbyt slabi na ten wyczyn zaczęła się gadka o jakimś antyfootballu tak jakby jedyna wartościową taktyka byla tak Barcy, niestety Chelsea pokazała grajac w 10 jak dobrze bronia, majac przy tym kupę szczęścia. To szczescie jest bardzo potrzebne, gdyby zwykly pech opuścił ekipe The Blues w kilku poprzednich edycjach LM mieliby przynajmniej jeden puchar za LM.
Finał szykuje się ciekawy, dużo zależeć będzie od tego jak się wykurują jedyni środkowi obrońcy, którzy będą mogli zagrać na AA czyli Cahill i Luiz. Na razie trzeba się wstrzymać z typami, do finału jeszcze dużo może się wydarzyć
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Do meczu jak juz niektorzy zauwazyli mnostwo czasu ale o pare przemyslen mozna sie pokusic :

1) kursy wystawione sa bardzo dobrze... dla tych ktorzy chca grac na Chelsea oczywiscie. Totalnie nie rozumiem czemu tylko 1,75 na Bayern - nawet pomimo faktu grania na swoim obiekcie. To daje tylko pieknie wysoki kurs na opcje 2 dnb ktora napewno pobiore

2) niektorzy uwazaja, ze Bayern w obecnej formie rozjedzie Chelsea ktora nic nie gra ? hmm... a co takiego zagral Bayern z Realem ? Ok, skrzydla Ribery i Robben rozjezdzaly po lewej i prawej stronie Bernabeu ale to byla wina i wylacznie Realu, ktory im na taka gre pozwolil ! Gra sie tak, jak przeciwnik pozwala, a to, ze RM gralo wlasciwie bez pomocy (ilez to akcji zaczynali dlugim przerzutem z obrony pod pole karne Neuera albo pilka blyskawicznie nawet po ziemi trafiala od obrony do ataku) to wlasnie pozwolilo bawarczykom zagrac to co zagrali. Blad najwiekszy to slabe krycie i pressing na Robbena i Riberego - obroncy Realu pozwalali im przyjmowac za czesto pilke twarza do bramki co dawalo im mozliwosc rozpedzenia sie z nia.

3) Chelsea z Barca zagrala antyfutbol, bo musiala. Z Bayernem to bedzie zupelnie inna bajka bo FCB nie gra na posiadanie jak Blaugrana tylko lubi kontry. Londynczycy wylacza sprawnie skrzydla - Bosingwa a w szczegolnosci licze tutaj na Cole&#39;a - zagraja na posiadanie pilki a pokazali juz, ze nie potrzebuja masy akcji, zeby trafic do siatki. Chelsea bedzie cierpliwa a w polaczeniu z doswiadczeniem takich graczy w srodku pola jak Lampard czy Essien lub Mikel powinni sprawnie przejac kontrole nad obrotem spraw.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Bayern u siebie na stadionie zwyciężyć powinien!Ostatni bodajże był faktycznie Inter więc jest to historyczna szansa na triumf w LM na własnym stadionie.
Co do wykluczeń uważam że Chelsea zagra mocno osłabiona brak tych trzech piłkarzy:Terry, Ramires, Raul Meireles będzie poważnym zmartwieniem Di Mateo.Ze strony bawarczyków szkoda Alaby,dynamiczny,szybki zawodnik na pewno wniósłby sporo widowiska w swoje rajdy na boisku.Patrząc na ich obecną forme i ilość meczów do końca rozgrywek w lepszej sytuacji wydają się ponownie Niemcy,mogą odpuścić lige gdyż nic nie wskurają,ewentualnie puchar im zostaje z takich poważnych meczy,za to The blues wciąż nie są pewni żadnych pucharów ani LE ani kw.do LM ani samej LM.
Dla mnie over 2,5 to zdarzenie który miejsce mieć będzie,jeśli bawarczycy zagrają tak jak ostatnio wg mnie rozjadą londyńczyków którzy i tak fartem dotarli tak wysoko ????
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Patrzę na kursy i nie dowierzam. Z całym szacunkiem dla Bayernu, wyelminował Real i był zespołem w dwumeczu po prostu lepszym. Chelsea miała mnóstwo szczęścia, wygrywając z FCB. Poza tym Londyńczycy zarówno z Napoli jak i Benficą mieli problemy, ale ostatecznie zdołali awansować do finału. Jedni i drudzy osłabieni, Bayern gra u siebie, no ale aż taka różnica kursów w meczu, w którym może zadysponować dyspozycja dnia, szczęście itd?
Myślę, że Chelsea nie stoi na straconej pozycji i taki kurs na zwycięstwo Chelsea w regulaminowym czasie gry, albo nawet z X to pobieram spokojnie. Bayern może i faworytem jest, ale na pewno nie tak dużym, jak sugerują to kursy - z 2,00 byłoby na Bawarczyków w sam raz. Kursik na CFC to wg mnie spory value, ale to lepiej dla mnie ;)
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Niektórzy widzę piszą, że nikt nie będzie bronił tylko atakował. Wg mnie tak do końca chyba nie będzie. Przecież od razu z pewnością nikt do ataku się nie rzuci. Strata jednej bramki może być już zabójstwem.
Osobiście będę kibicował chyba Bayernowi, gdyż podobała mi się ich gra w tym dwumeczu z Realem. Nie spodziewałem się, że w taki sposób zagrają rewanż. Dostali szybko dwie bramki ale to nic, podnieśli się i prowadzili grę. Tego chyba mało kto się spodziewał. Często Real tylko wybijał jak najdalej (kilka razy Pepe i Marcelo z pewnością).
Bayern konstruował groźniejsze akcje, gdzie było to dla mnie czymś niesamowitym!
Chelsea ok - dokonała też wielkiego wyczynu, jednak ich gra wyglądała zupełnie inaczej.
Tak, nie da się porównać tych dwumeczów, bo Real i Barca to inne style gry.
Di Matteo odmienił drużynę, tchnął nowego ducha i idzie im świetnie.
Kursy dziwne, spodziewałem się troszkę więcej na Bayern i na chwilę obecną nic nie zagram.
Z czasem pewnie coś się dopisze ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Takich kursów można było się spodziewać. W półfinałach Bayern grał w piłkę, a Chelsea jedynie postawiła autobus i nic poza tym nie pokazała. W Chelsea nie zagra Terry, czyli serce i kapitan tej drużyny co jest naprawdę dużym osłabieniem. Bayern potrafił przeważać na SB z Realem przez większą część meczu, więc kursy nie mogą dziwić, co nie znaczy że nie zagram że Chelsea wygra LM, bo jednak finał to finał.
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
3) Chelsea z Barca zagrala antyfutbol, bo musiala. Z Bayernem to bedzie zupelnie inna bajka bo FCB nie gra na posiadanie jak Blaugrana tylko lubi kontry. Londynczycy wylacza sprawnie skrzydla - Bosingwa a w szczegolnosci licze tutaj na Cole&#39;a - zagraja na posiadanie pilki a pokazali juz, ze nie potrzebuja masy akcji, zeby trafic do siatki. Chelsea bedzie cierpliwa a w polaczeniu z doswiadczeniem takich graczy w srodku pola jak Lampard czy Essien lub Mikel powinni sprawnie przejac kontrole nad obrotem spraw.
Co do tego wyłączenia przez Bosingwe nie byłbym taki pewny. Tak naprawdę Portugalczyk zatracił swoja formę jaka prezentował na początku przygody z Chelsea. Jego gra jest strasznie nierówna, mam nadzieje ze w finale stanie na wysokosci zadania
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
A ja zmienię temat:
AS - zajebista grafika ;) musisz mnie nauczyć i dać linki do takich ;)
co do finału. Wrzućmy na luz. Został miesiąc, ale mniejsza o większość. Wszyscy skreślają Chelsea, a ci, którzy na nich grają sugerują się masówką na Bayern. Obie ekipy osłabione i nie sugerujcie się nazwiskami, jakoby Londyńczycy byli bardziej. Bo taki Gustavo w układance BM jest równie ważny jak Ramires, Meireles.
Jest natomiast jedno duże osłabienie - Ivanovic. Na tamtej stronie hasa Ribery... to się rozumie samo przez się.
jest przesada w kursie na &#39;przyjezdnych&#39; ale po głębszym wniknięciu w ten mecz wydaje się odpowiedni. Bayern over 1,5 będzie można spróbować, grają w swojej twierdzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 757,8K
Final ma zdecydowanego pewniaka i jest nim zespol Bayernu Monachium.Tak jak przewidywalem pokonali oni zespol Realu i teraz tez wygraja z Chelsea.Pojedynek z Realem pokazal ze Bayern to klasowa druzyna i prezentowal sie zdecydowanie lepiej od swojego przeciwnika,moze poza dogrywka.Troche mnie zaskoczyla Chelsea ale Barcelona jest sama sobie winna przeciesz grali przez wieksza czesc meczu z przewaga jednego zawodnika.Mysle ze Roben i Ribery poprowadza zespol do zwyciestwa przy bdopingu swojej publicznosci.Chelsea i tak zrobila wiele dochodzac do finalu.
 
billi 207

billi

Użytkownik
Prawda jest taka,że przed meczem nic mądrego się nie wymyśli. Olbrzymie osłabienia z obu stron w defensywie, Bayern myślę je bardziej odczuje bo ławki nie mają praktycznie wcale ,dodatkowo taki fakt - 17 meczów Bayernu na Allianz Arenie w tym sezonie,14-1-2 , ale najważniejsza jest ta statystyka : bramki strzelone - 49 ,bramki stracone - 6.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dla mnie faworyt w tym meczu jest Bayern Monachium.
Przede wszystkim grają w ważnych meczach solidną piłkę. O reprezentacji Niemiec mówi się, że są drużyną turniejową. Zastanawiam się nad stwierdzeniem, że Bayern w tym momencie również można nazwać. Oglądałem mecz Bayernu z Mainz u siebie. Grali kompletne dno, zremisowali 0-0. Za 3 dni zagrali po raz kolejny u siebie z Realem, mecz świetny. W Madrycie mało kto w nich wierzył, a pokazali kawał dobrej piłki.
W fazie grupowej zdobyli 13 punktów i awansowali z 1 miejsca. Jakby nie było to zmierzyli się z Man City i Napoli, czyli z wymagającymi rywalami i dali bez problemu radę.
Chelsea gra na wyjazdach słabo i bez polotu. Z Napoli zagrali mizernie, 3-1 przegrali, aczkolwiek mogli więcej bramek dostać. Dopisało im szczęście. Ogólnie szczęście im sprzyja i kiedyś musi się to skończyć.
U Siebie Bayern gra znakomicie, 14-1-2, 49-6.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nie no dla mnie to jest po prostu kpina, nie dowierzam jak można się tak nie znać na piłce, mówię tu o tych co piszą że Chelsea zostanie pojechana przez Bayern i o bukach które wystawiły takie buki na Chelsea, ale w sumie to nie moja sprawa, pobierałem już 1 na SB z Barceloną, pobierałem x2 na CN z Barceloną, teraz pobiorę znów Chelsea, może nawet z handicapem i będę patrzył jak buki toną w długach... ale nie, zaraz.. zapomniałem że są idioci którzy postawią na Bayern! To się buki uratują i tym razem! Proszę państwa, czy ktoś z was śledzi poczynania Bayernu ? Owszem, jeżeli ta drużyna jest w formie to może zmiażdżyć, ale jeżeli jest bez formy to może zremisować 0-0 z Ausburgiem, proszę Was.. Bayern gra tak nie równo że aż strach pomyśleć, ma 3 świetne mecze i 3 słabe, a ten słaby trafi akurat na finał 19 maja. A Chelsea ? Widzę że są tu sami sezonowcy co dopiero pierwszy raz LM oglądają. Chelsea to po Barcelonie najrówniejsza drużyna ostatnich lat, już nie pamiętam kiedy nie wyszli z grupy LM, a policzę na palcach jednej ręki kiedy odpadali w 1/8 lub 1/4. Owszem, w tym roku grają nie co słabiej, ale proszę was.. za miesiąc to może być stara dobra Chelsea która bawarczyków po prostu zgniecie. To jest niedorzeczność wystawienie takiego kursu na finał LM, Chelsea została potraktowana jak Apoel, ale to się zemści na bukach. Nie wiem w czym Bayern jest lepszy, nie jest w stanie nawet pokonać Borrusi, że niby Bayern skupia się na ważnych meczach ? Widzę jak się skupił na Dortmund, szczególnie Robben, pudłując z 1 metra wcześniej nie strzelając karnego. Dla mnie Bayern jest o klasę gorszy, w dodatku nie jest w dużo lepszej formie, taka drużyna a mistrzostwa niemiec nie potrafi zdobyć ? powodzenia w graniu 1,70 kursu w finale LM. KPINA!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom