>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FINAŁ: Bayern Monachium - Chelsea Londyn 19.05.2012 20:45 (Allianz Arena)

Status
Zamknięty.
dani88 30

dani88

Użytkownik
Jakiś pech krążył nad rywalami Chelsea że nie mogli strzelić gola z wapna a to Messi a to Robben i to w takich kluczowych momentach!Taktyka &quot;the blues&quot; dobra wiedzieli że Bayern ruszy na nich a oni spokojnie grali czekając na swoją okazje.Ich skutecznośc w ważnych fazach rozgrywek była imponująca 2 szanse na Camp Nou i 2 trafienia i tak też na Allianz Arena jeden korner i Drogba zrobił to co należało.Abramowiczowi wreście udało się, siegnąć po tytuł najlepszej drużyny europy.Jako kibic Bayern&#39;u gratulacje ????
 
A 0

alienlol

Użytkownik
Według mnie mecz ten będzie bardziej zacięty niż niektórzy sądzą i po cichu liczę nawet na dogrywkę gdzie kurs jest na to koło 7 .Niby Bayern gra u siebie i pewnie będą mieli przewagę posiadania piłki ale Chelsea uwielbia grać z kontry co pokazała np, z Barceloną.W regulaminowym 0-0 może 1-1?;)
Bingo ! Dali zarobić ;) Piękny finał zwłaszcza że Bayern już trzy razy witał się z gąską(gol w 83,karny w dogrywce,prowadzenie w rzutach karnych).Cech i Drogba prawdziwi ojcowie zwycięstwa,należało im się za całokształt.Szkoda tylko że na tej wygranej Ligę Mistrzów stracił Tottenham.
 
wjtk87 8

wjtk87

Użytkownik
Mnie za to cieszy, że Drogba wywalczył wreszcie trofeum LM. Men of the match tego finału bez dwóch zdań. I jeżeli z nim kontraktu nie przedłużą to będzie to kolejna głupota ostatnich dni po nie przedłuzaniu umów z Raulem i Del Piero, ale bardziej do tego grona pasuje Del Piero..
Drogba był wczoraj wszędzie! Brawo dla niego.
Drogbie zaproponowano przedłużenie kontraktu już dawno, ale tylko na rok, on chciał dwuletniej umowy. Drogba przez większość sezonu grał nierówno, poza tym w Chelsea zapowiada się wiele zmian - głównie zdecydowane odmłodzenie składu więc raczej nie dojda do porozumienia i Drogba bedzie musial odejść.
A Schalke bardzo chcialo przedłużenia umowy z Raulem, to on zdecydował o odejściu, podobno z powodów rodzinnych.
 
masakrowicz 0

masakrowicz

Użytkownik
Ktoś bardzo mądrze napisał, Drogba, Cole, Cech oni tutaj wygrali ten mecz a co do Maty kpina... nie wiem skad to wzieliscie ale Mata tutaj grał dobrą piłe uspokajał gre sporo sie utrzymywał przy pilce takie mial zadanie co z tego, że tracił Bayern tez ostro gral w defensywie Mata kupił kilka cennych minut w tym meczu dla swojej druzyny a wiadomo co by bylo tymczasem juz po meczu.
I nie wiem tez czemu tak sie fanboye Chelsea podpalili Drogbą najwieksza moim zdaniem zasluga Cecha, który naprawde wyciagał magiczne piłki i nie mówie tu tylko o finale w kazdym prawie meczu ratował dupe niebieskim nie tylko w LM koleś wrócil do formy i zasluzyl na ten puchar
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
Jestem kibicem chelsea ale mecz podobał mi się średnio. Do końca regulaminowego czasu gry mało się działo. W ekipie angielskiej ewidentnie brakowało ramiresa i meirelesa i ich wspaniałych prostopadłych podań. Dla tego chelsea zagrała tak jak zagrała, nie mieli w ogóle środka i to ich moim zdaniem usprawiedliwia. Głupotą jest jak dla mnie, że zawodnik, który miał bardzo duży wkład (jak nie największy (ramires)) w ćwierćfinale/półfinale nie może zagrać w finale pucharu (marzenie każdego zawodnika). Powinni zmienić moim zdaniem przepisy tak aby każdy mógł zagrać w finale (każdy kto miałby pauzować za żółte kartki bo sytuacji z Terrym nie kwestionuję)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom