>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Sklady potwierdzone. W Lodzi Kurtz za Borodulina , a Tarnow bez zmian.

-12.5 Lodz jedziemy . 14 bieg podsumowal
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Brawo Tarnow!!!ekstraliga odrobiona z wczoraj😉😉tak jak pisalem blisko mi do handi 12.5 na tarnów, wstrzymalem sie do samego konca az kurs urósł do 2.15 i zagralem...szczerze gdyby nie skoczyl kurs i zostalo 1.8 to bym nie gral hehe....do tego Rempala lepszy od Dula oraz under Mroczki i zwrot przy Woentinie takze idealnie☺☺
Zaluje tylko ze zmiekłem pod wplywem wpisow tutaj hehe i obnizylem stawke ale od rana bylem nastawiony na to 12.5 i bylo i jest git....bardzo rzadko masówka sie sprawdza tak jak w przypadku Leszna w 1 kolejce😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Brawo Tarnow!!!ekstraliga odrobiona z wczoraj😉😉tak jak pisalem blisko mi do handi 12.5 na tarnów, wstrzymalem sie do samego konca az kurs urósł do 2.15 i zagralem...szczerze gdyby nie skoczyl kurs i zostalo 1.8 to bym nie gral hehe....do tego Rempala lepszy od Dula oraz under Mroczki i zwrot przy Woentinie takze idealnie☺☺
Zaluje tylko ze zmiekłem pod wplywem wpisow tutaj hehe i obnizylem stawke ale od rana bylem nastawiony na to 12.5 i bylo i jest git....bardzo rzadko masówka sie sprawdza tak jak w przypadku Leszna w 1 kolejce😉
Tak tak przy masówce z 3.15 na 1.67 hc- 14.5 mecz był napewno uczciwy i bukmacherzy nie zapłacili za odpowidni wynik, zwycięstwo dla łodzi jest, handicapy niepokryte a lewa kasa się zgadza
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Holta over 6,5 @ 1,8 sts

Konsekwentnie idę w stronę Holty. Przed tygodniem głupi upadek pozbawił pokrycia linii. Tym razem linia jest dość niska. W Elidze czasami była podobna linia, a nie oszukujmy się stawka jest słabsza. Ma łatwy 4 bieg, a do tego dwukrotnie pojedzie w parze z Trofimowem, na którym nie powinien tracić punktów. Dwukrotnie pojedzie również przeciwko Gruchalskiemu, który nie imponuje formą. Tak więc min. 7 pkt jest spokojnie w zasięgu Rune.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Powyżej świetny typ wg mnie. Przejrzałem bieg po biegu w tym spotkaniu i rzucił mi się jeszcze jeden over w tym spotkaniu - tym razem po stronie gospodarzy.

Jamróg over 8,5 @ 1,84 STS

I Gomólski, Pieszczek, Trofimov, Jamróg
V Jamróg, Trofimov, Gruchalski, Holta
X Tudzież, Jamróg, MJJ, Gruchalski
XII Łogaczow, Szczotka, Giera, Jamróg

W fazie zasadniczej jak widać Kuba tylko po razie trafia na papierowe strzelby rywala. Jedzie z 3 młodzieżowcami i po dwa razy z U24. Jak dla mnie do grania.

Nie bardzo rozumiem też kursy wystawione na zwycięstwo gospodarzy. 1,23 - 1,30 w zależności od buka... Z całym szacunkiem dla Krosna czy Łodzi - oni dzisiaj w Gdańsku nie jadą. Przyjeżdża nad morze drużyna z mocnym składem, z jasno postawionym celem na ten sezon i z polewaczkowym w parkingu, który potrafi poukładać klocki. To również początek sezonu. Gdańszczanie nie są w 100% spasowani z torem. Ogrom dosypanej nowej nawierzchni, pogoda, która nie jest powtarzalna (nocne przymrozki, dzisiaj w godzinie meczu +16) nie będzie w tej fazie takim atutem jak w późniejszej części sezonu.

Uważam, że Wybrzeże ma szansę to wygrać, sercem jestem nawet za pogromem 75-15, ale kurs na X2, a na pewno już handi na gości to nie są rzeczy obok których przejdę obojętnie.

Zakład bez remisu ROW @ 4,00 eWinner ZWROT
Gdańsk -8,5 - ROW @ 1,67 STS
Gdańsk -6,5 - ROW @ 1,98 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja tez dzisiaj gram oczywiście Jamrog wiceej 8.5 w poprzednim meczu bardzo szybki nawet po dzwonie z Iversenem a dzisiaj linia spokojnie do przekroczenia i holte tez zagrałem 7 pkt na zawodnika z ekstraligi powinnio byc formalnością szkoda ze kursy juz pospadaly

Jamrog więcej 8.5 sts 1.75
Holta więcej 6.5 kurs 1.60 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
furman19 928

furman19

Użytkownik
R. Holta powyzej 6.5 1.65 sts
Trzeba brać póki wisi , łatwe biegi po 4 startach powinien juz mieć 7 punktów.
K. Gomólski ponizej 7.5 1.65
Bardzo trudne biegi , nie widze tego zeby zrobiłaz 8 punktów. Taki wystrzał po meczu ze słabym krosnem .
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Spore zaskoczenie nie ukrywam ta linia na Holte...rzuca sie w oczy...az pachnie podpuchą od buka...latwy uklad biegow wiec skad taki kurs i linia hmmm...ze wzgledu na tor....tzn to nie jest tor dla niego...to tak z luznych dywagacji...
Do tego Gdansk wedlug mnie jest na ten moment najlepiej przygotowany,najwiecej jazd na torze rowniez swoim,zaliczony memorial oraz mecz w Tarnowie..linia na Holte juz 7.5 wiec sie spoznilem zobaczymy co inne buki wymyslą...
Na ten moment czekam za jakas linią Gruchalskiego lub Trofimowa...
Rzucil mi sie w oczy typ
M.J.Jepsen over 9.5 kurs 1.75 Sts
Rzadko gram overy ale spróbuje tutaj,ktos musi ciagnac ekipe rekinów a to jest jednak zawodnik Eligowy
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Kursy i linie tak szybko uciekaja ze dzis dla zabawy poszukuje jakiegos wysokiego kursu cos niekonwencjonalnego i moje oczy zwrócił pojedynek...
Szczotka-Tudziez 2 kurs 2.68 Sts
Noo hmmm mi wychodzi tak delikatnie licząc remis a wiec zwrot wiec po takim kursie spróbuje...Tudziez ma mega starty i na tym bazuje jakąs jego przewage więc zaryzykuje
LEKKO po 9 biegu mozna ksiegować😊😀
 
Ostatnia edycja:
B 210

boozy

Użytkownik
Mogę o coś zapytać adams? W jaki sposób stawkujesz żużel u ziemniaków? Underów/overów nie da się łączyć w ramach jednego meczu, a najczęściej jest 1-2 mecze w ciągu dnia (poza niedzielą). Czyli najczęściej można pograć albo singla albo dubla. Przy dublach wiadomo jak jest - ryzyko się zwiększa. A przy singlach i kursach rzędu 1.7, 1.8 w praktyce na czysto masz 40-50 zł przy płaskiej stawce, czyli skuteczność singli musi być przynajmniej 66 %, żeby to miało sens. Nie mogę tego rozgryźć. Widać, że masz chyba najlepszego czuja jeśli chodzi o speedway na tym forum, ale zastanawiam się jak w praktyce to stawkujesz. Może być na priv. Będę wdzięczny.
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Witam Panowie.

Donoszę prosto z facebooka Liglada(Michaela Jepsena Jensena), że nie wystąpi on w dzisiejszym meczu z powodu Covida. Jest to potężne osłabienie dla gości, polecam ładować handicapy na gospodarzy póki czas.

Gdańsk -12.5 4.18
Gdańsk -10.5 3.15
Gdańsk -8.5 2.22
Gdańsk -6.5 1.84 Wszystko z STSu

Źródło https://www.facebook.com/ligladracing
 
Otrzymane punkty reputacji: +353
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Witam Panowie.

Donoszę prosto z facebooka Liglada(Michaela Jepsena Jensena), że nie wystąpi on w dzisiejszym meczu z powodu Covida. Jest to potężne osłabienie dla gości, polecam ładować handicapy na gospodarzy póki czas.

Gdańsk -12.5 4.18
Gdańsk -10.5 3.15
Gdańsk -8.5 2.22
Gdańsk -6.5 1.84 Wszystko z STSu

Źródło https://www.facebook.com/ligladracing
Jak to będzie teraz mogą dać z/z za MJJ czy musi ktoś fizycznie jechać za niego ?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Za bardzo nie mają wyjścia, bo w tym roku o dziwo mają dość wąski skład, tak więc z/z nieuniknione. Tak to Jepsen opuści jeszcze dodatkowo dwa mecze ligowe przy zwolnieniu lekarskim.
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Na sportowych faktach piszą "Jak udało nam się dowiedzieć, Jepsena Jensena w rybnickim zespole zastąpi Błażej Wypior. Wobec tego osłabienia, zdecydowanymi faworytami niedzielnego spotkania są zawodnicy Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Początek meczu o godzinie 14:00. " Także uważajcie panowie z tym ładowaniem się w 7 biegów Holty czy Łogaczowa. Z resztą i tak teraz wszędzie oferta zdjęta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +219
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom