>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Przy tej absencji moj under na Gomolskiego mocno zagrożony bo nawet jak zrobi same jedynki i dwójeczke przy 7 startach to minus..
Post automatycznie złączony:

Power chyba wystarczająco znasz sie na zuzlu ze wiesz teraz na Gdańsk będzie kurs max 1.05 i wynik będzie oscylowal w granicach 52:38 :)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Przy tej absencji moj under na Gomolskiego mocno zagrożony bo nawet jak zrobi same jedynki i dwójeczke przy 7 startach to minus..
Post automatycznie złączony:

Power chyba wystarczająco znasz sie na zuzlu ze wiesz teraz na Gdańsk będzie kurs max 1.05 i wynik będzie oscylowal w granicach 52:38 :)
Podobnie miało być wczoraj w Łodzi. Oczywiście nie neguje, że typ nie wejdzie bo sam pograłem. Ogólnie graty za info dla @donald-young
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
No dokładnie dzięki za info Donald-Young
Post automatycznie złączony:

Panowie teraz pytanie czy Rybnik może stosować ZZ za niego czy będzie jechał Wypior?
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Miałem pisać analizę o wyrównanym hicie kolejki Gdańsk Rybnik a tu Jepsen Jensen nie jedzie w Rybniku ze względu na Covid i raczej w tej sytuacji Gdańsk luźno objedzie ROW jakieś -10 pkt

Oczywiście kursy zmienione ja grałem wczoraj Gdańsk po 1.3 teraz ;) forbet daje 1.05
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
No dokładnie dzięki za info Donald-Young
Post automatycznie złączony:

Panowie teraz pytanie czy Rybnik może stosować ZZ za niego czy będzie jechał Wypior?
Juz niby poszlo info ze nie bedzie ZZ. Poza tym zrobienie ZZ w tym meczu byloby mniej oplacalne dla Rybnika bo MJJ w nastepnym meczu tez by nie pojechal
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Juz niby poszlo info ze nie bedzie ZZ. Poza tym zrobienie ZZ w tym meczu byloby mniej oplacalne dla Rybnika bo MJJ w nastepnym meczu tez by nie pojechal
Dla mnie dziwna decyzja, że nie ma Z/Z - lepiej dla nas :) Ogólnie Jensen w następnym meczu też nie pojedzie, bo czeka go 10 dniowa izolacja.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Juz niby poszlo info ze nie bedzie ZZ. Poza tym zrobienie ZZ w tym meczu byloby mniej oplacalne dla Rybnika bo MJJ w nastepnym meczu tez by nie pojechal
Z/z w tym meczu jest nieopłacalne dla Rybnika, pójdą za niego 2xRT plus 2 razy juniorzy, mecz i tak mają przegrany, choć warto wobec rewanżu nabić jak najwięcej punktów, max co mogą dziś zdobyć to 33-35 pkt
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Dla mnie dziwna decyzja, że nie ma Z/Z - lepiej dla nas :) Ogólnie Jensen w następnym meczu też nie pojedzie, bo czeka go 10 dniowa izolacja.
Niby pierwszy pozytyw mial gdzies w tygodniu wiec sie nie zdziwie jak wyjdzie, ze za tydzien w sobote czy niedziele ma koniec kwarantanny
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Wybrzeże Gdańsk ROW Rybnik

Teraz wskoczyła troszkę poszerzona oferta na mecz w Gdańsku na Forbet.

Kto Lepszy K. Pieszczek - J. Jamróg

Typ. K Pieszczek ( Wszystkie starty się liczą )

Kurs 1.92

Bukmacher Forbet.


Pieszczek zawsze był jednym z liderów Wybrzeża u siebie jeździ z reguły na wysokim poziomie.

Jamróg nowy nabytek i niekoniecznie będzie ultra dobrze dopasowany do toru. Będzie pewnie punktacja zbliżona ale po takim Kursie próbuje Pieszczka.

Nieźle się chłopak zagotował w tym meczu !
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Power ja wczoraj też tak myślałem i jeśli w Rybniku nie trafi się nikt z dniem konia jak wczoraj rohan to odrobimy Łódź z nawiązką:)

Reputa dla Donalda za typ poszła. Mega informacja i szybka reakcja. W końcu może parę osób przytrze nosa bukowi w tej nierównej walce
O ile nie zrobią zwrotów, bo z nimi to różnie bywa, z własnego doświadczenia wiem że fortuna nie robi na 100% w takiej sytuacji zwrotów... No nic zobaczymy jak to wyjdzie, oby żniwa dla wszystkich
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ostrovia Ostrów - Start Gniezno
[O. Berntzon najlepiej punktujący w meczu] 4.50 forbet

Zwrot, zawody przerwane po 5 biegu.

Nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu. Olivier w Ostrowie zawsze spisywał się wyśmienicie. Ten tor mu bardzo pasuje. W poprzednim sezonie, gdy przyjechał tu jeszcze w barwach ekipy z Gniezna wykręcił 11 punktów w 4 biegach. W jednym z biegów musiał tylko uznać wyższość Jeppesena. W sezonie 2019 spisał się jeszcze lepiej inkasując 16 punktów w 6 biegach, zdobywając wtedy niemal połowę punktów całej drużyny gnieznienskiej. Od tego sezonu Olivier reprezentuje barwy klubu z Ostrowa, więc były okazje do treningów przed dzisiejszym spotkaniem. Biorę pod uwagę, że u gnieźnieńskich rajderów, ktoś może pojechać sześć razy, ale czy jest na tyle mocny, by zainkasować tak pokaźną zdobycz punktową? Oskar Fajfer po covidzie, Kildemand to wielka niewiadoma, Mirek lata świetności ma za sobą, a Jakobsen musiałby mieć dzień konia. Wśród gospodarzy punktów pewnie nakręci Klindt, ale wcale nie jest powiedziane, że zrobi ich więcej od Oliviera. A po takim kursie próbować trzeba.
 
Ostatnia edycja:
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Ostrovia (-2,5) - Start Gniezno, wyścig juniorski
typ: Start Gniezno @ 1,70 sts

W Ostrovii: Szostak i Krawczyk. W Starcie z tego co widzę, to jedzie tylko Studziński. Studzińśki jeździł kiedyś w Ostrowie, więc na pewno zna ten tor, to doświadczony już junior. Jedzie z pola wewnętrznego, na pewno po swojej prawej ręce będzie miał Krawczyka, z którym powininen sobie poradzić. Krawczyk w zeszłym roku wykręcił tylko dwa razy 2 w całym seoznie (raz na defekcie czyimś) i pokonywał w zasadzie samych ogórków, do których nie zaliczam Studzińskiego. Studzińki powininen powalczyć z Szostakiem o 1. miejsce w biegu juniorskim i nawet jak przegra, to będzie 4:2 dla Ostrovii i zakład wchodzi. Nie siedzę za bardzo w realiach 1 .ligi, więc jak coś, to mnie wyprostujcie. Ale posprawdzalem i statystycznie powinno wejść, sts raczej obczajał, że jedzie tylko jeden zawodnik w zespole Startu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Sts raczej tak nie obczajał bo wtedy mecz byłby jako W/O gdyż w zespole musi znajdować się dwóch juniorów z naszą licencją Ż. Choć w sumie w zuzlu u bukmacherów nic mnie nie zdziwi. W ciągu dnia złgoszony pewnie zostanie Czapla. Co do typu pewnie jest duża szansa że to wejdzie jednak krawczyk to nie taki ogórek jak wygląda. Może nie wyglada ubiegły rok imponująca ale coś tam chłop rokuję i to będzie jego 2 sezon w karierze.

Ja zaraz dodam coś od siebie na dzsiejszy mecz
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Przy typowaniu weźmy pod uwagę fakt ze w ostrowie prognozy nie są optymistyczne, więc możliwa jazda w trudnych warunkach wiec średnio widze dziś Walska czy Jabola na wymagającym torze o ile w ogole mecz dojdzie do skutku
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Krawczyk na treningach zjadal Szostaka wiec bardziej bym myslal ze objedzie Szostaka....na ten moment w Osw kropi i mocne zachmurzenie....jest kilka typow na dzis ale narazie brak czasu na analizy6
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom