>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
K 137

Karion22

Użytkownik
Ostrovia (-2,5) - Start Gniezno, wyścig juniorski
typ: Start Gniezno @ 1,70 sts

W Ostrovii: Szostak i Krawczyk. W Starcie z tego co widzę, to jedzie tylko Studziński. Studzińśki jeździł kiedyś w Ostrowie, więc na pewno zna ten tor, to doświadczony już junior. Jedzie z pola wewnętrznego, na pewno po swojej prawej ręce będzie miał Krawczyka, z którym powininen sobie poradzić. Krawczyk w zeszłym roku wykręcił tylko dwa razy 2 w całym seoznie (raz na defekcie czyimś) i pokonywał w zasadzie samych ogórków, do których nie zaliczam Studzińskiego. Studzińki powininen powalczyć z Szostakiem o 1. miejsce w biegu juniorskim i nawet jak przegra, to będzie 4:2 dla Ostrovii i zakład wchodzi. Nie siedzę za bardzo w realiach 1 .ligi, więc jak coś, to mnie wyprostujcie. Ale posprawdzalem i statystycznie powinno wejść, sts raczej obczajał, że jedzie tylko jeden zawodnik w zespole Startu.
Jak żyje większych bzdur nie czytałem. Krawczyk i Szostak to według mnie będzie przy pełnym okresie przygotowawczym jedna z lepszych, p ile nie najlepsza para juniorska w ewinner. Talent jest, sprzęt mają bardzo dobry. Śledziłeś może w ubiegłym roku rozgrywki młodzieżowe, brązowe kaski, zgrupowania zaplecza kadry juniorów? Dużo Cię ominęło

 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Jak żyje większych bzdur nie czytałem. Krawczyk i Szostak to według mnie będzie przy pełnym okresie przygotowawczym jedna z lepszych, p ile nie najlepsza para juniorska w ewinner. Talent jest, sprzęt mają bardzo dobry. Śledziłeś może w ubiegłym roku rozgrywki młodzieżowe, brązowe kaski, zgrupowania zaplecza kadry juniorów? Dużo Cię ominęło

Możesz mi wytłumaczyć czemu większych bzdur nie czytałeś? Podaj choć jeden powód... Napisałem przecież, że to typ oparty na zeszłorocznych statystykach, gdzie Krawczyk w lidze słabo się prezentował. Tak jak pisałem, nie siedzę w realiach 1 ligi, więc może się coś pozmieniało, więc chyba od tego jest to forum, żeby dystkutowac, a nie wylewać swoje frustracje.
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Co taka cisza,☺pochmurno w Ostrowie...ale nie pada...jestem ciekaw jak moj zespol sie zaprezentuje
Z ciekawych typow gralbym
Walasek under 8.5 ewinner kurs.1.85....rok temu sporo zarobilem na underach Grzesia wiec teraz tez tak zaczne...
Rano Kildemand over 6.5 sts kurs 1.8 stawialem teraz patrze ze spadlo
Rok temu Gniezno wygralo w Ostrowie a teraz kursy kolo 6 widze i handi nawet 12.5 oraz 14.5 na sts do pobrania fiu fiu ale nic nie sugeruje😉
Zagram tez over Jacobsena....oraz pojedynek Gapa-Jacobsen 2 pojedynek kurs 1.84 sts to rano puscilem,ogolnoe brak czasu na analizy...
Ok rozpadalo sie w Ostrowie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ciekaw jestem tego Walaska. Podobno na treningach bardzo szybki, rzekomo ma płacone od wyników a co jak co ale łatwe pieniążki pan Walasek lubi dlatego myślę, że na drugiej najsłabszej drużynie u siebie te 9 punktów zrobi. Ale na ten moment to jest loteria 50/50 więc niczego nie sugeruję.
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
U mnie nadal mży😉...tak Walasek bardzo fajnie jechal na treningach...ale jak popada jeszcze tor bedzie inny zupelnie,do tego Grzesiu wcale latwych biegów nie ma, oczywiscie to 1 mecz ale ja w Grzesia poprostu niewierze...
Jacobsen widze 8.5 na sts kurs jest w miare 1.57 wiec dorzuce do jakiegos tennisa do dubla...
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ostrovia Ostrów - Start Gniezno
Nicolai Klindt wygra przynajmniej dwa wyścigi - Nie @2.90 eWinner

Trochę nie rozumiem tak dużego faworyzowania gospodarzy w tym meczu. Wydaje mi się, że jest wiele okoliczności, które wskazują, że ten mecz wcale nie musi być takim jednostronnym widowiskiem. Jak już to chyba szukałbym dodatnich handicapów w kierunku Startu. To jest inauguracja dla obu drużyn, więc poza sparingami tak naprawdę ciężko ocenić siłę obu drużyn, więc patrzymy głównie na personalia. Poza tym od 18 ma lekko padać i myślę, że każda kropla, która wyląduje na oatrowskim owalu wyrówna szanse obu ekip.
Typem dnia jest jednak dla mnie propozycja od eWinner, że Klindt nie wygra dwóch wyścigów. Patrzę na biegi w których jedzie Nicolai i w każdym widzę zawodników z którymi Duńczyk może przegrać. Z tego co pamiętam go z sezonu 2020 to jeździł mocno w kratkę, choć był to dla niego niezły sezon. Przewiduję, że ten już nie będzie tak udany. Moim zdaniem Klindt ma trochę problemy z "głową", choć nie chodzi mi o to o czym większość pomyślała. Zawodnik ten jeździł często nawet dwa razy w tygodniu i oglądając go w meczu ligowym i w tygodniu w jakichś zawodach można było odnieść wrażenie, że jedzie na pół gwizdka. Dostał szansę w Gorzowie i ją wykorzystał. Odnoszę wrażenie, że Nicolai chciałby przeskoczyć o kilka poziomów sportowych, do Ekstraligi, a nawet do GP, jednak póki co tak naprawdę ma problem z regularną jazdą na najwyższym poziomie, a menedżerowie nie zaryzykują angażem zawodnika, który nie zapewni im punktów, bo na żadne próby 32 - latek po prostu może nie mieć już czasu.
Są to tylko moje przeczucia, ale myślę że ten sezon może mocno zweryfikować Duna, na dobre, czy na złe, to się okaże. Typuję, że start ligi nie będzie dla niego wymarzony biorąc pod uwagę okoliczności.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Edit: Gapiński trzeci ale zakład rozliczony jako zwrot.

Gapiński wygra swój pierwszy bieg | wtopa :/

2.0 | eWinner

2.0 kurs za wygranie z bardzo chimerycznym Kildemandem? Ciekawe.
Jedzie od krawężnika: Krawczyk, Kildemand, Gapiński, Studziński. Nie sądzę by juniorzy stanowili w tym biegu zagrożenie.
W meczu sierpniowym (gdy Peter kaleczył w Gdańsku):
Kildemand (0,3,1,2,0,0)
Gapiński (3,2,3,3,1)
W swoim pierwszym starcie Kildemand przegrał nawet z Rafałem Okoniewskim. Nawet startował z tego samego pola z którego wystąpi w biegu nr 4 który jest przedmiotem tego typu.
Na minus tego typu:
- pogoda może spłatać figle
- statystycznie pole B w Ostrowie było w 2020 lepsze od pola C (22% do 18% w wygranych biegach)

Uważam jednak, że przewaga doświadczenia i znajomości toru zapewni Gapińskiemu 3 punkty. Kildemand ostatnie lata równia pochyła i ciężko się spodziewać, że nagle mu się odwidzi. Oczywiście to tylko jeden bieg więc nie uważam tego za pewkę ale przy takim kursie uważam ten bet za bardzo prawdopodobny.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gniezno+6.5
Kurs 2.2
buk STS

Że jak taki faworyt z Ostrowa? Wczoraj i przed wczoraj że 1 ligi ciężko o pogromy przy zbliżonych potencjałach. U24 robi swoje dobra nie na czasu na analizę i tak mało kto zagra ze mną spodziewam się wurowanego meczu w lekkim deszczu a może nawet niespodzianko
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Idę w kierunku Startu. (właściwie poszedłbym). I tu offtop - sts nie przyjął mi zakładu na zwycięstwo gości za 100 zł (kurs 4,3). Co za żenada.
Nie wiem jak adamsowi przyjmują te kupony (przy takiej wysokiej skuteczności). Pozdrawiam przy okazji, bo to dobry ekspert od speedwaya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Panowie,
Prośba. Nie róbcie chatu z tematu typowo do analiz. Mam włączone powiadomienia bo dział ciekawy, a tu ciągle wpisy jak rozliczą, pada , nie pada itp.
Sorry za off top, ale proszę o zrozumienie- rozprasza szczególnie w pracy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
E. Koza under 6.5 ewinner
W końcu jakieś rozgrywki, a z dzisiejszego meczu warto iść w under Kozy lub coś w stronę Koniecznego. Co do Kozy Toma dziś rywali dużo lepszych od siebie, a jeśli pojedzie dziś Nilsson to jego jazda może się skończyć po swoich 2-3 biegach, gdyż będzie zastępowany właśnie Szwedem lub rewelacyjnym Tungatem. W 3 jedzie właśnie z Rohanem, a w tym biegu mamy też Lyagera i Zengotę, a więc max 1 pkt. W biegu nr 6 za rywali ma Szweda(choć nie wiadomo w jakiej jest formie, ale liczę że w miarę przyzwoicie się zaprezentuje), znowu Lyagera i juniora Bartocha, a więc tutaj punkt murowany, no może 2.W 9 jedzie ze świetnym Wadimem, a do tego jest jeszcze Nilsson i Gała i tu może być wszystko z bariery 0-2 pkt. W 12 biegu jedzie przeciwko Bellego plus dwaj juniorzy, lecz Konieczny(po koronie) może go również objechać,choć uważam że w tym biegu Tarnów zrobi RT za Ernesta. Czekam aż w którymś buku będzie para Bartoch-Konieczny i wtedy warto iść w Przemysława o ile będzie kurs w granicach 1,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +219
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Co do Koniecznego to Sts dał go w parze przeciwko Woentinowi z kursem 1.57, Szwed jest w kiepskiej formie, zdobywa punkty tylko na juniorach (miał jeden przebłysk w ostatnim meczu i wygrał w biegu z którymś z seniorów), a w dzisiejszym meczu jeśli Przemek wygra bieg juniorski to w kolejnych biegach może być próbowany w rezerwach zwykłych za seniorów Unii bądź za Woentina.Czekam na perełki innych, pewnie Adams235 znowu coś upoluje
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
1. Najwięcej punktów w meczu: Rohan Tungate @2,55 Wadim Tarasienko @2,51 - 1xbet - ZWROT

Tworzę sobie surebet, który surebet nie jest, ale dla mnie to dwaj zawodnicy do wykręcenia dwucyfrowych liczb i w sumie nie zdziwię się jak to Wadim będzie miał więcej. W oba zakłady wchodzę taką samą stawką i nie uważam, żebym był stratny. Wadim Tarasienko w tym sezonie w Bydgoszczy już jechał. Zanotował fantastyczny występ na kryterium asów, gdzie zajął drugie miejsce z 14 punktami, natomiast biegi miał bardzo łatwe. W dzisiejszym spotkaniu również ma łatwe. Po 4 startach spodziewam się minimum 10 punktów, a nie zdziwi mnie komplet. Tungate to Tungate. Jeżeli ktoś ma utrzymywać Unię przy życiu to właśnie on. W meczu z Wybrzeżem zanotował tylko 9 punktów, ale miał biegi z fantastycznymi w tym sezonie Jamrogiem, Jensenem czy Kulakowem, a w ostatnim biegu miał defekt i był drugim najlepszym zawodnikiem w Unii. W następnym meczu tych punktów uzbierał już 16 i był bez wątpienia liderem.

2. Grzegorz Zengota poniżej 6,5 pkt @1,80 - 1xbet 5 pkt

Kryterium Asów go podsumowało na starcie sezonu. 5 zer i zdecydowanie najgorszy zawodnik. Przegrywał z każdym. Dzisiaj biegi trudne i do nominowanych nawet nie wyjedzie moim zdaniem.

1. Tungate, Koza, Lyager
2. Bellego, Mroczka, Woentin
3. Tungate, Bellego, Rempala
4. Woentin, Tarasienko, Nilsson

No ja widzę tutaj maksymalnie 4 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +236
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W. Tarasienko najlepiej punktujący w meczu @2.55 forbet
Typ trafiony, ale kurs dzielony na pół (liczba biegów równa, liczba zwycięstw równa, liczba drugich miejsc równa)

Ja idę w stronę Wadima dzisiaj. Powinien wykręcić w granicach 13-14 punktów. Zagrożeniem Tungate, ale to nie jest tor w Łodzi i nie spodziewam się aż takiej dominacji z jego strony. Punkty może stracić nawet z Bellego, czy Gałą.

Trochę napisałem też tu:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja pójdę w kierunku Tarnowa. Bardziej objeżdżeni niż gospodarze, Tungate pewnie pojedzie 6 biegów, juniorka na papierze też lepsza po stronie tarnowskiej. Do tego zamiast juniora na pozycji seniorskiej mamy solidnego Nilssona co zwiększa pole manewru w stosowaniu rezerw taktycznych.
Niektóre prognozy przewidują lekkie opady na godzinę rozpoczęcia meczu, norweskie yr jednak twierdzi że będzie sucho. Myślę, że nawet bez deszczu nie powinno być takiej dominacji ze strony bydgoskiej na jakie wskazują kursy. Swoje na pewno pojedzie Tarasienko, może Lyager (choć na krajowych zawodach ostatnio przeciętnie - 1,1,0,3,3). Gała czy Zengota to żaden gwarant punktów, Bellego też niepewny. Mogą być wyrównane zawody z lekką przewagą gospodarzy więc taki Tarnów +14,5 po 1,75 w eWinnerze biorę w ciemno.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Też myślę ze Bydgoszcz nie ma kim zrobić przewagę 16pkt, sam Tarasienko nie da rady więc mecz może być w miarę na styku.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Nie wiem, czy ten pomysł bardzo dobry, bo realny kurs z takiej zagrywki wychodzi 1.25 na to, że jeden lub drugi będzie najlepiej punktującym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom