>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
eWinner podał pary na zdarzenia długoterminowe. Dzisiaj krótko gdyż zaraz do pracy muszę uciekać.

Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów @ 1.80
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz @ 1.75

Po pierwsze finanse, które w tym kolejnym pandemicznym sezonie będą miały niebagatelne znaczenie. Tarnów z mniejszą dotacją od grupy Azoty, brak finansowania z miasta, słaba struktura finansowania od innych sponsorów - właściwie ich brak. Z drugiej strony mądrze prowadzeni gdańszczanie. Prezes Unii mówił, że sezon taki aby osiągnąć wynik przy jednoczesnym oszczędzaniu. Na czwórkę może i wystarczy choć być może pod koniec sezonu przy jak to bywa w Tarnowie zaległościach będzie zaciągany hamulec.
Chęć awansu i mocny skład gdańszczan kieruje mój typ w ich kierunku.

Spadkowicz z EL z ciekawym składem. Jeśli Cieślak odpowiednio poukłada klocki i nie pożre się z Mrozkiem to do końca ROW powinien walczyć o finał rozgrywek. Jako jedni z trójki zespołów chcieli startować od początku kwietnia więc sprawy finansowania uregulowane odpowiednio. Polonia może być czarnym koniem rozgrywek, ale awans do PO to wg mnie wszystko na co będzie ich stać.

NA dziś tylko tyle.

Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Trzeba troche rozruszać temat żużlowy...kolega powyzej podal dobre typy sam je zagram ale nie sa to moje glówne typy...dla mnie betem nr 1 jest co moze zaskoczyc jest para......
Krosno-Łódz 2 kurs 1.9Ewinner(liczylem na cos ponad 2 kurs ale buk nie taki glupi😉)
Na 1 rzut oka patrzac na sklady kazdy moze popukac sie po glowie, Witek w zimie przespal okres transferowy nie da sie ukryc ale jest to spowodowane choroba i covidem i poprostu troche odpuscil....ale Witek to jest wytrawny gracz i doskonale zdaje sobie sprawe ze po 1,2 czy 3 kolejce wzmocni zespol i to bedzie inny zespol w 14 kolejce a inny w 1. Patrzac na ten moment lodz kadrowo wyglada mizernie ale tak jak mowie pojdą wzmocnienia...do tego Witek placi i bedzie placil od poczatku do ostatniego meczu wiec tu tez ma przewage nad paroma druzynami...
Jeszcze jedna bardzo wazna rzecz to sprawa Grygolca i sprawa honorowa dla Witka,nie chce sie zaglebiac w temat ale napewno zrobi wszystko aby Lodz byla wyzej od Krosna😉
2.Typ
Zdunek-Bydgoszcz kurs 1.68 Ewinner
Kurs mizerny i trzeba cos dokulac do tego ale mozna wziaść...Gdańsk pojdzie o awans grubo tak sadze jedyne zmartwienie to juniorzy ktorzy mnie nie przekonuja kompletnie ale bardzo mocna 5 seniorow powinna doprowadzic ten zespol do finalu...Bydzia tez mocna to moze byc czarny kon rozgrywek ale to troche taki wesoly zespol,walka o PO duzy potencjal ale finalnie widze ich w okolicach 3-6...tez bardzo niepewna juniorka...
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Trzeba troche rozruszać temat żużlowy...kolega powyzej podal dobre typy sam je zagram ale nie sa to moje glówne typy...dla mnie betem nr 1 jest co moze zaskoczyc jest para......
Krosno-Łódz 2 kurs 1.9Ewinner(liczylem na cos ponad 2 kurs ale buk nie taki glupi😉)
Na 1 rzut oka patrzac na sklady kazdy moze popukac sie po glowie, Witek w zimie przespal okres transferowy nie da sie ukryc ale jest to spowodowane choroba i covidem i poprostu troche odpuscil....ale Witek to jest wytrawny gracz i doskonale zdaje sobie sprawe ze po 1,2 czy 3 kolejce wzmocni zespol i to bedzie inny zespol w 14 kolejce a inny w 1. Patrzac na ten moment lodz kadrowo wyglada mizernie ale tak jak mowie pojdą wzmocnienia...do tego Witek placi i bedzie placil od poczatku do ostatniego meczu wiec tu tez ma przewage nad paroma druzynami...
Jeszcze jedna bardzo wazna rzecz to sprawa Grygolca i sprawa honorowa dla Witka,nie chce sie zaglebiac w temat ale napewno zrobi wszystko aby Lodz byla wyzej od Krosna😉
2.Typ
Zdunek-Bydgoszcz kurs 1.68 Ewinner
Kurs mizerny i trzeba cos dokulac do tego ale mozna wziaść...Gdańsk pojdzie o awans grubo tak sadze jedyne zmartwienie to juniorzy ktorzy mnie nie przekonuja kompletnie ale bardzo mocna 5 seniorow powinna doprowadzic ten zespol do finalu...Bydzia tez mocna to moze byc czarny kon rozgrywek ale to troche taki wesoly zespol,walka o PO duzy potencjal ale finalnie widze ich w okolicach 3-6...tez bardzo niepewna juniorka...
Typu przeciwko drużynie z Krosna trochę nie rozumiem Ale powodzenia, co do płacenia to Krosno wygładalo najlepiej chyba jak mogło z wypłatami w 2 lidze I myślę że w 1 też nie będzie z tym problemu więc argument że Łódź płaci nic tu nie wnosi, po 2 jeszcze nigdy w Krośnie nie było tak dobrego składu jak teraz I myślę że spokojnie O pierwsza czwórkę mogą powalczyć więc ja osobiście tego typu bym nie zagrał.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja wcale składu Krosna nie neguje,malo tego ja im kibicowalem zawsze,i maja fajny skład naprawde....placenie w 1 lidze a w 2 to troche inna bajka😉wiem ze sa teraz lepiej poukladani i marketingowo tez wygladaja bardzo dobrze...ale to nadal beniaminek,i tak jak mowie skład Lodzi bedzie zupelnie inaczej wygladac po paru kolejkach a wtedy optyka sił sie zmieni...a wtedy zmienia sie i kursy....
Uwazam tez osobiscie ze Krosno na pierwszą czwórke ma za malo armat łącznie z juniorami...Ani Rydlewski ani Curzytek ten mlodszy nie sa na ten moment przygotowani na 1 lige...
Argument ze kilka klubow nie placi jest waznym argumentem w sytuacji kiedy typ jest na caly sezon,przeciez Lodz w dwumeczu np moze byc gorsza od Krosna ale w tabeli na koniec wyzej od nich😉
Lebediev i Szczepaniak tu jestem na tak,ale kompletnie mnie nie przekonuje Ljung ze wzgledu na potworny wypadek w zeszlym sezonie i wiek z roku na rok idzie nizej....ciekawym zawodnikiem jest jeszcze Wojdylo po mega sezonie w 2 lidze ale wydaje mi sie ze tu jednak 1 liga go zweryfikuje na poziom 3-5oczek...nie takich kozaków widziałem😉
W Lodzi narazie trio Loktajew,Kosciuch,kurtz do nich dojdzie 2 grajków i junior,zresztą buki nieprzypadkowo wystawily kursy niemal porówno a przeciez patrząc na składy tu powinno byc 1.45 do 2.5 na ten moment😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Śmieszne są kursy na Tarnów jeśli chodzi o wygranie ligi, W h2h z Gdańskiem jak dla mnie spora lokata. Dlaczego?

Gdzieś słuchy chodzą, że muszą pojechać w PO, aby wywiązać się z umowy z Grupą Azoty. Potem myślę, ze odpuszczą sobie bo po pierwsze dla Puka i Rohana środków może zabraknąć, a po drugie nie mają żadnych perspektyw do awansu. Zresztą już to kiedyś oglądaliśmy jak potrafią jechać na pół gwizdka.

Tarnów w PO - tak - Tarnów w walce w tych PO na pewno nie.

Zdunek znowu ma marzenia a może się to skończyć 2 liga jak kilka lat temu. Sam Szanowny Pan Zdunek extraligi nie uciągnie, ale powodzenia Tadeuszu.

Osobiście gdybym miał coś typować to tylko Bydgoszcz jako czarnego konia, który może sprawić niespodziankę. Parcie jest, stadion jakieś wymogi tam spełni i perspektywa remontu. Dodatkowo duże wsparcie Rodziny G oraz Prezesa PZPN.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Już za tydzień ruszają rozgrywki, a ja mam pytanie czy wiecie na jakich stronkach będzie można je obejrzeć? Pracuję w trasie i nie mam zbytnio możliwości oglądania meczy w TV i ratuję się transmisjami w necie. W zeszłym roku miałem obczajonego koleszkę co udostępniał takie relacje na YouTube w zamian za lekki sponsoring (symboliczne 5-10 zł za mecz), w tym też by było super kogoś takiego mieć
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Jak wyżej pisałem w tym sezonie bardzo ważne będą finanse, a niektóre kluby jak Witek Skrzydlewski mówił - mocno grały mając w ręku słabą kartę. Pierwszy efekt już jest. Paweł Miesiąc szuka sobie nowego klubu. Oczywiście wszystko co związane z Tarnowem już ma odzwierciedlenie w kursach, ale jeszcze do pogrania w eWinner zostało

Unia - Polonia Bydgoszcz @ 1,60
Unia - ROW @ 1.50

Nie są to już rarytasy, ale do dubla jeszcze jak najbardziej się nada. ROW i Polonia solidnie wyglądają organizacyjnie i mają konkretną siłę rażenia aby jechać do samego końca. Do wzięcia zostanie Łełek i niewykluczone, że trafi do któregoś z rywali tarnowskich Jaskółek.

Do wzięcia będzie prawdopodobnie również Tobiasz Musielak. Piszę to aby obserwować informacje i szybko reagować :)

Pozdro
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ewinner wystawił kursy na pierwsze mecze ekstraligi oraz jeden z 1 ligi. Ja próbuje wygraną Krosna po 7.0 według mnie między tymi drużynami nie ma aż takiej przepaści aby bukmacherzy wystawiali tak wysoki kurs.
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
a widziales jak wczoraj Ljung pojechał xD? to tylko sparing,ale pokazuje,że ma kłopoty z sprzętem no i chyba też z głową po tym dzwonie rok temu.. Krosno nie ma szans tego wygrać - mają Liebiedeva i Szczepaniaka,którzy znają ten tor bardzo dobrze,ale to będzie za mało bo Jeleniewski przeplata słabsze biegi fatalni juniorzy i Wojdyło,który równie dobrze może zdobyć 1pkt.
Holta na tym torze w 1 lidze jak i Jensen mogą zakręcić się kolo kompletu - Łogaczov ponad 10pkt - Gomólski dołoży kilka punktów..
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wojdyło 1 pkt? 🤣🤣
Skoro bierzesz na poważnie wczorajszy sparing to może zobacz jak Wojdyło pojechał ? Co do Ljunga to widać było że miał ogromne problemy ze sprzętem I nie było u niego wgl prędkości Ale ma jeszcze kilka dni aby to zmienić I liczę że tak się też stanie :) Co do juniorów się zgodzę,najprawdopodniej 5 1 dla gospodarzy Ale z Wojdyło to trochę popłynąles ;)
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Mnie osobiscie zabil kurs na Torun myslalem ze buki dadzą sie nabrać i wystawia okolo 1.8 na Torun a tu klops konkretny...1.2 nie do gry zupelnie
Ewentualnie na ten moment fajnie wyglada handi na Gorzow choc liczylem i moze ktos wystawi okolo 10pkt handi...w razie czego wezme te 8.5
Co do Krosna....pisalem juz przy parze z Lodzìa ze Ljung bedzie ich najslabszym ogniwem i to sie potwierdzic moze....szans na wygrana nie widze...Rybnik faworytem...bardziej myslalbym jednak na jakims overem Szczepana lub Lebiedieva...ewentualnie moze rozwazyc handi w strone krosna...ale przy Cieslaku i to moze nie wypalic to tak z luznych przemyslen narazie
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Krosno nie jest mocne na papierze. Stary Jeleń .. jedynie szczepaniak coś pojedzie i lebiediev, reszta niewiadomo. Holta moim zdaniem pewniak z jensenem. Te +10 myśle, ze pobiorę wraz z win Leszno ;) czekamy na pary jakie zrobią
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ruszamy!albo grubo albo wcale😉
Na dzien dobry taki typ mi sie rzucil w oczy
Tudziez-Giera 1 kurs 1.7 Sts biore szybciutko😉 jesli nie bedzie zadnego defektu i upadku to Tudziez ze swoimi startami i doswiadczeniem zjada Giere

Inny typ ale juz bardziej ryzykowny
Jeleniewski under 7.5 sts kurs 1.94
Po takim kursie wezme ale tez nie jestem przekonany bo jelen potrafi zaskoczyc choc licze ze Cieslak torem zaskoczy bardziej i Jelen nie przekroczy tej liczby...malo jazdy przed sezonem...
Zastanawiam sie nad overem Szczepana lub Lebiedieva ale narazie poczekam ile wystawi Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
power30 18K

power30

Forum VIP
Holta over 10,5 @ 1,62 sts głupi upadek i po overze...

To jest wg mnie bet dnia pod warunkiem, że Norweg z polskim paszportem pojawi się 5krotnie pod taśmą. Holta na torze przy Gliwickiej spisuje się świetnie. Odzwierciedleniem są zeszłoroczne spotkania w ramach Ekstraligii, gdzie Rune był liderem Lwów. Tutaj stawka jest nieco słabsza, tak więc o punkty powinno był łatwiej. Ustawiony pod 13, co sprawia iż dwukrotnie pojedzie z juniorami.
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Holta -Ljung typ: Holta -2 @1.72. Bet365 9:3

Wielu przewiduje ze Ljung moze byc najslabszym ogniwem Krosna. Na pewno temu nie zaprzecza ostatni sparing z Wlokniarzem gdzie zdobyl 3 literki i dwa zera. Na pewno nie ma u niego pewnosci i dopasowanego sprzetu.
Holta wraca na tor gdzie lubi sie scigac. W tamtym roku w barwach Wlokniarza zaliczyl bardzo udane wystepy na obiekcie rybnickim zdobywajac 10 i 12 puntkow. Teraz rozgrywki szczebel nizej wiec i troszke latwiej powinno byc o punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Z luźnych typów spróbuje również Trofimow over 5.5 kurs 1.75 Sts
Typ bardziej na czuja oraz przez to ze dobrze prezentowal sie na treningach więc spróbuje ale ze stawką nie bede szalec...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
ROW Rybnik - Celfast Wilki Krosno
Najlepiej punktujący zawodnik - Inny (Lebedevs, Holta, Jensen, Łogaczow, Ljung, Szczepaniak) @16.00 eWinner

Pierwsza kolejka, więc bardzo ciężko cokolwiek typować. Ja polecam jeden typ z ogromnym kursem. Według mnie początek to najlepszy czas na niespodzianki, więc kto wie.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Mnie osobiscie zabil kurs na Torun myslalem ze buki dadzą sie nabrać i wystawia okolo 1.8 na Torun a tu klops konkretny...1.2 nie do gry zupelnie
Ewentualnie na ten moment fajnie wyglada handi na Gorzow choc liczylem i moze ktos wystawi okolo 10pkt handi...w razie czego wezme te 8.5
Co do Krosna....pisalem juz przy parze z Lodzìa ze Ljung bedzie ich najslabszym ogniwem i to sie potwierdzic moze....szans na wygrana nie widze...Rybnik faworytem...bardziej myslalbym jednak na jakims overem Szczepana lub Lebiedieva...ewentualnie moze rozwazyc handi w strone krosna...ale przy Cieslaku i to moze nie wypalic to tak z luznych przemyslen narazie
Nieoficjalnie z Gorzowa- Vaculik ma podobno pozytywny wynik testu.Media tego jeszcze nie podaja ale p9noc Stal kombinuje zrobic 2gi test jeali wyjdzie pozytywny to przelozyc spotkanie..zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom