>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Wykup sobie canal+ online. Jest promocja dla kibiców żużla. Pierwszy miesiąc płacisz 10zl, następne trzy miesiące 35zl. I oglądasz wszystkie spotkania. Po sezonie rezygnujesz i tyle, tutaj nie masz jakiejś umiwyz która obliguje Cię, żeby chociaż rok to trzymać, więc całkiem spoko opcja.
Już w zeszłym roku korzystałem z promocji u nich na ogladanie żużla, nawet na koncie założonym na moją dziewczynę i teraz nie mogę znowu w ten sposób u nich oglądać, jakby ktoś coś jednak wiedział w tym temacie to dajcie znać. Mam wykupiony eleven, ale nie ma na nich wszystkich meczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
A co z ewentualna6 z/z, możliwa jest za Gzyla? Rohan powinien tutaj wymiatać, plus konflikt że Skrzydlewskim, może się zakręcić koło 15-16 pkt a może nawet i maxa czyli 18,reszta mało przewidywalna bo zarówno Mroczka jak i Koza mogą zakręcić się kolo 10 pkt, ale skoro dziś jadą na wyjeździe to myślę że w duecie mogą tyle pkt zrobić, Woentin w poprzednim meczu zdobył tylko punkt na juniorze rywala, a więc i podobnie będzie w Łodzi czyli max 1-2 pkt, juniorka Unii słaba, ale i Łodzianie nie są w tym jacyś lepsi, ale znajomość własnego toru przemawia za gospodarzami... Tak z innej beczki, czy wiecie gdzie w necie można wykupić transmisję na poszczególne mecze, transmituje może ktoś na YouTube?
Z/Z to tylko za najlepszych zawodnikow w druzynie pod wzgledem sredniej.
Jesli chodzi o transmisje to lepiej wykupic telewizje iptv od chinczykow czy z innych zrodel. Sam korzystam z czegos takiego z faktu , ze mieszkam poza Polska.
 
W 0

wisco

Użytkownik
Co sądzicie o Mroczce -10,5 pkt? Na ewinnerze jest ta linia za 1,55, wydaje mi się to niezły pewniak wiedząc jak jeździ Artur. Dla mnie to typowy przecietniak ligowy który u siebie jeszcze jest w stanie zrobić dwucyfrówke ale wyjazdy to raczej zawodnik na 5-8 pkt. Byłbym w szoku gdy zdobył 11 w Łodzi
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Co sądzicie o Mroczce -10,5 pkt? Na ewinnerze jest ta linia za 1,55, wydaje mi się to niezły pewniak wiedząc jak jeździ Artur. Dla mnie to typowy przecietniak ligowy który u siebie jeszcze jest w stanie zrobić dwucyfrówke ale wyjazdy to raczej zawodnik na 5-8 pkt. Byłbym w szoku gdy zdobył 11 w Łodzi
Jeśli w 1 biegu nie zrobi 3 pkt to nie ma szans na 11 pkt w meczu, nawet przy 6 startach, w 8 biegu jedzie z Łokajewem, a w dochodzi jeszcze Tungate.... Nawet przy 6 biegach powinien dziś zdobyć 7-9 pkt, no chyba że wejdzie w mecz z wygraną w 1 biegu to i tą 11-stkę jest w stanie zrobić. Wczoraj Protas nas trochę zaskoczył, z Mroczką może być podobnie
Post automatycznie złączony:

Sorki za małe braki literek, piszę z telefonu.... A gdzie Adams235? Zawsze daje fajne typki i trafne analizy
 
W 0

wisco

Użytkownik
Jeśli w 1 biegu nie zrobi 3 pkt to nie ma szans na 11 pkt w meczu, nawet przy 6 startach, w 8 biegu jedzie z Łokajewem, a w dochodzi jeszcze Tungate.... Nawet przy 6 biegach powinien dziś zdobyć 7-9 pkt, no chyba że wejdzie w mecz z wygraną w 1 biegu to i tą 11-stkę jest w stanie zrobić. Wczoraj Protas nas trochę zaskoczył, z Mroczką może być podobnie
Post automatycznie złączony:

Sorki za małe braki literek, piszę z telefonu.... A gdzie Adams235? Zawsze daje fajne typki i trafne analizy
Może czeka na jutrzejsze mecze bo dzisiaj biedna oferta, tylko ten Mroczka mi się rzucił. Szukam czegoś do dubla jeszcze, może jutro Rybnik +6,5? :)
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Rohan Tungate poniżej 11,5 1.94 STS

Gruba linia jak na Australijczyka. Tydzień temu pojechał sporo poniżej oczekiwań z Gdańskiem, gdzie zdobył 9 punktów w 6 biegach. Dzisiaj nie będzie miał łatwiejszego zadania, w każdym wyścigu ma kogoś kto może mu urwać punkty:

3 bieg: Łoktajew
7 bieg: Nowak i Becker
10 bieg: Kościuch
13 bieg: Łoktajew, Becker, Mroczka

Pewnie gdzieś wejdzie jako rezerwa taktyczna ale nie wydaje mi się, żeby uciułał z takimi rywalami 12 punktów, dodatkowo może się trafić jakiś defekt jak tydzień temu. Zakręci się coś koło 9-10 w pięciu biegach.
 
W 0

wisco

Użytkownik
Rohan Tungate poniżej 11,5 1.94 STS

Gruba linia jak na Australijczyka. Tydzień temu pojechał sporo poniżej oczekiwań z Gdańskiem, gdzie zdobył 9 punktów w 6 biegach. Dzisiaj nie będzie miał łatwiejszego zadania, w każdym wyścigu ma kogoś kto może mu urwać punkty:

3 bieg: Łoktajew
7 bieg: Nowak i Becker
10 bieg: Kościuch
13 bieg: Łoktajew, Becker, Mroczka

Pewnie gdzieś wejdzie jako rezerwa taktyczna ale nie wydaje mi się, żeby uciułał z takimi rywalami 12 punktów, dodatkowo może się trafić jakiś defekt jak tydzień temu. Zakręci się coś koło 9-10 w pięciu biegach.
Na forbecie jest linia 13,5 na tungate za 1,84
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Na forbecie jest linia 13,5 na tungate za 1,84
Ale w forbecie liczą się wszystkie starty, a w sts tylko pierwsze 5,jest dużo przesłanek że będzie dziś śmigał w Łodzi:Orzeł to jego poprzedni klub, poważny konflikt z prezesem Skrzydlewskim, a więc kiedy jak nie dziś chęć pokazania się i utarcie nosa, w zeszłym sezonie był chyba najlepszym seniorem Orła, z Unią niczego nie zdobędzie w tym sezonie, a więc jedzie sam dla siebie i być może zależy mu żeby wypatrzył go inny klub(może nawet z Ekstraligi)
 
W 0

wisco

Użytkownik
Ale w forbecie liczą się wszystkie starty, a w sts tylko pierwsze 5,jest dużo przesłanek że będzie dziś śmigał w Łodzi:Orzeł to jego poprzedni klub, poważny konflikt z prezesem Skrzydlewskim, a więc kiedy jak nie dziś chęć pokazania się i utarcie nosa, w zeszłym sezonie był chyba najlepszym seniorem Orła, z Unią niczego nie zdobędzie w tym sezonie, a więc jedzie sam dla siebie i być może zależy mu żeby wypatrzył go inny klub(może nawet z Ekstraligi)
To prawda, ale jak sie trafi jakaś jedynka lub dwójka to już typ wydaje się ciekawy. Co nie zmienia faktu że jest Rohan w stanie pojechac pod 15 pkt, szczególnie że pojedzie pewnie w 6 biegach
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Jeszcze lecze kaca po wczorajszym Protasiewiczu hehe
Dzis tylko jeden mecz i w zasadzie nie ma za bardzo co grac...czekam i szukam informacji kto i czy wogole pojedzie za gzyla bo to bedzie kluczowa informacja,malo tego coraz blizszy jestem zagrania na Tarnów w handi 12.5 po kursie 1.8 sts...
Tarnow wielka niewiadoma ale jeszcze wieksza w lodzi,trudno nabic przewage gdy nie ma sie juniorów Sroka jest cieniutki...Dul moze tylko w mlodziezowym powalczyc nawet go wygrac...i to wszystko..Becker wielka niewiadoma a Borodulina nie jesten pewny czy pojedzie bo jeszcze 2 tyg temu nie mial wizy...no ale tu moze wskoczyc Kurtz...
Dla mnie ciekawie wyglada Mroczka 8.5 under na Fortuniei to zagram ale nie jestem do konca tego pewny wiec dzis gram tylko dla zabawy bo fajne mecze jutro...
Takze Mroczke napewno a co do handi Tarnowa w momencie jak cos bedzie wiadomo kto za Gzyla
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Za gzyla pojedzie on sam. Tarnów dziś w swoim awizowanym

Nilsson nie był ściągnięty zresztą nie robił testu konieczny ma kwarantannę miesiąc wiadomo Na kogo chcesz czekać kto pojedzie za gzyla?:) Więcej zawodników nie ma
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Siemano,
załatwiłem u ruska na czacie ofertę na 1 ligę
wystawili overy zawodników, handicapy, ogólnie oferta rozszerzona, bo póki nie interweniowałem na czacie, to było tylko 1x2, jak ktoś tam gra, to liczą się wszystkie biegi, w których pojedzie, bo badałem temat przez maila - nie mieli regulaminu wystawionego.

Ja osobiście pobrałem Tungate over 11.5 po 1.92 i Mroczka over 8.5 po 2.13
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
A co z ewentualna6 z/z, możliwa jest za Gzyla? Rohan powinien tutaj wymiatać, plus konflikt że Skrzydlewskim, może się zakręcić koło 15-16 pkt a może nawet i maxa czyli 18,reszta mało przewidywalna bo zarówno Mroczka jak i Koza mogą zakręcić się kolo 10 pkt, ale skoro dziś jadą na wyjeździe to myślę że w duecie mogą tyle pkt zrobić, Woentin w poprzednim meczu zdobył tylko punkt na juniorze rywala, a więc i podobnie będzie w Łodzi czyli max 1-2 pkt, juniorka Unii słaba, ale i Łodzianie nie są w tym jacyś lepsi, ale znajomość własnego toru przemawia za gospodarzami... Tak z innej beczki, czy wiecie gdzie w necie można wykupić transmisję na poszczególne mecze, transmituje może ktoś na YouTube?
Strims.world ;) Wszystkie mecze piłkarskie jak i żużlowe oraz wiele więcej.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Taktyczne? Pewnie tak tylko co to da?
Rempala nie ma siły na 4 kółka w juniorskim na motorze siedzi kurczowo i bardzo źle ogląda się jego jazde. Do taktyka pewny tylko Rohan ale takiego osłabienia nie załatasz 1 zawodnikiem. Mroczka czy koza to 2 linia. Czytam tu o overach na Artura a chyba mało kto pamięta że on po dwucyfrowce może zrobić 5 tym bardziej że to wyjazdach. Okazać się może i jest to prawdopodobne że to Artur będzie wymagał zmiany taktycznej. On jak i koza to nie są pewni zawodnicy by myśleć o lataniu dziur a wcale się nie zdziwię jak i gzyl pojedzie jeden czy dwa biegi jak będzie pogrom co opisałem w 1 poście dziś. Buki głupie nie są i z kursu 3.15 zrobił się 2.20
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Rohan Tungate poniżej 11,5 1.94 STS

Gruba linia jak na Australijczyka. Tydzień temu pojechał sporo poniżej oczekiwań z Gdańskiem, gdzie zdobył 9 punktów w 6 biegach. Dzisiaj nie będzie miał łatwiejszego zadania, w każdym wyścigu ma kogoś kto może mu urwać punkty:

3 bieg: Łoktajew
7 bieg: Nowak i Becker
10 bieg: Kościuch
13 bieg: Łoktajew, Becker, Mroczka

Pewnie gdzieś wejdzie jako rezerwa taktyczna ale nie wydaje mi się, żeby uciułał z takimi rywalami 12 punktów, dodatkowo może się trafić jakiś defekt jak tydzień temu. Zakręci się coś koło 9-10 w pięciu biegach.
Ten typ przypomina mi wczorajszy na over Artioma. Też miał gromić i zrobił to w pierwszym biegu, potem wpadło zero i po typie. Tak wysokie overy wymuszają niemal perfekcyjną jazdę a pierwszy mecz Tungate'a pokazał że nie jest jeszcze w pełni przygotowany. Wiem, że wraca na swój tor okej i gdyby nie to na Tungate'a pewnie byłaby linia nieco niższa. Ktoś tam pisał wyżej o konflikcie ze Skrzydlewskim i że to niby miałby być argument motywujący. Nie wiem czy faktura na 100 tysięcy złotych którą Witold wysłał Rohanowi to coś co może dodać skrzydeł ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Dul - Rempala 2 kurs 1.75 Sts
Mi wychodzi tu remis a wiec zwrot w teorii,wiec warto zaryzykowac bo Rempala pewnie pojedzie tez za np Swiercza wiec moze sie skapnie jakis przypadkowy punkt...
Borodullin-Woentin 2 kurs 2.68 sts ZWROT
Po takim kursie czemu nie?wyglada na to ze Woentin pojedzie 5 biegow...2 pierwsze starty bardzo latwe licze na 3 pkt niemal z urzedu...Borodulin ciezkie biegi ma i czy pojedzie 5 biegow?niewiadomo...kolejne pytanie czy wogole ma zalatwiona wize😉...do tego Borodulin jezdzil bardzo nerwowo zawsze wiec literka niewykluczona....typ ryzykowny ale kurs bardzo zacny wiec mozna probowac...oprocz tego ten Mroczka under i ....handì wstrzymuje na Tarnow do samego konca moze powiekszy buk handi?
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wiecie może gdzie jest dostępne jakieś większe handi do zagrania na Łódz ?
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Myślałem, że jednak jaskółki przyjadą powalczyć o jak najniższy wymiar kary, ale zapowiada się prawdziwa rzeź. Gram mocno w kierunku gospodarzy dość nietypowo z STS czyli pierwsze 5 startów w przypadku under/over.

Orzeł -14,5 @ 1,75
Orzeł -12,5 @ 1,57

ilość podwójnych zwycięstw - 2 drużyna under 1,5 @ 1,47
ilość biegów zakończonych remisem - over 4,5 @ 1,60

Woentin under 4,5 @ 1,70
Mroczka under 8,5 @ 1,62
Tungate under 11,5 @ 1,75

Pod dwójką młodzieżowiec, który po swoim pierwszym biegu będzie zastępowany z rezerw taktycznych (Mroczka, Tungate, Koza). Przez to wykluczone są taktyki na niwelowanie strat mając w parze dwóch lepszych zawodników tylko łatanie dziur. Stąd kierunek większej ilości remisów i brak podwójnych zwycięstw u gości. O reszcie nawet nie ma za bardzo co się rozpisywać bo dużo zostało przez poprzedników napisane.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom