>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Nieoficjalnie z Gorzowa- Vaculik ma podobno pozytywny wynik testu.Media tego jeszcze nie podaja ale p9noc Stal kombinuje zrobic 2gi test jeali wyjdzie pozytywny to przelozyc spotkanie..zobaczymy co z tego wyjdzie
Nie tak łatwo odwołać spotkanie z jednym wynikiem pozytywnym w drużynie... Instytucja gościa na właśnie tą ewentualność, zz na L4 powyżej dwóch tygodni.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nieoficjalnie z Gorzowa- Vaculik ma podobno pozytywny wynik testu.Media tego jeszcze nie podaja ale p9noc Stal kombinuje zrobic 2gi test jeali wyjdzie pozytywny to przelozyc spotkanie..zobaczymy co z tego wyjdzie

to to juz nieaktualne/
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
No i latwy pieniadz dzis z 1 ligi wyciagnety😊😊4/4,do tego tak jak na poczatku tematu pisalem przy typie dlugoterminowym odnosnie klubu z Krosna(pograne grubo na Łódź)niestety lub stety wszystko sie potwierdza...Ljung to nie wina sprzetu tu ewidentnie widac wypalenie, i slabe przygotowanie do sezonu...pewnych rzeczy w pewnym wieku nieda sie przeskoczyc lub jest bardzo ciezko....zaluje ze tak delikatnie go dzis zagralem ale i linia byla niska...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 961

rabatko

Użytkownik
No i latwy pieniadz dzis z 1 ligi wyciagnety😊😊4/4,do tego tak jak na poczatku tematu pisalem przy typie dlugoterminowym odnosnie klubu z Krosna(pograne grubo na Łódź)niestety lub stety wszystko sie potwierdza...Ljung to nie wina sprzetu tu ewidentnie widac wypalenie, i slabe przygotowanie do sezonu...pewnych rzeczy w pewnym wieku nieda sie przeskoczyc lub jest bardzo ciezko....zaluje ze tak delikatnie go dzis zagralem ale i linia byla niska...
Ty naprawdę jesteś dobry z żużla 😉gratulacje👏
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Kolejna perełka z ewinnera ;) Sts na tą linie ma 1.4 ;) Różnica więc spora.
Screenshot_20210405-075518_eWinner.jpg
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja na ten moment sie na mecz w Bdg nie napalam bo prognozy sa fatalne,jest ktos z Bydzi aby podal jak tam z pogoda?nie chcialbym sie pakowac jesli bedzie przelozony...
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ja na ten moment sie na mecz w Bdg nie napalam bo prognozy sa fatalne,jest ktos z Bydzi aby podal jak tam z pogoda?nie chcialbym sie pakowac jesli bedzie przelozony...
Ewinner daje 49 zł w freebecie za zagranie kuponu na żużel ;) Freebet wypłacali więc mogą odwoływać 🤣🤣
Więc promocje polecam, kurs minimalny 2.5
 
M 600

maciej023

Użytkownik
Ja na ten moment sie na mecz w Bdg nie napalam bo prognozy sa fatalne,jest ktos z Bydzi aby podal jak tam z pogoda?nie chcialbym sie pakowac jesli bedzie przelozony...
W Bydgoszczy póki co, nie pada, jest chłodno i pochmurno, ale jak sprawdzam prognozy to około 13 ma zacząć.

Mecz w Bydgoszczy bez szans, ulice zalane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis niestety po wczorajszych błędach buki idealnie odczytały oba mecze 1 ligi do tego stopnia ze nie ma co grac za bardzo....wiec ja za mniejsze stawki wyszukalem 2 typy...ale istnieje ryzyko...zobaczymy.
Walasek(-0.5)-Gapiński 2 kurs 2.02 Ewinner ZWROT
Kurs mi pasuje,w przypadku remisu typ na Gape wchodzi,Gapa bardzo dobrze na treningach jezdzil i jest mlodszy,Grzesiu ma juz swoje lata i poprostu niewierze w niego mimo ze ma cos do udowodnienia niby sie bardzo staral na treningach no ale na tym torze w Bydzi nie widze go...sam układ biegow porownywalny...zobaczymy...
Oprócz tego postawie na Gdansk kurs 1.55 ale nie ukrywam ze ten mecz mi smierdzi z daleka,Tarnów rzadko przegrywa na poczatku sezonu i malo informacji od nich na poczatku sezonu...poza standarsowymi odnosnie kasy😉co wiec zdecydowalo ze taki typ? Brak Koniecznego na juniorce w Tarnowie to spore oslabienie za niego pojedzie Gzyl ktory lagodnie mowiac nie prezentuje poziomu 1 ligi...melodia przyszlosci...niby to nie duzo ale wlasnie o takie 2-3 pkt moze sie decydowac ten mecz....sam ten kurs to troche malo wiec dobiore cos z tennisa chyba Badose kurs 1.52 co da razem fajne Ako
LEKKO☺☺
 
Ostatnia edycja:
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Alan Szczotka powyżej 3,5 @1,94 STS tak jak pisałem, cztery biegi i księgarnia

Alan zdecydowanie najbardziej doświadczony i największe umiejętności z całej czwórki juniorów. Gryszpiński słabiutki, Rempała i Gzyl u siebie niby mogą postraszyć, ale nie sądzę, żeby zagrozili Szczotce.
Liczę, że typ będzie trafiony już po 4 biegach. W biegu juniorskim Alan musi zdobyć 3 punkty i dołożyć oczko na Gzylu w 4 starciu. Nie jest wcale powiedziane, że nie uda mu się później urwać jakichś punktów, albo chociażby w biegu czwartym nie jest na straconej pozycji z Woentinem. Alan w zeszłym roku w Tarnowie kiedy to ścigał się z juniorki Cierniak, Konieczny i Żupiński czyli dużo mocniejsza formacja juniorska zdobył w Tarnowie 4 punkty. Dziś wydaje się, że powinno to być łatwiejsze do zrealizowania.

Na sucho jeszcze bez typu widzę overy Iversena i Tungeta w tych bukach co wszystkie biegi się liczą. Nie zdziwię się jak obydwaj pojadą z RT. Tarnów ma słabych juniorów, a i seniorzy nie powalają. Olbrzymi błąd z niedogadaniem się z Miesiącem, bo Koza i Mroczka to są zawsze niewiadome. Raz mogą zrobić 10, a raz wozić ogony. Gdańsk ma jednak skład bardzo wyrównany + Szczotka na juniorce to jak na pierwszą lige w tym roku wartość dodana.

W drugim meczu nie widzę za wiele do gry. Pewniakiem wydaje się over Tarasienki i wygrana juniorskiego biegu dla Ostrowa, ale to jeszcze do przemyślenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dokładnie śmierdzi mi ten mecz w Tarnowie. Proszę zauważyć ze Gdańsk zawsze tam lubi jeździć, rok temu poszli. Ten skład patrząc bardzo bardzo mocny, Rohan nie jest taki pewny, Jamrog wychowanek tego klubu. Pieszczek był mocny rok temu tam, raczej mu pasuje ten tor. Kulakow wydaje się być pewnym punktem zespołu. W Tarnowie pewniak Iversen niby.. a dalej kto pociągnie ? Osobiscie zagrałem -2.5 na Gdańsk, zobaczymy ;)
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
fajne to krosno takie nie za mocne xDD miałem racje
Typ na dziś.
Iversen najlepiej punktującym zawodnikiem w meczu - forBet 2,05.
Niespodziewam się,aby Gdańsk podczas meczu przegrywał -6 a raczej to Tarnów będzie przegrywał - 6 i zapewne Iversen pojedzie jako RT tak więc pojedzie 6 razy na 90% dawno w I lidze nie licząc Chrisa Holdera w 2020 nie było tak dobrego rajdera. Iversen to przecież medalista SGP. Fakt poprzedni sezon mu nie wyszedł,ale w I lidze to może mieć średnią na poziomie 2,5 - NKI będzie miał prywatnego sponsora jak i Tungate tak więc nie ma co się martwić o ich zdobycze.
Iversen może jak dobrze się wjeżdził w tor zdobyć kolo 15-16 pkt w 6 startach a nie sadze,żeby Kułakov zdobył komplet bo Iversen jak pojedzie 6 razy no to pewnie go pokona raz czy dwa.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Początek sezonu, spotkanie z dużą ilością podtekstów. Jaskółki z Tarnowa podejmują gdańskie Wybrzeże. Przejrzałem ofertę kilku bukmacherów i w oko wpadło mi zdarzenie, które wcale nie stoi na straconej pozycji. Ba nawet uważam, że istnieje spore prawdopodobieństwo na plusowe rozliczenie.


M. Gzyl + D. Rempała łącznie powyżej/poniżej 2.5 pkt (liczą się wszystkie biegi) @ 2,55 eWinner.

Rozumiem, że w/w para to nie zestaw z Cierniakiem i Koniecznym, ale na specyficznym, długim tarnowskim lotnisku over jest jak najbardziej do pokrycia. Początek sezonu to również częste defekty, upadki i ewentualne punkty na trupach.
W II wyścigu punkt z urzędu, zostają dwa oczka w przynajmniej kolejnych 4 startach. Niemożliwe? Uważam, że realne i wchodzę w zakład.

Dołożę jeszcze delikatnie kilka zdarzeń aby spotkanie lepiej się oglądało.

Koza under 7,5 @ 1,66 forBet (w,3,1,1,2,1)

Szalenie ciężki bieg pierwszy, potem wizualnie prostsze, ale w parze z nieprzewidywalnym Mroczką. W nominowanym lub nawet X biegu możliwa rezerwa taktyczna. Konkurencyjne 2 buki ustawiły linię o oczko niżej dlatego pobieram.

Wybrzeże -2,5 @ 1,8 forBet
Wybrzeże -4,5 @ 2,1 forBet

Jeśli gdańszczanie chcą powalczyć w tym sezonie o coś dużego to od początku sezonu muszą się pozytywnie nakręcać. Nic tak nie tworzy team spirit jak zwycięstwa. Tarnów na papierze ma dwie armaty. Dalej niewiadome. Z Łełkiem i Koniecznym zupełnie inaczej ten mecz by wyglądał, a tak mamy jak dla mnie dziury w składzie, których rezerwami nie da się nadrobić przy mających co nieco do udowodnienia przeciwnikach.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Łódź - Tarnów
Typ łódź -14.5
Kurs 3.15
Buk sts

Wiele wskazuje na to że Tarnów jedzie do Łodzi w awizowany. Brak miesiąca nilssona i gzyl pooobijany. Konieczny kwarantanna

Zostaje pewny rohan i tyle
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Łódź - Tarnów
Typ łódź -14.5
Kurs 3.15
Buk sts

Wiele wskazuje na to że Tarnów jedzie do Łodzi w awizowany. Brak miesiąca nilssona i gzyl pooobijany. Konieczny kwarantanna

Zostaje pewny rohan i tyle
Też to pograłem bo sts jako pierwszy wyskoczył z tak bogatą ofertą, ale czy może być za Gzyla stosowana Z/Z? Jest też Mroczka, w pierwszym meczu ładnie pojechał, choć na swoim torze, w for ecie jest linia na niego 10,5 tyle że pewnie pojedzie 6 razy, dobrą też parę mają Becker-Woentin 1 1,45,mlody Szwed słabiutki w debiucie, tyle że nic nie wiemy o Beckerze, ktoś coś wie w tym temacie?
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Becker młody talent i wielkie nadzieje, na pewno lepiej wygląda niż Szwed.
Mroczka nie jest pewny. Może zrobić 10 jak i 1
Wiec nie biorę go jako pewnego zawodnika gwaranta punktów. Pewny z tej zbieraniny jest tylko Rohan
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W pełni się zgadzam z tym wszystkim, co wyżej napisane. Łódź na papierze może nie wygląda jakoś rewelacyjnie, ale osłabiony Tarnów wygląda bardzo blado. Goście mogą tylko pluć sobie w brodę, że rozeszły się ich drogi z Pawłem Miesiącem. Jako, że wczoraj Sparta też miała wygrać wyżej, a stało jak się stało po słabszej końcówce spotkania, to ja pobieram trochę bardziej asekuracyjnie...

Łódź - 10.5pkt 1.85 lvbet / 1.84 fortuna
Wczoraj zabrakło minimalnie do Sparty, dziś to samo z Orłem. Ten przeklęty 14 bieg. A już o startach spod taśmy u Łodzian nie wpomnę.

P. S. Co do pary Becker - Woentin w forbecie 1.45, rano było 1.60. Ludzie głupi nie są, korzystają z okazji.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
A co z ewentualna6 z/z, możliwa jest za Gzyla? Rohan powinien tutaj wymiatać, plus konflikt że Skrzydlewskim, może się zakręcić koło 15-16 pkt a może nawet i maxa czyli 18,reszta mało przewidywalna bo zarówno Mroczka jak i Koza mogą zakręcić się kolo 10 pkt, ale skoro dziś jadą na wyjeździe to myślę że w duecie mogą tyle pkt zrobić, Woentin w poprzednim meczu zdobył tylko punkt na juniorze rywala, a więc i podobnie będzie w Łodzi czyli max 1-2 pkt, juniorka Unii słaba, ale i Łodzianie nie są w tym jacyś lepsi, ale znajomość własnego toru przemawia za gospodarzami... Tak z innej beczki, czy wiecie gdzie w necie można wykupić transmisję na poszczególne mecze, transmituje może ktoś na YouTube?
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
A co z ewentualna6 z/z, możliwa jest za Gzyla? Rohan powinien tutaj wymiatać, plus konflikt że Skrzydlewskim, może się zakręcić koło 15-16 pkt a może nawet i maxa czyli 18,reszta mało przewidywalna bo zarówno Mroczka jak i Koza mogą zakręcić się kolo 10 pkt, ale skoro dziś jadą na wyjeździe to myślę że w duecie mogą tyle pkt zrobić, Woentin w poprzednim meczu zdobył tylko punkt na juniorze rywala, a więc i podobnie będzie w Łodzi czyli max 1-2 pkt, juniorka Unii słaba, ale i Łodzianie nie są w tym jacyś lepsi, ale znajomość własnego toru przemawia za gospodarzami... Tak z innej beczki, czy wiecie gdzie w necie można wykupić transmisję na poszczególne mecze, transmituje może ktoś na YouTube?
Wykup sobie canal+ online. Jest promocja dla kibiców żużla. Pierwszy miesiąc płacisz 10zl, następne trzy miesiące 35zl. I oglądasz wszystkie spotkania. Po sezonie rezygnujesz i tyle, tutaj nie masz jakiejś umiwyz która obliguje Cię, żeby chociaż rok to trzymać, więc całkiem spoko opcja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom