>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Euroliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Wiesz, Caja gra mecz jutro a Khimki we czwartek. Niby z Maccabi na wyjezdzie ale zawsze moze jakoś wygrac a wtedy wygrana u siebie na koniec daje imawans jezeli Caja nie wygra z Zalgirisem i Partizanem. Gdyby Caja grała po Khimki i wiedziala, ze przegrali to bym tutaj juz nie odwazyl sie zagrac tego meczu za wiekza kase. Jednak baskowie grają pierwsi i będa wolec na luzie oglądac sobie mecz Maccabi-Khimki niz w jakiś nerwach.
Z tego co się orientuję Maccabi pewne pierwszego miejsca. W Maccabi nie zagra Hendrix i Sofo. Brakiem 1 się nie przejmuję,a le drugi to wiadomo ile znaczy dla Maccabi. Ciężki mecz do wytypowania. Wcześniejsze mecze wskazywałyby na - Maccabi, ale powyższe argumenty mnie przed tym powstrzymują, tym bardziej, że Kelati wrócił do gry w zespole z Rosji..
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No Maccabi jednak nie ma głebi skłądu takiej jak Barca,Olympiakos czy nawet Panata. Nie wiem wlasnie czy wyzej wymienieni, ktorych braknie graliw poniedzialek z Hajfą. Ogolnie byl to dziwny mecz w pewnym momencie 39-10 a skonczylo sie bodaj na 101-92 ( niezle sie wkur.. tym)
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
No Maccabi jednak nie ma głebi skłądu takiej jak Barca,Olympiakos czy nawet Panata.
Może takiej głębi jak w/w teamy, to nie... Ale ma... Składa się z utalentowanych &quot;swojaków&quot;. Wielu kibicom koszykówki mogą nic nie mowić takie nazwiska jak: Eliyahu, Burstein, Blu, Green, czy Pnini, ale to właśnie oni stanowią o głębi i spisują się wg. mnie dobrze ze swojej roli.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Maccabi w pelnym skladzie ma i tak niski roster. Jak wypada Sofo i Hendrix to zostają z maluchami pod koszem ( w porównaniu do 210 centymetrowców i wiecej)
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Widzę, że mamy do czynienia z osobą, którą koszykówkę widzi tylko, że pod koszem musi być 210+. W końcu się zdecyduje, czy piszesz o GŁĘBI składu, czy WYSOKOŚCI zawodników, bo obie rzeczy robią ogromną różnicę.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
W skrajnym przypadku gdy przewaga wzrostu jest bardzo duza nie ma szans zeby to nie odbiło sie to na wyniku na in minus. Musi miec jakies znaczenie to, ze maccabi przy takich oslabieniach zostaje bez duzej ilosc cm pod koszem
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ???? Brose Baskets - Real Madryt (+3/-3) --&gt; 2 - 1,48 ⛔⛔⛔
Brose Baskets w zasadzie ma już bardzo małe szanse na awans. Sytuacja podobna jak do Prokomu. Musieli by wygrać 2 spotkania i liczyć na korzystne rezultaty. Myślę, że już chyba sie pogodzili z brakiem awansu. Real natomiast walczy o jak najlepsze miejsce do kolejnego losowania. Więc to spotkanie musi wygrać jeśli chce utrzymać 2 miejsce i powalczyć jeszcze o 1wsze (choć to mało realne). Myślę, że Real powinien dziś wygrać z Brose różnicą ok. 5-8 pkt. Dla bezpieczeństwa -3 pkt.
2. ???? Partizan Belgrad - Prokom Gdynia (HC -3/+3) --&gt; 1 - 1,44 ⛔⛔⛔ // Partizan +2 :]
Sytuacja właściwie identyczna jak w meczu opisanym u góry. Prokom ma jeszcze minimalne szanse na awans, ale szczerze nie wierzę w dzisiejsze ich zwycięstwo. Partizan pewnie będzie chciał jeszcze powalczyć o 2 miejsce w grupie a w najgorszym wypadku utrzymać 3. Różnica jest taka, że tu faworyt jest gospodarzem, a Partizan w swojej hali jest piekielnie mocny. Do tego serbscy fanatyczni kibice. Niestety, ale dziś będzie chyba porażka Prokomu i ostateczne pożegnanie szans na awans. Jeśli Prokom wywalczy zwycięstwo będę bardzo zdziwiony. Partizan podobnie jak Real powinien to wygrać różnicą ok. 5-8 pkt.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Partizan - Prokom
Prokom +8 @ 1.90 5/10
Prokom win @ 3.75 1/10

Dwa godne siebie zespoły (czyt. takie same pipy w tym sezonie). Oba przeżyły rewolucję przed sezonem. Partizan opuścili m. in. McCalebb, Vranjes, Roberts, Rasić, Popović i Mitrović. Na ich miejsce przyszli młodzi, zdolni. Ale najważniejsza zmiana zaszła na ławce, gdzie Vujosevicia zastąpił jego wieloletni asystent Jovanović. Siła tego zespołu to trzech zawodników: Gist, Kecman i Jawai. Nie znam kulisów odejscia w trakcie sezonu Lafayette, ale zastąpienie go młodym Jerrellsem to błąd. Jest mit super twierdzy - hali w Belgradzie. No ok. Gdy team był mocny z super coachem to robili w tej hali cuda. Ale teraz... 10 meczów w tym sezonie i tylko 3 razy pokryli proponowany przeze mnie handi. I to z kim... z przypominającą juniorski zespół Crveną, zdecydowanie home teamem Zagrebiegm no i jedyne wartościowe zwycięstwo z Hemo. Typ na wygraną Prokomu mało prawdopodobny ale na handi już moim zdaniem duże szanse. Oba zespoły mają ok. 45% za dwa w Eurolidzę i coś ok. 27-32 za trzy (nie pamiętam dokładnie)... Widać, że nieporadność ofensywna w obu teamach się przejawia a w Partizanie na PG młody Curtis &quot;Turnover&quot; Jerrells.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące drużyny CSKA Moskwa, czy oni mają szanse jeszcze na wyjście z grupy? I jeśli tak, to czy wystarczą dzisiejsze zwycięstwo i za tydzień u siebie, czy muszą być spełnione jeszcze jakieś inne warunki, np. porażki jakiś innych drużyn? No i w końcu, czy jeśli awans jest możliwy to warto dziś zagrać Rosjan?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Maja szanse ale jeszcze mniejsze niz Prokom.

Efes prowadzi juz wysoko z Panatą. Za jakąs godzine prawdopodobnie zegnamy CSKA z Euroligi, bo jezeli Efes wygra to CSKA nie ma juz nawet matematycznych szans. Jezeli przegra z Panatą to CSKA musi wygrac obydwa pozostale mecze, w tym z Efesem minimum 15 punktami u siebie oraz liczcyc na to, ze Pamesa przegra obydwa pozostale mecze. I z Pamesa i z Efesem CSKA ma fatalne wyniki wiec ich sytuacja jest beznadziejna a juz za kilkadziesiat min bedzie posprzatane.

Jezeli dobrze to wszystko napisalem, i wygrana Efesu konczy przygode CSKA to strasznie warto grac na Olimpie w meczu z Rosjanami. Oni juz będą wtedy wiedziec, ze są bez szans a Olimpia zagra o zapewnienie sobie minimum 2 miejsca w grupie a przy szczesliwych okolicznosciach moze pierwszego (chociaz maja gorszy bilans bezp. spotkan z Panatą).
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Ja właśnie na szybko przeliczyłem wszystkie warianty i wychodzi mi na to , że wygrana Efesu kończy szanse CSKA w TOP16. Nawet jeśli Valencia wygra z Włochami i ew. Rosjanie zwyciężą Olimpiję to i tak dla 3 drużyn mających bilans 4-6 tworzymy dodatkową tabelkę (CSKA, Valencia, AJ) i tu też CSKA wypada słabo. Podsumowując Efes wygrywa = CSKA out z Euroligi. Olimpija ma o co grac tak więc... ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jak sie panowie zapatrujecie na jutrzejsze mecze.

Lietuvos-Barca

Sam nie wiem, serce podpowiada mi Barca jednak kurs tylko 1,3. Lietuvos jezeli to wygra to sytuacja zrobi się wbrew pozorm korzystniejsza dla nich w stosunku do Cholet. Wtedy Lietuvos ma bilans 3-6 a Cholet 4-5. Z tym, ze Francuzi na koniec jada do Stambułu a Litwini do Zagrzebia i skala trudnosci tych meczów jest nieporównywalnie cięższa dla Cholet.Dwuemcz korzystniejszy zdecydowanie ma Lietuvos.

Armani-Pamesa

Mecz na noże. Włosiw razie wygranej zapewniają sobie awans. a Pamesa wtedy odpada.Jezeli goscie wygrają to zrównają sie bilansem jednak to Armani ma lepszy dwumecz. W osatniej kolejce wtedy Pamesa gra jednak u siebie z Olimpią a Armani na wyjezdzie z Panatą i bedzie miec na pewno trudniej. Tak wiec wygrana Włochow konczy sprawe a porażka stawia ich w minimalnie gorszej sytuacji bo na pewno pokonanie Panaty na wyjezdzie jest ciezsze niz wygrana z Olimpią u siebie. Ostatnie 2 meczew eurolidze Mediolan wygral. Sa oni troche nie przewidwalni jednak siebie bardzo mocni. Chyba skłonie sie na jedynke ale jezeli ktos ma spostrzeżenia to niech wali tutaj ????

Siena-Ulker

Gospodarze od poand miesiące w rewelacyjnej formie. Ulker po bardzo dobrej grze ostatnio spuscił z tonu. W sumie jest to walka o 1 i 2 miejsce w grupie. Mamy jeszcze Barce.Wydaje sie, ze Siena powinna tutaj wygrac, na koniec jedzie do Barcelony i tam rostrzygnie sie sprawa 1 miejsca.

Maccabi-Khimki

Cóż, dzisiejsze wyniki na pewno nie zadowoliły Khimki. Na ręke strasznie im byla porazka Partizana i Caja Laboral. Jednak jutro zespół z Moskwy pewnie rzuci wszystko na szale. Jezeli wygraja 2 ost mecze a Partizan przegra z Caja co jest barrdzo prawdopodobne to Rosjanie awansują. Maccabi ma pewne 1 miejsce, jak wczoraj SteveNash wspominał beda troche osłabieni wiec kurs ponad 3zł na Khimki strasznie kusi.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Z dzisiejszych meczy moim zdaniem tylko jedno jest interesujące po całkiem intratnym kursie :cool: a mianowicie Zwycięstwo BK Khimki.

Czym się kieruję mówiąc to ? Znajomością tematu i strony http://www.euroleague.net/main/results/showgame/preview?gamecode=97 ????

Otóż mecze zespołów którym przyświecają inne cele w tym momencie. Po wczorajszym zwycięstwie Caja Labora sytuacja w grupie jest na tyle zagmatwana że oprócz ostatniego miejsca Prokomu i pierwszego Maccabi wszystko jest jeszcze możliwe.

Najważniejsze to osłabienia (a mianowicie niegroźne urazy centrów) Maccabi i przez to wyraźnej przewagi pod koszem Rosjan. W kunszt trenerski Scariolo zawsze wierzyłem i tym razem myślę że odpowiednio ustawi swój zespół.

Powrót Kaletiego nie jest dla mnie wielkim argumentem przemawiającym za czymkolwiek.

Przypomnijcie sobie jak to jest o kilku lat gdy wiele drużyn grających w eurolidze po tzw. clinch-u daje pograć odpocząć podstawowym zawodnikom i nie narażać ich na kolejne mikro urazy itp.

jak dla mnie po takim kursie (3.30) aż grzech tego nie wziąć w singlu.

Ps. Polecam przeczytać artykuł bo on wszystko tak naprawdę wyjaśnia osobom które znają się na tym sporcie...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Spokojnie mozna zaryzykowac na Rosjan, ile to juz razy Maccabi potraiflo uwalic mecze po 1,10 mimo ze grali o cos, teraz Rosjanie maja noz na gardle, ostatni mecz zapewne wygraja i dzisiejsza wygrana da im chyba awans, jak dzis uwala no to nie ma szans na top 16. Nikt sie chyba nie spodziewal tego przed rozgrywkami bo slabszy jest Partizan, Prokom i Zalgiris.

3,20 Khimky 1/10
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
CSKA-EFES PILSEN
Z dzisiejszych spotkań, najciekawiej zapowiada się mecz w Moskwie, gdzie CSKA podejmować bedzie EFES. Ten mecz z punktu widzenia dalszych rozstrzygnięć nie ma już praktycznie większej wagi, jednak uważam, że nie żaden wytrawny kibic europejskiej nie powie, że to mecz o nic i na pewno nic ciekawego na parkiecie nie zobaczymy.
Gracze CSKA żegnają się z euroligą dość przedwcześnie, kilka słabszych meczów, nie najwyższa forma kilku czołowych zawodników, jak Siskauskas, Langdon, czy Gordon, a także brak skutecznych zawodników pod koszem ( jak Chryapa czy Kaun)-to wszystko złożyło się na dużo słabszą grę ekipy z Moskwy w tym sezonie euroligowym, aniżeli w minionym.
EFES jest pewny awansu do następnej fazy, rozegrał kilka bardzo dobrych meczów i to dało efekt. Gra Rakocevica, Wisniewskiego, Thorntona, czy Tunceri&#39;ego robi wrażenie, przez co EFES bedzie liczącym się zespołem w walce o finały euroligi. Uważam jednak, że drużyna ta jest zdecydowanie groźniejsza we własnej hali, dlatego wynik dzisiejszego meczu jest sprawą otwartą.
Skłaniam się do typu na CSKA, uważam, że nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu meczu, kibice w Moskwie nie wybaczają bowiem braku zaangażowania w grę swoich ulubieńców. Forma CSKA, po ostatnim meczu z Khimkami, wydaje się wzrastać. Zawodnicy zaczęli czuć grę, snajperzy trafiać do kosza. Trzeba jakoś zatrzeć złe wrażenie po odpadnięciu z najbardziej prestiżowych rozgrywek, a jak zrobić to lepiej, niż ograć lokalnego rywala na jego parkiecie i kilka dni później odprawić z kwitkiem drużyne z top 16?? CSKA ma argumenty ku temu, by wyjść na parkiet i zrewanżować się za sromotną porażkę w Turcji...gram handi(0-4) i czekam z niecierpliwością na pierwszą akcję meczu ????
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
NA dzisiaj skłaniam się do zagrania Valenci do przerwy -5,5 za 1,83 ⛔????- i dupa wysoko przegrana 2 kwarta..zal.pl, ogladam ACB VAlencia jest u siebie bardzo groźna, są zgrani i maja niezła pakę...polecam!!do tego cska na dokładkę..myslę że efes odpuści 1,55✅..to tyle na dzis...
 
Z 0

zbyszko22

Użytkownik
UWAGA Z TYM CSKA

Jeśli EFES przegra a ARMANI wygra z PANATHINAIKOSEM to ma lepszy bilans niz EFES (bezpośrednie mecze)

Jeśli OLIMPIJA przegra a EFES wygra to EFES jest drugi (bezpośrednie mecze na plus)


TAKM WIĘC EFES WALCZY JESZCZE O COŚ A CSKA NIE


PATRZEĆ W TABELE !!!
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Jakaś cisza w temacie, więc moje luźne przemyślenia na czwartkową kolejkę :

Asseco Prokom vs. Maccabi - dla mnie no bet. Maccabi nie odpuściło ruskim to nie odpuści polakom :] Dochodzi Milan Mačvan - wydyma naszych centrów gładko
http://www.youtube.com/watch?v=6z9jEWRHmgs

myślałem o overku ale granica mnie trochę odstrasza (ok.157 pts)

BC Khimki vs. Zalgiris Kaunas - kolejny no bet. Zmiana szkoleniowca u ruskich, a pytanie jak do tego podejdą Litwini którzy mogą zając 2 pozycję w tabeli. Mecz walki i tutaj myślę że under 151 już może siąść

Caja Laboral vs. Partizan - tutaj 1 po (zależy od stawki ) &quot;marnym&quot; kursie. TELETOVIC w mega formie co może spowodować że Partizan nie wytrzyma presji sali na początku meczu i rozsądnie jest zagrać (hc -2,5 na kwartę nr 1 ), potem mogą powoli wracać bo jest o co walczyć :
A multitude of possibilities exists for the two teams with each able to place as high as second and as low as fourth. Partizan comes into Week 10 at 5-4 and Laboral brings a 4-5 record. For either to be second, Zalgiris (5-4) must lose its game earlier in the evening against BC Khimki Moscow Region. In such a case, a Partizan win would put Partizan second, Zalgiris third and Laboral fourth, while a Laboral victory would create a three-way tie between the teams at 5-5. In a three-way, Partizan would fall to fourth and Laboral would reach second place if it won by more than 4 points
.

Unicaja vs. Brose Baskets - nie mam zdania.

Cibona vs. Lietuvos Rytas - zdecydowany underdog jaki widzę na jutrzejszą kolejkę po kursie 4 i wyżej. Prawo serii a po drugiej stronie historyczna szansa na awans dalej. jednak w tym meczu widzę radosną koszykówkę z duża agresją co za tym idzie wysoki wynik po pierwszej połowie (over 77 do wzięcia na HT)

Fenerbahce Ulker vs. Cholet - tutaj under 153 ze względu na rangę meczu, walkę i duża niemoc strzelecką przy dobrej defensywie (ulker do takich zaliczam). Dla ulkeru mecz o drugie miejsce w grupie które daje lepszy &quot;lepszą pozycję wyjściową&quot;.

Regal Barcelona vs. Montepaschi - zwycięscy na pewno nie podejmę się typować ale zabawić się w ilość pts. można. Albo padnie ich 120 albo 160. Wraca Navarro po drugiej stronie Bo. Same gwiazdy... liczę na piękny mecz który postaram się obejrzeć. Ten bet tylko w singlu.

Olympiacos vs. Lottomatica Roma - no bet. nie widziałem ciekawych granic a granie 1 po 1.05 --&gt; na podbicie singla.

Real Madrid vs. Spirou Basket - dla zabawy bez większego przekonania brałbym over 80pts dla Realu.

co zagram sam nie wiem, jak jutro na spokojnie przeczytam siebie to dam znać :cool: Pozdrawiam
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Licze na hc ze strony Lietuvosu oraz moze Caja Laboral do przerwy, Na pewno zagram tez Barce gołą jedynke.Real-Spirou, tutaj kusi handicap, krolewscy beda chcieli sie zrewanzowac za porazke w 1 meczu a maja o co walczyc bo tabbele maja płaską i moga skonczyc na drugim a rownie dobrze na 4 miejscu. Olympiakos na 99% ma 1 miejsce a Roma na 99% czwarte wiec licze na danie wycisku Rzymianom i hc .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom