>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Maccabi Electra (ISR) - Asseco Prokom (POL)
Typ : Suma pkt. 141 - 150
Kurs : 4,00
Bukmacher : Bwin
Data: 2010-11-18 20:00
Analiza:
Piatka polejka Euroligi.Mecz pomiędzy Maccabi,a Asseco Prokom nie zapowiada dla naszej drużyny najlepiej.Jak do tąd Prokom jest bez zwycięstwa i z 4 porazkami jest oczywiście na ostatnim miejscu w tabeli.Maccabi po porażce w pierwszym meczu kolejne trzy wygrali i prowadzą w tabeli.
Najlepiej punktującym w drużynie gospodarzy jest Sofoklis Schortsanitis,który zdobywa średnio 13,8 pkt na mecz.Gra przypomina Shaqa za dobrych czasów .Bardzo cenie tego zawodnika bo wybił on sie nie dawno ,a teraz pokazuje ,że potrafi wykożystać swoje warunki fizyczne w 100%.
Nie sądze by prokom stac było na powstrzymanie tego zawodnika,bo nie ma w składzie Prokomu kogoś kto potrafił by poradzić sobie z taką masa napierająca w kierunek kosza.
Gospodarze mają w składzie szybkich i sprytnych graczy ,którzy beda czekac na błędy Asseco.Doron Perkins i Chuck Eidson maja odpowiednio 3.0 i 2.8 przechwytów na mecz.
Schortsanitis w ostatnim spotkaniu zdobył 16 pkt ,a w meczu z Zalgiris to on dał przewage Maccabi na poczatku spotkania ,której już nie oddali do końca ,a Schortsanitis zdobył w tamtym meczu aż 24 pkt i spodziewam sie podobnego wyniku dzisiaj.
Spodziewam sie jednostronnego meczu i dobrego meczu ze strony Sofoklisa Schortsanitisa.Ostatni emcz obu ekip zakończył sie 95:68 dla gospodarzy ale było to az 5 lat temu.Myśle ze przewaga dzisiaj bedzie oscylowac w granicach 20 pkt ale Prokom nie powinien rzucic dzisiaj wiecej jak 65 pkt.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
ja na dzis przewiduje win Malagi....

Nie bede pisac dlaczego... ale wczoraj 4 druzyny z hiszpanii przegraly.....

poza tym zastanawiam , sie nad opcja Prokom +18 lub prokom over 70.5

Mam przeczucie , ze to bedzie najlepszy mecz prokomu i nie przykladam w ogole uwagi do tego, ze prokom gra na wyjezdzie z silna Maccabi...

Nie maja czego tracic gracze z Polski po 4 porazkach ich szanse na wyjscie z grupy drastycznie zmalaly, a w tym spotkaniu faworytami nie sa....

WG mnie Prokom dzis przegra o wlos, albo przegra o &quot;garsc kudlow&quot; ????

P.S.

H2H z 2005 roku to win Maacabi 95-68 (H) i 81-59 (A).... Lecz to bylo 5 lat temu i dzis nie powinno miec zadnego znaczenia...

Moim zdaniem mozna zagrac over 146.5 w Mediolanie...

Milan wg mnie jest solidna druzyna, wyniki i sensacyjne zwyciestwo na poczatku kolejki Z CSKA to jak widac nie przypadek, jesli gospodarze dzis znow beda w formie , to Ateny beda minimalizowac straty punktowe i mecz stanie sie otwarty, na szybkie kontry i faule ????

zapraszam do dyskusji
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
wkurzony jestem więc obejdzie sie bez zbędnych dyplomacji...
pier.... głupoty jakich mało...
1)
ja na dzis przewiduje win Malagi....
Nie bede pisac dlaczego... ale wczoraj 4 druzyny z hiszpanii przegraly.....
co ma piernik do wiatraka? Malaga oparta jest na T-Macu a jego jak wiadomo dzisiaj nie będzie. Wyniku Bambergu sa nieprzypadkowe, sam ich niedoceniałem ale po meczu w Madrycie nabrałem do nich szacunku i wygrana z Oly nie była wcale przypadkiem.
2)
Mam przeczucie , ze to bedzie najlepszy mecz prokomu i nie przykladam w ogole uwagi do tego, ze prokom gra na wyjezdzie z silna Maccabi...
Nie maja czego tracic gracze z Polski po 4 porazkach ich szanse na wyjscie z grupy drastycznie zmalaly, a w tym spotkaniu faworytami nie sa....
WG mnie Prokom dzis przegra o wlos, albo przegra o &quot;garsc kudlow&quot;
P.S.
H2H z 2005 roku to win Maacabi 95-68 (H) i 81-59 (A).... Lecz to bylo 5 lat temu i dzis nie powinno miec zadnego znaczenia...
Po pierwsze, to nie piłka nożna, że zespół jak przegra pierwszy mecz 0-3 to w rewanży rzuca się do ataku, w koszu licza się umiejetności i gra zespołowa a tego drugiego brakuje Prokomowi i to bardzo. Maccabi po falstarcie gra to co miało grać i blow out nikogo nie powinien tu zdziwić, aczkolwiek gdybym miał stawiac +14.5 na Prokom bym zagrał prędzej niż -14.5 na Maccabi.
3)
Moim zdaniem mozna zagrac over 146.5 w Mediolanie...
Milan wg mnie jest solidna druzyna, wyniki i sensacyjne zwyciestwo na poczatku kolejki Z CSKA to jak widac nie przypadek, jesli gospodarze dzis znow beda w formie , to Ateny beda minimalizowac straty punktowe i mecz stanie sie otwarty, na szybkie kontry i faule
Panata świetnie broni i pytanie czy Armani się dostosuje. Linia jest duża bo Panata jest w stanie zatrzymać rywala poniżej 70pkt a ile sami rzuca to zależy od obrony Milanu która jest 50/50.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Odnośni spotkania Prokomu stronę wczesniej swój typ podałem. Uważam, że Prokom nie przegra więcej niż 16 pkt więc +15,5 uważam za sensowny typ. Nie ma się co łudzic, że Gdynianie wygrają, ale licze na walkę. Przegrana powyżej 15 pkt to będzie pogrom. I nie zbyt będą wtedy trafiały do mnie tłumaczenia, że to wielkie Maccabi, bo Prokom olewa TBL i wszystkie siły ładuje w Euroligę, więc chyba nie po to, żeby przegrywać po 16 czy więcej. Czas działa na korzyść Gdynian i myślę, że z meczu na mecz będą bardziej zgrani. Szanse na awans zmalały bardzo, ale myślę, że walczyć będą , bo i muszą. Będę bardzo rozczarowany postawą Prokomu jeśli dziś wtopią więcej niż 16 pkt.

1. ???? Maccabi Tel Aviv - Prokom Gydnia (-15,5/+15,5) --&gt; 2 - 1,85

wszystko jest na jednej stronie, przynajmniej u mnie, wystarczy sobie zwiększyć ilość postów na stronie - to odnośnie pierwszego zdania.
Baqu
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
wkurzony jestem więc obejdzie sie bez zbędnych dyplomacji...
pier.... głupoty jakich mało...
1)

co ma piernik do wiatraka? Malaga oparta jest na T-Macu a jego jak wiadomo dzisiaj nie będzie. Wyniku Bambergu sa nieprzypadkowe, sam ich niedoceniałem ale po meczu w Madrycie nabrałem do nich szacunku i wygrana z Oly nie była wcale przypadkiem.
mJaUrVcEin

i to jest to...
wyraz swoje zdanie.... ????

Nie od dzis wiadomo, ze brak &quot;lidera&quot; w tak beznadziejnej formie jaka prezentowal w meczach EL w tym sezonie T-mac moze wyjsc tylko na dobre druzynie gosci.

Takie jest moje przeczucie, ze Malaga dzis zagra o zwyciestwo, a powodow mozna wskazac mnostwo, lecz zawsze jest decydujacy czynnik....

Bamberg gra o dziwo dobrze u siebie , a na podworku jest liderem, w EL bardzo dobre wystepy, ale ta passa sie skonczy.... wg mnie dzis ( EL )
2)

Po pierwsze, to nie piłka nożna, że zespół jak przegra pierwszy mecz 0-3 to w rewanży rzuca się do ataku, w koszu licza się umiejetności i gra zespołowa a tego drugiego brakuje Prokomowi i to bardzo. Maccabi po falstarcie gra to co miało grać i blow out nikogo nie powinien tu zdziwić, aczkolwiek gdybym miał stawiac +14.5 na Prokom bym zagrał prędzej niż -14.5 na Maccabi.
falstartu Maccabi nie zauwazylem, chyba , ze piszesz o przegranej z Baskonia, ale z Hiszpanami malo druzyn moze nawiazac walke na wyjezdzie.... i Maccabi do nich nie nalezy...
W kazdym sporcie druzynowym , liczy sie zespolowosc i umiejetnosci ????
Prokom zagral na miare oczekiwan w kazdym z meczow, pomijajac ostatni wystep u siebie gdzie przegral z Partizanem....
Prokom to nie jest druzyna, ktora w tym seoznie dostala licencje by grac w basket, lecz to solidna druzyna, ktora w tym sezonie zaliczyla falstart.... , trzeba uwzglednic bardzo zły poczatek seoznu EL dla nich.(trudny kalendarz)

Prokom potrafi odrobic ponad 10 pts straty, wiec nie sadze aby rzucili sie do ataku, ale nie beda tez stac i bronic wyniku, bo tutaj Maccabi bedzie dyktowac tempo gry....

3)

Panata świetnie broni i pytanie czy Armani się dostosuje. Linia jest duża bo Panata jest w stanie zatrzymać rywala poniżej 70pkt a ile sami rzuca to zależy od obrony Milanu która jest 50/50.
Oczywiscie, ze Panata swietnie broni, Milan rowniez potrafi dobrze zagrac w obronie ...
Moim zdaniem, jesli Milan uzyska dosc wysoka przewage w ok 10 pts na poczatku 2 kwarty to Ateny zaczna grac szybciej, i bedzie sporo fauli....

To tyle ode mnie ????

Jesli chcesz rozladowac napiecie, sala treningowa to najlepszy sposob

I nie spinaj sie tak.... :zoltakartka:

powodzenia
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
41 pkt...to jest po prostu kompletny WSTYD. Szczerze mowaic ogldajc taki mecz jak dzis wolalbym zeby Prokom nie gral w Eurolidze. Ile radosci dostarczyl rok temu tylu wstydu w tym roku chocby tym spotkaniem. 41 pkt w kosza to jak 8-0 w pilke. Granie na 3 frontach poki co kompletnym nie porozumieniem. Tak proste bledy jak robil Prokom to az sie plakac chcialo. Jedyny Varda cos powalczyl. Hrycaniuk i Lapeta smiechu warte. Chlopaki sam na sam spod kosza nawet w obrecz nie trafiali. Videnov zero. Byly gracz kilku klubow NBA Wiks nie potrafil wyprowadzic pilki przy mocnej zonie Maccabi. Ilosc strat tez poraza. Nawet zawsze zywy Pacesas w pewnym momencie siadl i nic juz nie robil ani nie skakal ani nie krzyczal. Nie wiem czy oni chwile przed meczem przylecieli czy byli na jakies imprezie, ale po prostu ten mecz to jeden wielki wstyd dla polskiej koszykowki.Rozumiem slabszy mecz i porazka 20 nawet 25 niech bedzie...ale 41 :| :| :|

skróty czwartkowych spotkań:

http://www.youtube.com/watch?v=O2qqReaYvgI
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Efes - Olimpia
Over 147.5 @ 1.90 8/10 ✅

Niziutka linia jak na jedną z najlepszych ofensyw w Europie i to na własnym parkiecie. Nie obawiam się w ogole o zdobycz punktową Rako i spółki, Union to nie jest defensive team i myślę, że Efes zrobi coś koło 80-90 pkt... pytanie ile zrobi Union... teoretycznie będzie potrzeba coś koło 70pkt od nich... jesli zagrają w pełnym składzie (Ilyevski nie grał w lidze - kontuzja) to powinni spokojnie też dać radę. Na pewno linia za niska.
I apropos kontuzji w Lublanie
We have some problems with injuries. Markota, Ilievski and Gregory have some problems, but we hope to travel to Istanbul with a full rosster
fantastyczna ostatnia kwarta... ????

---

Vujosevic zwolniony z CSKA

Serb Dusko Vujosevic nie jest już trenerem koszykarzy CSKA Moskwa. Władze klubu podjęły decyzję o jego zwolnieniu po środowej porażce w Eurolidze z Armani w Mediolanie (65:71). Była to piąta porażka mistrza Rosji w grupie D.

Razem z Serbem odszedł znany z polskiej ligi Słoweniec Saso Filipovski (przed dwoma laty trener PGE Turów Zgorzelec), który był jego asystentem w Moskwie. Tymczasowym szkoleniowcem będzie Dmitrij Szakulin.

Vujosevic przyszedł do Moskwy latem, po sukcesie odniesionym z Partizanem Belgrad - wywalczył awans do turnieju Final Four, co było największą sensacją minionego sezonu. Mistrz Serbii zajął ostatecznie czwarte miejsce w Eurolidze po porażce z CSKA po dogrywce.

Mistrz Rosji z bilansem pięciu porażek w sześciu meczach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy D i ma niewielkie szanse na awans do fazy TOP 16. Prezydent CSKA Adriej Vatutin w oświadczeniu prasowym napisał, że brak udziału w drugiej fazie rozgrywek byłby katastrofą.

PAP
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Napisałem już o tym w shoutboxie, ale to bardziej odpowiedni dział. Prokom rozstaje sie z Bobby Browne&#39;m. Rozgrywający ogłosił na swoim twitterze, że opuszcza Gdynię.

Just wanna say good bye to Gdynia, Poland I will be leaving tomorrow.. I want to thank all my Prokom fans I appreciate all the love.. about 2 hours ago via Echofon

[URL='http://twitter.com/BBROWNLAU']http://twitter.com/BBROWNLAU[/URL]
Brown zawodził w wielu meczach, ale mimo wszystko był chyba najlepiej wyszkolonym wśród zawodników Asseco. Teraz na pozycji rozgrywającego zostali Wilks i Eldridge, który nie daje sobie rady w PLK. Do tego jest Ewing, lecz ma częste wahania formy i nigdy nie można powiedzieć, czy zagra dobrze. APG zachłysnęło się zeszłorocznym sukcesem i nawet spora kadra nie daje rady zastąpić dwóch gwiazdorów w postaci Logana i Woodsa. Polacy zatrzymali się na jednym przeciętnym poziomie. Hrycaniuk, Łapeta i Szczotka nie prezentują w Eurolidze nic. O Witce, którzy rzuca airballe z czystych pozycji, i reszcie Kitzingerów i innych nie ma co nawet wspominać. Varda będąc najstarszym i najbardziej wyeksploatowanym fizycznie o dziwo ciągnie ten wózek w duecie z Giddensem. Jeśli któryś będzie miał słabszą dyspozycję w dniu meczu to koniec. Baskonia ma dzisiaj doskonałą okazję, by przerwać fatalną passę porażek na arenie europejskiej. Doskonałej formy z ligi hiszpańskiej nie mogą potwierdzić w Eurolidze, lecz dzisiaj powinni rozpocząć marsz po awans z grupy. Po tym meczu grają u siebie z Khimki - to są dwa mecze, które MUSZĄ wygrać. Linia ustalona na pokonanie Prokomu to (wobec nieobecności Browna) zaledwie -15.5. Hiszpanie nie potraktują ulgowo APG i wg mnie zleją mistrzów Polski, choć nie tak masakrycznie jak Maccabi, które rzuciło Gdynianom 15 trójek na 32 próby.

SASKI BASKONIA (-15.5) @ 1.9 w BETGUN ⛔
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Szczerze też zdziwiłem się tą decyzją, ale dziś po obejrzeniu spotkania sam już nie wiem czy to odejście Browna było dobre czy po prostu Caja Laboral takie słabe i bez formy na chwilę obecną...Jedno jest pewne Brown był boiskowym egoistą...Wiele rzucał. Sporo trafiał, ale jeszcze więcej nie trafiał. Ciężko powiedzieć, ale skoro rozstali się z nim a nie Wiksem to coś na rzeczy musi być.
Prokom wrócił do gry i to jest najważniejsze. Strasznie szkoda porażki w Kownie po dogrywce...
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Po wczorajszym nieudanym ataku na handi Kaśki Laboral dzisiaj do gry jak najbardziej Union z Armani. Słoweńcy bez problemu rozprawili się w Sobotę z Buducnostem 68:53, ale to dzisiejszy mecz jest hitem tygodnia w Ljubljanie. W Eurolidze odnotowali 3 zwycięstwa w 3 meczach na swoim parkiecie ogrywając Efes (+5 punktami), Panathinaikos (+1) i Valencię (+4). Trener Olimpii ma pełen skład do dyspozycji, w przeciwieństwie do Piero Bucchiego. Czytałem, że poza Pecherovem i Petraviciusem, którzy nie wystąpią ma też nie zagrać Maciulis, co byłoby ogromnym osłabieniem dla Włochów. Olimpia wygrała z nimi na wyjeździe (+4 pkt) i dzisiaj powinno być podobnie, tym bardziej, że Armani bezpośrednio walczy ze Słoweńcami o awans z grupy, więc nie ma mowy o porażce gospodarzy.

OLIMPIA HW @ 1.45 w bwin ✅
OLIMPIA HW (hc - 4.5) @ 1.9 w bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Żalgiris - Maccabi Electra
Typ : Maccabi Electra -7
Kurs : 3,40
Bukmacher : Bet365
Data: 2010-12-02 18:45
Analiza:

Walka lidera grupy z drużyna sąsiadującą zapowiada bardzo ciekawy pojedynek.
Zalgiris majac w skałdzie Martynasa Pociusa ze średnią 11,2 pkt na mecz,Jankunasa majacego 8,2 zbiórki na mecz,czy Begicia ,który bronił Zalgiris w ostatnim meczu z Partizanem zdobywajac 19 pkt będa sie starali zatrzymac dziś mocną ekipe jaka jest Maccabi ???
Dla mnie odpowiedz jest bardzo prosta NIE!!Zalgiris nie ma czym zaskoczyć Maccabi,na kazda pozycji goscie mają lepszego koszykarza.Gospodarze maja trudnosci z rozgrywaniem akcji,by oddac rzut z czystej pozycji musza sie sporo napracować.Tak było również w ostatnim meczu.Maccabi podbudowane ostatnim zwyciestwem nad Cają 81-70 ,goscie pokonaliu siebie Zalgiris dosc gładko bo od poczatku spotkania odeszli na znacząca odległośc Zalgirisowi i nie oddali tego do końca.Edison,Eliyahu, Schortsanitis,Pargo tworza zgraną paczke i jak do tego dołączy sie David Blu to goscie szybko rozprawia sie z Zalgirisem.Maccabi mają jedną porażke i pieć zwyciestw. Jedyna porazka to przegrany mecz z Cają na wyjeździe 94-78,potem były już tylko zwycięstwa kolejno z Zalgirisem 86-70,z Partizanem 67-54,z Khmikami 78-76,miazga z Prokomem 99-58 i wygrana ostatnio z Caja 81-70.
Sofoklis gra w kratke ale dużo wnosic do drużyny.Myśle ze dzis da sygnał do ataku swoim kolegom i przyczyni sie do zwyciestwa.Myśle ze bedzie miał łatwiejszy dostęp do kosza niż we wcześniejszych spotkaniach, co pokazał w 2 rundzie przeciwko Zalgirisowi zdobywajac az 24 pkt,a wieksza połowe w poczatkowej fazie spotkania.I to dzieki niemu odskoczyli na bezpieczny dystans i doprowadzili ten wynik do końca.
Zalgiris notuje bardzo dobra skutecznosc w rzutach ale co z tego jak tych rzutów mają znacznie mniej niż rywale,bo tak jak wspomniałem mają problemy z rozgrywaniem piłki.Stawiam na pewne zwyciestwo Maccabi , mysle ze przebieg tego spotkania bedzie podobny do pierwszego meczu obu druzyn.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
O 20:45 tak jak wiekszasc dzisiejszych spotkan rozpoczyna sie mecz dwoch druzyn hiszpanskich. Przeciwko sobie wybiegna koszykarze Unicaja Malagi i Realu Madryt.
Unicaja z bilansem 3-3 zajmuje 3 miejsce w grupie B zas real 2 z bilansem 4-2
Oba zespoly spotkaly sie w pazdzierniku dwukrotnie i oba wygrał Real
-ACB Unicaja - Real 79-81 po dogrywce
-Euroliga Real-Unicaja 68-56
Trudno wskazac faworyta tego meczu kursy sa wyrównane z lekkim wskazaniem na Real. Obie druzyny preferuja gre obronna. Wiekszasc ich meczy konczy sie niskimi wynikiami. Mysle ze w dzisiejszym meczu bedzie podobnie a dodatkowo Reyes i Prigioni bija rekordy w niecelnych rzutach osobistych maja kolejno 14 i 15 niecelnych!!
Suarez w Realu kontuzjowany w zwiazku z czym wiecej czasu zagra Tucker i Llull.
Ogładalem ostatni mecz Realu w lidze i to co zrobili w 4 kwarcie szok wygrywali 6pkt pozniej nagle staneli nic nie trafiali lacznie z osobistymi i stracili pod rzad cos okolo 16 pkt i łacznie mecz przegrywajac az 11! Na wyjezdzie po prostu trafiaja sie im gigantyczne przestoje. Moze dzis to zmieni sie? Jedynie gdzie szukac dzis szansy na zwyciestwo to solidna obrona i wykorzystywanie zbiórek ofensywnych. Real narazie w Eurolidze ma najwiecej zbiorek ofensywnych a przewodzi w nich Tomic który zebral az 20 piłek.
Buki a dokladnie bet365 wystawil linie 145,5
Jak ktoras druzyna zdobedzie powyzej 70pkt to bedzie dobrze.
Moje propozycje :
under 145,5@ 1,9
Real 1,8
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Armani Jeans Milano-Efes Pilsen ML Efes Pilsen @1.90 bet365 10/10 ⛔

Krótko i na temat: gospodarze dzisiaj bez swoich czołowych zawodników Petraviciousa,Pecherova i Jonasa Maciulisa. Co to oznacza pokazał ostatni mecz ligowy Milano ze Sieną przegrany ponad 30-oma punktami. Efes to bardzo silna drużyna, ale wciąż nie jest pewna awansu. Goście z Turcji wygrali wszystkie 7 spotkań z Milano w historii rywalizacji Euroligowej. Stawiam na kontynuację świetnej passy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 1,8K

patced

Użytkownik
Czekałem aż ktoś zacznie dyskusję w tym temacie bo ostatnio cicho sza w dziale koszykówka.
Co do typu na Efes rękami i nogami się podpisuje pograłem już rano. Mimo, że prezesi w przerwie meczu ze Sieną mówili, że skupiają się głównie na Eurolidze, to dla mnie takie suche gadanie. Milano uzależnione jest mocno od swoich graczy na obwodzie. Nie siedzi trójka Milano przegrywa proste. Efes potrafi grać z takimi zespołami i wydaje się to solidny bet na dzisiaj.
Kolejny typ, który również rano zagrałem to:
Cska Moskwa vs Valencia
Typ: 2
Kurs: 2,30
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4

Kursy dość śmieszne. Wiadomo Valencia na wyjazdach gra słabiej ale żeby aż tak... CSKA podobno chce wygrać bo mają jeszcze jakieś szanse na awans jeśli wygrają 3 ostatnie mecz, a ich konkurenci do awansu przegrają swoje. Mam się śmiać, czy płakać ? CSKA jest kompletnie bez formy. W Eurolidze dostają od każdego jak leci. Nawet Armani Milano skazywane na pożarcie rozjechało Ruskich w dwumeczu. CSKA wyraźnie nie jest w formie i powinni się raczej skupić na rodzimej lidze ostatnie 2 spotkania tam przegrali, a wliczając te z Euroligi to nie wygrali od 5 spotkań. Valencia jest zupełnie na innym biegunie na swoim parkiecie rozbili wręcz CSKA 82-57. Było to niespełna miesiąc temu a CSKA formy jak nie miało tak nie ma dalej. Valencia w Eurolidze ostatnie dwa spotkania dość sensacyjnie bym powiedział. Najpierw pokonali oni Panate na wyjeździe, każdy chyba wie jak ciężko o dobry rezultat w Grecji. Tydzień później wygrali z wyżej notowanym Efesem z Turcji. W lidze Valencia dość solidnie. Podsumowując CSKA bez formy z iluzorycznymi szansami na awans a z drugiej strony solidna Valencia wygrywająca od 5 meczu ... Dwa przeciwne bieguny.
Tak, więc powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie zgadzam sie chyba z kazdym zdanie jesli chodzi o mecz CSKA - Valencia. Zdecydowanym faworytem są koszykarze z Moskwy. Zaczeli sezon fatalnie, polecial trener, za duzo kontuzji i brak formy u liderow. Nie ma Khriapy, kontuzjowany byl Siska, bez formy Amerykanie i gra sie kompletnie nie kleila.

CSKA podobno chce wygrać? Nie rozumiemt ego zwrotu. A po co wychodza na parkiet? Powachac pot rywali? Maja realne szanse na wyjscie z 4 miejsca i dzis jest ostatnia szansa. Ogromna motywacja w ekipie CSKA plus chec zmazania plamy za mecz z PE w Hiszpanii. Wrocił do skladu Siskauskas, w formie jest Sokolov, przy pomocy Trajana, Gordona itd to powinni ten mecz spokojnie wygrac.

Valencia ma roche smieszny sklad, puscicli zupelnie niepotrzebnie Kelatiego a graja ciagle Liszczukiem, Savanovicem, De Colo itd. Slabe zagrywki, ciagle te same, schematyczne. Nie podoba mi sie gra tej druzyny w obecnym sezonie. U siebie sa grozni, na wyjzdach duza traca. Jesli CSKA zagra na wysokim poziomie to wygraja wysoko. Nie licze na to bo wiele czynnikow musialoby sie na to zlozyc w jednym czasie i miejscu. Mysle, ze CSKA wygra okolo 10 plus a potem jeszcze awansuja do TOP16.

CSKA Moskwa - Power E. Valencia 1,57 5/10 ✅

 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Panowie nie jestem ekspertem w koszu, ale od czasu do czasu cos tam oglądne, zainteresuje się, szczególnie Euroligą i mam pytanko do was. Jak wy zapatrujecie się na mecz Prokomu z Żalgirisem ? Wiem, że tydzien temu Prokom odniósł sukces ktory wszystkich zaszokował, ale myslicie, ze to stała zwyżka formy? Kusi mnie postawić na gości, po kursie az 2, jak wy sie zapatrujecie na ten mecz ?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dopiero co grali w VTB. 60:73 dla Zalgirisu away ale to inna liga i inna motywacja a dodatkowo Prokom mial swoje klopoty. Wygranie z Khimkami i na wyjezdzie z Baskonia na pewno podbudowaly graczy z Gdyni. Stac ich na wygraną, w swietnej formie jest Ratko, gra dobrze Jagla jesli Amerykanie zagraja swoje to może Prokom wygrać. Dla mnie to jest mecz 50 na 50 bo Prokom u siebie. Skład lepszy ma Zaligirs ale tylko troche a nie wiem czy zagrają dziś pełnym zestawieniem, raczej nie i w VTB tez nie grali pelnym skladem. Skoro mecz rowny a kursy rowne to raczej nie ma sensu na sile grac. Przed meczem w VTB chcialam zagrac undera ale jednak zrezygnowalam bo w tej lidze moze byc gorsza obrona, mniejsza presja na wynik. Rzucili zaledwie 133 punkty i chyba under to jest jedyna opcja na ten mecz. Linia u buka jest 1,46 i mniejszy kurs na over wiec zabardzo nie rozumiem. Ciekawą opcją jest tez under do polowy, mam wrazenie, ze po przerwie wiecej gracze z siebie daja w ataku. Linia na takie cos 73 1,80. Jesli rusza undery to ten na mecz 0,5/10 a na polowe 1/10 max. Myslalam o Lietuvosie lecz 1,45 odstrasza. Oni tez maja ostatnia szanse, byly kontuzje i rozne klopoty, m.in. z trenerem. Teraz Rytas gra naprawde swietnie a Cholet to dla mnie cieniasy. Mejia ostatnio lider w ataku, przedziwne to wszystko. Malo czasu wiec podsumowujac:

Lietuvos - Cholet 1,45 5/10 ✅

Prokom - Zalgiris u146 0,5/10 ✅

Prokom - Zalgiris u73,5 1/10 do połowy ✅

Ja sobie znikam do poznego popoludnia a wy sobie grzecznie i kulturalnie dyskutujcie o dzisiejszych meczach Euroligi.

PS. Zalgiris w VTB gral bez Browna i Watsona, to jasne a drugi wynik pomiedzymi zespolami w Eurolidze to 74:68.

PS2. Żeby ogarnąc choas tego wpisu:

euroliga punkty 142
vtb punkty 133

do polowy:

euroliga 71
vtb 67

linie u bukow na to: 146,0 i 73,5.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zgadzam się z Roxy. Ciężko powiedzieć co dziś się wydarzy. Ja po cichu liczę na przełamanie Prokomu z Żalgirisem. Już w Kownie było blisko - przegrana po dogrywce. Ale równie dobrze Żalgiris po raz kolejny może ograć Prokom i sytuacja w tabeli już bardzo się wtedy skomplikuje.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mam pytanko, bo ni jestem pewien...czy miejsce zajęte teraz w grupie w Eurolidze ma znaczenie na następne losowanie ?? Czy Euroliga będzie tworzyła koszyki wg własnego uznania ??
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mam pytanko, bo ni jestem pewien...czy miejsce zajęte teraz w grupie w Eurolidze ma znaczenie na następne losowanie ?? Czy Euroliga będzie tworzyła koszyki wg własnego uznania ??
Z tego co pamiętam jak najbardziej ma... ale ręki sobie uciąć nie dam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom