>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Przesadzili stanowczo z kursem na Maccabi.Biore w ciemno te nieco ponad 2.00,Panata jest w finale ale mnie jak do tej pory nie porwali w przeciwieństwie do Maccabi gdzie praktycznie w każdym ogladanym meczu jest sie czym zachwycac.To jest ich sezon i ich euroliga.Nie licze na blowout(wszystko mozliwe) ale na pewną wygraną.Maccabi z tym skladem ma wieksze możliwości,ogromną siłe na każdje pozycji i atletyzm nieporównywalny z żadną ekipą tegorocznej edycji.
Maccabi Electra 2.28 6/10
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Niewątpliwie kursy powinny być równe na obie ekipy, dlatego jak najbardziej stawianie na Maccabi przez kurs może się opłacać. Ale co do ich wygranej nie byłbym taki pewny. Wczoraj zniszczyli Real, ale bądźmy szczerzy, że jednak Real to nie był taki przeciwnik z najwyższej klasy, a takim będzie Panathinaikos, który mimo średniego meczu i nieprzychylności sędziów wygrał pewnie swoje spotkanie z dość mocną Sieną.
W Maccabi wczoraj zagrało tak na prawdę tylko 5 koszykarzy ( no może 6 ), to może być mało na finał tym bardziej jak 1-2 będzie miało gorszy dzień. Panathinaikos ma co najmniej 8 klasowych koszykarzy, wczoraj Diamantidis nie zdobył wiele punktów ale kapitalnie asystował, a jego stać spokojnie na ponad 10 pkt, podobnie Nicholas i właśnie w Greckiej drużynie ja widzę jeszcze rezerwy, a Maccabi według mnie pokazało już wszystko i kto wie może się już wystrzelali we wczorajszym meczu.
Zadecyduje jak zawsze dyspozycja dnia, skład dla mnie 55-45% na korzyść Panathinaikosu, trenerzy w obu ekipach świetni. Kurs jest zachęcający na Maccabi, ale ja osobiście stawiałbym na Panathinaikos.
Jedno pewne: SZYKUJE SIĘ NAM KAPITALNE SPOTKANIE !!!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kursy nie powinny byc rowne wg mnie. Panata jest troszke lepszym zespolem, niewiele ale lepszym. Moze jakby byl Perkins to byloby to bardziej wyrownane. Dorona bardzo brakuje, Maccabi musi liczyc na trojki Pniniego, Blu, Pargo. Pod koszem nie ma przewagi bo jest Mike i Fotsis. Lepszy sklad Panaty ale nie da zapomniec ile oni mieli wpadek w trakcie sezonu. Obradovic byl bezradny jak ogrywal ich np. Lietuvos w Atenach. Dobry mecz ze strony Maccabi moze spowodowac, ze znow trener nie bedzie wiedzial jak grac i jak zmieniac ustawienia i taktyke w trakcie meczu. Mimo wszystko uwazam, ze najlepsza druzyna w tej chwili w FF jest Panathinaikos.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Słów kilka od kibica Maccabi. Nie udzielałem się w tym temacie żeby nie być subiektywnym. Lecz oglądam Eurolige, jestem zachwycony ta ligą od ładnych paru lat, I FEEL DEVOTION !

I uwazam odnośnie Finału że:

Maccabi i pozycja piont guard

Jeremy Pargo jest chyba najsilniejszym człowiekiem na tej pozycji obecnie w Eurolidze, i jeśli Maccabi od początku będzie go wykorzystywać może być on nie do zatrzymania, lecz i tu ważna uwaga - nie można z wolną ręką dla Pargo przesadzać. Podobnie było w roku 2006, gdzie Gershon dał Solomonowi mecz do zagrania, a w składzie byli tacy ludzie jak Parker czy Baston, lecz to Willie rządził i dzielił, jak to wyszło wszystcy wiemy Messina sprytnie ustawiał matchup Holden vs Willie, Willie rzucił 20 pkt a wszystko to przez tro że no pare rzutów za 3 trafił i pare razy pod kosz wjechał lecz miał piłke non stop w rękach i CSKA sprytnie to wykorzystało, wogle nie był wykorzystywany Parker i Baston a takze Vujcic jak już sotawał piłke to Smodiz gozjadał z papaciami.

Rok 2008 to dokładnie to samo, z tym że wtedy MTA dostało się do Finału po niesamowitym meczu z Montepschi który do dziś śni się po nocach Terrelowi McIntyre i Simeone Pianigianiemu. Świetne partie Sharpa i Grarcii ( Sharp jak wrzucił tego trójaka to myślałem że wszysycy kibice MTA dostaną zbiorowego orgazmu) po prostu gniot mecz, i w finale Zvika Sherf daje taką samą taktyke co jego poprzednik czyli dajemy piłe w łapy Willowi Bynumowi i jazda. Bynum swoje do połowy zrobił, lecz Maccabi wogle nie wykorzystało wtedy np Omriego Casspiego i oczywiście CSKA Moskwa pod wodza Messiny znów trriumfuje nad Maccabi. Do trzech razy sztuka? Dziś Maccabi ma tak silną rotację zawodników jakiej nie ma Panathinaikos. Należy o tym równiez pamiętać gdyż

Pnatahinaikos to drużyna bardziej doświadczona lecz ma krótszą ławkę

tak to oni dwa razy stukali ruskich najepierw w 2007 gdzie Papaloukas nie był w stanie sam wygrać Finału i drugi raz w 2009 gdzie Jasikevicius pokazał wszystkim że jeszcze oddycha a i reszta ekipy zrobiła swoje. Dziś patrząc na półfinał Panathinaikosu z MPS przynam szczerze ze Pianigiani to mistrz taktyki lecz brakuje tego polotu. Świetnie narzucił szarpaną, brzydką, błotną, trudną do oglądania, nareszcze wypraszająca kibiców Blejka Griffina i innych z sali, bo jak na to patrzeć ,ja to lubie, ja to kocham, lecz brakło tej egzekucji no i w Koszykówce chodzi o to żeby jednak wrzucic więcej piłek do pomarańczowego tudzież czerwonego okręgu na wysokości 3.05 m no i stało się Obradovic wytrzymał wiedział ze ma w składzie Diamantidisa Nicholasa Tsartsarisa , Nicka, Perperoglu na Batisitm kończąc no i tak oto stary cwaniak z Bałkanów znów dał radę lecz

Maccabi w przeciwieństwie do Monte ma strzelbę zza łuku

No i jeśli taki Moss walił cepy i szło mu to płazem, Hariston coś tam coś tam trafiał no to jeśli zostawią troche miesjca Blu czy Pniniemu to już będzie apen a jest taka sprawa że

podwajac trzeba bedzie bo nikt w PAO nie jest taki silny żeby wybronić Sofo 1on1

tylko błagam Cię David, nie każ im ciskac każdej KAŻDEJ KAŻDEJ piłki do niego. Bo on naprawde szybko się męczy, a jest potrzebny żeby walczyć pod koszem, bo Richi Hendrix moze nie dac rady.

Same atuty po stronie MTA - oczywiście że nie

doświadczenie, rutyna, to gracze Panathinaikosu ostatnimi czasy 2 razy sięgali po czempionat w Eurolidze. Czy tak będzie i tym razem ? o 16.00 cały świat Koszykówki powinien patrzeć na ten mecz.

I FEEL DEVOTION !
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No to wlansie pokazales 100% subiektywizm.

Czemu Maccabi ma szerszy sklad? Sharpa jeszcze liczysz? Dorona nie ma wiec jest 9 gotowych do rywalizacji, Macvan gral niecale 6 minut, Tal bez rewelacji, atak idzie wiec na 6-7 graczy. Eliahu tez bez szalu 2 pkt w 10 minut.

Panata zagrala niezla 9 + Maric i Tepic w obwodzie.

Zachowajmy troche rozsądku...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No to wlansie pokazales 100% subiektywizm.
Czemu Maccabi ma szerszy sklad? Sharpa jeszcze liczysz? Dorona nie ma wiec jest 9 gotowych do rywalizacji, Macvan gral niecale 6 minut, Tal bez rewelacji, atak idzie wiec na 6-7 graczy. Eliahu tez bez szalu 2 pkt w 10 minut.
Panata zagrala niezla 9 + Maric i Tepic w obwodzie.
Zachowajmy troche rozsądku...
Nic dodać nic ująć, pisałem to w moim poście, że Maccabi ma 6-7 koszykarzy, a Panathinaikos ma minimum 8-9. Do tego Panathinaikos się pomęczył i może to wyjdzie na dobre im, a Maccabi jak najbardziej mogło się wystrzelać.
Kostuch tylko przez zdanie &quot;doświadczenie, rutyna, to gracze Panathinaikosu ostatnimi czasy 2 razy sięgali po czempionat w Eurolidze. &quot;
1% twojej wypowiedzi nie był subiektywny, bo 99% było jak najbardziej.
Niech wygra lepszy, ale osobiście postawiłem sobie w dzisiejszym kuponie dla rozrywki na Panathinaikos i im właśnie kibicuje.
Pozdrawiam.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Po pierwszej kwarcie Maccabi bezradne,nie wychodzi im to co sobie założyli.Dwie trójki Pniniego,dwie ładne akcje Eidsona i wolne a ta to nic nie wychodzi.A Panata gra na proste picki z Batiste a Diamantidis robi wszystko by ponownie wrócić do mojego avka.

Burstein katastrofa,Pargo całkowicie wyłaczony i Sofo nie ma szans na ajkiekolwiek piłki.Ratuje ich dystans..tylko dystans
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Do polowy gra Maccabi BARDZO MARNA. Trzym ich tylko Eidson i liczne trojki. Bardzo slaba postawa MTA. Sofo nie istnieje, Pargo wylaczony z gry. Szkoda, ze Pananta troche przespala II kwarte. A to Per 2 pudla z linii a to Maric pudlo na czysty kosz i w sumie tylko +3.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A jednak, Maccabi się wystrzelało w półfinale i dziś cieniutko, pomyśleć gdyby Grecka ekipa wykorzystywała lepiej rzuty wolne. Diamantidis, Nicholas i Sato co słabiej punktowali w półfinale dziś liderzy, więc teraz widać kto miał lepszy i szerszy skład, bo ze Sieną brylowali Fotsis czy Calathes którzy dziś mało dorzucili.
Kostuch opisałeś się, opisałeś i tylko jedno zdanie twoje się sprawdziło: &quot;doświadczenie, rutyna, to gracze Panathinaikosu ostatnimi czasy 2 razy sięgali po czempionat w Eurolidze. &quot;
a za to zdanie: &quot;Pnatahinaikos to drużyna bardziej doświadczona lecz ma krótszą ławkę&quot; ????
Roxanne brawo za dobre typy, Panathinaikos mistrzem i tak ma być ????
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
No dlatego unikam pisania w działach, gdyż jestem zaciętym kibicem i moje wypowiedzi nie są żadną podstawą do typowania tylko pisze swoje luźne przemyślenia. MTA przegrało Finał więc już nie będę się więcej wypowiadał, może w przyszłym roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom