>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ciężko coś zagrać według mnie spośród tych 4 par,pierwsze 2 spotkania pokazały że wszystko możliwe. Kursy na Maccabi lecą w dół,w betsafe jest teraz 1,16...
Ja pogram oczywiście na live coś konkretniejszego,a tak dla zabawy mam takie coś:

Caja Laboral under 74 points @1,75✅ 5/22 za 3 i popłynęli
Myślę,że w końcu defensywa Maccabi zneutralizuje rzuty z dystansu,a bez nich Hiszpanom będzie ciężko nawiązać dziś walkę,a co za tym idzie rzucić over.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
i się zaczyna --&gt; Game 3

Montepaschi Siena - Olympiacos - pierwszy duży orzech do zgyzienia. Przed meczem to dla mnie 50/50 jednakże jeżeli Bo McCalebb zagra to moim zdaniem to zrobi przewagę przy penetracji pod koszem co może spowodować łapanie fauli przez wysokich. Oly bez Teodosica to jednak inny zespół. Ogólnie para którą bardzo ciężko wytypować. Osobiście odpuszczam jakiekolwiek granie, ale jeżeli już musiałbym to win Siena ✅. W tym meczu wszystkie granice są niesamowicie dobra od U/O 147,5 poprzez dobór punktowych zawodników. Nic nie tykam.

Power Electronics Valencia - Real Madrid - tutaj dla mnie chyba jeden z pewniejszych meczy które można z tych czterech wybrać. Oba zespoły mają kim postraszyć jednakże wyżej cenię umiejętności graczy Valencii patrząc przez pryzmat trenera Pesica. Więc : HC (-2.5) ⛔⛔ wydaje się dobrym rozwiązaniem gdy chcemy grać na gospodarzy. Do tego ponawiałbym tym na Cook over 7,5pts. ✅

Panathinaikos - FC Barcelona - tutaj argumentów nie będę podawał. Moim zdaniem drugi mecz został przegrany przez Barcelonę przez ich gorące głowy i jeden niezrozumiały gwizdek do tego ten rzut Jaki... Teraz już nie powinno być aż tak dziwnie. W każdym z tych meczy Barca prowadziła grę i tak naprawdę miała więcej do zaoferowania. W tej serii ten mecz będzie najwazniejszy i dlatego gram Barcelonę. ⛔

Maccabi Electra - Caja Laboral - tutaj ameryki nie odkryję przez co gram handi do przerwy na granicy -5 ✅ Oba zespoły mogą zaskoczyć w jedną jak i drugą stronę przez co myślę że początek będzie podobny do meczy Maccabi z Barcę gdzie go zdominowali a potem się z zacieli. Zwycięstwo gospodarzy za 1.20 jest nie do przyjęcia a HC -8,5 moim zdaniem może być o punkt lub dwa za duży.

EDIT : Skuteczność nie do końca taka jaka powinna być. Barca i Valencii nie podołały. Cook w formie ok. 10 pts będzie rzucał więc granice ciągle są źle dobierane. Panata mnie nie zaskoczyła in plus bardziej niż Barca in minus. Valencia powiedzmy przegrała ciągle prowadząc... jednym słowem Szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Dzisiaj z pośród tych 4 spotkań wybieram Valencie po 1,65. Takie moje odczucie było przed 1 meczem obu zespołów ze Valencja jest w stanie przejsc Real.
U siebie Valencia jest bardzo mocna druzyna i nie bez przyczyny zajmuje 3 miejsce w ACB. Real jest 2 -czasami ich mecze ogladam i dla mnie czesta maja beznadziejna 4 kwarte zwlaszcza gdy prowadza w meczu. Bodajze były przynajmniej 3 takie mecze na pewno wyjazdowe ze w 4 kwarcie tak jakby im ktos umiejetnosci odebrał.
Wszyscy zawodnicy do dyspozycji w obu zespołach w dzisiejszym meczu.
Kluczem do zwyciestwa bedzie obrona plus powstrzymanie emocji(bez zadnych głupich, nie potrzebnych fauli)
W pozostalych meczach trudno poszukac jakiegos sensownego typu
Pana z Barca istna loteria
Siena z Olympiacosem( zeby Grecy tak wysoko nie przegrali 2 meczu moze inaczej bym patrzyl na te spotkanie a tak no bet)
Maccabi najpewniejszy typ ale za 1,2(nawet mniej) nie wiem czy jest sens grac te spotkanie. Bardziej w tym meczu upatrywał bym over 155,5.
Maccabi rzuci swoje 80pkt a Caja u nich to zalezy od dnia ale w moim odczuciu sa druzyna bardziej &quot;overowa&quot;
Moje propozycje
Valencia @ 1,65
Maccabi-Caja over 155,5 @ 1,9
 
A 0

alchemik30

Użytkownik
Ja dzisiaj gram under 144,5 ---1.8 meczu Barcy. Moim zdaniem dzisiaj tu bedzie bardzo twarda obrona z obu stron. Pantha w wymianie ciosów z barca nie ma żadnych szans natomist da sie Katalończyków zabic twarda obroną co pokazala w poprzednim sezonie Caja. Z innych meczy mozna chyba spróbowac wygraną Olympiakosu który moim zdaniem ma jednak wiekszy potencjał niz Włosi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Valencia - Real 1 1,70 3/10



Po dlugich przemysleniach biore jeszcze Pamese. Ograli w dobrym stylu Real w Madrycie i teraz sa zdecydowanymi faworytami w tym pojedynku bo mecze maja we wlasnej hali a real jest troche rozbity. W dupe w lidze, w dupe w Euroleague, nie ma trenera - za to są kontuzje. Krotko bo zaraz mecz a wlasnie leci Pireus i juz nie ma czasu na dluzsze pisanie dzis.

http://rwtypy.blogspot.com/
 
krocze-szatana 18

krocze-szatana

Użytkownik
To co zrobiła Valencia w 4 kwarcie woła o pomstę do nieba...
15-27
W sumie to kryzys przyszedł już w 3 gdy ze stanu 51-42 Real rzucił 6 punktów i kwarta zakończyła się 51-48
Wtopa ;/
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Oglądałem cały mecz Barcy z Panatą i muszę powiedzieć, że to koniczynki miały więcej do zaoferowania. Mimo tak ogromnej ławki Barcelonie to chyba na złe wyszło... wpuszczali co rusz nowych zawodników nie dając dłużej sobie na wzajem pograć. Rubio dzisiaj jakiś przebłysk rzucił te trzy trójki ale jak dla mnie to nadal nie jest &quot;ten&quot; gracz. Panata miała tych 5-8 zawodników i oni cały czas byli w grze. Każdy kto wchodził z ławki Barcelony był nierozgrzany. Że jest ich nastu to żaden z nich tak naprawdę nie mógł pograć i pokazać czy rzeczywiście przyda się do gry czy nie bo po jednym błędzie zostawał zmieniany. Panata grała swoje do końca i mecz wygrała pomimo tego, że Barca dogoniła na początku 4Q i prowadziła 63-61 później tylko gorzej z tego stanu zrobiło się 65-70 .... no i końcówka z trzypunktowym prowadzeniem &quot;koniczynek&quot; boli ta porażka bo bardzo duże pieniądze poskładała &quot;wielka&quot; Barcelona, ale ich czas się skończył &quot;jutro&quot; wygra Panata i pokona pseudo europejski galaktikos.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Aż takich wyroków nad Barcą bym nie stawiał. Moim zdaniem pech obu ekip sprawił (a kto kazał Panacie przegrywać z Rytasem...) że spotkały się tak wcześnie, bo są to dwie najlepsze na ten moment ekipy w Europie. Jutro pewnie znowu zobaczymy od początku do końca close game (jak w poprzednich 3 meczach) i zobaczymy czy znowu OAKA oszaleje. Mam nadzieje, że tak, bo nie ukrywam, że przed tą serią już się nakręcałem na Final 4 w Barcelonie bez udziału gospodarzy... strzał w pysk niesamowity dla nich by był. Podkoszowi Panaty nie wymiękają, bo tu własnie widziałem dużą przewagę Barcy... na obwodzie Barca jest słabsza... sam Jaka i La Bomba (bo Sada i Rubio, mimo, że wyszedł mu wczoraj mecz, nie umywają się do swoich odpowiedników w Panacie) obwodu nie pociągną... Diamantidis gra incredibile, Calathes daje fajny back up, a Nicholas robi różnice... Widziałem, że kursy takie same jak przed Game 3 są wystawione, więc pewnie znowu lekko zagram Koniczynki.
Za to znowu 1.85 nawet na Sienę... nie ukrywam, że wczoraj grałem Oly. Miałem nadzieję, że to Game 2 było wypadkiem przy pracy. Jednak ten wczorajszy mecz przekonał mnie, że to Game 1 było wypadkiem (Siena fatalny początek, a potem Oly niesione dopingiem na fali pocisnęło już do końca). Game 2 i Game 3 niewiele się różniły... od początku do końca kontrola meczu przez Sienę i spodziewam się podobnego przebiegu jutro, bo po prostu są na ten moment słabsi od gospodarzy.
Maccabi bezproblemowo w czwartek dokończy serie. Caja gra jak ekipa z nba... 22, 24, 27, 29, 31.... a biorąc pod uwagę ich bardzo wąską kadrę daje to coś pewnie koło 130-145 minut Mirzy, SE czy Huertasa.... Maccabi grało 22, 24, 29 i 31... ten jeden przełożony mecz ligowy na wagę złota. Nie szukałem jeszcze info o Perkinsie, ale wątpie żeby był do gry... co nie zmienia faktu, że powtórka Game 3 bardzo prawdopodobna...
Valencia - Real.... rzuciłem monetą i wyszło, że Real wygra. ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No tak szkoda że trafili na siebie na tym etapie bo Final 4 byłby niesamowity. Myślisz że F4 bez gospodarzy ? hm.. ja do końca tego nie jestem przekonany. To będzie mecz do or die więc ... wszystko może się zdarzyć. Ja znowu delikatnie zagram na Barcę. Diamantidis gra incredibile - to jest ta wielka różnica. Ktoś wspomniał o dłuższej ławce i to może też być różnica w czwartek na plus a nie na in minus. Navarro bez formy moim zdaniem ale jeżeli się obudzi to może zrobić różnicę. Zobaczymy jak będzie.
Siena tak jak sądziłem że będą prowadzić po 3 meczu. Jednak 4 już nie byłbym tak pewien. Nie do końca są słabsi, oni po prostu nie mają psychiki. To zespół który potrafi wygrać z każdym i przegrać z każdym. Ja wspomniałem po pierwszych dwóch meczach że tą parę omijam szerokim łukiem. Pamiętajmy że w każdym momencie może wrócić Mr BO i Teodosić może zagrać więcej niż 10min....
Co do Maccabi to zgodzę się mJaUrVcEin że kończy serię. Doron zerwane więzadła i uszkodzona łąkotka więc... 4 miesiące z głowy. To może być osłabienie. Jednakże nie podpalałbym się na jakiś wielki win Maccabi. Myślę że tutaj też będzie close game. Skuteczność za 3 spadła a jak będzie w 4 meczu myślę że się podniesie. Pozatym Caja odpuściła w środku 3 kwarty co dla mnie zrozumiałe.
Ah Pamesa :razz: bardzo zdziwiłem się wczorajszym meczem a przede wszystkim 4 kwartą. Jak będzie wyglądał mecz w czwartek. Myślę że podobnie z tą tylko różnicą że real nie odrobi już straty jak to miało miejsce pod koniec 3 kwarty...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Macabi – Caja Laboral 2:1

Baskonia nie ma szans w tej rywalizacji. Będzie spokojne 3:1 a kurs na wygraną podopiecznych Blatta w Eurolidze zagrany po 15,0 wygląda coraz ciekawiej. Przy problemach Realu, być może odpadnięciu Barcelony i Pireusu to właśnie Maccabi stanie się głównym faworytem Euroligi!

Prognoza: 3:1 dla Maccabi

Panathinakos – Barcelona 2:1

Najbardziej typowy no bet z możliwych. Barcelona pokazała wiele razy, że ma duży problem z szacunkiem do rywali. Przez to przegrali do zera finał z Baskonią i przez to mają wpadki w lidze oraz rozgrywkach pucharowych. Bardzo dużo oddają rzutów wymuszonych pod koniec akcji Szczególnie Morris i Navarro, Lakovic często gra trochę po za taktyką i tak błędów można wymieniać sporo. Ponadto do wymiany jest trener. Jeśli chodzi o Panate to wiele z tego można napisać również w kierunku do nich. To właśnie zlekceważenie Lietuvosu spowodowało, że muszą grać z Hiszpanami a Obradovic wiele razy nie miał pomysłu na końcówki. Niesamowity Diamantidis może zdecydować o tej rywalizacji. Niech się Ricky uczy.

Prognoza: 3:1 dla Panaty

Real – Valencia 2:1

Nie potrafię zrozumieć postawy Pamesy we wczorajszym meczu. Niby nie wszystko jeszcze stracone ale ja już w nich nie wierze po tym co pokazali od stanu 51:43. To było bezpieczne plus 8 i ciekawa gra. Nagle wszystko stanęło a ostatnia cześć gry to jakiś popis nieudolności. Bardzo łatwo Real dostarczał piłki pod kosz, ważne trójki właziły ale ogólnie skuteczność za trzy Królewskich nie powala 8/22 a trio Reyes, Suarez, Lull - przecież bardzo ważne dla Królewskich - miało łącznie tylko 16 punktów na skuteczności z gry 4/18! Mimo tego Valencia przegrała a skuteczność z dystansu mieli bardzo dobrą, Nawet jeśli wygrają czwarty mecz - w co wątpię ale według mnie no bet - to piąty w Madrycie nie widzę zbyt optymistycznie. Z drugiej strony nie sądzę aby w meczu numer 4 tak źle zagrali bliżej kosza ale poprawić trzeba też obronę. Brakuje bardzo graczy kontuzjowanych. Awansuje raczej Real.

Prognoza: 3:2 dla Realu (ewentualnie 3:1)

Olympiakos – Siena 1:2

Kto by przypuszczał, że po trzech meczach rywalizacji Pireus – Siena to Włosi będą prowadzić 2:1. Olympiakos zaciął się po pierwszym meczu. Skuteczność Sieny w tym spotkaniu była przerażająca. Zaledwie 9 punktów do połowy i wtedy wydawało się, że ta rywalizacja długo nie potrwa. Dwa mecze w Grecji, trzeci w Italii i Olympiakos może świętować. Nic bardziej mylnego. Nadal uważam, że awansuje Pireus ale teraz to już jest trudne zadanie. Trzeba wygrać w Sienie a potem u siebie piąte spotkanie. Wczoraj do połowy nic nie zapowiadało katastrofy. Wynik był remisowy a niedługo potem już +16 dla gospodarzy. To kolejny dziwny mecz Greków. Kolejny mecz w którym nie potrafią wykorzystać swojego potencjału. Takich spotkań w tej edycji Euroligi było bardzo wiele.

Prognoza: 3:2 dla Olympiakosu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja oglądałem wczoraj jedynie końcówkę meczu Panaty i trochę meczu Siena-Pireus. Więc może moje wnioski są niepełne.
Barca wczoraj wiele nonszalancji w grze,rzuty wykonywane w dziwnych momentach i z dziwnych pozycji. Za to Panata jak na ten klub w tym sezonie,to zagrał całkiem ułożoną koszykówkę. Co będzie jutro ciężko przewidzieć,ja skłaniam się jednak na win Barcy. Przegrana oznacza koniec Euroligi dla drużyny z Hiszpanii, myślę że zagrają uważniej niż dziś. Z kolei Grecy się podpalą coś czuję przed swoimi fanatycznymi kibicami.Później ewentualny powrót na 5 mecz do Hiszpanii i win 3:2 Barcelony
W Sienie z tego co widziałem gospodarze zagrali skutecznie zarówno w ataku jak i w obronie. Pireus to nie ta sama drużyna co z Teodosicem w składzie...Ja tu widzę 3:1 dla Sieny.
Maccabi nie oglądałem,ale byłem pewien że skończy się skuteczna gra Caja a to będzie oznaczać pewną wygraną drużyny Blatta. Jutro formalność i 3:1 dla Maccabi
O &quot;hiszpańskim&quot; ćwierćfinale nie wiem co napisać,nie widziałem żadnego z meczów dlatego nie podejmuję się typowania na forum wyniku tej rywalizacji. Choć skłaniam się do wygranej Realu 3:2.
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Montepaschi Siena - Olympiakos Pireus typ: Montepaschi Siena IO 1.95 ✅
Wysoki kurs na Montepaschi. Pewnie jest to spowodowane słabszym meczem nr 1 włochów w Pireusie gdzie przegrali wysoko i tym że wiele osob faworyzuje w tej parze Olympiakos ale ostatnie dwa mecze wygrali i maja szanse na awans i na pewno chcą uniknąć meczu o wszystko w Grecji. Włoskie parkiety jak pokazuje sama liga włoska należy do gospodarzy. Koszykarze ze Sieny nie przegrali własnym parkiecie w lidze włoskiej a w Euro Lidze tylko raz z Realem biorąc później odwet na hiszpańskim boisku wysoko wygrywając. Sądzę ze po takim kursie trzeba próbować.
Unibet
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Bourousis under 11.5 1.83
Ladbrokes



Ladbrokes się sugeruje wg mnie tutaj średnią punktów Greka z całego sezonu Euroligi - 10.4 oraz pierwszym meczem ze Sieną, w którym rzucił 14 punktów. Wiadomo jednak co to był za mecz, poza tym nawet wtedy 7 punktów rzucił z wolnych. Spod kosza wcale dużo nie rzucał. W 3 meczach ze Sieną oddał tylko 9 rzutów za 2 i 4 za 3, więc bardzo mało. No i te 10 wolnych w 1 meczu. A tak to nie bardzo dostaje tam piłki. Zresztą gra po 15 minut z kawałkiem, na atakowanej desce mistrzem nie jest, więc nie sądzę, że będzie tak dużo okazji do zdobywania punktów. Wg mnie under do zagrania fajny. Zwłaszcza, że to na 40 minut i ewentualna dogrywka nie wpływa na rozliczenie typu.


A do tego dorzucę tak poza tym coś takiego:


Bourousis over 7.5 1.85
Millenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samin1 524

samin1

Użytkownik
Co ja mogę napisać...Wszystko ładnie opisał Jiri Zidek
http://www.euroleague.net/features/voices/2010-2011 - bardzo ciekawy artykuł.
i chyba wszystko zostało powiedziane powyżej wiec pisanie w kółko tego samego mija się z celem więc podaje moje typy na dzisiejszą kolejkę :
MACCABI ELECTRA vs. CAJA LABORAL - tutaj skłaniam się do handicapu do przerwy jednak +4,5 na Caję. Myślę że tutaj nie będzie już tak szybko i ładnie bo brak Dorona może być aż nadto odczuwalny. Liczę też na poprawę skuteczności trójek i defensywy.
PANATHINAIKOS vs. REGAL BARCELONA - tutaj nie mam ochoty pisać nic więcej... wkońcu Diamantidis musi kiedyś poczuć zmęczenie i myślę że to będzie właśnie dziś... Gram Barcelonę i mam nadzieję że to będzie wielkie widowisko.
POWER E. VALENCIA vs. REAL MADRID - tutaj miałem nic nie grać jednak.... over 140,5 pts wydaje się być rozsądnym wyborem.
MONTEPASCHI SIENA vs. OLYMPIACOS - i wisienka na torciku :cool:. Over 74,0 pts Olimpiacosu w całym meczu. Myślę że tym bardzo prawdopodobny zważywszy na to że mecz z tych o życie... 20 strat ? myślę że się nie powtórzą ......20% za 3 .....też myślę że nie będzie aż takie niskiej skuteczności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
No tak... Dzisiaj to już bez dwóch zdań mecze bardziej do oglądania aniżeli grania za jakieś poważne stawki. Niemniej jednak sam się skuszę na 2 poniższe linie overowe na playerów. A zatem:
Nicholas over 10.5 @1,775 sportingbet ⛔ Pech, bo jak inaczej to nazwać ?
Pargo over 12.5 @1,85 tobet ✅

Dużo nie ma sensu pisać gdyż każdy kibic basketu wie jakie znaczenie niosą dla swoich ekip ci zawodnicy. Samo powodzenie typu zależeć będzie od dyspozycji dnia a co za tym idzie sprawa dość ryzykowna ale nie ukrywam że te 2 bety mi się bardzo podobają i wydają dość prawdopodobne. Typować wyników nie zamierzam, bo i tak emocji podczas śledzenia tych meczów będzie wystarczająca ilość. Powyższe typy grane lajtowo bardziej dla zabawy ale tak jak pisałem, gdybym nie oceniał wysoko szans na ich powodzenie to bym ich tutaj nie wpisywał ;)
Powodzenia !
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To i ja dodam coś od siebie...
Pargo over 12.5 ✅ (26pkt) @ 1.85 Betsafe
w serii rzucał 7, 13 i 23pkt, jednak ja zwróciłem uwagę na to, że więcej rzuca na własnej hali, zarówno jeśli chodzi o punkty jak i o oddane rzuty szczególnie z dystansu...
Lorbek under 8.5 ⛔ (9pkt:;/ ???? @ Betsson
im dalej w las, tym gorzej... w serii rzucał 12, 7 i 1pkt. 12pkt w 1.meczu to głównie zasługa skutecznosci (4/4 2pkt, 1/2 z linii i za 3pkt), w kolejnych meczach dużo słabsza skuteczność, a w ostatnim jakże imponujące 0/1 2pkt, 0/1 3pkt, 1/2 1pkt i bardzo krótki występ...
Typ Olo bardzo fajny, szczególnie ze względu na linię, u innych 1pkt-3pkt niższa...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panathinaikos-Barcelona
TYP: Barcelona
KURS: 1,90
Betsafe
Barcelona pod ścianą,ale myślę że pokażą jednak klasę. Bo że są drużyną złożoną z wybitnych graczy nikt nie wątpi. Jeśli dziś będzie wśród nich koncentracja,której w tym sezonie często im brakuje, to myślę że wygrają bez większych emocji. Jak napisał jeden z poprzedników-Diamantidis sam nie wygra tej rywalizacji dla Koniczynek.
Mam nadzieję,że będzie to piękne widowisko.Szkoda że w żadnej polskiej TV tego nie pokazują:;/::;/:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
J.Pargo over 12,5 pkt 1,80 7/10

Nie widze innego rozwiazania. Pargo w mega formie. Ostatni mecz 23, wczesniej 12 i 7. Wyjatkowo mu nie wyszedl ten pierwszy mecz. W TOP16:

9,16,21,16,19,6 - ostatni mecz o nic, pierwszy to wyjazdowa Barcelona. Po za tym same overy i naprawde ostatnie mecze rewelacyjne w jego wykonani.

http://www.youtube.com/watch?v=Vt8zumUdCe4
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm... poszła masówka na Pargo... a pytanie jak to się wszystko poukłada między Edisonem, Pargo a Blu na rozegraniu ? edison cały mecz nie pogra na 1 Pargo już szybciej zacznie obsługiwać przy swoich umiejętnościach penetracji Blu na dwójce przez co może być koło 12pts i sporo asyst. Wszystko zależy jak to poukłada Blatt. Ja już po 1.65 odpuszczam. Kręci mnie coraz bardziej po raz 3 na Cook over 7. Czy Navarro się przełamie na granicy 15 ? też bardzo ciekawe w najważniejszym meczu sezonu wszystkie oczy będą na niego zwrócone. Czy prawdziwy lider się podniesie !? oj i widzę jakoś Logana ponad 10pts ale to tak typ z d... :;/
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A nie dziwi Was ciagle ta linia na pare hiszpanska 140? Teraz Real ma wiecej luzu a Valencia nie zagra na poziomie 30 kilku procent za 2 więc mnie tu wychodzi jednak over jak w drugim meczu. Zreszta w 3 też był over wiec tylko pierwszy mecz ponizej.

Panata - Barca 1 2,0 1/10

Valencia Real over 141,5 2/10

Siena - Oly 2 1,85 1/10

no i Pargo. To tak na sucho dodajac do poprzedniego wpisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom