>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Euroliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Freeland (Malaga) over 12,5pkt 2/10 Fortuna 20:45 12 pkt ⛔
Buki w necie maja linie 13,5...
W Maladze od dluzszego czasu nie gra juz Jimenez.Dzis ma takze nie zagrac Archibald.Grek Printezis co narzeka na uraz ma dzis zagrac ale nie jest zdrowy na 100%.W takim przypadku ciezar zdobywania punktow ogranicza sie w druzynie hiszpanskiej a kto ma je zdobywac jak nie lider ekipy z Malagi...
Co do meczu 1.25 na PAO to gruba przesada.Wiadomo Ci musza Ci nie musza itp.
Pewnie dlatego buki tak zanizyly kursy w tym meczu.Gdyby to byla z 3 kolejka pewnie kurs na PAO wynosilby 1.6-1.7 a tak jest jaki jest...osobiscie poczekam na live i rozwoj wypadkow a po 1.25 tego nie ruszam.
GL
JC Navarro(Barcelona) under 17,5pkt 2/10 Toto-mix 20:45 ZWROT
W Betssonie widzialem 14,5...
Wystep Navarro pod znakiem zapytania.Jesli nie zagra bedzie zwrot.Spotkanie bez znaczenia na uklad tabeli.Barca 1m Slowency dzis maja ostatni mecz w rozgrywkach.Podejrzewam ze jesli JC zagra to nie bedzie to jakis dlugi epizod bo niby po co eksplatowac swojego lidera w meczu o prestiz?Lawka Barcy jest dluga wiec niech pograja zmiennicy a lider niech sobie odpoczywa...
GL
Lietuvos(+3,5)-Caja 1 1.71 4/10 Bet365 20:45 68-77 ⛔
Kursy ostro spadaja na Hiszpanow.Wg mnie faworytem tego meczu sa Litwini.
Klopoty nie opuszczaja baskijskiej ekipy.Pod znakiem zapytania stoi wystep Teletovica i Sowa.O ile absencje Sowa mozna przebolec o tyle w przypadku Teletovica byloby to bardzo powazne oslabienie.Podejrzewam ze jednak obaj zagraja ale nie beda przygotowani do gry w 100%.

Dzis typuje zwyciestwo Litwinow ktorych do zwyciestwa bedzie niosla fanatyczna publicznosc w liczbie ok.10000...a hc+3,5 to takie minimalne ubezpieczenie ze tak powiem ????
GL
Valencia-Fenerbahce Ulker under 148,5 1.61 2/10 Bet365 19:45 82-68 ⛔

Stawka meczu bardzo duza...bezposredni mecz o awans.Valencia po objeciu przez trenera Pesica to zupelnie inna ekipa.Pesic doskonale ustawil zespol co sie przelozylo na wyniki.Valencia na wlasnym parkiecie gra niesamowicie mocno w defensywie o czym przekonal sie Real w lidze rzucajac 52 punkty. W Turcji padl wynik 75-73 dla Fener.Dzis na parkiecie w Valencii spodziewam sie jeszcze wiekszej obrony z obu stron.Oczywiscie moze byc tak ze w koncowce gdy wynik bedzie na styku moze byc sporo fauli i rzutow wolnych przez co under moze nie wejsc ale jestem dobrej mysli dla tego typu i licze na defensywe Valencii...
GL
No to byl sobie tlusty czwartek ????
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Czekałem czekałem i tak jak przypuszczałem kurs na Caje spadł zaś na Litwinów juz wynosi 2,20. Miedzy obiema ekipami rozegra sie walka o awans do cwierwinałow.
Aktualny mistrz Hiszpani nie przekonuje mnie ani w lidze ani w Eurolidze. W Eurolidze juz zdarzyli przegrac u siebie nie tylko z dzisiejszym przeciwnikiem ale takze wczesniej Z naszym Prokomem i awans do 2 rundy nie przyszedl im tez tak łatwo. W lidze Caja na wyjazdach słabo spisuje sie juz nie chodzi nawet o kilku punktowe przegrane ale ostatnio dwa razy z silna Barcelona powyzej 20 punktami. Jak ogladam Caje to miewa straszne przestoje potrafi stracic 10pkt z rzedu jak i pozniej odrobic. Jednak czesciej im przychodzi te pierwsze. Dodatkowo tak jak wyzej osoby pisane Caja w nie najsilniejszym skladzie i do tego trudny teren gdzie podstawowowym sportem jest Koszykowka wiec kibice dzis dadza z siebie wszystko ale najwazniejsze bedzie zeby playerzy dali z siebie wszytko.
Kurs 2,20 wart jak najbardziej zagrania
Plus over 155 @ 1,9
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Caja się napędza jak idzie w ataku. Nie idzie, to przestój. Nie bronią, a jeszcze brak Teletovica jest prawdopodobny. Caja, to głównie dystans. Litwini nie odpuszczą łatwo tego meczu. Caja ani razu mi się nie podobała w tym sezonie, a kilka meczy ich oglądałem. Dystans i Dacia Logan - od tego zależy głównie jak zagra Caja.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Fatalnie trafia Panata przez własną głupote. Słaby mecz z Caja Laboral i kompletnie olanie spotkania z Lietuvosem w domu powodują, że wychodzą z drugiego miejsca i trafiają na FC Barcelone. Mam nadzieje, że Katalończycy zleją Panate chociaż ich nie znosze bo musi być jakaś nauczka dla Greków. Tylko o jakiej nauczce my mówimy jak rok temu było jeszcze gorzej? Jedno jest pewne, czas Obradovica się skończył i gdyby nie jego marka to już by dawno wyleciał bo to co ten pan wyrabia ostatnio to jest na poziomie Herkta w Zastalu.

Bardzo szkoda mi Lietuvosu. Może gdyby nie te kontuzje ale przy 17% za 3 punkty przy ich stylu gry to nie da się wygrać. No i życiowe spotkanie rozegrał Sam Emeterio - Eval 37. Dobra skuteczność i mnóstwo zbiórek.

Maccabi powinno wygrać bez problemów do zera. Może jedna przegrana się przytrafić ale generalnie to będzie mocniejszy spacerek. Barcelona podobnie chociaż siła Panathinaikosu jest duża tylko nie wykorzystana. Pireus podobnie powinien uporać się z Montepashi. Siena ma średni sezon, dużo wtop i raczej nie mają szans mimo, że Oly często gra kompletnie lekceważąc rywali ale tak nie będzie w każdym meczu więc raczej Grecy dalej.

Najciekawiej zapowiada się rywalizacja pomiędzy Pamesą Valencia a Realem. Faworytem są oczywiście Królewscy. Sporo lepszy skład ale obecna forma po stronie PE. Niedawno w lidze wygrała Valencia +7 i całkiem możliwe, że w tej rywalizacji zobaczymy 5 meczów. W Realu ciągle jakies klopoty zdrowotne a to formy brakuje u niektórych graczy. Myślę, że można zaryzykować 1/10 na awans Pamesy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


1,90 na Maccabi mnie zaskakuje i daje do myślenia. Może moja pierwsza ocena, że to będzie 3-1 dla drużyny z Tel Avivu jest błędna bo aż taka pomyłka unibetu raczej nie wchodzi w grę. Chociaż wszystko jest możliwe. Kurs na Pireus normalny, z Barcelona troche przesadzili bo ilość wpadek FCB jest duża porównując do poprzedniego sezonu. Real ma spore kłopoty i nie ma już Messiny, tu lepiej nie ryzykować bo Valencia ma sporą szanse na niespodzianke.

Bardzo mnie ciekawi Wasze zdanie odnośnio Maccabi. Ja narazie proponuje wziąc ich za 1,90 może spaść.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Gdyby to Maccabi miało przewagę parkietu, to 3-1 (a nawet 3-0) jak najbardziej... tak hmm... nie no nic się nie zmiania muszą wygrać jeden mecz na wyjeździe, bo u siebie w Nokia Arena rozjadą Baskonię dwa razy bezboleśnie.... Baskonia nie ma frontcourtu... w tamtym roku był Splitter, był Hermann, był przez jakiś czas Eliahu to jakoś to wyglądało... teraz ten zespół jest jak Magic bez Howarda.... czyli tylko trójkami mogą się uratować... u siebie może się uratują, ale w NOKIA Arena nie ma szans... 1.90 to big value jak dla mnie... dla porównania Barca z Panatą 1.25-3.75 :eek: Różnica między Barcą a Panatą nie jest wcale większa od tej między Maccabi a Cają (a może nawet mniejsza) a kurs widzimy... ja bym dał max 1.50-2.35
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wszystko sprowadza sie do tego zeby wygrać jeden wyjazd tylko, że Saski Baskonia ma w lidze dom 10-1 przegrana tylko z Realem a pokonana Barcelona a w Eurolidze te ostatnie mecze już dużo lepsze. Prawie wygrana w Atenach, ograli Lietuvos w meczu o wszystko. Niezle gra San Emeterio, forme złapał Logan. Teletovic bedzie zapewne zdrowy na ta rywalizację, super forma Marcelinio Huertasa. Ja nie zakladam w ogole scnariusza, ze Maccabi u siebie przegra wiec trzeba cos wygrac w Baskonii a to nie bedzie latwe, mimo wszystko 1,90 to troche duzo. Na pierwsze spotkanie w Hiszpanii buki dają nawet ponad 2 kurs. Ja na pewno sporobuje chociaz bez szalenstw ze stawką.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Caja Laboral-Maccabi MECZ NR 2
typ:Maccabi✅klasyczny dreszczowiec,z happy endem ????
Kurs:2,05
Wczoraj obejrzałem sobie ten meczyk i mam pewne wnioski,które skłaniają mnie do grania na gości. Hiszpanie zagrali według mnie najlepiej jak potrafią obecnie,wygrali głównie dzięki rzutom za trzy(13/26) i zbiórkom(31). Goście odpowiednio rzucili 3/17 za trzy i 17 zbiórek. A mimo tego w 4 kwarcie zbliżyli się na 6 pkt i tylko swojej niskiej skuteczności w rzutach z dystansu zawdzięczają porażkę. Myślę,że jutro obrona Maccabi poradzi sobie lepiej z &quot;trójkami&quot; gospodarzy. Dodatkową motywacją będzie fakt,że wygrana drużyny z Izraela sprawi iż w perspektywie 2 meczów u siebie,prawdopodobnie nie będą musieli wracać na 5 mecz do Baskonii.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było...więc teraz do rzeczy :
Zacznijmy od meczu
OLYMPIACOS - MONTEPASCHI SIENA --&gt; Nie sądzę że coś się może zdarzyć dwa razy. 9/46 za 2pts ; 3/15 za 3pts. Skuteczność 20% to i wynik taki. Co mnie przekonuje że nie będzie takiego blow out-u ? kilka czynników : rozprężenie po takim meczu, powrót po kontuzji Bo i Kaukenasa. Dobrym rozwiązaniem na ten mecz to 1st quarter handicap +3 na Sienę. Później może się zdarzyć wszystko. Na pewno mobilizacja będzie na początku.
REAL MADRID - POWER E. VALENCIA --&gt; tutaj gram na przekór wszystkiemu co tak naprawdę wiem o koszykówce bo granica jaką wystawili bukmacherzy jest dla mnie kobieca ;-) Over 139.5 points . Real ma bardzo dużą przewagę pod koszem co pokazuje w zbiórkach do tego słaba skuteczność za 3 w pierwszym meczu już nie powinna się powtórzyć. Po drugiej stronie motor napędowy Cook który może grać dosyć szybko piłką. Granica na pewno do połknięcia.
CAJA LABORAL - MACCABI ELECTRA --&gt; tutaj ciężko wyrokować. Może się wydarzyć wszystko jednak ja w takiej sytuacji nie kombinuję i gram kurs wyższy czyli Maccabi Tel Aviv. W pierwszym meczu powiedzmy że te trójki zakończyły sprawę. Blatt jest inteligentnym trenerem i myślę że ich teraz ciut lepiej ustawi. Sofo nic nie grał i mam nadzieję że się przebudzi, do tego poprawić skuteczność trójek i powinno być lepiej. Do tego w każdym z dzisiejszych meczy dochodzi zmęczenie. To też jest argument do wszystkich zespołów. Kto lepiej rozłożył siły ? ja liczę że tutaj plus dla Izraelczyków.
REGAL BARCELONA - PANATHINAIKOS --&gt; tutaj widzę HC -7,5 na gospodarzy. Pierwszy mecz miodzio. Naprawdę aż miło było popatrzeć ile nam jeszcze brakuje do najlepszych. Teraz drugi mecz... I znów dream team przeciwko Diamentidisowi i Nicholasowi. Oczywiście nie mówię że tam nie ma kto grać ale po 48h już może nie być tak różowo jak na pełnych obrotach. Bardzo długa ławka to plus Barcy. Co mnie jeszcze zaskoczyło to ilość rzutów za 2 oddanych tj. 30 ! Bardzo mało ale przy skuteczności 50% daje to rezultat. Myślę że może to nie będzie tak otwarty i szybki mecz jak ten pierwszy dlatego odpuszczam granie U/O na granicy 146,5pts.
Więc kupon na dziś :
Caja Laboral Baskonia - Maccabi Tel Aviv
Olympiakos CFP - Montepaschi Siena 1st quarter handicap 2 (+3.0)
Real Madrid - Pamesa Valencia Over 139.5
Barcelona - Panathinaikos Handicap 1 (-7.5)
Odds 14.39 GL
A to na poszczególnych zawodników :
N.Zisis(Siena) Over 8
O.Cook(Valencia) Over 6.5
D.Diamantidis(Panathinaikos) Over 11.5
Edit na gorąco : Mam nadzieję że Diamantidis się obudzi bo tak naprawdę oprócz asyst to kaszana. 2pts...brakuje 10 co nie jest niewykonalne przez drugą połowę. Co do pierwszego zestawienia. Siena izi tak jak sądziłem że będzie zlekceważenie. Barca kontroluje odjeżdża i zaczyna się bawić. Ciekawie się to zapowiada w drugiej. Maccabi 1-7 zaczęli 4kwartę i myślę że to już po meczu...a szkoda bo pięknie dogonili. Real 59-59 w 32min...myślę że skończy się overem. Reasumując rozumowanie dobre...a jak znam życie nie siądzie po jednym z każdego zestawienia ???? POWODZENIA ŻYCZĘ DALEJ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Euroliga Mężczyzn Koszykówka
Olympiacos Pireus - Montepaschi Siena
Typ: Olympiacos Pireus -13.5pkt
Kurs: 2.60
Buk: Bet365
Dzisiaj zaplanowane są 2 mecze ćwierćfinałowe Euroligi meżczyzn, po pierwszej serii zadowoleni mogą być wszystkie ekipy które grały u Siebie bowiem wszystkie 4 mecze zakończyły się zwycięstwem gospodarzy. Do historycznego meczu doszło w Pireusie gdzie miejscowy Olympiakos rozgromił, najwyżej w historia Euroligi na tym poziomie Montepaschi Siena z Włoch aż 89-41. Dzisiaj bukmacherzy znowu troszkę przesadzili z linią bo myślę że Olympiakos może nie powtórzy tego wyczynu ale spokojnie wygra około 20pkt. W pierwszym meczu dwa dni temu działy się rzeczy nie bywałe, Olympiakos jeden z głównych faworytów do triumfu w Eurolidze nokautował Siene od początku. Po pierwszej kwarcie prowadził 24-4, drugą kwartę wygrali również bardzo bardzo wysoko bo 23-5. Do przerwy było już po meczu a przewaga gospodarzy wynosiła aż 38pkt. Ostatnie dwie kwarty Olympiakos zagrał na luzie a powiększył przewagę do 48pkt co jest na pewno historycznym wyczynem. Powiem szczerze że spodziewałem się wysokiego zwycięstwa Olympiakosu ale nie takiego. Siena w tym sezonie gra gorzej niż w poprzednim kiedy to była w Final Four. Widac to także po wynikach w lidze, mimo tego że są zdecydowanie liderami ale sezon temu gromili każdego w tym było kilka wyrównanych spotkań. Olympiakos w lidze gra świetnie i jak już od kilku lat tak i w tym o mistrzostwo Grecji powalczy z Panathinaikosem. Teraz grają drugi mecz ćwierćfinałowy, bardzo wazny chcąc nie chcąc dla nich, gra toczy się do 3 zwyciestw a dwa następne będą we Włoszech wiec będzie trudniej. Koszykarze z Pireusu wiedzą że ten mecz trzeba wygrać i wtedy w Sienie nic nie będą musieli a nawet w przypadku dwóch porażek na parkiecie Montepaschi zagrają u Siebie decydujący mecz. Ja uważam że rozmiar i zwyciestwo w tym meczu zależy od Olympiakosu, nie wierzę by w grze Sieny się coś nagle zmienilo w dwa dni a jeśli Pireus będzie dalej tak zmotywowany to powinien wygrac bez najmniejszych problemów.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jak Caja robi 50% za trzy a jednocześnie Maccabi ma chyba 3/17 no to cięzko jest wygrać mecz. Mimo wszystko tylko -6 chociaż w trakcie meczu było długo ponad 10. Wyszedł mecz Hiszpanom zdecydowanie, dziś takiej skuteczności nie powtórzą a Maccabi zrobi bilans 1-1. Jesli scenariusz będzie inny i jakims cudem te 2-0 dla Baskonii to i tak uważam, że jeszcze Maccabi może awansować. W domu win i ostatni mecz to już będzie wojna. Blatt wie o co gra, jak nie idą trójki to trzeba będzie grac pod kosz, tam jest na pewno przewaga Izraela.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja dzisiaj na pewno zagram tym razem +11 dla Sieny. Nie chce mis ie wierzyc, ze Olympiakos znowu rozniesie Siene czy tam wygra kilkunastoma punktami. Ten mecz musi byc bardziej wyrownany, oczywiscie nie widze raczej szans dla Sieny na wygrana ale mysle, ze teraz utrzymają blizszy dystans do gospodarzy.

Też kusi zagranie na Maccabi.Po wygranej Caja Laboral buki obnizyły kursy na graczy z kraju Basków i to dobra informacja bo wiecej mozna na Maccabi zarobic.Dzisiaj na pewno przcisna i zechcą wygrac za wszelką cene bo jak nie to będa juz pod scianą.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Więc kupon na dziś :

Caja Laboral Baskonia - Maccabi Tel Aviv ✅
Olympiakos CFP - Montepaschi Siena 1st quarter handicap 2 (+3.0) ✅
Real Madrid - Pamesa Valencia Over 139.5 ✅
Barcelona - Panathinaikos Handicap 1 (-7.5) ⛔ Gdyby trzecia kwarta skończyła się bez dachu Juana to byłby miodzio i wielki come back a tak kicha :razz:

Odds 14.39 GL

A to na poszczególnych zawodników : ✅✅

N.Zisis(Siena) Over 8 ✅
O.Cook(Valencia) Over 6.5 ✅
D.Diamantidis(Panathinaikos) Over 11.5 ✅
Edit na gorąco : to co wyrabiają sędziowie w Barcelonie to głowa mała... dach dla Juana i z +6 zrobiło się +1 w ciągu 15sekund ???? niesamowite. Faulowany kilka razy przy nacisku nie tylko on. Psychoza. Myślę że nie tylko ja to widzę w tym meczu. Nie ważne jak się to zakończy niesmak pozostanie. Ale atmosfera w końcu taka jaka powinna być :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Siena nie powiem - dziś mnie zdziwiła. Spodziewałem się, że nie będzie znów takiego pogromu, ale że wygra i to aż tak wyraźnie to jestem zdziwiony. Rehabilitacja za 1wszy mecz w 100%.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Czy to będzie spam czy może jako dyskusja...

Jeżeli ktoś oglądał ostatnią akcję z Barcelony może mi powiedzieć co to było zagrane ? 14 sekund na zegarze , wynik -2, posiadać piłkę, móc spokojnie zagrać do lorbecka lub wjechać pod kosz .....a tu takie coś... do tego jeszcze zrobił to Jaka który moim zdaniem jest idealnym powiązaniem strzelca z playmakerem. Niesamowite jak można postawić wszystko na jedną kartę. To nadaje się dla psychologa.

JAKA nigdy tobie tego nie zapomnę ????

Dawczan wcześniej wiedział, a teraz się przyznam. zagrałem czysty X przed meczem. Życie, było blisko.

ah i najciekawsze :cool: 2 dni temu wygrywali gospodarze na 4 spotkania dziś jest całkowicie odwrotnie i 4 razy zwyciężyli goście. W każdej serii 1-1. I co teraz ?

w 4 przypadkach mam mieszane uczucia i jedno jest dla mnie chyba oczywiste, jednakże....chciałbym poznać wasze opinie najpierw....
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Dzisiejsze mecze przedziwne. Euroliga przyzwyczaiła do niespodzianek ale znów dziś zaskoczenie, mimo, że po tylu latach gry już nic nie powinno zaskakiwać.

Oglądałam mecz Baskonii z Maccabi bo to interesowało mnie najbardziej ze względu na granie. Niesamowita końcówka, przyznam szczerze, że nie wierzyłam przy stanie 75:68. Caja znów zagrała na 50% za trzy - dla mnie to w dużej mierze fart bo nie da się treningowo wypracować trójek co mecz na tym poziomie. Dziwi mnie postawa sędziów w tym meczu. Sofo 5 fauli, Pniny uderzony też niby fauluje, praktycznie każde lekkie dotknięcie gracza z Hiszpanii to gwizdek. Sofo pod koszem atakowany ostro nie ma faulu, Perkins na koniec 2 kwarty faulowany dwa razy w jednej akcji sędzia nic nie widzi. Tego było mnóstwo.

Maccabi zagrało bardzo inteligentnie taktycznie czyli same rzuty za 2 plus niesamowity dziś Blu z dystansu. O to chodziło chociaż niektóre zagrania pod zmęczonego Sofo bez sensu. Koleś ledwo biega a tu piłka leci jak do obrotowego w ręcznej. Martwi obrona, prawie 50 punktów do połowy i trochę taka stojąca gra z tyłu to mi przypomina Boston z niektórych meczów.

Grunt, że wygrali a teraz starczy wygrać u siebie i oprócz dzisiejszego 2,11 wejdzie też 1,90 na awans Maccabi. To cieszy.

Siena - Olympiakos to nie chce mi się pisać nawet. Pierwszy mecz absurdalny a drugi ... absurdalny ale w drugą stronę. Pireus znów lekceważy rywala i nie potrafi już gonić w trakcie meczu. Siena dziwna. Malik punktowym liderem. Nic z tego nie rozumiem naprawdę. Wydaje mi się, że Oly grające na 100% wyeliminuje Włochów. Zawsze jak jest mecz o coś to grają lepiej. Ten mecz też był o coś ale mieli powód do relaksu po pierwszym meczu. Wiadomo, że to podejście wręcz amatorskie ale każdy kibic kosza zna Oly i wie jak to działa.

Real - Valencia i Barcelona - PAO wszystkie rezultaty możliwe dalej. Real, mimo porażki dziś, wcale nie musi przegrać obu meczów wyjazdowych. Raczej dojdzie do piątego, decydującego spotkania. Valencia może nie wytrzymać presji. Panathinaikos to w tym sezonie zjawisko. Przegrywają z Wilnem ważny mecz, tracą pierwsze miejsce na rzecz Baskonii a teraz ogrywają Barcelone. Pierwszy mecz też dobry w wykonaniu Greków. Jak przypomnę sobie pojedynek z Olimpija, Lietuvosem czy Baskonią w grupach to nic z tego nie rozumiem. Diamantidis gra niesamowicie, bardzo inteligentny gracz. Nie widze w ogóle drużyny z Aten bez niego w tej rywalizacji.

Moje prognozy po dwóch meczach:

Maccabi - Caja Laboral 3-1

Panathinaikos - Barcelona 2-3

Valencia - Real Madryt 2-3

Olympiakos Pireus - Siena 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
samin1 524

samin1

Użytkownik
Dzisiejsze mecze przedziwne. Euroliga przyzwyczaiła do niespodzianek ale znów dziś zaskoczenie, mimo, że po tylu latach gry już nic nie powinno zaskakiwać.
O niespodziankach nie ma mowy na tym poziomie już. Wszystko zależy od dnia i tego jak się czuje poszczególny zawodnik który robi różnicę (patrz Cook) jak i wiele innych przykładów. Niespodzianki to zdarzają się kiedy sezon nie w pełni. Tutaj przy tych zespołach rywalizacji będziemy w końcu oglądać długie rywalizacje.

Ciekawostka może być taka że teraz wszystkie zespoły grające w 8 odpuszczą ligę tj. odpoczną (weekend tuż tuż). Kolejne mecze we wtorek i tak :

Olympiacos vs. Montepaschi - odpuszczam granie zwycięzcy Olympiakosu. Wszystko będzie zależało czy BO będzie grał. Grecy mają mocno przewietrzony skład i też wszystko zależy kto się wykuruje. Tutaj już mieliśmy przykład nieprzewidywalności. Powinni wrócić do Pireusu choć o tym zadecyduje moim zdaniem wtorkowy mecz.

Real Madrid vs. Power Elec. - tutaj moim zdaniem upatruję &quot;niespodziankę&quot; w postaci odpadnięcia królewskich. A co mnie do tego skłania ? Ławka trenerska. Pesic tutaj robi zdecydowaną różnicę.

Regal FCB vs. Panathinaikos - nie chciałbym aby Barca odpadła bo mają naprawdę fajną pakę ale jak obejrzałem Panatę i to co z nich zrobił Obradovic to palce lizać. Diamantidis w niesamowitej formie. Wczoraj Sato zrobił różnicę. Będzie ciekawie liczę jednak na powrót lub nawet 2 zwycięstwa Barcy. Zobaczymy... v

Caja Laboral vs. Maccabi E. - tutaj bym upatrywał przewag w rotacji. Caja postawi wszystko na jedną kartę w pierwszym meczy gdyż mogą nie wytrzymać kondycyjnie przy tak okrojonym graniu w &quot;5&quot; pięć meczy w ciągu tygodnia.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Siena - Pireus 2 2,0 5/10

Siena - Pireus awans: Pireus 1,72 7/10

Nie wierze w przebudzenie Sieny. Nie widze zadnych argumentow po za hala aby oni to wygrali i przeszli z 3-1 a na pewno ewentualnego 5 meczu w Grecji nie wygraja. Pireus lepszy pod kazdym wzglem tylko nie rozumiem tych dziwnych przestojow w grze. Np. mecz z Ulkerem i Siena ostatni. Cos czuje, ze to sie moze nawet skonczyc w Sienie. Teraz nagle Wlosi faworytami a kilka dni temu Grecy byli po 1,20? To jest bez sensu.
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
✅Valencia - Real - bardzo prawdopodobne nawet zwycięstwo Realu...w tipsport +3✅ na handi real mysle do pobrania, poza tym ciekawy do zagrania także - 155 pkt✅ Żydków z Caja...a raczej na pewno Caja dzis malutko narzuca, musi się wreszcie skończyc skutecznosc za 3 na posiomie 50%, czyli do pobrania tez under na Caja 73,5✅, to tyle jakie wasze propozycje?
Hehe wszystko na plus...to wygrywanie sie staje juz nudne...coś za długo ta seria trwa:razz:
 
L 147

luminat

Użytkownik
a valencia - real over jakies sugestie i
maccabi - caja handi (0-7) - 2
Jak chcesz over, to zastanów sie Panata i Barceloną, bo w meczu Valencia - Real na 80% bedzie under. Valencia nie nalezy do drużyn która lubi czesto rzucac duzo pkt.
Panathinacos należy to ofensywnych drużyn, a barca rzuca malo z cieniasami gra na minimum a z mocnymi ekipami gra bardziej ofensywnie.
Dzisiaj typuje zwyciestwo Barcelony na wyjezdzie, odwrotnie niz 5 dni temu gdy grałem na Panathinacos z handi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom