>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Koszykówka, Euroliga, 20:00
Maccabi Tel Aviv - Lottomatica Rzym
Typ: H(0:14,5) 1
Kurs: 1.90
Tobet

Druga kolejka spotkań TOP16 Euroligi. Wybrałem na dzisiaj bardzo ważne spotkanie pomiędzy Maccabi Tel Aviv a Lottomaticą Rzym, czyli zespołami, które zanotowały porażki w pierwszy spotkaniach tej fazy. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami w tym spotkaniu, awansowali do TOP16 z świetnym bilansem 9:1, przegrali tylko w pierwszym meczu na wyjeździe z Hiszpańskim zespołem Caja Laboral, potem była seria 9 zwycięstw z rzędu. Drugą fazę znów rozpoczęli od porażki wyjazdowej z innym Hiszpańskim zespołem, tym razem Barceloną 71:81. Nie było to złe spotkanie w ich wykonaniu, ale czegoś zabrakło, słabiej niż zwykle zagrał Eidson, widać też było różnicę w rzutach 3-punktowych pomiędzy tymi ekipami, ale coo by nie mówić Barcelona u siebie, to bardzo mocny rywal, świetnie zagrał Navarro, którego punkty zaważyły o zwycięstwie Blaugrany. Patrząc jednak z perspektywy Maccabi nic wielkiego się nie wydarzyło, akurat trafili na najtrudniejszy mecz w pierwszej kolejce, przegrali, cóż trzeba grać dalej, teraz zagrają u siebie i to z dużo słabszym rywalem. Lottomatica do TOP16 dostała się z bilansem 5-5, patrząc na potencjał drużyn w tej grupie trafili w pierwszej kolejce wydawałoby się na najłatwiejszego rywala i to u siebie, jednak przegrali na własne życzenie (prowadzili 5 punktami na niewiele ponad minutę przed końcem spotkania) z Olimpiją LJubljana 63:64. Jeśli chcieli powalczyć o wyjście z grupy musieli tamto spotkanie wygrać... niestety dla nich dali sobie wydrzeć zwycięstwo, nie popisał się Washington. Maccabi to oczywiście lider w swojej słabej lidze, a Lottomatica choć grająca w dużo lepszej lidze Włoskiej to jednak jest dopiero na 11 miejscu z marnym bilansem 7 zwycięstw i 9 porażek, jakoś nie przekonują mnie, w zespole tym dochodzi jeszcze sprawa wielu kontuzji. Dla mnie bez dwóch zdań faworyt jest jeden w tym meczu, na pewno panuje pełna mobilizacja w szeregach gospodarzy, nie ma żadnych przesłanek ku temu by Lottomatica mogła powalczyć, liczę na wysokie zwycięstwo gospodarzy.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Kusi mnie zagrać handicap na Panathinaikos. Zagrają dziś w najmocniejszym składzie przeciwko osłabionej Maladze w której &quot;podobno&quot; zagrają bez Roberta Archibalda i Urosa Tripkovicia a obaj są ważnymi zawodnikami swojej ekipy, pierwszy byłby odpowiedzią na Batiste. Do tego do składu gospodarzy wraca Sato. Ogólnie kadrowo Panata wygląda o niebo lepiej i zarówno pierwsza piątka i przede wszystkim ławka rezerwowych. Pokonali Lietuvos na wyjeździe 21 punktami, a wydaje mi się że Litewska drużyna jest groźniejsza u siebie niż Malaga na wyjeździe. Handicap wysoki ale Panathinaikos u siebie potrafi rozwalić takie ekipy jak Malaga spokojnie 20-30 punktami i pewnie Panathinaikos rzuca ok. 90 pkt a Unicaja nie wychodzi z 70. Czekam na opinie jakieś.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ja sobie dzisiaj odpuszczę granie na konkretne drużyny, bo jedynym kursem wartym uwagi jest 1.32 na Barcę, ale nie ma czego dodać do tego więc dupa.
Co do samej Lublany, śledzę dość uważnie ten zespoł i ostatnie tygodnie to jednak równia pochyła... Sam Zdovc mówi, że grają źle, nie tak jak w pierwszej częsci sezonu. Oczywiście dzisiaj może się to odmienić, ale to taki argument abstrakcyjny, w który ja nie wierzę, bo Barca gra swoje i pewnie kroczy do TOP 8. Co do publiki w stolicy Słowenii, to wiadomo, sprzedali 25K biletów na TOP 16 w 30 minut (dane z pamięci mogą być niedokładne, jakoś tak to wyglądało), no ale sama publika im meczu nie wygra. Już wczoraj miał jeden team wygrać, bo ma super publikę i okazało się, że czysto koszykarsko odstawał od rywala zdecydowanie.
Wydaje się też, że Ulker powinien mieć po tej kolejce 2-0. Tylko 1.24 to dupa nie kurs. Ja za to w tym meczu wypatrzyłem taki typ:
Tomas over 9.5 pkt
Marko poprowadził bardzo dobrą grą w Pireusie Fener, potem z Banvitem w lidze dostał mało minut... wyraźnie Spahija go na dzisiaj oszczędzał, tak więc to on obok Ukicia będzie dzisiaj zapewne armatą nr 1 i 10 pkt to może nawet być w 1 połowie.
W Tel Awiwie wydaje się, że będzie blow. Maccabi umie rozbijać słabszych rywali (like Prokom). Tylko ja nigdy takich wysokich handicapów nie ruszam, bo nawet jeśli będą prowadzili 25 pkt przed ostatnią kwartą mogą się rozluźnić i przewaga stopnieje...
Za to kolejny pomysł na zawodnika: Doron Perkins over 10.5 pkt.
Jeśli wszystkie nasze przewidywania się spełnią, to Maccabi skończy mecz w przedziale 80-100 pkt... ktoś te punkty musi wrzucić, tym bardziej, że przy pewnym prowadzeniu Maccabi zaczyna grać bardzo wesoły basket, a Perkins jest jednym z najefektowniejszych zawodników i myślę, że 11 pkt to on dzisiaj sobie rzuci ????
Meczu Panaty bym nie ruszał. Też teoretycznie powinni rozbić Malagę... ja tu bym widział jakiś over/under na drużynę, ale tego betsafe nie ma.
Ot to by bylo na tyle pozdro ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
ja sobie dzisiaj strzelam taki AKO

Panathinaikos-Unicaja 1/2 1 1,2
Olimpia-Barca 2 1,35
Maccabi-Lottomatica hc -7,5 1/2 1,85

Meczu Ulker-Pamesa boje sie najbardziej bo goscia są bardzo nieobliczalni(patrz chocby wygrana z Panata w rundzie zasadniczej) a przeciez od jakiegoś miesiąca albo i wiecej prezentują sie bardzo dobrze. W samej lidze jedna porazka od bardzo dawna a przeciez ACB to najsilniejsza zdecydowanie liga
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Temat się ruszył więc i jak dołożę swoje trzy grosze :

Maccabi - Lotomatica Roma --&gt; tutaj 1.06 to tylko za bardzo grubą stawkę ale kurs moim zdaniem bez ryzyka. Co do hc -16 to ja aż tak tego nie widzę. Maccabi jak osiągnie przewagę to skończyć się może na około 15 nie więcej... over 85 pts na Maccabi też moim zdaniem za duża granica. Reasumując ten mecz opuszczam szerokim łukiem bo nic nie widzę...

Panathinaikos - Unicaja - tutaj widzę over 150,5 i chyba masakrę Unicaji choć już powoli widać postępy w ich grze. Ciekawie też wygląda J.Freeland i jego over 12,5 pts bo kto ma trzymać wynik jak nie on ?

Olimpija - Barcelona - tutaj dla mnie HC 6,5 na korzyść Barcelony. Trener gospodarzy wypowiada się o zmęczeniu (jakieś to dziwne). Kolejny argument na zwycięstwo przyjezdnych to seria zwycięstwo w nowej hali Unionu. Dla mnie 2 + HC...może grubiej samo 2... zastanowię się.

Ulker - Valencia - dla mnie over 147,5 i nie umiem wytłumaczyć dlaczego... tak to widziałem od rana.

Analizy do d...bo tak naprawdę wczoraj widziałem wszystko a dziś to sam już nie wiem....

Maccabi Electra + Panathinaikos + FC Barcelona = kurs:1.45
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Czy ktoś z was zastanawiał sie już mniej wiecej kto ma po tych meczach największe szanse na wygraną tej edycji?Zwróćcie na kilka pozycji i kursy jakie oferuje Sportingbet

Dalszych miejsc nie ujmuje bo ekipy typu Ljubljana,Valencia czy Partizan nie mają żadnych szans na walke o czołowe lokaty w moim odczuciu.
Z tej dziewiątki stawiam zdecydowanie na dwie ekipy:Barca i Maccabi.Ba,na początku byłem wręcz pewny że Barca która jako jeden z nielicznych klubów przetrwał okno transferowe w prawie niezmienionym składzie kolejny raz nie będzie miała rywali.A tymczasem widze już to od jakiegoś czasu,że wyrasta nam nowa tfu nowa to głupio powiedziane budzi sie nam potęga Maccabi.Ta ekipa prezentuje sie wręcz znakomicie,siła pod koszem,team spirit,coach którego osobiście bardzo cenie i który okazał sie zbawieniem dla tej ekipy po fatalnym poprzednim sezonie.Ta ekipa jest tak zajebiście świeża że odrazu przypominają mi sie czasy kiedy Maccabi z Parkerem dominowało i chciało sie ich oglądać.Kto jest w stanie im zagrozić? myśle,że przebudowane dwie greckie perły nie ugrają nic w tej edycji.Siena skreślam na wstępie,o Turcji nawet nie wspomne.Caja za jakiś czas może stracić coacha,prezentuja sie katastrofalnie.Real?no way... zostaje barca która w moim mniemaniu jest w tym roku jak najbardziej do ogrania.
Maccabi 12.00
Złoty typ ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Z druzyn ktore maja realne szanse na wygrana to tylko kurs na Maccabi wyglada bardzo fajnie i tutaj sie zgadzam z kolega powyzej. Zydki 12 a Panata 5,50? Chaotyczny Real 8,5? Malo pewna Barcelona 2,30?!

Ja mysle, ze szanse ma wieksza Panata niz Pireus i ich nie skreslam. Za to skreslam odrazu Pireus i Krolewskich. Ciekawe co jeszcze pokaze EFes bo na razie bez formy jest Wisniewski i w zasadzie wszyscy Amerykanie a jak odpala to kto wie.

Barca mimo wszystko, Panata i Maccabi to moi faworyci.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Tak przyglądam się tym kursom na wygranie Euroligi i powiem szczerze że nie widzę oprócz Barcelony zespołu na finał. Jeszcze za dużo czasu. Skreśliliście Olympiakos a on wczoraj w cugach pokonał Valencię po ładnym meczu bez głupich rzutów Teodosica. Realu też tak do końca bym nie przekreślał. Tak naprawdę o szansach poszczególnych zespołów będziemy mogli dyskutować za jakiś czas a nie teraz. Wszystko będzie zależeć z jaką formą wpadną w najważniejszą część imprezy. Z tego grona moim zdaniem odpadają z kalkulacji Ulker i Siena.

Reszta, każdy z każdy może wygrać a wszystko będzie decydowało się w dniu meczu.

Moim zdaniem Barcelona powinna wygrać finał a będzie on albo z Maccabi albo z Olimpiakosem.

a co do dzisiejszych meczy :

Maccabi Tel Aviv - Olimpija Ljubljana - tutaj na siłę bym szukał underdoga w postaci HC +3 na Olimpiję w pierwszej kwarcie. Jeżeli nie przestraszą się to mogą przynajmniej dotrzymać kroku. HC -13 na Maccabi realne, jednakże na kolejny blowout bym aż tak nie liczył.

Caja Laboral Baskonia - Panathinaikos - tutaj gram na Caję. Czemu ? bo zachęca mnie do tego kurs 2.25. Wyrównane ekipy. Kamakoglu (?) wypada z rotacji przez co Panata ciut słabsza. Deska podobna. Ciężko mówić o argumentach bo po każdej ze stron można powiedzieć że są mocni. Moim zdaniem forma, własny parkiet, nieszczęśliwa porażka i sytuacja w tabeli gdzie Caja musi a Panata może skłania mnie do postawienia na gospodarzy.

Unicaja Malaga - Lietuvos Rytas - tutaj nie widzę kolejnej niespodzianki i kurs 1.25 jak najbardziej do grania. Unicaja w pełnym składzie będzie walczyć do końca o pierwsze zwycięstwo. Myślę że na spokojnie podołają. Co się tyczy HC -7,5 to już gorzej bo wynik może oscylować w takich granicach i wszystko będzie zależało z jakim wynikiem zespoły wejdą w decydujące ostatnie 3minuty.

Partizan Belgrade - Montepaschi Siena - tutaj jak dla mnie no bet, choć przychylałbym się w stronę Partizanu. Podobał mi się Gist - sporo wniósł. Siena pokazała już jak można przegrać wygrany mecz. Brak Bo zbyt odczuwalny. Tutaj może bym przykładam się do overa 141,5.

Real Madrid - Efes Pilsen - a tutaj też tak naprawdę nie wiadomo który klubik mocniejszy. Buki faworyzują Real ale czy na pewno aż tak są lepsi od Efesu ? ja śmiem wątpić choć przewagę pod koszem mają sporą. Tutaj może też bym coś kombinował over 143,5

Barcelona - Lottomatica Roma - a tutaj taki mały specjal ???? over 36,5 pts na pierwszą kwartę. Barcelona może mocno zacząć Roma może też jeszcze powalczyć w pierwszej kwarcie i dlatego taki mój typ. HC - 20 za duże jak dla mnie.

jak widzicie te under/over ? co do czystych 12 to nie musimy dyskutować :cool: Nie przekonacie mnie ... hehe
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wczoraj bardzo ciekawe mecze, interesowal mnie handicap na Zalgiris ale nie zdazylam tu nic wpisac z kosza wiec nie ma sensu po meczu wypisywac co sie gralo. Ulker ma problemy coraz wieksze, w skladzie sporo luk i na moje oko to musza zaczac przegrywac. Szczegolnie po za wlasna hala. Gdyby nie glupota Oly to w ogole by taki temat nie istnial zabardzo.

Maccabi Tel Aviv - Olimpija Ljubljana - handi na styk, na gospodarzy kurs 1,08 wiec mozna smialo sobie odpuscic.

Caja Laboral Baskonia - Panathinaikos - smieszy mnie postawa TAU. Kiedys jeden z moich ulubionych klubow, dzis niewiele z tego zostalo a nie mozna zyc przeszloscia. Wtopa z Lietuvosem na wlasne zyczenie pogrzebala szanse bo Panaty to oni nie przescigna z taka gra. Spodziewam sie zacietego meczu, wygra raczej Panathinaikos ale to strasznie loteryjne, nie ma sensu grac.

Unicaja Malaga - Lietuvos Rytas - Malaga w tym sezonie dziwna. Sam sklad niezly ale fatalnie zbudowany. Niepotrzebnie puscili Cooka, ktory gwarantowal im spokoj na rozegraniu. Ciagle jakies urazy, dziwne minusowe runy, wysokie wtopy. Bardzo lubie Unicaje ale nawet za 1,4 bym tego nie dala. Handi na gosci lub no bet. Rozmawialam z kolega fanem Lietuvosu przed meczem z Baskonia i nikt tak naprawde nie wierzyl w sukces. Zespol po zmianach troche rozbity ale pokazali z TAU ze grac potrafia. Gorzej ze tam polowa graczy nieobliczalna i bog jeden wie co akurat dzis zagraja. Na pewno nie Unicaja za 1,25

Partizan Belgrade - Montepaschi Siena - dla mnie Siena mocniejsza ale bez Bo to jakos dziwnie wszystko wyglada. Plus 19 z Realem i przegrana, w lidze duzo zacietych meczow, to zdecydowanie jest inna Siena niz w poprzednich latach a pamietacie wszyscy, ze zawsze i tak mieli problemy w Eurolidze w pozniejszej fazie. Nawet bez McCalebba oni sa lepsi niz Partizan ale z nimi sie cholernie ciezko gra na wyjezdzie. No bet.

Real Madrid - Efes Pilsen - moim zdaniem wygra Real. Mimo tego calego chaosu, przestojow w grze to Real jest troche mocniejszy. Efes duzo traci na wyjazdach, przecietna forma Amerykanow w tym zespole i pamietam ze ogladajac mecz z Partizanem przyszlo mi do glowy, ze jednak warto zagrac przeciw nim a jeszcze z Realem away to juz w ogole. Martwi troche postawa Krolewskich w niektorych meczach lub czesciach meczow. Siena przegrala wygrany mecz ale jesli Efes odjedzie na 15 to na pewno nie odda. Chyba Real do tego jednak nie dopusci. No ale to nie jest mecz na 1,25 wiec sama nie wiem.

Barcelona - Lottomatica Roma - ja tam Romy nie skreslam na wstepie bo moga powalczyc tylko w fazie top16 to juz nie bardzo niektore zespoly maja o co grac, raczej no bet wiadomo jakie sa kursy na gospodarzy, dokladnie 1,01.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Barca-Roma hc+19 Roma 1,9

Mysle, ze Barca nie wygra tego spotkania +19 punktami. Ostatnio Barca gra tak aby wygrac bez szaleństw. Szczegolnie odpuszczaja drugie połowy. ROma tez nie ebdzie chciala doznac drugiego upokorzenia po demolce w Tel Avivie. Wydaje mi sie, ze Barca wygra to spotkanie 10-15pkt ale w 20 i wiecej jakos nie chce mi sie wierzyc.


Maccabi-Olimpia hc-6,5 1/2 1,8

Gospodarze to specjalisci od lania teoretycznie słabszyc h rywali. Ciezko policzyc ile razy w tym sezonie niemiłosiernie sprali juz slabszych rywali szczegolnie u siebie. Jezeli Maccabi chce zachowac marzenia o 1miejscu to musi wysoko wygrywac swoje spotkania liczyc na cud czyli wysokie pokonanie Barcy u siebie w czwartej kolejce bo z gory mozna zalozyc, ze obie ekipy bedą miec komplet wygranych z Romą oraz Ljubljaną. Przesledzilem sporo wynikow Maccabi w tym sezonie i widac, ze szczegolnie dokłądają rywalom w pierwszej polowie wiec wybieram hc do przerwy.


Real-Efes hc+8 Efes 1,9

Dla mnie to chyba najlepszy wybór na dzisiaj. Potencjał obu ekip jest podobny(Real lepszy pod koszem i troche szerszy skład). Moim zdaniem buki przesadzily na dzisiaj z tym gloryfkowaniem Realu. Nie chce mi sie wierzyc, ze Efes przegra to spotkanie 9 i wiecej punktami. Dla mnie pewniejszy typ niz dwa powyzej nawet.


Reszty spotkan nie ruszam bo totalna loteria
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Caja LAboral-Panathinaikos
typ: -8.5 pkt Panathinaikos
3.40
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu fazy top16 euroligi Caja LAboral na wlasnym parkiecie zagra z Greckim zespolem popularnych koniczynek Panathinaikosem Ateny. Grecy po dwoch rozegranych jak do tej pory kolejkach w grupie E pewnie prowadza z kompletem dwoch zwyciestw. Caja Laboral jak do tej pory natomiast jedno spotkanie wygral jedno przegral. Wielka niespodzianka zakonczyl sie ostatni mecz z udzialem hiszpanskiej druzyny w eurolidze . Na wlasnym parkiecie ulegla ona zespolowi Lietuvos Rytas Wilno 86-89. Tymczasem druzyna Panathinaikosu pokonala na wyjezdzie Lietuvos roznica az 21 punktow! Rowniez w pojedynku z innym hiszpanskim teamem Unicaja Malaga Panatha nie miala wiekszych problemow gdyz pokonala ich u siebie roznica 26 oczek! Widac, ze Grecy wyraznie dominuja w tej grupie. Jesli chca zapewnic sobie awans i nieco odpuscic ostatnie spotkania w grupie powinni dzis przywiezc zwyciestwo z hiszpanii. A , ze jest to mozliwe pokazal ostatni mecz w eurolidze czy chocby wyjazdowa porazka Caja LAboral w lidze z Alicante 20stoma punktami! Poza tym druzyna Panathinaikosu wydaje sie byc mocniejsza personalnie . Jesli tylko zagraja na 100% swoich mozliwosci nie powinni miec dzis problemow z odniesieniem zwyciestwa.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Maccabi - Olimpija
Typ: 1 (-12)
Kurs: 1.94
Buk: Pinnacle
Maccabi zdecydowany faworyt. Od początku rozgrywek Euroligi prezentuje równą formę.
O ile Olimpija jest groźna dla każdego na własnym terenie, to na wyjazdach nie są już tak mocną drużyną. Maccabi przewaga na każdej pozycji. Przewaga parkietu. Nokia Arena zapewne będzie wypełniona, więc również zdecydowana przewaga.
GL
Pozostałe mecze
Caja Laboral - Panathinaikos
Typ: 2
Kurs: 1.8
Buk: unibet
Partizan - Siena
Typ: 2 (-2)
Kurs: 1.91
Buk: bluesq
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Reasumując...

Nie wiem czemu tyle osób grało (lub chciało grać) przeciwko Caja. Naprawdę to niezły zespół ale bardzo chimeryczny. Dziś jednak zgodnie z planem pyknęli Greków cały czas kontrolując mecz.

Specjal na Barcelonę siadł spokojnie i to może cieszyć. Natomiast zawiodłem się na Partizanie a mianowicie jak można nie rzucić punktów ponad 6min bodajże ???? w drugiej ćwiartce. over 71pts HT prysł jak bańka mydlana.

Unicaja... Już się nie dziwię się czemu Caja przegrała a Unicaja ciągle goniła aż w końcu ugryzła zwycięstwo. EL-AMIN (naprawdę niezły zawodnik), Jasaitis, Bjelica szkoda że nie mają wsparcia pod koszem bo przy takiej skuteczności to wygraliby na dzień dzisiejszy Euroligę :cool: a po przeciwnej stronie nieskuteczność osobistych (za każdy nie trafiony po 50 na treningu następnym ???? ). Mocno to irytowało.

Kolejny raz przekonuję się nad bezsensownością szukania overów przy średnich liniach tam gdzie jeden z zespołów bardzo dobrze broni (barca) lub ma wielkie przestoje (Partizan u siebie).

A Real... po dogrywce. rasowy no bet po śmiesznym kursie. W takich meczach trzeba szukać underdogów.

Dzień dobry bo na ✅ i już wiem że 16-17 czekają nas bardzo ciekawe rewanże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zalgiris- Ulker 2 1,8


Spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie. Żalgiris nie ma nic do powiedzenia w tej grupie. Goscie jezeli wygrają w Kownie maja juz spore szanse wtedy na 1miejsce przed olympiakosem. A wyjscie z 1miejsca da o wiele lepsze perspektywy przed walka o final 4. Wtedy jest uniknięcie np Barcy,Panaty oraz Realu. Zostają ekipy typu Maccabi,Efes,Siena czy Caja Laboral. Ulker ostatnio w formie. Wygrali Puchar Turcji pokonując najgrozniejszych rywali z ligi(oprocz Efesu z ktorym nie grali). Z Olympiakosem wygrali 1 mecz na wyjezdzie 14punktami i prawdopodobnie będa miec z nimi korzystny bilans.Wygrana w Kownie da Ulkerowi bilans 4-0. Wtedy 1 miejsce w grupie jest juz blisko.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Kolego gdzie ty znalazłeś taki kurs na Ulker ? gdzie nie spojrzeć to jest miedzy 1.50 -1.60.

ale po kolei :

Może nie w temacie ale kilka słów napiszę na temat meczu

BG Goettingen vs. Aris BSA 2003 - tutaj widzę under 152,5. Aris może wyjść bez Tuckera co będzie dużym osłabieniem. Dodać do tego trzeba wagę meczu a także wsiąść poprawkę na to że zespoły rywalizacje niemieckie jak i greckie zazwyczaj mają niesamowite przestoje w grze co za tym idzie sporo minut może być bez punktów. Argumentów przedstawione tak naprawdę żadne jednakże granica postawiona moim zdaniem za wysoko o ok. 8 punktów.

Wracając do Euroligi. Ja nie byłbym taki pewien Ulkeru i chyba delikatnie na jakimś wariacie zagram Zalgiris. Sprawą najważniejszą w tym meczu są osłabienia (Turkcan - Ulker) jak i to że każdy z zespołów grał puchary które są zabójcze jeżeli chodzi o motorykę. Teraz Turcy podróż na Litwę. Moim zdaniem może im zabraknąć sił bo o motywację ze strony Litwinów się nie obawiam. Do tego trzeba dodać bilans (0-3 Zalgiris) i (3-0 Ulker) który może pokazać gdzie jest większa mobilizacja. Ah i jeszcze trybuny ..... :cool:

Dla mnie za drobne Zalgiris (kurs : 2.35)
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Zalgiris-Fenerbahce 1
Oglądałem mecze Żalgirisu na własnym parkiecie z Olympiakosem, Maccabi czy Cają Laboral.
We wszystkich tych spotkaniach o końcowym wyniku decydowały jedna, czasem dwie akcje, dlatego typy na Fenerbahce po kursie 1,8 uważam za nieporozumienie. Gram Żalgiris i to grubo.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Z tym 1.8 sorry po prostu zle mi sie napisało.

Ernie nie przesadzajz tymi dwiema akcjami chocby w meczu z Olympiakosem.Tam Goscie od poczatku kontrolowali sytuacje w meczu z Zalgirisem.Caja Laboral podobnie, od poczatu grala swoje, miala duza przewage i zryw Zalgirisu pod koniec dał im emocjonujaca koncowke. Ja sie nie obawiam o motywacje Ulkeru. Jezeli przegraja dzisiaj, a jutro Pamesa pokona Olympiakos co nie jest niemozliwe, patrzac na to jak nie równo potrafi zagrac Pireus to sytuacja Ulkeru zrobi sie troszke gorąca wbrew pozorom.ZOstaną im spotkania na ciezkim terenie w Valencii oraz spotkanie u siebie z Pireusem. Moze sie zdarzyc tak, ze byli pierwsi przed 4 kolejką a skoncza na 3miejscu. Dlatego gram to co zamierzyłem
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
jak najbardziej nie mam zamiaru Ciebie odciągać d decyzji, jednakże :
zastanów się czy kurs 1.50 jest odpowiedni do tego wydarzenia. Sam dobrze wiesz jaka koszykówka jest nieprzewidywalna. Tutaj bez Tunceri-ego może być cieżko. Mówisz o zrywach i to trzeba zaliczyć na plus Litwinów. Z drugiej jednak strony nie widzę możliwości tego aby im Ulker odjechał.
Grali ...... 10.02 ; 11.02 i 13.02 ....teraz lot na Litwę i granie znowu. Tak jak podkreślam mogą nie wytrzymać kondycyjnie.
Może to głupie ale dziś jest Święto Niepodległości na Litwie ???? dla mnie to mini argument (chodzi o publiczność i po raz kolejny dodam mobilizację).
a co do Litwinów to też grali puchar ale po rozmowach z kolegami z Litwy wiem że to mogło się nie odbywać ;-) każdy mecz izi win. a w finale wygrana +19 bodajże jak dobrze pamiętam.
Sam siebie przekonał na zagranie Zalgirisu :cool: bo do końca pewny nie byłem. Teraz już wiem że to jedyna dobra opcja na ten mecz.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Tak, Zalgiris rzeczywiście dobrze wygląda. Kurs na nich w ciągu ostatniej godziny zleciał w dół aż o 0,2. Więc jeśli grać na Litwinów to teraz. Później kurs może być jeszcze słabszy, bo lepszy na pewno nie będzie.

Ja dziś ze swojej strony proponuję Sienę z ujemnym handi. Siena u siebie powinna dać porządna lekcję gry w koszykówkę. Już w Serbii Siena pokonała Partizan 8-mioma punktami. Siena wygrywając dziś pozostawi jeszcze spore nadzieje na awans z tej trudnej grupy. Partizan na awans nie ma szans (tylko matematyczne), nie ogra przecież 3 świetnych ekip. Myślę, że do tego meczu aż tak bardzo mocno się przykładać nie będą, bo i nie ma po co. Dodatkowo Partizan w dniach 10-12.02. rozgrywał meczu z cyklu Pucharu Serbii (zdobył trofeum). Jakby nie patrzeć były to 3 dni grania z rzędu. Siena również grała w krajowym Pucharze i również go wygrała. Również 3 dni grania, ale w tym czasie dodatkowy dzień przerwy.
Ja tutaj nie widzę, żadnych atutów przemawiającymi za Partizanem. Siena: własna hala, wyższe umiejętności + motywacja, bo mogą więcej zdziałać w Eurolidze.
Zdecydowanie Siena.
Siena -14,0 @ 1,90 ⛔

+ dodatkowo ja dziś widzę Lavrinovic show.
Lavrinovic over 11,5 pkt @ 1,90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom