>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
Barca po kursie 1.25-1.30 nie do wzięcia za żadne pieniądze. Może tylko mocno zaboleć.. Siena nie jest przeciętną drużyną która od razu się położy przed Barcą. Tak jak mówiłem wcześniej widzę ciekawy mecz bez wyraźnego faworyta jakiego kreują buki.

Caja do przerwy to marny kurs.

Handi -9 to ja już taki pewien Litwinów bym nie był. Cibona powalczy o pierwsze zwycięstwo i może być wysoki wynik ale bardzo blisko siebie. Zauważ jaką różnicą oni przegrywali te 9 pojedynków.

Olimpiakos hc -16,5 to już próg bardzo wysoki lepiej startować że początku meczu nie odpuszczą niż cały mecz zagrają na pełnych obrotach.

Gram dziś coś takiego :

Olympiakos CFP - Lottomatica Roma --&gt; 1 1.05
Fenerbahce - Cholet --&gt; Under 152.5 points 1.88
Caja Laboral Baskonia - Partizan Belgrade --&gt; 1st quarter handicap 1 (-2.5) 1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samin1 524

samin1

Użytkownik
co do dzisiejszej kolejki :

Cieszę się że mogłem przypomnieć dlaczego widzę wyższość Euroligi nad NBA. Obrona, taktyka :cool: ah i sędziowanie naprawdę uper-level.

Mecz Barca-Siena tak jak sądziłem dostarczył mi kolejnej lekcji coach-ingu. Śmiałem się z rubio a okazało się że po jednej akcji stał się bohaterem. A na poważnie to mecz był naprawdę jak szachy.

Co do reszty to jeden underdog wszedł tam gdzie nie miałem zdania czyli wygrana Brose. Czwarte kwarty niesamowite i bardzo in minus zaskoczył mnie Ulker...34-18 w IV ? i 1 pts ponad under ⛔.
Real rozniósł (49pts.) dawno czegoś takiego nie widziałem ale też pokazuje że nie do końca niektóre zespoły są potrzebne w Eurolidze. Wysokie zwycięstwa faworytów to dla mnie mała niespodzianka bo liczyłem na bardziej wyrównane mecze a tu wyjątek potwierdzający regułę iż ostania kolejka jest underdogowa.

a tak na marginesie to chętnie bym zobaczył w Eurolidze Byki :)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Wyniki losowania:
grupa E:
Panathinaikos Ateny, Caja Laboral Vitoria, Unicaja Malaga, Lietuvos Rytas Wilno
-
grupa F:
Maccabi Tel Awiw, Olimpija Lublana, FC Barcelona, Virtus Rzym
-
grupa G:
Montepaschi Siena, Real Madryt, Efes Pilsen Stambuł, Partizan Belgrad
-
grupa H:
Olympiakos Pireus, Fenerbahce Stambuł, Żalgiris Kowno, Power Electronics Walencja
Sportowefakty
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
i taka cisza ... :;/:

Grupa E - Panata. Dwie drużyny hiszpańskie sobie nie odpuszczą i podzielą się pts w dwumeczu co będzie decydujące o zajęciu 1 miejsca.

Grupa F - ta grupa będzie nudna do obstawiania faworytów po niskich kursach ale jakże niesamowicie ciekawa patrząc na handicupy dodatnie na z góry przegrane teamy.

grupa G - niesamowicie trudna będzie do typowania. Moim zdaniem Siena ale to zależy od formy w danym dniu. Real mnie nie przekonuje ta grą inside. Moim zdaniem ten obwód dobrze pokryty nie istnieje. (patrz mecz z Barcą).

Grupa H - Tutaj Olimpiakos. Ulker mnie jakoś nie przekonuje. Obrona jak najbardziej funkcjonuje ale już atak gorzej.

Wybaczcie że tak pobieżnie ale wszystko będzie się klarowało za 15dni :) wtedy postaram się wrócić :cool:
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Ano. Cisza straszna, niemniej pokuszę się jednak o słówko (no może dwa) komentarza po losowaniu.
Jeśli chodzi o grupę E to przyznam, że przed losowaniem bardzo chciałem konfrontacji w jednej grupie drużyn z Andaluzji i kraju Basków jako, że to dwa moje ulubione teamy w całej ACB. Tak też się stało i już na tym etapie przekonamy się kto w tej wewnątrz hiszpańskiej rywalizacji okaże się lepszy. Od siebie dodam że od pamiętnego finału rywalizacji na Półwyspie Iberyjskim w sezonie 2005/06 między tymi ekipami że się tak wyrażę iskrzy. Mecze szykują nam się kapitalne, nic tylko zacierac rączki i ogladac.
Ale to tak na marginesie a jednak przyznac trzeba że faworyt tej grypy jest tylko jeden - jest nim Panata. Kluczem do sukcesu będą w moim głębokim przekonaniu mecze przed własną publicznością a przyznac trzeba że nie bardzo widzę w chwili obecnej jakiekolwiek szanse dla rywali na wygraną w Atenach. Walka o drugie miejsce opisana powyżej, więcej szans dla Tau bo Malaga ma w ostatnich latach mały kompleks względem Basków.
Kolejna grupa ma dwójkę faworytów - Maccabi &amp; Barca. Jeśli któryś z tych teamów nie awansuje dalej to będzie dla tej ekipy prawdziwy szok. Nie twierdzę przez to że w stolicy Słowenii będzie łatwo o punkty, bo tak z pewnością nie będzie , nie mniej jednak brak Maccabi bądź Barcy w Elite 8 zaskoczyłby wszystkich. A Olimpija lubi w tym sezonie szokowac, a przekonało się o tym tyle ekip że nawet nie ma sensu wymieniac.
Grupa G. I tutaj gdy tylko popatrzyłem na układ tej czwórki od razu wróciłem pamięcią rok wstecz. Pamiętacie jak to było wówczas :?: W jednej grupie rywalizowały ze sobą wtedy Real, Siena, Maccabi i Efes. Minęło 12 miesięcy i co? Mamy powtórkę z rozrywki, z tym, że Maccabi zastąpi teraz Partizan. A przypomnę że wówczas każda ekipa wygrała mna własnym parkiecie i o awansie decydowały &#39; małe kosze&quot; w bezpośredniej rywalizacji pomiędzy zainteresowanymi ekipami.
Dla mnie awans drużyn z Toskanii i Madrytu ale lekcewazyc Efesu nie sposób. Partizanowi większych szans nie daje, choc nie ukrywam że liczę na podobny mecz jak przed rokiem (Partizan - Efes najlepszy mecz Juroligi 2009/10).
W grupie H Olympiakos i długo długo nic. Ulker to jeszcze nie ten poziom, nie oszukujmy się. Żalgiris u siebie będzie mocny i ma szanse ma zwycięstwa. Walencja niby odrodzona ostatnimi czasy ale ja osobiście jakoś nie potrafię na dłużej zawiesic oka nameczu tej drużyny. Grają takimi zrywami że po nich można spodziewac się run&#39;u 10-0 w jedną bądź drugą stronę w każdej chwili. Generalnie Oly powinien zaliczyc win w tej grupie a drugie miejsce to już jeden wielki :?: Jeśli miałbym na siłę stawiac to: 1. Oly, 2. Ulker, 3. Pamesa, 4. Grunwald.
Myślę, że macie jakieś swoje spostrzeżenia - moze zupełnie odmienne od moich - nie ma się co opierdzielac, tylko pisac :cool:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Najtrudniejsza grupa to zdecydowanie H. Tam sie moze wydarzyc wsyzstko chociaz przyznam szczerze, ze jakos w Zalgiris nie wierze. Mieli wygrany mecz z Moskwa i potrafili uwalic w tak dziecinny sposob, ze ciezko ich powaznie traktowac. Valencia i Ulker moga zrobic niespodzianki. Oby tylko wyleczyl sie mozg druzyny Roko L. Ukic, nie wiem co sie dzieje z liderami tego zespolu bo czesto zawodza. Gdyby nie to byliby w stanie pokonac nawet Oly bo Grecy maja gorszy sklad niz przed rokiem i na wyjazdach zawodza.

Oporcz tego czarnym koniem rozgrywek moze byc Unicaja Malaga. Bardzo podoba mi sie ich gra w ostatnim czasie, zdrowy jest juz McIntyre. Panata i TAU do ogrania.

In minus stawiam Olimpije. Nie rozumiem fenomenu tego zespolu. Sklad jest calkiem dobry ale 3/4 graczy to panowie typu Ilievski czyli najlepsze lata za soba. Ostatnio gral swietnie Gregory i Pinkney i oni trzymaja atak. Mysle, ze moze sie to skonczyc, jest Eliga, jest Adriatycka mniej wazna i tych meczow sie troche nazbieralo. Moge sie mylic z ta ocena bo to dosc surowe podejscie do tego zespolu ale tak uwazam. Barcelona w formie i Maccabi z Macvanem zdecydowanie po za zasiegiem Ljubjany.

Grupa G mniej ciekawa. Lubie bardzo Siene i im kibicuje ale zawsze w poznej fazie Euroligi zawodza. Real jak bedzie grac tak jak w meczu z Barca to lepiej ich w ogole nie ogladac. Dziwne ze Messina jeszcze nie polecial. Efes ma fajny sklad ale nie graja tak dobrze jak myslalam ze beda grac a Partizan to obecnie koszykarska 3 liga.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziś 1wsza kolejka kolejnej fazy Euroligi. Przyznam szczerze, że ostatnio trochę odpuściłem europejski basket.


Rzucił mi się w oczy ciekawy kurs na Panathinaikos z Lietuovasem. Choć widzę, że już spadł z 1,40 na 1,35 i HC z 4,5 na 6 się podniósł. Jak wygląda sprawa z kontuzjami w obydwóch teamach ??
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Panathinaikos:
- Aleks Maric is sidelined until early April after undergoing surgery for an injured elbow.
- Mike Batiste is back in action and ready to face Lietuvos Rytas.
- Romain Sato will not play against L. Rytas due to injury. Lietuvos Rytas:
- L. Rytas inked playmaker DJ Strawberry and small forward Simas Jasaitis, releasing Sarunas Jasikevicius and Jerry Johnson.
- Arvydas Siknius was sent on loan to Perlas, so he was removed from the game.
Efes Pilsen:
- Miroslav Raduljica is questionable due to a leg injury.
- Igor Rakocevic is sick with a stomash virus but expected to play against Montepaschi. Montepaschi Siena:
- Bo McCalebb is expected to be sidelined for several weeks due to a foot injury.
- Montepaschi signed guard Marko Jaric, who is expected to play at Efes Pilsen.
- Montepaschi inked Deji Akindele but was not registered in the competition until this week. Real Madrid:
- New center Mirza Begic, who played the regular season with Zalgiris, was signed and registered on Tuesday, so should be available to play against Partizan mt:s Belgrade.
- Jorge Garbajosa missed his team&#39;s last two Spanish League games and is questionable against Partizan.
- Felipe Reyes has overcome physical problems and is ready to face Partizan.
Partizan mt:s Belgrade:
- Partizan has no injury problems before its upcoming Top 16 road game against Real Madrid. Power Electronics Valencia:
- Power Electronics inked JR Giddens but he has not been registered in the Euroleague yet.
- Jeremy Richardson will not play against Zalgiris due to injury. Zalgiris:
- Marcus Brown returned to action in the Lithuanian League and may play from now on.
- Zalgiris is without center Mirza Begic, who left the team, and without small forward Dainius Salenga, who is inactive.
- Zalgiris inked center Boban Marjanovic, who arrived on loan from CSKA.
źródło: euroleague.net
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dzisiaj kusi mnie zagranie Realu hc tylko wacham sie jeszcze czy do przerwy czy caly. Do tego na czysto Panata i Pamesa za grubsza kase, mysle, ze powinni dac rade.

Dzisiaj licze po cichu na hc do przerwy w wykonaniu Panaty oraz Realu, do tego Pamesa na czysto. Najabrdziej sie Realu obawiam jednak powinni dac rade. Sa oni obecnie wynitnie ekipa własnego parkietu podobnie jak Partizan. Ze slabszymi od siebie przewaznie nie zawodza wiec licze na pokrycie tego hc
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Efes Pilsen - Montepaschi Siena; 1@ 1.63✅✅
Efes w fazie grupowej w pięciu meczach rozegranych na własnym parkiecie nie przegrał ani jednego spotkania.
U siebie grają skuteczny basket z naciskiem na atak.
Pierwszy mecz TOP16, własny parkiet i kibice przeciwko osłabionej Sienie.
Z powodu kontuzji nei zagra lider gości - Bo McCaleb. Rozgrywający w 10 meczach notował średnio 15 punktów, 3 zbiórki i tyle samo asyst, a jego EVAL wynosi 18.1
Z tego względu Siena będzie miała problemy na pozycji rozgrywającego.
GL
/EdYt:
Ma zagrać.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
wybaczcie że nie przed meczami się będę wypowiadał jednakże pierwszy potomek ważniejszy :cool:

wracając do tematu .. dziś miałem zagrane tylko i wyłącznie Efes choć pierwszy mój typ to był siena za 2.40. Czemu to zmieniłem bo wyczytałem o kontuzji Mr. Bo. Siena bez niego to w 65% inny zespół. Ale nie ma co się rozpisywać na meczem zakończonym.
Dziś było bez większych niespodzianek i wszyscy faworyci pokryli handicapy. Miła kolejka dla typerów...

co do jutrzejszych meczy

Caja zamyka mi całkiem przyjemny kupon więc będę stronniczy :cool: Pisałem wcześniej że ten pojedynek hiszpański będzie bez faworytów. Dalej podtrzymuję zdanie jednakże szalę zwycięstwa przechylam ku stronie Labory.
Nie ufam żadnemu z zespołów ale... Zmiana trenera w Maladze ...4 pts zdobyte z gran canarią w 2 ćwiartce i naprawdę mizerny atak nie dają mi podstaw do tego aby upatrywać w nich faworyta lub nawet dawać im możliwość nawiązania walki (ale ją nawiążą na pewno poprzez przestoje Basków). Przewaga pod koszem po stronie Basków (Barac , obwód zbilansowany z nieznaczną przewagą basków i trenerzy gdzie przewaga już ewidentnie po stronie basków. Analizując :

--&gt; tablice ewidentnie po stronie basków : Sow, Barac, Batista vs. Achribald, Freeland.
--&gt; obwód : a tutaj nie mogę powiedzieć że unicaja bez szans...troszkę wąska ławka jednak jiminez, berni, Mcintyre, uros przeciwko Huertasowi, Loganowi, Teletovicowi, Emeterio, Oleson, Bijelica.... głębią
--&gt; trenerzy : tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości : Chus czy Dusko --&gt; ?? :cool:

Ale jestem stronniczy ???? ale mam nadzieję że się to sprawdzi.

Co do innych meczy Barca i Olimpiakos powinna jednak kursy mnie nie interesują, a kombinowanie z handi itp w takich loteriach nie wchodzi w grę. Lotomatica to istny no bet i nie ma co gdybać że Union słaby itp. Składy podobne, potencjał podobny więc nie oszukujmy się faworyzowanie rzymian nie na miejscu. Jeżeli już miałbym coś wybierać z tych trzech meczy to ... :

Regal FC Barcelona - Maccabi Electra -under 150,5
Lottomatica Roma - Union Olimpija - under 150,5
Olympiacos - Fenerbahce Ulker - gospodarze HT
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W pelni sie zgadzam co do meczu Unicaja - TAU ale jednak to spotkanie na wyjezdzie i szanse sa raczej rowne. Zmiany w Baskonii srednie, Sow kompletnie nie jest potrzebny ale reszta wyglada dobrze. Nie wiem co sie stalo z Malaga w weekend, fatalny mecz w lidze i faktycznie przewaga pod koszem duza TAU. Jest jeszcze wysoki Bjelica a w Maladze Lima. Mysle ze wieksze szanse na Caja Laboral ale to doslownie 51-49 chociaz ja nie ufam jednym i drugim. Masa wtop w tym sezonie TAU, w weekends -14 z Valladolid wiec czy mozna ich faworyzowac z Malaga, ktora jakby nie patrzec ma kilku graczy na dosc wyoskim poziomie? Ciezki mecz do obstawiania.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
co do meczu w weekend Roxanne to :

Dusko bardzo mocno rotował składem i dal pograć wszystkim prawie po równo... Tau miało bardzo dużo strat co się przełożyło na szybkie ataki gospodarzy. Bardzo słaba skuteczność też podstawowych zawodników... dla przykładu za 2pts Mirza miał 1-6, Huertas rzucił 4pts, Olesen 0 :) Saw wyszedł w pierwszej piątce... Barac grał 15min ...

Moim zdaniem to wszystko wskazuje jak bardzo poważnie Dusko traktuje ten mecz, gdyż zdaje sobie sprawę że tak naprawdę zwycięstwo daje którejś z drużyn 30% więcej szans na awans

co do Malagi w weekend to oni dziwnie zagrali ... siedzieli cały mecz prawie uros, archibald, lima, Mcintyre...a za to po 30min grali carlos, berni, freeland.

Czasem ja nie rozumiem filozofii balansowania sił zawodników... :cool:

zobaczymy jutro, ale zgadzam się że to może być ciężki mecz choć z drugiej strony emocje mogą już opaść w 3 ćwiartce.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Koszykówka, Euroliga
Spotkanie : Barcelona - Maccabi Tel Aviv
Typ : Maccabi⛔
Kurs : 4.25
buk : Bwin
godz. 20.45


analiza : Dzisiejszy mecz będzie z pewnoscią ozdobą inauguracji TOP 16 tegorocznej Euroligi. Maccabi poza porażką na inaugurację gier z Cają Laboral przeszło przez rundę grupową jak burza, wygrywając wszystkie pozostałe mecze, natomiast Barcelonie tych potknięć zdarzało się znacznie więcej. Miałem przyjemność oglądac obydwie ekipy i muszę szczerze przyznać że Maccabi prezentowało się lepiej od Barcy. Podopieczni Davida Blatta grali twarda obroną, często na pograniczu fauli, co zmuszało rywali do zwiększonego wysiłku a co za tym idzie rywale tracąc siły na rozbijanie twardej obrony nie cofali się dobrze do obrony co Maccabi doskonale wykorzystywało. Barcelona jak na obrońców tytułu gra średnio. Dzisiejsze kursy nie odzwierciedlają realnych szans na zwycięstwo i zdecydowanie można śmiało grać na Maccabi.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Regal Barcelona - Maccabi Tel Aviv
Typ: 2 (+8.5) ⛔
Kurs: 1.93
Buk: Pinnacle



Jeden z najciekawszych meczy dzisiejszego wieczoru. Barcelona w fazie grupowej w wielu meczach nie zachwycała swoja grą. Mylić może ich 7 zwycięstw. Jednak styl gry pozostawiał wiele do życzenia. Maccabi jako jedyna drużyna wygrała na bardzo trudnym terenie w Belgradzie, gdzie ograli tamtejszy Partizan na znanej hali Pionir. Dlatego dziś mogą spodziewać się podobnej przeszkodzy po stronie gospodarzy, czyli Barcelony wzmocnionym szóstym zawodnikiem - swoimi fanami.
Jednak gospodarze osłabini brakiem Gianluci Basile, Pete Mickeal( 4 mecze w Eurolidzie i średnio 14 punktów). Dodatkowo w ligowym spotkaniu nie wystąpił Erazem Lorbek i przeciwko Maccabi jego występ jest niepewny.
Maccabi w pełnym zestawieniu przeciwko Barcelonie. Spodziewam się zaciętego spotkania. Handi jak dla mnie wzięło się z tego, że Maccabi w poprzednich sezonach kompletnie nie radzili sobie na wyjazdach, ale ten sezon pokazuje, że Maccabi będzie groźne dla każdego, bo w fazie grupowej doznali tylko jednej porażki. Barcelona nie gra na takim poziomie jak w poprzednim sezonie. Wzmocnili się Andersonem, jednak Maccabi dokonali również zakupu w osobie Milana Macvana, bardzo dobry ruch ze strony klubu z Izraela. Pargo, Eidson, Sofo, Macvan, Perkins i z doświadczonym trenerem Davidem Blatt tworzą bardzo silny zespół.

Lottomatica Roma - Olimpija Ljubljana
Typ: 1 // 1(-2.5) ⛔
Kurs: 1.65 // 1.90
Buk: betlick // bet365



W tym meczu, wg. mnie ważnym czynnikiem będzie przewaga własnego parkietu. Oglądałem ostatni mecz w Lidze Adriatyckiej Olimpija przeciwko Cibonie, która była osłabiona brakiem lidera i w dodatku grali mecz na wyjeździe. Mimo, to goście pokonali drużynę z Ljubljany 75:84.
Roma nie radziła sobie w lidze i działacze włoskiego klubu rozwiązali z nim kontrakt. W jego miejsce ściągnięto Słoweńca Saso Filipovskiego. Słoweniec z Olimpija był związany przez 15 lat, w tym czasie prowadził nawet ten zespół w Eurolidze.
Dlatego, wg. mnie ze skautingkiem przeciwników nie było problemu. Dodatkowo Filipovski doskonale kojarzy Gorana Jagodnika z polskich parkietów, podczas, gdy był trenerem Turowa Zgorzelec, więc będzie wiedział jak przygotować swoich zawodników, aby powstrzymać tego strzelca z dystansu. Filipovski preferuje grę w obronie, dlatego Olimpija będzie miała problem. Gospodarze do tego spotkania przystąpią wzmocnieni obrońcą - Nemanja Gordic. Zawodnik spędził ten i poprzednie sezonie w Buducnost. W Lidze Adriatyckiej ze swoim poprzednim klubem notował średnio 6 punktów i 2 asysty. W barwach Lottomatici wystąpił w dwóch spotkaniach w Lega A, podczas tych dwóch meczy zdobył łącznie 26 punktów.

Unicaja Malaga - Caja Laboral
Typ: 2 ✅
Kurs: 1.75
Buk: tobet


Pojedynek dwóch klubów z ACB. Wg. mnie Uniacja mimo zwolnienia byłego trenera - Garcia Renesesa i zastąpienie go Chus Mateo. Po drugiej stronie na ławce trenerskiej zasiada Dusko Ivanovic, który jest bardziej doświadczonym szkoleniowcem i który wg. mnie dysponuje mocniejszym składem. Dlatego stawiam na gości w tym meczu. Terell McIntyre ma zagrać w tym meczu, ale jego występ ma być ograniczony minutami, wynikający z problemaim fizycznymi.
Caja odejście Marcusa Haislipia zastąpiła zakontraktowaniem centra Esteban Baptista i dysponuje całym składem.


GL
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Barca mocno faworyzowana przez buków...HC też mnie zdziwił, że taki wysoki...Co prawda to mecz w Hiszpanii, ale wcale nie zdziwiłbym się, gdyby Maccabi to wygrało...Ale dla bezpieczeństwa lepiej chyba:

???? Barcelona - Maccabi (HC -7,5/+7,5) --&gt; 2 - 1,90 ⛔


E: Widzę, że wyżej inni opisali dokładnie ten mecz więc nic dodać nic ująć.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
co do jutrzejszych meczy

Caja zamykała i dała radę ✅ tak jak przewidywałem te przestoje ich są po prostu niesamowite...z początku 16-3 w 3 ćwiartce do 18-17 na koniec tej kwarty. Wszystkie przewidywanie do tego meczu się sprawdziły, miło :)

Co do innych meczy Barca i Olimpiakos powinna jednak kursy mnie nie interesują, a kombinowanie z handi itp w takich loteriach nie wchodzi w grę. Lotomatica to istny no bet i nie ma co gdybać że Union słaby itp. Składy podobne, potencjał podobny więc nie oszukujmy się faworyzowanie rzymian nie na miejscu. Jeżeli już miałbym coś wybierać z tych trzech meczy to ... :

Regal FC Barcelona - Maccabi Electra -under 150,5 ⛔
Lottomatica Roma - Union Olimpija - under 150,5 ✅
Olympiacos - Fenerbahce Ulker - gospodarze HT ⛔
Reasumując...

kursy Barcy i Olimpiakosy nie opłacały się przy takich wynikach jak są uzyskane. Roma również była nie do grania 1x2 .....ale czysty under piękniutki.

Panowie czemu wszyscy graliście hc przeciwko Barcelonie ? Barcelona to taki zespół który nie gra efektownie ale cholernie efektywnie. Nie da się tego oglądać patrząc okiem kibica ale trenera aż tego jest za dużo. A Maccabi to zespół własnego parkietu i podtrzymuje tradycję w najważniejszych meczach.

Stevenash 13 :) pierwsze zdania odnośnie Saso to dosłownie .... chyba wiesz skąd to :grin: Roma nie ma zawodników a może bardziej nie ma gwiazdy. Saszę uważam za ciekawego trenera z niezłym warsztatem ale ...

Nie patrzcie że się czepiam tylko analizuję swoją jak i wasze wypowiedzi i typy.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Stevenash 13 pierwsze zdania odnośnie Saso to dosłownie .... chyba wiesz skąd to
Możesz jaśniej o co ci chodzi? Dlaczego dopiero po meczu masz &#39;ale&#39; do analizy? Wtedy wszyscy są najmądrzejsi. Wcześniej trzeba było coś napisać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom