>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Zalgiris - Fenerbahce
Typ: 2 (-3)
Kurs: 1.98
Buk: Pinnacle
Sugerując się tylko oficjalną Euroligi nie zagra dziś Turkcan - ważny zawodnik, ale dziś powinni zagrać po przerwie Terence KInsey i Kaya Peker.
Jeżeli Fenerbahce nie pozwoli rozstrzelać się gospodarzom z dystansu, to powinni kontrolować mecz, bo uważam, że mają przewagę pod koszem.
Szczególnie Darjus Lavrinovic powinien lepiej zagrać niż w poprzednim meczu, bo 0 punktów przeciwko Zalgirisowi powinno go zmobilizować.
GL
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie wiem co z Ukicem ale Onan gra życiówke a doszedł Saras za Greera. Takze ewentualny brac Ukica bedzie odczuwalny ale nie az tak bardzo i tak gra pojdzie pod kosz zapewne a z dystansu jest Marko Tomas, Preldzic, Saras, Onan. Savas, Peker, Lavrinovic ale tam doszedl Plaisted. Dla mnie no bet. Zalgiris z 0-3 juz nic nie zrobi ale wlasna hala i na pewno chec wygrania w tej fazie. Z drugiej strony Ulker gra o wszystko bo przeciez Pireus zaraz za nimi. 4-0 to bylby niesamowity wynik, Oly maja w domu i Valencie wyjazd oba moga przegrac. Ciut wieksze szanse daje Fenerbahce.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Efes-Real 1 1,6

Nie ma sie co zastanawiac trzeba grac na Efes. Gospodarze msuza wygrac w kontekscie walki ze Sieną. Real gral puchar Hiszpanii i rozegrał 3 spotkania w 4 dni. Efes przegral z Besiktasemw zeszly wtorek czy srode bodaj i mial ponad tydzien odpoczynku.Real ma bilans 3-0 i nie ma noża na gardle tak jak Efes


Roma-Barca hc -5 1/2 1,85

Lottomatica jest strasznie slaba. Barca ostatnio co prawda po pucharze króla i w tym wlasnie upatruje sporego prowadzenia po 1 połowie. W 2 polowie byc moze Barca zacznie odczuwac trudy 4 spotkan w ciagu tygodnia i moze stonować. Dlatego wydaje mi sie, ze hc do przerwy jest ciekawsze niz na caly mecz


Panathinaikos-Caja Laboral hc - 6,5 1,55

Caja Laboral ggra ostatnio tak sobie. Podobnie jak Panata ma bilans 1-2. Zapewne bedzie bic sie o wyjscie z 2 miejsca jednak watpie czy jutro coś zwojuje na gorącym Ateńskim terenie.Panathinaikos dostal bardzo słaba grupe i musi potwierdzic swoją dominacje w tym układzie.


Olimpia-Maccabi 2 1,4

Słowenia to ciezki teren.Barca wygrala tam ledwo ledwo jednak licze na wygraną rowniez Maccabi. Jest to ekipa, ktora nie zawodzi w spotkaniach z teoreetycznie slabszymi. W tym sezoonie nie zawiedli mnie ani razu i teraz tez na to licze.W Tel Avivie Maccabi rozbiło pył Słoweńców, jednak tutaj spodziewam sie wyrownanego spotkania.Mimo wszystko Maccabi przewyzsza Olimpie o klase, gra fajną, szybką koszykowke i czuje ich wygraną.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Z braku czasu analiz będzie brak... szkoda rzucać suche typy jednakże zajęcie się dzieckiem jest ważniejsze.

Radzę odpuścić Lietuvos i może za drobne zagrać Unicaję. Dla mnie to dobra opcja. Nie dotykał bym tez Efesu tylko przez to że widziałem że Real jak się zepnie to naprawdę ciekawie grał przeciwko Barcelonie. Moim zdaniem jedynym argumentem przeważającym za Efesem (no może nie jedynym) jest to że mieli więcej czasu na odpoczynek, są na własnych śmieciach i Real nie przegrał meczu. Reszta to moim zdaniem przewaga Realu. Co do Olympiakosu to jeżeli naprawdę mają takie problemy ze składem to Valencia to może wygrać ....

Ogólnie dzisiejsze mecze to jakby wróżenie w fusów ;-).

Wybaczcie Panowie i Panie...obowiązki wzywają.

Jeżeli już miałbym coś grać to :

Lietuvos Rytas - Unicaja Malaga @ 2,00
Panathinaikos - Caja Laboral Baskonia NO BET
Efes Pilsen Istanbul - Real Madrid over 144.5
Lottomatica Virtus Roma - Regal FC Barcelona NO BET
Olimpija Ljubljana - Maccabi Electra over 155.5
Power Electronics Valencia - Olympiakos Pireus @ 2.10
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wyniki:



Tabele:



Gracz kolejki:

http://www.youtube.com/watch?v=Trf8MaYEVf8

Zdecydowanie Antonis Fotsis. Już wcześniej Grek sygnalizował wysoką dyspozycje, mecz z Saski Baskonia fenomenalny. 22 punkty, 8/10 z gry, 3/3 za 1, 11 zbiórek z czego 4 w ataku i eval aż 40. Kto wie jakby zakończył się ten mecz gdyby nie postawa silnego skrzydłowego Panaty. Zespół z Aten wygrał 76:74 i zapewne awansuje dalej.

Gwiazda pojawiła się już przy Barcelonie, Maccabi oraz Realu. Nikomu nie trzeba tłumaczyc jak ważna będzie następna runda spotkań. Bardzo ciekawie w Grupie E: Baskonia i Lietuvos po 2-2 (gdyby nie kompormitacja TAU u siebie z Wilnem byłoby zupełnie inaczej). Lepszą sytuację mają Hiszpanie bo teraz grają u siebie z Malaga a Lietuvos wyjazd do Grecji ale w ostatniej kolejce Lietuvos u siebie podejmie TAU. Siena i Efes powalczą w grupie G. Normalnie to faworyt byłby jasny ale po tym co Siena pokazała z Partizanem i Realem no to na pewno są wątpliwości. Tylko, że Turcy bez Rakocevica nie istnieją. Zapewne i tak będzie spore value bo następny mecz to Siena - Efes. Pozostałe grupy mniej interesujące, chyba, że jeszcze Valencia powalczy bo spokojnie mogą miec 3:3 a przegrywali z Ulkerem 73:75 w Turcji. Fenerbahce zawodzi po super początku i chyba teraz mocniejsza jest Pamesa.

Następna kolejka:

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Kilka słów także ode mnie bo tą kolejkę obserwowałem niezwykle wnikliwie. MVP zdecydowanie zasłużone dla Fotsisa, to co wyprawiał przechodziło ludzkie pojęcie. Ale... no właśnie, zawsze jest jakieś ale. Ten mecz skończyłby się zapewne inaczej - a przynajmniej miałby szansę skonczyc się inaczej, tj. po dodatkowych 5 min - gdyby tylko nerwy nie zawiodły Fernando San Emeterio. Osobiście nie spodziewałem się, że ten gracz może nie wytrzymac presji na linii rzutów osobistych. A jednak, pudło w pierwszej próbie i wymuszone pudło 2 rzutu przy liczeniu na ew punkty drugiej szansy ostatecznie pogrzebały Basków. Jednak paradoksalnie uważam, że TAU było zdecydowanie łatwiej grac wczoraj w Atenach bez - umówmy się - wielkiej presji. To Panata musiała wczoraj siegnac po win. Za tydzień w podobnej sytuacji będą właśnie ludzie Duszko Ivanovicia. Aha, i ciekawa sprawa - śledząc ten mecz na livescore nie dało się nie zauwazyc że w pierwszej połowie ekipa z Vitorii 30 spośród wszystkich 39 pkt zdobyła rzutami za 3...
Olimpija - Maccabi to przedziwny mecz. Po przerwie wyszło na parkiet inne Maccabi, to ze spotkań domowych z Lotto i OL. Indolencja rzutowa dopadła zaś gospodarzy i na parkiecie w końcówce mieliśmy widowisko rodem z All Stars Game.
Kolejne wymęczone zwycięstwo Barcy tym razem w Rzymie. Strasznie gorzką minę miał Saszo w jednym ze zbliżeń pod koniec meczu bo i prawda jest taka, że to bardziej Lotto ten mecz przegrało niż Katalończycy go wygrali. Co nie zmienia faktu, iż money time należał zdecydowanie do AA.
Już za niespełna tydzień starcie na które będą patrzec oczy ogromnej rzeszy kibiców. W Nokia Arena szykuje nam się znakomity spektakl.
Valencia znowu przegrała sama ze sobą bo podobna historia miała miejsce w ubiegłą sobotę (w pewnej chwili +13 w półfinale CdL), podobnie zresztą jak Ulker...
Efes bez Rako nie istnieje, Siena równie blada. Powiem szczerze, że gdyby nie kroki i faule z dupy gwizdane przez panów sędziów to Partizan cieszyłby się z pierwszej wygranej w TOP16. Toskańczycy pozostanie w grze o Elite 8 zawdzięczają tylko fałszywym gwizdkom i Kaukenasowi.
Tak to widziałem i teraz opisałem ;) Co do bukmacherskiej strony dostrzegam że warto w tych kluczowych meczach pograc również overy na poszczególnych playerów - jak chociażby wczoraj w przypadku Pargo czy Bootsy&#39;ego o czym pisałem w HP.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wyniki:

Zalgiris - Pamesa Valencia 74-80
Fenerbahce Ulker - Olympiacos 65-80
Maccabi - FC Barcelona 85-92
Caja Laboral - Unicaja 78-63
Montepaschi - Efes Pilsen 88-76
Partizan - Real Madrid 56-61
Panathinaikos - Lietuvos Rytas 67-68
Union Olimpija - Lottomatica 76-87

Tabele:



Następna kolejka:

Lietuvos Rytas - Caja Laboral
Unicaja - Panathinaikos
FC Barcelona - Union Olimpija
Lottomatica - Maccabi Tel Aviv
Efes Pilsen - Partizan
Real Madrid - Montepaschi Siena
Pamesa Valencia - Ulker
Olympiacos Pireus - Zalgiris

MVP kolejki:

Marcelinio Huertas.

http://euroleague.infrontams.tv/index.php?id=4506

Jeden z liderów Basków ostatnio w bardzo dobrej formie i przekłada się to na gracza kolejki. Eval 30 w meczu z Malagą. Bardzo dobra slkutecznosc 4/5 za 2, 2/2 za 3, 100% z linii, 6 zbiórek i 5 asyst.

Barca i Real to jedyny drużyny bez porażki. Pamesa dla mnie bank w nastepnej kolejce, najciekawiej zapowiada się rywalizacja w grupie pierwszej bo tam nikt jeszcze nie ma pewnego awansu. Panata gra tragicznie a Lietuvos w takiej formie może u siebie ograc Caja Laboral. Będą wielkie emocje. Na teraz mysle, ze Valencia na pewno a Lietuvos zaleznie od kursu ale raczej mała stawka.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja bym z tą Pamesa nie był wcale taki pewnien.Ulker to nie są chlopcy do bicia, na papierze sa mocniejsi i zostaje jedynie atut wlasnego parkietu. Nie wiem jakie bedą kursy w tym spotkaniu ale pewnie na Pamese cos w stylu 1,7 a Ulker ok 2.To bedzie loteria jak dla mnie. Na pewno baardzo ciekawie bedzie w Madrycie.Siena musi pokonac Real bo wiadome, ze Efes wygra u siebie z Partizanem.Ciekawi mnie jaki ustawwią kurs na Siene
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Ja bym z tą Pamesa nie był wcale taki pewnien.Ulker to nie są chlopcy do bicia, na papierze sa mocniejsi i zostaje jedynie atut wlasnego parkietu. Nie wiem jakie bedą kursy w tym spotkaniu ale pewnie na Pamese cos w stylu 1,7 a Ulker ok 2.To bedzie loteria jak dla mnie. Na pewno baardzo ciekawie bedzie w Madrycie.Siena musi pokonac Real bo wiadome, ze Efes wygra u siebie z Partizanem.Ciekawi mnie jaki ustawwią kurs na Siene
Bardzo ciekawe rzeczy opowiadasz... Jakie musi? Siena (lepszy bilans bezpośrednich gier z Efesem) i Real mają pewny awans do Elite 8, w dodatku wiadomo na których miejscach wyjdą, tj. odpowiednio Królewscy z pierwszego a Toskańczycy z 2.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No i bardzo dobrze. Wiele osob uwaza ze Ulker moze tam wygrac dzieki temu licze na kursy 1,8 a nie 1,5 na Pamese. Ogladalam wiekszosc meczow obu druzyn i dzis uwazam ze Valencia wygra. Omar Cook swoje robi, Rafa Martinez w wyzszej formie, Dusko mam nadzieje ze zagra jeden z lepszych meczow. Pozycje niskie to przewaga Pamesy, wyzej zdecydowanie Ulker. De Colo tez gra lepiej niz na poczatku sezonu. Chociaz Claver, Javtokas i Liszczuk nie powinni mocno odstawac. Generalnie Javtokasa mam za slabiaka, kiedys byl dobry ale zdarzaja mu sie niezle spotkania w tym roku. Jeszcze Pietrus, Agustine od czarnej roboty nie jest zle, nie przypadkowo walneli Real w lidze a podopieczni Messiny rzucili 52 oczka. Polecam zobaczyc spotkanie pierwsze Ulkeru z Valencia. Na styk a wtedy Hiszpanie grali slabo i przeciez w Turcji gra sie ciezko. Ja stawiam +8-10 dla Pamesy.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Real -6
Kurs: 1.87
Buk: Boyle

Siena bez Bo McCalebb - 10 meczy, średnio 15 punktów 3 zbiórki i 3 asysty oraz Rimantas Kaukenas - 14 meczy, średnio 13 punktów, 2 zbiórki i 2 asysty. Siena po stracie swojego podstawowego rozgrywającego gra bardzo kontrolowaną koszykówkę. Nieco odmienny styl prezentuje Real, a w szczególności już na swoim parkiecie. W tej grupie wszystko jest już pewne. Real ma pierwsze miejsce, Siena drugie. Real ma bilans 5-0, a Siena 3-2. Real we Włoszech wygrał różnicą 10 punktów. Siena jest bez dwóch czołowych strzelców, a Real w komplecie. Myślę, że nie odpuszczą meczu i ponownie ograją Montepaschi.

vs.

Typ: Panathinaikos -6
Kurs: 1.83
Buk: bet365

Gospodarze bez Carlos Jimenez, który w 11 meczach notuje średnio 6 punktów i 4 zbiórki. Drugim nieobecnym w tym spotkaniu po stronie gospodarzy będzie Robert Archibald - w 13 meczach, średnio 8 punktów i 4 zbiórki. Unicaja ma bilans 1-4, a drużyna z Aten 3-2. Dla Panathinaikosu, to ważny mecz i muszą go wygrać. Goście mają mocniejszy skład, więc muszą wykorzystać swoją przewagę. Nie mogą dopuścić, by Unicaja od początku objęła prowadzenie. W ekipie gości po przerwie zagra Kostas Kaimakoglou, który w 12 meczach notuje średnio 4 punkty i 3 zbiórki.
GL
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Pamesa Valencia-Fenerbachce Ulker +5 1,8

Obok spotkania w Wilnie drugi mecz na &quot;noże w eurolidze&quot;. Ulker w 1 spotkaniu wygrał 75-73 i przwage do rewanzu ma minimalną. Nie sa to ułomki a pierwsza ekipa w Turcji i tylko oni bronią honoru tego kraju w walce o awans do top 8. Valencia gra ostatnio bardzo dobrze. Spotkanie musi byc wyrównane. U gospodarzy nie gra Victor Claver, który ma kontuzje od kilkunastu dni. Gdyby on był to nie odważyłbym sie grac hc+ dla Ulkeru. W tym meczu wszystko powinno wisieć na włosku, Pamesa powinna byc stroną rozdającą karty jednak licze na to, ze Ulker nie da sie pokonac 5 i wiecej pkt.

Tak samo przychylam sie do hc na Panate. I nie wiem dlaczego ale czuje wygraną Caja Laboral z Lietuvosem i moze odwaze sie zagrac te loterie
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Tak samo przychylam sie do hc na Panate. I nie wiem dlaczego ale czuje wygraną Caja Laboral z Lietuvosem i moze odwaze sie zagrac te loterie
Też to miałem grać, ale Mirza Teletovic - lider Caja nie zagra przeciwko Litwinom, więc darowałem sobie ten mecz. Caja, to tylko dystans i brak obrony. Litwini wg. mnie nie są na straconej pozycji.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Lietuvos spokojnie moze wygrac, to nie przypadek, że ograli na wyjezdzie Panate i Baskonie a jesli zabraknie jeszcze Teletovica to bedzie cardzo ciężko. Chociaż forma Logana poszła w górę a swietnie gra Huertas więc kto wie.

1,5 na Valencia nie zadowala mnie ani troche. Poszukam handi -2,5 z wiadomych względów i może coś takiego zagram. Troche się boje o wysokie pozycje ale moze to Pamesa nadrobic niższymi z dystansu i póldystansu. Juz wiele razy ktos mial ogromna przewage pod koszem i nie tylko nic z tego nie wynikało ale też dana drużyna przegrywała nawet deske. Cięzko to wszystko przewidziec. Pamesa to lepszy zespol, zdecydowanie w formie. W lidze ostatnio wygrywaja i graja naprawde dobrze. Nie wierze w Ulker po tym co widzialam, jakosc gry slaba chociaz były kontuzje to trzeba przyznać.

Valencia -2,5 1,83 bet365 2/10 ✅

Czekalam na ten mecz dlugo i bylo warto juz tydzien temu pisalam ze chce grac Pamese, super mecz i wygrana. Jednak to co panowie z gwizdkami wyrabiali to naprawde zenujace. W obie strony fatalne decyzje i przede wszystkim faule ktorych nie bylo. Ale to juz niewazne, dobrze, ze Valencia zlała tylki Ulkerowi.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Koszykówka,Euroliga
Spotkanie : Lottomatica Virtus Roma - Maccabi Electra
1 połowa
Typ : Maccabi Electra -3,5
Kurs : 1,85
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-03-03 20:45
Analiza:
Mecz w którym od pierwszej do ostatniej minuty prowadzic powinni goście.Zdecydowana przewaga Maccabi we wszystkich statystykach w tym sezonie.Goscie sa wielkimi faworytami do wygrania tegorocznych rozgrywek Euroligi.Do tej pory przegrywali tylko z hiszpańskimi druzynami,w pierwszym meczu z Caja Laboral,później przez 9 meczów nie było druzyny która mogła by z nimi rywalizować aż do meczu wyjazdowego z Barceloną gdzie przegrali 81-71.Ostatni mecz również przegrali z Barcelona ale grali u siebie .Mecz zakończył sie dogrywką i zwycięstwem Barcelony 85-92.
Dziś zagraja w stolicy Włoch z miejscową druzyną Lottomatica,których rozbili w pierwszym meczu 99-58.Włosi nie prezentuja sie nadzwyczajnie,grają średnio ,nie potrafili wygrać meczu w tym sezonie z lepszą druzyną,wygrywali ze Spirou czy Brose Baskets ale nikogo z tej czołówki nie ograli wiec dzis nie powinno być inaczej.
Mecz tak jak by o nic ale Maccabi z pewnoscią beda chcieli wygrac by polepszyc statystyki bo w tej fazie maja 3 zwycięstwa i dwie porażki,aq na taką druzyne nie przystoi miec taki rekord.
Ostatnio mam pecha do stawiania handicapów na końcowy wynik bo czesto w ostatniej sekundzie rywale trafiają psując mi handicap wiec stawiam na gosci z handicapem do połowy ,a naprawde warto bo handicap wynosi zaledwie -3,5 a tak jak pisałem wcześniej,goscie powinni spokojnie kontrolowac ten mecz od początku do końca.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Z tym Maccabi jako faworytem euroligi to troche przesadziles. Na pewno nie z taką obroną. Oni sa swietni do gry przeciwko teoretycznie slabszym jednak zdecydowanie wyzej stoją akcje Barcy oraz Olympiakosu. W starciach z Regal Barcą widac było jaka jest róznica w oobronie oraz potencjale podkoszowym, ktore Barca oraz Olympiakos mają najwieksze spośród stawki.Nie widze, szans zeby Maccabi moglo z tymi dwiema ekipami rywalizowac. A dzisiaj cóż, awans zapewniony i różnie moze byc.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Nie wiem, czy czytałeś, ale Blatt się wypowiadał, że ten mecz nie ma już dla nich znaczenia. Prawdopodobnie więcej minut dostaną Macvan, Pnini, Eidson oraz Perkins. Maccabi przebija składem, ale jeżeli wiedzą, że mają awans w ręku, czy będą się spinać, aby wygrać i narażać się na kontuzję?
Filipovski zapewnia, że na pożegnanie z Euroligą pomimo kontuzji będą walczyć i będą chcieli wygrać. Mecz o nic, więc wszystko się może zdarzyć. Oczywiście faworyt jest jeden i skład na papierze przebija gospodarzy. Ja będę kibicować ekipie Saso Filipovskiego ;)
W drugim meczu Valencia - Ulker, myślę, że Turcy będą mieli wsparcie 6 &quot;zawodnika&quot; w tak ważnym meczu. Poza tym osłabienie gospodarzy przemawia za + handi na gości.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nie wiem, czy czytałeś, ale Blatt się wypowiadał, że ten mecz nie ma już dla nich znaczenia. Prawdopodobnie więcej minut dostaną Macvan, Pnini, Eidson oraz Perkins. Maccabi przebija składem, ale jeżeli wiedzą, że mają awans w ręku, czy będą się spinać, aby wygrać i narażać się na kontuzję?
Filipovski zapewnia, że na pożegnanie z Euroligą pomimo kontuzji będą walczyć i będą chcieli wygrać. Mecz o nic, więc wszystko się może zdarzyć. Oczywiście faworyt jest jeden i skład na papierze przebija gospodarzy. Ja będę kibicować ekipie Saso Filipovskiego ;)
W drugim meczu Valencia - Ulker, myślę, że Turcy będą mieli wsparcie 6 &quot;zawodnika&quot; w tak ważnym meczu. Poza tym osłabienie gospodarzy przemawia za + handi na gości.
Miałem się nie wypowiadać, ale no cóż... Chuck i Perkins to absolutnie pierwszoplanowe postacie w Maccabi, więc wymienianie ich razem z Macvanem czy Pninim jest dziwne. Pewnie znowu się nie rozumiemy.

Down - zeby nie smiecic...

Nie jestem hejterem. Wypowiadać się w tym temacie nie mam zamiaru, bo nie chce mi się lać wody, a 2 szybkie zdania to moim zdaniem za mało na wpis do działu. Natomiast masz rację koczuje na pomyłki, bo chciałbym żeby takich &quot;nowości&quot; było jak najmniej, a jeśli zwrócę Ci uwagę, to jestem pewny, że w 1/4 finału już będziesz pamiętał żeby do jednego wora Dorona i Chucka nie wrzucać z rezerwowymi ????
pozdro
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Świetnie ???? Uwielbiam jak zawsze wyłapujesz moje błędy, a nigdy nic nie podasz i nie dodasz swoich przemyśleń ???? Uwielbiam cię, bo tylko koczujesz na moje wpadki. Co ja bym bez Ciebie zrobił?
W pośpiechu wkradł się błąd, ale obstaję za Twoim, że się nie znam i ekipa Maccabi jest mi kompletnie obca ????
Jeżeli istnieje tutaj prawo pomyłki na forum, to chciałbym poprawić, że nie spędzą dużej ilości minut na parkiecie Eidson oraz Perkins.
Jeżeli możesz, to nie usuwaj mojego wpisu, bo czym się różni mój wpis od poprzednika? Tym, że usuwająca i komentujący łączy, to że są hejterami mojej osoby na tym forum?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom