>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
Czy wy widzieliście kurs na Serbię z Hiszpanią ? ....... 4.20. To chyba jakieś wielkie przeszacowanie bo aż takiej różnicy ja nie widzę..... HC +8,5 ? .... Niesamowite.
ten kurs to wielkie nieporozumienie,kierują sie tylko marką zespółu niczym wiecej.Jeśli Serbia jutro zagra tak jak z francją a hiszpania bedzie miala ciut gorszy dzień to bedzie ciekawie
Hahaha no zaraz ze śmiechu pęknę, na Serbię 4,2, dobrze mówicie Panowie. Pamiętam, że rok temu na MŚ grałem ćwierćfinał na Serbów z Hiszpanami za nieco mniejszy, ale też astronomiczny kurs, coś pomiędzy 3-3,9. Mecz przejdzie do historii jako jeden z najbardziej fascynujących pojedynków XXI wieku, pełen emocji, dramaturgii, nawet kibic przed ekranem nie mógł przestać wszystkiego przeżywać, no i ten genialny Teodosić.
NO i mamy przedsmak emocji które będą nam towarzyszyć podczas tego spotkania. Hiszpania - Serbia bo o nim mowa zapowiada się na wielki szlagier. Od razu powiedzmy sobie aby nie mówić o tym że Serbowie z nożem na gardle etc. Ten mecz trzeba postrzegać w innych aspektach. Przez pryzmat tego co już mogliśmy zobaczyć oglądając obie ekipy walczące ze sobą. Czy powtórzy się mecz z MŚ ? myślę że możemy być świadkami znowu niesamowitego meczu.

Moim zdaniem taktycznie to Serbowie przeważają nad Hiszpanami. Matchup są tak wyrównane że rozbieranie ich na czynniki pierwsze nie ma sensu. Czemu ? bo nie wiem kto może w danym dniu zaskoczyć... Ten mecz w ogólnie jest tylko i wyłącznie do oglądanie a nie typowania. Oczywiście obok kursy 4.00 nie można przejść obojętnie. Ja do tego pałam miłością do gry Serbów i podziwiam Ivkovica więc cokolwiek bym nie napisał będę sercem za Serbami.

Argumenty dawane przez kolejnych userów na Hiszpanów bądź Serbów można włożyć między palce ;-) bo nic nowego nie wymyślą, ameryki nie odkryją i myślę że nikogo nie będą w stanie przekonać w żadną stronę. Bo np. czy wysocy hiszpańscy nie są solidniejszy niż serbscy ? czy rudiego można porównać z milosem ? można gdybać i się spierać.... więc najlepiej przemilczeć i obejrzeć ????
 
R 31

rafaln90

Użytkownik
Popieram kolegę, ale wydaje mi się , że przesadzili z tym hendi +8,5 na Serbie, dwie mniej więcej równorzędne drużyny i takie hendi - pewnie po meczu z Litwą buki zaczęły szaleć ;P
Ale ja wchodzę w ten typ +8,5 na Serbię, z pocałowaniem dłoni ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Litwa - Francja (+3.5)
Kurs:1.8


Jak dla mnie jutrzejszy hit. Starcie tytanów. Jednak to gospodarze są faworytami wg bukmacherów. Ale nie dla mnie. Sądze że mecz będzie na styku i dodatkowe 3.5 punkta pomoże wejść temu typowi. Francja jeszcze nie przegrała (mimo, że powinna z Serbami jednak fatalnie spudłował Savanović), natomiast Litwie, gdy przyszło zmierzyć się z faworytem przegrali i to wysoko (91-79 z Hiszpanią). Nie wiem jak ze zdrowiem Parkera, jednak gdyby było źle to by o tym mówiono. Jako kibic koszykówki licze na świetny mecz, jako typer na wygraną Francji.

Hiszpania (-9.5) - Serbia
Kurs: 1.85


O tym meczu napisano w poprzednich postach, a i pewnie w następnych postach będzie pisane.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
piszesz tak ze nie wiadomo co grasz. rozumiem ze francje+3,5 i hiszpanie -9,5. ale ten drugi typ argumentujesz ze juz pisano wyzej o tym meczu ale z tego co widze to 100% gra na Serbie z handi wiec co to za komentarz do typu... ?
 
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
Nie jestem wielkim znawcą koszykówki, ale kilka meczy oglądnąłem na tych mistrzostwach i kusi mnie dzisiaj zagranie na Francuzów i Niemców. Kursy dziwne bo wyższe na moich &quot;faworytów&quot;
Jeżeli chodzi o Francję to trochę się waham bo grają z gospodarzami, którzy w meczu z Serbią trafiali na wysokim %, boję się żeby tego nie utrzymali (chociaż większość z Was pisała że wątpią w to).
Natomiast jeżeli chodzi o Niemców to do końca 3 kwarty z Hiszpanią doskonale sobie radzili, dopiero w 4 przegrali mecz. Turcy z kolei ładnie dogonili Francję w już przegranym meczu, ale nie potrafili postawić kropki nad i w końcu i tak ulegli. Patrząc w bilans bezpośrednich ich spotkań to wszystkie mecze Niemcy z Turcją wygrywały, a było ich 5
Kursy po 2,25 na bwin ;)
 
M 16

masterp

Użytkownik
Moim zdaniem dziś wygrają przede wszystkim Turcy. W pozostałych meczach stawiam na Litwę i Hiszpanię, choć handicap na Serbów wydaje się lepszym rozwiązaniem.
Turcy mają lepszą drużynę niż Niemcy, którzy dysponują tylko dwoma klasowymi graczami, reszta jest na słabym poziomie ligi niemieckiej. Przede wszystkim nie mają silnego obwodu, czego nie można powiedzieć o Turkach. Jak dla mnie zdecydowanie Turcy - po ich stronie doświadczenie, młodzi zdolni (jak np. Kanter) i Hedo Turkoglu.
Litwa - Francja - teoretycznie zdarzyć może się wszystko, ale bardziej czuję gospodarzy - grają z takim polotem jak Koreańczycy na mundialu u siebie parę lat temu. Los im sprzyja, mogą spokojnie wygrać ten turniej - to, że z Hiszanami dostali srogie lanie, nie oznacza, że w kolejnym meczu z nimi nie może być odwrotnie.
Hiszpania jest faworytem każdego meczu na Litwie i pozostanie nim do końca. Mimo to ich spotkanie z Serbami to trochę no bet jak dla mnie, więc może lepiej się nie forsować i zagrać +8,5 na Serbów albo czysty win koszykarzy z Bałkanów z a drobne? Turniej wkracza w decydującą fazę, więc mogą być coraz dziwniejsze wyniki.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja mam odmienne zdanie, Niemcy - Turcja biorę z pocałowaniem ręki kurs na Turków (1,63), widziałem ich 3 mecze z Francją powiedzmy, że mieli Francuzów na talerzu, ale brakło zimnej krwi i trochę faule dla Francji z kosmosu w końcówce.
Turcy mają o wiele większy potencjał kadrowo niż Niemcy, w Niemczech jest Dirk + Chris Kaman i potem dłuuuugo długo nic. Jeżeli Turcy wyeliminują z gry Dirka (albo zejdzie by ochłonąć) to wtedy Turcy mogą odskoczyć Niemcom.
Turcy znów maja wyrównaną kadrę i wyższych graczy, z Polską ok wpadka ale to był dzień naszych do rzutów za 3, z kolei z Francją można zrzucić winę na sędziów + ich gorące głowy, lecz Turkuglu, Ilyashowa i Asik mogą mocno klepać obronę Niemców.
Sam zagrałem coś takiego:
Spain - Serbia
1,35
Turcja - Niemcy
1,62
ako.2.00
Oraz Spain handi -7,5 + Turcja - 3.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
Dobrze sprawdzałem, mój opis obejmował mecze najpóźniej 2005r. (obejmował również mecze w towarzyskie i tzw. Supercup - dwa mecze rozegrane w tym roku przez obie ekipy).
Tutaj podawane mecze obejmują dodatkowo mecze w 2001r. i wcześniej - nawet 1957r. :razz: Także patrzenie na grę w tych latach nie ma większego sensu bo to inne epoka.
Dobrze, że zaczęły się w końcu jakieś komentarze do dzisiejszych meczy bo tak na prawdę ciężkie mecze.
Pzdr.!
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Turcja 1.70
Expekt
4/10

Turcy muszą wygrać, żeby awansować dalej. Znaczy dzisiejsza wygrania nic im jeszcze pewnego nie daje, ale porażka już totalnie oddala ich od awansu. I wg mnie Turcy mają argumenty, żeby to wygrać. Zacznę od szerszego składu. Liderzy Niemców sporo grają, Dirk 29, Heiko 29, Kaman 26, Benzing 25. U Turasów Ilyashova i Hedo też grają ponad 25, ale oni są przyzwyczajeni do mocnego tempa z NBA to raz, a dwa, że poza nimi Turcja ma więcej opcji. Niemcy nie mają takiego komfortu jak Turcy, zejdzie Dirk i wchodzi Jagla. Zejdzie Kaman, wchodzi Ohlbrecht. Różnica lekko mówiąc zasadnicza. Idąc dalej strefa podkoszowa. Niemcy mają Kamana i długo nic, a u Turków jak nie Asik to Kanter. A zawsze zostaje jeszcze Savas. Generalnie to mocniej ich widzę. Ok, Turcy nie mają takiego strzelca jak Dirk, ale mają za to Preldzica, Hedo i Ilyashove. No i Onana, który nieźle sypie tróje w tym turnieju. Wg mnie to mają po prostu lepszy skład i więcej argumentów, żeby wygrać. A poza tym jak już inwazja na Niemców to na całego.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
piszesz tak ze nie wiadomo co grasz. rozumiem ze francje+3,5 i hiszpanie -9,5. ale ten drugi typ argumentujesz ze juz pisano wyzej o tym meczu ale z tego co widze to 100% gra na Serbie z handi wiec co to za komentarz do typu... ?
No fakt, mogłem wyrazić się nieco jaśniej, sorka. Oczywiście ja również gram na Serbów.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Turcja pokazala juz w kilku meczach, ze jak maja dobrze zagrac pod koniec pod presja to wszystko uwalaja. Z Polska wtopa, z Francja rzut za 3 z czystej pozycji na prowadzenie i jak zwykle pudlo. Niektorzy gracze sie budza na 5 minut po czym znow zasypiaja na 15. Z solidna rep. Niemiec beda mieli bardzo duze klopoty. Po 1 zatrzymanie Dirka nierealne z obrona w ktorej robi ich jak chce Dardan, po 2 problem pod koszem bo tu widze przewage Niemiec, po 3 skutecznosc gry kiedy Niemcy beda dobrze bronic. Mozna jeszcze wymieniac i wymieniac rozne elementy. Jedno jest pewne, Turcja nie jest dzis faworytem wiec jesli Niemcy sa powyzej 2,20 to warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Nicolas Batum over 15,5 FRANCJA
Mecz Francja Litwa będzie strasznie wyrównany nie będzie tu czegoś takiego jak oszczędzanie zawodników,w każdym meczu Batum gra średnio 32 minuty tworzy strasznie udany jednocześnie zabójczy duet z Parkerem,który wyraznie szuka go do gry,mało faule więc to też jest jego zaletą w ostatnim meczu miał ogromnego pecha po 1 połowie rzucił 13 pkt i był najlepszym strzelcem w 2 połowie troszkę się pogubił złapał 3 głupie i szybkie faule i usiadł na ławce dziś z pewnością takiego błędu nie popełni jego skuteczność jest na poziomie 52% a mimo to średnia na mecz wynosi 15 pkt,jak wiemy bukmacherzy ustawiają linie według średnich punktów i moim zdaniem dzisiejsza linia jest niska i Batum pokaże dziś swoje SHOW!
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Marc Gasol over 14 points 1.85
Betsafe
4/10

Bargnani 22, Freimanis 19, Kaman 10, Seraphin 11, Noah 14, Diaw 15, Valanciunas 18, Jankunas 13. Tyle rzucali różni podkoszowi Serbom. Hiszpanie jutro również powinni sporo spod kosza wrzucić. Zwłaszcza, że Hiszpanie mają tam moc. Dobrze rzucają, nienajgorzej zbierają w ataku. A jak rzucają spod kosza, to rzuca też Marc. Gra póki co na dobrej skuteczności - 55.8%. Dobrze rzuca wolne - 88.1%. A Serbowie lubią dostarczać wolne podkoszowym, Bargnani miał ich 6, Freimanis też 6, Kaman 3, Seraphin 3, Diaw 4, Jonas 3, Javtokas 6. Marc rzuca średnio ponad 6 na 7 w meczu. Czyli już 6 punktów jest z samych wolnych. Myślę, że jutro może być znów około 6-8 wolnych dla Marca. Do tego jutro powinien grać ok 30 minut jak nie złapie fauli, ale on raczej nie ma z tym problemów. Ważny mecz, a Ibaka nie do końca się spisuje, więc Marc musi grać. A przez te 30 minut spokojnie wg mnie powinien wrzucić Serbom te 15 punktów, dostanie parę dobrych piłek pod sam kosz, a że nie jest Hrycaniukiem, ani Lishchukiem, to spokojnie zdobędzie swoje punkty.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Kalnietis over 1.5 3 pointers 1.85
Bwin
3/10

Kalnietis gra bardzo dobry turniej. Tróje sadzi z 50% skutecznością. Ostatnio się jeszcze rozkręca. Litwa wiadomo, że będzie sporo strzelała za 3, więc Mantas też. Zwłaszcza, że Francja dostaje niemało trójek. Łotwa im strzeliła 11/23, Niemcy 6/14, Serbowie 11/23. A Litwa ma lepszych strzelców niż tamte ekipy, w tym Kalnietisa. Zresztą ostatnio było widać, że strzelanie z dystansu to ich taktyka, dziś jej raczej nie zmienią.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Serbia - Hiszpania
Serbia 4,00 Bwin
Może i przegrali z Litwą czy Francją, ale i tak są moim faworytem. Teraz znajdują się pod ścianą i zwykle dobrze radzą sobie z takimi sytuacjami, a Hiszpania jest do ugryzienia. Obrońcy tytułu nie zachwycają, a w spotkaniach z Turcją, Niemcami czy nawet Polską, długimi momentami dawali rywalowi panować po obu stronach parkietu. Teraz czeka ich mecz z najtrudniejszym rywalem. Serbia ma fantastyczną mieszankę, idealnie skomponowany zespół. Jest Krstić, który w kadrze gra dużo lepiej, niż w klubie, najlepszy rozgrywający grający w Europie, Milos Teodosic, krytykowany za końcówkę z Francją, ale bardzo pewny w rzutach Savanovic. Hiszpania to Hiszpania, ale, jak mówiłem, nie zachwyca, Serbia niby też, jednak Ivkovic i jego chłopcy wielokrotnie radzili sobie w ekstremalnych sytuacjach, będą niezwykle zdeterminowani i pokażą, że porażki były przypadkowe.
 
blazo 0

blazo

Użytkownik
???? Hiszpania - Serbia over 158,5 pkt @ 1,90
Zastanawiając się dłużej i przeglądając statystyki obu drużyn naszło mnie aby zagrać ten typ. Obie ekipy bardzo dobrze grają ofensywnie. Hiszpania świetne przejście z obrony do ataku, bardzo dobrze zbierają i grają na całkiem przyzwoitej skuteczności. Serbia bardzo dobrze wykorzystuje rzuty za 3 więc i w tym spotkaniu liczę na dobrą skuteczność. Średnio na mecz Serbia rzuca 8,5 za 3. W tym meczu upatruję również sporo walki i wielu fauli zwłaszcza ze strony Serbów. Skuteczność wolnych ze strony Hiszpanii to ponad 80% więc o wykonywanie osobistych nie musimy się martwić. Serbia ma sporo do udowodnienia po przegranej z Litwą gdzie straciła 100 pkt. Hiszpanie natomiast muszą wygrać z Serbią i to najlpiej sporą ilością pkt aby walczyć jeszcze o 1 miejsce w grupie.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Preldzic over 10 1.85
Betsafe
4/10

10 punktów to nie jest dużo - 3 wolne, jedna trójka i 2 rzuty z gry. Czyli mniej niż średni występ Preldzica na EuroBaskecie. Niemcy niby bronią tak dobrze, ale 72 punkty na mecz to jednak tracą. A Preldzic to jednak podstawowa strzelba Turasów. Jedna z podstawowych. I dobrze się wywiązuje z tej roli. Jutro ważny mecz dla Turcji, jeżeli chcą grać w 1/4 to muszą koniecznie pokonać Niemców. Także Preldzic będzie musiał dorzucić swoje punkty, nie ma innej opcji. W końcu jak inwazja turecka na Niemcy to na całego.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Ja oczywiście także uważam, że Serbowie dziś mają duże szanse i ten kurs aż prosi, żeby na nich zagrać, jednak dużo pewniejsze wydaje się dla mnie zwycięstwo Francuzów również po zaskakująco moim zdaniem wysokim kursie. Niektórzy zachwycają się zwycięstwem Litwinów nad Serbami, ja jednak dalej jestem do nich mało optymistycznie nastawiony. W tym dniu poprostu wszystko im wychodziło, 11/20 za trzy i do tego świetna dyspozycja kilku graczy drugiego planu, na czele ze znakomitym występem młodego Valanciunasa. Nie wierzę jednak, że są w stanie zagrać drugi tak dobry mecz i to z rzędu, bo chyba tylko to dało by im dziś zwycięstwo. Bukmacherzy chyba zapominają, że to Francja jest jedyną niepokonaną drużyną w tej grupie i że z każdym meczem Francuzi powinni być przecież mocniejsi, bo ich gwiazdy będą co raz bardziej zgrane. Poza tym co ważne w końcówkach, Francja chyba jako jedyny zespół na tych mistrzostwach ma prawdziwego lidera. Tony Parker, póki co chyba główny faworyt do tytułu mvp gra tutaj znakomicie, w przecieństwie do kilku innych graczy z NBA. Kiedy drużynie nie idzie i kiedy inne gwiazdy zawodzą, on zawsze udźwignie ciężar gry i pomoże drużynie, dzięki temu właśnie Francuzów tak ciężko pokonać. Inne zespoły mają oczywiście mocnych graczy, jednak nie są oni tak regularni i nie mają aż takiego wkładu zarówno w rozgrywanie, asystowanie czy też wykańczanie akcji. Dlatego też jestem pewny, że nawet jeśli Litwa dziś stawi opór, to w końcówce znów lepsi okażą się Francuzi. Ale osobiście wcale nie zdziwie się, jeśli Francja kompletnie zdominuje mecz i wysoko wygra ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie mam pojęcia co sie stało z Serbią,mecz z Francja był jeszcze tym gdzie widziałem serbie która grała na 100%,teraz to jest serbia która gra na 30%.Już jest raczej po turnieju i widać że już sam duda tego nie ogrania.Drugra strona medalu to sędziowanie na tych mistrzostwach które jest kuriozalne i niedopuszczalne.Sędziowie tak definitywnie faworyzuja gospodarzy i hiszpanów że to sie w pale nie mieści
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom