>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
V 5

viper993

Użytkownik
Parkerowi dokuczał ból nogi w meczu z włochami dlatego zagrał tylko 24 min. Dziś również trener może go lekko oszczędzać aby nie narazić swojego najlepszego gracza na kontuzję. Moim zdaniem warto zastanowić się nad underem punktowym Parkera.
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
To ja Wam wszystkim coś na temat meczu Macedonii powiem:

W koszykówce, nie ma czegoś takiego jak &quot;odpuszczanie&quot; i &quot;oszczędzanie&quot;!
Dla Macedonii jest to mecz o 1 miejsce! I lepiej dla nich wygrać i wpuścić Finów do kolejnej rundy i mieć dwa punkty. Niż przegrać i wpuścić Bośnię i mieć punktów 0!

Ba jeszcze lepiej!
Jak Macedonia wygra to ma 4 punkty!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
samin1 524

samin1

Użytkownik
tak aby nie robić OT.
to prawda że lepiej ble ble ble... minimalnie będą mieć 2 max 4. To ja Tobie coś powiem... czy grałeś kiedyś 2 mecze po 40min na parkiecie w ciągu 24godzin ? wydaje mi się że nie. Ja miałem kiedyś taką przyjemność i w drugim dniu po 20min grania przy zawodnikach którzy tylko grali o puchar jakiegoś tam prezesiny nogi powoli zaczynały odmawiać posłuszeństwa. A wiesz co się wtedy dzieje z człowiekiem ? a to że staje się bardziej podatny na urazy. I teraz warto stracić zawodnika jak turniej gra się jedną piątką ? NIE.
Oczywiście że Macedonia się nie położy co oczywiste ale wiadome też jest że nie będą się przez ten mecz zabijać, co innego Bośniacy którzy na pewno będą gryźć boisko. A czy widziałeś jak Bo został poobijany z Finami, a czy widziałeś plaster nad okiem po meczu z Grecją..... A czy Antica który oddychał już rękawami w 37min meczu Finów i tylko na woli walki dotrwał do końca widziałeś ? właśnie...to są szczegóły które dobrze wychwycone mogą zrobić różnicę.
Wilq-u dobrze powiedział mecz dobrej obrony z niesamowitym atakiem... a jak to przyszło kiedyś się mawiać : najlepszą obroną jest atak.... Także nad pomęczonych Macedończyków Bośnia może (choć nie musi oczywiście) odpalić swoje działa i to wykorzystać.
Dla Macedonii sukcesem jest 2 runda i ostatnie mecze jak widzisz po dzisiejszych wynikach (bądź co bądź zaskakujących) są nieprzewidywalne.
Reasumując lepiej zagrać drużynę walczącą niż pewną awansu.
EDIT : życie.... sam to grałem ale nie spodziewałem się starty 3Q 13-0... dziś sporo takich rzeczy było, potem już nie dogonili tj. 67-61 etc etc... El dupa jednym słowem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 8

adekwa5

Użytkownik
Wyobraź sobie, że miałem przyjemność grania osobiście takich meczy i turnieji w 8 letniej przygodzie z koszykówką. Różnica pomiędzy mną i Tobą jest taka, że nie graliśmy zawodowo. To są zawodowcy, a teraz są takie sposoby na odnowę biologiczną, że nawet sobie sprawy chyba nie zdajesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 31

rafaln90

Użytkownik
Żyje 21 lat, ale piękniejszego meczu w eurobaskecie jeszcze nie widziałem jak ten dzisiejszy pomiędzy Francją a Serbią, co za walka, poświęcenie, takie rzeczy aż chce się oglądać ;)

Brawo Żabojady! ;D
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Savanovic.... ;( Wykrakałem Kesejla... co za trafienia o_O wogóle co za mecz o_O najlepszy mecz na tym turnieju,dwa nieziemsko mocne zespoły poprostu coś pieknego.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Co do meczu Francja - Serbia.... oglądałem 2,5 kwarty a potem musiałem zając się dzieckiem... do tej chwili to co robią oba zespoły w pomalowanym to cudo. To jak się skończyło oznacza że tak było cały mecz ;-)

jedna rzecz..... Jak można dostać niesportowy na 40s do końca przy wyniku na styk ? ;-) tego zawsze się obawiałem u Milosa dlatego pisałem że on nie jest przewagą w takich meczach... nie widziałem więc może ktoś opisać ?
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Szkoda że Batum nie dostałniesportowego za kopniecie piłką w sędziego. No ale mniejsza z tym. Dobrze że miałem 2/3, Savanovic dziś to jakaś porażka chłopak, ale nie nie chce pisac o tym meczu bo to się tam dzaiło bardziej mnie drażni niż fascynuje...


Za to fascynuje mnie zachowanie Rosjan przy 7 sekundach do końca i stracie 1pkt. Suwmiarką bym chyba wyznaczył co do setnej milimetra to co oni zagrali w końcówce.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Żyje 21 lat, ale piękniejszego meczu w eurobaskecie jeszcze nie widziałem jak ten dzisiejszy pomiędzy Francją a Serbią, co za walka, poświęcenie, takie rzeczy aż chce się oglądać ;)

Brawo Żabojady! ;D
Chyba się zgodzę - też go oglądałem i nie potrafię sobie przypomnieć lepszego!
Co to za historia, że Hiszpania nie dość, że przegrywa z Turcją, to jeszcze w 4-tej kwarcie rzuca 2 (dwa) punkty :O ??
Czarne konie to Finlandia i Izrael - brawo!
 
R 0

rigodon

Użytkownik
Pierwsza część eurobasketu za nami, rozgrywki powoli wchodzą w decydującą fazę.Jak dla mnie świetny turniej,wczorajszy mecz Serbi z Francją był doskonałym widowiskiem,teraz to dopiero będzie co oglądać bo w grupie E same tuzy,w tym kandydaci do tytułu Hiszpanie,Francuzi,Serbowie,Turcy,gospodarze pewnie też tanio skóry nie sprzedadzą w końcu to u nich turniej.Jedynym mankamentem jest podział tych grup,jedna strasznie mocna,a druga w moim mniemaniu strasznie odstaje od wcześniej wspomnianych.Powinno być bardziej zróżnicowane,ale niestety nic się nie da z tym zrobić,kogoś trzeba będzie pożegnać już po 2 rundzie.;)
Dzisiaj dzień przerwy,ale powoli trzeba zacząć przymierzać się do typowania.
Jak tylko coś przyjdzie mi do głowy,dam znać.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Co to za historia, że Hiszpania nie dość, że przegrywa z Turcją, to jeszcze w 4-tej kwarcie rzuca 2 (dwa) punkty :O ??
Właśnie jak ktoś oglądał ten mecz to może mi ktoś powiedzieć co się stało, że Espańa tylko 2 punkty? Przecież to jest nie wyobrażalne, taka dobra obrona Turków czy nieskuteczność Espańców?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Właśnie jak ktoś oglądał ten mecz to może mi ktoś powiedzieć co się stało, że Espańa tylko 2 punkty? Przecież to jest nie wyobrażalne, taka dobra obrona Turków czy nieskuteczność Espańców?
http://www.eurobasket2011.com/en/default.asp?cid={13FE876A-D668-47E5-BFDF-C043215442BF}&amp;compID={D166E39E-2323-4863-B229-76357A926FA2}&amp;season=2011&amp;roundID=7526&amp;gameID=7983-A-14-5

W sumie to tylko skrót ale może troche odpowie na Twoje pytanie ????
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Po prostu Omer Asik grał w 4 kwarcie tak, że Hiszpanie woleli tracić piłkę, a Marc rzucać za 3, niż do niego podchodzić ???? Poza tym z piłki nożnej znane jest ich lekceważenie i brak szacunku dla słabszych (bardziej Barcelona, ale w sumie, to też Hiszpanie;)), tu także to się objawiło, myślenie: po co ma grać Pau, jak jest niby lekko kontuzjowany, przecież i tak ich rozjedziemy, oni to leszcze, przegrali nawet z Polakami. No to mają za swoje, teraz może ich czekać ciężki ćwierćfinał. Jeżeli do niego dojdą, bo Francja czy Serbia to na pewno nie są ekipy do lekkiego pyknięcia. Dla mnie to dobrze, dla turnieju też. Typuję Serbię, Litwinów i jeszcze kogoś, a jak więcej niż jedna ekipa z dołu przejdzie ćwierćfinał, to się zdziwię.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
II runda mistrzostw i zaczynamy od 3 szlagierów
Niemcy - Hiszpania --&gt; moim zdaniem faworyt jest jeden i to chyba nie podlega dyskusji. Po wpadce z kebabami Hiszpanie teraz już nie mogą pozwolić sobie na potknięcie. Kaman nie pogra tak łatwo w pomalowanym co spowoduje większy ciężar odpowiedzialności na Dirku który może w drugiej rundzie śrubować zdobycze punktowe. Ja ogólnie tej reprezentacji jakoś nie lubię i nie pasuje mi ich gra. Dobrze bronią to fakt ale na przeciwko nich stanie zespół który pokazał już swoje oblicza (patrz - Litwa ; patrz - 4Q Turcja). Ogólnie traktuję ostatni mecz jak wypadek przy pracy niż coś więcej i teraz od początku narzucą swój rytm gry co poskutkuje kilkoma punktami przewagi od początku gry.
Turcja - Francja --&gt; Tutaj nie będę się rozwodził i zdziwiłem się nawet kursem na Francję w granicach 1,45 który uważam za dobrą sprawę. Widzieliśmy Turków którzy polegli z Polakami a wygrali z Hiszpanami i widzieliśmy Francuzów grających nieziemski basket w meczu z Serbami. Wybaczcie nie będę się rozwodził bo o tych zespołach już wszystko zostało powiedziane wyżej.
Serbia - Litwa --&gt; rodzynek : Napred Srbija :cool:. Nawet słowa o nim nie powiem do meczu, może skomentuje po coś :;/:
cokolwiek ciężko pisać o takich meczach bo może się zdarzyć dosłownie wszystko jednakże każdy z tych meczy ma mniej lub bardziej wyraźnego kandydata do zwycięstwa.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP

jednakże każdy z tych meczy ma mniej lub bardziej wyraźnego kandydata do zwycięstwa.
Fajnie powiedziane ;) .
Niemcy raczej nie powalczą z Hiszpanią,a szkoda bo szykuje się świetny pojedynek strzelecki.Dla Hiszpanów najwyższy czas zacząć grać na poważnie i myślę,że spokojnie handi -12,5 powinno wejść.
Francuzi to mój czarny koń i powinni uporać się z Turkami bez większych problemów.Oba zespoły dysponują bardzo ciekawymi składami,szykuje się bardzo ciekawe spotkanie.
W ostatnim meczu kurs na Serbię biorę w ciemno.Kurs 2 to zdecydowanie promocja.Wg mnie Litwa nie jest tak mocnym zespołem i nie wróżę im miejsca w pierwszej czwórce.
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Data: 7.09.2011
Dyscyplina: Koszykówka - Eurobasket
Spotkanie: Litwa - Serbia
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Gamebookres
Godzina rozpoczęcia: 20:00

Pierwsze mecze drugiej fazy mistrzostw Europy. Gospodarz turnieju Litwa zmierzy się z Serbią. Oba zespoły &quot;przeniosły&quot; po 3 pkt z wcześniejszej fazy za jedno zwycięstwo i porażkę. W tym etapie rozgrywek zostały po dwie grupy z których awansuje 4 najlepsze ekipy każdej grupy. Faza pucharowa bez gospodarzy była by tragedią dla nich ale także i dla europejskiego kosza, gdyż jest to jeden z najmocniejszych zespołów na naszym kontynencie.

Litwini byli w grupie z naszą reprezentacją i ograli ją łatwo i wysoko 97:77. Litwa wygrała także 80:69 z Wielką Brytanią na początku mistrzostw, później byli lepsi od Turków (75:68) i Portugalczyków (98:69). Polegli tylko ze znakomitą Hiszpanią 79:91.

Serbowie mają bardzo udane mistrzostwa. W pierwszej fazie byli tylko słabsi od Francji i to po dogrywce przegrywając 96:97. Poza tym zwyciężyli kolejno Włochy 80:68, Łotwę 92:77, Izrael 89:80 oraz Niemcy 75:64.

Mecz będzie na pewno bardzo wyrównany i interesujący. Końcowy wynik może być nie rozstrzygnięty do końcowych minut gry, lecz doświadczenie oraz wsparcie kibiców da wygraną gospodarzom.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Niemcy(+13,5)-Hiszpania,Kurs:1,90

Przed nami kolejna faza rozgrywek ,jak dla mnie jedno z ciekwszych spotkan tej fazy Niemcy zagrają z obroncami tytułu Hiszpanami jak dla mnie przebieg meczu już jest znany znającz zycie pierwsze dwie kwarty zagrają Hiszpanie najlepszym kolejne dwie to już loterie ponieważ w tej fazie rozgrywek trzeba juz troszke szanować siły Hiszpania wygra jednak nie będzie to róznica 14 punktów :-|
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Uważam że zwycięstwo Francji wcale nie jest takie przesądzone.

Po pierwsze, Serbowie popełnili masę głupich strat, a mecz i tak mogli wygrać, gdyby pan Savanovic raczył trafić spod kosza.

Po drugie, Francuzi nie ciepają trójek tak jak Hiszpanie czy Litwini. Kluczem będzie zatrzymanie Parkera, czy Tunceri i Onan dadzą radę? Pod koszem fajny matchup Asik - Noah, lecz mimo wszystko wyżej cenię duet Turkoglu - Iliasova niż Batum - Diaw.

Po trzecie. Tak Francja wygrała z Serbią. Męczący mecz, Batum cały poobijany, ciężka przeprawa. Z Turkami może być jeszcze gorzej. Co jak co ale ten turniej pokazuje że defensywę to oni mają jednak szczelną.

Po czwarte. Po reakcji Turków po wygranej z Hiszpanią sądzę, że chyba zachciało im się wreszcie grac na tym turnieju. Delikatnie pobrałbym Turków za 2.95 niż pocił się nad Francuzami po 1.40.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
A ja mam takie pytanko, bo mnie zaciekawiło, a pewnie ludzie tu piszący mają na ten temat pojęcie. ;) Czy gracze z naszej ligi grają w jakiś reprezentacjach na Eurobaskecie, oczywiście prócz naszej?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom