>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
Unirea U. – Zenit

Typ:2
Kurs:1.75

Po tygodniowej przerwie wracają do nas eliminacje do ligi mistrzów tym razem już trzecia runda do której dołączyło już kilka naprawdę znanych klubów. Pierwszym meczem, który wpadł mi w oko jest pojedynek pomiędzy rumuńską Unireą a rosyjskim Zenitem. Oczywiście dużo lepsza jest liga rosyjska nic więc dziwnego, że zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie Zenit, który rewelacyjnie radzi sobie w trwającym obecnie sezonie i wypełni zasłużenie prowadzi po 14 kolejkach z dużą przewagą nad obrońcą tytułu. Liga rumuńska natomiast zaczęła się w minionym weekendzie i myślę, że ten fakt jest kolejnym atutem Rosjan, którzy są już w połowie sezonu więc są w najwyższej formie a Unirea dopiero z meczu na mecz powinna wchodzić w sezon i grać coraz lepiej niestety nie mieli oni szczęścia w losowaniu, że trafili na tak dobrą drużynę i najprawdopodobniej marzenia o grze w lidze mistrzów będą musieli odłożyć na kolejny rok.
TNS – Anderlecht

Typ:2
Kurs:1.35

Z bogatej oferty meczy eliminacyjnych ligi mistrzów postanowiłem postawić na pojedynek pomiędzy TNS a Anderlechtem. Gospodarze są klubem walijskim zaś goście to jak większość kibiców doskonale wie na co dzień gra w belgijskiej lidze w której w ubiegłym roku zajął pierwsze miejsce i został mistrzem. Chyba każdy szanujący się kibic doskonale wie jak ogromna przepaść dzieli obydwie ligi dla walijskiej drużynie już samo dotarcie do trzeciej rundy eliminacji jest ogromnym sukcesem zaś Belgowie dopiero zaczynają na tej rundzie swoją przygodę z tegoroczną ligą mistrzów. Tak więc zdecydowanym faworytem tego spotkania jest oczywiście Anderlecht, który moim zdaniem już w pierwszym meczu może przesądzić rywalizację wygrywając wysoko na wyjeździe i tym samym pozbawiając jakichkolwiek nadziei zespół TNS, który chyba sam nie liczy na to, że udam im się przejść tą rundę. Myślę, że warto postawić na ten mimo tego, że kurs nie jest powalający to chyba nie ma takiej możliwości, żeby Anderlecht nie odniósł w tym meczu zwycięstwa tym bardziej, że ostatni mecz o super puchar Belgi pokazał, że znajdują się oni w doskonałej formie.
Debrecen – Basel

Typ:2
Kurs:1.91

I jeszcze jeden meczyk z III rundy eliminacji do ligi mistrzów tym razem wybrałem pojedynek pomiędzy Debreczynem z Węgier i drużyną FC Basel ze Szwajcarii. Oczywiście faworytem tego spotkania ja doskonale pokazuję kurs będą goście, którzy wywodzą się z dużo mocniejszej ligi może nie mają dużo dobrych drużyn ale dwie są naprawdę dobre a mianowicie basel i young boys. O tym, że liga szwajcarska jest dość dobra najlepiej świadczy fakt, że aż dwa zespoły biorą udział z tego kraju w eliminacjach do ligi mistrzów. Po za tym FC Basel jest już w trakcie sezonu co jest dodatkowym atutem zaś gospodarze z inauguracją sezonu muszą jeszcze trochę poczekać więc z pewnością nie są jeszcze u szczytu formy, która przygotowywana jest na sezon ligowy. To, że gospodarze nie są w najwyższej formie pokazały poprzednie mecze eliminacji do ligi mistrzów gdzie mieli oni dużo szczęścia, że udało im się wyeliminować Florie Talin, która jest naprawdę przeciętną drużyną, żeby nie powiedzieć nawet słabą.
Dnepr M. – Ostrava

Typ:2
Kurs:2.00
Tradycyjnie po kilku typach z eliminacji Ligi Mistrzów teraz przechodzę na typowanie również eliminacji ale tym razem Ligi Europejskiej spośród bogatej oferty czwartkowych meczów od razu w oko wpadł mi pojedynek pomiędzy Dniepr Mohylew z Białorusi i Banikiem Ostrava z Czech. Oczywiście moim skromnym zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście i powiem szczerze, że trochę zdziwił mnie tak wysoki kurs na ich wygraną ale cóż nic tylko korzystać. Jeżeli o poziom poszczególnych lig to może w ostatnim czasie czeska liga mocno spuściła z tonu i jej poziom radykalnie się obniżył ale mimo wszystko jest dużo lepiej notowana niż białoruska, która jest dość egzotyczną ligą i jej drużyny bardzo rzadko potrafią przebrnąć kwalifikacje i dostać się do początkowych rund ligi europy nie mówiąc już o lidze mistrzów. W dodatku pierwszy mecz pokazał, że druga drużyna ubiegłego sezonu ligi czeskiej jest w bardzo dobrej i bez żadnych problemów wygrała pierwszy wyjazdowy mecz aż 6:0. Gospodarze co prawda sprawili dość sporą niespodziankę eliminując w poprzedniej rundzie faworyzowaną drużynę norweską ale ta raczej winna bardzo słabej dyspozycji norwegów a nie dobrej gry Białorusinów.
Ruch Chorzów - Austria Vienna
Typ:2
Kurs:1.91

Oczywiście w moich analizach nie mogło zabraknąć także typu z udziałem polskiej drużyny. Niestety tym razem będzie to typ dość pesymistyczny ale wracając do początku analizy to w czwartkowym meczu spotkają się ze sobą Ruch Chorzów i Austria Wiedeń. Obydwie drużyny nie są ewidentnie w formie ale wydaję mi się, że Austria z meczu na mecz gra trochę lepiej co z pewnością pokazał ostatni mecz ligowy wygrany przez drużynę z Wiednia. A Ruch niestety jest drużyną z bardzo małym budżetem przez co nie mógł się wzmocnić przed pucharami a wręcz przeciwnie trochę się osłabił. Moim zdaniem Ruch to nie jest zespół na Puchary ponieważ jest to typowy średniak naszej polskiej ligi, który w ubiegłym sezonie miał ogromnie dużo szczęścia i okres trochę lepszej gry ale teraz wszystko wróciło do porządku dziennego co doskonale pokazały wcześniejsze mecze eliminacji w których to Polacy mierzyli się z bardzo słabymi drużynami a mimo to Ruch miał naprawdę ogromne problemy z ich wyeliminowaniem a niestety nie ma się tu co oszukiwać Austria Wiedeń jest przynajmniej o dwie klasy lepszą drużyną od poprzednich przeciwników Ruchu. Tak więc podsumowując Ruch Chorzów gra naprawdę słabo dlatego nie daję mu żadnych szans w starciu ze zdecydowanie lepszym rywalem, który mimo iż nie jest w najwyższej formie to przewyższa Polaków o klasę.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mecz Debrecen-Basel oscylował bym bardziej koło remisu, w dwumeczu niby to Basel jest faworytem ale trzeba sobie jasno powiedzieć nie ma między nimi jakiejś kolosalnej różnicy więc Węgrów na pewno stać co najmniej na remis by jeszcze powalczyć w rewanżu
--------------
Co do meczu w Pradze to myślę że Lech podejdzie bez kompleksów do rywala z jakim skutkiem? zobaczymy (nie grają w sumie z wirtuozami) na pewno muszą postarać się strzelić gola bo 0 z wyjazdu to nie zbyt wygodna zaliczka nawet przy remisie, Sparta coś tam z tyłu lubi się gubić co wynika z dyskusji więc overek za dobry kurs można zaryzykować
 
H 0

heat1995

Użytkownik
Fakty są takie że Lech gra fatalnie w środku pomocy a ich atak z Interem nie był najlepszy(pomijam pierwsze 10 min).Myślę że za kurs 1.70 można z czystym sumieniem grać na Spartę.
Teraz szukam coś do tego meczu myślę nad:

FK Partizan - HJK
Jak prezentuje się ta Fińska drużyna??
Ajax Amsterdam - PAOK Thessaloniki
Nie wiem czy po kursie 1.38 opłaca się grać na Ajax??
Dynamo Kiev - KAA Gent
Czysty zapychacz do AKO ale nie mam pojęcia jak się prezentuje DK.
Jak by ktoś mógł mi powiedzieć coś o tych meczach był bym bardzo wdzięczny i co ewentualnie w stosunku-kurs/ryzyko najbardziej opłaca się grać.
1.70 z czystym sumieniem na Spartę? A nie lepiej AH +0,5;+1 na Lecha za kurs 2,05 w Bet365? Lekka pomyłka u tego buka, bo EH +1 i X2 na Lecha w tym samym kursie 2,05... Nie jestem wielkim fanem naszej piłki, ale sugerowanie się tylko i wyłącznie Interem Baku jest lekko śmieszne. Sparta też gra &quot;dziadostwo&quot;, jedyny niezły mecz zagrała w swoim Superpucharze (widziałem live), bo poziom Łotyszy rundę wcześniej raczej kiepski...
Dynamo Kiev - KAA Gent jako czysty zapychacz do AKO? Dali kursy jakby Gent było z Azerbejdżanu lub z Łotwy, a nie z Belgii... Dla ryzykantów (ale wcale nie takich wielkich), AH +1,5 na Gent za 1,85 (Bet365).
Edit: Już poprawili EH i X2 na 2,20...
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spotkanie: Litex Lovech - MSK Zilina
Typ: 1
Kurs: 1.65
Buk: Betgun
Spotkanie pomiędzy Litexem a Słowakami na trudnym bułgarskim terenie powinno przebiegać pod dyktando gospodarzy. Dla tych co nie wiedzą informuję że Litex Lovech jest mistrzemBulgarian 1st league. Żeby było ciekawiej MSK Zilina jest mistrzem Slovakian 1st league ???? Większe szanse daje zespołowi gospodarzy. Wystarczy popatrzeć na statystyki z poprzedniego sezonu. W lidze bułgarskiej Litex Lovech poprostu niszczył rywali na własnym obiekcie. 15 meczy to 14 zwycięstw i jedna porażka. Teraz najważniejsza informacja. D wie stracone bramki w 15 spotkaniach u siebie. Respect? Niewiarygodny respect! :rolleyes: Chwilowo zaprzestane chwalenia gospodarzy i zerkniemy jak radzi sobie MSK Zilina. No więc obecny sezon jak na razie średnio &quot;na jeża&quot; wprawdzie bez porażki w lidze w dwóch pierwszych kolejkach ale rewelacji nie ma. Wygrana na inaugurację sezonu z beniaminkiem Z.Morawce 2:1 a potem remis u siebie ze Slovane m. W drugiej rundzie eliminacji o mało nie doszło do sensacji. Pierwszy mecz Słowacy grali na wyjeździe podobnie z reszta jak teraz. Birkirkara (Malta) - MSK Żilina (Słowacja) 1:0. Tak wyglądała sytuacja MSK Żilina przed rewanżem z maltańskimi amatorami. Rewanż MSK Żilina (Słowacja) - Birkirkara (Malta) 3:0 i awans Słowaków. Skoro nie potrafią wygrać na Malcie to w Bułgarii tym bardziej ???? Poprzednia runda dla gospodarzy Litexu Lovech była spacerkiem. Trafili na mało znany zespół z Bałkanów. Litex Łowecz (Bułgaria) - Rudar Pljevlja (Czarnogóra) 1:0. Natomiast w rewanżu Rudar Pljevlja (Czarnogóra) - Litex Łowecz (Bułgaria) 0:4. Moi faworyci znowu bez straty nawet jednej bramki. Nie widzę atutów przemawiających za MSK Zilina w tym meczu. Kursik o godzinie 16;00 w poniedziałek wynosił 1.70 na gospodarzy. O godzinie 19;00 już 1.65. Podejrzewam że może być jeszcze niższy do jutra. Dodam że w lipcu Litex rozegrał także 2 mecze towarzyskie i żadnego z nich nie przegrał. Remis z holenderskim Utrecht i wysokie zwycięstwo z OFK Sliven. To jeszcze bardziej mnie przekonuje. Dodam jeszcze od siebie że typ 1X po śmiesznie małym kursie jest na prawde ultra pewniakiem. Słowacy liczą na walkę o awans na własnym stadionie a Litex w zasadzie czuje się wyśmienicie zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Bułgarzy powinni spokojnie awansować w tym dwumeczu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Być może kilka przydatnych informacji.
Zenit St.Petersburg - przed meczem wypadli ze składu kontuzjowani Ivica Kriżanac i Danko Lazović. Obaj mogliby zagrać w pierwszym składzie.
Unirea Urziceni - wokół klubu nienajlepsza atmosfera po odejściu Dana Petrescu. Nowy trener Roni Levi jakoś nie potrafi przemówić do podopiecznych, którzy są nieskuteczni. Być może to przez absencje ważnego pomocnika Iuliana Apostola.
=======
Omonia Nikozja - w kadrze tego zespołu znajdziemy kilku ciekawych zawodników. Hernan Rengifo, Lomana LuaLua czy Konstantinou to linia ofensywna. Mózgiem zespołu wydaje się być znany z Olympiakosu Patzasoglou.
Red Bull Salzburg - wydali 9mln euro na wzmocnienia. M.in Jantzcher, Wallner, Zarate, Mendes czy najnowszy nabytek Bogossian.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Tylko nalezy tez dodać ze z Salzburga odszedł Janko, który jak na warunki Salzburga byl super napastnikiem.
E:do usunięcia. Dubel wyszedł
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Tylko nalezy tez dodać ze z Salzburga odszedł Janko, który jak na warunki Salzburga byl super napastnikiem.
W sezonie 08/09
34mecze/39goli ???? To sie nazywa napastnik.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
FC Unirea Urziceni - Zenit St. Petersburg
Już dzisiaj Rumuńska Unirea zmierzy się z Rosyjskim Zenitem St. Petersburgiem. Gospodarze mają poważny problem odkąd z zespołem pożegnał się Dan Petrescu a zatrudniony został Roni Levi trener nie potrafi jakoś znaleźć wspólnego języka z zawodnikami i trafić do nich. W lidze również zagrali kiepsko remisując z przeciętnym Pandurii, Przejdźmy teraz do gości którzy przewodzą w lidze Rosyjskiej ostatnie spotkanie to wygrana 1:3 z Rostovem. I znakomita współpraca Dannego oraz Faizulin. Dodatkowo w ataku nieźle sobie &#39;&#39;hasał&#39;&#39; Kerzhakov. Na pewno w tym spotkanie nie zobaczymy w Zenicie Krizanaca oraz Lazovica. Kadra zespołu poniżej, Przyglądając się formie obu zespołów można powiedzieć że Zenit spokojnie powinien sobie poradzić, Jednak nie zapomnijmy że gospodarze sezon dopiero rozpoczęli gdzie Zenit już rozegrał 14 spotkań. Jednak nawet patrząc na to uważam że to właśnie zespół Spalletiego ma dzisiaj zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo.

Skład Zenitu na ten mecz ;


Goalkeepers: Vyacheslav Malafeev, Dmitry Borodin, Yuri Zhevnov;
Defenders: Alexander Anyukov, Fernando Meira, Tomas Hubočan, Nicholas Lomberts, Igor Cheminava;
Midfielders: Igor Denisov, Konstantin Zyryanov, Roman Shirokov, Alessandro Rosina, Szabolcs Huszti, Vladimir Bystrov, Victor Fayzulin, Alexey Ionov, Danny;
Forwards: Alexander Kerzhakov, Maxim Kanunnikov

Moje propozycje :

Win Zenit @@ 1,90 Bwin
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj polecam również grać na Anderlecht po znakomitym kursie 1,27.

Sparta Praga - Lech Poznań
Już dzisiaj odbędzie się ciekawy pojedynek dla losów Polskiej piłki nożnej, Albowiem Czeska Sparta Praga zmierzy się z Polskim Lechem Poznań. Dla Polski jest to ważny mecz pod kątem tego że od bardzo dawno żadna z naszych drużyn nie występowała w lidze mistrzów, Pamiętamy o kilku kompromitacjach jak o tej sprzed roku gdy Wisła uległa Estońskiej Levadii. Po za tym ma to inne aspekty ogromny zastrzyk gotówki do kasy klubowej Lecha. Zespół Jacka Zielińskiego już przed tygodniem zagrał w wielkim &#39;&#39;horrorze&#39;&#39; jednak udało się wyjść z niego cało. Dzisiaj na pewno będą sobie musieli poradzić bez Tomasza Bandrowskiego, Dziwi brak w kadrze meczowej Jakuba Kiełba za to jest pozyskany Joel Tshibamba który przypuszczam wejdzie w drugiej połowie. W zespole Sparty Josef Chovanec ma mniejsze pole manewru na boisku nie zobaczymy na pewno Ondreja Kusnira, Milosa Lacnego i Kamila Vacka. Trener Lecha wybrał się na spotkanie ligowe Sparty ze Slovacko. Tydzień wcześniej jego asystent Ruszard Kuźma oglądał spotkanie (przegrane) z beniaminkiem Hradec Karlove. Piłkarze Lecha powinni strzelić bramkę na wyjeździe aby mieć dużo większa szansę na własnym stadionie. Jeżeli popularni &#39;&#39;Lechici&#39;&#39; myślą poważnie o awansie przydało by się w Pradze wygrać. Dzisiejsze spotkanie powinno również pokazać czy nasza drużyna ma tylko aspiracje do gry w europie czy również drużyną uważam że to jest pojedynek dwóch równorzędnych drużyn a nie jak niektóre gazety piszą pojedynek Czeskiej dużo lepszej szkoły futbolu z Polskim słabym.... Uważam również że jest jakaś sportowa złość w zespole &#39;&#39;Kolejorza&#39;&#39; i piłkarze dzisiaj pokażą przysłowiowy &#39;&#39;pazur&#39;&#39; i sprawią niespodziankę.

Kadra na mecz ze Spartą:
Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić, Seweryn Gancarczyk, Ivan Djurdjević, Manuel Arboleda, Jakub Wilk, Sergei Krivets, Jan Zapotoka, Semir Stilić, Kamil Drygas, Sławomir Peszko, Artur Wichniarek, Bartosz Bosacki, Dimitrije Injac, Marcin Kikut, Grzegorz Wojtkowiak, Luis Henriquez, Tomasz Mikołajczak, Joel Tshibamba.

Moje propozycja :

Wygrana Lecha Poznań @@ 5,35 Bwin
x2 Lech @@ 2,20 Bwin
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
No rzeczywiście na Anderlechta &quot;znakomity&quot; kurs ???? Takie mecze często uwalają, bo goście mimo że są zdecydowanymi faworytami lubią się zadowolić tylko bramkowym remis. Pamiętam jak kiedyś Roma rozwaliła mi piękną tasiemke, grali z jakimiś cieniasami na wyjeździe, prowadzili 3:1 i sobie zremisowali, a kurs miałem chyba nawet &quot;znakomitszy&quot; bo 1,45-1,5 chyba
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
No rzeczywiście na Anderlechta &quot;znakomity&quot; kurs ???? Takie mecze często uwalają, bo goście mimo że są zdecydowanymi faworytami lubią się zadowolić tylko bramkowym remis. Pamiętam jak kiedyś Roma rozwaliła mi piękną tasiemke, grali z jakimiś cieniasami na wyjeździe, prowadzili 3:1 i sobie zremisowali, a kurs miałem chyba nawet &quot;znakomitszy&quot; bo 1,45-1,5 chyba
Jednak Anderlecht to nie zespół chłopców do bicia.... Więc nie przesadzaj nie powinni tam nawet zremisować a kurs na podbitkę znakomity. :]
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
A w otwartym nie bedzie, bo k...a za pozno sie dogadali i nie mozna zmieniac ramowki, wiec po raz n-ty &quot;Depresja gangstera&quot; zamiast meczu. Błazny!
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A w otwartym nie bedzie, bo k...a za pozno sie dogadali i nie mozna zmieniac ramowki, wiec po raz n-ty &quot;Depresja gangstera&quot; zamiast meczu. Błazny!
Nie bardzo wiesz o czym mowisz. Zazwyczaj jest tak ze prawo do pokazania meczu w kanale ogolnodostepnym jest drozsze od prawa pokazania tego samego meczu w kanale zamknietym i zapewne o to sie rozeszlo. Wczoraj przedstawiciele Polsatu wypowiadali sie ze za prawa do pokazania w glownym Polsacie czesie zazyczyli sobie 60tys euro (dla przykladu to czterokrotnie wiecej niz mecz z Brugia w poprzednim sezonie) ale beda sie starali negocjowac nizsza cene do pokazania tego meczu w pasmie kodowanym/zamknietym.
Wiesz, mysle ze to nie problem zmienic ramowke a na pewno w otwartym ogladalnosc byla by duzo wyzsza (wysza rowniez od obecnej ramowki) wiec jesli mogli by tak zrobic to zapewne by to zrobili ;-)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
W spotkaniu Sparty z Lechem wbrew bukmacherom nie widzę zdecydowanego faworyta. Obie drużyny jak do tej pory zaprezentowały się kiepsko. W prawdzie Sparta bez problemów przeszła ostatnią rundę pokonując wysoko w dwumeczu Metalurg Liepejas jednak nie można powiedzieć, iż był to wymagający rywal. O meczu Lechitów nie boję się powiedzieć, że całkowicie się skompromitowali. Po pierwszym wygranym na wyjeździe 0:1 spotkaniu myśleli, że przed własną publicznością rozjadą rywala. O tym mogą świadczyć pierwsze 10 minut gdzie Kolejorz faktycznie rozpoczął z wysokiego C. Jednak po tym czasie gdy ich ataki nie przyniosły rezultatu gra całkiem siadła. Czyżby wtedy uznali, że jednak uda im się utrzymać remis? Zespół z Baku dzielnie walczył i został za to wynagrodzony w końcówce. Lech szczęśliwie awansował. A nam pozostaje wierzyć, że stać ich na więcej. Niestety złudzeń nie pozostawia nam ławka rezerwowych. Trener Zieliński nie ma wyboru, nie ma w pełni wartościowych piłkarzy, których mógłby posłać do gry w trakcie spotkania. Tak nie uda się awansować do LM. Sztab szkoleniowy świetnie zdaje sobie z tego sprawę. Na szczęście nie oznacza to, że Lech dziś przegra ponieważ gospodarze również nie spisują się dobrze. Oprócz wspomnianych spotkań w kwalifikacjach rozegrali dwa ligowe. Pierwsze przegrali a w drugim ledwo wymęczyli zwycięstwo zdobywając gola w końcówce. Do tego dochodzą osłabienia: Ondreja Kusnira, Milosa Lacnego i Kamila Vacka to piłkarze, którzy mogli pojawić się od 1 minuty. Natomiast trener Zieliński nie może skorzystać z Tomka Bandrowskiego, który jest ważny piłkarzem dla zespołu z Poznania. Zastępuje go Djurdjevic lecz niestety jest obecnie bez formy i na pewno nie pomaga pozostałym piłkarzom na boisku.
Jak widać obie drużyny nie mogą być pewne awansu. Dlatego dziwi mnie trochę kurs około 1.50 na Spartę. Sam miałem stawiać na gospodarzy, ale nie po takim kursie. Lech będzie chciał nie przegrać tego spotkania. A jeśli zawodnicy zagrają na swoje 100% możliwości to uważam, że są w stanie osiągnąć korzystny rezultat. Dlatego najlepiej odpuścić sobie typowanie zwycięzcy, ewentualnie można zaryzykować x2/2dnb na Lecha. Kurs jest dość atrakcyjny a i szanse Lechitów nie takie małe.

Moja propozycja:

Lech lub remis / Lech dnb wynik: 1:0⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Unirea Urziceni - Zenit St.Petersburg
Mecz na stadionie Steauy Bukareszt. Media w Rumunii nie przywiązują dużej wagi do tego spotkania, w ogóle tak na dobrą sprawę poza wielkimi klubami zainteresowanie mediów jak i społeczności jest nikłe. Może dojść do sytuacji, że stadion będzie dzisiaj świecił pustkami. Do tego działacze Unirei nie doszli do porozumienia ze stacjami TV i podobno ma nie być transmisji z tego meczu. W porównaniu do Steauy, drużynie Unirei oferowano podobno 3krotnie mniejsze pieniądze za transmisję... ale mniejsza z tym.
Unirea, drużyna jak to mawiają rzemieślników, twardo i nieustępliwie grająca w obronie. Tracą mało bramek, ale z drugiej strony stosunkowo mało strzelają. Gwiazda drużyny to Iulian Apostol, który jednak w tym meczu nie wystąpi z powodu kontuzji. Po odejściu Dana Petrescu trenerem jest Roni Levi, który w sumie kontynuuje pracę charyzmatycznego Rumuna. Unirea w tym sezonie rozegrała jeden mecz ligowy z Pandurii, który zremisowała 0:0 oraz mecz superpucharu z Cluj, również zremisowany 0:0, przegrany w karnych.
Zenit, prowadzony przez Luciano Spalettiego notuje kapitalne wyniki. Jest zdecydowanym liderem ligi rosyjskiej i wydaje się, że pewnie zmierza po mistrzowski tytuł. Drużyna jest poukładana taktycznie, z wielkimi mecze wygrywają 1:0, 2:0 np. z CSKA Moskwa, a ligowym słabeuszom aplikują po 3 bramki np. Ałania Władykawkaz.
W meczu z Unireą w składzie zabraknie podstawowych zawodników - Ivicy Krizanaca oraz Danko Lazovicia, którzy są kontuzjowani. Trener Spaletti nie może skorzystać jeszcze z usług Bucharowa, ktory będzie dostępny od następnej fazy kwalifikacyjnej.
Przebieg meczu? Wydaje się, że mimo braku wsparcia w Rumunii dla Unirei, piłkarze tej drużyny łatwo się nie poddadzą. Większość z nich gra ze sobą już od kilku sezonów, tworzą więc zgrany kolektyw. Można powiedzieć, że jest to drużyna bez gwiazd, ale odpowiednio pracująca na boisku. Należy spodziewać się defensywnego nastawienia gospodarzy. Warunki gry powinien dyktować Zenit, ale jako iż jest to pierwszy mecz Rosjanie nie powinni rzucać wszystkiego na jedną kartę.
W związku z tym zanosi się na coś a&#39;la piłkarskie szachy. Dodatkowo do typu na under motywuje mnie Dan Petrescu, który zapytany w wywiadzie o dwumecz Unirea-Zenit, odpowiedział, że będzie mało bramek, a jedno ze spotkań może zakończyć się remisem. Petrescu zawsze cieszył się moim uznaniem, teraz utwierdził mnie w przekonaniu, że w tym meczu może być mała liczba bramek.
Mój typ: under 2,5 - 1,65 w Unibet [10/10] *stawka bardzo mocna ✅ ✅ 0:0 ????
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Przyznam, że nie wiem co prezentuje ekipa Sparty, za to widziałem mecze Lecha i nie wygląda to najlepiej. Najkorzystniej prezentuje się zdecydowanie Krivets, także dobrą robotę robi Wichniarek oraz pewny w obronie i włączający się niekiedy do ofensywy Wojtkowiak. Niepokoić może postawa środka obrony czyli pary Bosacki - Arboleda. Grali niepewnie, często podejmowali złe decyzje, wdawali się w zabawy pod własnym polem karnym. Brak Bandrowskiego w środku pola również jest widoczny, na siłe wsadzony tam Djurdević nie zachwyca. W meczu z Interem przy stanie 0:1 i zejściu Wichniarka brakowało napastnika, wyglądało to tak jakby ten gol zupełnie zniszczył taktykę trenera Zielińskiego, który moim zdaniem zagrał zbyt asekurancko i przez to taka nerwówka i szczęśliwy awans. Zobaczymy jak będzie dzisiaj, jednak zwycięstwa Polaków sięnei spodziewam, myślę, że remis jest realny gdy drużyna i trener wyciągną wnioski z dwumeczu z Interem Baku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom