>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Dzisiejsze mecze el. LM przyniosły trochę niespodzianek. Sporo remisów. W sumie pewni awansu mogą być tylko gracze Dynama i Anderlechtu. Wg mnie Lech zagrał dobre spotkanie, było ono już dużo lepsze niż mecz z Interem. Zabrakło jednak znów skuteczności. Lech zawsze słynął z dramatycznych bojów i bramek. Dramatyzm został, bramek nie ma. Trzeba za ten mecz na pewno pochwalić Kriwca, Kotorowskiego, Wichniarka oraz Arboledę. Zawiódł mnie Stilic, który potrafi grać lepiej. Wynik 0-1 to nie jest dobry rezultat. Nie rozumiem, dlaczego Zieliński nie zaryzykował. Dlaczego tak późno wszedł Tschibamba ? Nie wiem. Po 70 minucie naszym zabrakło tlenu, a Sparta to wykorzystała. Nie jest to jednak jakiś wielki zespół, są do ogrania. Ciekawe tylko jak Lech zagra w rewanżu. Wg mnie powinni zagrać na dwóch napastników. Nie ma na co czekać. Jeśli nawet odpaść, to po pięknym boju. Czekanie jest nie wskazane. Sparta strzelając nam, choćby przypadkowo jednego gola, sprawia iż Lech musi strzelić trzy, aby awansować. Jeśli Lech się nie wzniesie na wyżyny, to spadnie do Ligi Europejskiej. Uważam jednak, że Lecha nadal stać na awans...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki
Pierwszym rywalem na drodze do Ligi Mistrzów dla Ajaxu jest PAOK Saloniki. W Amsterdamie wszyscy poważnie traktują rywala. Klub nie osłabił się, zatrzymał trenera Martina Jola, w kadrze na mecz z PAOK są zarówno Suarez jak i Van der Wiel, bardzo dobrze grający na MŚ. Ajax dobrze prezentował się w grach sparingowych, choćby wygranej 3:1 z Chelsea i wydaje się być dobrze przygotowany do tej konfrontacji.
W PAOKu zawirowania. Trener musiał zostawić drużynę, ponieważ objął reprezentację. W jego miejsce przyszedł Mario Beretta, który trenerem był... niespełna miesiąc! Jego miejsce zajął natomiast Pavol Dermitzakis. Tak na dobrą sprawę to w Salonikach o Lidze Mistrzów nikt głośno nie myśli. Drużyna co prawda nie osłabiła się, ba! nawet przyszedł Salpingidis, ale tak na dobrą sprawę nie jest to kadra mogąca radzić sobie w rozgrywkach Champions League. W meczu z Ajaxem, w składzie drużyny z Grecji zabraknie lidera drużyny z przed roku - Muslimovicia, który jest kontuzjowany. W kadrze PAOK jest Mirosław Sznaucner.
Z pewnością PAOK zdecyduje się na taktykę defensywną, ale przeciwko Ajaxowi w Eredivisie tak gra bardzo duża liczba drużyn. Ajax potrafi rozmontować obronę przeciwnika na różne sposoby. Ajax jest zdeterminowany aby grać w Lidze Mistrzów i pewnie powinien wygrać z drużyną grecką na Amsterdam Arena. Aczkolwiek wybieram bezpieczniejsza opcję w postaci &#39;zwykłej&#39; wygranej.
Mój typ: Ajax Amsterdam - 1,30 Unibet 10/10 *stawka bardzo mocna
Debreczyn - FC Basel
Mecz odbędzie się w Budapeszcie. Apetyty na Węgrzech zostały rozbudzone i fani po raz kolejny chcą oglądać zespół ze swojego kraju w Lidze Mistrzów. Tym razem jednak droga do fazy grupowej jest znacznie trudniejsza. Los w 3 rundzie przydzielił FC Basel...
W przeciwieństwie do Rumunii, gdzie kraj niespecjalnie interesuje się losami Unirei tutaj Debreczyn jest gorąco wspierany przez fanów z Węgier. Nie mniej jednak tym razem o awans będzie o wiele trudniej. Drużynę przed sezonem opuścił Rudolf Gergely, chyba najbardziej wiodąca postać minionego sezonu. Poza tym piłkarzem Debreczyna nie jest już Leandro, skrzydłowy który swego czasu był w kręgu zainteresowań Wisły Kraków. Wzmocnienia? Trzeba przyznać, że niespecjalnie. Ze znanych postaci to... Tamas Kulcsar, który nie mieścił się w kadrze Polonii Warszawa. Obecnie gwiazdą Debreczyna jest Adamo Coulibaly, ale on z pewnością sam meczu z Basel nie wygra...
FC Basel bazuje na utrzymanej kadrze z minionego sezonu. Co prawda nie ma w drużynie oddanego do ligi tureckiej Sahina, ale jest za to znany z Young Boys - Yapi Yapo, który nomen omen nie wystąpi w meczu LM z powodu pauzy za czerwoną kartkę z ubiegłego sezonu. Trenerem jest Torsten Fink, który przed meczem powiedział &#39;wir sind gut vorbereitet&#39; ;) Mówił również, że analizowali pojedynki Debreczyna z Levadią i wiedzą jakie są ich mocne i słabe strony. W kadrze zespołu znajdziemy znanych graczy jak Chipperfield, Huggel, czy superstrzelec Frei. Ten znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji, czego efektem 3 bramki w dwóch ligowych meczach [przeciwko Zurich i Sion].
Tak się składa, że miałem przyjemność oglądania dwóch pierwszych spotkań FC Basel w tym sezonie Axpo Super League i muszę przyznać, że drużyna wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Co prawda w meczu z Debreczynem nie wystąpi Yapi Yapo, ale kadra ekipy Finka jest na tyle szeroka, że dadzą radę go zastąpić. Moim zdaniem Basel pewnie w tej parze awansuje. Nie mniej jednak spodziewam się ambitnej postawy Debreczyna, dlatego dla bezpieczeństwa podpieram typ remisem.
Mój typ: Basel lub remis - 1,28 w Unibet 10/10 *stawka bardzo mocna
dubel
Debreczyn - FC Basel | x2 - 1,28
Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki | 1 - 1,30
AKO: 1,66
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Wg mnie Wichniar dziś trochę słabiej. Do Twojego zestawu dołożyłbym jeszcze Wojtkowiaka i Injacia.
Nieźle też poradził sobie kompletny debiutant, 19-letni Drygas. Wprawdzie było widać braki doświadczenia, jednak ryzykowny ruch Zielińskiego nawet wypalił.
Boli tylko, że po niezłym meczu w wykonaniu drużyny z Poznania, wracamy do Polski z jednobramkową przegraną. Zgadzam się z adwokatem, że Tshibamba powinien wejść wcześniej, nie było na co czekać.
Arboleda coś fantastycznego, Ci którzy mówili, że ma jakiś kryzys, albo lepiej - że jest słaby, chyba nie są do końca normalni. A twierdzili tak nawet &quot;eksperci&quot;...
Co do rewanżu - jeśli zastaniemy taką samą Spartę, to jest szansa. Czyżby znów czekała nas dogrywka? Na ten moment wydaje mi się to najbardziej prawdopodobna opcja. Byle nie stracić bramki, bo wtedy będzie trzeba strzelić trzy...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Wojtkowiak zagrał poprawnie, ale stracona bramka ewidentnie obciąża jego konto.
Szkoda, ale 0-0 to też byłby niewygodny wynik.
Z jednej strony może to i lepiej, że Lech przegrał. Od początku wyjdą, taką mam nadzieję mocno zmobilizowani. Nie będą myśleć, mamy zaliczkę z pierwszego meczu, więc gramy spokojnie. To paradoks, ale może tak być, zadziałać na plus. Powinni zagrać od początku do końca skoncentrowani i ten awans wyrwać. Mniejsza z tym czy odpadną w następnej rundzie czy nie, najpierw muszą do niej awansować. Powinni zrobić krok do przodu, bo Sparta jest w ich zasięgu. Zwycięstwo da im co najmniej fazę grupową LE, a jeśli odpadną, to mogą się chyba pożegnać z fazą grupową LE, gdyż w czwartej rundzie eliminacji być może zagrają z zespołem dużo silniejszym niż Sparta.
Brawo też dla kibiców. Znów się pokazali z dobrej strony. Na Bułgarskiej pewnie poniosą swój zespół, obyśmy mieli podobnie emocjonujący mecz jak z Austrią Wiedeń, zakończony zwycięsko.
No brawa za odwagę, za wpuszczenie Drygasa do podstawowego składu. Młody musi się gdzieś uczyć, było ryzyko, ale facet zagrał poprawnie. Trochę się bałem, że po pierwszej żółtej, dostanie drugą i zaczną się problemy. W młodej ekstraklasie zebrał już trochę doświadczenia, teraz czas, aby zdobył je w walce na wyższym poziomie. Każdy musi dostać szansę. Zaprocentuje to w przyszłości.
Hm jutro odpuściłbym sobie ostre obstawianie eliminacji LM. Dość pewne wydają mi się być dwójki z meczach Young Boys – Fenerbahce oraz Debrecen – Basel. Z podpórką, to już na pewno powinno wejść. Pewnie powinien wygrać Ajax, który zagra z Luisem Suarezem, a to gwarantuje bramki. Partizan u siebie wydaje mi się też być pewniakiem. Chłopaki dobrze grają przy swojej fanatycznej publice, a HJK Helsinki to nie jest wielki przeciwnik. Oglądałem kilka meczów ligi fińskiej i poziomem ta liga nie grzeszy. Pomyślę o Partizanie z handi.
Resztę meczy bym sobie podarował. Jednak jak ktoś czuję się pewny, to niech stawia.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Szerif Tiraspol - Dynamo Zagrzeb
typ: X
kurs: 3,15
Unibet
Bardzo ciekawa para w tej rundzie kwalifikacji. Jeszcze kilka sezonów temu można by rzec, że zdecydowanym faworytem powinni być Chorwaci. Obecnie mistrz Mołdawii jest już dobrze znana drużyną, która zdobyła potrzebne doświadczenie na arenie międzynarodowej. Nie są już chłopcami do bicia, tak jak pozostałe drużyny występujące w kwalifikacjach europejskich pucharów, które stawiają silny opór teoretycznie silniejszym drużynom. O sile drużyny z Tiraspola przekonamy się właśnie w tym spotkaniu z mistrzem Chorwacji, bowiem ciężko jest ją określić po spotkaniu poprzedniej rundy, kiedy to Sherif uporał się z ekipą z Tirany.Do rozgrywek kwalifikacyjnych mistrz Mołdawii przystąpił wzmocniony brazylijskim pomocnikiem Fredem, pozyskanym z lokalnego rywala, oraz bośniackim obrońcą Vranjesem kupionym z serbskiego Napredaka. Znaczących ubytków w kadrze nie odnotowano, a więc można twierdzić iż drużyna jest zgrana i zachowuje kluczowych zawodników co jest podstawa jakiegoś sukcesu.
Sporą rotację w składzie zanotowało Dynamo: pozyskali między innymi napastnika Panathinaikosu Rukavinę, pomocnika Bekica, Chago, Ademi oraz innego napastnika Sivonjica. Odeszli z drużyny miedzy innymi Mandzukic, Komorski, Mlinar, Turina i Vdorljak. Drużyna Dynama nie jest jeszcze monolitem, a nowe ogniwa muszą jeszcze lepiej zgrywać się z sobą. Widać to po obecnych wynikach drużyny. Chociaż weszli już w rytm meczowy, bo liga chorwacka właśnie ruszyła, odczuwają skutki ciężkiego okresu przygotowawczego. Sądzę, że drużyna mając rewanż u siebie, nie będzie rzucała się do ataku, zachowując dystans do przeciwnika i starając się nie stracić bramki. Mając w pamięci to co przydarzyło się drużynie z Zagrzebia w rewanżowym spotkaniu ze słoweńskim Koprem taka taktyka powinna być realizowana. Zagrzeb to drużyna swojego boiska dlatego bardzo prawdopodobne, że u siebie rozstrzygną losy tego dwumeczu. Oczywiście w tym spotkaniu Zagrzeb nie ograniczy się tylko do obrony własnej bramki, ale na pewno będą chcieli zagrać na zero z tyłu. Myślę, że spotkanie to taki underowy mecz, który może zakonczyć sie remisem. Gospodarze z pewnością też będą próbować wykorzystać stworzone przez siebie okazję bramkowe,w czym pomogą własne ściany i doping, ale jeśli Dynamo będzie dobrze zorganizowana i poukładana, to niewiele wskórają. Z resztą nie wierzę aby Dynamo zagrało drugi raz tak słaby mecz wyjazdowy jak z Koprem. Typuję zatem remis
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Można odnieść wrażenie, że Sparta wygrała niezasłużenie, ale z drugiej strony klasowe drużyny charakteryzuje to, że potrafią wygrać mecz, w którym się nie układa. Szkoda zmarnowanych szans dla Lecha, a bramka dla Sparty taka troche z niczego. Ten kto zaliczył asystę zapewne chciał strzelać, ale piłka mu zeszła, potem za daleko rywala stał Wojtkowiak i stało się... Dobrze na Kotorowskiego podziałały te karne w poprzedniej rundzie, bo wczoraj bronił bardzo dobrze. Mecz ten pokazał też, że Sparta jest spokojnie do ogrania i choć zwolennikiem Lecha/Amiki nie jestem to z zaciekawieniem będę obserwował rewanż.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Lukiaszenko zgadzam się z tobą całkowicie. Był to wyrównany mecz, w pierwszej połowie nawet to Lech był lepszy i miał kilka dogodnych sytuacji. Myślę,że wynik remisowy byłby najbardziej sprawiedliwy, jednak to futbol, a nie miejsce na jakąkolwiek sprawiedliwość. Trzeba będzie powalczyć w drugim meczu i co ważne strzelić w końcu bramkę/i której to Lech szuka już od 3 spotkań z marnym skutkiem.
 
davidoff88 0

davidoff88

Użytkownik
Wynik z pewnością nieco rozczarował kibiców Kolejrza, ale przecież mamy jeszcze rewanż na Bułgarskiej. Lech w pierwszych 60 minutach wydawał się być stroną przeważającą w tym spotkaniu. Faworyzowana Sparta nie pokazała zbyt wiele w tym czasie. Niestety w końcowej fazie meczu zawodnicy Lecha wyraźnie opadli z sił i nie grali już z takim animuszem a zawodnicy z Pragi to wykorzystali. Myślę że dużo dało to że Sparta jest już w sezonie i jej zawodnicy są lepiej przygotowani kondycyjnie niż piłkarze Lecha. Na plus w tym meczu należy zaliczyć jak już wczesniej inni zauważyli dobrą postawę Arboledy, Krivca, Wichniarka (do pełni szczęścia zabrakło mu tylko zdobycia bramki) i młodego Drygasa. Mimo przegranej sprawa awansu nie jest roztrzygnięta. Na stadionie przy Bułgarskiej wiele się już wydarzyło i można byc pewnym że Lech będzie walczył do końca o awans do IV rundy. Może jestem zbytnim optymistą ale spodziewam się w środowym meczu dwubramkowego zwycięstwa Kolejorza i święta kibiców na Bułgarskiej.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Spotkanie: Ajax - PAOK (+1)
Typ: 1 ( handicap 0-1)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Expekt
Analiza: To bardzo ważny mecz dla Ajaxu. Ostatnio mają problem, aby być na ligowym szczycie w kraju oraz w awansie do LM. Ten sezon ma być jednak inny. Ajax znów myśli o potędze. Szykują się wielkie transfery oraz zatrzymanie kluczowych graczy. Jutro na pewno zagrają Luis Suarez, jedna z gwiazd mundialu w reprezentacji Urugwaju oraz lider ataku Ajaxu. Wystąpi również Gregory var der Wiel. Pokazuje to, iż Ajax na poważnie podchodzi do tej rywalizacji. Myślę, że pójdzie on w ślady Dynama, które wygrało swój wczorajszy mecz 3-0. Wiedzą, że muszą wygrać wysoko, aby móc jechać spokojnie na rewanż. W Grecji fanatyczni kibice mogą zgotować im piekło, a PAOK może wnieść się na wyżyny. Może być różnie, dlatego tak ważna jest dla nich zaliczka co najmniej dwóch bramek. PAOK to grecki średniak, więc nie powinien stawić wielkiego oporu Ajaxowi. Myślę, że Holendrzy przycisną i spokojnie wygrają co najmniej różnicą dwóch bramek...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
FK Aktobe - Hapoel Tel Aviv
Hapoel na dzień dzisiejszy potęga w Izraelu, Sporo pieniędzy idzie właśnie do kasy klubowej od prężnego sponsora. Zespól Aktobe (Kazachstan) to już nie ten zespół co choćby w zeszłym sezonie gdy mogli jeszcze sprawić niespodziankę. W tym roku przewiduje że właśnie na Hapoel zakończą przygodę. Zespół Hapoel wystąpi dzisiaj w pełny składzie. Aktobe w poprzednim spotkaniu wymęczonym zresztą zwycięstwie nad Olimpia Rustawi nie pokazał nic ciekawego. W Hapoelu w tym sezonie są wielkie oczekiwania aby drużyna dostała się do fazy grupowej Champions League jednak aby to uczynić muszą najpierw pokonać Aktobe.

Moje propozycje :
Win Hapoel @@ 1,70 Bwin
-----------------------------------------------
BSC Young Boys Bern - Fenerbahce
Szykuje się ciekawa konfrontacja w Fenerbahce zabraknie Mehmet Topuz, Gokhan Unal ,Daniel Guiza ,Ugur Boral ,Ozer Hurmac. Fenerbahce w tym sezonie ma nowego trenera będzie to jego pierwszy oficjalny mecz na pewno kibice oczekują nawet gdy tylu graczy nie może wystąpić pełnego zaangażowania i zwycięstwa. Również nie wystąpi filar obrony Lugano jakim ważnym ogniwem jest pokazał zeszły sezon gdy jego brakowało na boisko zespołowi zwyczajnie nie szło. W zespole Young Boys zabraknie kapitana a zarazem bramkarza Wolfli , Linganii oraz Petkovic.Sprzedali również znakomitego napastnik Doumbia który był najlepszy strzelcem zespołu. Jeżeli miałbym tutaj typować zwycięzce to byłoby to Fenerbahce i myślę że jeżeli chcą grać w europejskich pucharach w Szwajcarii muszą wygrać.

Moja propozycja :

Win Fenerbahce 2,00 Bet365
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Sparta nie zagrała wczoraj niczego wielkiego. Lech może mieć jedynie do samego siebie pretensje. Nie wykorzystał przeciętej dyspozycji rywala, który na swoim stadionie jest przynajmniej na papierze zawsze bardzo mocny. Cóż, w Poznaniu musimy wygrać przynajmniej 2-0 aby awansować. Z taką formą strzelecką nie mamy najmniejszych szans. Sparta ustawi się na kontratak i za pewne coś strzeli. A wygrywając 2-1 i tak odpadamy. Lech ma problem, Lech nie ma ławki. Wczoraj po 60 minucie zaczynało brakować sił (WTF, co oni robili/robią w okresie przygotowawczym że już na początku sezonu po 60 minutach tylko chyba Arboleda ma siłę biegać?) i tak na prawdę poza Tschibamba Zieliński nie miał kogo wpuścić. Mikołajczyk to nie poziom Europejskim, śmiem twierdzić że to nawet nie poziom naszej ekstraklasy.
Lech nie ma ławki powtarzam a bez tego sukcesów w Pucharach nie zrobią.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Ajax - PAOK
Typ: Drużyna gospodarzy dwiema bramkami lub więcej
Kurs: 1.74
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędą się kolejne spotkania III rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w jednym z ciekawych spotkań Ajax Amsterdam zmierzy się na własnym stadionie z greckim PAOK-iem Saloniki . Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest drużyna gospodarzy kurs na ich zwycięstwo jest bardzo niski wynosi bowiem 1.30. Jednak kurs na zwycięstwo Ajaxu 2 bramkami jest już całkiem przyzwoity. Ajax został wicemistrzem Holandii tracąc zaledwie 1 punkt do Twente. W ostatnich 5 ligowych spotkaniach Ajax wygrał wszystkie 5 spotkań z czego tylko w jednym wygrał tylko różnicą jednej bramki i to w wyjazdowym! Ostatecznie w 34 spotkaniach ligowych Ajax zdobył aż 106 bramek, a u siebie po prostu gromił przeciwników wygrywając wysoko. W sparingach było tak samo Ajax wygrywał swoje mecze, pewnie, wysoko strzelając dużą ilość bramek. PAOK w lidze Greckiej zajął 3 miejsce, a w Play Offach do eliminacji Ligi Mistrzów zajął ostatnie miejsce, jednak obecny PAOK to zupełnie inna drużyna. Porażki w sparingach 1:3 z drużyną występującą w 3 lidze Bundesligi: Kickers Offenbach, w takim samym stosunkiem bramkowym grecki zespół przegrał z Bułgarskim CSKA Sofia, oraz szczęśliwy remis odniesiony w w sparingu z FC Nurnberg 1:1. Kolejnym minusem PAOK-u jest to że kilka dni temu w klubie został zatrudniony nowy trener na miejsce poprzedniego i nie zdołał jeszcze wszystkiego ogarnąć w zespole. W Ajaxie zagrają gwiazdy mundialu m.in. bramkarz reprezentacji Holandii oraz Luis Suarez. Zespół Holenderski zapewne będzie chciał wysoko wygrać z grekami, bo u nich chociażby zremisować będzie bardzo trudno. Stawiam zdecydowanie na Ajax Amsterdam.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Sporting Braga - Celtic Glasgow

Jeden z dwóch debiutantów tegorocznej LM - Braga, podejmuje dziś na stadionie Municipal Celtic, drużynę bardzo dobrze znaną polskim kibicom.
W zespole gospodarzy po zajęciu w zeszłym sezonie 2 miejsca w portugalskiej Bwin Lidze spore zmiany. Sprowadzono 17 nowych zawodników, m.in.: Heldera Barbose, Leandro Salino, Echiéjilé, Léo Fortunato, Rodrigo Lima, czy byłego bramkarza Benfiki Quima, który z powodu kontuzji nie zagra już w tym roku. Odeszli z klubu gracze mający wydatny wpływ na zajęcie 2 miejsca w zeszłym sezonie: Hugo Viana, bramkarz Eduardo, obrońca Evaldo oraz nasz Paweł Kieszek. Ostatnie mecze towarzyskie zespołu z Portugalii to kolejno wygrane 3:0 z Leixoes, 4:1 z Gil Vincente oraz porażki z Bilbao 1:3 i 2:0 z drugoligowym Varzim. Drużyna jest przygotowana i fizycznie bardzo silna – powiedział trener Domingos. Również podopieczni Portugalczyka są bojowo nastawieni: Nie byliśmy w najlepszej formie, ale te sparingi pozwalają nam uczyć się na błędach. Jedno jest pewne. Jesteśmy gotowi na Celtic. Nie czujemy obawy, jakkolwiek jesteśmy świadomi stawki meczu.
Naprzeciw tej ekipy stanie drużyna Celticu Glasgow. Nowy trener Neil Lennon również postawił na przebudowę zespołu. Poprzedni sezon i zajęcie drugiego miejsca w lidze za plecami Rangers uznano za porażkę. Odeszli z klubu tacy gracze jak: Boruc, McManus, Mizuno, Robbie Keane. Na ich miejsce zatrudnieni zostali m.in.: Daryl Murphy, Sheridan, czy znani z afrykańskiego mundialu Cha Du-Ri oraz Efrain Juarez. Tak więc zbyt dużych strat personalnych nie ponieśli, każda z formacji prócz bramki została wzmocniona. Nie powiodły się próby ściągnięcia bramkarza reprezentacji Anglii Davida Jamesa lecz w odwodzie jest Łukasz Załuska, którego zobaczymy dziś na boisku. Jeśli chodzi o okres przygotowawczy to Celtowie mają bilans 1-1-1 (wygrana 2-0 z St.Pauli, porazka 1-3 z Manchesterem United oraz remis ze Sportingiem Lizbona 1-1 i wygrana w karnych).
Obydwie ekipy mają za cel awans do fazy grupowej LM. Braga zapewne będzie próbowała zapewnić sobie korzystny wynik przed wyjazdem na Celtic Park. Szkoci zaś mogą wyczekać ten mecz, by rozstrzygnąć awans na własnym boisku. Moim zdaniem mecz ten będzie wyrównany z lekką przewagą zespołu gości i małą ilością bramek.

Przewidywany wyjściowy skład Celtiku Glasgow: Załuska - Wilson, Hooiveld, Loovens, Mulgrew - Juarez, Ki, Brown, Ledley, Samaras - Fortune.
Składu Bragi na ten mecz nie znalazłem.

Moje propozycje to: (kursy Unibet)
Celtic DNB 2,60
Under 2.5 1,65
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wiem ze jeszcze nie ma kursow ale wstepnie napisze po wczorajszym meczu.
Awans Sparty.
Przy takim wyniku Sparta skupi sie na strzeleniu gola wyjazdowego i przy swojej dobrze poukladanej obronie jesli im sie to uda spokojnie awansuja. Ja osobiscie mysle ze im sie to uda. Wczorajszy mecz nie ulozyl sie dla nich najlepiej, Kolejorz ich troche zaskoczyl jednak gdy Lechici zaczeli opadac z sil Sparta pokazala drugie oblicze i stworzyla kilka bardzo dogodnych sytuacji wykorzystujac tylko jedna. W Poznaniu zagraja inaczej, z kontry a uwazam ze przy ich stanie posiadania maja do takiej gry predyspozycje. Swietny Wilfried, wysoki, potrafiacy sie zastawic, dobrze grajacy glowa - to na niego beda posylac dlugie pilki. Do tego dwoch blyskotliwych skrzydlowych, Sionko ktorego przedstawiac nie trzeba i Kadlec uwazany za najwiekszy talent czeskej pilki od czasow Rosickiego, to wlasnie do nich beda zgrywane pilki przez Wilfrieda. Dluga pilke tez ma kto rzucic, dobrym podaniem dysponuja Matejovski, Kucka i Repka. Moim zdaniem strzela gola ktory zawazy na losach awansu. Do tego to slabe przygotowanie fizyczne Lecha, nawet jak Sparta do 70 minuty bedzie po za LM to znow moze w ostatnich minutach zniszczyc jak we wczorajszym meczu (nie ma zadnych przeslanek by sadzic ze Lech bedzie wygladal lepiej kondycyjnie od Sparty za tydzien).

Czerwona kartka.
Juz wczoraj bylo nerwowo a to bedzie drugi mecz o byc albo nie byc w LM wiec i presja wieksza. Do tego dochodzi kilku zawodnikow z obu druzyn grajacych twardo, nerwowo lub po prostu glupio. Pojedynki Arboledy z Wilfriedem beda bardzo twarde co pokazal wczorajszy mecz (swoja droga to dla mnie jeden z ladniejszych aspektow meczu w Pradze, z przyjemnoscia sie patrzylo na taka walke), Peszko inteligencja boiskowa nie grzeszy i kartek lapie co niemiara co pokazal caly sezon i wczorajszy mecz, do tego Repka ktory gra bardzo twardo a w Czechach przyzwyczail sie do tego ze majac status gwiazdy wiele uchodzi mu na sucho (ostatnio oplul rywala w meczu ligowym) podobnie zreszta jak i Arboledzie w Polsce. W Europejskich Pucharach ta dwojka nie ma co liczyc na taryfe ulgowa bo na skale europejska to zadne gwiazdy. Oczywiscie z tym typem wstrzymam sie do chwili poznania obsady sedziowskiej.
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
FK Aktobe - Hapoel Tel Aviv
Hapoel na dzień dzisiejszy potęga w Izraelu, Sporo pieniędzy idzie właśnie do kasy klubowej od prężnego sponsora. Zespól Aktobe (Kazachstan) to już nie ten zespół co choćby w zeszłym sezonie gdy mogli jeszcze sprawić niespodziankę. W tym roku przewiduje że właśnie na Hapoel zakończą przygodę. Zespół Hapoel wystąpi dzisiaj w pełny składzie. Aktobe w poprzednim spotkaniu wymęczonym zresztą zwycięstwie nad Olimpia Rustawi nie pokazał nic ciekawego. W Hapoelu w tym sezonie są wielkie oczekiwania aby drużyna dostała się do fazy grupowej Champions League jednak aby to uczynić muszą najpierw pokonać Aktobe.

Moje propozycje :
Win Hapoel @@ 1,70 Bwin
-----------------------------------------------
BSC Young Boys Bern - Fenerbahce
Szykuje się ciekawa konfrontacja w Fenerbahce zabraknie Mehmet Topuz, Gokhan Unal ,Daniel Guiza ,Ugur Boral ,Ozer Hurmac. Fenerbahce w tym sezonie ma nowego trenera będzie to jego pierwszy oficjalny mecz na pewno kibice oczekują nawet gdy tylu graczy nie może wystąpić pełnego zaangażowania i zwycięstwa. Również nie wystąpi filar obrony Lugano jakim ważnym ogniwem jest pokazał zeszły sezon gdy jego brakowało na boisko zespołowi zwyczajnie nie szło. W zespole Young Boys zabraknie kapitana a zarazem bramkarza Wolfli , Linganii oraz Petkovic.Sprzedali również znakomitego napastnik Doumbia który był najlepszy strzelcem zespołu. Jeżeli miałbym tutaj typować zwycięzce to byłoby to Fenerbahce i myślę że jeżeli chcą grać w europejskich pucharach w Szwajcarii muszą wygrać.

Moja propozycja :

Win Fenerbahce 2,00 Bet365
No i się zawiodłem kolego na Tobie pisałeś &quot;Zespół Hapoel wystąpi dzisiaj w pełny składzie.&quot; a jak się okazuje &quot;W dodatku w Hapoel nie wystąpi 3 podstawowych graczy&quot; i wynik w 78min. 1-0 dla Aktobe ???? ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
To co Ajax dzisiaj pokazał to istny dramat mimo, że nie oglądałem meczu. Nikomu źle nie życzę ale chciałbym, żeby to drużyna z Grecji wywalczyła awans ;). Dobrze, że nie poszło za grubą stawkę bo mam uprzedzenia do takich kursów 1,3 zresztą ostatni raz w życiu zagrałem taki kurs.A po drugie typ opierałem na analizach kolegów wyżej. Jaki wniosek? Nie opłaca się ich grać. Ajax na czarną listę :grin:
edit:
Stawka normalna jak na większość meczów i nie ma płaczu , chodziło mi o przełamanie się do stawiania niższych kursów jak 1,7 . Zawsze powtarzałem sobie , że nie ma co grać kuponów za 1,3 czy 1,2. Ale diabeł skusił i o to efekt w postacie przegranej Ajaxu. Trochę się wkurzyłem bo czytając analizy kolegów miałem pewność co do Ajaxu. To tylko sport ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No bez przesady, żeby po jednym meczu przekreślać drużynę ;) Rozumiem jakby Ci umoczyli z 3-5 kuponów.
Porażki bolą, tym bardziej za konkretne pieniądze. Ja przegrałem sporą sumę na Ajaxie, ale trzeba się z tym liczyć... niestety...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
To co Ajax dzisiaj pokazał to istny dramat mimo, że nie oglądałem meczu
Dziwne. Najpierw piszesz, że to co pokazali to dramat. Później, że nie widziałeś meczu. Brak słów. Rozumiem, że jesteś rozgoryczony, zawiedziony, podobnie jak ja, gdyż też nie mało wtopiłem.
Gra Ajaxu nie była taka zła. Nie wygrali, bo mieli trochę pecha w tym meczu. Wynik jest jednak dla nich bardzo niekorzystny, ale myślę, że w rewanżu się odkują. PAOK zagrał dziś obronę Czestochowy, więc nic specjalnego, ale cel osiągnął - remis, w dodatku bramkowy. Sam Suarez meczu nie wygra, jego jedna bramka nie wystarczyła, aby wygrać. Szkoda, ale takie jest jednak życie, niewykorzystane sytuacje się mszczą. Gracze z Amsterdamu nie wykorzystali swoich okazji, nie podwyższyli wyniku, więc mamy remis 1-1. W rewanżu sprawa awansu jest nadal otwarta...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Lech moim zdaniem będzie w rewanżu stać jedynie na dogrywke no chyba że strzelą szybką bramkę w pierwszych 10 minutach to może im dac kopa i pokuszą się o kolejne trafienia ale przedewszystkim muszą zagrac skutecznie nie wykorzystali szans i może byc cięzko zobaczymy jak zagrają przed własną publicznoscią oby zagrali tak jak z Austrią Wieden ale oczywiscie bez dogrywki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom